Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • je to tak

  daniel6.7.2015 9:01reagovat

  jakmile prádelna nemá jistotu podpory od rozhodčích,tak jsou k smíchu,ono se rozhodně hraje líp když vím,že když se nebude dařit,tak pomůžou chlapci od Dáši,jo rozhodčí jsou u nás jistota prclíkůSmíchA hodnocení dědy Koubka to aspiruje do pořadu Televarieté//V obraně hráči Viktorie sice kupili chybu za chybou, v útočné fázi ale několikrát červenomodří všem dokázali, že se můžou měřit s evropskými týmy. „Byly tam pasáže, kdy jsme Stuttgart zatlačili a hráli fotbal, který chceme předvádět. Ve druhém poločase už náš výkon byl určitě lepší a pevně věřím, že se z toho poučíme,“ uzavírá trenér Miroslav Koubek.//Smích

  • je to tak

   standis6.7.2015 9:18reagovat

   Je jenom dobře, když se mu výkon líbil a chce v tom pokračovat.Smích

  • je to tak

   ACS146.7.2015 9:33reagovat

   hoši, přestaňte tu reagovat na výsledky přípravy nějakých vandráků od Plzně, my taky prohláli v zimní přípravě s pitomýma Turkama a ještě někým o tři kusy..., řešme tu náš kádr, hru, posily atd,ale číst tu ty hrůzy o těch idiotech je fakt strašný... přeju fajn denÚsměv

  • je to tak

   captain_obvious6.7.2015 11:59reagovat

   Jenom bych tě rád upozornil, že jsme před půl rokem v zimní přípravě dostali 5 kusů od PSV, 4 od Kazaně a 0:3 od Steauy...

   • je to tak

    kapacitos6.7.2015 12:38reagovat

    No ale taky jak jsme pak dopadli na jaře. U prádelníků jsou tyhle výkony dlouhodobější, vždyť i druholigovy Sokolov byl herně lepší i když výsledek tomu neodpovídá

 • Berbrovci

  asd6.7.2015 0:36reagovat

  Vubec nejde o jejich dnešní debakl (i když půltucet potěší), ale řikal jsem to už před přípravou, že éra Berbr týmu je u konce. Parta namachrovaných ožraleckých přes-třicátníků už je za zenitem, do toho nakupují nesmysly v poměru cena/výkon - Mahmutovič za 20 míčů veliký šrot, góla dá jen slaboučkému a rozhozenému soupeři, jinak je tam k ničemu a spíš na škodu, v ani jednom těžším zápase nezahrál v Plzni nic. Kopic bude za ty prachy podobný případ. Okopírovaný stereotypní herní systém po ”géniu” Vrbovi už taky vyčpívá jak hodinu otevřené pivo. Letos to bude ještě medaile (sázím plzeňský bronz), od příštího roku už to pujde někam za Boleslav no a za dva-tři roky už se pod tíhou pádu vyvedou peníze a zase se budou někde pachtit s Budějkama nebo Jihlavou ... kamž ostatně historicky patří.

  • Berbrovci

   Chrod6.7.2015 1:27reagovat

   Dělat závěry po jednou přáteláku je úplná blbost. Oni dolů jen tak nepůjdou, teď vydělají minimálně 160 mega, při troše štěstí nějakých 400 nebo kolik. Fakt nechápu kde pořád berete, že už na to nemají a že posilují blbě. Kopic je narozdíl od Mahmutoviče na svém postu nejlepší hráč ligy a je o třídu lepší než Petržela, takže jim určitě pomůže. Ani bych se nedivil, kdyby letos zase udělali titul. Stačí, když budou o trochu horší než my a s rozhodčíma v zádech to maj v kapse. U nás se poslední dobou dělá všechno na hovno, s nějakou koncepcí si asi vedení vytírá prdel, ale posmívat se hlavnímu konkurentovi, kterej nás loni 2x porazil (doma dokonce úplně ztrapnil), to nám jde skvěle.

   • Berbrovci

    standis6.7.2015 8:32reagovat

    Asi tak. Na tom přáteláku spíše bylo vidět, že prádelníci oslavovali titul a váleli se někde na pláži a přišli do přípravy nepřipraveni. Kádr určitě nemají špatný, i když Sparta by měla být o něco větší kvalitu. A ani bych se jim neposmíval kvůli útočníkům - oni jich vyzkoušeli opravdu hodně a nechali si dva na naši ligu nadstandardní. Kopic bude určitě posila, koupili nejlepšího hráče na tento post v naší lize.

    • Berbrovci

     kapacitos6.7.2015 9:25reagovat

     Co je na Johny Nogolovi nadstandardní? Kolik dal gólů a po jaký době v praselně? To už i Bedna v mistrovský sezóně dal více gólů a byl platnejsi a to ani jednou nebyl v základu.. #zmrdvlk

   • Berbrovci

    Raist6.7.2015 9:21reagovat

    Jestli mají 160 mega jistých, to je asi ještě krapet předčasné. Stejně jako hodnotit jejich evropské vyhlídky na základě prvního letního přáteláku. Samozřejmě mají výhodu, že jdou do pohárů jako nasazení, nicméně loni měli postup taky ”jistý” a pak s nima vymetla Ploješť. Ostatně my bychom nejlíp mohli vyprávět, jak ošidné je radovat se z papírového outsidera: Žilina, Häcken, Malmö... proto bych radši počítal miliony až po 4. předkole.

  • Berbrovci

   captain_obvious6.7.2015 11:49reagovat

   Nezbláznil ses náhodou? Prohráli jeden přátelák s týmem z nejlepší soutěže v Evropě, který by sice měli porážet, ale i tak trošku soudnosti prosím. Mahmutovič přišel za 10 mega a osobně ho jako takový propadák rozhodně nehodnotím. Myslím si, že z porovnání s Teclem, který přišel taky uprostřed sezony a za 2x tolik, vychází rozhodně jako vítěz, co se týká toho prvního půlroku, byť žádná hitparáda to taky nebyla. Kopic je pro ně na papíře obrovská posila, jak bude hrát, to zatím netuším, stejně jako netuším, odkud jsi vyvěštil, že to bude propadák. Měli byste se vzpamatovat, Plzeň bude i v další sezoně jednoznačně patřit mezi TOP 3 a zřejmě budou opět bojovat i o titul jako takový, navíc jestli nepodcení soupeře ve 3. předkole LM, tak by si měli vydělat cca 150 mega za postup do playoff. Přestárlé šroty typu Petržela nahrazují mladšími hráči, kteří už přitom ale mají výkonnost. Nevidím jedinou indicii, že by měl přijít nějaký jejich posun tabulkou dolů.

 • PRCLÍKOVCI

  daniel6.7.2015 0:07reagovat

  no na to že hráli se 14. mužstvem BL tak to není špatný výsledekSmích pamatuju si jak jeden čas tvrdili že by bylo nejlepší kdyby hráli místo tehdy naší GL německou BLSmích Doufám že nyní hrajou v top formě,a ten Vůch mi něčím připomíná Ronalda ale pořád nemůžu přijít čím... Smích

 • 6:2

  Avhred5.7.2015 23:05reagovat

  Tak hlavně mne pobavil ten výraz Honzy Klimenta poté, co zvýšil na 6:2 pro VFB, svého nového zaměstnavatele. Ani se nijak neradoval, jen si tak nějak mimoděk odplivl, bez nějakého teatrálního slavení, vědom si toho, že branku vsítil soupeři druhého nálevu. Smích

  • 6:2

   captain_obvious5.7.2015 23:19reagovat

   Anebo to možná bylo tím, že to byl přátelák.

 • Tohle pobavilo

  standis5.7.2015 22:42reagovat

  Podíval jsem se na forum Plzně, zajímalo mě hodnocení jejich dnešního výkonu jejich fans a jejich guru Vlk to hodnotil takto:

  Ano, vypadali jsme jako parta Vidláků z FC Vlasta Praskolesy, co si pozvala na pout ligový mančaft a náhodou, přes nějaké známé se to povedlo zrealizovat...

  Smích

  • Tohle pobavilo

   Avhred5.7.2015 22:59reagovat

   Občas na to jejich ”fórum” mrknu a říkám si, jestli jsou to opravdu takový zapšklí a neobjektivní idioti, nebo jestli se jedná o nějaký mazaný projekt z tamějšího západočeského sanatoria pro duševně nestabilní jedince.

    

  • Tohle pobavilo

   kapacitos6.7.2015 9:50reagovat

   Jo Vlk to je dobrej pacient, ten místo toho aby si užíval na stáří poslední okamžiky svyho zapšklýho života s vnoučaty, tak radši kouká dokola na zápasy prádelny ze svého archivu a prolejzá fóra všech prvoligových klubů..

 • plisen

  rebus5.7.2015 20:09reagovat

  tece po 1/2 1-3

  • plisen

   Avhred5.7.2015 20:17reagovat

   Pohádka o západočeském zbojníkovi, který si shodou náhod a úplatků drze vyskočil na pražskou vrchnost, pomalu končí; západočeská klaunerie od Radbuzy bude ráda za páté místo v lize a osmifinále domácího poháru.

   • plisen

    rebus5.7.2015 20:20reagovat

    5-1Smích

    • plisen

     Avhred5.7.2015 20:25reagovat

     6:2; to jsou komedianti. Úsměv

     • plisen

      Avhred5.7.2015 20:26reagovat

      A ještě jsem zapomněl dodat, že skórovala jejich nová akvizice, Jan Kliment.Smích

     • plisen

      kapacitos5.7.2015 20:28reagovat

      Bez Berbra s Dasou jsou FCVPiči :-D

      • plisen

       Avhred5.7.2015 21:15reagovat

       Přesně tak.

   • plisen

    spartas5.7.2015 20:31reagovat

    Si říkáme asi pátej rok v kuse.

    • plisen

     daniel5.7.2015 20:34reagovat

     prádelnááááá vyrovnáááátSmíchSmích

    • plisen

     rebus5.7.2015 20:35reagovat

     Plisen hrala pekne pod Vrbou 2-3 roky-potom je to tlacenka

     • plisen

      kapacitos5.7.2015 20:37reagovat

      sice hráli pěkně ale tlacenka byla pořád

     • plisen

      spartas5.7.2015 20:39reagovat

      To je celkem jedno, je to reakce na to, že budou rádi za pátý místo. Nevím o ničem, co by tomu nasvědčovalo.

      • plisen

       Pindruch5.7.2015 20:52reagovat

       Si pamatuji, jaká tady byla euforie po jmenování Koubka trenérem Plzně, ty předpovědi o tom, jak Plzeň pomalu sestoupí atd. a teď tu stejne nicky hází podobne předpovědi na základě nějakého přípravného zápasů s bundesligovym týmem. Je to srandovni Úsměv Navíc by mne zajímalo, jak bychom se Stuttgatem dopadli my.

       • plisen

        LukyACS5.7.2015 21:24reagovat

        Já nemám problém přiznat, že jsem Koubkovi vůbec nevěřil, ale u Plzně je to hodně o té tlačence a nic nenasvědčuje tomu, že by to mělo skončit, takže na výsluní budou do té doby, dokud jim rozhodčí půjdou na ruku. A fakt nemá cenu psát, že už to zrovna letos skončí, oni si nejhůř to druhé místo zase uhrají.

         

        V Evropě to mají také nalajnované dobře, z mistrovské části se nejde nedostat aspoň do základní skupiny EL, v play-off LM by to bylo asi vyrovnané, ale to už je tak brát nemusí. Důležitý bude postup z 3. předkola, který by znamenal asi 160M a k tomu mají blízko už teď, favoritem budou možná ve všech dvojzápasech.

         

        A co se týče toho Stuttgartu, s tím bychom asi také prohráli, já jsem sám zvědav, co v přípravě předvedeme. Tady byla velká euforie po Třinci. Sice je fakt, že jsme hráli výborně, to nechci nijak schazovat, ale Třinec byl dost marný, já si počkám na další zápasy a hlavně na Evropu, pak si teprve budu hodnotit posily. V zimě jsem doufal, že dokráčíme k titulu a bylo z toho prd, z posil tu zůstal jen Shala s Chvátalem, tak teď jsem dost skeptický.

        • plisen

         Avhred5.7.2015 22:03reagovat

         Ke skepticismu, pesimismu nebo dokonce defétistickým náladám, není důvod; Letenský demiurg Ščasný už má ruku položenou na páce, a jakmile ten Sparťanský válec odbrzdí, nezastaví nás už vůbec, ale vůbec, nic.

         • plisen

          spartas5.7.2015 22:40reagovat

          Co

          • plisen

           Skleepy6.7.2015 11:07reagovat

           to sakra mele

    • plisen

     Pindruch5.7.2015 20:38reagovat

     Tak nějak, někteří jsou prostě nepoucitelni.

    • plisen

     captain_obvious5.7.2015 21:02reagovat

     Kdybych měl říct, kolikrát jsem tady už tyhle nesmysly četl, tak bych to ani nebyl schopný spočítat a stejně se to nikdy nevyplnilo a nevyplní ani tentokrát. Navíc to je pořád od těch stejných uživatelů Smích

   • plisen

    rebus5.7.2015 20:33reagovat

    tak prvi set 2-6

 • prádelníci

  joska3435.7.2015 20:04reagovat

  Tečou 3:1 a nestíhají gol dali po přímáku, Vaněk hlavou , jinak vůbec bez šance, když na ně Němci přitlačí dělají hrozné kiksy...tak z tímhle tedy díru do Evropy neudělají..

  http://cricfree.sx/watch/live/vfb-stuttgart-vs-viktoria-plzen-live-streaming

  • prádelníci

   LukyACS5.7.2015 20:08reagovat

   Jsem zvědavej koho dostanou, pár týmů by je vyřadit mohlo, ale třeba HJK/Venspils nebo Skenderbeu/Hibernian(Malta), to by byl velmi příznivý los pro ně

   • prádelníci

    captain_obvious5.7.2015 21:28reagovat

    No nevím, Helsinki zrovna loni celkem zaujaly. Pro ně by byl nejlepší los asi Skenderbeu, Videoton nebo Molde. Nejhorší podle mě Midtjylland a Malmö, ale dobře v minulé sezoně vypadal i Lech a židáci tam zase maj 2 nebo 3 hodně kvalitní individuality.

 • Tak

  daniel5.7.2015 20:04reagovat

  prádelna : Vfb Stuttgart 1:3 po 45 minutáchSmích

 • Luke5.7.2015 14:50reagovat

  Tak Mazuch nakonec také odjel na soustředění.Úsměv

  • rimidalv5.7.2015 14:57reagovat

   Místo Juliše měli podržet Schicka !

   • Pindruch5.7.2015 15:01reagovat

    Nesmysl. Schick potřebuje nutné hrát kvalitní soutěž, v B1905 má velmi slušnou šanci na základ a pravidelné hraní, u nás by byl až pátý útočník, neseděl by ani na lavici a smrdlal by to maximálně v juniorské lize. Dobrý tah.

   • standis5.7.2015 15:17reagovat

    Nekopnul by si a Juliš by měl jít také na hostování, protože si nemá šanci zahrát.

    • rimidalv5.7.2015 18:36reagovat

     Nejlíp to mohou posoudit z komplexního sledování trenéři.Já se ale domnívám, že Schick má na to, aby se postupně zapojoval.Jak píšete následně o stárnutí Sparty - mám obavy z výkonů posil v útoku Budu upřímně rád, když se moje obavy nenaplní!

     • standis5.7.2015 19:41reagovat

      Treneři to už komplexně posoudili - přivedli 2 útočníky plus Litsingiho a zůstal Konaté S Lafatou jich je 5 plus Juliš.

  • standis5.7.2015 15:25reagovat

   Místo Jánoše. Ještě očekávám odchod Juliše. A bude 22 hráčů plus Mazuch, kterého zatím nepočítám. Posty jsou zdvojené i na 3:5:2.

   Útok - Lafata, Fatai, Paixao, Konaté

   Stř. zál. - Vácha, Mareček, Matějovský, Shala, Hušby, Dočkal.

   Levá strana - Breznaník, Krejčí

   Pravá strana - Steinhofer, Frýdek

   A kusovka Litsingi.

   Obrana - tak to asi netuší ještě ani Sčasný, s kým to nakonec bude hrát.

  • spartas5.7.2015 15:30reagovat

   Tak jestli byl Lavička podle některých gerontofil (a i já jsem si často říkal, že dost vsází na starší a zkušenější hráče), tak proti Impulzovi vypadá v tomhle ohledu jako břídil.

   • standis5.7.2015 15:35reagovat

    S jedním velkým rozdílem - hráči, které přivedl Impuls vypadají jako opravdu posily, přes které by se mladíci neměli šanci dostat na hřiště. Lavička přivedl Kováče, prodloužil Svejdíkovi, Nešpora, Rezníčka. Jenom Breznaník se mu snad povedl.

    • spartas5.7.2015 15:38reagovat

     Jo, vypadají. Zatím nám nevyhráli nic. Takovej Ceesay proti nám taky vypadal jako hvězda a nevím, kde je mu konec. Kdo ví, že Fatai nebude taky takovej? Faktem je, že jsme neuvěřitelně zestárli. Čekám nekompromisně LM.

     • standis5.7.2015 15:43reagovat

      LM nečekám, ale jaro v EL a titul ano. Zestárli, ale v 21 jsme měli spoustu hráčů a ti se snad vrátí a ne jako Skalák. Plus Cermák, kterého Dovalil nepochopitelně ignoroval a v Bolce pějí jenom chválu. Fantomas ho tam vycvičí a snad se vrátí. Schick se zase rozstřílí v Bohemce. A dalo by se pokračovat.

      • Dynamo5.7.2015 15:49reagovat

       v Bolce pějí chválu na Čermáka? Vždyť ještě nezačala sezona

       • standis5.7.2015 16:13reagovat

        Nebudeš tomu věřit, ale jsou lidi, kteří i na treninku sledují a hodnotí hráče.

     • Pindruch5.7.2015 16:08reagovat

      Zestárli? Na to jsi přišel jak? Jen tak narychlo jsem spočítal, že na začátku jara jsme měli věkový průměr cca 26,7 a věkový průměr hráčů směřujících na soustředění do Rakouska je cca 26,8, plus mínus. Samozřejmě to nemusí být úplně přesný, nějaká chybka se mohla vloudit, ale zase takový rozdíl to nebude Úsměv

      • spartas5.7.2015 16:52reagovat

       Záleží, jaké hráče si tam započítal. Jestli kompletní soupisku z jara, nebo nějaký výběr a podobně.

       Místo Kadeřábka je tu cca o 6 let starší Steinhöfer. Místo Podaného sice Hybš, ovšem to bych se hodně divil, kdyby hrál základ. Vrací se skoro třicátník Breznaník, skoro třicátník Litsingi, třicátník Paixao. Mladej přišel pouze Frýdek. K tomu jsme dali pryč mladého Schranze, mladého Sýkoru (ok výměnou za Frýdka), mladého Čermáka. Odešel dál Řezníček a Švejdík (na půl roku...) Nešpor píchni řízni za Fataie.

       Impulz ty hráče vesměs definitivně nahradil staršími kusy. U Lavičky jsme měli alespoň iluzorní naději, že se zapojí mladší hráči.

       Nezapojili jsme žádné skutečně mladé hráče. Základní jedenáctka bude s největší pravděpodobností stejně stará, možná ještě starší, než byla teď, a žádné mladší hráče na střídání mít nebudeme.

       • Pindruch5.7.2015 17:02reagovat

        Z jara jsem tam dal 24 hráčů včetně Kadlece, Schicka, Chvátala, Picaulta, Podaného, Millera, Schranze atd., Sýkoru jsem nedával, nehrál za Spartu, Čermáka taky ne, nehrál za Spartu) z dneška 26 (všechny, co jsou na soustředění). Jinak ještě přišel ”mladej Polom, pořád ještě ”mladej” Hušby. Ono se to fakt nezdá, možná to tak na první pohled vypadá, ale takový rozdíl to opravdu není.

       • Pindruch5.7.2015 17:07reagovat

        Jinak co se týká mladých hráčů (cca do 20 let), tak dle mého momentálně nemá Sparta nikoho, kdo by měl na i občasné střídání v základu, to ať radši hrají na hostovačkách. Co se týká těch ”mladších” (to beru ty do 25 let včetně), tak těch má Sparta cca 11 a to je myslím slušný počet, a někteří budou určitě v základu a jiní se vejdou i do třech voleb na střídání.

        • spartas5.7.2015 17:31reagovat

         Já nevím, ale třeba Wiesner, nebo mladý Hašek by někdy nějakou šanci dostat mohli. Třeba ji někdy dostanou, ale protože jsme kádr zkompletovali tak, jak jsme ho zkompletovali, tak asi nedostanou šanci ani v poháru, protože prostě teď máme hráčů dostatek. Nechci předbíhat a vinit Impulze z něčeho, co ještě nenastalo, ale působí na mě zatím v tom smyslu, že na Víťu nejen navázal, ale ještě to rozvinul.

         • Roger Eschmann5.7.2015 18:21reagovat

          Tebou jmenovaní mladí na to zatím nemají, běž se někdy podívat na juniorku či dorost a uvidíš.

       • ajosek5.7.2015 17:30reagovat

        nechápu co všichni s těma mladejma máte.Zpočátku hrají hovno furt je omlouváme že se učí a učí ztrácíme jednu sezonu za druhou a až se to sem-tam nějakej naučí tak ho stejně okamžitě prodáme venOtráveníTakže jako fanoušek z toho mám prdOtráveníRaději ať hrají starší a vyhrávají tituly a v Evropě ..

        • spartas5.7.2015 17:48reagovat

         O čem to mluvíš? Když jsme vyhráli double, tak hrál nějaký kádr, který jsme následně doplnili a titul není. To je jako vina mladých hráčů?

        • spartas5.7.2015 17:49reagovat

         A okamžitě někoho prodáme ven? Třeba koho jsme takto okamžitě za posledních 5 let prodali?

         • ajosek5.7.2015 17:54reagovat

          prodali jsme Vencu,Kadeře,Hušbyho,Kucku,Bonyho-jak píšu každýho kdo za něco stál,těžko budeme prodávat vemena který za každou cenu cpeme do sestavy ať hrají houbySmutek

          • ajosek5.7.2015 17:57reagovat

           ještě jsem zapomněl na M.Kadlece

           • ajosek5.7.2015 18:02reagovat

            a to že jsme vyhráli titul ve 13 lidech kdy půlka mužstva měla top formu a Hušby s Lafim byli nejlepší střelci ligy se podaří tak jednou za 20 let.Následně na to jsme v pohárech předvedli jak na tom doopravdy jsmeOtrávení

          • spartas5.7.2015 18:05reagovat

           Kadlec ve Spartě 5 let - okamžitý prodej, Kadeřábek s výjimkou roku na Žižkově celý život, prodanej ve svých 23 letech (za rok bohatší tak leda o zápasy s Příbramí a Brnem) - okamžitý prodej, Hušbauer od roku 2011, prodanej 2015 - okamžitý prodej, Kucka 2 roky teda, ovšem odchod ve 24 letech - okamžitý prodej, Bony ve Spartě 4 roky - okamžitý prodej, M. Kadlec 3 roky ve Spartě, prodanej ve 24 letech - okamžitý prodej.

           Kolik let tady maj bejt, aby to pro tebe nebyl okamžitej prodej? Skutečně se domníváš, že bychom měli na to držet hráče, kterej je teď Manchesteru City, nebo hraje ligu v Německu?

           Jedinej problém je ten, že za ně většinou nemáme vůbec nic připravenýho. Sparta dle mě spíš prodává pozdě. Za Košťála už by byl Láďa prodanej tak třikrát a my měli dvě náhrady a ještě hráli LM. Teď je Láďa v áčku asi pátým rokem a poslední sezónou se vysloveně protrápil. Kdyby odešel, čekám od tebe glosu, že jen trochu zahrál, tak ho okamžitě prodáváme. Hráči, kteří maj na to se prosadit venku, prostě nebudou trávit kariéru bitvama s Malmö a Boleslaví. Buď se musíme dostat do LM, abychom se stali atraktivní, nebo nás tenhle osud čeká dál. A žádného hráče jsme neprodali jako třeba Jihlava Klimenta teď. Naposledy takhle pamatuji snad prodej Šimůnka. Dál mě nic nenapadá.

           • ajosek5.7.2015 18:44reagovat

            já o koze ty o vozeÚsměvpřečti si pořádně co píšu.Když mladej zazáří tak se prodá!!Ale před tím se tady pár sezon učí a rozhodně až na vyjímky není oporou!!Ty píšeš jak dlouho ten či onen tady byl-a to byli všichni hned tahouni?pokud vím Bony se trápil v béčku Káca byl rád že hraje Hušby průměr atd.Já jsem taky pro mladý ale aby se jich pár učilo vedle starejch mazáků a proto jsem rád za starší hráče kteří k nám teď přichází.Nehledě na to že mladí mají u nás tak trochu nosánky nahoru a zatím hovno dokázali.Vítězství v lize je sice fajn ale pro nás by mělo být měřítko Evropa jinak si můžeme stoupnout vedle Jablek a M.BolkySmutek

            • spartas5.7.2015 18:53reagovat

             Ale ani to přece není pravda. Kadlece chtěli už když odcházel Bony a neodešel. Jak dlouho bys tu chtěl držet Kucku nebo Hušbauera? Když zahraje ve 24 letech poprvé, tak je potřeba ho prodat, protože ve 27 letech o něj už nikdo stát nebude. Kadeřábka bys prodal kdy? Za rok? Ve 24 letech pravej bek se zkušenostma z český ligy? To by bylo fakt horký zboží. Měl nejvyšší čas odejít, aby nedopadl právě jako Hušbauer, kterej poprvé zahrál loni, pak bohužel neodešel hned po sezóně, ale až v zimě a už z toho nebylo nic. Nikde není napsaný, že nás ten hráč do LM dostaneme, ale peníze za dva tři takové hráče nám mohou dát pěknou sumu. Pokaždé, když jsme se rozhodli ty hráče podržet, tak jsme se stejně nikam neposunuli a za tý hráče už nikdy nic neviděli. Třeba z obchodního hlediska prodej Šimůnka muselo bejt terno. Teď po něm pes neštěkne a my na něm dost vydělali.

             Bonyho jsme prodali včas a je to na něm vidět. U Kadlece jsme váhali a je to bohužel vidět taky.

            • LukyACS5.7.2015 19:45reagovat

             že se prodá... to bych bral spíš ocenění naší práce, navíc to ukazuje na to, že jsme měli hráče nadprůměrných kvalit.

              

             Mně třeba vadí, že je předposlední kolo v Budějkách, kdy už hrajeme jen o korunu nejlepšího střelce pro Lafatu a na lavici není nikdo z našich talentů, který by mohl naskočit za příznivého stavu. To byla naprosto ideální šance, jak někoho z naší mládeže ocenit tou šancí, kterou by dostal za áčko, navíc mohl ukázat, jestli na to má. S Bohemkou to samé. Na lavici máme Švejdíka a v základu nedoléčený Kováč.

              

             Jo a taky mi nepřijde, že bysme s těmi zkušenými v posledních letech sbírali nějaké úspěchy. Třeba Jarošík nás svýma chybama připravil o titul, Kováč taky zrovna dvakrát nezáří a i když se tu hodně kritizuje Brabec, tak on je prostě lepší než ti zkušení a můžeme být rádi, že dostal šanci jako náš odchovanec...

             • LukyACS5.7.2015 19:47reagovat

              teda oprava, hrajeme o potvrzení druhého místa, k čemuž stačí základ a na lavici může být právě talent, který se za dobrého vývoje dostane do hry. Kdyby nešlo už vůbec o nic, tak by tím spíš měl být někdo v základu nebo na střídačce.

               

              Zajímavých hráčů máme v mládeži dostatek, jen se je nebát vyzkoušet.

 • Hrábě po vitezstvi lampasaku na Celticu

  bigcock5.7.2015 10:43reagovat

  ”Historie tak otevírá dveře k tomu, aby se Dukla Praha znovu stala uznávanou veličinou na evropské scéně.”

  Hodte na nej sit.

76455 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha