Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Reakce

  adam8.4.2016 19:06reagovat

  Ty jo nestačím ale zírat, teď jsem tak letmo projel příspěvky za dnešek a žádnej ironickej nebo nenávistnej komentář k trenkařům, nemotorům, dinosaurům a jiným výjevům vzhledem k včerejší (zcela jasné) porážce? To je na zapamatování Smích

  • Reakce

   bledátvář8.4.2016 19:43reagovat

   Protože všichni včetně mě čekali porážku o tři a víc branek. Když pak Sparta vyválčila výsledek takovej, že odveta není jenom formalitou, tak jsou všichni příjemně překvapený.

   • Reakce

    Brian Pricke8.4.2016 19:55reagovat

    Třeba já nečekal ”porážku o tři a víc branek”.

   • Reakce

    adam8.4.2016 20:05reagovat

    Asi je to tak, i když spíš než příjemný překvapení je to pro většinu lidí spíš úleva/radost, že příští týden jdou na otevřený zápas. Protože řekněme si upřímně - 1500 Kč nb kolik stojí v průměru lístek si člověk neplatí kvůli 90-ti minutové rozlučce s Evropou.

   • Reakce

    captain_obvious8.4.2016 20:08reagovat

    Tady na fóru nečekal prohru o 3 a víc branek snad nikdo.

    • Reakce

     standis8.4.2016 20:17reagovat

     No, já se přiznám, že bych se prohře 3:0 nijak nedivil. Neříkám čekal, ale udivený bych rozhodně nebyl.

    • Reakce

     Strčprstskrzkrk8.4.2016 20:32reagovat

     Tady možná ne, ale lidi na Villareall sázeli statisíce a to i výhru minimálně o dvě branky a více.

    • Reakce

     bledátvář8.4.2016 20:39reagovat

     Já jo. Jsem rád, že se to nestalo.

 • Sestava na Villareall

  Strčprstskrzkrk8.4.2016 17:10reagovat

  A co takhle? Bičík - Frýdek, Kováč, Steinhofer - Konaté,Dočkal,Matějovský,Mareček,Krejčí - Lafata, Fatai

  Lavička: Štěch, Kadlec, Juliš a dále doplnění o mladíky nebo, když se někdo uzdraví.

  • Sestava na Villareall

   Brian Pricke8.4.2016 17:14reagovat

   Ta obrana vypadá vyloženě tragicky. Na druhou stranu - jak by taky mohla vypadat jinak?

   • Sestava na Villareall

    Strčprstskrzkrk8.4.2016 17:16reagovat

    Vypadá, ale moc variant nemáš, pokud se nikdo neuzdraví - maximálně ten mladý Kadlec nebo do obrany Mareček, ale zase musíme mít i silný střed zálohy a nemůžou to tam uběhat Dočkal s Matějovským sami. Další mladé hráče do obrany to asi nepřichází moc v úvahu.

  • Sestava na Villareall

   standis8.4.2016 17:20reagovat

   Steinhofera nevěřím, že postaví. Za prvé mu dal utrum a zadruhé by to tam nezvládl - ten je dobrý na to, aby centroval do vápna a k tomu by se stejně nedostal. Sestava to není špatná a já bych tam dal juniora a vyzkoušel ho už proti Příbrami. Pějou se tady ody na Březinu, tak at ho vyzkouší už v neděli. A uvidí se, co zahraje.

   • Sestava na Villareall

    adam8.4.2016 18:57reagovat

    Je fakt, že na tohle je Zdenda asi moc hrdej, ale zase si nemyslim, že hodí kluka z juniorky nebo dorostu do chlapskýho fotbalu tímhle stylem. Na druhou stranu, Steinhofer už stopera kdysi hrál a vlastně nemá co ztratit. Když to podělá, tak Ščasný řekne, že to tušil, ale nic jinýho mu nezbylo a on už stejně měl být dávno pryč ze Sparty. Pokud by ale zazářil, tak bude hvězda na nějakou dobu. Pořád má ale zkušenosti a zas takovej tragéd to určitě nebyl.

    • Sestava na Villareall

     LukyACS8.4.2016 18:59reagovat

     Chápu, že to měl po Kadeřábkovi hodně těžký, ale on byl dobrej jen ve hře dopředu, kdy uměl celkem kopnout do balonu, ovšem ve hře dozadu tragickej, doufám, že s VIllarrealem stopera hrát nebude, to tam radši uvidím spíš Marce s Frýdkem.

     • Sestava na Villareall

      adam8.4.2016 19:04reagovat

      Ne tak samozřejmě, že Zahustel je vedle něco světovej hráč. Ale to není pdole mě ani z 1% chyba Steinhofera. On nebyl žádnej flákač, prostě na víc neměl. To měli ale poznat jako první ti, co ho vzali (resp. než ho vzali). Ono kdyby šlo ”jen” o ty stopery, tak je asi vcelku jasno jak říkáš - Frýďas s Marcem...problém ale je, že tak ofensivní, nebránící zálohu si podle mě dovolit nemůžeme. Fakt to Zdendovi nezávidim, na tohle je podle mě i 99% s větových expertů tady na fórů krátkých.

      • Sestava na Villareall

       LukyACS8.4.2016 19:19reagovat

       jj, v tom je podle mě kámen úrazu, že když je přesune do obrany, tak mu pak bude chybět defezivně laděnej střeďák a hrát to s dočkalem, marcem a nevím kým, to by bylo pěkné riziko. Hlavně tím oslabíme 2 pozice.

       • Sestava na Villareall

        adam8.4.2016 19:42reagovat

        Tak tak. Ještě by to mohl vyřešit Jiráček, kdyby byl zdravej, tím by se uvilnil prostor pro ”stopery” F+M. Nicméně já osobně bych uvítal skoro nejvíc toho Březinu, i když je to spíš dost velkej risk a říkám to s plnym vědomym toho, že bych asi mluvil jinak, kdybych za ten výsledek nesl zodpovědnost.

   • Sestava na Villareall

    LukyACS8.4.2016 18:57reagovat

    Možná to trochu rozklíčujem už zítra, kdy hraje U19 derby Úsměv

  • Sestava na Villareall

   adam8.4.2016 18:54reagovat

   Takhle sestava mi připadá taky jako jediná možná (možná že spíš nastoupí Juliš místo Fataie).

 • Brabec

  Strčprstskrzkrk8.4.2016 16:22reagovat

  Komu se včera jeho výkon líbil, když nepočítám ten gól? Podle mého toho zkazil docela dost a rozehrávka byla často příšerná. Když už neví co s tím, tak to má napálit dopředu - to je stokrát lepší než v jeho pozici něco vymýšlet - nehraje proti Jihlavě, kde mu tohle projde nebo ho nikdo ani nebude atakovat - na to hlavně celkově prostě nejsme zvyklí - u nás v lize je na všechno strašně hodně času to je ten problém.

  • Brabec

   LukyACS8.4.2016 16:33reagovat

   Hraješ TipsportCup, Liaro?

   • Brabec

    Strčprstskrzkrk8.4.2016 16:34reagovat

    ? Asi si mně s někým pleteš - nehraji vůbec nic.

  • Brabec

   Petr678.4.2016 16:54reagovat

   Já se k tomuhle nemohu objektivně vyjádřit. Jakub Terry Brabec je můj velký oblíbenec. Společně s Krejdou, Dočkym, Bičíkem, Juldou, Frýďasem a HusťouÚsměv

  • Brabec

   Standa Hejkal8.4.2016 16:57reagovat

   Brabec byl včera nejhorší na place, ale dal gól. Takže ve Sportu známka 6, druhá nejlepší.SmíchSmíchSmíchSmích

   • Brabec

    Strčprstskrzkrk8.4.2016 17:00reagovat

    )) No v prvním poločase ta minela, kdy šel ten černoch sám na bránu ta byla strašidelná i na vesnické úrovni )). Ve druhém to taky několikrát podělal kolem vápna a namazal soupeři - místo odkopu klidně nazdařbuh. Nemůže něco vymýšlet proti soupeři, který má daleko lepší techniku než on - to prostě nejde.

  • Brabec

   Mates8.4.2016 17:18reagovat

   Podle mě Brabce trošku vykolejila ta žlutá karta, ze který byl fakt hodně zklamanej, a mohlo to mít vliv i na jeho výkon.

   • Brabec

    Pavel008.4.2016 17:28reagovat

    V první poločase hrál Brabec dobře, druhý mi přišel slabší, buď docházely síly nebo ta žlutá karta

  • Brabec

   majtin8.4.2016 17:39reagovat

   Ono je to taky o tom, že neměl komu rozehrát. Jako onehdá v Plzni, kde Plzeň všechny obsadila a nechala rozehrávat Kubu a hlavně Vašona a z toho těžila. Ono je to dost o nabídce, která když chybí, tak stoper vypadá jak nazdárek.

   • Brabec

    Strčprstskrzkrk8.4.2016 17:49reagovat

    V tom případě je pořád lepší to nakopnout dopředu než na pozici posledního ztratit míč. Když nemáš komu, tak základ je prostě dát míč pryč a ne ztratit nebo začít kličkovat.

    • Brabec

     majtin8.4.2016 18:13reagovat

     Tak samozřejmě, zní to logicky. Ale na tohle v lize nejsou hráči zvyklý, snad kdysi u Plzně. Na nějaké rozmejšlení není moc času. Takže není to o tom, že by nevěděl, že je lepší to kopnout na tribunu než ztratit. Takže já jsem za tyhle zápasy rád, nejlepší možná škola pro ně.

     • Brabec

      Strčprstskrzkrk8.4.2016 18:19reagovat

      Souhlasím - škoda, že takových zápasů v lize prostě není a tím pádem na to nejsme vůbec zvyklí, ale na druhou stranu to nás neomlouvá. Musí se to zkoušet na tréninku prostě každého hráče presovat a ten má málo času na rozehrávku nebo zkoušet rychlé přihrávky a pohyb - tak to prostě ti španělé hrají a mají s tím úspěchy. Včera jsme hlavně první poločas od nich byli moc daleko a jestliže má technický hráč na všechno dost času, tak potom to prostě hoří. Jakmile je dojíždíš, tak i oni kazí a nejsou tak dobří, ale na to samozřejmě potřebuješ dobrou fyzičku a i ty hráče - ovšem doma je nesmíme nechat tak hrát, protože to by byla smrt - něvěřím na podobný zázrak, že by toho zase tolik spálili. I když i oni tady budou hrát jinak než doma - nepoženou se bezhlavě do útoku.

      • Brabec

       LukyACS8.4.2016 18:56reagovat

       Letos jsme odehráli 15 zápasů v Evropě, což je solidní porce a Brabec ve skupině obstál tak, že dal 2 góly a 2x byl v sestavě kola, včera v prvním poločase výborný, v druhém udělal 3 chyby, z toho 2 minely, ovšem já jsem daleko radši, když se snaží hrát konstruktivně, než aby odkopával jako třeba Švejdík a tohle od hráčů chce i třeba Vrba.

       Já nevim, tady se furt hledaj chyby, ale včera jsme hráli proti 4. celku španělské ligy a u obránců jsou motanice samozřejmě vidět nejvíce. Zrovna TOP reprezentační stopeři Sivok s Kadlecem(hlavně on) mi v přátelácích nepřišli lepší než Brabec.

      • Brabec

       majtin8.4.2016 21:09reagovat

       To o čem píšeš se v tréninku praktikovalo za Hřebíka. Jak to je teď a bylo za Víti nevím.

 • Obrana, záloha

  Strčprstskrzkrk8.4.2016 15:52reagovat

  Já si myslím, že někdo ze čtveřice Mazuch, Zahustel, Jiráček, Vácha bude na odvetu fit možná i více hráčů. Jinak těžko říct koho na stopera - samozřejmě Kováč ho hraje, ale není nejrychlejší a to může být kámen úrazu - Mareček ho hraje minimálně nebo vůbec , ale zase je rychlejší. Kraje obrany podle toho, kdo bude k dispozici - nabízí se Frýdek na druhý Mareček podle toho, kdo bude hrát stopera a taky, kdo bude k dispozici do zálohy - kraj obrany může hrát i Steinhofer nebo ten mladý Kadlec. Na stopera mladíka nedá - to si troufám tvrdit.

  • Obrana, záloha

   Capo8.4.2016 16:05reagovat

   No nevim. Mazucha s Holkem už včera po zápase Ščasný víceméně vyloučil. Vácha to koleno snad měl mít minimálně taky na měsíc, u něj jsem taky pesimista. A co se týká Zahustela, tak tady taky někdo psal 3-4 týdny mimo a těžko si dovedu představit, že by hrál s nějakou fixací lokte, když je to obvykle do pravého winglu. Nejpravděpodobnější je asi maximálně návrat Jiráčka, ale těžko soudit, uvidíme.

   • Obrana, záloha

    Strčprstskrzkrk8.4.2016 16:08reagovat

    Jak říkáš uvidíme - jen si myslím, že prostě neuvidíme žádné extra mladíky v základní sestavě - to si netroufne.

  • Obrana, záloha

   standis8.4.2016 16:53reagovat

   Uvidíme, koho postaví na Příbram. Pokud by chtěl do EL postavit juniora, tak by ho měl vyzkoušet aspon jednou v lize.

   • Obrana, záloha

    Strčprstskrzkrk8.4.2016 16:57reagovat

    Ten mladý Kadlec co byl včera na lávce už tuším něco hrál - teď nevím jestli v lize nebo v našem poháru. Ale jak říkám nevěřím v juniory proti španělům - maximálně ten Kadlec někde na kraji, ale ani to si nemyslím od začátku. To už tam dá raději toho Steinhofera, přece jen má něco za sebou.

  • Obrana, záloha

   majtin8.4.2016 18:08reagovat

   Tak samozřejmě, zní to logicky. Ale na tohle v lize nejsou hráči zvyklý, snad kdysi u Plzně. Na nějaké rozmejšlení není moc času. Takže není to o tom, že by nevěděl, že je lepší to kopnout na tribunu než ztratit. Takže já jsem za tyhle zápasy rád, nejlepší možná škola pro ně.

   • Obrana, záloha

    majtin8.4.2016 18:12reagovat

    O vlákno vedle...

 • bek

  zdenek8.4.2016 15:35reagovat

  Jan Šimůnek bude po sezoně volným hráčem že by šel k nám

  • bek

   Capo8.4.2016 15:40reagovat

   Snad ne, jednoho lazara už si tady kurýrujeme a dáváme do kupy (Mazuch) a dalšího opravdu nepotřebujeme.

   • bek

    artaxerxes8.4.2016 16:01reagovat

    Vzhledem k tomu, že Kováč končí, Costa je nejistý(přestup do Polska?), Brabec ideální na prodej (jeho cena díky výkonům v EL je vysoko, mladý hráč, potenciálně bude na ME = cena vyšší než kdyby zůstal další rok), Mazuch po dlouhodobém zranění.

     

    Osobně si myslím, že Kováč, Brabec tu nebudou a pravděpodobně ani Costa.

    Místo nich potřebujeme 2-3stopery - Michal Kadlec a kdo dál? Nikdo v lize mně nepřesvědčil, že je lepší/ srovnatelný s našimi hráči (krom Deliho)

     

    • bek

     Strčprstskrzkrk8.4.2016 16:04reagovat

     Sivok a další Kadlec oba z Turecka

    • bek

     AlaMierda8.4.2016 16:07reagovat

     budeme muset vytáhnout někoho z mladých, v lize vidím potenciál ještě v Pernicovi nebo Radakovičovi ( i když ted hraje hrozně). Jinak budeme muset šáhnout do zahraničí. Jestli odejde Costa tak jistě přijde i krajní bek ( Karavaev, Madu?), čekám i odchod Krejčího.

     • bek

      Strčprstskrzkrk8.4.2016 16:09reagovat

      On i Lafata tak poslední sezóna a pomalu finito

      • bek

       AlaMierda8.4.2016 16:11reagovat

       Fatai, Schick, Juliš. Z toho zase strach nemám

       • bek

        Strčprstskrzkrk8.4.2016 16:12reagovat

        No Fatai v poslední době zrovna nezáří - Schick ještě jsem ho v těžkém zápase neviděl, tak nevím. Do útoku někdo přijde určitě i po téhle sezóně.

        • bek

         AlaMierda8.4.2016 16:15reagovat

         to se může změnit. Spíše si myslím, že přijde v případě odchodu Krejčího posila na kraj zálohy.

         • bek

          Strčprstskrzkrk8.4.2016 16:20reagovat

          Ta by měla přijít asi i tak - na kraj zálohy máš na lavici Konatého, případně Fataie, který se na to moc nehodí a to je skoro všechno.

  • bek

   AlaMierda8.4.2016 15:53reagovat

   k čemu? vždyť ten kluk 80% kariéry je zraněný.

 • Schick

  Jarda118.4.2016 14:17reagovat

  http://sport.aktualne.cz/schick-je-skauty-nejsledovanejsi-hrac-v-lize-rika-paska-se-s/r~790a32c0fd7c11e587030025900fea04/

  • Schick

   majtin8.4.2016 14:26reagovat

   Takže se potvrzuje informace, že se nejedná o hostování s opcí, což potvrdil i Jakub Konečný, který také psal, že se nejedná o hostování s opcí.

   Ale Schickovi za rok končí smlouva, jedná o nové, to nás Paska chce sedřít z kůže.

   • Schick

    Capo8.4.2016 14:38reagovat

    Nemyslim, že by nás chtěl sedřít z kůže, ale je jasný, že čím lepší smlouvu mu vyjedná, tím je pro něj větší šance, že šanci dostane. Každopádně u Pasky jsem klidnej, ten své hráče nikam netlačí. Naopak, když vidí, že by dostali šanci v našich topklubech, tak je spíš od unáhleného odchodu ven brzdí.

    • Schick

     majtin8.4.2016 14:48reagovat

     JJ, myslel jsem to tak, že těmi řečmi o tom, že je to nejsledovanější hráč SL zahraničními kluby (což je možná pravda) mu chce vyjednat co nejlepší smlouvu.

   • Schick

    captain_obvious8.4.2016 14:38reagovat

    Cože? Takže s náma Bohemka nevyjebe jako Bolka se Skalákem? Neprodá ho v létě za 70 mega? Celý můj život je lež.

   • Schick

    AlaMierda8.4.2016 14:39reagovat

    tak se aspoň potvrdilo, že ta panická hysterie, před pár dny byla k ničemu.

  • Schick

   asd8.4.2016 14:59reagovat

   Brzy to bude jednoznačná jednička v našem útoku, a možná že už hned na podzim.

   V Bohemce střídá výborný výkony s průměrnejma, ale mezi takovejma dřevákama by byl občas marnej i Ibrahimovič ... až bude Schick nastupovat stabilně za Spartu, tak to bude o něčem jinym.

   • Schick

    majtin8.4.2016 15:18reagovat

    Bohemka právěže hraje docela dobře.

   • Schick

    AlaMierda8.4.2016 15:56reagovat

    Bohemka má dost kvalitní fotbalisty a hlavně velmi kvalitní kraje, což Schickovi vyhovuje. Acosta a Mosquera jsou hodně dobří fotbalisté. Do toho šikovný Hubínek a Jirásek, kterému menší klub typu Bohemky vyhovuje. To rozhodně nejsou nějací dřeváci

    • Schick

     asd8.4.2016 16:28reagovat

     Po každym zápase se tu naši hráči lynčujou a urážej, že patřej snad někam do ČFL, a pak se tu veleběj borci z ďolíčku pomalu na úroveň bohů.

     No jo, tak pak se z té Bohemky vlastně nikam hnát nemusí, natož do Sparty ...Úsměv

 • Hleda se stoper-”specha”!

  rebus8.4.2016 13:21reagovat

  nemate prehled kdo z ”deti” muze nastoupit na stopera a ma na to?

  Pripadne kdo z tech co mame na soupisce pro EL muze odehrat ten post?

  Osobne si myslim ze pokud dame Marecka na stopera ublizime jak obrane tak zaloze.

  Vidim to na Julise, Steinhoffera nebo Jiracka

  • Hleda se stoper-”specha”!

   rebus8.4.2016 13:23reagovat

   heleÚsměv

   http://sport.aktualne.cz/dobrodruzstvi-sparty-vrcholi-na-top-4-zautoci-bez-stoperu-st/r~ef8541dafd5211e5b5c3002590604f2e/

    

  • Hleda se stoper-”specha”!

   dominik278.4.2016 13:51reagovat

   Já tipuji, že bude hrát stopera Frýdek, případně v tříčlenné obraně i Mareček.

    

   Každopádně na soupisce máme i zmiňovaného Steinhöfera a doplnit ji můžeme o kluky narozené 1. 1. 1994 a později, přičemž musí hrát v klubu souvisle dva roky, což by vylučovalo třeba útočníky Čapka s Mustedanagičem.

    

   Kdybych měl určit, kdo z mladých stoperů by mohl dostat šanci, pak tipuji, že by to byl Březina, případně Köstl. Z juniorky by přicházel v úvahy asi jen Piško, což je tam jediný pravidelně nastupující čistokrevný stoper.

   • Hleda se stoper-”specha”!

    Capo8.4.2016 14:02reagovat

    Pokud se dá do kupy Jiráček nebo Vácha, aby zastoupili uprostřed pole Marečka, tak taky tipuju, že nastoupí vzadu trojice Mareček-Kováč-Frýdek. Jinak Zdeňkovi Šibalovi nezbyde nic jiného než postavit jednoho z mladíků. Koho bys typologicky do 3-5-2, které pravděpodobně použijeme, doporučoval ty, přeci jenom je dost sleduješ? Podle mě by se nejvíc nabízel asi Piško, když to hraje celou sezonu v juniorce.

    • Hleda se stoper-”specha”!

     dominik278.4.2016 14:08reagovat

     Já bych asi preferoval Davida Březinu.Úsměv

     • Hleda se stoper-”specha”!

      LukyACS8.4.2016 14:14reagovat

      Jak to s ním vůbec vypadá? S Plzní musel střídat kvůli zranění.

     • Hleda se stoper-”specha”!

      majtin8.4.2016 14:19reagovat

      Po tom co jsem o něm porůznu četl, i od tebe tady, tak bych se toho taky nebál. Vypadá, že se mu nohy nerozklepou a že případný nezdar ho nesrazí. Jen by to asi chtělo ho ozkoušet už proti Příbrami. Takže vynechané derby se Slávií by ho asi moc nemrzelo.

      • Hleda se stoper-”specha”!

       LukyACS8.4.2016 14:24reagovat

       S Příbramí by se to nabízelo, ta je letos hodně marná, jeden mladý hráč v základu by snad naší výhru neohrozil.

       Každopádně počítám spíš s Marcem na stoperovi, hlavně ať tam nedává Steinhöfera.

     • Hleda se stoper-”specha”!

      rebus8.4.2016 15:01reagovat

      A nevis zda nekdy Julis hral stopera? U Frydka se bojim ze bude sposta standartek kolem vapna-a Marecka je skoda protoze mu ted v zaloze docela slape. Julis je naopak zvyklej na souboje a mohl by se na ten jeden zapas obetovat Úsměv

      Pokud ne tak jsem taky spis pro nekoho z ”deti”

   • Hleda se stoper-”specha”!

    majtin8.4.2016 14:15reagovat

    Pro zajímavost, na fotbal.idnes čerpali informace od tebe? Přijde mi to dost podobné.

    • Hleda se stoper-”specha”!

     dominik278.4.2016 16:17reagovat

     Já pomáhal Sport.cz, kde externě spolupracuji, z idnesu mě nikdo nekontaktoval.

 • Za mě

  peterpan278.4.2016 11:18reagovat

  dost zvláštní zápas. Začalo to šílenou minelou Bičíka, pokračovalo to márnicovou atmosférou na stadionu , kdy bylo co chvíli slyšet ”záda”, celé pak prošpikované kung-fu zákroky Costy a Konatého, resp. neuvěřitelnými teatrálnostmi zejména Soldada a pak jejich trenéra...Když se pak Supermário chytl za lýtko, musel jsem se už začít smát, protože takovej lazaret má už snad jen Arsenal. Jinak všechna čest Kováčovi, kterej velmi mile překvapil...Jednoznačné pozitivum je to, že máme v odvetě o co hrát, ať už to dopadne jakkoli Úsměv

 • ???

  kapacitos8.4.2016 11:12reagovat

  Co se to tady děje, prohraný zápas a nikdo nevyhazuje trenéra? Údiv

  • ???

   sk. sokolovo8.4.2016 12:32reagovat

   Protože místní manažeři a trenéři konečně zjistili že Šibal není žádný dinosaurus!

   • ???

    peterpan278.4.2016 12:41reagovat

    Taky se těšíš na Jiráčka na stoperu?

    • ???

     sk. sokolovo8.4.2016 12:58reagovat

     No nikdo jinej nebude no. Tak musí špekáček. Ale to pak dostanem na fráček.

 • Vcera

  Kombinator8.4.2016 10:47reagovat

  Vypadalo to hrůzostrašně, což jsem teda čekal, vzhledem k tomu, co jsem viděl v zápase vill - Plzeň, ale výsledek nakonec super, i když ti klidně mohlo být 7-1. Letos máme přesně tu kliku, která nám v minulých letech chyběla, kdy to hráč nezahodil, ale toho fíka jsme dostali. Navíc ven už nejezdíme na popravu jako za víti, kdy nebylo jasný jen jestli vystřelíme nebo ne, dneska máme fakt šanci něco uhrát a jdeme štěstí naproti.

  • Vcera

   Capo8.4.2016 12:28reagovat

   Průběh zápasu podle očekávání, soupeř je opravdu velmi kvalitní ve finální fázi, ale podle mě jsme jim minimálně polovinu šancí spíš nabídli, než že by si jí vypracovali po nějaké postupné akci, když jsme byli srovnaní, tak cestu hledali jen obtížně. Tím to ovšem nezlehčuji, jejich presink byl precizní a k chybám, byť zbytečným, nás prostě donutili. S tím štěstím souhlasím, ale to prostě přeje připravenýmÚsměvDo odvety snad lépe nastudujeme i ty jejich rohy, aby každej nesmrděl gólem.

82244 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha