Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Brabec

  železník30.3.2012 10:58reagovat

  Ahoj Sparťani, sleduju delší dobu e-blok, ale dosud jsem neměl nutkání se přihlásit.Ale někdy se lépe zaměřte na figuru.Něco o tom ví a já mu fandím.Co se týče stopera.Nadzvedlo mě, Když někdo tvrdí, že Jarošík je špatný!Co by jsme měli říkat o tom druhém!!Jirka dle mého názoru právě dělá špinavou práci a mladej z toho profituje!!Nepište ódy na tohoto hráče.Hráč, ktzerý nehrál skoro ani dorosteneckou ligu (lavička)odehrál jeden ligový zápas na Žižkově, tak tenhle hráč by měl zachraňovat Spartu.Je to ostuda to jako má sbírat zkušenosti ve Spartě!!!Ve spartě hráli vždy reprezentanti anebo skoro.Tohle je výplod GSM, že dokáže prosadit co jiný ne.Už to dokázal jednou s Hartigem a taky to pro mě nikdy nebyl a nebude hráč hoden jména Sparťan, ikdyž odvedl kus práce, ale jen díky, že mu někdo pomohl.Kdyby to byl takový granát jako z něho dělali, byl by jím doposud.Ale bohužel pro mě starýho zeleznýho Sparťana tito hráči prostě tady nemají co dělat.Mám k nim úctu, ale nikdy z nich Velký player nebude.Sparta navždy.

  • Brabec

   BarneyGumble30.3.2012 11:11reagovat

   To by mne zajímalo, co jsi asi říkal třeba po hrubce Tomáše Hübschmana proti Blšanům, kde ho poprvé Hřebík nasadil za Spartu. Taky že z něj nikdy nic nebude? Brabec je odchovancem Sparty, buďme rádi, že se odchovanci ve Spartě prosazují. Možná že Brabec nehrál dorosteneckou ligu (hrál ale jiný soutěže, třeba II. ligu v sedmnácti a osmnácti, která dá mladému klukovi mnohem více, než liga dorostu - nastoupil k dvaceti zápasům) a hlavně byl kapitánem stříbrné U19, což taky určitě něco znamená (odehrál v repre celkem 18 zápasů). Nikdo nečeká, že by měl být tahounem Sparty, ale dle mého má momentálně určitě lepší formu, než Zápo či starej Brába. Ať vždy nastupují ti hráč, kteří mají tu formu nejlepší, bez ohledu na zásluhy či věk.

   • Brabec

    Franta z lidu30.3.2012 11:15reagovat

    Souhlasím s tebou! To by byla po Blšanech na odpis celá 11, která nám pak dělala radost v Lize mistrů. Jak říkáš, ať hrají ti s fourmou, bez ohledu na zásluhy i věk!

   • Brabec

    železník30.3.2012 11:20reagovat

    Barny jsi úplně mimo mísu,kterou já mám na mysli, ale budíš do Sparty vždy chodili hráči, kteří byli nejlepší v lize.Ano za některé trenéry, které jmenuješ se dostali hráči jako je Tomáš.Neupírám mu jeho kvality,ale ve srovnání stopérů Chovanec, Novotný, tak tolik zase toho nedokázal jako oni.Nemůžeme chtít, aby se hráči byť je kapitánem v reprezentaci a viděl jsem ho v mnoha zápasech, tak takový hráč se nemůže učit ve Spartě.Jestliže podle Tvého názoru ano, tak máme LM na dlouhá léta zavřenou.Toť vše.

    • Brabec

     Franta z lidu30.3.2012 11:22reagovat

     Dřív se ale, železníku, přestupovalo do zahraničí výhradně přes Spartu. Nejlepší hráči odešli k nám a z Letné ven. Holt bývala to jiná doba. Teď se bílé ponožky k mokasínám a fialová saka s kytičkovanou kravatou taky nenosí.

    • Brabec

     BarneyGumble30.3.2012 11:42reagovat

     ”Sparty vždy chodili hráči, kteří byli nejlepší v lize” No já ti fakt nevím. Argumentuješ Chovancem a Novotným. Chovanec přišel do Sparty z Půchova (přes RH Cheb, kde byl na vojně), nebyla to žádná hvězda, postupně se však vypracoval na legendu Sparty, Jirka Novotný je stejně jako Kuba Brabec odchovancem Sparty, kam přišel ve čtrnácti ze Stochova a taky se musel postupně vypracovat v oporu, ani o jednom hráči se v době příchodu nemohlo tvrdit, že jsou nejlepší v lize. Byli to jen hráči s velkým potenciálem, stejně jako Brabec. A oba se ve Spartě učili stejně jako se momentálně učí Brabec. A když jsi ten pamětník, tak si jistě vzpomeneš, jakou ozdravnou svého času namíchal ve Spartě trenér Ježek a jaké hráče a odkud do Sparty přivedl, či jim dal šanci jako neznámým dorostencům a jací se z nich pak stali hráč, i když je předtím skoro nikdo neznal. Namátkou třeba Franta Straka z Budějic (přes vojnu v Tachově), Víťa Lavička v 19 letech z druholigové Plzně, Vlasta Calta z druholigových Teplic atd. Prostě někdy se sázka na mladé a neokoukané tváře vyplatí a podle mne je Jakub Brabec podobný případ.

     • Brabec

      BarneyGumble30.3.2012 11:48reagovat

      A jak napsal Franta výše, je jiná doba, nejlepší, či i mírně nadprůměrní hráči chodí prostě rovnou ven. To je realita. Sparta by se měla proto zaměřit na mladé kluky, dát jim čas na vyhrání a sehrání, zapracovat je vedle hráčů jako Jirka Jarošík či Marek Matějovský. Hlavně nepanikařit, když se hned něco nepovede. V tom vidím budoucnost klubu jako Sparta.

     • Brabec

      majk30.3.2012 12:06reagovat

      děláš mi radost Barney, dlouhodobě Úsměv

     • Brabec

      železník30.3.2012 12:15reagovat

      Barny Barny, zase mimo, tihle hráči, které jsi vyjmenoval byli dobrý tam, kde byli a do Sparty přišli proto, aby byli ještě lepší to je něco jiného!!Novotný naskakoval byl ve své kategorii nejlepší v republice byť i odchovanec Sparty, ale byl na postu stopera nejlepší v Republice!!A učil se po minutách než se z něho stal velký hráč.Můžeš pokračovat výčtem i takových hráčů jako byl Bohuslav Veselý, který přišel z Vozovny Žižkov!Ale byl to talent jako prase a hlavně nikdo nepochyboval o jeho talentu.Ale u talentu a diskutováním ostatních to je u Brabce 50 na 50 u mě spíše až 80 v neprospěch, ale to je podle oka kažého jinak.Píšeš o těch ostatních, že se učili ano, ale už něco také uměli!!!Svalem obratnost nenahradíš ani se jí nenaučíš!Tu máš nebo ne!

      • Brabec

       BarneyGumble30.3.2012 12:26reagovat

       Brabec je ve své kategorii také nejlepší v republice. Stejně jako Novotný odchovanec Sparty. Stejně jako Novotný se Brabec učí. Brabec má už odehráno v II. lize přes dvacet zápasů za Žižkov, další přidal v rezervě a teď přirozeně pokračuje v áčku. Brabec je podle mne (nejen mne) talent, srovnatelný s Jirkou Novotným, či Tomášem Hübschmanem a čas ukáže, zda ho naplní, či ne. Zároveň je ale každý i jiný typ fotbalisty. A nikomu neberu právo si myslet, že zase až takovým talentem není. Abych to uzavřel. Jsem moc rád, že Brabec nastupuje v áčku, odehraje si momentálně své a zcela určitě není tím horším, ze stoperské dvojice. Chyby dělá, to by ostatně bylo divné, kdyby nedělal, ale snaží se je napravovat a s každým dalším zápasem poroste. Určitě je na tom lépe, než exreprezentant Zápotočný, plný zkušenností z italské a turecké ligy.

       • Brabec

        železník30.3.2012 12:36reagovat

        Smích přál bych Ti, aby jsi se nemílil.Úsměv

        • Brabec

         BarneyGumble30.3.2012 12:38reagovat

         Díky Úsměv

    • Brabec

     MiroslavBeranek30.3.2012 11:50reagovat

     Železníku, ty jsi asi uvízl někde na konci 90. let.

     • Brabec

      majk30.3.2012 12:07reagovat

      a už tehdá nezvládal taxis

  • Brabec

   Philly30.3.2012 11:46reagovat

   S Hartigem opatrně, vzpomínám si, že se spekulovalo, že o něj má zájem slavný Bayern Munchen :-D

   • Brabec

    LukyACS30.3.2012 11:51reagovat

    Hartig byl před zraněním výbornej. Neznám nikoho, kdo ho tenkrát hodnotil jako nevydařený přestup, ale po tom zranění, už to bylo nic moc. Každopádně nám dost pomohl v LM a tím jsme získali dost peněz Úsměv

    • Brabec

     majk30.3.2012 12:05reagovat

     pomohl hned v prvním zápase v Olomouci nastartovat celou tu mašinu

    • Brabec

     Philly30.3.2012 13:41reagovat

     Výborně hrála celá sestava, včetně Hartiga, ale s tím Bayernem to bylo tuším v Blesku, tak mi to přišlo legrační. Naprosto jim seděl styl, jakým hráli a pokud bych měl jmenovat největší rozdíl se současným týmem, tak to byly výborné kraje obrany v podání Zdeňka Grygery a Vlado Labanta

  • Brabec

   LukyACS30.3.2012 11:47reagovat

   Brabec na to má, jen musí nabrat svaly, aby byl mnohem silnější v osobních soubojích.

 • Brabec J.

  majk30.3.2012 10:21reagovat

  Čo bolo to bolo, rozhodně není horší ze stoperské dvojce, má toho dost před sebou a jsem jednoznačně rád, že hraje. Máme neuvěřitelnou budoucnost, jen se k ní musíme nějak překlopýtat. Věřím, doufám, přeju si......

  • Brabec J.

   mana30.3.2012 10:37reagovat

   Já bych to viděl tak, že v létě dojde k mírně obměně kádru co se týká na postě stoperů. Podle mě odejde Erich z důvodu konce smlouvy a budoucnost v ACS nevidí, dále opustí spartu i Zápotočný, který ho to nebude bavit pouze sedět na lavičce a zamíří do Rakous...

   Do sparty se vrátí z hostování Hejda,který si myslím vytlačí mladýho Brábu na lavičku a s jarošíkem vytvoří stoperskou dvojici pro podzim, mladej brába bude sbírat zkušenosti, čemuž bych se nebránil, supertalent není, ale na spartu bude jistě za rok či dva mít

   • Brabec J.

    OndraSF30.3.2012 10:39reagovat

    Myslím, že Lukáš Hejda nemá důvěru dvojice JH+MH

   • Brabec J.

    LukyACS30.3.2012 11:36reagovat

    budeme mít 2 zkušené stopery - Švejdík, Jarošík a 2 talenty Hejda, Brabec Úsměv ale já myslím, že se k nim v létě pokusí získat Kováče

  • Brabec J.

   OndraSF30.3.2012 10:38reagovat

   Jestli v posledních zápasech kromě Sparty chodím vyloženě na nějakého hráče, tak je to Kuba Brabec. Že mu tu a tam ujede nějaká minda (pohár v Boleslavi), to přecházím, je mu 19 let a řídí obranu Sparty, kdyby byl úplně bez chyb, tak už tu není. Na podzim z něj bude Hübschman. Miluju jeho předskočení a suverénní odebrání míče. Jen by si mohl dát s Vencou Kadlecem kurz ”Jak nabrat svaly za tři měsíce”.

   • Brabec J.

    Madly30.3.2012 10:51reagovat

    Me se na nem zase libi, ze proste je to Spartan... kdyz jsem ted slysel rozhovor s Krejcim, kde rika ”Byl to nas(Krejci, Brabec) sen zahrat si za Acko Sparty.” To proste potesi :)

 • Fik(g)ura

  Franta z lidu30.3.2012 10:03reagovat

  Dokud chytal Švengi, byl Fik(g)ura jinak naladěn a Hřebík byl v kurzu. Po Švengiho (bohužel opakovaných) nejistých výkonech dostal šanci Vaclík a najednou je vše špatně. Toť vše, co jsem k tomu chtěl říct. Jinak stále vedeme tabulku, jsme v semifinále Sranda Cupu, hrajeme sic - dá se říci - to samé co pod Chovancem, ale aspoň s mladými, což dává výhled do budoucna, že to bude lepší. Je jasné, že primadony, které nechtějí poslouchat trenérovy pokyny na tréninku, si neškrtnou. Přeji krásný den, hezký víkend a v neděli na Letné: SPARTA DO TOHO!!!

  (Velkohubá prohlášení Mišůna, jak nás chtějí přejet beru jako předaprílovský vtípek adresovaný o týden dříve.)

  • Fik(g)ura

   majk30.3.2012 10:19reagovat

   jako Berkovce ?

   • Fik(g)ura

    Franta z lidu30.3.2012 11:20reagovat

    Bod z Edenu se vždycky počítal! Derby není přece obyčejný zápas... Jistě, byly doby, kdy se tam vítězilo, ale když teď poukazujeme na Plzeň, nebudeme zakrývat oči, že nám tam občas bylo pomoženo ”shůry” (viz. Pavlín Jirků, Miroslav Maurer - dej Pánbůh věčný klid respektive Otakar Draštík). A to jsem si vzpomněl na ”nejokatější” výkony... Ale o to teď nejde. Hubu si otevírat před zápasem může každý, ale já bod z Edenu beru jako úspěch. Berkovec si může kecat, stejně jako Mišůn, co chce. Před zápasy proti nám si aspoň jejich řeči někdo přečte, až budou hrát proti Budějkám nebo Dukle, neštěkne po nich ani pes...

 • FIKURO,

  vonmaur29.3.2012 23:34reagovat

  Shodou okolností mám taky info ze Sparty, dokonce si myslím, že máme info ze stejného zdroje. To že nechytá švengi je fakt a neměl by si kvůli tomu překrucovat většinu událostí. S Kušnírem to bylo tak, že mu GSM řekl, že momentálně nemá na to hrát, že musí trénovat a pak dostane šanci - potrzuje to i fakt, že hrál teď ve středu pohár. Dnešní kauza v tvém podání vyzněla strašlivě. Nalijme si čistého vína, ve skutečnosti se tolik nestalo, ano GSM skutečně sešel z kanceláře na hřiště, ale jen proto, aby upozornil dva hráče, aby trénovali na 100 % a ne, aby trénovali lážo plážo. S Kubou Brabcem to je také jinak, mezi trenéry je koncenzus ohledně výkonů, které podává. Ano opětovnou šanci ve Spartě mu zajistil manažer, ale s výkony je trenérský štáb spokojen.

  • FIKURO,

   dominik2729.3.2012 23:37reagovat

   Já si neumím představit, že by nějaký manažer procpal nekvalitního hráče až do základu Sparty. Ten největší krok musel Kuba udělat sám, a já mu gratuluji, že mu to zatím vychází. Pro mě samotného je to velké překvapení.Úsměv

   • FIKURO,

    železník30.3.2012 11:12reagovat

    Ten krok neudělal on, ale GSM.Vztek Pro mě je to také překvapení!!

  • FIKURO,

   spirit.je.buh29.3.2012 23:41reagovat

   co s tím má co společného Švengy?

   • FIKURO,

    LukyACS29.3.2012 23:42reagovat

    že to asi podle něj Figura nemůže zkousnout

   • FIKURO,

    Fotos Von Mir 29.3.2012 23:44reagovat

    Od doby, co nechytá, se dost změnily informace Fikury a jeho názor na GSM

    • FIKURO,

     dominik2729.3.2012 23:45reagovat

     Já myslim, že spirit ví, jen nás zase zkouší...Úsměv

     • FIKURO,

      spirit.je.buh29.3.2012 23:49reagovat

      kdo je Spirit? Smích

      • FIKURO,

       Fotos Von Mir 29.3.2012 23:51reagovat

       Spirit je bůh Smích

       • FIKURO,

        spirit.je.buh29.3.2012 23:51reagovat

        v tom případě tomu rozumím :)

      • FIKURO,

       LukyACS29.3.2012 23:51reagovat

       jeden týpek, co si občas provokacema léčí ego, podobně jako antoš na ofiku Úsměv

       • FIKURO,

        dominik2729.3.2012 23:57reagovat

        klid, prosím.

    • FIKURO,

     FIKURA30.3.2012 0:01reagovat

     Linde,ríkal jsem že to shodnotím po pátém kole.A o tom kdo chytá je myslím uplně jedno.Momentálně Chytá Vaclík,chytá dobře,tak tady není co řešit.Říkám pouze co vidím,slyším.

  • FIKURO,

   FIKURA29.3.2012 23:53reagovat

   Tak to máš špatné informace vonmaure.Ja na tom trénimku na rozdíl od tebe byl! GSM neupozorńoval ale doslova řval!! A do té doby probíhalo vše v pohodě.Naopak Martin Hašek hráče povzbuzoval a chválil.Po zásahu GSM bylo doslova po tréninku.Vůbec nemluvím o tom kdo Kubovi zajistil nebo pomohl do základu.To je mi absolutně jedno a ani mě to nezajímá.Jen říkám jaké jsou diametrální rozpory o jeho výkonu u dvou trenéru jednoho mužstva.

   • FIKURO,

    Peters30.3.2012 7:31reagovat

    Třeba upozorňuje řvaním, co ty víš...

  • FIKURO,

   železník30.3.2012 11:09reagovat

   V tom případě jestli trenérský štáb je spokojen.Doporučuji vedení ho hned odvolat.Protože s trenérský štáb je zřejmě spokojený i s trenérem B týmu a ten je na sestup - dloudobě.A k Tobě, když máš stejný zdroj znamená, že jsi ze zdroje, tudíž jakékoli změny znamenají, že máš Padáka tudíž jsi spokojený!!!

 • Rozpory GSM a Haška.:

  FIKURA29.3.2012 22:10reagovat

  Dnes jsem se byl podívat na dopoledním tréninku našeho mužstva.Už poněkolikáté.Trénink dnes výjímečně měli na dolním tréninkovém hřišti na Letné.Můžu říci,že dnešní trénink měl kvalitu,Martin Hašek hráče burcoval,chválil i napomínal.Měli střelbu,průpravnou hru s různým omezením.Opravdu pestrý trénink a bylo vidět že hráče baví a jezdili na plno.GSM sledoval trénink ze své prosklené kanceláře.Zruba po dvaceti,nebo půl hodině přiběhl na hřiště jak nasupenej pes a začal křičet,že kdo se na to má dívat.Po chvilkové debatě s Haškem odešel zpět a trénink už neměl uroveň a dělali nepochopitelně úplně něco jiného.Dle informací,vznikl ještě mezi Haškem a GSM diametrálně rozdílný názor na výkony Kuby Brabce.Martin Hašek už ho nechtěl ani nasadit k utkání,že jeho výkony poslední dobou nejsou dobré a že se nevyvaruje velkých chyb a nepřesností.Naopak GSM tvdí,že je to náš njlepší hráč a že musí hrát.Tak si fanoušku vyber..Myslím že je to větší kočkopes než za pana Chovance.

  • Rozpory GSM a Haška.:

   spirit.je.buh29.3.2012 22:12reagovat

   Tak zrovna o Brabcovi jsem slyšel, že do Sparty se dostal jen díky agentovi a Hřebík ho staví jen aby ”ukázal”, že Chovanec zabíjel tyhle playery v béčku, ve kterym ho Svoboda taky posadil, protože hořel.

   • Rozpory GSM a Haška.:

    munzig29.3.2012 22:21reagovat

    To s Brabcem/agentem jsem zaslechl taky a vůbec se mi to nelíbí....

    • Rozpory GSM a Haška.:

     LukyACS29.3.2012 22:25reagovat

     zrovna tohle je blábol... Brabec odešel ze Sparty, protože neviděl možnost prosadit se ve Spartě, hlavně jeho otec to chtěl... v Žižkově se mu nelíbilo hlavně díky Pulpitovi a navíc mu chyběla parta sparťanů z U19, třeba s Krejčím je největší kamarád, dokonce spolu bydlí. Vůbec ho to na Žikově nebavilo, navíc když moc nehrál, tak to zkusil znova ve Spartě, po tom úspěšném ME

     • Rozpory GSM a Haška.:

      LukyACS29.3.2012 22:28reagovat

      jinak Brabec se mi taky nějak extrémně nelíbí, ale na druhou stranu mě ještě nijak nezklamal, tak proč by ho měl vyměnit. Zápotočnýho odepsali po tom, co nechtěl jet s béčkem, teď v poháru měl určitě po trestu a nebyl ani na lavici, proti Slavii měl asi taky po trestu a nebyl tam... takže je nejspíš odepsanej a Erich bude mít po smlouvě, tak ať aspoň hraje hráč s perspektivou

      • Rozpory GSM a Haška.:

       Ferry29.3.2012 22:35reagovat

       A já si hlavně myslím,žě Kuba na stoperu odvádí v poslední době lepší výkony,než pan ”pátýtitul” Jarošík.A to má Jarošíka rád a jeho minidres vozím v autě.

       • Rozpory GSM a Haška.:

        martinS1929.3.2012 22:54reagovat

        Šoupnout ho do zálohy, Jiřího...

        • Rozpory GSM a Haška.:

         LukyACS29.3.2012 23:15reagovat

         tam proti Vaslui hrál hodně dobře. Mě by by se hodně líbil střed zálohy Matějovský, Jarošík, Hušbauer, ale Jarošík si nejspíš před příchodem do Sparty vymodlil slib, že ho nebudou cpát do zálohy, aby nemusel makat Smutek

      • Rozpory GSM a Haška.:

       munzig29.3.2012 22:40reagovat

       Hraje líp než zmíněná dvojice Zapotočná, E.Brabec ale to nic nemění na historce s agentem. Neřikám že je to 100% pravda ale tak nějak tomu věřim. Mě Kuba prostě nepřesvědčil natolik aby byl vedle Jarošíka 2. stoper.

       • Rozpory GSM a Haška.:

        LukyACS29.3.2012 22:43reagovat

        tak jenom by to potvrzovalo Pepovy praktiky Smutek K těm Brabcovým kvalitám... mě zatím nepřesvědčil žádný stoper včetně Jarošíka, chybí nám podobný vůdce jako Řepka - nikdo nemá tak dobré organizační schopnosti Smutek

        • Rozpory GSM a Haška.:

         munzig29.3.2012 22:50reagovat

         Odchod Řepky byla z pohledu zvenčí velká chyba. Nevim co se dělo uvnitř v kabině proto argumentuju jen timhle.

         Řepka i když ztrácel na rychlosti tak nebyl horší než stopeři co tu jsou teď. V lize má u hráčů respekt v Evropskej pohárech se mi nezdálo že by zaostával víc než ostatní. Byl to vůdce týmů, idol fans. Jeho odchod byla chyba srovnatelná s odchodem Poboráka a myslim že takovýho stopera Sparta dlouho mít nebude.

         • Rozpory GSM a Haška.:

          LukyACS29.3.2012 22:54reagovat

          souhlasím, ale na druhou stranu, pokud se zachoval ke Křetínskýmu, tak jak se o tom mluví - i figura to potvrdil, tak se nedivím, že letěl. Tohle si prostě ke svému šéfovi nemůže dovolit nikdo, Řepkovi se jeho průse*y tolerovali dlouho - teplický exces... červená proti brnu, což nás nejspíš stálo titul... plivanec a další. Křetínský mu to toleroval a tímto asi pohár trpělivosti přetekl... bohužel

          • Rozpory GSM a Haška.:

           munzig29.3.2012 22:56reagovat

           Proto řikám že nevím co se dělo v kabině a nebudu to brát v potaz. Já tomu moc nevěřim že by Řepka na Křetinskýho nějak vyjel.

           Pokud to tak bylo tak se o tom nedá diskutovat a měl letět okamžitě to máš pravdu.

           • Rozpory GSM a Haška.:

            LukyACS29.3.2012 23:00reagovat

            rozhodně se vedení mělo zachovat fér vůči nám fanoučkům a říct to na rovinu, většina inteligentních fandů by to pochopila, ale oni s náma místo toho vyje*ávali tak, že tvrdili, že je Řepka zraněnen, nemocnej a kdesi cosi Smutek

       • Rozpory GSM a Haška.:

        Ferry29.3.2012 22:44reagovat

        A mě zase v poslední době přesvědčuje Jarošík o tom,že je horší než Kuba,což je vzhledem ke zkušenostem obou hráčů docela alarmující.Já bych možná právě nahradil Jarošíka Erichem.Jinak,o nějakých agentech se nebudu bavit,protože o tom nic nevím.Já mluvím o tom,co vidím na hřišti.

    • Rozpory GSM a Haška.:

     LukyACS29.3.2012 22:33reagovat

     jinak pod Pepou to takhle prostě chodilo. Brabcův případ to zrovna asi není, ale u ostatních jo, Chovanec kasíroval provize od agentů za přestupy Smutek u Kadlece si nechal dokonce platit za starty v áčku od tatínka

     • Rozpory GSM a Haška.:

      Ferry29.3.2012 22:36reagovat

      Luky,to už je ale dost vážný obvinění.Otrávení

      • Rozpory GSM a Haška.:

       LukyACS29.3.2012 22:42reagovat

       já vím a chápu tě, ale nikoho nenutím, aby tomu věřil Úsměv

      • Rozpory GSM a Haška.:

       spirit.je.buh29.3.2012 22:56reagovat

       Ferry, je to pravda.

  • Rozpory GSM a Haška.:

   spartas29.3.2012 22:18reagovat

   Nejlepší hráč to není, ale že bychom kvůli němu něco prohráli, tak to taky ne. Nevím, co si mám vybrat.

   • Rozpory GSM a Haška.:

    FIKURA29.3.2012 22:35reagovat

    Spartasi,to rozhodně že se nehraje moc líbivě určitě není kvůli Kubovi.Fandím mladým a ať jich hraje co nejvíce.Ale je potřeba je citlivě začleńovat do sestavy.Rozdíl je v tom jestli nastupuje třeba v Příbrami nebo za Spartu.Myslím že jediný kdo má na to hrát v zálkadu Sparty je Krejčí.Ale hlavně jde o to že trenéři jsou mezi sebou ůplně diametrálního rozdílu.

     

    • Rozpory GSM a Haška.:

     dominik2729.3.2012 22:47reagovat

     Koho bys chtěl dát na toho stopera k Jarošíkovi? Já třeba mám rád i Zápa, věřil jsem mu hodně, ale momentálně nevidím rozdíl mezi ním a Kubou adekvátní věkovému rozdílu...

     • Rozpory GSM a Haška.:

      Ferry29.3.2012 22:49reagovat

      Jak píšu výše.Já bych možná zkusil nasadit Brabčáky na úkor Jarošíka.Třeba by mu došlo,že není nenahraditelnej a vrátil by se k výkonům z dob ze začátku podzimu.

      • Rozpory GSM a Haška.:

       dominik2729.3.2012 23:14reagovat

       Zeptej se fanoušků našeho béčka (těch co tam opravdu chodí a jezdí ven), jak jsou z Ericha nadšení. Navíc čekám, že tady stejně bude Erich končit. Jarošíka bych rozhodně neposadil, i když není v životní formě.

       • Rozpory GSM a Haška.:

        LukyACS29.3.2012 23:19reagovat

        zrovna u Jarošíka by mě zajímalo čím to je, že je zápas od zápasu horší Smutek Nejspíš se uspokojil a řekl si, že už v poklidu a bez námahy dohraje kariéru... Sionko, když se vrátil do Sparty, tak hrál velmi kvalitně, ale postupem se zhoršil natolik, že víc než na lavici nemá Smutek

   • Rozpory GSM a Haška.:

    dominik2729.3.2012 22:36reagovat

    Mně momentálně nepřijde zas nějak výrazně horší než Jarošík. Kuba Brabec bezpochyby talent má. Kdo koukal na ME19, tak mi snad dá za pravdu. Mezi vrstevníky byl opravdovou superstar. V lize si nepočíná špatně na to, že naskočil do základu v nelehkém období a bez zkušeností s touto úrovní.

     

    Jinak ještě k sledování z kanclu: U Hřebíka si hráči pochvalovali, že na tréninky chodí více než pan Chovanec. Tak snad opět nekecali, jako když ”oblbovali” fanoušky, že je tréninky baví, a přitom plánovali cestu do Horvistánu...Úsměv

    • Rozpory GSM a Haška.:

     LukyACS29.3.2012 22:46reagovat

     já tomu nevěřím, už vidím, jak by hráči naskákali do aut a odjeli třeba do Plzně nebo do Liberce na trénink Úsměv Úsměv

     ani nevěřím, že by hráči nějak extra kecali, pokud by je ty tréninky opravdu nebavily, tak řeknou něco vyhýbavého, ale ne kritického - prostě by zvolili střední cestu. Rozhodně by to nechválili v několika odstavcích jako Jarošík Úsměv

     • Rozpory GSM a Haška.:

      LukyACS29.3.2012 22:48reagovat

      nechápu, čeho tím chce Figura dosáhnout. Jeho info jsem měl rád, ale plival na Chovance, čemuž jsem ještě věřil a teď plive i na Hřebíka. Nevím, co chce, ale s jiným GSM by asi nebyl o moc míň kritičtější Smutek

    • Rozpory GSM a Haška.:

     FIKURA29.3.2012 22:49reagovat

     Dominiku chodí tak zhruba na každý druhý trénink.Někdy je na hřišti,někdy třeba jenom sedí na lavici.Chodí rozhodně víc jak pan Chovanec.

     • Rozpory GSM a Haška.:

      LukyACS29.3.2012 22:55reagovat

      vzpomínáš, jak jsi nadával na Chovance? Řekni mi, koho bys teda chtěl, abys byl spokojený a nepošpiňoval ho? Čeho tímhle chceš dosáhnout? Uvědom si, že hráči už jsou takhle dost pod tlakem, navíc když se do zákulisí dostane něco takového, tak na ně tlak bude ještě o to větší Smutek

      • Rozpory GSM a Haška.:

       FIKURA29.3.2012 23:31reagovat

       Lukáši.jsem stejně nadšený a věrný fanoušek jako ty.Pana Chovance jsem moc nemusel.To nepopírám.A ani jsem si nemyslel že najednou pod Hřebíkem budem hrát jak Barcelona třeba.Čekal jsem že výkon mužstva bude pozvolna stoupat.Ale on ten výkon po sedmi zápasech pozvolna klesá.Navíc trenéři mezi sebou mají odlišné názory na hráče kteří by měli hrát.GSM hráče uráží a nadává.Ono to není jenom odtrénovat a jít domů.To jsou spojené nádoby.Víš ti mladí Hřebíkovi děti/jak GSM hrozně rád slyší/ti se z toho oklepou,ale,ti starší hráči se rozhodně nadávat a urážet nenechají.Možná tam je ten zakopanej pes.

       • Rozpory GSM a Haška.:

        LukyACS29.3.2012 23:35reagovat

        tak jestli to je pravda, tak je to opravdu špatné, protože co hráči ve Spartě potřebují, je velká dávka sebevědomí a ne naopak ho srážet. Hřebík by si měl jen u všech mužstev určit, jaký styl mají praktikovat a nějak to sjednotit a ne do toho takhle kecat a brát si hráče na paškál

 • EL

  FeldkuratKatz29.3.2012 21:33reagovat

  Hledíte na Schalke ? Fotbal se celkem dá, zatím 1:1

 • SF

  ouki29.3.2012 21:14reagovat

  Článek, na který sem nejde nedat link díky jeho závěru. A také díky tomu, že je tam mimo jiné zmíněna e-sparta a dotýká se nás:

  http://www.spartaforever.cz/ukaz_komentar.php?clanek=2385

  • SF

   ACSpartaPraha4ever29.3.2012 21:28reagovat

   Už to tu bylo. Úsměv Ale pěkný článek to bezpochyby je. Úsměv

   • SF

    ouki29.3.2012 21:29reagovat

    aha, nevšiml jsem si, tak to se omlouvám Úsměv

  • SF

   Ferry29.3.2012 21:28reagovat

   Jojo,tenhle článek už jsem četl odpoledne.Ten moralistickej odstavec je moc pěknej.

    

 • Liberéééééééééééééééc

  GaryLineker29.3.2012 20:12reagovat

  Tisíce! Desetitisíce nás tam budou!

  • Liberéééééééééééééééc

   Ferry29.3.2012 20:16reagovat

   Tak hlavně přivezte body nebo aspon jeden.Úsměv

   • Liberéééééééééééééééc

    GaryLineker29.3.2012 20:17reagovat

    Přivezem předpokládám jednu střelu na bránu a prohru 0:3, ale snad si to tam aspoň užijem. :D

    • Liberéééééééééééééééc

     Ferry29.3.2012 20:19reagovat

     Kdo nevěří není Sparťan.Gary,styď se!!!OtráveníVztek

     • Liberéééééééééééééééc

      GaryLineker29.3.2012 20:29reagovat

      Tak lepší nevěřit a přijet a nechat tam hlasivky, než věřit a neudělat nic! Aspoň to se mi musí nechat!

      Upřímně, naše šance jsou tam malý, ale doufám, že se pletu!!!

      • Liberéééééééééééééééc

       atraps229.3.2012 20:32reagovat

       šamce žije pořád.

       • Liberéééééééééééééééc

        Ferry29.3.2012 20:38reagovat

        No vidíš,Atrapsi,že se s tebou taky dá v něčem souhlasit.Úsměv

    • Liberéééééééééééééééc

     spirit.je.buh29.3.2012 20:49reagovat

     3:0 je dobrej výsledek

 • Justin Bieber

  HansMiller29.3.2012 19:49reagovat

  jde před soud. Uvedl falešné telefonní číslo, na které mu mají fanouškové volat. Majitelka tel. čísla ho chce žalovat. Linde, Linde Smích

  • Justin Bieber

   Fotos Von Mir 29.3.2012 19:55reagovat

   Člověk chce mít jednou klid a oni budou hrozit žalobou. Ach jo. Zoufalství

 • wilathewarrior29.3.2012 18:13reagovat

  nechapu jednu vec, my stale vedeme ligu, hrajeme semifinale poharu, zacinaji hrat mladi. Ale tady se kritizuje jeden pan, Hrebik.

  Co treba se podivat na pana Haska? co si bez emoci poustet zapasy, kde jsme schopni videt snahu o prvky, co predvadi uspesne kluby v evrope nebo ve vrcholnych soutezich zapadu? Sice to nevychazi, ale to je snad otazkou casu, navyku, treninku.

  Zapomeli jste ze nam odesli dva lidri z kabiny, to ma asi take vliv ne?

  Nikdo netvrdi ze hrajeme dobre, ze se na to dobre kouka ale otazkou je koncepce.

  Brabec v obrane, nasi nejlepsi zaloznici jsou ted Krejci a Prikryl. jak pa bude vypadat Sparta, pokud ty kluky treba jeste dva tri roky udrzime? nepremysleli jste takhle do budoucna?

  I pochopim ze Hrebik nekterym lidem lezi v zaludku, nepochopim jak muzete byti tak zaujati, ten clovek ma takove financni zazemi, ze si myslim muze stat za svym, o proti jinym trenerum, tudiz kdo by byl lepsi nez on na tuhle zmenu?

  Jeste jedna otazka, kdo z vas vydava stoprocent kazdy den v praci takovym zpusobem, ze pak po praci je rad ze se dostane domu a muze odpocivat?

  nebo kdo z vas se kazdy den uci a vzdelava ve svem oboru aby byl zase lepsi?

  Jak rikal Jan Werich: jen hlupak si pamatuje, protoze chytry musi vymyslet.............

  preji vam hezky den

  • atraps229.3.2012 19:22reagovat

   múžeš si psát co tě napadne a je to tvá věc ale pokud bys toho pána poznal blíže,divil bys se.Nebudu vyjmenovávat je to zbytečné,jen ti řeknu hlavní co mu schází je naslouchat i názorům druhých.Ten pán je totiž bez chyb.

   • K0F129.3.2012 19:31reagovat

    A ty ho znáš? :)

    • spirit.je.buh29.3.2012 19:32reagovat

     mám za to, že pod ním působil

     • atraps229.3.2012 19:38reagovat

      hrával pod ním brácha ,já ho poznal při jiných kontaktech.

      • spirit.je.buh29.3.2012 19:39reagovat

       nezávidím :)

   • spartas29.3.2012 19:41reagovat

    Jak si představuješ to naslouchání?

    • atraps229.3.2012 19:44reagovat

     co řeknu je svaté,i když všichní vědí ,že se jedná o hovadinu.

     • LukyACS29.3.2012 19:47reagovat

      nadřízeného má podřízený poslouchat... myslet si může cokoliv. Člověk, když neposlechne svého šéfa a bude si to stejně dělat podle svého, tak nedopadne dobře Úsměv

      • atraps229.3.2012 19:52reagovat

       nikdy jsem nebyl jeho podřízeným ,já mám také svůj názor ale nemyslím si jak je stoprocentní.

       • LukyACS29.3.2012 19:56reagovat

        to není nikdo... já si myslim, že udělal chybu, když nevykopl Haška Úsměv

     • spartas29.3.2012 19:48reagovat

      A kdo je ten, kdo určuje tu objektivní pravdu?

     • Ferry29.3.2012 19:49reagovat

      By mě zajímalo,při jakých kontaktech jsi ho poznal.SmíchNicméně,je dobře,když si stojí za svým názorem.

      • spirit.je.buh29.3.2012 19:54reagovat

       i když je to totální píčo*ina? Smutek

       • Ferry29.3.2012 19:59reagovat

        Jde o to,jak se pozná totální píčovina a kdo to určí.

       • LukyACS29.3.2012 20:03reagovat

        táta trénoval ve Spartě mládež a co mi řekl o Chovancovi, to je hnus Smutek a teď si vyber. Já určitě všemu nevěřím... myslím, že všichni zaměstnanci se šéfem spokojení být nemůžou, vždycky se najde někdo, kdo ho poplive. Žádný člověk prostě není bezchybný. Já Hřebíka budu soudit, až na podzim. Zatím se zdržuju kritiky Úsměv

62803 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha