Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jestli

  sk. sokolovo24.3.2016 21:36reagovat

  tenhle chlapec, ten Darida ma jít, nebo se o něj zajímá Real Madrid, tak to potom já teď z fleku v pantoflích mužu nastoupit o vikendu divizi za Sokol Brozany!

 • Johan Cruyff RIP

  standis24.3.2016 19:51reagovat

  Co jsem slyšel, tak to byl opravdový fotbalový básník.

  • Johan Cruyff RIP

   JohnyPlayer24.3.2016 20:00reagovat

   Nejen slyšel, já ty zápasy i viděl, a básník to byl.

    

   Škoda, že hulil jak továrna.

 • Repre

  zdenek24.3.2016 19:31reagovat

  Koubek-Kadeřábek,Kadlec,Sivok,Limberský-Vacek,Darida-Šural,Frýdek,Dočkal-Necid.

  • Repre

   standis24.3.2016 19:54reagovat

   Frýdek na místě Rosy, tak by se měl snažit. Horší Koláře nebude.

  • Repre

   JohnyPlayer24.3.2016 20:20reagovat

   Ze řidiče nalevo bych blil, zajímalo by mne, jak dlouho toho kripla ještě budou prosazovat.

    

   Jinak solidní sestava, uvidíme.

   • Repre

    kapacitos24.3.2016 21:06reagovat

    Škoda, kdyby tam to hovado nebylo, tak by se tomu týmu dalo fandit Smích

 • Repre

  standis24.3.2016 19:05reagovat

  Doufám, že Vrba nasadí spartany jenom dnes a ve Svédsku je nechá odpočívat. Mimo Šurala, ten si může zahrát oba zápasy.

  • Repre

   zdenek24.3.2016 19:10reagovat

   absolutní souhlas a ve středu na Liberec už může být Bořek s Ládikem na lávce kdyby to hořelo

   • Repre

    kapacitos24.3.2016 19:46reagovat

    Je otázka jestli vůbec chcem postoupit dál, když to pak nebudeme mít kdy odehrát

    • Repre

     zdenek24.3.2016 19:48reagovat

     vy nám ligu,my vám pohár

  • Repre

   Sendi24.3.2016 20:24reagovat

   plus má Frýďas osm žlutejch tak ať si klidně zahraje :)

 • Zlatan

  petula24.3.2016 17:05reagovat

  Ibrahimovič možná v létě do Číny,plat 2 miliardy za rokÚdivÚdivÚdivÚdiv

  • Zlatan

   Roger Eschmann24.3.2016 18:06reagovat

   to jde

  • Zlatan

   ouki24.3.2016 18:21reagovat

   neskutečný plat

   • Zlatan

    ouki24.3.2016 18:25reagovat

    Ani se mi tomu nechce věřit! Takový Ronaldo bere třeba jenom půl miliardy korun (bez příjmů od sponzorů)! Naprosto úchvatná částka, která mi vytřela totálně zrak, jestli je to pravda...

    • Zlatan

     ouki24.3.2016 18:32reagovat

     Tak patrně těch půl miliardy korun je i s příjmy z reklam

  • Zlatan

   rebus24.3.2016 18:25reagovat

   tvl to nemam ani jaÚdiv

 • Láďa

  Spytihnef24.3.2016 13:15reagovat

  Záložník Ladislav Krejčí ze Sparty byl zařazen do jedenáctky nadějných fotbalistů, kteří mohou zazářit na letním mistrovství Evropy ve Francii. Výběr sestavil španělský list Marca.

   

  Myslím, že se s Láďou v létě rozloučíme.

  • Láďa

   Sendi24.3.2016 13:20reagovat

   je symptomatický že zrovna zástupce ČR je ve výběru zdaleka nejstarší. Přesně to reflektuje jak češi nedokážou posouvat svý hráče nahoru...takovej Tielemans je o PĚT let mladší než Krejčí, kterej v současný formě ve Spartě určitě nevydrží, ale vzhledem k soupeřům na EURO ani nevěřím, že by nějak zásadně vyčníval kdokoliv z našeho týmu...

   • Láďa

    Capo24.3.2016 13:26reagovat

    Neumíme moc zapracovat mladší hráče v nižším věku, to je fakt, ale pořád si myslim, že kdyby ten dotyčný hráč měl kvality konkrétně Tielemanse, tak by s tím problém nebyl. Přeci jenom sis vybral pro porovnání hráče, který má potenciál pro největší kluby světa a na to při vší úctě k naší mládeži asi nemá zatim nikdo.

    • Láďa

     Sendi24.3.2016 13:36reagovat

     vybral jsem Tielemanse hlavně proto, že je tam ten věkovej rozdíl nevětší, pointa je, že v Krejčího věku už mají všechny týmy na turnaji špičkové hráče a přitom u nás je to nejmladší hráč v kádru, co by měl bejt pro naše trenéry určitej signál...vem si, že třeba jede Rada na úkor mladého Čermáka, chápu, Čermák pomůže jedenadvacítce, ale přesto jak říkáš, neumíme zapracovat mladší hráče. Jsem přesvědčenej, že v lepší lize by takovej Schick měl určitě silnější pozici, než v naší...Další věc je, že naše mládežnický reprezentace pravidelně hrají elite round svejch kategorií a netěžíme z toho zatim prakticky vůbec, pak redaktoři musej vybrat z repre jednoho nadějnýho hráče a nemaj koho, sami možná byli překvapení, že už je Krejčímu tolik:))

     • Láďa

      AlaMierda24.3.2016 14:03reagovat

      to je pořád dokola, neumíme zapracovat, trenéři se bojí apod.. přitom v zahraničí máme dost svých mladých hráčů a v teenagerovském věku nehraje stabilně ligu ani jeden z nich. Jen náš největší talent Venca Černý je schopen občas nastoupit za áčko Ajaxu a to je vše. Tak kde je ta chyba, když máme dle některých tak super mládež? když pak ani v zahraničí se nikdo v mladém věku stabilně neprosadí.

      • Láďa

       AlaMierda24.3.2016 14:04reagovat

       respektive neprosadí, tak aby hrál stabilně první ligu v zahraničí.

      • Láďa

       Sendi24.3.2016 14:16reagovat

       Podle mýho teda máme v zahraničí kvalitní hráče až v poslední době a všichni jsou ještě velice mladí, ročníky 97 a mladší, takže to neni žádný překvapení, nicméně přesto, Černý dostává čuchnout v sedmnácti, jezdí přípravy trénuje s áčkem atd, prostě postupně a tak to má vypadat. Naše liga je slabá a mladí hráči by jí měli bez problémů zvládnout, akorát naši trenéři vyžadujou často silovou hru, na kterou nejsou mladší hráči stavění, šanci pak dostanou málokdy a když už, tak hráčům táhne na dvacet, pak je Juliš považován za mladého hráče, což je alarmující. Chaluš nastoupil a okamžitě to zvládl, Toml také, Schick kdykoliv naskočil už vloni či předloni, tak byl výbornej, přesto se čekalo skoro dvě sezony než šel hostovat do ligy a tak bych mohl pokračovat...na co se u tak talentovaného hráče čeká? Země jako Chorvatsko, Srbsko, Rumunsko, Bosna nemají talentovanější hráče, ale nebojí se je nasadit...naše devatenáctka vyklepne před dvěma lety chorvaty tři nula, ligu z našich hrají dva hráči, z chorvatů jsou tam hráči v bundeslize, ve francii...letošní devatenáctka rozštípala Srby 4:2 a přitom mají hráče v Atléticu, Benfice, Leverkusenu...to mi připadá prostě jako moc velká náhoda, že by se těch našich týmů nikdo neprosadil...a já osobně vždycky za všim vidim předevšim nahovno práci :D

       • Láďa

        AlaMierda24.3.2016 14:23reagovat

        odpovím ti velice jednoduše všem je ten rozdíl. V individuální kvalitě těch hráčů. U nás se hodně jede na týmovost a proto jsou naše týmy schopny dělat výsledky, jak na mládežnické úrovni, tak na dospělé úrovni ( repre, Sparta, Plíseň). Ale v individuální kvalitě zaostáváme. Máme kvalitní U 19 a přesto její trenér mluvil dost opatrně o tom, že by měl někdo z nich teď na ligu.

        • Láďa

         AlaMierda24.3.2016 14:24reagovat

         a máš pravdu, také v tom vidím nahovno práci, ale prvotně u těch hráčů, ti jsou svého štestí strůjci. A pokud se nenaučí tvrdě dřít, přidávat si, jako dělal třeba Nedvěd, tak to nikdy do top ligy nedotáhnou.

        • Láďa

         Sendi24.3.2016 14:33reagovat

         nesouhlasim, ty zápasy jsem viděl, třeba proti Chorvatsku to byl ročník 95, Holzer, Matoušek, Vichta individuálně uplně na stejný úrovni jako třeba Pasalic, aktuálně hrající za Monako, Chorvaty jsme jasně přehráli, kombinačně, technicky. Tuhle jsem byl na zápase naší U16 se Schalke, kterou jsme prohráli a Němci nebyli silnější individuálně, ale fyzicky a nejlepším hráčem na hřišti podle mě byl náš Matěj Majka. Jestli v něčem skutečně zaostáváme v mládežnických kategoriích, tak jsou to spíš souboje, nikoliv technika, až samozřejmě na ty nejlepší týmy, jako je Španělsko, nebo Portugalsko, Německo. Jinak já souhlasim s tim, že hráči v čechách nejsou zvyklí tvrdě pracovat, to souhlasim, to platí i v ligovejch kádrech, ale to je rozhodně problém trenérů, myslim, že třeba zrovna pod Holoubkem si ti hráči uvědomují dobře co to znamená makat...že si hráči mají přidávat po tréninku to beru, ale teď si vem, že to někdo dělá a přesto nedostane šanci, takových hráčů je hromada...Ve Spartě došlo v posledních letech k několika změnám a zdá se, že naše akademie může konkurovat nejlepším v evropě tak jsem hodně zvědavej, jestli z toho něco vytěžíme...na tom co píšeš ale rozhodně něco je...

         • Láďa

          AlaMierda24.3.2016 15:04reagovat

          tak pokud někdo na to má a do toho tvrdě dře a přidává si, tak tu šanci dostane. Dost pochybuji, že by nějaký trenér nevyužil hráče, který na to má a neustále maká na tom aby se zlepšil. Jenže očividně Pasalic na sobě tolik pracoval, že se dostal až do Monaka a Holzer se kope často za uši v poslední Ostravě. To, že je někdy v dětských letech přehráli nic neznamená, důležitý je vývoj hráče a právě ta dřina a ochota na sobě pracovat a individuálně se zlepšovat. A to je ono, je to chyba trenéra nebo ne? když ten hráč tvrdě nepracuje a nedělá maximum pro to aby se zlepšil, tak ho trenér nepostaví = pak slýcháme, že je to chyba trenéra, že nepostaví mladého hráče, ale ten trenér ho vidí každý den. Pořád si budu stát, že v první řadě je chyba u hráče a ne u trenéra. Nesnáším ten alibismus, hledat chybu všude jinde než nejdříve u sebe.

          • Láďa

           Sendi24.3.2016 15:21reagovat

           Já teda nemůžu říct, že bych nesouhlasil s tim, že je to taky otázka toho jak kterej hráč pracuje, v tom máš pravdu. JENŽE Pasalic v roce 2013 na stejný úrovni jako naši hráči hrál Chorvatskou ligu, kdežto naši hráči nikoliv, čili má náskok ve vývoji dva tři roky a ty zkušenosti, kde je mají ti mladí nabrat? V juniorce? Supertvrdě makající Pulkrab dostane šanci v přípravě až potom co dá v jedenadvaceti utkáních pětadvacet gólů a to už mezitím stačil slyšet stran hlavního Sparťanskýho trenéra, že na nominaci do áčka zatím nikdo nemá(bez ohledu na to, že Pulkrab, Wiesner i Hašek jednu přípravu s áčkem již absolvovali). A druhá věc je ta, že řada dobrých hráčů, mladých dneska trénuje daleko víc než celej Nedvěd a proč? Protože kromě regulérního tréninku mají taky taktickou přípravu, individuální přípravu - střeleckou, technickou, atletickou, posilovnu....nic takovýho dřív nebylo a hráči pokud se chtěli rozvíjet to museli dělat sami, potom se Nedvěd dává za vzor a je to samozřejmě vzor jak prase, ale přeci jen na to, aby ti hráči ještě makali navíc jednou tolik už čas prostě neni, už tak makají navíc pod dohledem trenérů, v dobrých akademiích určitě, příklad: Moje ségra patří k velkejm nadějím ženskýho fotbalu, má trénink každej den ve dvou různých klubech a často odehraje i dva a půl zápasu(za mladší žáky chlapců, za starší žáky chlapců a ligovej žákovskej zápas za holky-někdy taktéž za mladší i starší žákyně) za víkend a to jí je čerstvejch 13! Plus do toho takovej hráč/hráčka má pozvánku do krajskýho výběru a aktuálně taky do krajský akademie a mezi tím chodí do školy a to je myslim standardní tréninkovej proces nejnadanějších hráčů, tak mi řekni, jak moc navíc mají ještě trénovat a jestli Nedvěd ve třinácti takhle dřel? dodal bych, že už tak je moje ségra hodně přetrénovaná a to ještě netrénuje dvoufázi. Plus, zodpovědnost trenéra je, z horkohlavejch hráčů dostat maximum, z vlastní zkušenosti vím, že když už si myslim, že dřu totálně nadoraz a chcípnu, tak trenér přijde, naloží mi a já teprve potom zjišťuju, kde jsou moje hranice, protože pokud trénuješ skutečně tvrdě na vysoký úrovni, tak si vždycky myslíš, že to už je tvůj strop, ale nikdy to neni pravda...od toho tam je kouč...

           • Láďa

            AlaMierda24.3.2016 15:58reagovat

            je úplně jedno jak dřel Nedvěd ve 13 letech, v tomto věku to není tak důležité. Ten rozhodující věk přichází tak mezi 16-20lety, tam si musí hráč šáhnout na dno a pak v tom pokračovat. Nedvěd v dorosteneckém věku makal a přidával si, začal hrát ligu stále makal a přidával si, byl hvězdou Sparty pořád makal a přidával si, šel do Lazia kde se stal hvězdou a makal a přidával si, dostal se do Juve a byl nejlepší na světe a stále na sobě makal a přidával si, proto byl nejlepší. Ibrahimovič ho ve své knize krásně popsal, že ho sám obdivoval co Nedvěd dokázal a přesto to byl pořád profík, co přijede na trenink na kole a hodinu po tréninku ještě na sobě maká. Ty fakt věříš, že nějaký trenér nechá sedět hráče, který je schopen hrát kvalitně ligu, když je u něho vidina dalšího prodeje? Hlavního trenéra Sparty nezmiňuj, Ščasný nikdy nikde neměl problém vytáhnout mladého hráče, když na to měl. Ale doporučuju rozhovor s trenérem Holoubkem z konce roku, on sám neřekl, že už teď mají ti hráči na to hrát ligu, i u Pulkraba, řekl, že má zatím jen nakročeno do profesionálního fotbalu.

            • Láďa

             Sendi24.3.2016 16:24reagovat

             jedno to samozřejmě není, makat musíš odjakživa. My si asi nerozumíme, ti hráči přeci nedostávají ani šanci. Já po nikom nechci aby vzal neprověřenýho dorostence a stavěl na něm hru, ale o tom to přeci neni. A ano, je to tak jak říkáš, je totiž uplně jedno jak hráč jako dorostenec maká, důležitý pro naše trenéry je, jestli má hráč zkušenosti a to dorostenci samozřejmě nemají:)) a Ščasný ten vytáhne hráče tak maximálně když mu nic jinýho nezbývá, úplně stejně jako všichni ostatní, tvrdit mi tady, že žádnej náš hráč napříč mládeží neměl na to sedět na poloprázdný pohárový lavičce, tak to je trochu bláznovství. Nedvěd byl nejlepší hráč na světě, možná proto, že si přidával víc než ostatní, ale o tom se taky nebavíme žejo, já přeci neříkám, že mají ti hráči být nejlepší na světě. Ostatně, Čermák, hraje pořád stejně kvalitně, už asi šest let v reprezentaci a teprve když se dostal do Boleslavi tak to může na ligový úrovni ukázat bez ohledu na to, že když dostal šanci ve spartě, pokaždý byl výbornej, je mu dvaadvacet a hraje teprve svojí druhou ligovou sezonu, ačkoliv je to odjakživa známej talent. Schickovi je už dvacet a hraje teprve první sezonu, tam prostě zaspáváme. Ikdybychom přistoupili na tvojí argumentaci, tak mi neříkej, že by se to týkalo všech napříč kategoriema? to jako VŠICHNI hráči na to serou? neni spíš pravděpodobný, že s nima jako jinde neumíme pracovat??

             • Láďa

              Sendi24.3.2016 16:26reagovat

              jo a ještě bych dodal, že ty říkáš, že je jedno jak hráč maká ve 13, ale uvědom si, že ten tréninkovej proces se potom v dorostu ještě dál prohlubuje, hráči trénujou několikafázově, jezdí na reprezentace a podobně, ti hráči často prostě profesionálně pracují, akorát našim koučům je to prostě uprdele:)

   • Láďa

    js24.3.2016 13:44reagovat

    Ricardo Rodriguez je stejne starej. Coz teda jeho zarazeni je docela ulet, kdyz kriterium meli byt hraci, co jeste nejsou opory svych tymu.

    • Láďa

     Sendi24.3.2016 13:46reagovat

     tak toho Rodrigueze jsem si nevšiml, to je teda ultra úlet :D jeden z nejlepších beků v evropě, španěláci snad sledujou jen tu svojí ligu neboco:))

     • Láďa

      13goat24.3.2016 13:49reagovat

      Tak mladejch kvalitnich levejch beku je jak safranu. Ale ulet to skutecne je, protoze v repre ma vysostne postaveni. Na rozdil od vsech ostatnich. Vlastne i u Ladi je to postaveni v repre velmi dobre, na rozdil od treba Tielemanse, kterej ma v belgii sakra konkurenci. Milik pres Lewandovskiho taky nic moc, Coman je super ale konkurence Francie atd atd.

   • Láďa

    ouki24.3.2016 18:21reagovat

    Češi vždy dozrávali o něco později než zahraniční hráči. Nemluvím nyní jen o fotbale, ale obecně ve vrcholovém sportu. Také pak končí s kariérou i o něco později.

     

    Je to asi českou mentalitou, těžko říct.

 • U19

  LukyACS24.3.2016 11:32reagovat

  Vede v kvalifikaci nad Rumuny 2-0, druhý gól dával Pulkrab

  • U19

   Capo24.3.2016 12:09reagovat

   Koukám, že už 3-0, určitě dobrý start. Nicméně mě překvapuje, že kromě Pulkraba tam neni už nikdo z naší tolik úspěšné U19? I v nominaci je kromě něj už jen Čmelík s Březinou a pouze mezi náhradníky Wiesner s Haškem.

   • U19

    Sendi24.3.2016 12:23reagovat

    už jsme to tu probírali, moc tomu nerozumim, holt trenéři sází na svý oblíbence...Břežina aktuálně ani nehraje, tak doufám, že neni zraněnej...

 • Pak už moc šancí na LM nebude

  Tashunka Witko24.3.2016 10:35reagovat

  http://fotbal.idnes.cz/zmena-formatu-fotbalove-ligy-mistru-jen-sestnact-tymu-p16-/fot_pohary.aspx?c=A160324_100917_fot_pohary_dc

   

   

  • Pak už moc šancí na LM nebude

   LukyACS24.3.2016 11:36reagovat

   Nehorázná kravina, ale pokud chtějí vlastní superligu, ať jí mají. Podle mě se tím zvýší zájem a kvalita Evropské ligy, což do ní přinese víc peněz, takže pro Spartu jenom dobře. Už letos byly pro české kluby dost slušné odměny. Sparta vydělala 170M a to jde jen o prize money. Pokud se to v dalším období opět zdvojnásobí oproti minulému, tak už to bude pomalu na úrovni současné LM.

   • Pak už moc šancí na LM nebude

    Jarda1124.3.2016 12:20reagovat

    z pohledů velkých klubů to kravina není, já je plně chápu. Vezmi si s kým zatím třeba Barcelona letos hrála v LM: Roma Leverkusen, Borisov Arsenal. Všechno týmy širší evropské špičky, ale ne velkokluby (Arsenal neberu za velkoklub). Slušně řečeno se zatím moc nenadřela a už je ve čtvrtfinále. To jistě není atraktivní ani pro televize a sponzory.

  • Pak už moc šancí na LM nebude

   SFINGO24.3.2016 11:44reagovat

   tak ať si to udělají. Koho budou zajímat každoroční zápasy velkoklubů, které už teď jsou pěkná nuda. Pro mě je EL zajímavější, nabízí spousty kvalitních týmů a hráčů, které běžný divák nemá šanci tolik sledovat. Pokud se vrátím k LM o 16nácti týmech, tak by ji mělo hrát 16 mistrů svých zemí, ale na tohle velkokluby nemají koule.

   • Pak už moc šancí na LM nebude

    pubi24.3.2016 12:59reagovat

    Mě teda po fotbalový stránce taky baví víc zápasy EL, je to otevřenější, zajímavější konfrontace. Ale zase na druhou stranu vzájemný zápasy velkoklubů, které ze současný LM prakticky zmizely, mě budou bavit víc, než zápasy Barcelona - Borisov.

    Já sem klidně pro, protože tohle naše ”čekání” na LM mě unavuje a upřímně už i se*e. My uděláme perfektní úspěch v EL a já na každým kroku slyším ”to mě nezajímá, já chci do LM” nebo ”EL mě nezajímá, důležitější je liga, abysme byli v LM”... za podobný názory bych posílal do Bohnic.

    • Pak už moc šancí na LM nebude

     13goat24.3.2016 13:47reagovat

     Druhej odstavec palec nahoru.

    • Pak už moc šancí na LM nebude

     SFINGO24.3.2016 14:07reagovat

     já to myslel tak, že místo abych každoročně koukal na zápasy typu Manchester city vs Barcelona, Real vs Paris apod. tak se raději podívám na zápasy typu Wolfsburg vs Bruggy, Braga vs Marseile apod.. jo Barcelona - Borisov nebaví, ale ten Borisov se tam dostal.Stejně jak ose třeba Slovan dostal do EL. A s druhým odstavcem souhlas.

  • Pak už moc šancí na LM nebude

   waaw24.3.2016 13:28reagovat

   Podle mne to zpusobi problem v ligach v Anglii a spol. Takova Chelsea letos ostrouha a v novem systemu se bude smat Leicestru, jak se napakuje v Superlize. Manchester se musi snazit, aby si pojistil ucast v LM a musi bojovat, v novem systemu by mu to mohlo byt jedno jestli skonci treti nebo sesty

   • Pak už moc šancí na LM nebude

    nemfi24.3.2016 14:40reagovat

    Hlavně kde byl Manchester City, Chelsea a podobné kluby před příchodem sponzora? Jen přemrštěné finance z nich ty ”velkokluby” udělaly.

 • Milé

  Standa Hejkal23.3.2016 21:58reagovat

  Je hezké, že se po mně zdejším expertům zastesklo a abych jen nemlátil prázdnou slámu, tak moje účast v letošní sezóně se zatím zastavila na čísle 19.

   

  13 liga

  2 LM

  4 EL

   

  Už to bylo i lepší, ale domácí EL jsem bojkotoval, protože žádný tusken nedostane moje euro a ven už moc nejezdím, protože jsem už skoro všude byl. Vynahrazuji si to alespoň trošku v Evropě.

  • Milé

   Standa Hejkal23.3.2016 22:08reagovat

   Teda, kecám,

   1 LM

   5 EL

    

   Nevím proč jsem si myslel, že Thun byla LM.

  • Milé

   halo tady Sova23.3.2016 23:48reagovat

   ty seš spirit franzi?

  • Milé

   Víťák z Cé Osmičky24.3.2016 9:42reagovat

   Taky zatím 19!

    

   Liga 12 (všechny domácí + jeden výjezd)

   LM 1

   EL 5 (stejný problém jako spirit, dva výjezdy)

   MOL cup 1 (zápas ve Králováku)

    

 • Charly23.3.2016 21:10reagovat

  https://www.youtube.com/watch?v=3QIl93Mjz8U

  • Pyro, Sparta vs. Slavia

   Charly23.3.2016 21:21reagovat

   https://www.youtube.com/watch?v=3QIl93Mjz8U

  • halo tady Sova23.3.2016 21:21reagovat

   další důvod proč nechodit na stadion, čuchat ten sajrajt z toho, navíc tohle ani nevypadá nějak hezky

82374 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha