To může bejt rád, myslím, že Ostrava by pro něj byla akorát.
na fóru slátanců, někdo tam psal, že placený zápas nebude sledovat, protože nebude sponzorovat Křetísnkého a pak se na to vítězoslavně podívá zadarmo z archivu až mač skončí
Myslím, že Křetínského peníze nestojí na 79 korunách od nějakého nýmanda
Stačí, když si pustěj topení. V Pražské teplárenské má Dan majoritu, nemýlím-li se Nebo zapojej comp do sítě (Elektrárna Opatovice). Mimochodem Křetínského EPH ovládá i Plzeňskou energetiku
Jihlava prý v Jablonci nehrála špatně, doma by je mohla šmiknout, ale favoritem jsou samozřejmě sešívky. Takže k tvojí otázce, šance mají slušné
sám před sebou směknout, to už vyžaduje teda inteligenci, kdyby to řekl těsně po zápase, tak bych to vzal, že byl vyšťavenej, ale druhej den, no nevim
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-evropske-pohary-evropska-liga/260626/zahustel-byl-po-vyhre-sparty-nadseny-musim-pred-nami-smeknout.html
aha, tak to je rozhovor ze včera, beru z5
Řeší se tu úroveň diskuze. Souhlas s většinou, co tu bylo napsáno, především s tím, že spousta lidí jde z extrému do extrému - buďto je vše dobře, nebo špatně. Na druhou stranu jsou tu tací, kteří budou hanit Marečka, Holka, Ščasného nb kohokoli jiného za každých okolností. Nikdo není ideální, to je jasné, nikdo z nás nemá pořádné info (až na výjimky) přímo z klubu a stejně si tu hrajem na experty. Ale v pořádku, o tom fórum asi taky je. Na druhou stranu je aspoň ale vidět, že názor 15-ti letých dětí, kteří na letnou v neděli večer v životě nepůjdou, protože další den vstávaj do školy a svojí image si tvoří na tom, že hejtujou furt dokola to samé, je tu spatřen jen v okamžiku, kdy se nedaří.
Tohle dělení je nejen u Ščasnýho, ale i třeba u Vácha x Mareček, Brabec x Nemotora atp. Ale aspoň je o čem diskutovat, kdyby každej měl stejnej pohled, tak je to nuda Hlavně, když se píše v mezích slušnosti.
v mezích slušnosti myslíš to nemístné zešměšňování Oslů Ščasným?
Někteří ještě teď rozdýchávají včerejší Marecův ”alibistický” výkon a nečekanou hru v systému 3-5-2
Mně se včera třeba vůbec nelíbila ta nejistá rozehrávka, v tom vidim problém, dost je pak nakopávali, ale jinak to byl výborný výkon do toho golu
já jsem viděl, jenom malou část zápasu, byl sem v práci, ale u Marečka mi prostě chybí něco navíc. On nedá gola, neudělá nějaký super centr ani průnikovou přihrávku. že to ”nějak” odehraje, to už dávno na DZ nestačí, nebo by alespoň ve spartě nemělo.
Stopeři včera
Včera jsme viděli, že když záloha jezdí tak ty dva stopérský tragédi zvládnou i docela náročnej zápas
....
já jen reagoval na adresu Holka a Brabce neb tady pořád čtu že je to Dřevák s Nemotorou
co bude s jiráčkem? vypadá to, že kloboučník s ním již nepočítá?
Kloboučník v podání Johnnyho Deppa je nezapomenutelná, ale hlavně neodmyslitelná postava Říše divů. Je sice potrhlý, ale má dobré srdce. Jeho nálada je proměnlivá jako jarní počasí. Nemohl se dočkat návratu Alenky, protože patřil k hlavním odpůrcům Srdcové královny. S příchodem Alenky přišlo také zklamání. Dívka dospěla a ztratila svoje odhodlání a nebojácnost. Ale i přesto stále věří, že je Alenka zachrání a je ochoten riskovat vlastní život pro záchranu své přítelkyně.
Dva zápasy a už s ním nepočítá? .. Na lavičku je to víc než dobrej hráč. A až se někdo zraní tak si taky místo na hřišti najde ...
1) Všichni, kdo sem chodí - a fandí Spartě (což u některých uživatelů silně pochybuji) - si přejí, aby Sparta vyhrávala a hrála moderní fotbal, kterým bude dominovat nejen v ČR, ale bude jím konkurenceschopná i v Evropě
2) Ano - včera Sparta hrála velmi dobře, ale dělat ze Ščasného najednou vynikajícího stratéga a představitele moderny?? Dlouho nezapomenu na zápas na Slávii, v Plzni, v Ostravě, v Jihlavě, první poločas ve Zlíně apod. - proč pod jeho vedením se takovéto tragické výkony opakují?
3) Dokonalé zrcadlo o moderně nám nastavil v přípravě Dortmund - bohužel
4) Že Mareček včera nekazil a Dočkal konečně běhal? Ale proboha v kolika z posledních 30 zápasů můžete říct to samé? A neměl by to být u těchto hráčů standart a ne výjimka?
5) Budu jenom rád, když Sparta bude stejným způsobem hrát i v dalších zápasech, ale bojím se, že bohužel zažijeme přesný opak a výmluvy
Víceméně souhlasím. Já myslím, že tihle fanoušci, které oslovuješ mají jeden charakteristický znak - nezajímá je širší kontext, vidí vše povrchně. Když se jim nějaký hráč nebo trenér nelíbí - je vše špatně po jednom zápase. Když k němu mají sympatie, je vše dobré po jednom zápase (někdy i po povedené části zápasu). Já jsem moc rád za včerejší výkon, ale zajímá mě dlouhodobé opakování. Když se prostě jeden zápas s pěti herně nevydaří, stane se. Ale když se něco špatného dlouhodobě opakuje, potřebuji víc než jeden zápas na přesvědčení, že věci se obracejí správným směrem. Za včerejšek VELKÁ CHVÁLA .
Ale já třeba nemůžu nevidět, že liga v Rusku začne až 3 týdny po našem zápase ve Zlíně. Takže se musím ptát - byli jsme tak dobří nebo soupeř ještě zcela nerozehraný. Já to vidím někde uprostřed.
Rád čtu tvé příspěvky, protože patříš k lidem, kteří umí konstruktivně debatovat.
Máš pravdu, že jsou zde převážně jen dva extrémy, buď lidi, kteří mají po jednom zápase nasazené růžové brýle, jak je všechno super a ti hned kritizují druhý extrém, přitom se chovají stejně, jen v opačném gardu.
Jinak já nám v EL hodně věřil, tipoval jsem postup přes Krasnodar a jsem rád, že jsme konečně narazili na hratelného soupeře a ne na dalšího giganta, kterého klidně můžem dostat v dalších kolech. Sparta se silnějšími soupeři v posledních cca 10 letech hraje velmi solidně a nikdy se nebojím, že bysme potupně prohráli. Takový styl fotbalu nám ohromně vyhovuje. Je to naprosto neporovnatelné s ligou, kde se hraje úplně jinak.
Sice není nic jistého, ale věřím, že když v Rusku předvedeme výkon jako třeba na Kypru nebo v Německu, tak postoupíme. To, ale nemění nic na tom, že se bojím dalších výjezdů v naší lize, kde vidím obrovské slabiny.
jenže to nevidí ani odpůrci Ščasného širší kontext, těm jenom stačí zakřičet Ščasný ven, ale kdo za něj, aby to opravdu mělo význam to nevědí. Tady bych některým doporučil ať se vybodnou na fandění Spartě a jdou fandit Barceloně nebo Realu, těm se dlouhodobě daří hrát pravidelně atraktivně a mít výsledky. Ono ty tu z trakipem souhlasíš, dle něho nám Dortmund nasadil zrcadlo, ale zároveň se ty ptáš jestli jsme byli tak dobří, když soupeř má 3 týdny do ligy. To je taky dost povrchní a dost si to odporuje, protože Dortmund měl před ligou a my byli na začátku přípravy.
1) nejsem odpůrce Ščasného, naopak jsem tady vyzýval, že jednou je to náš trenér, tak ho musíme respektovat - ale bohužel jsme byl jak na Slávii, tak v Plzni, tak v Ostravě - a takto tragickou Spartu jsme v reálu už fakt hodně let neviděl
2) Spartě bych fandil, i kdyby hrála v druhé lize, na rozdíl od jiných - pro mě je to srdeční záležitost
to neříkám, já to beru prostě tak , že je to trenér Sparty a nemyslím si, že pod ní je vše špatné. Já byl i ve Zlíně, kde to nebyla žádná sláva, ale hlavně se udělali 3 body. Hele s tím zase nesouhlasím, když si vzpomenu na některé zápasy pod Lavičkou, pod Martinem Haškem nebo Pepikem, tak stejně tragické zápasy za nich byli také.
A ohledně Dortmundu - vůbec nešlo o to, kdo měl před ligou a kdo ne - ale o způsob hry
Příprava napovídá o kulovém, tu bych vůbec nehodnotil.
jenže velkoklubům, jako Dortmund se Sparta dlouhodobě přiblíží leda tak, že bude mít hodně bohatého majitele, aby mohla nakupovat velké talenty a hotové kvalitní hráče, jako Dortmund
Zrovna tah RM s Benítezem bych jako fanoušek Realu taky kritizoval.
Podle tebe by se mělo asi jen chválit.
podle mě by se nemělo vše vidět jen černobíle a kritizovat konstruktivně a ne hned vyhazovat hráče, trenéra nebo majitele. Kdyby jsi si přečetl mé hodnocení, tak mě se třeba včera nelíbil způsob zahrávání standartek a rohů.
já se to snažím nevidět jen černě, i když dost kritizuju, třeba i s Bolkou nám věřím, ale bude to těžkej zápas, protože prohrou by se na nás dotáhla a mohla ohrozit naše umístění na LM, ale doma nám věřim fakt v každym zápase, i když i tam v lize vidím trochu propad oproti Lavičkovi, ale to může být jen můj subjektivní pocit.
Spíš mám strach z každého výjezdu, třeba na Dukle očekávám další holomajznu. Naštěstí je na tom Plzeň s výkony dost podobně.
o tobě si zrovna nemyslím, že si z těch co to vidíš černě. Spíše jsi hodně náročný což je dobře. Srovnání s Víťou je těžké, měl super sezonu, ale z venkovních zápasů pod ním jsem měl stejné obavy jako už několik let. Hráli jsme pod ním skvěle mistrovskou sezonu co se týče domácích zápasů, ale zase v pohárech venku to byla skoro všude bída. Vždyť jsme také pod ním v pohárech vyhráli venku snad jen v Bratislavě a jinak to všude byla defenzivní hra s nulovou aktivitou dopředu. Já mám největší strach ze zápasu v Teplicích.
jj, s tímhle souhlas, za to jsem taky Víťu kritizoval, on z nějakých cca 14 zápasů venku vyhrál jen v Blavě a na Admiře, to třeba pod Ščasným musím uznat, že jsme venku v evropských pohárech zahráli dobře snad všude s výjimkou Thunu.
na tu Admiru jsem zapoměl,přitom jsem tam byl
Pod tohle se podepisu, presne tak to vnimam i ja
V zásadě souhlas. Myslím, že většina lidí tady se snaží hodnotit v rámci možnostostí objektivně, což nutně nemusí znamenat totožnost názorů. A tak se např. po včerejšku vyzdvihuje i Sčasný, i když na podzim k tomu moc důvodů nebylo. A také včerejšek neznamená, že vše bylo a bude v pořádku, i když bych si ten budoucí čas přál. Uvidíme na konci ligy.
Včera jsme viděli, že když záloha jezdí tak ty dva stopérský tragédi zvládnou i docela náročnej zápas
já jen reaguju na to co na adresu Holka a Brabce tady pořád čtu...protože o nich se tady jinak nepíše než že je to dřevák s nemotorou
ten si tu včera s typama Honzaspartan a jemu podobných pěkně vytřel prdel. Když si vzpomenu, jak se tu předevčírem zase hysterčilo při rozhovoru s Dočkalem. Jak všichni ti hateři zažívali takřka panický záchvat, že den před zápasem ani hráči nevědí co budou hrát. To byla jen lahůdka Ščasnýho k těmto chytrákům, kteří tu teď vypadají jako hňupové. Někdy pochybuji jestli tu vůbec někteří fandí Spartě. Jen škoda, že už sem tolik nepíšou sparťani z ofico fora jako Ferry, Poldi, Sfingo, Lidoop, gary lineker, Lister a další, Snad je Capo tu drží ještě prapor těch lidí, kteří měli ofica dost a kvůli tomu vznikla e sparta
já bych nehysterčil, až si s náma bolka vytře prdel, tak bude dost podnětů k diskusi.
Přesně jak říkáš. Že je to dinosaurus, ať táhne do hajzlu, zlatej Hašek a Jílek atd. A když jsem zmínil co se psalo ve Sportu, že je dobrej stratég. Tak že prej co hulím za matroš, že sem magor. Ale co bys chtěl od děcek. Oni z těch stříleček na playstejšnech jsou rozhozený!
a co tvoje figura? 165 cm 120 kg, jak se ti chodí do schodů?
Věk není žádná zásluha a ani s ním nepřichází moudrost, vtip a nadhled. Zestárneme všichni, bohužel někteří to nesou očividně velmi těžce a připisují věku kvalitu.
Vždycky mě hrozně prudili lidi, kteří si připisovali právo na pravdu, protože jsou starší (starý).
S věkem přichází moudrost, zkušenost i ta praxe.
To inteligentní mladík nemůže popírat. Problém je ovšem, jak se s tím dotyčný vypořádá.
Mládí žádné zkušenosti nemá. Znám jak blbé vysokoškoláky, tak chytré dělníky. To platí obecně. Někdo je senilní v 50 a někdo v 80.
Fikuro, ani si nevidíš do...úst. Nepsal jsi tu náhodou na podzim parkrát něco veVE SMYSLU, že jsi zklamanej, že hrajeme hroznej chaos, že jsi Ščasnýmu věřil, ale je to špatný. (Všechno se dá dohledat). Kam vítr, tam plášť.
Já za včerejšek JEDNOZNAČNĚ CHVÁLÍM, ale zatím mě Ščasný přesvědčoval spíš o tom, že pro nás není vhodný. Ale nepsal jsem závěry dřív než po několika týdnech. Takže ani teď nebudu dělat o něm závěry po jednom zápase. Můžu jen pochválit jeden včerejší zápas.
Teď čekají a doufají v propadák s Bolkou nebo v Rusku, aby mohli rozjet zase ten svůj kolovratek..
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
13005 lidí.