Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • LOL

  peterpan2713.11.2015 13:04reagovat

  Slovy Pelty: fotbalová euforie pokračuje

  http://kultura.zpravy.idnes.cz/fotbal-pisnicka-glosa-0t7-/hudba.aspx?c=A151112_175638_hudba_vha

  Hudba strašná, slova strašný, zpěv strašněj...Jinak na tý fotce vypadá Láďa jak zfetovanej. A pak mě ještě pobavil vtom videu kadlec, kterej sám sebe při tom ”zpěvu” dojalSmích

  • LOL

   spartas13.11.2015 13:09reagovat

   Já vůbec nechápu, proč se vždycky něco takovýho musí vyplodit.

  • LOL

   Avhred13.11.2015 13:26reagovat

   Při letmém poslechu tohoto prázdného rádoby burcujícího hymnu jsem se cítil nesmírně trapně ...

   Bezobsažný text postavený na Dumasově otřepané floskuli a hudba jako vystřižená z vesnických komedií tuzemských teplých režisérů ...

   Opravdu hudební magnum opus ...

 • Čermák a Schick musí v zimě do áčka

  KAUDY13.11.2015 10:18reagovat

  Čermák zrychlí střed záložní řady, Schick je opravdu velkej talent. Jen by to chtělo už teď v zimě, v létě před poháry bude krátká doba na začleňování.

  • Čermák a Schick musí v zimě do áčka

   Pindruch13.11.2015 10:56reagovat

   Proč Schick? Je lepší, když bude hrát v kolchozu, než kdyby seděl u nás na lavičce, to mu nic nedá. Přes Lafatu a Fatie se prostě nemá šanci dostat na plac než na nějakých maximálně pět minut za rozhodnutého stavu, zvláště když na jaře půjde o všechno.

   • Čermák a Schick musí v zimě do áčka

    KAUDY13.11.2015 11:06reagovat

    U Lafaty bych se bál zranění s ohledem na věk (ať už na jaře, či v příští sezóně na podzim). Proto bych začleňoval postupně Schicka do základu už na jaře. Výběr Kolchozu k hostování i na jaře by se mi nelíbil, do kolika šancí se tam dostane za zápas? To radši třeba Liberec

    • Čermák a Schick musí v zimě do áčka

     lidoop13.11.2015 11:18reagovat

     Riziko zranění Lafaty tu samozřejmě je, ale pokud bude v pořádku, kopnul by si Schick max. tak 100 minut za celý jaro, při stylu, jakým Zdenda střídá.

      

     Věřím, že kdyby už na to zranění došlo, dokázal by i Juliš, že z něj může něco být. Otázka je, jestli pro Spartu... Navíc se mu zranění taky zrovna nevyhýbají.

    • Čermák a Schick musí v zimě do áčka

     Pindruch13.11.2015 11:31reagovat

     Tak je pravda, že pro Schicka bych si taky představoval juný typ týmu na hostování, ne tak defenzívní jako Bohemians. Jinak můj názor je, že Patrik není ještě zdaleka pro Spartu připravený, jak mentálně, tak i fyzicky, potřeboval by dost zesílit, pořád hraje spíš takový mládežnický fotbal. Takový Juliš je dle mého už připravený lépe, je silovější, silnější, aktivnější i směrem dozadu, sice nejspíš nemá tak veliký talent jako Schick, ale zdá se mi pracovitější a ochotnější přijímat rady a snažit se je naplňovat, i skromnější mi přijde.

     • Čermák a Schick musí v zimě do áčka

      nemfi13.11.2015 13:13reagovat

      Spíš naopak - alespoň má možnost zapracovat na práci pro tým při defenzívě a nebude jen čekat na hrotu, až mu to tam někdo dá.

      • Čermák a Schick musí v zimě do áčka

       Pindruch13.11.2015 13:24reagovat

       Tak co jsem viděl pár zápasů Bohemians, tak moc pro tým právě nedělá a i fanoušci mu to tam dávají dost sežrat, většinou se právě pohybuje kolem kolem půlící čáry a čeká na balon od někoho ze zbytku týmu, který je většinou nasáčkován u vlastního pokutového území, žádná velká mezihra tam není.

       • Čermák a Schick musí v zimě do áčka

        nemfi13.11.2015 16:34reagovat

        Přesně o to jde. Pokud se v tomto nezmění, tak nemůže myslet na Spartu.

   • Čermák a Schick musí v zimě do áčka

    rimidalv13.11.2015 16:16reagovat

    Proč by museli sedět? Kvalitní široký kádr je předpoklad pro kvalitní mužstvo ! V době největší poválečné slávy Sparty se nebál legendární trenér Ježek takové talentované mladíky postavit - např. Jurkanina, nebo později Skuhravého. Ti později proslavili Spartu a byli oporou nár. mužstva.

    • Čermák a Schick musí v zimě do áčka

     rimidalv13.11.2015 16:42reagovat

     Ještě musím připomenout,že slabá lavička nás stála např.postup do LM proti Žilině a nechci nic přivolávat, ale nadějně rozehraná skupina v EL by se mohla zdramatizovat v utkání s Tripolisem, kdy nám budou scházet Matějovský a Jiráček . Smutek

     • Čermák a Schick musí v zimě do áčka

      pubi13.11.2015 17:12reagovat

      Pokud doma neporazíme Tripolis bez dvou hráčů, tak není o čem, nemáme v jarní části co dělat. Tomuhle soupeři, který je na úrovni horšího středu SL, musíme dát doma trojku i s Hušbauerem.

 • Neopakovat klasické chyby:

  rimidalv12.11.2015 22:09reagovat

  V souvislosti s hrou U21 jsou níže diskutovány klady a zápory zařazení Čermáka a Schicka do A mužstva.Jsem přesvědčen, že jednoznačně mají dostat v A mužstvu šanci ! Oba již dnes mají na to, aby usedli na lavičku jako rovnocenná náhrada.Pokud se nabídnuté šance nechytí, bude to hlavně jejich smůla a já jsem přesvědčený, že za rok natolik mentálně vyzráli, aby si to sami uvědomili.U vlastních mladých odchovanců je vždy vetší perspektiva kvality, než při zakoupení končících velkých jmen. Už by jsme se konečně mohli poučit, že sebelepší hráči po své dlouhodobé zápasové pauze se obtížně restartují ( a mnohdy

  vůbec).

  Viz Berger,Jarošík,Řepka,Zápotočný,Vacek,Kováč,Hušbauer - Stejný výsledek se rýsuje kolem Mazucha. Pokud hráči úrovně Sivoka a Rosy budou mít šanci zaskakovat v evropských klubech, vždycky nabídku využijí a nemůžeme se jim divit.Opačnou chybu dlouhodobě děláme, že prodáváme naše talenty do jiných klubů odkud je za nesrovnatelně větší peníze lákáme zpět. Proto bychom měli jmenované mladíky stáhnout a podle ohlasů na současnou formu Vacka k nim přidat i jeho.Kamil potvrzuje , jak je restart dlouhodobý. A pokud byl úspěšný tak neváhat, protože on na rozdíl od vzpomínaných matadorů může být ještě pro Spartu dlouhodobě prospěšný.

  • Neopakovat klasické chyby:

   Sendi12.11.2015 22:25reagovat

   Já si prostě myslim, a zdá se to čím dál jasnější, že Sparta potřebuje bezpodmínečně generační obměnu. Nějakou dobu to vypadalo, zejména díky posunu Krejčího, Kadeřábka a dalších hráčů, že se Sparta naučila skutečně pravidelně posouvat hráče nahoru, tenhle trend se ale z nějakýho důvodu zastavil a projevilo se to velice rychle - během jedný a půl sezóny ne snad na poklesu kvality, ale spíš na stagnaci. Vidíme málo agresivity, málo nasazení, neochotu více běhat a podle mýho názoru zrovna Čermák s Schickem jsou prostě prototypy moderních hráčů. Čermák narozdíl od našich kmenových fotbalistů pracuje s míčem velice rychle, přebírá ho do správnejch prostorů a efektivně ho umí rozehrát, navíc se dostává často do zakončení, má všechny atributy jako má Dočkal, plus je pohybově nadanější(Dočkal má lepší střelu z dálky), no a Schick to je prostě talent jako debil a zdá se, že máknul i na tý pracovitosti, za mě jednoznačně od příští sezony nasadit nekompromisně oba hráče do základu aŤ se s tim poperou, Čermákovi je 21 a má na to už věk, Schick na to má zase dostatek talentu a tečka...Jestli ještě k tomu proserem oba největší český defenzivní talenty posledních let Tomla s Březinou(tenhle kluk to je vole klenot), tak už na to seru! :)

   • Neopakovat klasické chyby:

    pubi12.11.2015 22:51reagovat

    Jestli chceš dát do základu Schicka na úkor Lafaty nebo Fataie, tak na to asi fakt ser.

    • Neopakovat klasické chyby:

     guitarplayer12.11.2015 22:57reagovat

     je to magóoooooooooooorSmích

    • Neopakovat klasické chyby:

     spartas13.11.2015 0:47reagovat

     Chce to Steinyho, viď?

   • Neopakovat klasické chyby:

    Petr6713.11.2015 3:34reagovat

    Jestli bude Schick hrát za áčko Sparty a kolik dostane prostoru si řekne pan PaskaÚsměv

   • Neopakovat klasické chyby:

    Capo13.11.2015 8:04reagovat

    Je to problém Sparty, jak s nimi naloží, protože zrovna na jejich posty máme asi největší kvalitu. Na úplný základ momentálně ještě pořád nemají (určitě neni Čermák lepší Dočkala a ani Schick neni lepší než Lafata nebo Fatai) a jen na lavici se rozvíjet nebudou. Čermák se sice nabízí ještě za Matěje, ale na tenhle post mi přijde moc měkej. Na druhou stranu, pokud nedokážeme do áčka zapracovat ani tyhle dva, tak se opravdu na celou mládež můžeme vykašlat a jsou to pro nás ”vyhozené” peníze.

  • Neopakovat klasické chyby:

   LukyACS12.11.2015 22:58reagovat

   U nás to ty kluky stejně otráví, jelikož moc šancí nedostanou.

   Podívej na Juliše, v Plzni dal gól a proti Teplicím se na hřiště dostal jen na pár desítek vteřin, a to Lafata od 60.minuty nemohl, když měl v nohách pohárový zápas.

    

   Jinak je mi hodně sympatický Trenčín, tam se hodně snaží o výchovu hráčů a obohacují tým i zajímavými cizinci. U nich je vidět koncepce, rok od roku jsou lepší.

   U nás mi přijde, že chybí jasný směr, kterým chceme jít a vše se přizpůsobuje trenérovi. Prostě Ščasný má nějakou vizi, pro kterou chce hráče, pak přijde někdo nový, kdo bude mít jiný pohled a zas se mu to přizpůsobí - včetně přestupů.

    

   Jo a jestli už se dorostenci neberou ani občas na tréninky s áčkem, tak to je jen důkaz, jak se na naší líheň kašle. Stejně tak, že ZŠ na dorost nechodí a nepřišel ani na derby.

   • Neopakovat klasické chyby:

    guitarplayer12.11.2015 23:22reagovat

    tady se nejdřív nadává, že by trenér měl mít větší kompetence, jako například v anglii, načež se následně nadává, že by měl mít menší kompetenceSmích

    • Neopakovat klasické chyby:

     LukyACS12.11.2015 23:27reagovat

     Tos chtěl možná ty.

    • Neopakovat klasické chyby:

     captain_obvious13.11.2015 9:36reagovat

     Nevzpomínám si, že bych tady vůbec kdy od někoho četl, že by trenér měl mít větší pravomoci. To jsi asi slyšel od nějakého spolupacienta na vycházce.

     • Neopakovat klasické chyby:

      peterpan2713.11.2015 9:53reagovat

      Vůbec se ho nechci zastávat, ale pravda je, že to tu lidi psali - nejčastěji v souvislosti s Hřebíkem

   • Neopakovat klasické chyby:

    SFINGO13.11.2015 9:47reagovat

    ano Trenčín to dělá výborně, ale už tady vidím ten řev kdyby sem chodilo tolik cizinců, jako v Trenčíně. A to včetně těch mladých, to by se tu neustále vedli řeči o tom, proč sem taháme mladé cizince, na úkor našich hráčů.

 • Zeptejte se Zdendy

  standis12.11.2015 19:55reagovat

  Pošlete nám otázky určené přímo letenskému hlavnímu kouči, který na ně posléze odpoví a celý „fanouškovský“ rozhovor bude zveřejněn jako hlavní interview v magazínu Sparta do toho!, který vyjde před zápasem s Brnem.

   

  Otázky posílejte buď na e-mailovou adresu eisner@sparta.cz nebo je napište na Twitter. Pokud zvolíte právě tuto sociální síť, nezapomeňte k otázce připojit #acsparta, případně ve svém příspěvku označte přímo hlavní účet @ACSparta_CZ.

   

  Otázky můžete posílat do pondělí 16. listopadu do 20:00.

  • Zeptejte se Zdendy

   peterpan2712.11.2015 21:02reagovat

   Jak moc se to cenzuruje?

   • Zeptejte se Zdendy

    standis12.11.2015 21:28reagovat

    To fakt nevím. Je to opsané ze Sparta.cz. Chtělo by to, aby Tashunka napsal dotaz a pokud bude odpovězen, tak bych cenzuru vyloučil. Ten se nebude ptát komu fandíte v F1.

    • Zeptejte se Zdendy

     captain_obvious12.11.2015 21:31reagovat

     nevíte někdo, jestli se na ty F1čky ptá pokaždé ten stejný člověk, nebo už se to změnilo na takový opakovaný fór a pokaždé to někdo nadhodí?

     • Zeptejte se Zdendy

      guitarplayer12.11.2015 21:59reagovat

      ptá se na to pravidelně Ahmed pod pseudonymem

 • Svoboda?

  pubi12.11.2015 17:58reagovat

  Pokud se nepletu, je tohle ten ročník, co hrál na MS U17 v Mexiku, ne? Máte někde přehled, kdo jak na tom teď je? Vím, že Čermák a Schick se mi už tam líbili a zaregistroval jsem je poprvé. Ale největší hvězdou toho výběru byl ten ”supertalent” myslím z Dukly, tuším Patrik Svoboda. Víte někdo, kde teď je? Jinak já vím, že třeba budějovickej Jindra Kadula, kterej dal v Mexiku krásnej gól, od tý doby z těch 4 (?) let asi tři promarodil. Teď se zase rozehrává na hostování v Písku (ČFL).

  • Svoboda?

   Petr6712.11.2015 18:02reagovat

   Schick tam ještě nebyl. Byl tam Julda, dal oba naše góly, z toho jeden výstavní. Patřil mezi top góly mistrovství.

  • Svoboda?

   captain_obvious12.11.2015 18:08reagovat

   Tam dával gól i Juliš ne? Nebo 2 dokonce? Jeden byl takový bonbonek zpoza vápna, jestli mě paměť neklame. Jinak si z toho týmu moc hráčů nepamatuju, zaručeně tam byli Karafiát, Mašek, Trávník a v brance Zima, zbytek nevím. Schick tam podle mě naopak určitě nebyl, tomu bylo tehdy 15.

   • Svoboda?

    Petr6712.11.2015 19:10reagovat

    Tady je ten Juldův gól za sedmnáctku v Mexiku

    www.youtube.com/watch?v=sQtQMvcqwyA

    • Svoboda?

     captain_obvious12.11.2015 19:26reagovat

     Raketa jak blázen, paráda.

    • Svoboda?

     pubi12.11.2015 20:08reagovat

     Jo, tak to jsem měl za to, že tenhle gól zrovna dával Kadula, holt už je to dýl. Úsměv

  • Svoboda?

   Luke12.11.2015 18:21reagovat

   http://www.transfermarkt.co.uk/czech-republic-u17/startseite/verein/26035?saison_id=2010

    

   Tady je soupiska a podle ní je Svoboda v Benešově, ale nevím, jak moc se tomu dá věřit

   • Svoboda?

    koca99912.11.2015 18:30reagovat

    Svoboda? To je ten co hrál v 15ti ligu na Kladně?

    • Svoboda?

     pubi12.11.2015 20:12reagovat

     Jo, toho jsem myslel.

   • Svoboda?

    guitarplayer12.11.2015 19:20reagovat

    tady ho máš

    http://www.skbenesov.cz/cz/hraci/657/patrik-svoboda

   • Svoboda?

    js12.11.2015 19:39reagovat

    jo, hraje za Benešov na farmě z Dukly. Teda spíš střídá, párkrát jsem na Benešov zašel a nijak nezaujal.... jinak co pamatuju, tak hvězdy byly Mašek a Adamec

  • Svoboda?

   Pavel0012.11.2015 21:29reagovat

   Tady sestava http://www.fifa.com/u17worldcup/matches/round=255973/match=300151861/index.html

 • kolik je zas lidí

  guitarplayer12.11.2015 17:44reagovat

  v tom Japonci?

 • U21

  Luke12.11.2015 17:13reagovat

  Hezky Schick s Čermákem.Úsměv

  • U21

   captain_obvious12.11.2015 17:24reagovat

   Pokaždé, když Schick udělá něco takovéhohle, tak lituju, že to nemá v hlavě v pořádku, protože potenciál je u něj ohromný. Naštěstí Čermák je normálnější a za chvíli ho budeme sledovat v našem dresu. Úsměv

   • U21

    guitarplayer12.11.2015 17:41reagovat

    tak třeba bude dobrej jako ibrahimovič a pak bránit nebude potřebaÚsměv

   • U21

    pubi12.11.2015 17:55reagovat

    Čermák je možná v hlavě v pořádku, ale na rozdíl od Schicka na něm zatím nevidím nic, proč by měl nějak vytrhnout Spartu. Fotbalista šikovnej, spolu právě s Schickem asi náš nejtalentovanější, ale že by měl třeba nahrazovat Matěje se mi fakt nezdá, vždyť teď nehraje ani v Bolce. A sezení na lavičce by mu moc neprospělo.

    • U21

     captain_obvious12.11.2015 18:11reagovat

     Čermák bude zaručeně hrát na té Bořkově pozici a věřím, že se tam neztratí. Jinak on nesedí, protože by na to neměl, ale protože Baroš dostal na jeden zápas šanci v základu a chytl ji hodně pevně, tak ho tam Jarolím nechal. Do té doby patřil Čermák k nejlepším hráčům Bolky spolu s Magerou a Skalim.

   • U21

    železník12.11.2015 21:09reagovat

    Tak teď nevím kdo to má v takovéhohle palici víc zamícháný.Smích

    • U21

     captain_obvious13.11.2015 9:25reagovat

     Než začneš kritizovat něčí gramatiku, nauč se psát čárky mezi větami. Úsměv

     • U21

      captain_obvious13.11.2015 9:29reagovat

      Nemluvě o tom, že slovo takovýhle i všechny jeho formy v ostatních pádech (včetně 2. p. - takovéhohle) jsou spisovné. Takže tak. Ale zkusil jsi. Kdo nic nezkusí, nic nevyhraje (ovšem také si neudělá trapas).

 • VÁCHA

  daniel12.11.2015 13:49reagovat

  už nemá culík!!!!!!!!!!!Smích

  • VÁCHA

   orlosup12.11.2015 14:31reagovat

   ale zase má nový make-up a gelový nehty.

   • VÁCHA

    adam12.11.2015 17:20reagovat

    Ať si má třeba péro na hlavě, když nám brzo pomůže na hřišti.

    • VÁCHA

     DaveACS12.11.2015 17:55reagovat

     To jako sorry, ale pero na hlave bych asi neunesl..

 • akce 28

  trakip12.11.2015 9:15reagovat

  Vydrž!!!

  http://sport.tn.nova.cz/clanek/posilaji-kopacky-i-mile-vzkazy-cisu-podporuji-i-svetove-hvezdy.html

  • akce 28

   guitarplayer12.11.2015 13:32reagovat

   a proč to sem sereš, nad tim ať si brečí podvodníci.

   • akce 28

    FIKURA12.11.2015 13:41reagovat

    Je v tobě aspoň trocha lidskosti..??

    • akce 28

     guitarplayer12.11.2015 14:13reagovat

     samozřejmě, však to nic nemění na tom, že takovéto příspěvky zde nemají co dělat. Zachvíli si tady můžeme odkazovat na týraná štěňátka

     • akce 28

      pubi12.11.2015 14:43reagovat

      Lepší je brečet, jak nás všude řežou a jak je ten svět nespravedlivej.

    • akce 28

     PohanACS12.11.2015 14:13reagovat

     třeba ho sere že milé vzkazy a peníze neposílají taky Pepovi z HorníDolní který touhle nemocí trpí také....

     • akce 28

      captain_obvious12.11.2015 14:17reagovat

      To je celkem pochopitelné, když Pepu z Horní Dolní nesledovaly statisíce lidí v televizi.

      • akce 28

       trakip12.11.2015 14:28reagovat

       Vy jste normání hyeny. Já to mám v rodině a přeji si ale, aby se to všem lidem dobré vůle vyhnulo.

       • akce 28

        trakip12.11.2015 14:31reagovat

        Jinak z takových ”sparťanů” je mi na blití.

       • akce 28

        captain_obvious12.11.2015 14:39reagovat

        Co to meleš? Já jsem naopak s jeho příspěvkem nesouhlasil. Nejsem si sice jistý, jak to myslel, každopádně tahle na papíře to vyznělo jako klasické hovno typu - tuhle celebritu litovat nebudu, protože tou nemocí trpí milion lidí a ty ostatní nikdo nelituje.

        • akce 28

         trakip12.11.2015 14:46reagovat

         Omluva. Já to špatě připojil.

         • akce 28

          captain_obvious12.11.2015 14:54reagovat

          K, v pohodě.

  • akce 28

   adam12.11.2015 17:21reagovat

   Blbost je to sem vůbec psát, ještě větší je na to reagovat a úplně největší je dělat si z tý nemoci prdel.

   • akce 28

    honzaspartan13.11.2015 14:00reagovat

    Ja hlavne nechapu na co so vsichni hraji a co si nalhavaji.

    Nejake ”vydrz”, ”bojuj” apod. To se lehko rekne. Jak ma asi vydrzet? S jeho stavem proste nejde nic udelat.

 • Zajímavý

  peterpan2711.11.2015 20:31reagovat

  Po zápase v Plzni většina diskutujících prorokovala další výbuch v Liberci, nicméně v odpovědích dnešní munzigovy tipovačky většina věří ve vítězství. Já tedy od nás nečekám naprosto nic a bod budu považovat za úspěch...

  • Zajímavý

   SFINGO11.11.2015 20:36reagovat

   já věřím vždycky, a to ať se jedná o Spartu, nebo o nějaký můj zápas. Nesnáším porážky a nenávidím poraženeckou náladu, připosranost a odevzdanost, a to jak ve sportu, tak v životě.

   • Zajímavý

    peterpan2711.11.2015 21:12reagovat

    O připosranosti a odevzdanosti tu nikdo nemluví. Já vycházím z dlouhodobých výsledků a herního projevu na hřištích fotbalově kvalitnějších týmů

   • Zajímavý

    brac12.11.2015 2:18reagovat

    Myslím, že u většiny ani nejde o poraženeckou náladu, připosranost nebo odevzdanost, spíše jde o povzdych nad přístupem zodpovědných. Požadují vyšší úroveň toho, co naši předvádí na hřišti, a to není znak slabosti. Tenhle tlak by tady ale měl být neustále, ne že se pak všichni nechají uchlácholit nějakou momentální chimérou.

  • Zajímavý

   standis11.11.2015 20:36reagovat

   Koubek se Shalou nemůžou hrát, Liberec hraje otevřený fotbal, to by nm vše mělo hrát do karet.

  • Zajímavý

   Milito11.11.2015 20:42reagovat

   Drtivá většina si asi zpětně uvědomila,že za soupeře nebude moci v brance čarovat náš Koubek.

   V obraně nebude moci tvrdit muziku náše neprůchodná jistota jménem Švejdík a že v záloze nebude moci rozdávat své milimetrově smrtelné pasy náš tvůrce předfinálních přihrávek Shala.

  • Zajímavý

   ouki11.11.2015 21:42reagovat

   Samozřejmě, protože zdejší názory nemají z velké většiny absolutně žádnou váhu. Po zápasu v Plzni byli fanoušci naštvaní (ostatně jako po každém zápasu Sparty, jak je zde zvykem) a tak nadávali na vše a Spartu zcela odepisovali. Teď už hlavy malinko vychladly.

   Navíc nikdo neumí moc tipovat či sázet proti klubu, kterému fandí :) takže částečně je nyní v tom i fandovství.

   • Zajímavý

    pubi11.11.2015 22:03reagovat

    Souhlasím s obojím - zaprvé, že tady většina lidí nemá konstantní názory (případ vychvalování pohybu Dočkala na Schalke a o týden později vyhazování šneka Dočkala) i zadruhé, že to tipování proti svým tak nějak nejde. Já když vsázím, tak třeba proti Spartě nevsadím, ani když bude hrát s Juventusem už z toho důvodu, že i když vyhraju prachy, tak mi to nevynahradí zklamání z prohry (a taky samozřejmě proto, že by Spartička neprohrála)..

    • Zajímavý

     H’Eikolo Kanté11.11.2015 22:50reagovat

     Tak zrovna Juventus není úplně nejlepší příklad. Smích

  • Zajímavý

   atraps212.11.2015 17:14reagovat

   Někdy se obávám o výsledek ale veřejně bych to nikdy nepřiznal.Prostě to nejde .Úsměv

  • Zajímavý

   Chabix12.11.2015 20:52reagovat

   Co řešíš? Vždyť je naprosto jasné, že vyhrajem.

79207 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha