Protoze at se na me nikdo nezlobi, ale zase! jsme prospali minimalne jeden polocas!

Roger Eschmann2.4.2016 18:53reagovat

To je v pořádku. A snad se brzy podaří změnit myšlení lidí, kteří jsou stále přesvědčeni, že simulace je něco špatného - něco proti fair play. Není.

• Špatná volba

venous2.4.2016 18:45reagovat

Zkurvenej pohár jsme mohli pustit a Vrba nás zbytečně utavil ve Švědsku. Nehraje 5 hráčů a jsme v pdr... Špatná politika Sparty. VztekVztekVztek

kopejtko2.4.2016 18:47reagovat

může za to rozhodčí VztekVztekVztek

• Matějovský > Kalivoda

Roger Eschmann2.4.2016 18:43reagovat

Dneska nemám ani radost z toho, že jsem tady v diskuzi nejchytřejší.

• thomasd862.4.2016 18:42reagovat

Jinak tohle uz je fakt komedie, dvakrat hodime aut a on nam ho dvakrat prerusi skrz stridani SmíchSmích

• thomasd862.4.2016 18:38reagovat

Jinak, jak se tady bavime o tom, ze proti Plzni jine tymy bojuji min nez proti nam, tak my jsme to dneska 60minut az na vyjimky jako Lada, nebo i Timy odflakli...

• Mates2.4.2016 18:44reagovat

Odflákli? Já vidím všechny makat, nikdo nic nevypustil, bohužel prostě máme dneska zápas blbec a nic nevyjde...

• Ježiš

captain_obvious2.4.2016 18:35reagovat

Mazuch se po té bídě ještě i zranil Smích

• Doufejme,

MK32.4.2016 18:33reagovat

že Šibal po sezoně odstoupí, to je totiž na roztrhání trenérské licence.

• Blití diskutujících

zkusenac2.4.2016 18:28reagovat

Co tady zase blejete, to jste jako mysleli, že vyhrajeme všechno? Zkrátka Plzeň má bodů jak nasráno, holt Evropa vyšla, liga zatím ne.

Capo2.4.2016 18:33reagovat

Přesně tak to, že Plzeň neztrácí je problém, ne to, že ztratíme my, to se dříve nebo později dalo čekat. Dneska totální zápas blbec, absolutní křeč při hře do plných a hrubé chyby, které soupeř prostě potrestal. Pokud večer neztratí i Plzeň, tak už se to bude hodně blbě honitNeutrální

Kombinator2.4.2016 18:37reagovat

No já teda nevím, ale mně přijde jako zásadní problém, že vždycky hráči prochrápou 60 minut. Bych jim za to dával už pokuty, tohle už fakt není možný, jak na to první půle v lize jebou v podstatě neustále.

bledátvář2.4.2016 18:40reagovat

Sparta už je bohužel tím, čím bejvala Slavia v dobách, kdy končila věčně druhá za náma. Když dojde na lámání chleba, vždycky to posereme.

Capo2.4.2016 18:42reagovat

Mně nepřijde, že by to dneska nějak prochrápali, protože celý zápas to je v podstatě o tom, že Slovácko zaparkovalo autobus ve své šestnáctce a my se tam těžko dostáváme, zatímco oni hrajou velmi jednoduchý fotbal a zatim jim to perfektně vychází. A hlavně start zápasu podle mě nebyl úplně špatný, měli jsme dvě dobré situace, jak dát gól, až po té chybě Mazucha to šlo do křeče.

bledátvář2.4.2016 18:44reagovat

Je to zkrát ten případ, kdy soupeř svoje šance dá, my ne a tak se nepovede kompenzovat chyby naší mizerný obrany a zálohy se zoufalcema typu mareček.

LukyACS2.4.2016 18:39reagovat

Bylo jen otázkou času, kdy ztratíme. Mně se v lize naše výkony moc nelíbí a nelíbí se mi ani hra Plzně, ale oni prostě dokázali vyhrát 17x z 18 posledních zápasů a tomu se konkurovat nedá.

Capo2.4.2016 18:49reagovat

Je to přesně tak, Plzeň vyhrává i po mizerných výkonech obvykle 1-0. To dříve zdobilo i Spartu, v posledních letech to už bohužel moc neumíme, a když zahrajeme jako dneska, tak nás to vytrestá. Teď na jaře už jsme taky tři zápasy celkem šťastně otočili, ale to jsme hráli o poznání lépe než dneska, měli jsme střely, šance, štěstí při brejcích soupeře. Dneska nešlo nic.

bledátvář2.4.2016 18:39reagovat

Prohrát na hřišti Synot je ostuda jako barák a je to naprosto neomluvitelné.

ouki2.4.2016 18:51reagovat

Ty jsi ostuda

• ...

MK32.4.2016 18:26reagovat

Alespoň se teď můžeme plně soustředit na Evropskou ligu.

bledátvář2.4.2016 18:38reagovat

To byl už předtím, ale teď je to tutovka.

• ...

Pavel002.4.2016 18:38reagovat

6 bodů + s nima hrajem zápas doma, co je na tom ztracenýho?

MK32.4.2016 18:43reagovat

Ve vzájemném zápase bych nás teda moc nevsázel. Budeme muset vyhrát a víme, jak se hoši podělaj vždy když o něco jde.