Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Plíseň

  kapacitos29.7.2015 10:23reagovat

  tak přeci jenom si tam sebou vzali Dášu s Romanem..taky to bylo včera vidět..Vztek https://twitter.com/JanKaliba/status/626292928198086657

  • Plíseň

   PohanACS29.7.2015 10:32reagovat

   paranoia

   • Plíseň

    trakip29.7.2015 16:21reagovat

    To není žádná paranoa. Berbr je kamarád s tím holohlavým Italem a Damková s ním měle dříve také nějaké pořízení.

  • Plíseň

   Tashunka Witko29.7.2015 10:36reagovat

   Tak bylo znát, že Dáša umí. Ono s běloruským rozhodčím to není velký problém, taxa je cca 5 tisíce EURO, což je méně než za výhru v naší lize.

   Přehlédnuté fauly Procházky (skoro penaltový) a Petržely byly hodně načervenalé a diváci, soupeř a dokonce i Vlášek a spol. z toho byli docela vyjevený.

 • Trochu nerozumím

  bastien66629.7.2015 10:13reagovat

  tomu stěžování jak obrana hořela. Kdyby obrana hořela, dostali bychom nejméně 5. Že proti takovému soupeři bude obrana 90 min. v klídku a soupeř takového kalibru ji nedostane pod tlak a nedonutí k chybám je naivní představa. Kdyby takto motalo obranu Brno, říkal bych to samé,že hořela.Trošku mě to připomíná debatu prádelníků po City když se všichni včetně trenéra divili a obouvali do Hejdy za to že si ho vodil Toure, jako by to asi mohlo být jinak. Sparta včera sehrála vyrovnanej zápas s velkým favoritem, nepodělala s z toho a byla více než důstojným soupeřem. Za to si kluci zaslouží absolutorium. Ode mně určitě.

  • Trochu nerozumím

   Tashunka Witko29.7.2015 10:46reagovat

   Nejde o celkovou hru obrany, i když ta byla občas rovněž chaotická, ale o individuální chyby. Hybšovi určitě už v žácích říkali, že nesmí přihrávat napříč vlastním vápnem, ale přesto to udělal hned 2x. Ani Matějovský si nesmí dovolit kličkovat proti 4 soupeřům na hranici vápna. O Holkovi a Váchovi zbytečné mluvit, protože ti nemají fotbalové myšlení vůbec zafixováno a v podstatě jejich rádobykonstruktivní hra je jen kupením fatálních chyb. Stejně tak z Krejčího, navzdory golu, nebude nikdy útočník, protože s výjimkou jednoho výskoku řešil včera v podstatě každou situaci špatně. Pokud bude v obraně Holek - určitě budeme v defenzivě vždy hořet, protože tenhle ušatec neumí vůbec nic a jeho pády po přistrčení soupeřem a čekání na hvizd jsou mnohem horší a nebezpečnější, než přihrávky Hybše, protože u něj věřím, že se to odnaučí.

    

   Nicméně i tak jsem s výsledkem maximálně spokojen, protože příští týden můžeme jít na Letnou s větší nadějí, než jsem doufal před Moskvou.

  • Trochu nerozumím

   krabat29.7.2015 14:37reagovat

   Včera obrana hrála neskutečně riskantně, obvzláště Hybš. Pozdními přihrávkami a dlouhým držením míče jsme připravovali šance soupeři, jako na zlatém podnose. Kombinační hra obrany byla velmi špatná až z toho výustily situace, kdy to bylo 1 na 1 a nebylo při pesinku soupeře komu přihrát kromě Bičíka. Takže nakonec z toho byla buď super šance soupeře nebo odkop Bičíka Smutek

 • Ládík

  daniel29.7.2015 10:00reagovat

  jsem moc rád,že se mu povedlo dát gol,včera dřel doufám že se mu vrací forma,Frýďas taky,zatím super posila,no jsem zvědav na to jak si poradí s Chacharama v sobotu!Tak kdy bude k dispozici uzdravenej Lafy?

 • 2:2

  Spytihnef29.7.2015 8:35reagovat

  Výsledek skvělý, pocity ze hry rozporuplné. Ty kličky a narážečky před vlastním vápnem, co tam předváděli, to si nedovolí ani Barcelona. Taky z toho bylo spoustu kiksů, ale víckrát se to povedlo vykombinovat a založit z toho rychlý protiútok. Takže pokud to tak bude vypadat dál a dáme vždycky o gól víc než soupeř, tak ať si to tam klidně šolichaj. Jen by každý sparťanský fanoušek měl před zápasem vyfasovat platíčko prášků na nervy.

  • 2:2

   Víťák z Cé Osmičky29.7.2015 8:49reagovat

   Jak psal už Bunda -> to šolichání je potřeba. Není možné každý balon odkopávat a ztrácet takhle lacině míče.

    

   Myslím, že kdyby se ty míče odčutávaly do autu nebo na stopery soupeřů, tak by to bylo horší, než kdyby tam kluci vzadu jednou podělali a namazali soupeři.

   • 2:2

    petr13729.7.2015 9:16reagovat

    taky jsem pro fotbalovost, ale hráči musej být schopní rozlišit, kdy je to možný, i když za cenu určitého rizika, a kdy prostě vyloučený. Pokud jde přízemní centr do malýho vápna, tak ho Hybš musí urvat do hajzlu, vymýšlet něco v takový situaci je na pokutu. I když jinak jeho snahu o fotbalový řešení oceňuju.

    • 2:2

     Bunda29.7.2015 9:39reagovat

     Do hajzlu se to může urvat proti Bohemce.. Ale ne proti CSKA . Parkrat se to odpali na stopery soupere,párkrát do zamezi a jsme pod obrovským tlakem a vali se na nás jeden útok za druhým. Do hajzlu I díky naším stoperum jsme hráli dost útočně a drželi jsme balón. Skvelej výkon obrany.

     • 2:2

      Spytihnef29.7.2015 9:56reagovat

      Jak píše Petr, hráč to musí umět vyhodnotit. Včera tam byly věci, které byly přes čáru a rozhodně lepší řešení by bylo to urvat. S Bohemkou do hajzlu nebude potřeba nic rvát, ta nebude nikdy presovat jako CSKA.

    • 2:2

     Bunda29.7.2015 9:39reagovat

     Do hajzlu se to může urvat proti Bohemce.. Ale ne proti CSKA . Parkrat se to odpali na stopery soupere,párkrát do zamezi a jsme pod obrovským tlakem a vali se na nás jeden útok za druhým. I díky naším stoperum jsme hráli dost útočně a drželi jsme balón. Skvelej výkon obrany.

 • 2:2

  Spytihnef29.7.2015 8:35reagovat

  Výsledek skvělý, pocity ze hry rozporuplné. Ty kličky a narážečky před vlastním vápnem, co tam předváděli, to si nedovolí ani Barcelona. Taky z toho bylo spoustu kiksů, ale víckrát se to povedlo vykombinovat a založit z toho rychlý protiútok. Takže pokud to tak bude vypadat dál a dáme vždycky o gól víc než soupeř, tak ať si to tam klidně šolichaj. Jen by každý sparťanský fanoušek měl před zápasem vyfasovat platíčko prášků na nervy.

 • Mádl

  kapacitos29.7.2015 8:15reagovat

  ”V dusném počasí připomínajícím prádelnu nechali Plzeňští soupeře hrát, držet míč - a pak v rozmezí čtyř minut dvakrát drtivě gólově udeřili.” ... tak to měli podvodníci jako doma, proto vyhráli Smích

 • 4. PŘEDKOLO

  ouissi29.7.2015 7:02reagovat

  Pánové, víte někdo, jaké je nasazení pro 4. předkolo? Já se domnívám, že podle koeficientů, ne podle přímého postupu, takže v tom případě mají Shakhtar i Ajax vyšší koeficienty než Sporting a Lazio. Samozřejmě je to předčasná spekulace, ale po výsledku 2-2 se máme určitě právo losování čtvrtého předkola dívat vstříc.

  Ještě sw vrátím ke včerejšímu utkání Plzně. Jsem sám, kdo měl pocit, že pan Kolbakov (běloruský rozhodčí) byl tak trochu dvanáctým hráčem hostů? Je pravdou, že pozorně jsem sledoval až posledních asi 25 minut, ale plzeňské fauly byly posuzovány jako v české lize, naopak jakýkoli kontakt ze strany domácích byl ihned oceněn přímým kolem (statistika faulů 16-8). A nemám tento pocit z rozhodování plzeňských zápasů v předkolech evropských pohárů zdaleka po prvé. Ve skupinových fázích už to pak tak není, ale v předkolech ano. Také jejich dech beroucí bilance z předkol CHL 13-0-0 není možná jen důsledkem dlouhodobě nejmilosrdnějších možných losů, ale i přízně rozhodčích. Že by moc Damkové v komisi rozhodčích UEFA sahala až do předkol CHL? Asi ano...

   

  • 4. PŘEDKOLO

   daniel29.7.2015 9:24reagovat

   Dáša je prostě pracovitá (paroháč Berbr)vždyť i díky ní Sparta neprohrála kontumačně se Slovanem,nebo proč proti nám nepísk rozhodčí pentli když hrála repre s Tureckem?Co myslíš?Smích

  • 4. PŘEDKOLO

   bobo29.7.2015 9:51reagovat

   Já ti nevím, ale tohle už je snad moc :) když se na to budeš dívat touhle optikou, tak včera nám rozhodčí občas taky pustily sem tam nějaký faul. To by plzeňáci taky mohli spřádat teorie.

   • 4. PŘEDKOLO

    ouissi29.7.2015 10:52reagovat

    Ano, souhlasím s Tebou. Včera nám rozhodčí semtam pustili nějaký faul a stejně tak semtam pustili nějaký faul CSKA. To je právě ten rozdíl. Určitě správně občas nějaký drobnější prohřešek proti pravidlům pustit; jinak by se na to nedalo dívat. Ale za posledních asi 25 minut v Izraeli jsem si nevšiml, že by Kolbakov pustil domácím jediný přestupek. Pravda, do té doby jsem zápas sledoval jen letmo (spíš běžel v zapnutém televizoru v místnosti, kde jsem se věnoval jiné činnosti), takže to klidně do té doby mohlo být naopak. Ale oficiální statistika UEFA o odpískaných faulech tomu nenasvědčuje.

    Ale třeba máš, bobo, pravdu a já slyším konopí růst, jsa ovlivněn a zaslepen svou nenávistí a odporem k té západočeské sebrance. A paradoxem zůstane, že do doby, než jim rozhodčí začali pískat viditelnou nakloněnou rovinu, mně ten tým byl vždy spíš sympatický, ať už se jmenoval Skodovy závody V. I. Lenina nebo Viktoria nebo kdoví jak. Jen jsem popsal, jaké z toho mám pocity.

    • 4. PŘEDKOLO

     bobo29.7.2015 12:43reagovat

     Tak třeba máš pravdu ty :) já jsem Plzeň spíš nesledoval, takže nedokážu ve finále posoudit. A je pravda, že Plzeň mi byla taky vždycky spíš sympatická. Do té doby, než to začalo být opravdu okaté Vztek

 • Skvělý vstup do pohárů

  Capo29.7.2015 6:19reagovat

  Byl to opravdu kvalitní výkon proti kvalitnímu soupeři. Věřím, že nám to nakopne sebevědomí. Vzadu to párkrát zaskřípalo, ale všechno to byly individuální zkraty, na tom se dá zapracovat. Škoda zahození těch velkých šancí, ale to platí i pro Rusy, takže celkově prostě spokojenost.

  • Skvělý vstup do pohárů

   daniel29.7.2015 6:57reagovat

   odveta ale bude těžká,zdaleka není nic hotovýho,Rusáci to jen tak nevzdaj!!Před utkáním bych bral i prohru 2:1 možná i třeba o dva goly,ale 2:2 je super,ty dva goly co jsme dali venku je paráda!

 • Přivítání Sparťanských hráčů před zápase

  SuperMario28.7.2015 23:59reagovat

  Čau Sparťani a Sparťanky.

  S kámošem jsme dostali takovej nápad a zajímá nás, co si o tom myslíte a podle ohlasů na facebooku se rozhodne, zda má něco takovýho cenu uspořádat nebo ne...

  odkaz : https://www.facebook.com/event s/1644875749058285/

   

 • postup

  bourec28.7.2015 23:57reagovat

  já bych nechodil kolem horký kaše,ale postup musíme udělat.Prostě Sparta win.Smích

77246 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha