Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jablonec

  SFINGO23.11.2014 14:01reagovat

  tak už je to potvrzené, jednají s Teplicemi o Nivaldovi, Mahmutovič prý také odejde, nejspíše do ciziny.

  • Jablonec

   JosephV23.11.2014 14:38reagovat

   Být Vítou tak bych ho koupil k nám, Spartě by se určitě hodil a kvality na to tu hrát, určitě má.

   • Jablonec

    Zakopaljsemtchyni23.11.2014 15:28reagovat

    My čekáme na Rosického, až mu bude 37. Pak ho uvítáme s fanfárou.

    • Jablonec

     Peters23.11.2014 15:30reagovat

     No však jo, ideální asistent trenéra...Úsměv

     • Jablonec

      Zakopaljsemtchyni23.11.2014 15:36reagovat

      A Sivok bude v 38 hrající hlavní trenér

    • Jablonec

     ancistrus23.11.2014 15:37reagovat

     ten by na tom byl ještě hůř jak ujfaluši.myslím,že by křetínský víc utratil za doktory jak za jeho plat.jestli rosický nepřijde v zimě nebo v létě tak už ho nechcu.

     • Jablonec

      Zakopaljsemtchyni23.11.2014 15:39reagovat

      My si vůbec v tomhle libujeme. Jarošík, Kováč, dříve věčný marod Berger. Rosického a Sivoka očekávám taky.

      • Jablonec

       ancistrus23.11.2014 15:48reagovat

       ještě bysme za 2nebo3 roky mohli vykoupit z jablonce hubschmana aby vyzkoušel i pražské doktory.Smích

  • Jablonec

   Shrekson23.11.2014 16:26reagovat

   Nivaldo je hotový hráč určité by se hodil.. Jsem zvědaví kdo přijde doufám v hotové hráče a ne hráče co jsou zadarmo nebo sedí na střídačce..

 • Vácha, Brabec, Mareček, Vaclík apod

  SFINGO23.11.2014 13:44reagovat

  líbí se mi kritika těchto neoblíbenců, která se už strojově opakuje.Jen pár příkladů, když Vácha drží dlouho míč, tak hru pravidelně zdržuje, ale když to samé dělá Matěják, tak je to geniální. Když Mareček, Holek nebo Vácha ztratili na své polovině míč, nebo ho přihráli soupeři, tak jsou to kopyta, ale když to udělá Matěják tak je to protože se mu spoluhráči nenabízejí. Vaclík když dostal blbej gol tak to byl protekčák, protože si ho přivedl všeškodící Hřebík. když mladej Brabec udělá kiks, tak rychle prodat, protože je to Hřebíkovo dítě, ale když náš oblíbenec Ŕepka často oslaboval červenýma kartama, dělal ostudu excesama, nebo chyboval při brankách, tak to bylo v pořádku. Lidi chce to trochu hodnotit střízlivě a hlavně všem rovně.

  • Vácha, Brabec, Mareček, Vaclík apod

   Avhred23.11.2014 14:06reagovat

   Pojmenoval jsi to celkem přesně. Smysl pro objektivitu u některých prostě funguje na poněkud odlišných principech a jejich hodnocení je spíše produktem osobních sympatií nebo antipatií k tomu či onomu hráči než toho, co dotyčný hráč předvádí na hřišti.

 • Bezprecedentní ...

  Avhred23.11.2014 13:35reagovat

  Tak tohle jsem snad ještě neviděl nebo si na to aspoň nepamatuju. Dnešní Sport nevyhlásil v utkání Spartička - Budějice jediného ”Muže zápasu”, jak bývá standardně zvykem, ale hned dva, Lafatu a Dočkala. Úsměv

 • Mareček, hned po Brabcovi

  Tashunka Witko23.11.2014 11:55reagovat

  nejhorší hráč, v závěsu za ním Hušby. Jasně nejlepší opět Matějovský, který svou fotbalovostí převyšuje zbytek týmu o parník.

  Po jeho hloupém vystřídání nastal totální chaos, ve kterém se Dočkal trapně pokoušel o nějaké pasy a průnikové přihrávky, ovšem s nulovou úspěšností.

  Jinak Mareček by mohl být solidní náhradník, ale nikdy by neměl být v základu, protože v podstatě není žádná fotbalová stránka, ve které by byl alespoň trochu nadprůměrný a své nedostatky nedokáže vyvážit ani nasazením. Jeho největší negativum ale je, že vůbec nečte hru, což je na jeho postu zarážející.

   

  Sparta by měla v zimě udělat vstřícný krok a posílit jablonecké galacticos, které prý mají problémy na stoperu. Věděl bych hned o dvou, které bych jim s chutí pustil, a klidně i zadarmo - Švejdík, Brabec.

   

  Pokud se od Brabců a Marečků neoprostíme, nikdy se do LM nedostaneme, natož abychom tam hráli roli, alespoň na úrovni Baselu apod.

   

  Líbí se mi jak gaučáci a sledovači zaseklého okýnka na displeji mudrují na základě zpomalených a nicneříkajících záběrů.

  Včera byla např. skvěle vidět ”rozehrávka” Brabce, kterak se pouštěl odvážně dopředu, míč mu vždy ujel, takže dostal sám sebe do úzkých a pak na dlouhou nohu v nouzi dával na obsazenýho spoluhráče (včera to předvedl v podstatě při každém pokusu o vyvezení míče nebo založení akce) a zakládal tak protiútok soupeře. Podobně zmateně občas vypadá i Mareček, který vždy působí na hřišti tak nějak nepatřičně a zaostává tak bohužel i za raplem Váchou. Horší než Mareček byl na DZ v posledních letech snad jenom Holek.

  • Mareček, hned po Brabcovi

   Avhred23.11.2014 12:15reagovat

   Tak převleč kabát a začni fandit někomu jinému, třeba Slávii, když se ti naše mužstvo nelíbí. Pro člověka, který má ke Spartičce takový vztah, že dokáže jenom onanovat nad Matějovským a nad zbytkem kádru s trenéry a vedením posměšně ohrnuje nos a vysmívá se jim, by podobná konverze k červenobílým barvám neměla představovat větší problém.

 • Mareček vs Vácha

  peterpan2723.11.2014 10:59reagovat

  Mareček byl podle mě včera jeden z nejslabších. A nejde jen o tu loženku, co vytvořil Horovi. Ale Ok, takový chyby dělal i Vácha, o tom není sporu. Jen já když je porovnám, nějak úplně nevidím, v čem že je lepší než ”židák”. Střelba? Ale come on, Mareček je na tom hůř než Matěj, a nějaký že dřív dával v NL goly mě celkem nezajímá, když ve Spartě střílí do tribun. Vyhrané souboje? No, Mareček do nich fakt nechodí, snaží se to hrát fotbalově, o tom žádná, ale ono mu to nevychází. Mareček je určitě dynamičtější hráč, ale asi toho nedokáže víc využít. Sumasumárum, je to za Váchu dobrá náhrada, ale lepší není. Jinak kritika Váchy mně tu neustále připomíná Vaclíka. TEn se nekritizoval kvůli slávistický minulosti, ale proto, že ho přivedl Hřebík. No a šup, se Suchým jedinej hráč, co pravidelně hraje LM, ale že jich tu máme v republice. A ještě bych dodal, že Vácha je takovej ničema, že ho Vrba dává do základní sestavy repre, ale ten tomu teda asi taky nerozumí

  • Mareček vs Vácha

   Bunda23.11.2014 11:24reagovat

   Vácha hraje výborně ! Vaclík je TOP !

   Ale nám jde o kritiku Marečka..Vždyt oni jsou tam na černou práci a né na střely nebo goly..

   Oni musí oběhat střed hřiště a co nejrychleji přihrát spoluhráči a v tomhle je Mareček jasně před Váchou,který se do role štíta vžívá jinak a nesmyslně chodí do osobních soubojich,které se dají vyřešit předskočením soupeře nebo i jinak..Vácha dlouho drží balon na noze a snaží se něco vymýšlet což zase zpomaluje naši hru a vytváří to horší utočné situace pro náš tým. Oba mají + i - ale blíže k Evropě jsme s Marečkem,který hraje i s větší lehkostí,nemá vše tak silové..

  • Mareček vs Vácha

   Avhred23.11.2014 11:25reagovat

   Nechápu ten přehnaný patos a projev soucitu některých zdejších diskutérů s Marečkem, údajně neprávem kritizovaným jinými diskutéry, těmi ”debilními”, za svoje výkony ve Spartě. Dlouhou dobu jsem si říkal, že kluk, co hrál holandskou a belgickou ligu, musí svoji kvalitu časem prokázat, byť ze začátku se mu moc nedaří. Ale na základě toho, co doposavad předvedl, mu už prostě moc nevěřím, a podle všeho nejsem sám.

   Každopádně na rozdíl od některých, co žijí v iluzi, že jedinou kvalifikací pro kritiku hráčů našeho celku je počet utkání zhlednutých naživo přímo v Letenském Chrámu, a kteří mají v kádru Spartičky neoblíbence a během zápasů nadrženě čekají na jejich chyby, aby je mohli na zdejším fóru pořádně natřít, přeji každému hráči našeho týmu to nejlepší, protože kvalitní výkony jednotlivců se logicky promítnou do kvality mužstva jako celku a odtud do dobrých výsledků. Takže když se Lukáš stane časem plnohodnotnou součástí základní sestavy, nebudu mít absolutně žádný problém přiznat, že jsem se v jeho hodnocení mýlil. Ale osobně mu moc nevěřím a momentálně v něm spatřuju jenom celkem kvalitní náhradu za Váchu.

 • Mareček

  Standa Hejkal23.11.2014 9:36reagovat

  Mně je toho kluka líto. Kluk první poločas jasně dominuje, nikdo z našich hráčů nehraje kvalitně jako on, dává zapomenout na toho slávistu s komediema na hlavě s vytetovaným vlastním jménem a ve druhém poločase udělá jednu mindu a hned je to dřevák, co si neumí ani obléknout trenky. Doufám, že to tady Marec nečte.

   

  Vám bych pak doporučil návštěvu očaře, nebo možná zajít na fotbal osobně. Lukáš Mareček forever!

  • Mareček

   LukyACS23.11.2014 9:41reagovat

   Mareček až na ten 1 kiks zahrál dobře, ale tady lidi rádi vidí jen chyby a pak to hráčům vše sečtou, na ty dobré výkony jako třeba s Liberce, kdy naskočil v cca 20. minutě, zapomínají velmi rychle... ale třeba to z internetového přenosu vypadalo jinak Úsměv

   • Mareček

    LukyACS23.11.2014 9:45reagovat

    lol, on tu fakt honzasparťan marečkovi vytýká i trenky, to je fakt něco Smích

  • Mareček

   Bunda23.11.2014 9:56reagovat

   Vše je o herní praxi..Vácha tyhle chyby dělal taky.. A Holek ?(Izrael).

   Moc nechápu tu kritiku,ale asi Marečka srovnávají s Váchou což moc nejde,protože každej z nich hrají jiným stylem.

   S Marečkem je naše hra rychlejší,záloha je běhavější a přesně to potřebujeme do LM. Hodnotit hráče podle jedné chyby na které nesou vinu i Holek se Stechem je nemysl.Do té doby hrál Lukáš dobrý zápas,oběhal toho kvantum,vybojoval hodně balonů..

   Pavel Vrba věděl moc dobře koho chce do Plzně za Daridu..

   Úsměv

  • Mareček

   PohanACS23.11.2014 10:02reagovat

   Ono to máš tak.Žid do toho jde jako blázen a seseká všechno kolem aby vybojoval balon,což mají laici moc rádi.Naopak Lukáš řeší stejnou situaci fotbalově a s chladnou hlavou,což je veřejnosti vnímáno jako nudné.Včera hrál dobře.....

  • Mareček

   trakip23.11.2014 10:22reagovat

   Kdyby si z těchto některých debilních diskuterů měli hráči něco dělat, tak už by ve Spartě někteří ani nabyli ( Holek ap.). Je pravdou, že mě je jich také líto.

  • Mareček

   captain_obvious23.11.2014 11:03reagovat

   Mě ho včera bylo líto, protože odehrál dobré utkání, ale udělal tam kaňku v podobě té hrůzy (a možná to udělal schválně, aby si Budějovice mohly říct, že měly aspoň šanci, Hora je jeden z největších dřeváků v lize, tam bylo jasné, že to prostě nedá Smích ) a bylo mi hned jasné, že hejtři zase vylezou, budou zkušeně ignorovat celý zbytek zápasu a zase furt dokola mlít o tom jednom momentu a přesně to se taky samozřejmě stalo.

    

   Jinak vím, že jsem to tady už jednou nebo 2x říkal, ale neodpustím si to říct ještě jednou. Rychle lidi zapomínají na to, jaké kiksy dělal Vácha prakticky celý první půlrok ve Spartě a ještě i na začátku ”Häckenovské sezony”. A to v té době, kdy konečně začal něco hrát, měl jednak asi 20 ligových zápasů v základu + i něco v Evropě a taky obrovskou herní praxi, kdy i přes tu bídu hrál celé jaro pravidelně základ. Mareček už má sice taky za Spartu přes 10 zápasů v lize v základní sestavě, ale v téhle sezoně ještě v lize ani jednou nenastoupil od začátku víc než 2x po sobě.

 • Tak vida

  PohanACS23.11.2014 9:01reagovat

  Gaučákům nešel včera internetSmích

 • Dneska

  Kombinator23.11.2014 0:06reagovat

  ač byly Budějovice velice slabý, tak bylo krásně vidět, jak jsme s Pepou Hušbauerem o level silnější, i když ještě zdaleka není ve formě, než když hraje Dočkal z prostředka a napravo Konaté. On je totiž náš útok pak daleko variabilnější, soupeř nikdy neví odkud zrovna někdo vyjede, jelikož Hušby s Dočkalem se pohybujou velmi volně a různě se prolínaj, navíc daleko lépe kombinujeme a Dočkal perfektně otevírá lajnu Kadeřovi, což Konaté moc nedělá. Když hraje Dočkal z prostředka a Konaté napravo, tak jednak je poloviční Dočkal a jednak je poloviční Kadeř a hlavně, což je to nejhorčí, je naše hra strašně čitelná a mnohem snadněji bránitelná. Vyhodit z dnešní sestavy Marečka a dát tam Váchu a máme nejlepší možnou sestavu pro domácí zápasy. Konatého bych hlavně využíval jako žolíka a pro zápasy, kdy chceme hrát na brejky.

  • Dneska

   brac23.11.2014 2:51reagovat

   Ano, 1 zápas s velmi slabým soupeřem a hned jsou tady závěry o tom, co funguje a co ne. To, že je tam z této sezóny půltucet zápasů ve stejném složení, které byly hrozné, to je asi jedno.

    

   Teď jen doufám, že závěr EL nedopadne jako v sezóně 2009/2010.

   • Dneska

    Kombinator23.11.2014 4:06reagovat

    Ne, já tohle tvrdím od začátku, co se zranil Hušby a byly šachy v záloze. A o Dočkalovi to říkám už rok a půl. Dneska se to jen potvrdilo, že nám to pro domácí styl sedí daleko víc, což ostatně víme z minulý sezóny.

  • Dneska

   Avhred23.11.2014 10:57reagovat

   S Hušbym ve formě budeme určitě silnější. On je díky fantastickému fotbalovému myšlení strašně nevyzpytatelný a dokáže udělat věci, které soupeř absolutně nečeká. Včera jsme díky němu několikrát hravě projeli budějovickým blokem, když si to Pepa s ostatními krásně narážel a vyťukal, viz. jeho šance, kdy se po sérii krátkých přihrávek zjevil sám před gólmanem hostí. Navíc se naše údernost v útoku zvyšuje díky jeho famózní střele, kterou má asi nejlepší v lize. Přes zimu potrénuje, dostane se do laufu a na jaře nás zase potáhne za dalším titulem jako loňský rok.

  • Dneska

   Chabix23.11.2014 11:13reagovat

   S tím souhlasím. Ono je to do jisté míry dáno i tím, že si Dočkal s Hušbauerem rozumí a kolikrát jsou taky schopní spolu hrát naslepo. V loňské sezóně, pokud se nepletu, adresoval nejvíc asistencí právě Hušbymu.

 • Spokojenost

  Avhred22.11.2014 18:56reagovat

  Tak dneska poměrně slušná fotbalová zábava, bohužel rozporcovaná amatérismem poskytovatele přenosu. Spousta pěkných akcí, šance, bezmocný soupeř, Lengyel na pokraji nervového zhroucení … Je vidět, že když Matějovského nikdo neobtěžuje a nejde mu moc do těla, tak dokáže odehrát vynikající zápas. A Mareček konečně zavřel ústa svým kritikům, kteří tvrdí, že neumí dát přihrávku dopředu; ta jeho finálka na Horovi do sóla byla opravdu výstavní …

  • Spokojenost

   ewzen22.11.2014 19:55reagovat

   Jako sorry tohle má být debata o Spartě a Tvý dva poslední příspěvky sou o internetovým přenosem..

   • Spokojenost

    Avhred22.11.2014 20:04reagovat

    Konkrétně o internetovém přenosu zápasu naší milované Spartičky; celý týden jsem se na ten zápas těšil, a pak mi ho zkazí banda idiotů tím, že jim padá připojení a ještě mají tu drzost házet svoji neschopnost na jakéhosi ”dodavatele”. Tak se nediv, že jsem byl frustrovaný a svoji naštvanost jsem ventiloval poukázáním na nekvalitu toho internetového přenosu.

    • Spokojenost

     ewzen22.11.2014 20:14reagovat

     Na stadionu bylo připojení v pohodě.

     • Spokojenost

      Avhred22.11.2014 20:32reagovat

      Jsi prostě borec, že jsi tam dneska byl, co bych za to dal ...

     • Spokojenost

      Skleepy22.11.2014 21:21reagovat

      Lžeš, na stadionu je připojení k internetu strašné, hlavně v době poločasové přestávky.

       

       

      • Spokojenost

       ewzen22.11.2014 22:56reagovat

       Já s tím problém nemám

       • Spokojenost

        Avhred22.11.2014 23:32reagovat

        Jako sorry tohle má být debata o Spartě a Tvý dva poslední příspěvky sou o internetovým připojení ...

        • Spokojenost

         honzaspartan22.11.2014 23:46reagovat

         SmíchSmíchSmích

      • Spokojenost

       honzaspartan22.11.2014 23:16reagovat

       Obvykle tam nemám ani signál.

  • Spokojenost

   honzaspartan22.11.2014 23:12reagovat

   Tou poslední větou jsi to zabil Smích

   Nicméně musím podotknout, že finálka to sice byla výstavní, ale o přihrávku dopředu se určitě nejednalo Smích

   • Spokojenost

    Avhred22.11.2014 23:36reagovat

    To spíš byla taková sranda, ale Mareček to namazal Horovi pěkně. Ještě že Hora je plzeňské kopyto; být tam Řezníček z Příbrami, tak mohlo být mnohem hůř. Úsměv

    • Spokojenost

     honzaspartan22.11.2014 23:44reagovat

     Srandovní jsou taky ty Marečkovo trenky, které jsou snad o několik čísel větší a má je až někam pod kolena.

     Fakt mu jako jedinému vždycky nejsou vidět kolena. V tom se musí hrát pěkně blbě.

     Možná, že v tom je ten zakopaný pes.Smích

  • Spokojenost

   ketamin22.11.2014 23:35reagovat

   Mareček nezavřel ústa nikomu. Je to prostě kopyto a ani s blbejma Budějovicema není schopnej to odehrát bez chyb.

   • Spokojenost

    Avhred22.11.2014 23:43reagovat

    Bohužel máš pravdu. Pořád od některých slýcháme, že jeho kvality se ukáží s pravidelnou fotbalovou praxí, ale on už těch příležitostí dostal tolik a předvedl tak málo ...

    Nicméně jako alternativu za Váchu, která občas naskočí v lize proti neškodným Budějicím či Jihlavě, Marečka kvituju.

    • Spokojenost

     honzaspartan22.11.2014 23:49reagovat

     Já bych tam radši viděl nějakého našeho mlaďase, u kterého je aspoň předpoklad nějakého zlepšení či progresu.

     Sledovat vyklusávajícího alibistu, stínovače a diváka Marečka už mě nebaví.

 • captain_obvious22.11.2014 18:19reagovat

  Ježiš on tam pošle Vacka Smích Tak tipuju, že Schick dostane obligátní 2 minuty, protože je třeba tam Lafyho držet tak dlouho, než si dá hattrick Smích Podobně Přikryl.

  • Dollaruss22.11.2014 18:30reagovat

   Oni kluci nemají náročný program. Proto nepotřebují odpočívat. Tak na co tam dávat Schicka, který je perfektně rozehraný a hrát nepotřebuje?

74403 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha