Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Výstižně a dost podrobně napsáno

  Franta z lidu10.9.2015 8:55reagovat

  http://sport.aktualne.cz/na-damkovou-povstalci-nedosahli-aneb-jak-se-nedela-prevrat/r~a725b038558b11e5a80c0025900fea04/

  --------

  Takže se teď nedivme ničemu! Jednou vítr tam, podruhé onam... My měli Macelu s Krulou, teď je u lizu někdo jiný. Jaképak revoluce ve jménu ”čistého fotbalu” a fair-play Smutek

  • Výstižně a dost podrobně napsáno

   nemfi10.9.2015 9:12reagovat

   Ty si ve své naivitě vážně myslíš, že komise pod Macelou je to samé, jako ty zvěrstva, která tam panují teď?

   • Výstižně a dost podrobně napsáno

    Franta z lidu10.9.2015 9:46reagovat

    Bylo to némlich to samé, akorát v bleděmodrém Úsměv Akorát teď se to všude pitvá, věnují se tomu noviny, na stadionech máš víc kamer, na všechno se můžeš na netu podívat ze záznamu. Největší prasárny byly v ”devadesátkách” a přelom století...

    • Výstižně a dost podrobně napsáno

     Tashunka Witko10.9.2015 10:09reagovat

     Korupční spirálu roztočila Slavia po revoluci, kdy se cítila finančně silná. Tenkrát to patřilo jaksi k bontonu a např. takový Šeterle se tím i věřejně chlubil a jeho ”dejte 2 stovky a máte 3 body” je legendární. Komanický, Čekan, Valenta a později různí Pučkové nebyli moc pozadu a Horníkovo působení ve Viktorce spojené s Piklovou penaltou bylo také proslulé.

     Puček chodil s krmením ve žluté obálce klidně na parking před Edenem i v době Rosena. Nikdy ovšem ta zvěrstva neměla takový rozměr, ty IDIOTE, jako v době plzeňské mafie !!! Ty současné Paclíkovsko-Berbrovské vraždy fotbalu nemají žádnou historickou obdobu a srovnávat to např. s relativně solidním obdobím Macely, to může fakt jen kretén jako Franta z Lídlu !!!

     • Výstižně a dost podrobně napsáno

      ouissi10.9.2015 10:41reagovat

      Mně Franta z lidu vůbec nepřipadá jako idiot nebo kretén. Mně připadá jako inteligentně nadprůměrný provokatér, nasazený na naše fórum. A podle mého soudu i honorovaný. Je to na fóru relativně nový nick, objevivší se tu před několika málo týdny. A pokud se tento nick kdysi vyskytoval na oficiálním fóru, patřil někomu jinému. Ten pocit mám od přečtení jeho prvního příspěvku, který tu zveřejnil. Jestli je ve službách Plzně, aby nás tu rozeštval, nebo ve službách ČAFR, aby diskusi uklidnil, zmírnil její ostrost, ponechám na úvaze, nevím. Nikdy jsem na něj nereagoval a reagovat nebudu. Jeho neustále opakované srovnávání kvalitativně i kvantitativně nesrovnatelného je nejlepší ponechat bez komentářů.

       

      • Výstižně a dost podrobně napsáno

       nemfi10.9.2015 10:43reagovat

       Franta se tu objevoval už dříve ale po mnoha flame válkách slavnostně slíbil, že pokud bude odvolaný tehdejší GM Chovanec, tak se tu už neobjeví. Smích

       A sliby se mají plnit jen o vánocích, které tehdy po skončení Chovance měl Smích

      • Výstižně a dost podrobně napsáno

       Avhred10.9.2015 11:01reagovat

       Že je to placený štváč odkudsi od Radbuzy nebo dokonce ČAFR? Neviděl bych jeho počiny v tak dramatických konturách. Je to jen obyčejný přitroublý provokatér, nad jehož rádoby objektivními výpotky se lze jenom shovívavě pousmát a nechat je bez odezvy.

      • Výstižně a dost podrobně napsáno

       artaxerxes10.9.2015 11:48reagovat

       Pokud se nemýlím, tak na fóru Sparty byl jako Kodet Obrhel nebo tak podobně.

        

       Jeho názory na Jozefa Chovance byly možná přehnaně kritické, ale vcelku pochopitelné, naopak k panu Lavičkovi byl nakloněn.

        

       Momentální křížovou výpravu proti kritikům Berbra nechápu.

        

       Dle jeho předchozích vyjádření proti korupci, tak nenechá na Berbrovi nit suchou.

        

     • Výstižně a dost podrobně napsáno

      Jaradson10.9.2015 10:56reagovat

      Ale samozřejmě, že dělo, stačí vzpomenout na slavné zářezy z devadesátých let. Jen tehdy nebyl nikdo, kdo by to hrotil jak dnes (viz odposlechy apod.). Všechno je to jen velká hra o moc, do které ani jeden z nás nevidí. A dokud tu bude Krula, nemám ani o čestných úmyslech DK přehnané iluze. Kdyby s tím chtěl opravdu něco udělat, Svoboda by jel do Rigy, jaká náhoda, že chyběl, a bude zřejmě chybět i na další schůzi, DK ukázal Berbrovi, že umí kousnout, takže ted se převáží misky na tuto stranu (stejně jako narovnání po kabele). Ať všechny kluby bojkotují další zápas, pak by se začaly dít věci...

      • Výstižně a dost podrobně napsáno

       Lobrock10.9.2015 11:02reagovat

       Jsi úplně mimo, Paclíkovče. Krula je ve Spartě jen od toho, aby se podařilo svrhnout Berbra. Svoboda nejel do RIgy jen z toho důvodu, že po úmrtní pana Hrdličky už ve výkonném výboru převažují Berbrovi lidé a není možné ho tak momentálně svrhnout. Kdyby Svoboda navrhnul hlasování, VV by hlasoval pro její udržení ve funkci a celá aféry by jím tím pádem ještě posílila. Jediné, co se stane, bude to, že se Berbr bude mstít prostřednictvím rozhodčích klubům, které se mu odvážily postavit (tj. Spartě, Teplicím a Baníku).

       • Výstižně a dost podrobně napsáno

        Franta z lidu10.9.2015 11:16reagovat

        Krula bude svrhávat Berbra SmíchSmíchSmích

        ... a ten zbytek ani nestojí za diskuzi, nemá hlavu ani patu.

        • Výstižně a dost podrobně napsáno

         Lobrock10.9.2015 11:50reagovat

         Co presne jsi na vete, ze po smrti Hrdlicky maji ve vykonnem vyboru prevahu Berbrov lidi nepochopil? I prumerny lidoop je schopen takovouto vetu pojmout, jsi tedy jeste na nizsi urovni?

       • Výstižně a dost podrobně napsáno

        Jaradson10.9.2015 12:00reagovat

        Paclíkovče? Obhajuju snad někde Plzeň, nebo to, co Berbr dělá? ...Tak to má ten Krula tedy perfektní job. Jak dlouho že už je ve Spartě? Takový člověk prostě nemá co ve fotbale dělat, a to že je u týmu, který si ZAKLÁDÁ na své čistotě je pro mě nepřípustné, a to samé by měli cítit i ostatní.

     • Výstižně a dost podrobně napsáno

      Franta z lidu10.9.2015 11:18reagovat

      Ano, rozhodčí Bohuněk a Jirků pískali proti Spartě přímo ukázkově SmíchSmíchSmích

     • Výstižně a dost podrobně napsáno

      Franta z lidu10.9.2015 11:25reagovat

      Lampasák Macela byl tak nezávislý, že jsme ho zaměstnali v našem tréninkovém středisku na Strahově. Ale nechme Macelu Macelou, hlavně aby byl zůstal dravý po rakovině hrtanu!

      • Výstižně a dost podrobně napsáno

       Franta z lidu10.9.2015 11:26reagovat

       ZDRAVÝ (!!!)

       (To byl překlep.)

      • Výstižně a dost podrobně napsáno

       Lobrock10.9.2015 11:47reagovat

       Zacinas byt ponekud zoufaly, slaviku. Lampasak Macela pracoval chvilku v mladeznickem centru Sparty, coz neni nic proti tomu, ze treba celozivotni slavista Lubas pracoval na svazu a ovlivnoval terminovky apod. pro Slavii. Jinak samozrejme Macela se Spartou nikdy nemel nic spolecnyho a prave pod jeho vedenim dochazelo k nejvetsim plzenskym zverstvum. V prvnim roce plzenskeho titulu se na jare dely neskutecny veci - v podstate kazdy zapas vymyslena penalta, gol z ofsajdu a nesmyslna cervena pro soupere Plzne, casto i v jedinem zapase, tzv. Plzensky hattrick.

       • Výstižně a dost podrobně napsáno

        Avhred10.9.2015 12:01reagovat

        Kolem Plzně křepčily náznaky korupce už dávno. Bylo to ještě v době, kdy podle některých neználků uplácela pouze Sparta.

        http://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/28496-uplaceni-plzenskych-fotbalistu-pry-videla-kamera.html

  • Výstižně a dost podrobně napsáno

   Lobrock10.9.2015 10:02reagovat

   http://sport.aktualne.cz/na-damkovou-povstalci-nedosahli-aneb-jak-se-nedela-prevrat/r~a725b038558b11e5a80c0025900fea04/

    

   Nejvíc mě pobavilo tohle: A věru, pořádala se tehdy velká jatka, zejména Slavia nad výkony sudích opakovaně běsnila. V průběhu utkání s Libercem na protest dokonce odešla ze hřiště.

    

   Ten odchod Slavie byl nejkomičtější situací v dějinách fotbalu. Konkrétně v tomhle zápase totiž rozhodčí neudělal v podstatě jedinou chybu proti Slavii (dle opakovaných záběrů naopak udělal vážnou chybu v neprospěch Liberce), což je vcelku s podivem, protože v Liberci tehdy řádil Mysliveček. Nicméně hysterka Rosen, který vřeštěl vždy, když se Slavii neodvedlo povinných 30% navíc a najmul si pak na špinavou práci a pravidelné úplatky Pučka, to stejně neunesl :)

   • Výstižně a dost podrobně napsáno

    Tashunka Witko10.9.2015 10:12reagovat

    SOUHLAS, ten zápas je ještě v živé paměti, šlo o Jarolímovské období vrcholného plačlismu a směšně sešívané trucování a odchod ze hřiště po správných rozhodnutích sudího vešlo do historie sešívaných trapáren !

    • Výstižně a dost podrobně napsáno

     ouissi10.9.2015 10:43reagovat

     Jojo, také jsem tehdy v TV sledoval, co slovo, to svatá pravda!

      

 • Pelta

  Dynamo10.9.2015 7:43reagovat

  Pelta je prostě demagog

  http://sport.aktualne.cz/pelta-damkova-nechala-kovarika-vydelat-v-arabii-i-kdyz-byl-v/r~9dae1c44571511e5bd0a002590604f2e/

 • js9.9.2015 10:00reagovat

  Costa na stoperu prý muž zápasu

   

  http://nehandaradio.com/2015/09/08/nhamoinesu-vows-to-fight-on/

  • Chabix9.9.2015 11:47reagovat

   A pak, že nemáme kvalitní stoperySmích

  • Avhred9.9.2015 14:03reagovat

   Navíc si sám koupil za vlastní peníze letenku ...

   • lidoop9.9.2015 15:42reagovat

    Větší část mu následně svaz proplatil.

     

    Otázka je, jak moc se tomu serveru dá věřit. V jiným článku píšou, že pozvánku dostal i jakejsi Darikwa, aktuálně hrající Championship za Burnley. S tím, že reprezentovat odmítl, protože by raději reprezentoval Anglii, kde se narodil. Jen poznamenám, že je mu 23 a ještě vloni hrál League One. Nevím, nevím, jestli si někdy za Albion kopne Úsměv.

 • Forecast Vrbovy 23ky

  nemfi9.9.2015 9:52reagovat

  Koho si myslíte, že by Vrba vzal do Francie? Pokud se týmu vyhnou zranění.

  Brankáři jsou celkem jasní: Čech, Vaclík a pak je to jedno. Třeba Grigar

  8 obránců - Kadeřábek, Gebre, Sivok, Kadlec, Suchý, Kalas, Limberský, Novák.

  9 záložníků - jistý by byl Rosický, Dočkal, Darida, Krejčí a Pilař. Pak nejspíš Vácha, Pavelka, Kolář, Šural.

  3 útočníci - Lafata, Škoda a k ním podle formy V.Kadlec nebo Skalák a popřípadě by mezi útočníky byl i Šural a pak by v zaloze přibyl třeba Plašil. Co myslíte?

  • Forecast Vrbovy 23ky

   guitarplayer9.9.2015 9:59reagovat

   myslím, že to je na hovno.

  • Forecast Vrbovy 23ky

   Tashunka Witko9.9.2015 10:00reagovat

   Levá obrana je přímo hrůzostraśná,

   Místo Váchy si tam napiš Vaňka. Vácha je pro repre mrtvý muž a bude jen udržovat týmový Spirit ve Spartě.

   Rosický se omluví, protože se nebude chtít ztrapňovat s Vrbovským ansámblem.

    

  • Forecast Vrbovy 23ky

   Dynamo9.9.2015 10:31reagovat

   Proč tam nemáš Procházku? Je to sice kopyto, ale je to Vrbův kůň

   • Forecast Vrbovy 23ky

    nemfi9.9.2015 10:47reagovat

    Protože doufám, že Vrba viděl v posledních dvou zápasech to, co všichni ostatní, a v dalších zápasech vyzkouší Kalase. Horší než Procházka snad být nemůže.

    • Forecast Vrbovy 23ky

     skarpa.99.9.2015 12:01reagovat

     Je to o oblíbencích

  • Forecast Vrbovy 23ky

   taborita9.9.2015 15:27reagovat

   Já bych tam třeba neviděl tak jasně toho Škodu (a to ne proto, že je to SlávistaVztek)

   Přeci jen je mu už 29 let, hrál jen v lize za Bohemku a Slávii, mezistátní zápasy za repre 3, v pohárech podle mě nula, zahraniční angažmá nula.

   A to že dal dva góly, i když důležitý, Kazachstánu...Proti Lotyšsku byl úplně jalovej (i když ve Sportu dostal 6Úsměv)

   Až se prosadí proti Turecku a Nizozemí a odejde někam do solidního zahraničního klubu, tak možná

   • Forecast Vrbovy 23ky

    Avhred9.9.2015 18:13reagovat

    Proti Lotyšsku byl Škoda spolu s Limberským a Procházkou nejhorší na place.

  • Forecast Vrbovy 23ky

   trakip9.9.2015 17:30reagovat

   Proti Turecku bych vyzkoušel Kozáka, Kalase a Petráka

 • Tohle je celkem důležité

  Dynamo9.9.2015 8:15reagovat

  http://sport.aktualne.cz/odtajneno-berbrova-vize-samostatne-ligy-ktera-kluby-drazdi/r~f128464a563611e5a80c0025900fea04/

  • Tohle je celkem důležité

   kapacitos9.9.2015 10:29reagovat

   Mádl v jiným článku :

   Pád Haška zpřevracel politické síly a využil toho jistý Tomáš Paclík, majitel Viktorie Plzeň, který na zasedání výkonného výboru navrhl odvolání komise Luďka Macely a instalaci Dagmar Damkové do uvolněné funkce.

    

   Pro návrh byli tehdy kromě Paclíka i Jindřich Rajchl, Rostislav Votík, Petr Voženílek, Josef Tancoš, Pavel Blaha, Petr Kašný - a také Karel Poborský. Ti všichni se podíleli na návratu lorda Voldemorta, tedy Romana Berbra, k moci, a to prostřednictvím jeho životní partnerky Dagmar Damkové.

    

   Na kalendáři visel lístek s nápisem Září 2011 a všichni zainteresovaní už tenkrát moc dobře věděli, že Damková = Berbr. A také co to bude znamenat......

  • lži, lži a lži

   Rammstein9.9.2015 15:07reagovat

   http://fotbal.idnes.cz/damkova-milenkou-pana-berbra-nejsem-d6l-/fotbal.aspx?c=A040709_132253_fotbal_mn

    

   ”Jsem z téhle pomluvy znechucená. Právě sedím u advokátky a radím se, co dělat. Jestli to mám nechat plavat, nebo Sport žalovat,” řekla Damková v pátek odpoledne. ”A samozřejmě, že milenkou pana Berbra nejsem. Samozřejmě jsem se proti tomu ohradila, vůbec netuším, jak na to ten pan redaktor přišel,” řekla Damková.

    

   Zajímalo by mě, jak to tenkrát dopadlo s tím soudem, když se chtějí soudit zase - s Kovaříkem

 • Mazuch

  daniel8.9.2015 20:09reagovat

  hodnota 121 melounů,hrát stejně bude nejdřív až na jaře,a nakonec nám ho vyfoukne ČíňanSmutek Je potřeba aby už s náma uzavřel smlouvu...

  • Mazuch

   netix8.9.2015 20:55reagovat

   otázka je, jestli Mazuch nepatří do kolonky ”posila”

 • picault

  brumbra8.9.2015 20:07reagovat

  fík proti dortmundu.

  • picault

   lidoop8.9.2015 23:35reagovat

   V minulym pratelaku proti nejakym amaterum hattrick. Aby si Otava vedeni jeste nedrbalo hlavu, ze odesel, aniz by dostal sanci Úsměv

   • picault

    Chabix9.9.2015 9:59reagovat

    Tak já myslím, že kdyby se dokázalo využít jeho přednosti (extrémní rychlost) a aplikovat to do systému naší hry, tak mohl být platný i Spartě. Já si prostě o něm automaticky nemyslím, že by to byl zbytečný hráč, i když tak nakonec u nás dopadl.

 • 21

  standis8.9.2015 16:30reagovat

  V základu Vorel, Čermák, Schick. A těším se i na Černýho, ještě jsem ho neviděl.

  • 21

   Skleepy8.9.2015 16:47reagovat

   Sestava je stejná jako proti Maltě.

   • 21

    spartas8.9.2015 17:08reagovat

    Začínám rozpoznávat Víťův rukopis.

    • 21

     Pavel008.9.2015 17:12reagovat

     Proti Maltě hráli dobře, ted je to strašné.. hlavně dost chyb inviduálních a málo pohybu

    • 21

     Pavel008.9.2015 17:16reagovat

     Hlavně ti naši stopeři jsou příšerní

    • 21

     standis8.9.2015 17:48reagovat

     Uvidíme, kdo půjde v 60. minutě na plac.

     • 21

      standis8.9.2015 18:22reagovat

      Tak nezklamal 61. minuta.Smích

    • 21

     netix8.9.2015 18:26reagovat

     se kterým vyhrál ve Spartě double

     • 21

      spartas8.9.2015 18:31reagovat

      A co jako.

  • 21

   rimidalv8.9.2015 21:23reagovat

   Podle mne jsi se na Černého těšil oprávněně.

   Ze Sparťanů zahrál výborně pouze Čermák - doufám, že na jaře bude v sestavě Sparty.Vorel a Schick nepřesvědčili.Katastrofičtí stopeři!Holzer potvrzuje své jméno podle německého překladu - dřevák !

   • 21

    spartas8.9.2015 22:54reagovat

    Čermák byl poslanej na dva roky na hostování do Boule. Pro jaro s ním nepočítej, nejdřív si ho můžeme vyzvednout v létě.

 • sestava na Jablonec

  ajosek8.9.2015 11:46reagovat

  jsem zvědavej jestli už nastoupí Jiráček popř.na jakým postu?A složení obrany-rád bych tam viděl Kováče-horší než ty kopyta určitě nebude..Úsměv

  • sestava na Jablonec

   adamcik148.9.2015 11:51reagovat

   taky bych zkusil Kováče a Jiráček nastoupí místo Váchy určitě...Bičík-Holek,Kováč,Costa-Steinhofer,Jiráček,Dočkal,Matějovský,Frýdek-Kre
   jčí,Lafata...
   Tato sestava by se mně líbila

  • sestava na Jablonec

   spartas8.9.2015 12:39reagovat

   Bičík - Steinhöfer, Holek, Costa, Hybš - Dočkal, Matějovský, Jiráček, Frýdek - Lafata, Krejčí

   • sestava na Jablonec

    taborita8.9.2015 12:45reagovat

    Já bych byl s Kováčem opatrný. Jedině, že by dokázal takticky ukočírovat Costu.

    A v sestavě by neměl chybět Fatai - na rozdíl od Krejčího a Lafaty je odpočatý a už by měl kondičně zvládnout celý zápas

  • sestava na Jablonec

   strowfan8.9.2015 12:54reagovat

   Bičík-Holek,Ron Vlaar,Costa-Steinhofer,Dočkal,Jiráček,Matějovský,Frýdek-Lafata ,Fatai

   http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici/246017/hvezdy-ktere-jsou-k-mani-zdarma-novy-zidane-i-nizozemska-zed.html?kapitola=208248

  • sestava na Jablonec

   pubi8.9.2015 12:57reagovat

   Bičík

   Mareček, Holek, Costa

   Steinhofer, Dočkal, Jiráček, Matějovský, Krejčí

   LaFatai

   • sestava na Jablonec

    Pindruch8.9.2015 13:19reagovat

    Fakt Mareček? Úsměv

  • sestava na Jablonec

   Capo8.9.2015 14:06reagovat

   Pokud teď mohl trénovat Fatai naplno, tak předpokládám, že by už mohl být 100% fit, takže já osobně bych rád viděl zase dva hroty. Otázkou je jak je na tom Hušby, který nevypadal v Thunu zle, ale v základu ho stejně nečekám.

   Bičík - Holek, Brabec, Costa - Steinhofer, Matějovský, Dočkal, Frýdek, Krejčí - Lafata, Fatai

   Jiráčka bych zatim zapojil až v průběhu zápasu. Každopádně tipuju spíš zase 4-5-1 z poslední doby a určitě Ščasný Jiráčka zapojí hned.

  • sestava na Jablonec

   standis8.9.2015 16:32reagovat

   Jiráček předpokládám nastoupí ve středu zálohy a jsem na něj hodně zvědavý. A Kováč horší bude, ten je tam jenom napssaný na soupisce.

 • Dušan Svoboda.

  FIKURA7.9.2015 21:02reagovat

  To, že neodcestoval s VV do Rigy je jedině dobře a možná i plánované. On jediný ze své funkce mohl dát podnět na odvolání Damkové. Pokud by VV většinu hlasu zvedl pro odvolání Dáši, tak končí.

  Berbra odvolat nešlo, to může pouze valná hromada, nikoli výkonný výbor.

  Ono se totiž hodí, že stále vyplouvá na povrh Berbrova špína a vliv na rozhodčí. Viz dnešní vyadření dalšího ligového rozhodčího Tomáše Kovaříka!

  Vstup Kelnera do Slávie, prostřednictvým bohaté Číny, není také náhodou. Liga směřuje k osamostatnění a není tajemstvím, že právě pan Křetinský a Kelner chtějí stát prostřednictvím svých lidí v čele samostatné ligy.

  To by byla výborná zpráva, kdyby naší ligu řídili takový byznysmeni a napumpovali do naší samostatné ligy, prostřednictvým jejich propojených firem další peníze.

  A tyhlety Berbrové, Dagmarové a další jim spřízněný duše mužou řádit na Plzeňsku v okresním přeboru. Do pralesní ligy ostatně patří!

  • Dušan Svoboda.

   PohanACS8.9.2015 9:32reagovat

   Přesně tak

  • Dušan Svoboda.

   bigcock8.9.2015 9:37reagovat

   souhlas

  • Dušan Svoboda.

   Tashunka Witko8.9.2015 9:38reagovat

   Kelner není žádný pán, ale sprostý zloděj a korupční výplod Klausova divokého gangsterského kapitalismu. Jeho spojení s Kočárníkem bylo stejně mafiánské, jako slovenské duo Mečiar a Tkáč. Čekat od lidí,jako je Kelner spásu a čistotu je naivita.

   • Dušan Svoboda.

    rebus8.9.2015 10:03reagovat

    Presne Indiane!

   • Dušan Svoboda.

    trakip8.9.2015 14:30reagovat

    To se musíš obrátit na OF. Ti rozhodovali kdo se stane boháčem v republice. Teď tě to nikdo nepřizná.

    mně řekli ”Bez peněz do hospody nelez. Nejsi na seznamu”

   • Dušan Svoboda.

    standis8.9.2015 16:40reagovat

    Máš sice pravdu, ale otázka je, jestli je to vše majetek Kellnera... A JaT se asi vždy nechovali podle Gutha Jarkovskýho. To ovšem neznamená, že Kelner Slavii nepozvedne. U Slavie je pěkný chlív několik let. Nejdřív stadion v podstatě zaplacený přes firmu z peněz městských částí, které podnikaly z peněz poplatníků. Pak je zachránil před krachem megagauner Rebíček. Na mě už to dělá dojem, že vše bylo připraveno a v toku peněz se už nikdo nevyzná.

77790 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha