Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Trénink

  Luke2.9.2015 12:35reagovat

  Na dnešním tréninku se hrál na konci turnaj 4 na 4 zvítězil tým červených - Hušbauer, Paixao, Brabec a Steinhofer, který porazil tým bílých - Matějovský, Fatai, Mareček a Jiráček a zelených - Konaté - Litsingi, Kováč a Hybš.

  Jiráček mě ne jak extra neuchvátil.Úsměv

  Jinak Juliš trénoval individuálně, neví někdo, co s ním je?

  • Trénink

   Mates2.9.2015 13:39reagovat

   Turnaj 4 na 4 má opravdu vysokou vypovídající hodnotu k velkému fotbalu...

   • Trénink

    LukyACS2.9.2015 14:42reagovat

    Však to píše jako zajímavost Úsměv

 • Holek

  Pindruch2.9.2015 11:47reagovat

  Mario povolán dodatečně do repre, to tady s někým definitivně sekne Úsměv Osobně to ale nechápu, je úplně z formy, ledaže by si Vrba myslel, že třeba vedle Sivoka by se mohl srovnat, respektive by ho Tomáš mohl srovnat. Ale stejně si s největší pravděpodobností nekopne.

  • Holek

   Pindruch2.9.2015 11:49reagovat

   Tak beru zpět, povolán byl právě kvůli tomu, že se Sivok zranil. Tak teďˇuž vůbec netuším, co tam bude dělat.

  • Holek

   Spytihnef2.9.2015 11:58reagovat

   No jako Holek je hooodně z formy, ale zas na druhou stranu koho tam vzít? Já bych vzal asi Pernicu, co vy?

   • Holek

    Pindruch2.9.2015 12:08reagovat

    Třeba Michala Kadlece, o víkendu už hrál za Fenerbachce.

   • Holek

    Bloodaceqq2.9.2015 12:18reagovat

    Beneš

   • Holek

    Capo2.9.2015 14:59reagovat

    Pernica je dobrej, ale toho neměl Vrba ani mezi náhradníky. Z těch co tam měl, bych povolal M.Kadlece popř. Hubníka nebo třeba i Petráka mohl povolat. Momentálně by určitě nebyl horší než Mario a navíc by byl variantou i do zálohy.

    • Holek

     Spytihnef2.9.2015 15:39reagovat

     Nějak jsem neřešil koho má Vrba mezi náhradníky. Jinak Kadlec odehrál prozatím v téhle sezóně 45 minut, to docela chápu, že toho nepozval. Hubník byl především na podzim výbornej teď se mi nezdá tak výrazný, ale aktuálně asi lepší jak Mario a být na mně, tak Petrák už tam je, ale spíš do zálohy.

 • Berbr

  standis1.9.2015 23:25reagovat

  ”Vzhledem k tomu, že jsme se stali v poslední době terčem nehorázných pomluv a lží, což poškozuje nejen nás dva, naši práci pro fotbal, ale i FAČR, rozhodli jsme se celou záležitost předat našemu právnímu zástupci ke sjednání nápravy soudní cestou,” uvedli Berbr s Damkovou v prohlášení.

   

  Jsem zvědavý, jestli to tam vůbec dají. To je spíše hra o čas. Rozhodčí tvrdil, že lze vše doložit. A u soudu by se měla mluvit pravda, takže zastrašováním ostatních by si nepomohl. Také by se mohlo stát, že by se tam ukázala celá žumpa fotbalu. Cekám, že to Pelta zase vyžehlí.

   

  • Berbr

   daniel2.9.2015 0:15reagovat

   Paclík taky vyhrožoval žalobou na Křetínskýho a pak najednou stichnul a byl ticho,Estébák s Milkou je to samýSmích

  • Berbr

   Palo2.9.2015 0:36reagovat

   Pan Berbr je zjevně nepoučitelný. Na to, jaký je to velmistr v zastrašování a jeho pozice ve fotbale je mnohonásobně větší, bych čekal jinou reakci, nežli v minulosti.

   http://www.ceskatelevize.cz/sport/fotbal/cesky-fotbal/320076-podivejte-se-horke-fotbalove-leto-jak-berbr-lhal-a-od-disciplinarky-dostal-zakaz-cinnosti/

  • Berbr

   Teiwaz2.9.2015 2:00reagovat

   Jsem zvedavej jakyho si vyberou advokata... Cekal bych ze Sokola jako predtim Paclik, nebo jiny slavny jmeno :)) Nicmene predpokladam ze jim to strjne nepomuze

  • Berbr

   Dynamo2.9.2015 7:45reagovat

   je to jen výstraha pro ostatní rozhodčí, kdyby se náhodou chtěli taky rozpovídat

  • Berbr

   Avhred2.9.2015 11:48reagovat

   Moc nevěřím, že tahle kauza povede k nějaké pozitivní změně, co se situace kolem sudích týče. Na to, aby se Berbrův zvrácený systém alespoň otřásl, by bylo zapotřebí soustředěnějšího a silnějšího tlaku ze strany médií, fanoušků a osobností (teď nemyslím věčně nachmeleného Vízka). Chtělo by to, aby se ozvalo více sudích, protože Kovařík má sice bezpochyby pravdu, ale mám pochyby, že sám proti Berbrově mašinérii něco zmůže.

   Na druhou stranu, ta situace je už skoro na samé hranici udržitelnosti, tak jsem zvědavý jak se ta kauza nakonec vyvrbí.

   A co se týče Pelty, ten zase tradičně lavíruje a čeká na další vývoj událostí, aby se mohl přiklonit na tu či onu stranu ...

 • Ještě k cenám lístků

  dominik271.9.2015 21:43reagovat

  Nedávno jsem uvažoval, že bych se šel podívat na 4. anglickou ligu. Čekal jsem, že si taky jednou vyrazím v cizině na fotbal za pár liber. Ale ouha... bit.ly/1JwfEHH

   

  Já myslím, že lístky na zápasy, které budou patřit k vrcholům sezony, se u nás opravdu neprodávají za nějaké šílené částky.

  • Ještě k cenám lístků

   bobo1.9.2015 22:17reagovat

   Já jsem dal teďka na Bayern na ligu mistrů 4500 a beru si sebou dalekohled. A to třeba na zápas s Dortmundem jsou ceny ještě daleko větší.

   • Ještě k cenám lístků

    Tashunka Witko2.9.2015 9:33reagovat

    Byl jsem na lize v Anglii i ve Španělsku, kupoval jsem si lístky na finále Ligy mistrů, ale nic nebylo tak předražené jako lístek na atraktivní Asteras Tripolis. Budu stejně kupovat, jako vždy, balíčky, nicméně očkávám, že na Asteras se budu na tribuně zase bát.

    • Ještě k cenám lístků

     Pindruch2.9.2015 10:07reagovat

     Každý soupeř z Řecka musí být už jen svou podstatou pro Spartu atraktivní, bude to takové derby Úsměv

  • Ještě k cenám lístků

   LukyACS1.9.2015 22:23reagovat

   Tady se nadává na cokoliv, co se týká peněz. A to ani nemusí být přímo zmíněny.

   U nás stačí napsat, že měly celebrity na druhý straně světa svatbu a vsadím se, že hlavní téma bude - kolik to stálo / že je to moc megalomanský Úsměv

 • NEHÁDEJTE SE

  daniel1.9.2015 18:29reagovat

  proč se pořád napadáte?Jsme sparťani,tak máme držet při sobě!Někomu se prostě zdají lístky drahý a někomu né,kdo na ně má tak si je koupí a půjde na Spartu,kdo nemá,tak bude koukat v televizi,každej má jiný finanční možnosti přeci!Smích

 • vy

  DJDriver1.9.2015 15:50reagovat

  si furt na něco stěžujete dyť vás někdo na ten fotbal jít nenutí. si kupte rohlíky vlašák v kauflandu a koukejte se doma na televizi

  • vy

   lidoop1.9.2015 16:25reagovat

   Když ono už ani v tý televizi to není zadarmo, takže budou prndat tak jako tak :-D.

  • vy

   netix1.9.2015 16:35reagovat

   Tady se kritizuje pořád. Jednou, že hrajeme připosraný fotbal, teď zase že hrajeme moc ofenzivníSmích Jednou píšou, že je lepší vyhrávat 4:3 než 1:0 a teď zase, že je ostuda, když nám dá někdo gola. Jednou, že máme školku, potom, že máme moc starý tým. Jednou je trenér srab, potom si zase moc věří. Je dobře, že se zrušilo forum na Spartě, tohle nejsou fanoušci, ale ostuda. To ať tam radši nechodí.

   • vy

    DJDriver1.9.2015 17:25reagovat

    typický češi furt nespokojeny Smích

   • vy

    spartas1.9.2015 19:53reagovat

    Prosím tě... Je naprosto jedno, že někdo něco píše na fóru, to nemá na Spartu a dění kolem ní žádnej vliv. Takovej Ahmed tady stříká úplně ze všeho, ovšem evidentně není na žádným utkání, takže z něj Sparta za celej rok nemá skoro nic. Tohle internetový fandění, to mě vždycky dojme. Že se musí šířit nějaká jako pozitivní nálada, protože... Protože proč? O dost důležitější to je na Letný.

    A za druhý. Nehrajeme žádnej krásnej ofenzivní fotbal, kterej by končil naší výhrou po přestřelce 5:4. Většinou hrajeme fotbal, kterej připomíná Chovancovu éru, v lepších momentech předloňskýho Lavičku, a LM zase není. Z čeho bych měl bejt tak unešenej? Zatím jsme se neposunuli vůbec nikam a nemám pocit, že to nějak nastane. Mám bejt rád, že vyhráváme? To bylo i s Lavičkou, i s Chovancem. V čem je to teď lepší?

    • vy

     netix1.9.2015 20:42reagovat

     Jj, máš pravdu.

    • vy

     honzaspartan1.9.2015 20:44reagovat

     Opravdu se snažíš diskutovat s netixem?Smích

     • vy

      spartas1.9.2015 21:01reagovat

      Ani ne, ale tyhle nářky, že tu probíhá výměna názorů, mě nebaví, tka si to třeba přečtou i jiní. Je to fórum, je celkem obvyklé, že se na fóru lidé baví, hádají a podobně. Nemá to nic společného s tím, jak moc fandí, nebo nefandí Spartě. Což je vidět na tomhle panákovi. Ten je (a na oficu taky byl) spokojenej furt. Ani se mu nedivím, když se mu fotbal nezdá, tak holt přepne na něco jinýho a pak řekne, ať nejsme náročný.

      • vy

       Kombinator1.9.2015 22:17reagovat

       Tomuhle moc nerozumím, Avhred je dost kritický a rozhodně to není tak, že by byl pořád jako sluníčko. A i kdyby byl pořád jako sluníčko, tak nevím, proč by ses do něj měl navážet, že je optimista. To jedna věc a druhá, co jsem chtěl říct je, že mi přijde trapný mu komolit nick a psát Ahmed, je to stejně trapný a dětinský jako když anitsparťani používaj sralťan.

       • vy

        spartas1.9.2015 22:26reagovat

        Mně je jedno, že je optimista, mně vadí, že pak optimisti jako netix vzdychaj, že ostatní nejsou optmisti, nebo že maj dokonce výhrady. A to ani není optimismus, to je vlastně totální protipól Franty z lidu blahé paměti. A za dva největší optimisty bych tu označil netixe s Avhredem (prosím, teď už jsem napsal správně jeho nick) a zajímavě je spojuje to, že na zápasy nechodí. Mně je jedno, jestli někdo někam chodí, nemám ani tu potřebu vzlykat, že přišlo lidí málo, nebo že přišli zase naopak gaučáci (to je obecně lol, to se prostě nezavděčíš), ale je zajímavé, že takhle optimističtí jsou dva lidé, kteří tam nechodí. Já se totiž pak na tribuně setkávám s docela jinými názory. A pak přijdu sem a přečtu si, že jsem byl vlastně na vynikajícím utkání a komu se nelíbilo, tak je nevděčnej a blá blá blá. A pojďme si zafandit tady na fóru, hlavně nepište, že se vám to třeba nelíbilo. Nevděčnost.

        • vy

         Kombinator1.9.2015 22:32reagovat

         Ok, to já beru. Ono to totiž nikdy není tak, že by se tady stěžovalo jen tak pro ni za nic, což nám ostatně neustále ukazuje konfrontace s Evropou.

        • vy

         netix1.9.2015 22:42reagovat

         Tady je rozdíl mezi objektivní kritikou a úmyslnou, jako příklad úmyslný, bych uvedl Liara. Člověka, který jen čeká, kdy se něco nepovede, aby mohl kritizovat. A protože je to fotbal, tak je to nekonečný.

       • vy

        Skleepy2.9.2015 12:24reagovat

        Taky nemám rád komolení nicků - chudák Ahmed, jak se kvůli tomu musí cítit. Smutek

 • Ceny lístků

  Chrod1.9.2015 15:02reagovat

  Co vy na to? Podle mě je to celkem napálený... takhle zase přijde 13-14 tisíc lidí. Já teda půjdu, ale nemyslim si, že každej chce dát 2400 nebo 1800 za lístky na 3 zápasy EL. A to počítám jenom permanentkáře, jinak je to ještě o 20% dražší. A taky mohli dát větší slevu na ten balíček, sleva 160 korun je fakt směšná...

  • Ceny lístků

   Víťák z Cé Osmičky1.9.2015 15:08reagovat

   Ceny (dokonce i pro permanentkáře a v balíčku) jsou šílené. Zbytečně to napálili.

  • Ceny lístků

   Pindruch1.9.2015 15:15reagovat

   Já to mám za 1800,- a jsem spokojený. Je to přeci základní skupina Evropské ligy, žádné poutaky. Přijde mi, že spousta lidí žije někde v komunismu a chtěli by všechno zadarmo Úsměv Adekvátní významu zápasů.

   • Ceny lístků

    standis1.9.2015 15:29reagovat

    Mně to přijde přiměřené jít za 600, zvláště, když přijede Schalke. Permice to mají levnější o málo - rozdíl proti minulosti. Zřejmě si řekli, že v předkolech se to vyplatilo dostatečně.

    • Ceny lístků

     Tashunka Witko1.9.2015 15:41reagovat

     Jenže to Schalke stojí 1280, za 640 jsou helénská kopyta, a to je cena po slevě !

     • Ceny lístků

      standis1.9.2015 15:52reagovat

      mluvím o balíčku za 1800.

     • Ceny lístků

      netix1.9.2015 16:28reagovat

      Ty uděláš nejlíp, když se o Spartu vůbec nebudeš zajímat.

  • Ceny lístků

   standis1.9.2015 15:20reagovat

   Tady jsou pro porovnání ceny prádelníků:

   Ceny balíčků na základní skupinu Evropské ligy

    

   Kategorie I. II. III.


   Volný prodej 2300 Kč 1650 Kč 1150 Kč


   Permanentky 2000 Kč 1450 Kč 1000 Kč

  • Ceny lístků

   pubi1.9.2015 16:18reagovat

   Není to snad ještě levnější než loni? Za mě tedy ceny naprosto v pořádku, příjemné překvapení..

  • Ceny lístků jsou naprosto přiměřený!

   ACSOLDBOY1.9.2015 18:05reagovat

   100 EUR za 3 zápasy je OK.

  • Ceny lístků

   Luke1.9.2015 20:13reagovat

   Na Liberec za 900, hodně dobrý.Úsměv

 • Luke1.9.2015 13:14reagovat

  Tak o Frydrychovi by se mělo rozhodnout během dvou dnů.

  • daniel1.9.2015 13:39reagovat

   já bych ho bral,měří 187 cm a tak vysokýho v obraně nikoho nemáme,potřebovali bysme někoho podobnýho jako je hovado Latka...Úsměv

   • Pindruch1.9.2015 13:46reagovat

    Brabec má 186 a Kováč 189 cm, to jen pro pořádek Úsměv Jinak si myslím, že je to průměrný hráč, který nám opravdu v obraně trn z paty nevytrhne a navíc mám takový dojem, že bychom ho stejně už nestihli dopsat na soupisku pro EL.

     

    • trakip1.9.2015 14:02reagovat

     Osobně si myslím, že je rychlejší, výborně hlavičkuje a pamatuji se, že náš útok držel na uzdě.

     • Kombinator1.9.2015 14:07reagovat

      Taky se mi líbil, ale ono je rozdíl hrát zataženě a nebo zachytávat rychlý protiútoky. Ale rozhodně bych proti němu nebyl.

      • Pindruch1.9.2015 14:09reagovat

       Jsme si mohli nechat Hovorku a nemuseli řesit Frydricha.

       • kapacitos1.9.2015 14:42reagovat

        To jsme mohli, ale v tu dobu měl prioritu Celustka a Sivok..

    • daniel1.9.2015 14:03reagovat

     hm na EL už je snad konecSmutek no to bude děs,to že se v obraně musíme zlepšit se ví už dlouho a prakticky po každém utkání,a stejně je to pořád stejný,musíme se zlepšit a furt nic,od Thunu dostat 3 góly je varující.....Smutek

     • Pindruch1.9.2015 14:11reagovat

      Ale je možný, že se soupisky pro EL uzavírají až dnes o půlnoci, takže má Otava ještě pár hodin na stopera čas.

     • netix1.9.2015 16:38reagovat

      Tak jestli už víš, že to bude děs,tak se na to nedívej, aspoň nás ušetříš komentářů, který jsou stejně k ničemu.

   • Kombinator1.9.2015 14:02reagovat

    Neohrabaný, pomalý, tupý prase, co je každý druhý zápase zralej na rudou? No nevím, jestli bych tu chtěl vidět někoho jako je Latka.

    • daniel1.9.2015 14:06reagovat

     Latku proboha né,tak jsem to nemyslel,myslel jsem takovýho ničiče obrovskýho,jo Latka to je praseSmích

 • super

  daniel1.9.2015 12:02reagovat

  u podvodníků už začíná panikaSmích//oldfanPavel napsal:Vznikne samostatní liga, kterou bude řídit sparťan Svoboda jak bude Sparta potřebovat.Pouze rozhodčí nebudou pod jejím vlivem.Proto je třeba Berbra respektive Damkovou odstranit a nasadit svého koně.Proto Sparta sport spustil akci proti Berbrovi a Damkové.//Ani se nedivím že se vedení prádelny nechtělo vyjádřit k estébákovi,vždyť kdo tam dotlačil plzeňskou Dášu ví každej a proč,ví taky každej,samozřejmě že bez těch dvou hrozí prclíkům že budou hrát střed tabulky,protože by je už nepískali pouze vyvolení rozhodčí, a budou rádi a nepomůže jim ani nedostudovaný maskot syselSmích Je krásný jak většina fotbalové veřejnosti včetně internacionálů se vyjadřují vůči estébákovi kriticky a prclíkovci neutrálně,ale nejraději by se ho zastali ale bojí se reakce veřejnostiSmíchKaždopádně věřím Kovaříkovi jako většina!Berbr ať táhne i s Dášou do (_!_) Ještě jedna perla na fóru podvodníků,že titulujou estébáka někteří Sparťan Berbr Smíchto Limberský je taky Sparťan,používá v ložnici stále sparťanský povlečení Smích

  • super

   daniel1.9.2015 12:08reagovat

   http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/245431/pelta-berbr-a-damkova-nam-musi-rict-kde-vidi-pochybeni.htmlÚdiv

  • super

   Franta z lidu1.9.2015 14:38reagovat

   Můžu se Tě, prosím, zeptat na věk?

   Víš, ona je to pravda. Všechny ty akce ”chudinky” Kovaříka, konec 46letého Korduly (chtěl mávat v lize asi do 70?) jsou namířené k tomu, aby vedení samostatné ligy (ano, řízené naším místopředsedou Svobodou) odstranilo současnou Komisi rozhodčích a vytvořilo si svoji, která bude fungovat tak, jak ”Samostatná liga” bude potřebovat... Boj o moc a kormidlo, protože není vyloučeno, že mistr Synot ligy bude postupovat do Champions League přímo.

   Toť vše. Mě je 39 let, takže sem opravdu asi věkem nepatřím. Některé zdejší názory jsou opravdu ještě dětinské.

   • super

    Tashunka Witko1.9.2015 15:48reagovat

    Jsem myslel, že seš starší Berbře. Ale u těch podvodnických hovad asi na věku nezáleží a jste blbí po celý život!

   • super

    daniel1.9.2015 16:05reagovat

    Franta z lidu,hm tak ty si myslíš že estébák Berbr s Dášou jsou v pořádku?SmíchVíš co jdi přispívat k podvodníkům tam tě přivítaj s otevřenou náručíSmíchProč zase spekuluješ co a jak a proč,prostě Kovařík s tím šel na veřejnost,tak řeším to o čem mluvil o estébákovi především,jen ty zase zatím hledáš nějaké spekulace,na konspirační teorie jsou jedničky prádelníci,tam zapadneš jedna radost,tam prostě za všechno může jedině Sparta!Tam někdo dostane zácpu a viník je jasnej,Sparta!Otrávení

   • super

    nemfi1.9.2015 16:13reagovat

    Ty voe děláš, jako by se do Sparty zase vrátil Chovanec...

  • super

   kapacitos1.9.2015 14:40reagovat

   No dneska se tam sešlo alkoturistů a to tam ještě chybí pacient Vlk, který když má vztek tak se jde vysrat do Berounky Úsměv

 • stat se to u nas...:-)

  rebus1.9.2015 8:59reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici/245422/zvrat-u-de-gey-real-pry-nestihl-prestup-vcas-rozhodne-fifa.html

77757 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha