Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ze strany Sparty

  ACSOLDBOY14.4.2015 17:53reagovat

  to není fotbal, ale totální chaos! Herr Pokorný, raus!

 • Krejčí

  ACSOLDBOY14.4.2015 17:50reagovat

  je dobrej střelec!

 • ketamin14.4.2015 17:50reagovat

  A Láďa právě ze tří metrů překopnul bránu.

 • Kuba Brabec hoří

  ACSOLDBOY14.4.2015 17:48reagovat

  od začátku jako papírák. Naprostej tragéd!

 • Brabec

  captain_obvious14.4.2015 17:27reagovat

  Dnes na pravém beku SmíchSmích Tak to je fakt síla. Posledně co tam hrál, tak ho po 20 minutách chytaly křeče. Zároveň takové hezké české FUCK YOU všem pravým bekům ve Spartě, že tam ten šílenec radši vsere pomalého nemotorného stopera. To je vysloveně neuvěřitelný.

  • Brabec

   Standa Hejkal14.4.2015 17:36reagovat

   Už aby byl pryč.

 • Luhovy

  1sparticka114.4.2015 12:49reagovat

  tak aspoň na něčem se s Milanem shodnu.

   

  http://tinyurl.com/q8bvzvh

   

  Jinak nic proti Vašoňovi, mám ho vlastně docela rád, ale určitě by neměl mít takovej prostor a roli, jakou ve Spartě má.

  • Luhovy

   Ferry14.4.2015 13:00reagovat

   Nesmysl!Vácha sice proti Slavii nehrál nic moc a asi budu souhlasit i s tím,že víceméně nahrával většinou do stran,ale to třeba Matějovský taky.Jde totiž o to,že vepředu to nebylo mnohdy komu nahrát,když Krejčí většinou stojí a Dočkal se cpe nesmyslně na přehuštěný střed.

   • Luhovy

    1sparticka114.4.2015 13:09reagovat

    tak já nemyslím derby, já jsem ho neviděl (ze záznamu jsem koukal jen na druhou půli). On tak ale hraje pořád a navíc má i dost ztrát (viz třeba v Hradci byl extra špatnej). Podstatná pro mě ale je jedna věc, že typologicky je Vašoň DZ záložník tak v roce 2000 (můžu ho srovnat třeba s M. Haškem nebo Gatusem), ale v dnešní době by měl DZ být něco jako tvůrce hry (jako příklad se podívej kdo hraje DZ v top klubech)

     

    Jinak samozřejmě souhlasím, že je to i o nabídce ofenzivních hráčů, ale v jeho případě to nehraje roli, protože jeho první myšlenka je nahrát zpět stoperům nebo hledat Matějáka, kterej většinou stojí hned vedle něj.

    • Luhovy

     Ferry14.4.2015 13:15reagovat

     Sorry,ale jestli chceš srovnávat Vašona s Martinem Haškem nebo třeba Jirkou Němcem nebo Galáskem či jinými DZ z přelomu tisíciletí,tak pro mě končí veškerá debata.SmíchSmíchSmích

     • Luhovy

      1sparticka114.4.2015 13:20reagovat

      ok, tak snad ti pomohlo to jak ses mi vysmál. Smutek takže ho mám teda srovnávat s Carrickem, Pirlem, Kroosem, Busquetsem a Alonsem?

      • Luhovy

       Ferry14.4.2015 13:49reagovat

       Nejdřív si zjisti,jakým stylem se hrál fotbal před 15-ti lety a jak se hraje teď a jak hraje Sparta.Pak se můžeme bavit.

       • Luhovy

        1sparticka114.4.2015 14:14reagovat

        tak já se nezajímal ani tak o styl, ale o typologii hráčů hrajících na DZ. Pred 10-15 lety si vybavuji, že mezi nejuznávanější DZ patřili hráči jako Gatuso, Makelele atd. (u nás třeba M. Hašek nebo ten Galásek jak si psal). Dnes na tomhle postu nastupují hráči, kteří jsou typologicky úplně jiní (Pirlo, Busquets , Kroos ...). S tímhle snad souhlasíš ne?

        • Luhovy

         Ferry14.4.2015 14:37reagovat

         Samozřejmě.A to je právě dáno tím rozdílem mezi těmi styly fotbalu.Tehdy hráči jako Gatusso či u nás Galásek nebo Němec na svém postu vynilali.Dnes by byli těžkej průměr,ale ne proto,že by byli pomalejší či slabší,ale proto,že hráli ten post jinak,než se hraje teď.

         Vácha je o mnoho tvrdší než třeba Galásek,ale umí i vystřelit,obejít jeden na jednoho a budeš se divit,ale umí i přihrát dopředu.To DZ před 15-ti či 20-ti lety nevím jestli neuměli,ale moc to nedělali.

          

         • Luhovy

          bega14.4.2015 15:40reagovat

          Já teda nevím, ale viděl kluci někdo z vás vůbec hrát Jirku Němce? Ten nejen že vybojoval neuvěřitelné množství balonů, měl skvělé čtení hry, ale technicky vynikal nad zbytkem mužstva. Uměl balon vyvézt, jít přes dva, tři protihráče, míč na jakoukoliv vzdálenost smysluplně přihrát. Jediné co neuměl bylo vystřelit. Já obecně tzv. generační srovnávání fotbalistů nemám rád a všemožně se mu vyhýbám, protože ten fotbal samozřejmě byl v každém údobí trochu jiný, ale někdy se mi zdá, že někteří z vás až příliš podléhají tomu, dívat se na fotbal pouze těma dnešníma očima. To by ale potom ve vašem hodnocení nikdy nemohl uspět ani Pelé či Cruiff.

          • Luhovy

           ketamin14.4.2015 17:47reagovat

           Přesně tak. Kam se nějakej Vácha hrabe na hráče jakym byl Jirka Němec. Až Vašón odvede Spartě v pohárech aspoň půlku toho, co Jirka, tak potom teprve se můžeme bavit o nějakym srovnávání. Nemluvě o tom, že Němec se narozdíl od těch dnešních lemer prosadil v Bundeslize a vyhrál se Schalke pohár UEFA. A ke všemu nevypadal jako teplouš z modrý ústřice.

          • Luhovy

           standis14.4.2015 18:14reagovat

           Ted s Tebou, Bego, bezvýhradně souhlasím. J. Němec byl naprosto vyjímečný fotbalista a ještě k tomu ke všemu bojovník, který nevypustil v zápasu ani minutu. Také proto hrál dlouho Bundesligu a to na top úrovni. A že se hrál jiný fotbal? I dnes by v bývalé formě s Rosou národáku vévodil.

           • Luhovy

            ketamin14.4.2015 18:18reagovat

            Já na to koukám jako vrána, že tady z něj některý dělaj kopyto typu Martina Haška. Jediný vysvětlení je, že Jirku neviděli hrát.

    • Luhovy

     Tashunka Witko14.4.2015 15:44reagovat

     S Luhovým se dá souhlasit, byť je to jinak pitomec.

     Já jsem to ostatně říkal už po vystřídání Matějovského a následném chaosu. Vždy když si chce hrát Vácha na dirigenta, tak to smrdí průserem. Navíc má na jaře mizernou formu a tak je fakt, že že Spartě občas spíše škodí.

  • Luhovy

   Pindruch14.4.2015 13:00reagovat

   Byl Luhový vůbec na tom derby? Úsměv ”To by bylo v pořádku, pokud by záložník dále distribuoval přihrávky směrem dopředu. To ale podle Luhového Vácha nedělá.

    

   ”Většina jeho přihrávek je do šířky a to Spartě moc neprospívá, protože soupeř se pouze přesouvá zleva doprava, tak jak to dělá Vácha. Dalším jeho handicapem je slabá hra na jeden dotyk a neschopnost přenášet hru,” všiml si bývalý hráč pražské Dukly. Váchova aktivita dle jeho soudu brání kreativním schopnostem jeho spoluhráčů Matějovského a Dočkala.”

    

   Vácha má prsty v té vyrovnávací brance Lafiho, když rychle převzal balon a hned přihrávkou dopředu (o které ten lampasák říká, že ji nemá) našel Dočkala, který střílel na Berkovce a jím vyražený balon pak Lafi uklidil do branky.

   • Luhovy

    Palo14.4.2015 14:50reagovat

    http://isport.blesk.cz/galerie/fotbal-synot-liga-rocnik-2014-15/229595/?foto=1

  • Luhovy

   Dynamo14.4.2015 13:11reagovat

   Já tohle o Váchovi tvrdím dlouho (i tady). Na jeho pozici je mnohem vhodnější Mareček, má větší akční rádius.

   • Luhovy

    Pindruch14.4.2015 13:16reagovat

    Mareček ma možná větší radius, ale je mekkej a navíc ho obejde kazdej bouda. A pokud se spila Vachovi za přihrávky do stran, či dozadu, tak v tom ho Mareček slusne predhani.

   • Luhovy

    1sparticka114.4.2015 13:30reagovat

    podle mě je Marec na tom postu dost podobnej jako Vašon (což ukázalo už dost zápasů, kdy za něj zaskakoval). Podle mě by DZ měl hrát Matěják.

    • Luhovy

     Tashunka Witko14.4.2015 15:46reagovat

     Opět souhlas, Matěj by byl ideální DZ.

     Ale to Hřebíkovci nikdy nepochopí. Ti musejí mít hřebíkovského dřevnatého štíta, což v jejich očích lépe splňuje Vácha či Mareček.

  • Luhovy

   captain_obvious14.4.2015 17:13reagovat

   Souhlasím, že Vácha nemá šanci se prosadit v zahraničí. Na českou ligu je to solidní hráč, někdy tým nesmyslně brzdí, jindy má kvalitní momenty i směrem dopředu. Srovnání s Gattusem vcelku rozumím, stejně tak i tomu, že Vácha není moderní DZ.

 • Já jsem rád za kauzu Baroš

  bastien66614.4.2015 12:25reagovat

  Baroš je persona. Můžeme mu fandit, nebo nemusíme. Ale je to bezesporu největší jméno v lize. Pokud zametou s ním, bude to takové to klasické hov.no které čím více mažeš tím více smrdí. Pokud by zametli s nějakým nounejmem, nic by se nestalo. Pokud se osobnosti typu Baroš budou takto vůči plzeňským podvodníkům vymezovat, dříve či později se rozhodčí budou bát tlačit jim káru, Protože na rozdíl od minulosti už to neskončí prohlášením švábice že vše bylo ok. Ale ze zářezů se stávají aféry. ( Hanousek, Baroš, předtím dříve Jarolím myslím) A každej Berbrův poskok bude vědět,že švábice ho sice přikryje, ale veřejnost ne a bude týden propírán.

  • Já jsem rád za kauzu Baroš

   Ferry14.4.2015 13:01reagovat

   Souhlasím.Jen více takových Barošů,co se nebojí se ozvat.Tenhle chlív se musí už co nejdříve vymést!!!

  • Já jsem rád za kauzu Baroš

   Tashunka Witko14.4.2015 13:21reagovat

   Baroš, coby simulantský křivák, nikdy nebude respektovanou a váženou osobností, takže veškerá jeho kritika vyznívá falešně a kreaturám jako je Berbr spíše nahrává. Zmrd, který měl dostat flastr už po zápase se Spartou, může akorát tak držet zobák. Zbytečně dal Berbrovi trumf, protože ten teď vypadá, jako bojovník proti primitivním simulantům a podvodníkům a jeho vlastní sviňárny ustupují do pozadí.

   Baroš udělal medvědí službu všem, kdo mají zájem fotbal očistit. Zloděj nemůže řvát chyťte zloděje.

   Barošovi ze srdce přeji pořádný flastr, zaslouží ho už jen za zápas proti Spartě.

   • Já jsem rád za kauzu Baroš

    Ferry14.4.2015 13:51reagovat

    Indiáne,zase si dost protiřečíš.Za co by měl dostat Baroš trest,když by Berbr měl dostat celoživotní zákaz působení ve fotbale?SmíchSmíchSmích

    • Já jsem rád za kauzu Baroš

     Tashunka Witko14.4.2015 15:40reagovat

     Je to snad jasně řečeno, Baroš by měl dostat flastr za své nesportovní chování a jestli to dostane za něco jiného je mi jedno.

     Má pravdu v jedné věci, že ve fotbale je žumpa, ale zapomněl podotknout, že on tu žumpu vytváří simulacemi, tlakem na rohodčí, nesportovním chováním, primitivními projevy a protesty i zákeřnými fauly. Ostatně zápas se Spartou to otvrdil.

     To že si jeden žumpař vyskakuje na druhého, nedělá nikoho lepším. Obojí je třeba vyhladit.

  • Já jsem rád za kauzu Baroš

   kopejtko14.4.2015 14:13reagovat

   bojovníci za očistu fotbalu Baroš, Latka, Vízek Úsměv

   • Já jsem rád za kauzu Baroš

    Ferry14.4.2015 14:44reagovat

    Jistě,to vypadá divně,nicméně proti Berbrovi mají svatozář.Úsměv

 • Berbr

  standis14.4.2015 11:02reagovat

  „Žádám DK FAČR, aby okamžitě zastavila činnost hráči Milanu Barošovi a zahájila vyšetřování,” vyzval Berbr (v samotném mailu jsou jeho formulace užity bez diakritiky, v článku doplněny redakcí - pozn.). „Předem upozorňuji, že k tak závažným výrokům nemůže stačit pohled pana Baroše na výkon rozhodčích a za posledních dvacet let nepamatuju takovýto útok vůči členům VV FAČR,” uvedl dále místopředseda v mailu.

  Tak tenhle stb dobytek bude kázat o morálce.

  • Berbr

   Tashunka Witko14.4.2015 11:55reagovat

   Problém je, že stejně jako Berbr je špína a nemůže kázat o morálce, tak Baroš, je simulantskej křivák a může akorát tak držet hubu.

   A je vrchol, když se zrovna takový hajzl otíral o Lafatu poté, co předvedl v zápase s námi.

   Tohle má jediné možné řešení:

   Berbr - doživotní zákaz působit ve fotbale

   Baroš - flastr na 8 zápasů (s přihlédnutím k simulacím, škrcení Matěje a pošlapání Štěcha)

    

 • ROZHODČÍ

  ouissi14.4.2015 10:46reagovat

  Česká republika má šest hlavních rozhodčích na mezinárodní listině FIFA. V kategorii ELITE Královec, v kategorii FIRST Kovařík a Zelinka, v kategorii THIRD Ardeleanu, Příhoda a Proske. Z odehraných 23 kol pouze 4 plzeňské zápasy řídil někdo z uvedené šestice - 2 Příhoda (Plzeň-Ostrava 2-0, Plzeň-Budějovice 6-0), 2 Zelinka (Slavia-Plzeň 1-0, Jablonec-Plzeň 1-2). Ostatní čtyři ani jednou. Proč asi? Z ostatních dvanácti hlavních pro 1. ligu nepískali Plzeň pouze Houdek a Pechanec.

  Že by se Damková bála, aby se nezdiskreditovali? Že. By ČR přišla o mezinárodního rozhodčího? Nevím, možná slyším trávu růst, ale v civilizovaných zemích rozhodují nejdůležitější zápasy předních prvoligových mužstev běžně ti nejlepší rozhodčí. Ať vezmu Německo, Španělsko, Británii, Portugalsko, Francii, Itálii, Rusko - prostě všude. Hrají mezi sebou celky z popředí tabulky? Automaticky rozhodují mezinárodní rozhodčí. Proč ne na soutoku Mže, Úhlavy, Úslavy, Berounky a Paclíkovice???

  Kdo bude pískat v Teplicích?

  • ROZHODČÍ

   Pavel0014.4.2015 10:57reagovat

   Daleko víc mi zaráží mail od Berbra na disciplinárku. (zdroj isport.cz)

    

   To je daleko závažnější, než kdo co píská.

   • ROZHODČÍ

    ouissi14.4.2015 12:02reagovat

    No, ono to souvisí (a to že dost!) jedno s druhým.

    Nebýt opakovaných tendenčních způsobů řízení zápasů Plzně, ”nenarodila by se” ani kauza Baroš.

  • ROZHODČÍ

   pubi14.4.2015 11:16reagovat

   Je to úplně jedno, na jaře je rozdíl markantní, oni jsou suverénní, naopak my můžeme být rádi, že na to, jakou hrajeme holomajznu, ještě sbíráme docela dost bodů. Myslím, že maximum, čeho můžeme dosáhnout, je - uhájit druhé místo, vyhrát pohár a porazit doma Plzeň. Ale titul zaslouženě nezískáme.

   • ROZHODČÍ

    Pavel0014.4.2015 11:29reagovat

    Za to Plzeň ten titul zaslouženě získá vid? Dyt každý druhý zápas jim pomůže rozhodčí, bez něj by byli rádi za druhé místo. Hrajou stejnou holomajznu jako my.

    • ROZHODČÍ

     pubi14.4.2015 11:37reagovat

     Hrajou stejnou holomanjznu jako my? To snad nemyslíš vážně, sundej brejle. Ano, občas jim připískne rozzhodčí, neříkám že ne, to vidí každý. Ale Plzeň hraje nejhezčí fotbal od dob Vrby - rychle, nápaditě, při každej druhej kolmici si říkám ”no super, v tejhle pozici by to Dočkal zasek a nahrál zpátky Vašonovi”..

 • Dnes v Jablonci

  venous14.4.2015 8:00reagovat

  Pokud jsou zranění pouze Bičík, Kadeřábek a Shala, viděl bych rád na place Podaného, Chvátala, Schranze, Picoulta (!), Řezníčka a Schicka. Reálně to vidím ale pouze na výměnu Krejčího za Konateho. Nechám se překvapit.

  • Dnes v Jablonci

   spartas14.4.2015 10:12reagovat

   Odpověděl sis hned v závěru. Sestava prakticky totožná, vlevo Konaté.

   • Dnes v Jablonci

    spartas14.4.2015 10:41reagovat

    Jo, možná si zachytá Miller.

74994 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha