Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • LM

  kapacitos6.8.2015 17:26reagovat

  To že my by jsme se dostali do skupiny LM, tomu věřil akorát tak Dan a to bylo ještě předtím než mu krachly posily jako Rosa, Sivok, Čelůstka... Ale to že se tam dostane Prádelna s tím počitali skoro všichni, fanoušci, sponzoři, Chřestýš, Berbr, Dáša.. Prclík s Dolfíkem před sezonou výrazně navýšili platy, který si vydupali dlouholetý ”hvězdy” s tím že už počítali s prachama z LM, přišli hráči za pár desítek mega a teď budou mít co dělat aby to utáhli..

  Ani už nebudou mít ty argumenty kterýma nám poslední dobou přetáhli hráče o který jsme měli zájem.. Takovej Baránek lituje toho, že tam šel, sice má titul, ale ten by možná měl i s námi a nebo v budoucnu by se ho určitě u nás dočkal.. takhle tam jenom leští lávku a ničí si svoji kariéru, u nás si myslím že by hrál bez problému základ..

   

  • LM

   captain_obvious6.8.2015 17:35reagovat

   Tak Baránek je hlupák, Procházka tam má vybudovanou silnou pozici a Hubník pořád určitou kvalitu má, přes ty se tam těžko dostane a to je tam ještě Hejda. Mladý kluk měl holt zase velké oči no. Po téhle sezoně půjde dost možná zpátky do Baníku, pokud teda nespadnou, ať už na hostovačku nebo se sklopenou hlavou zpátky na přestup. Kdyby nebyl hloupej a nenechal si manažerama a prachama zamotat hlavu a přemýšlel trošku při tom přestupu, tak musel jít k nám, pokud jsme o něj měli zájem. Vždyť tu byl Holek a za ním nikdo. Ti dva staříci a Brabec, se kterým se o to Baránek reálně mohl poprat, podobně jako v U21 repre. A po přechodu na 3-5-2 by hrál nejspíš základ. Nakonec leští lávku v Plzni a leštil ji i na EURU.

  • LM

   Avhred6.8.2015 17:47reagovat

   Mě se hlavně líbí, jak se začínají vyplňovat prognózy samozvaných fotbalových expertů typu Luhového ohledně toho, jak nás Plzeň na přestupovém trhu válcuje. Ano, to je přeci úplně jasné; stačí se podívat, jak si vedou posily obou mužstev, a nic dalšího není třeba dodávat ...

 • Hodnocení Marečka na Spartaforever

  honzaspartan6.8.2015 17:20reagovat

  Dovolím si sem dát výňatek z reportu na Spartaforever a dovolím si s tímto hodnocením Lukáše Marečka souhlasit.

  ”...a napravo defenzivní středový záložník Mareček. Dle mého jasně nejslabší článek sestavy. Nevěděl chudák, co má na tom kraji dělat, motal se tam od ničeho k ničemu, zmatený, nejistý, nervózní, strašný. Bohužel u něj to nelze svádět na nedostatek zkušeností nebo mládí, bohužel na to prostě asi „jen“ nemá. Resp. možná má na to hrát v záloze, tam měl pár slušných zápasů, ale co dělá v obraně, to mi hlava nebere.”

  http://www.spartaforever.cz/ukaz_clanek.php?clanek=3131

  • Hodnocení Marečka na Spartaforever

   guitarplayer6.8.2015 17:26reagovat

   já nechápu že v tomhle tříobráncovém systému nehraje kováč a v podstatě tam hrajem na jednoho stopera.

   • Hodnocení Marečka na Spartaforever

    Pindruch6.8.2015 17:29reagovat

    A já zase nechapu, že fanoušek Sparty neví, že je Kováč delší dobu zraněný a tudíž tam nemůže hrát Úsměv

    • Hodnocení Marečka na Spartaforever

     guitarplayer6.8.2015 17:38reagovat

     nojo, aby ses nepotentovalÚsměv

    • Hodnocení Marečka na Spartaforever

     guitarplayer6.8.2015 17:38reagovat

     každopádně by bylo vhodné sehnat pořádného stopera

  • Hodnocení Marečka na Spartaforever

   kopejtko6.8.2015 17:42reagovat

   tak snad se dočkám trojky Holek, Brabec, Polom protože s Marečkem a Hybšem ač ho mám rád se v tomhle systému hrát nedá

   • Hodnocení Marečka na Spartaforever

    honzaspartan6.8.2015 17:52reagovat

    Ta trojka by se mi taky líbila. Jsou to všechno stopeři, něco by ubránili a nevěřím tomu, že by rozehrávka byla horší než teď s Marečkem a Hybšem.

 • Soupeři pro 4. předk. EL

  standis6.8.2015 17:01reagovat

  Jaké jsou 3 největší jobovky pro Spartu? Víte to někdo?

  • Soupeři pro 4. předk. EL

   captain_obvious6.8.2015 17:07reagovat

   Nejspíš Southampton s West Hamem (pokud postoupí) a jak znám naši fóbii ze švédských týmů, tak by nebyl dobrej los ani Elfsborg, příp. Göteborg který ještě může postoupit ikdyž první zápas prohrál Osobně bych nebyl nadšený ani z Molde nebo Helsinek.

   • Soupeři pro 4. předk. EL

    LukyACS6.8.2015 17:18reagovat

    Helsinek bych se nebál, jinak těch ostatních jo a ještě bych přidal Krasnodar.

     

    Southampton se nejspíš dostane mezi nasazené.

    S největší pravděpodobností totiž vypadne Sampdoria a měl by i Curych. Další vyřazení je reálné u Lutychu, Trabzonsporu a Guimaraese.

    a s hodně velkým štěstím PAOK/Kodaň a West Ham možná taky vyletí.

    • Soupeři pro 4. předk. EL

     captain_obvious6.8.2015 17:26reagovat

     Tam to bude ještě zajímavé, hlavně s ohledem na Liberec, ale koneckonců i ten Southampton jak říkáš. Doria je venku a mám dojem, že Curych by to taky nemusel zvládnout, takže Liberec v případě postupu (ale když já jim dneska tak nějak nevěřím, možná po tom včerejšku jsem takový skeptik) by se snad mezi ty nasazené dostal, ale bylo by fajn, kdyby se to povedlo i Southamptonu.

     Jinak Krasnodar jsem do toho výčtu nezapočítal, protože to je taková slabší verze CSKA, to bychom snad zvládnout mohli. Se Slovanem si sice poradili docela hravě, ale tak Slovan je Slovan, to bych moc jako měřítko nebral.

      

     Jsou tam i docela hratelné týmy, ale na vyloženě slabého soupeře tam nenarazíme, s tím musíme počítat.

   • Soupeři pro 4. předk. EL

    honzaspartan6.8.2015 17:21reagovat

    Prosim tě, nějaký hokejisty ze Švédska bysme sfoukli jako svíčku.

 • hra

  pave6.8.2015 16:58reagovat

  co sparta předvádí je chaotická hra se spoustou chyb od hráčů Matějovský,Vácha,Mareček a hra jeden na jednoho a pomalost od těchto hráčů je úplná beznaděj ale hra je vždy věč trenéra. Mladé hráče raději pošlou na hostování než aby je v domácí lize pomalu zabudovavali do sestavy a tyto hráči se zlepšovali

 • Novinky na O2TV

  kapacitos6.8.2015 16:21reagovat

  http://www.digizone.cz/clanky/o2tv-se-utrhne-z-dratu-operator-nabidne-sluzbu-o2tv-air-lidem-bez-pevne-pripojky/

 • Bičík

  honzaspartan6.8.2015 16:18reagovat

  Bičík to posral při obou gólech, hlavně při tom druhém. Když už vybíhal tak blbě, tak by udělal mnohem lépe, kdyby nevyběhl vůbec. Pak by ty míče v pohodě měl, protože ti střílející hráči byli pokaždé v souboji.

 • Dnes okolo 15 hod

  bastien6666.8.2015 16:08reagovat

  před vypůjčeným stadionem který světová fotbalová veřejnost zná jako cirkus Eden zaparkovalo služební auto FC Berbr a dva pánové se nahrnuli dovnitř. Napadá mě jen jedno jméno od insolventů o kterém se mohlo jednat a byla by to docela komedie. Jestli bude návrat ztraceného syna tak to bude třešnička na dortu po včerejší Maccabi komedii. A kdyby to byla výměna kus za kus tak už by to nemělo vůbec chybu. U insolventů by Koubek vůbec nemusel mít obavy že vyletí z Evropy

  • Dnes okolo 15 hod

   Pindruch6.8.2015 16:15reagovat

   Nebo si prijeli pro Škodu.

 • No

  Standa Hejkal6.8.2015 15:47reagovat

  Tak já nevím, dřív to bylo pořád dokola, že hrajeme nudnou překulovanou, na jednoho útočníka, nuda, teď zase hrajeme moc ofenzivně. Tak mi řeknete, co vlastně chcete. Před dvojzápasem jsem psal, že je udělat můžeme a chybělo opravdu málo. K výkonům hráčů se nechci moc vyjadřovat, viděl jsem zápas jen na stadionu, žádné opakované záběry, stopování. Jedno ale vím. Rozhodčí nás vyoperoval. Po druhém gólu začal tlačit káru rusákům a zápas dovedl do vysněného konce. I přesto, že jsme ve velkém vedru hráli půl hodiny o deseti jsme nakonec vypadli jen o jeden gól. Je potřeba hledat spíše pozitiva než negativa, která samozřejmě nejde opomenout, ale naopak na nich zapracovat.

  • No

   Sendi6.8.2015 15:53reagovat

   máš do značný míry pravdu, jenže zásadní je, že jsme sice prohráli ”jen” o gól, jenže jsme o DVA vedli...a to je prostě chyba trenéra...jinak mě se stokrát víc líbila ta ”překulovaná” pod Lavičkou v mistrovský sezoně teda:)

   • No

    kapacitos6.8.2015 15:56reagovat

    Včera došlo na tréňova slova že nejhorší je vést 2:0 Úsměv

   • No

    LukyACS6.8.2015 16:05reagovat

    Přesně, mně také, navíc nevím, kde se najednou vzalo, že překulovanou nehrajem. V Jihlavě to byla učebnicová překulovaná.

  • No

   honzaspartan6.8.2015 16:12reagovat

   Problém není v tom, že hrajeme ofenzivně, ale v tom, že dva naši stopeři nejsou stopeři.

  • No

   brac6.8.2015 17:14reagovat

   Tak i za Lavičky jsme odehrály zápasy, kde byly podobné řeči, že co chceme, že hrajeme super, jen proti soupeřům, kteří brání, to logicky nestojí za nic (90% ligy). V tuhle chvíli zatím pouze kopírujeme stejný trend.

 • sezona

  Sendi6.8.2015 15:45reagovat

  Nehodnotil bych za normálních okolností tak brzo, ale něco mě zatím skutečně vytáčí. Když dostaneme góly, Ščasný řekne, že to není systémem, že to je individuálními chybami hráčů ergo samozřejmě to hodí na hráče. Je to ale jeho zodpovědnost, že nám tři ze tří stoperů nehrají stopeři. Krajní bek stejně jako záložníci mají prostě jiné návyky, jiné automatismy a plynou z toho chyby. Plynou z toho samozřejmě i dobrý věci, jako je slušná rozehrávka, ale to na věci nic nemění. Pod Ščasným jsme v 17ti zápasech obdrželi 20 gólů(mimochodem v mistrovské sezoně pod hejtovaným Lavičkou to bylo 19 ve 30ti ligovejch) a ať se na mě nikdo nezlobí, ale dvougólový náskok nad CSKA se MUSÍ udržet, po zápase ovšem neslyšíme ani slovo o zodpovědnosti trenéra...kupodivu jsme vlastně neslyšeli ani slovo o zodpovědnosti trenéra za prohru ani jednou, slyšíme řeči o individuálních chybách a chybách rozhodčího a to mě nebetyčně sere! Vždycky říkám, že budu radši když soupeře přestřílíme než hrát zanďoura, ale to co hrajeme směrem dozadu letos je od útočníků až po brankáře CHAOS a za to rozhodně může trenér...hawk

  • sezona

   standis6.8.2015 15:50reagovat

   A co s tou obranou má dělat, když nemá hráče? To jsme všichni věděli už před sezonou. Kováč je v A týmu jenom namalovaný, nad Brabcem jsem už zlomil hůl, protože on řídit obranu uprosstřed nemůže a tak zbývá jenom Polom, kterého bych určitě vyzkoušel.

   • sezona

    Sendi6.8.2015 15:57reagovat

    když nemá hráče tak nemá zavádět experimenty, jestli nám něco fungovalo do tý doby než přišel, tak to byla obrana(sice se mnou leckdo bude nesouhlasit, ale je to podle mě tak), čili to, že nefunguje se jeví jako jeho chyba, že nemá hráče jsou taky kecy, Brabec, Polom i Holek jsou na ligu nadstandardní stopeři a pokud s nima neni spokojenej trenér, má jednoho koupit...pevně doufám, že to Mazuch vezme do svejch rukou...navíc jak jsem řek, problém v obraně neni primárně chyba jen stoperů, je to chaotická hra...

    • sezona

     standis6.8.2015 17:05reagovat

     On je koupit chtěl, ale nikdo mu je nepřivedl.

  • sezona

   standis6.8.2015 15:55reagovat

   A další věc - sám Sčasný říkal, že trojka obránců má v obranné činnosti hrát u sebe. A u prvního golu tam měli dálnici, do které s v klidu naběhl hráč soupeře.

   • sezona

    Sendi6.8.2015 15:59reagovat

    dálnice tam byla proto, že došlo ke ztrátě míče ve středu hřiště a ikdyby, má je to trenér naučit přeci, od toho tam je...

    • sezona

     honzaspartan6.8.2015 16:10reagovat

     Kdyby tam byl stoper a ne Mareček, tak ten útočník ani nevystřelil.

    • sezona

     standis6.8.2015 17:04reagovat

     To jsi na trenera hodně přísný. A právě o to jde - uprostřed hřiště ztratili balon - měli dostatek času se zformovat a ne koukat, jak jim tam nabíhá a pak začít něco dělat.

     • sezona

      Sendi6.8.2015 17:24reagovat

      jak jako měli čas se zformovat? dyť Matějovský ztratil a ze druhýho doteku šla přihrávka za ně...to je asi tak tyjo jeden a půl vteřiny...

   • sezona

    Chabix6.8.2015 16:48reagovat

    Ano při obranné činosti. Při rozehrávce však musejí být v prostorech pro konstruktivní rozehrávku.

  • sezona

   Avhred6.8.2015 16:06reagovat

   Ščasný proti CSKA vymyslel taktiku, která dobře fungovala a umožnila nám sehrát skvělou půlhodinu první půle, během níž jsme dvakrát udeřili. To, že Matějovský naprosto nepochopitelnou a lajdáckou ztrátou míče namazal soupeři na gól nebo že Bičík čumí na balon poskakující před ním jako tele, dokud nepřiběhne protivník a neudeří, jsou hrubé individuální chyby, které nás potopily. Tudíž Ščasný má pravdu, to samé platí o jeho výroku na adresu toho taliánského bastarda s píšťalkou.

   • sezona

    honzaspartan6.8.2015 16:15reagovat

    Myslíš tu naprosto nepochopitelnou lajdáckou ztrátu po Costově přihrávce v podstatě do špeku?

    Teď jsem na to koukal a i podle komentátorů má na té ztrátě minimálně 50% podíl Costa. Matěják míč ještě ani pořádně nepřevzal a už ho neměl. Navíc obránci tomu gólu mohli v pohodě zabránit, ale nechali tam pro útočníka dálnici a pak ho Mareček nechal vystřelit.

   • sezona

    Sendi6.8.2015 17:21reagovat

    A není divný, že dřív naši hráči měli tak asi jednu minelu na zápas a najednou jich je pět a víc? Podle mýho to náhoda není, podle mýho je to tak, že hráči prostě nejsou připravení to hrát. Hráči o sobě vzadu nevědí, nevědí kde kdo je a komu přihrát, zpracovávají míč do špatných prostorů, nezakopnou míč do autu, dávají si přednost a z toho ty chyby plynou. A to je tím, že nehrajou tam kde jsou celý život zvyklí a že je trenér není schopen ten systém naučit, místo aby zanalyzoval proč chyba přišla a hráče poučil, tak na něj v televizi ukáže prstem a to je napíču:)

    • sezona

     Avhred6.8.2015 17:34reagovat

     A jak víš, že ty chyby Ščasný neanalyzuje a hráče nepoučuje? Jinak ačkoliv Ščasný poukazoval na individuální chyby, tak konkrétně třeba Matějovského se dneska ve Sportu zastal.

  • sezona

   LukyACS6.8.2015 16:10reagovat

   Souhlas od A do Z Úsměv

 • Je už to oficiální?

  rebus6.8.2015 15:30reagovat

  http://www.eurofotbal.cz/hraci/ondrej-mazuch-1374/

  • Je už to oficiální?

   adamcik146.8.2015 15:59reagovat

   nevím, ale mohlo by vedení se k němu nějak vyjádřit, jak na tom vůbec je

77254 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha