Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Nevím

  Standa Hejkal8.5.2015 15:05reagovat

  Rozhodně neházím flintu do žida a nestahuju kalhoty, ale Plzeň tady klidně může prohrát 2:0 a bude to mít ve svých rukách. S tímhle vědomím do toho půjdou. Oni nemusí vyhrát. Ani nemusí remizovat. Klidně můžou prohrát a stejně to nebude nic řešit. Pak už jim nikdo body nevezme. Kadlec sice říkal, že věří, že pokud je porazíme, už to neustojí, ale na selhávání jsme experti poslední roky spíš my. Osobně si opravdu nedokážu představit, že vyhrajeme vyšším rozdílem a v konečném součtování Plzeň předeženeme, byť by to bylo opravdu sladké vítězství.

  • Nevím

   LukyACS8.5.2015 15:19reagovat

   jj, ve svých rukách to budou mít při naší výhře 2-0 oba, ale mně přijde náš los jednodušší - Slovácko, v Budějkách a Klokan. Plzeň má Jihlavu, jede na BOhemku a pak maj Příbram, to mi přijde o něco těžší... tam klidně góly nahnat můžem.

    

   Jinak ve výhru docela věřím, přece jenom jsme za poslední 2 roky doma v lize vyhráli všechny zápasy a ztratili jsme jen s Baníkem. To bouřlivé prostředí musí zafungovat Úsměv

   • Nevím

    majtin8.5.2015 16:19reagovat

    Jak jsem psal včera: los možná máme jednodušší,ale museli bychom na ně nahrát ve skóre za 3 zápasy + 3 body. V tom případě by ale záleželo, jak by se k tomu např. postavil zachráněný klokan (který Spartu nerad) nebo Starkova Příbram. Já dával šance i Slovácku, ale když se Mezlík nechal naivně vyloučit už po půl hodině, tak skóre narůstalo. (Nedivil bych se kdyby do něj někdo finančně zajel). Takže nahánět na Plzeň 3 góly by bylo reálné, ale ve fér prostředí.

   • Nevím

    bastien6668.5.2015 16:53reagovat

    že zrovna autor videií o Plzni řeší nějakej los potom Luky. Musí ti být jasno že když budou potřebovat např. u zachráněného klokana dát 10 golů tak je Berbr dá. Jediná šance je ,aby odtud odjížděli s tím že to v rukou nemají.

    • Nevím

     LukyACS8.5.2015 17:28reagovat

     máš pravdu, že by je rozhodčí tlačili, ale já prostě věřím, že bysme po takové výhře byli v obrovské euforii a všechny vyklepali, Plzeň na Bohemce vyhraje o 1-2g, ale my jsme třeba v Budějkách schopní dát bůra, Dynamo je neskutečně tragické

   • Nevím

    honzaspartan8.5.2015 17:18reagovat

    Jihlavě a Bohemce o nic nepůjde. Bohemka jim to navíc ráda pustí, aby uškodila Spartě.

    No a Jarda jim o samozřejmě pustí, je to Berbrův velký spojenec.

    • Nevím

     majtin8.5.2015 17:33reagovat

     No zase tak jednoduché to nebude, Starka si přeje k šedesátinám poháry a když si něco přeje mafián, častokrát se mu to splní. Ovšem, když si nepřeje to stejný, co jinej mafiánÚsměv.

     Že by to Bohemka pustila - Slavia kdysi taky vyhrála v Plzni a dala nám šanci na titul.

      

    • Nevím

     LukyACS8.5.2015 17:53reagovat

     V Jihlavě Plzeň nenávidí a FCVP s nima moc příznivou bilanci nemá Úsměv

     • Nevím

      ouissi8.5.2015 18:11reagovat

      A divíš se, že po té, co tam loni předvedl Proske při jihlavském breaku na konci poločasu, je nemají rádi?

       

      • Nevím

       LukyACS8.5.2015 19:01reagovat

       nedivím, tím jsem chtěl říct, že jim sice o nic nepůjde, ale Plzni nic nedarují Úsměv ;-)

     • Nevím

      honzaspartan8.5.2015 18:20reagovat

      Však Jihlava jim to taky nepustí, ale podvodníci budou plachtit doma a když bude nejhůř, tak pomůže 12., 13., nebo 14. hráč.

      • Nevím

       LukyACS8.5.2015 19:03reagovat

       Bylo by to hodně zajímavé, o to víc nás může mrzet třeba Kováčova chyba v Bolce, každopádně jak píšu níž, tohle plakání nad rozlitym mlíkem nemá cenu a musíme hledět dopředu, porazit Plzeň min. o 2g, protože jinak nevěřím, že by v těch následujících 3 kolech aspoň 1 ztratili Úsměv

       • Nevím

        majtin8.5.2015 21:27reagovat

        Ano, vlastně tenhle výsledek by je mohl dostat i pod tlak v dalších zápasech.

       • Nevím

        honzaspartan8.5.2015 23:47reagovat

        žádný 2:0, dostanou trojku a hotovo!

 • Koubek vs Ščasný

  Mário Vdolek8.5.2015 14:50reagovat

  Koubek je horší trenér. Ščasný loni porazil s Teplicema Spartu i Plzeň. Věřím, že zvládne Plzeň porazit i se Spartičkou. Koubek je loutka.

  • Koubek vs Ščasný

   standis8.5.2015 14:54reagovat

   Já nevím, kde tady skoro všichni berete, že je Koubek špatný trener. Podle mě to není pravda.

   • Koubek vs Ščasný

    Mário Vdolek8.5.2015 14:56reagovat

    Koubek je asi tak dobrej trenér jako Mareček fotbalista. Oba průměrný snadno nahraditelný.

    • Koubek vs Ščasný

     standis8.5.2015 14:59reagovat

     To Sčasný je nahraditelný úplně stejně. Těch nenahraditelných běhá po světě strašně málo a i o nich by se dalo diskutovat.

     • Koubek vs Ščasný

      Mário Vdolek8.5.2015 15:01reagovat

      Ščasný je prokazatelně zkušenější a úspěšnější trenér. A ještě je mladší Úsměv

      • Koubek vs Ščasný

       standis8.5.2015 15:07reagovat

       Myslíš? Koubek na rozdíl od Sčasného nedostal možnost trenovat Spartu. A o tom to je především.

       • Koubek vs Ščasný

        Avhred8.5.2015 16:16reagovat

        Ščasný jako jediný trenér v historii českého fotbalu vedl jiný než český tým v LM, konkrétně Panathinaikos Atény, do něhož se dostal na základě předešlých výsledků. To, že Koubek svými trenérskými výkony nikdy neohromil natolik, aby byl instalován jako trenér do Sparty, je věc druhá. Každopádně v rámci české ligy ho považuji za lehce nadprůměrného kouče, což ve stávající konkurenci Kotalů, Tobiášů a Ciprů není zase bůhvíjaký výkon.

        P.S. Koubek během posledních několika štací před svým plzeňským angažmá nikde nevydržel déle než rok, což taky o něčem vypovídá.

   • Koubek vs Ščasný

    Chabix8.5.2015 15:03reagovat

    Tak není to žádná extratřída, ale špatný trenér to taky není. Baník Ostrava hrál pod ním docela solidně.

    • Koubek vs Ščasný

     Standa Hejkal8.5.2015 15:07reagovat

     Koubek solidně vede mužstva se solidním kádrem. Jakmile přišel do průměrný Slávie, byl úplně zoufalej a brzo se pakoval. Je to taková hloupá mantra, ale takovýhle týmy jako Sparta a Plzeň se trénují sami, ta kvalita hráčů je prostě jinde než ve zbytku ligy a pokud se k tomu přidá kvalitní trenér, je úspěch téměř nevyhnutelný.

     • Koubek vs Ščasný

      standis8.5.2015 15:11reagovat

      Trenovat pod pitomcema jako ve Slavii by byl zoufalý i Guardiola. A jeho odvolání byla pěkná prasárna, což přiznal i sám Kisel - jinými slovy tedy.

      • Koubek vs Ščasný

       Standa Hejkal8.5.2015 15:12reagovat

       Samozřejmě, ale že by pod ním měla Slávia nějaký výsledky a hrála dobrý fotbal? Nemyslím si.

       • Koubek vs Ščasný

        standis8.5.2015 15:16reagovat

        To by nehrála pod nikým, když by přišel v půli podzimu do rozloženého klubu a po zimní přípravě a jednom utkání ho odvolali. Těžko můžeš trenovat, když ti do toho kecá Kornějev (a ještě si chce dosadit svýho trenera) a nakoupí ti hráče, kteří na to nemají a ještě tě nutí je stavět.

     • Koubek vs Ščasný

      Chabix8.5.2015 20:56reagovat

      Hodnocení jeho angažmá ve Slavii mi přijde jako střela vedle, vždyť nedostal vůbec žádný prostor s tím týmem cokoliv udělat.

 • Jsme na tom líp!

  wasek2611@centrum.cz8.5.2015 14:21reagovat

  Hrajeme doma! Plzen bude mít v hlavách údržbu, my jen výhru. Kdybysme hráli v podvodníkově, tak bych už nevěřil...

   

  stačí jenom ta prohlášení procházky ”budeme se snažit hrát aktivně” - tohle když řekli naši hráči, tak to byla katastrofa. Kdo to myslí vážně a nebojí se řekne ” budeme hrát aktivně”.

  • Jsme na tom líp!

   bastien6668.5.2015 14:35reagovat

   šance je v tom, že pokud by se jim povedlo dát rychlej gól tak tam místo svého 12. hráče budou mít neutrálního Španěla. Protože pokud bychom vedli 1:0 a byl tam nějakej Berbrův pohunek tak už se nedostaneme za půlku a každej kontakt bude útočnej faul. A nakonec zremizujeme po vymyšlené penaltě. Takto je naděje že rychlej gól by je mohl znervoznit a bez pomocníka by tu trojku dostat mohli. kéž by... Pokud přežijou začatek tak už jsou moc zkušení na to aby si nechali dát trojku.

   • Jsme na tom líp!

    ouki8.5.2015 14:44reagovat

    moment, to si opravdu myslíte, že vyhrajeme 3:0? Plzeň je vyrovnaný soupeř, velmi silný tým. Bude vůbec slušný úspěch je porazit. A to nemluvě o tom, že oni mají ten náskok, oni si mohou určovat taktiku a my jen útočit a doufat.

     

    Pokud vyhrajeme, tak je to úspěch a budu vůbec rád. Pochopte, že Plzeň má zkrátka k titulu mnohem blíže, tak to je.

    • Jsme na tom líp!

     Mário Vdolek8.5.2015 14:53reagovat

     Plzeň je vyrovnaný a lepší český tým, ale chybí jim soupeř. Poslední jim dal doma 4 góly, když tam přijela Ploješť. Od tý doby měli akorát jeden lepší zápas a to sice zklamanou a míň motivovanou Spartu, která v tu dobu hrála EL. Ten zápas může dopadnout různě, ale zrovna tak věřím, že můžou totálně vybuchnout. Není to Real Madrid. Mi stačí ale jakkýkoliv vítězství.

  • Jsme na tom líp!

   standis8.5.2015 14:57reagovat

   Pokud by nám zítra stačilo jenom vyhrát, tak s přimhouřením oka dejme tomu. Lépe na tom budeme jenom při výhře o 3 goly. Vízek nám dal svým tipem sice naději, ale...

 • Já osobně už v titul nevěřím

  bastien6668.5.2015 13:18reagovat

  ale ne proto že jim tu 3 asi nedáme. Tím o titul nepřijdeme. Přijdeme o něj dvojzápasem se zoufalým Baníkem a prohrou v Liberci kterej do té doby nevyhrál asi 100 let. Tam leží ty chybějící body. Ne v zápase s prádelnou.

  • Já osobně už v titul nevěřím

   Avhred8.5.2015 13:42reagovat

   Bohužel máš pravdu; urvat jen jeden bod s Baníkem, s nímž si anální oblast vytřelo Slovácko nebo Jihlava, je kritická ztráta s pravděpodobně fatálními následky. Stejně tak zápasy v Liberci a na Dukle se měly zvládnout. I v tom Jablonci se dalo vyhrát; vždyť tamější Peltovi ”Mini-Galácticos” vedení španělskou mega hvězdou Josém Antonio Romerou toho proti nám moc nepředvedli. Ale já v titul stále věřím, pořád je to reálné.

   • Já osobně už v titul nevěřím

    bastien6668.5.2015 13:55reagovat

    nemůžeš vyhrát vše a získat 90 bodů. Z tohoto pohledu mě Jablonec až tolik nemrzí. Ale celek kterej chce titul nemůže nechat v sezoné 5 bodů zoufalcům jako je Baník. Mít těch 5 bodů tak jsme teď prakticky slavili titul a říkali si že když doma s prádelnou aspoň zremizujeme tak už to uhrajem .

  • Já osobně už v titul nevěřím

   LukyACS8.5.2015 13:52reagovat

   Tohle brečení nad rozlitým mlékem nemám rád. Jestli Plzeň nezíská titul, tak si podobné zápasy najde taky - měli vyhrát třeba v Jihlavě Úsměv nebo nehrát s Bolkou 60 minut profesorskej fotbal.

   • Já osobně už v titul nevěřím

    bastien6668.5.2015 13:58reagovat

    já s tebou souhlasím. Ale Baník je něco extra. Patří mezi nejzoufalejší celky v lize a my jsme jim nechali 5 bodů ze 6. To je něco jiného jako padnout s Bolkou nebo nevyhrát v Jihlavě.

    • Já osobně už v titul nevěřím

     majtin8.5.2015 14:14reagovat

     Dobře. A má teda cenu zítra vůbec nastupovat v nejsilnější sestavě? Podle téhle logiky snad jen kvůli tomu, aby nás nedohnal Jablonec.

     • Já osobně už v titul nevěřím

      bastien6668.5.2015 14:23reagovat

      samozřejmě že má dokud naděje žije. Je potřeba véřit do poslední chvíle. Ale debata byla o tom, že pokud se naděje nenaplní, nebude to proto že jsme prádelníkům nedali 3:0

 • Zítra vyhrajem 3:0

  kovanej18938.5.2015 12:41reagovat

  Na Letné to bude válka, ale o tři góly Sparta nevyhraje, tipuje Vízek

   

  http://fotbal.idnes.cz/experti-pred-zapasem-sparta-plzen-drw-/fotbal.aspx?c=A150507_160614_fotbal_dc

   

  Smích

  • Zítra vyhrajem 3:0

   bastien6668.5.2015 13:14reagovat

   přesně toto mě napadlo když jsem to ráno četl. Vízkův polibek smrti se dostavil a hned je ta trojka reálnější. Proč by zrovna teď mělo poprvé vyjít něco co Vízek tipuje Smích

  • Zítra vyhrajem 3:0

   Mário Vdolek8.5.2015 14:55reagovat

   Jestli dostaneme první góla tak kluci budou mít v hlavě, že musí dát tři a to je cesta do pekel...

 • Tip

  MK38.5.2015 12:11reagovat

  Myslím si, že vyhrajeme 5:1. Plzeň půjde do vedení a pak přijde naše drtivá ofenziva. Jako před 15 lety, kdy jsme v souboji o titul tímto způsobem přejeli Slavii.

  • Tip

   DJDriver8.5.2015 12:19reagovat

   Nojo ale taky kdo za nas tehdy hral

 • Proti nám stojí neschopnost

  Tashunka Witko8.5.2015 11:19reagovat

  zvládnout a vyhrávat v důležitých zápasech, kterou do týmu vnesl poraženecký, samorostlý filosof Pokorný. Snad se živějšímu Ščasnému podařilo z toho něco vymést, nicméně v mnohém stále (např. v sestavě vyvolenců) setrváváme u neblahé lavičkyády. V souboji mizerných trenerů a neutrálního sudího by se mohlo rozhodnout na hřišti a tam bychom měli mít s výjimkou Brabce a Krejčího kvalitativně navrch. Snad to ti dva protekční smradi a Vácha příliš nezgajlujou. Věřím ve výhru o dva goly, která ovšem nic nevyřeší, protože Plzeń už do konce ligy nic neztratí a my zase doplatíme na některé odchozené a prokaučované zápasy v letošním ročníku, stejně jako na hojné dárky sudích plzeňským podvodníkům.

  Výhra 3:1 ale potěší !

  • Proti nám stojí neschopnost

   rebus8.5.2015 12:41reagovat

   + remiza Peltovgrada s Libe!

 • Kurva pardon

  atraps28.5.2015 11:12reagovat

  ale proboha co tu probíhá za pesimismus.Hrajeme doma,plnej stadion.Všichni co tam budeme tak mančaft poženeme a ani na chvilku nepolevíme.Je načase ukázat naši sílu a i když je Plzen dobrá v tekutém stavu,na place je přejedeme.KONEC.

  • Kurva pardon

   Ferry8.5.2015 11:23reagovat

   Přesně tak a ne jinak.Jen bych to poupravil-Plzeň už není dobrá ani v tekutém stavu.Úsměv

   • Kurva pardon

    atraps28.5.2015 11:41reagovat

    Úsměv

 • TIP

  daniel8.5.2015 10:52reagovat

  V 2.minutě bude prádelna kopat pentli po nasimulování Pilaře,prádelník vysoko přestřelí a padne zhroucenej k zemi,kříšení 5 minut,nosítka a odvoz RZ na psychiatrii,45.minuta faul na Pilaře v pokuťáku,píšťalka zůstává němá,honička prádelníků s rozhodčím po hřišti,ten prchá do kabiny,Koubek mokrej hadr na hlavě a odchod do kabin,v 50. minutě srážka Limberskýho s Pilařem,Pilař nosítka a odvoz do nemocnice,v 77.minutě Venca Kadlec 1:0,v 80.minutě příchod Horváta a v 82.minutě po přeběhnutí hřiště v důsledku vyčerpání odnos Horváta na nosítkách a střídání,v 88.minutě Dočkal z penalty 2:0 a v 93.poslední minutě nastavení si dá Limberský vlastenceSmích Koubek po skončení blábolí do mikrofonu cosi o nějaké kabelce a pláče.....

  • TIP

   Standa Hejkal8.5.2015 11:05reagovat

   To je tak trapný, že mě ani nenapadlo trefný přirovnání.

   • TIP

    ouissi8.5.2015 11:26reagovat

    Náhodou jsem se i zasmál! Proč to trochu neodlehčit tu nervozitu před zitřkem!?

     

    • TIP

     Standa Hejkal8.5.2015 11:30reagovat

     Protože to vůbec není vtipný?

     • TIP

      daniel8.5.2015 11:34reagovat

      tak napiš svůj scénář......Smích

      • TIP

       Avhred8.5.2015 11:51reagovat

       Podle mě západočeskou Barcelonu porazíme, ale nebude to o kýžené tři góly, tedy výsledek, díky němuž bychom Velkouzenáře Horvátha a jeho pologramotné čeledíny předstihli a dostali se do čela, nicméně podvodníci nezvládnou dva s posledních tří zápasů (remíza a prohra), a protože Spartička v posledních třech kolech zvítězí, titul se posune na Letnou. Tak to vidím já.

 • jsem realista

  DJDriver8.5.2015 8:48reagovat

  fandit budu ale obavam se prohry jako v kazdym vypjatym zapase, tentokrat tipuji 1:2

  • jsem realista

   forskinho8.5.2015 8:55reagovat

   Já fakt vůbec nevím. Plzeň taky nemá nějakou oslnivou formu. To že porazili Slovácko, které přijelo v podstatě na výlet, to má asi takovou vypovídající hodnotu, jako naše výhra v Brně. Já bych to nejspíš viděl buď na remízu, nebo naši výhru 1:0.

  • jsem realista

   Boldrick8.5.2015 9:04reagovat

   3:0 se zapálenou fajfkou-španělští kapříci jsou už na cestě :D

  • jsem realista

   nemfi8.5.2015 9:30reagovat

   Já bych si tipnul naší vydřenou výhru 2:1 a pak doufal v ztrátu Plzně.

  • jsem realista

   captain_obvious8.5.2015 10:24reagovat

   Tenhle zápas je noční můra všech sázkařů, to nejde odhadnout. Výhra o 2 góly není nereálná, to ale není ani prohra. Ve výhru o 3 vůbec nevěřím. Hlavně je třeba na ně vlítnout a ne čekat, s čím přijeli oni, tak jak to měl ve zvyku Lavička. Ale moc šancí tomu nedávám.

  • jsem realista

   Pindruch8.5.2015 10:34reagovat

   Tipovat nebudu. Já půjdu na Letnou, budu fandit, dám do toho úplně všechno a budu věřit, že to samé udělají kluci na hřišti.

   • jsem realista

    atraps28.5.2015 11:13reagovat

    Přesně tak to má být.Nevidím to jinak.

75697 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha