Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Čermák

  Pindruch31.5.2015 14:21reagovat

  Se vrací do Sparty a podle Jukla s nim počítáme jako s plnohodnotným členem acka.

  • Čermák

   Bunda31.5.2015 14:23reagovat

   Paráda :)

  • Čermák

   standis31.5.2015 14:49reagovat

   Krok, který chválím. Možná by mohli dát ještě šanci aspon v přípravě Folprechtovi.

   • Čermák

    majtin31.5.2015 16:01reagovat

    Jsem pro všema deseti, škoda že nevybojovali ligu, mohl se předvést v lize tam.

  • Čermák

   Capo31.5.2015 14:59reagovat

   Jsem zvědav jakou dostane v přípravě šanci. Snad to se Ščasným bude vypadat jinak než s Víťou a alespoň v přípravě si hned nerozdělí kádr na jasný základ a jasné náhradníky. Čermák by se Ščasnému mohl velmi hodit do toho jeho oblíbeného 3-5-2, možná to s tím souvisí. Každopádně doufám, že si stáhnou všechny mladé co letos v lize, ale i druhé lize něco odkopali a naznačili, že by pro Spartu mohli mít stále přínos. Uvidíme, jak s nima Ščasný naloží a doufám, že alespoň někoho z nich zapojí do užšího kádru áčka.

  • Čermák

   Dynamo31.5.2015 14:59reagovat

   ráno jsem přemýšlel o složení kádru pro áčko a u Čermáka jsem si dal malej otazník, má ten kluk na Spartu nebo je to jen ”další” vychovanej hráč pro druhořadej ligovej klub.

   Věřím mu, v říjnu mu bude 21, ale pokud koupíme Pavelku a bude tu Majtějovský, bude hrát?

  • Čermák

   Dynamo31.5.2015 15:04reagovat

   čas 6:40 https://www.youtube.com/watch?v=MvCcSKVdABk#t=418

 • Gaučáci

  Standa Hejkal31.5.2015 13:00reagovat

  Kdybyste chodili na zápasy, věděli byste, že Hřebík ven se křičelo i v loňské sezóně tečka.

  • Gaučáci

   Mário Vdolek31.5.2015 13:17reagovat

   Lžeš. Mám permici už osmou sezónu a loni se to na závěr ligy nekřičelo. Možná v nějakým klubku vygumovaných nácků, který ale většinou mají dost práce s házením ubrousků a sigihajlováním a chytnou se každý agresivní hovadiny než půjdou zase zpátky k pásu.

  • Gaučáci

   Srdcař Plavšič31.5.2015 13:28reagovat

   Taky si nevzpomínám, že by se na konci sezony křičelo Hřebík ven. Nicméně ještě na domácím kole s Jabloncem (7./8. kolo?) byl vedle hlavní tribuny transparent Hřebík ven a i nějaké pokřiky. To ovšem nikdo nevěděl, jak se sezona nakoenc vyvine.

  • Gaučáci

   majtin31.5.2015 13:35reagovat

   Opravdu to vypadá spíš možná na nějaký hlouček. To nelze vyloučit.

  • Gaučáci

   adam31.5.2015 13:37reagovat

   Že nějakej hloučet trotlů potřebuje vyřvat svůj marnej život do světa mě vážně nevzrušuje.

 • Posily

  JosephV31.5.2015 12:27reagovat

  Nevím jestli to je úplně pravda ale mám info že kromě Litsingiho z ligy máme zájem opět o Liberecké duo Šural,Pavelka ,ještě by byl zájem o Kopice ale ten zřejmě půjde bud do Zahraničí nebo do Plísně , ze zahraničí se jedná se Sivokem a Kadeř asi odejde ,máme zájem o Karavajeva který byl na Dukle a poslední zápas seděl jen na lávce protože se už asi jedná s Rusákama o jeho příchodu ,další je útočník který asi přijde ze zahraničí ,Řezníček se vrátí do Boleslavi zřejmě,Nešpor asi zůstane a Kadlec zůstane v Německu...

  • Posily

   fanhob31.5.2015 12:28reagovat

   zdroj? Díky

   • Posily

    JosephV31.5.2015 12:38reagovat

    Z netu to nemám, říkám že je to od někoho ale od koho říct nemůžu...

  • Posily

   fanhob31.5.2015 12:32reagovat

   Jinak kdyby to byla pravda Šural - proč ne?, Pavelka OK, Karavajev - může Kadeřábka opravdu nahradit, Kopic do Sparty - neveřím, Sivok - OK.

  • Posily

   pubi31.5.2015 12:46reagovat

   Nevím, kolik je na tom pravdy, ale jen to dokládá má slova, že z ligy se dá pořád slušně posílit, i když ne tolik, jako se nám to povedlo s Vašonem a Lafim nebo nedávno Jablonci.. Řeči, že je naše liga vybrakovaná, je nesmysl. Mnozí si tady totiž promítají náš kádr přes růžové brýle, takže kdo nekope jako Rosický, není posila, což je nesmysl - lepší než naše náhradníci? To je kde kdo...

    

   Z ligy bych klidně měl v hledáčku Kopice, Nováka, (teď neberu v potaz jejich posty a nutnost posílení Sparty na tej pozici, jen střílím od boku pár hráčů, které bych tu klidně přivítal), Šural, Delarge, Pavelka, do budoucna třeba ten Pokorný, Ščuk, Holzer, Karavajev, M. Hanousek, Škoda, Vukadinovič, Takács, Litsingi,... Sice by většina z nich nebyla do základu (snad jen Šural a Karavajev) - to se skutečně budeme muset podívat za hranice, ale kádr by mohli oživit.. Ona taky každá posila nemusí být hned do základu a neznamená to, že je nepodařená (viz. Jablonec, Plzeň).

   • Posily

    Fanda31.5.2015 18:09reagovat

    Presne tak vykopal bych hrace co se dostali do repre a proved hrace co se perou o setup. Skvelej tah Úsměv

  • Posily

   Srdcař Plavšič31.5.2015 12:46reagovat

   Útočník ze zahraničí je podle mého Pekhart (napovídalo by tomu i vyjádření o Čechovi ze zahraničí, což by ale sedělo i na Sivoka).

  • Posily

   Avhred31.5.2015 13:28reagovat

   Ščasný v dnešním minirozhovoru pro deník Sport:

    

   ”Říkal jsem už dřív, že Sparta určitě nespí, že máme v hledáčku konkrétní posily. Jezdili jsme, pozorovali, hlavně jsme hledali posily do základní sestavy, takové, které by kádr rozšířily, co se týče kvality. Potřebujeme hráče hotové, kteří nás okamžitě zkvalitní. Chceme hráče z Česka i cizince a také české hráče ze zahraničí.”

  • Posily

   Kombinator31.5.2015 13:29reagovat

   Všechny ty jména jsou hodně pravděpodobný. Litsingiho chce Ščasný, Liberecký duo jsme chtěli už předtím, Kopice taky a Sivoka taky. Karavajev je zase reakce na odchod Kadeře. Všechno to dává smysla je to hodně pravděpodobný. Ale ve výsledku získáme jen Litsingiho za 10 miliónu na lavici, za duo Šural Pavelka bude chtít Karl přes 40 miliónů, takže to s díky odmítneme, Kopic si vybere podvodníky kvůli LM, Sivok si ještě dá rok v Turecku a Karavajeva si stahne Rus a bude chtít 20-30 miliónů, což nedáme, takže přivedeme bráchu Picaultovi a koupíme Elvise Bratanoviče, protože dal 5 gólů v posledních třech zápasech.

  • Posily

   Spartan 198931.5.2015 13:40reagovat

   No ja myslim ze par blbecku tam neco v tom smyslu kricelo... Ale to byla skupinka asi 15-ti letych a ani asi sami nevedeli proc to kricej... Spis to slyseli od nakyho vocase co to ma jak smysl zivota zkrz jeho modlu Franze...

  • Posily

   Capo31.5.2015 15:05reagovat

   No myslim, že z těch jmen co jsi vypsal bych jako nejreálnější viděl, že se domluvíme tak max na Litsingim, na jednom z libereckého dua (v oba moc nevěřim), přijde určitě nějaký útočník místo Kadlece a minimálně hostování s opcí pro Karavajeva podle mě taky dohodnout půjde (nevěřim, že by pro něj CSKA mělo místo, radši ho budou chtít zpeněžit).

 • Ščasný pro novou sezónu

  fanhob31.5.2015 11:43reagovat

  Asi by bylo dobrý mu tu šanci dát a ne ho tady hned vyhazovat. Přišel k mužstvu, které dostal po Víťovi a v ne moc dobrým stavu. Za tak krátkou dobu nemůže dělat nijak převratný změny navíc v momentě, když ještě mohl bojovat o titul a teď zase o udržení 2. místa.

  Teprve teď začíná jeho práce pro nový ročník, tak by bylo dobré hodnotit až po několika odehraných zápasech v novém ročníku ( jak hru tak i výsledky ).

  Kdo byl v Budějovicích a viděl Kováče na hřišti, tak ví o čem mluvím. To bylo tragikomický, jeho výběr místa, jeho přihrávky, jeho souboje, nemotorný, prostě hrůza. A takto je na tom prakticky celá lavička, ti hráči jsou nerozehraní. takže Ščasný moc změn opravdu udělat nemohl.

  • Ščasný pro novou sezónu

   LukyACS31.5.2015 11:58reagovat

   Změny? Jistě, že se těžko něco projeví, ovšem on je tady po Lavičkovi viditelný propad, podívej se kolik bodů získal Ščasný/Lavička a kolik gólů jsme dostali za ZŠ/VL.

   • Ščasný pro novou sezónu

    kapacitos31.5.2015 12:05reagovat

    A myslíš že pod Lavičkou by jsme ty góly nedostali? Nebo jak vypadaly poslední zápasy pod Lavičkou, nic moc extra

    • Ščasný pro novou sezónu

     LukyACS31.5.2015 12:10reagovat

     Tak třeba 23z pod Lavičkou - 10 ink. branek, to samé jsme stihli pod Ščasným za 7 kol a když se podívám na Lavičku na jaře, aby to bylo objektivnější, tak to jsou 3 ink. branky.

      

     A pokud budu porovnávat jaro, tak za stejnou dobu(7z) jsme s Lavičkou 2x remizovali, se Ščasným 2x prohráli a 1 remizovali. Ščasný měl z čela těžký zápas s Plzní, Lavička zas s Jabloncem.

     Já jsem taky chtěl změnu, ale psal jsem, že pokud by měl přijít Ščasný, tak ať radši zůstane Víťa.

     • Ščasný pro novou sezónu

      kapacitos31.5.2015 12:21reagovat

      A Scasny může za to že když se zrání tragickej Brabec, tak tam může dát jenom ještě tragičtějšího Kováče a Švejdika. Na opak si myslím že v Boleslavi by jsme pod Lavičkou nevyhráli, protože by jsme tam přijeli s tradiční pokorou a respektem a při zranění Marecka by tam dal Kováče místo Timmyho

     • Ščasný pro novou sezónu

      Avhred31.5.2015 12:23reagovat

      Sám musíš uznat, že těch deset inkasovaných branek za Lavičky byl svým způsobem malý zázrak, protože kolikrát si člověk při kiksech naší obrany říkal, jak je možné, že z toho soupeř neskóroval. Měli jsme prostě mnohdy neuvěřitelné štěstí. Navíc od spousty obdržených branek nás uchránil skvělý Štěch, ale nemůže chytit všechno.

      Hodně branek pod Ščasným jsme inkasovali díky laxnosti a hrubým individuálním chybám (Brabec v Liberci, Kováč proti Boleslavi, Švejdík proti Bohemce), což doufám Zeděk vyřeší tím nejjednodušším způsobem, zkrátka že tyhle plejery vyleje.

      • Ščasný pro novou sezónu

       Avhred31.5.2015 12:24reagovat

       * Zdeněk Úsměv

   • Ščasný pro novou sezónu

    Dynamo31.5.2015 12:09reagovat

    srovnávat nějaké bodové zisky obou trenérů je v tuto chvíli nesmysl. Pokud tak chceme činit, tak až nejdříve po roce Ščasného ve funkci, možná déle. Lavička tady byl více než 2 a půl roku

    • Ščasný pro novou sezónu

     LukyACS31.5.2015 12:14reagovat

     A jak jinak je porovnat? Mě nic nenapadá, posun dopředu nevidím v ničem a rád bych něco takového našel. Naopak propad je patrný ve většině věcí.

     • Ščasný pro novou sezónu

      fanhob31.5.2015 12:21reagovat

      Tak je zkus porovnávat až po např. 5-ti odehraných kolech další sezóny. To potom bude fér. Všechno zdědil po Víťovi - asistenty, hráče atp.

      Až se obklopí lidmi, kterým věří, posílí podle svých představ, tak potom bude fér porovnávat styl hry, obdržené a vstřelené branky.

    • Ščasný pro novou sezónu

     LukyACS31.5.2015 12:31reagovat

     A taky nechápu, na základě čeho mu prodloužili smlouvu, to prostě asi rozhodlo jenom to, že nikoho lepšího nesehnali, takže celou dobu se bude čekat na první záminku, kdy ho vyhodí.

    • Ščasný pro novou sezónu

     Raist31.5.2015 12:34reagovat

     Tak dlouho ani čekat nemusíme. Ščasného hlavní úkol je uspět v kvalifikaci do Evropy; k tomu má celou přípravu. V LM asi žádný zázrak moc čekat nejde, ale postup do zákl. skupiny EL je z hlediska ambic Sparty povinnost. Takže Ščasného účet se může skládat v krajním případě už někdy za čtvrt roku. Další mezník pak ho čeká na konci ligového a snad i pohárového podzimu.

  • Ščasný pro novou sezónu

   Chrod31.5.2015 12:05reagovat

   Ty snad vidíš nebo slyšíš, že ho někdo vyhazuje? Pár příspěvků tady na fóru po naprosto tragickym závěru ligy, to je trochu jiná liga, než řvaní celýho stadionu na Hřebíka pomalu ještě před tím, než začal.

   • Ščasný pro novou sezónu

    fanhob31.5.2015 12:17reagovat

    Tak ty příspěvky se tady objevují od začátku, kdy byl jmenován do funkce. Je tedy pravda, že se poslední dobou vystupňovaly. A právě trochu mi to připomíná atmosféru za Hřebíka. Tam si pořád myslím, že kdyby ho nechali v klidu pracovat a klidně i s Martinem Haškem, jak to bylo, tak by se výsledky dostavili.

     

     

    • Ščasný pro novou sezónu

     majtin31.5.2015 12:54reagovat

     Ale to je v pořádku, když někdo řekne věcný připomínky k tomu, proč ho tady nechce. Tomu se říká konstruktivní kritika. Ale když někdo začne jen řvát a dělat hysterii (buď absolutně bez argumentů nebo s argumenty typu ”kosočtverců”, ”geometrů” a ”stavařů”) tak je to destrukce.

  • Ščasný pro novou sezónu

   majtin31.5.2015 12:57reagovat

   Když pominu tu statistiku inkasovaných gólů, jak o ni píše LukyAcs, tak mě třeba hodně vadí, že nevidím skoro žádnou změnu k lepšímu v herním projevu. Nezlob se na mne, ale za těch 6-7 týdnů by mělo být něco vidět.

 • Konecny twitter

  lesmen31.5.2015 11:08reagovat

  Daniel Křetínský se na včerejším večírku Sparty zastal Jaroslava Hřebíka s tím, že za ztrátu titulu mohou hráči, trenéři a vedení společně...

  • Konecny twitter

   majtin31.5.2015 13:00reagovat

   Měl by ještě specifikovat, jak velký podíl měl v tom vedení Hřebík.

 • (nejen) včerejší kotel

  Mário Vdolek31.5.2015 10:48reagovat

  mi naprosto zklamal... proč máme to nejtupější stádo ovcí v tom našem pseudokotlíku? Včera i ten zelený je přeřval a přefandil? Prskavky v ruce a pokřik pyro není zločin je fakt k smíchu. Na co si to tam hrajou pubescenti? Při jakkýkoliv špatný hře se samozřejmě musí nadávat Hřebíkovi jakoby to byl on kdo tam hraje a není schopný si dát přihrávku na pár metrů? To jsou fakt tak tupý, že si musí najít jednoho viníka? Loni při double jsem ale neslyšel, že by se vyvolával? Může Hřebík za to, že Krejčí nedokopne do vápna? Že Lafata nedal penaltu v Ostravě? Že Ščasný ztratí v 6 zápasech víc bodů než Lavička? Že není schopný sáhnout do kádru?

   

  Kromě toho několik hovad si nemůže odpustit hajlování. Fakt se nedivím, že se o našich fanoušcích mluví jako o primitivech s iq houpacího koně. Ani se nedivím Křetínskýmu, že s tímhle materiálem nemá cenu jakkákoliv diskuze...

  • (nejen) včerejší kotel

   Chrod31.5.2015 11:26reagovat

   Jo, jsou opravdu tak tupí. Navíc mě štve, že zrovna megafonista, kterej má ze svý pozice možnost ovlivnit tak velký množstsví ovcí, je takovej debil. Když jeho debilní pokřiky nikdo neřve, tak musí celýmu kotli vysvětlit, že za všechno špatný ve Spartě může Hřebík, tak ať kurva řvou pořádně to Hřebík ven! To bylo celkem komický. Navíc poslední dobou je ten megafon slyšet pomalu přes celej stadion, takže když ho minulej zápas napadla taková píčovina, jako při děkovačce hráčům na ně řvát - Hřebíku, kde máme titul?, tak to řval pomalu sám, ale slyšet to bylo...

   • (nejen) včerejší kotel

    fanhob31.5.2015 11:35reagovat

    To Hřebíku, kde máme titul? se řvalo už při děkovačce v Budějovicích. Nechápu. Navíc tam nějakej debil hodil kelímek s pivem po Váchovi - netrefil se.

    • (nejen) včerejší kotel

     Chrod31.5.2015 11:39reagovat

     Jojo, psal jsem, že to bylo v minulém zápase - tím jsem myslel proti Slovácku, v Budějovicích jsem nebyl, ale díky za info. Včera se to při děkovačce myslím neřvalo.

  • (nejen) včerejší kotel

   majtin31.5.2015 12:50reagovat

   A tohle stádo ovcí bohužel do značné míry rozhodlo o dalším směřování Sparty. Pokud o nás budou rozhodovat lidé s IQ houpacího koně, tak to nevidím s jakýmkoliv progresem růžově.

 • Zápas

  kapacitos31.5.2015 10:15reagovat

  Prioritou bylo aby dal Lafi víc gólů než Škoda a to vyšlo na 100% Úsměv Byl to zápas ve kterým už o nic nešlo a hráči už nemají takovou motivaci jako kdyby se ještě bojovalo o titul. Jinak Klokan v minulém kole porazil Plzně a dal jí 3 góly, tak že jsme vlastně dopadli ještě dobře Úsměv Jediný co mě sralo, že tam dal o začátku Kováče, který ještě nebyl v pořádku a hned ze začátku musel střídat a tím se vyplacalo jedno střídání

 • Avhrede

  PohanACS31.5.2015 10:01reagovat

  to už mi vysvětli co by měl Matějovský předvádět abys ho uznal,10 milimetrových pasů za obranu za 15 minut je opravdu na vyhazovat.Že se takhle nesereš do Váchy kterej za 90 minut neumí nahrát na jeden metr čtverečný

 • No, tak si to shrňme

  Standa Hejkal31.5.2015 9:57reagovat

  Letošní sezóna

   

  + Lafata král střelců i přes slabou formu

  + Dočkal 10 + 11

  + půl rok Kadlece

  + Bičík a Štěch

   

  - neúčinná výměna trenéra

  - lpění na hráčích bez formy

  - 0 trofejí !!!

  - jediný Chvátal dostal šanci z hráčů mladších 20 let

  - i poslední kolo na lavičce starci

  - kádr nemá kvalitu, slabá lavička

  - sterilní hra, stále stejný jeden styl

  - žalostná úspěšnost rohů a přímáků

  - minimum gólů od obránců

   

  Nějak mě to nenaplňuje optimismem, protože evidentně řešení všech nešvarů je Litsingi.

 • GRATULACIA...

  FANDA730731.5.2015 8:39reagovat

  LAFIMU za korunu krala strelcov/snad sa zajtra nedocitame, ze komisia historikov po zhliadnuti zaznamu zo zapasu Slavia-Slovacko prisla nato, ze gol , ktory dal Bilek dal vlastne Skoda obleceny v jeho drese...srandujem/.Teraz k Sparticke-ako vyzeral zapas?Cakal som vyhru.Vykony hracov?Zaculi ste uz nieco o posilach okrem Litsingiho?Na SK bol tiez suboj o krala zaujimavy, ale v poslednom kole dal Jelic aj Kalabiska po dva kusky takze maju spolu korunu.

  • GRATULACIA...

   Luke31.5.2015 14:01reagovat

   Včera nuda, zápas, ve kterém o nic nešlo a také to podle toho vypadalo. Jediné pozitivum je Lafata, jinak asi nic, co by stálo za řeč.

76058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha