Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zeman

  bigcock10.5.2015 10:19reagovat

  Jak je to s jeho smlouvou? Hostovani v pribrami do konce sezony s opci? Je sance, ze by se vratil?

  • Zeman

   kolenatý10.5.2015 10:25reagovat

   podstatné je,že Zeman se vrátit nechce a není se čemu divit

  • Zeman

   Avhred10.5.2015 10:29reagovat

   Zeman jasně prohlásil, že se nechce vrátit do Sparty a že chce přestoupit do zahraničí. Viděl bych to v příští sezoně na nějakou maďarskou nebo litevskou ligu. Smutný konec někdejšího talentu ...

   • Zeman

    bigcock10.5.2015 11:52reagovat

    takovych prohlaseni uz jsem v minulosti slysel.... verim, ze v pripade silne vule by se vratil.

 • Lavičkův odkaz

  peterpan2710.5.2015 10:04reagovat

  se včera ukázal v naprosto čisté podobě. Sice válcujeme Brna a spol., ale jakmile nastoupíme proti silnějšímu týmu, naše hra je pomalá, těžkopádná a neefektivní. Proto nechápu ty příspěvky typu: měl tu zůstat Lavička, 6 bodů by udělal taky apod. Ne, ten měl letět hned po Malmo, což jsem psal už tehdy a stojím si za tím i teď.

  K zápasu. Ten vysmívanej dědek Koubek Plzeň perfektně připravil a my si prakticky nekopli. Hra Plzně je přímočará, dynamická a veskrze jednoduchá. Bohužel, my takto hrát neumíme. Každej hráč se s tím opět včera mazlil, tři a víc doteků s míčem. Takto hrát nemůžeme. Úplně nám včera vyhořel Matěj, Krejčí je tragickej celý jaro a Lafi s kadlecem si nekopli. Kupodivu celkem slušně podle mě zahráli jen Vácha a Dočkal. Dočkal sice zvoral iks centrů, ale kdyby Brabec a Krejčí líp mířili, měl dvě čistý asistence. K obraně. Indián to tu psal a prakticky všichni se mu tu smáli, ale ti stopeři, to je fakt tragédie. Pomalí, nedůrazní a naivní. Byl to smutnej pohled, jak kopáč a zde mnohými vysmívanej Hubník je oba strčil do kapsy. No, ať zůstane Ščasný nebo přijde někdo novej, nudit se rozhodně nebude, protože práce tam je teda spousta...

  • Lavičkův odkaz

   Bunda10.5.2015 10:25reagovat

   Lavička špatně sestavil tým a teď se s tím nedá nic dělat uprostřed sezony. Víme kde nás tlačí bota,tak v létě se musí dát prostor typologicky jiným hráčům.

   Vácha nehrál dobře,zase strašně pomalu pracoval s míčem,na vše potřeboval 3-4 doteky a často přihrával Plzenákům. Dočkal se mi líbil až na ty centry ale problém je spíš v chování našich hráčů ve vápně..Vůbec se o to neumí porvat,vlítnout mezi dva hráče.. Jak to Lavička sestavil tak to je.Neutrální

  • Lavičkův odkaz

   fevac10.5.2015 10:28reagovat

   Výstižné!!!!!

  • Lavičkův odkaz

   Raist10.5.2015 11:19reagovat

   Nevinil bych pouze jen Lavičku, byť coby trenér zůstane pod letošním nezdarem podepsaný především on. Víťovy opatrné sázky na jistotu, hodný přístup k hráčům a alibistická vyjádření o pokoře jsou jedna věc. Druhá věc ovšem je, že svým nekonfliktním přístupem skvěle zapadl do pohodlí a klídečku ve vedení. Můžeme debatovat, nakolik Lavička takového ducha spoluutvářel a nakolik se prostě jen svezl. Pro mě je stejným viníkem i sportovní vedení v čele s Otavou, protože absolutně prodrbat hned dvě přestupová období je v boji o titul cesta do pekel. Nerad to píšu, ale Plzeň měla díky aktivní přestupové politice kam sáhnout, když se nedařilo. Na podzim odnikud vylovili Holendu a on jim vystřelil titul; nejen včera, ale i např. tříbodovým gólem proti Slavii. Když ten křivák Petržela hrál tužku, tak z lavičky vytáhli Kovaříka a on se výborně chytl. Místo nejistého Hejdy měli v záloze na jaře skvělého Hubníka. Za zraněného Řezníka mohli vytáhnout Rajtorala. Oproti tomu my jsme neměli - a stále nemáme - kam sáhnout. Situace na stoperu bída: buď kiksující mlaďoch Brába, nebo kiksující veteráni Kováč se Švejdíkem. Costa se vesměs celý rok marně hledá. Láďa Krejčí těžce z formy. Za Kadeřábka se shání náhrada už dva roky. Marně. Na jaře jsme měli do středu zálohy pouze dvě alternativy: neprověřeného a záhy zraněného Shalu a defenzivního Marečka. S takovými alternativami se závod o titul dá vyhrát jen s obrovským štěstím. Vrátím se na začátek: jak je možné, že poslední dvě přestupová okna se vydařil pouze brankář (resp. brankáři, protože obstáli oba) a pak nouzová hostovačka Kadlece, která je však zcela nekoncepční? Proč jsme si nechali utéct Skaláka do Bolky, kde z něj roste hvězda ligy? Jakým přínosem jsou vlastně hostování Schranze s Chvátelem, když nedostali čuchnout v ligovém zatížení? Co Picault? Jak se vyplatil pochroumaný Breznaník, který se bude rozehrávat kdovíjak dlouho? A dalo by se - bohužel - pokračovat dál a dál. Za to vše sice nese Víťa svůj díl viny, ale nejel v tom rozhodně sám. Dokud nezačneme skutečně posilovat a lépe zapracovávat vlastní kvalitní hráče, žádný posun Spartu nečeká. A začít se musí především nahoře.

   • Lavičkův odkaz

    peterpan2710.5.2015 11:28reagovat

    Souhlasím, není moc co dodat...

   • Lavičkův odkaz

    Spartan 198910.5.2015 12:14reagovat

    Ja ti to reknu asi takhle,posilovala se jen juniorka respektive se privedli hraci jen aby se nereklo, takze celkove cele sportovni vedeni v cele s Kretinskym v tom jedou az po usi!!! A nejhorsi na tom je jak rikas ze se zaspalo v lete a i v zime. A tyhle pseudo hraci by nehrali mozna ani Boleslavi

 • Titul

  captain_obvious10.5.2015 9:41reagovat

  Titul získá zaslouženě Plzeň, jestliže 2 týmy bojují o titul a jejich vzájemné zápasy dopadnou takhle, tak není o čem spekulovat. Nedali jsme jim ani gól a celkově jsme si za ten dvojzápas vytvořili 2 šance, tedy vytvořili, ona nám je obě Plzeň vytvořila sama. Lafatovi to nalil do šance tuším Procházka a Krejčího šance taky spíše než naší kvalitou vznikla propadem Plzně za vápnem.

   

  Koubek svůj tým na oba zápasy výborně připravil, v Plzni nás úplně vymazal, včera se postaral o Kadlece a Lafatu, hlavně Kadlec byl celou dobu skvěle hlídaný. Co se týká nás, tak na zápas v Plzni nás Lavička pro jistotu nepřipravil vůbec a včerejšek vůbec Ščasnému za vinu nedávám. To nejde přijít k týmu a udělat tady za 3 týdny revoluci. Jestli se má něco změnit, tak to přijde až v létě, tahle sezona se holt dohrává na těch vetchých základech, které tady postavil Lavička. A ty jsou naprosto tragický, jak opět ukázal včerejší zápas. Klídeček, lehárko, všechno hrát profesorsky, hlavně se nenechat strhnout atmosférou. Hrůza. Lafata zase jako obvykle okopávaný jak záhon a kolik toho schytal Holenda? Skoro nic. A nakonec prošel kolem Maria kličkou, kterou dělal už Masopust, když se ještě hrálo s koženým balonem. Zastávám názor, že pod Lavičkou se tady sice udělal titul, ale ve finále tady nadělal škody, které se zase budou odstraňovat další 2 roky. Ščasný to bohužel odsere, nejsem jeho největší fanoušek, ale přebrat tým po Gándhím, to musí být fakt noční můra. Pořádný názor na Ščasného si můžeme udělat až v příští sezoně, pokud tady zůstane, s čímž tak nějak počítám.

  • Titul

   Avhred10.5.2015 10:27reagovat

   Je to tak, letos jsme si titul nezasloužili, proto nejsem ani nijak extrémně nasraný. Prostě to z mnoha důvodů nevyšlo, každopádně hodit si konopí kvůli tomu rozhodně nepůjdu. Úsměv

   Taky si myslím, že Ščasný zůstane. (hodně tomu nasvědčuje příchod “vydupaného“ ex-teplického asistenta)

   Ačkoliv spousta lidí na Ščasného nadává, myslím, že v kontextu dosažitelného trenérského materiálu to je dobrá volba. Sice má hodně odpůrců, ale s Teplicemi hrával dobrý fotbal; mimochodem v minulé sezoně s nimi dokázal porazit Spartu i Plzeň. Navíc nemá problém posadit hvězdu bez formy na lavičku, viz. případ Mahmutovič, což byl Víťův těžký deficit. Je třeba také zmínit, že za Ščasného působení na severu Čech přišli do Teplic velice zajímaví hráči jako Nivaldo nebo Litsingi, takže místo naprosto nevyužitých Breznaniků a Nešporů by třeba mohla dorazit nějaká interesantní akvizice z exotické destinace. Uvidíme, jak se to všechno vyvrbí.

 • perspektiva 0,000

  kolenatý10.5.2015 9:34reagovat

  pokud bude DK majitelem Sparty,nebudou finanční potíže,ale bude jistota stavebního inženýra v té nejdůležitější funkci sportovního ředitele.Tak rozdrbaná Sparta nikdy nebyla a slova o hráčích s charakterem si ten benešovský psychopat může strčit někamSmutek

  • perspektiva 0,000

   Mário Vdolek10.5.2015 9:42reagovat

   Ale loni double dobrej, viď? Aha za to vlastně Hřebík nemohl. Letos to hodíme na něj. Tak snad naučí konečně Láďu dokopnout do vápna a ostatní bude třebas motivovat nová kabelka od Gucciho.

   • perspektiva 0,000

    kolenatý10.5.2015 10:20reagovat

    a kdo to měl loni vyhrát ?Plzen se dávala znovu dohromady a nebýt její letošní fazony skákali jsme letos zase.Že máme kádr slabší než PLZ nebo JBC je bez diskuze.Za to je odpovědný především sportovní ředitel.Kult mladých nasadil taky ten psychopat.Na to nakonec nejvíce doplatil Krejčí.

    Zkrátka a jasně trenér,který byl všude vyhazován,ve Spartě dokonce už dvakrát,má řídit vše podstatné v nejslavnějším českém klubu.Jak je tohle vůbec možné ?

    • perspektiva 0,000

     majtin10.5.2015 12:45reagovat

     No on je právě hlavní problém ten, že sportovní ředitel je odstavený od A - týmu, díky psychicky nestabilní části fanoušků, takže děláme takovýho kočkopsa - vše budujeme moderně, akorát trenéry A-týmu nemáme moderní.

   • perspektiva 0,000

    fevac10.5.2015 10:31reagovat

    SmíchPerfektní reakce

 • Ládínek

  Avhred10.5.2015 9:21reagovat

  Největší tragéd je momentálně Krejčí; dej bůh, aby se na nadcházejícím šampionátu nějakou neuvěřitelnou souhrou náhod a neočekávaných zázraků ukázal a někdo ho koupil, protože to, co momentálně Krejčí předvádí ...

  Z někdejší naděje zbyl jenom čitelný rychlík, jehož výkony nejvýstižněji charakterizuje slovo stagnace, a pokud si Ládínek myslí, že na vytoužené zahraniční angažmá dosáhne stereotypním obíháním hráčů poté, co si kolem nich předkopne míč k rohovému praporku, odkud následným centrem při troše štěstí vybojuje maximálně roh, tak je to opravdu velký naivka.

  Už na podzim to nebylo žádné terno, na jaře šel výkonnostně ještě dolů (i laici museli vidět, že je zralý na lavičku), ovšem sem tam mizerný výkon a neustálý pobyt v ofsajdu kompenzoval tu gólovým centrem, jindy zase vstřelenou brankou, nicméně po tom, co ho i tyto dílčí příspěvky mužstvu opustily, se stal se svým stylem hry zbytečným balastem, který zabírá místo jasně lepšímu Konatému.

  • Ládínek

   Mário Vdolek10.5.2015 9:46reagovat

   Já už doma s Brnem nechápal, že není schopnej dokopnout na vápno. Měl sedět už dávno. Poslal bych ho na hostování někam.

  • Ládínek

   FANDA730710.5.2015 9:57reagovat

   spravne napisane-pisal som to uz vcera, ze nechapem preco ho tam stale cpu do zakladu.Vcera ma stval aj Borek a jeho genialne centre, z ktorych ani jeden nenasiel adresata.Staci si pozriet par centrov Kovarika.

  • Ládínek

   fevac10.5.2015 10:38reagovat

   Konaté má někdy potřebu vodit balon více, než je třeba a také mu chybí smysl pro správné rozhodnutí, zda přihrát či vystřelit na bránu. Viz včera nesmyslně z úhlu pálil mimo ,jestli se nemýlím,Lafata nepokrytý sám před bránou

 • Sparta je moc hodná

  venous10.5.2015 8:58reagovat

  Když nic jiného tak jsme měli plíseň pořádně rozkopat, ale od Řepy není jediný tvrdý bijec, ty naše panenky co hrají, Víťa chtěl Nešpora a Breznaníka na tvrdou hru, to se nepovedlo. Nechápu nákup nových hráčů - ani jeden se nechytil, to je špatné. S Ščasným to nebude jiné. Minimálně půlka mančaftu by měla odejít a z hostovaček nebrat nikoho. Skaláka jsme zazdili, ostatní na základ nemají.Vztek

 • lhar

  bigcock10.5.2015 8:19reagovat

  zase predvedl, jaka je spina. Po zapiskani konce sel ke Stranskemu a ukazoval mu, at jde zase rozpumpovavat fanousky a vysmival se mu do obliceje. Napadlo by tohle nejakeho jineho hrace v lize? Prosim, at tu svini uz nekdo strasne zrakvi.

  • lhar

   daniel10.5.2015 8:32reagovat

   je to chudák,ve Spartě se nechyt, tak má ze Sparty komplexySmích ale hlavně že je to plzeňský srdcař!Smích

 • Ščasný

  Capo10.5.2015 7:52reagovat

  Když už nic, tak se alespoň nebojí pojmenovat naše problémy, tak jak je každý soudný člověk vidí.

  http://1url.cz/vXHN

   

  • Ščasný

   Vincos10.5.2015 8:00reagovat

   Nezbývá než souhlasit

  • Ščasný

   Mário Vdolek10.5.2015 9:45reagovat

   Jo řekl to dobře. Krejčího ale stavět neměl už dávno a včera mohl ten jouda hrát už s jinou motivací. Doufám, že ve Spartě zůstane a trošku to tam pročistí, protože jedna skupinka ve Spartě evidentně už makat nechce. Zajímalo by mi co tam naznačuje, že si to s některými vyřiká osobně. Tady je vidět, že i za 3 týdny co tam jsou ty problémy hlubší a poznal je hned.

 • kometa10.5.2015 7:18reagovat

  Křetinsky to řekl jasně nejde o penize my je tam vždy nasypem do naši ACS když vyhrajem titul taj je to pro nás úleva a hrad pak pohary je radosta euforie.

   

  Náš tým.

  Simulant a letající čestmir ----- Lafata

  Obrovska jitrnice ----- Vácha

  Protěžovanej blb od agenta. ----- Krejči

  Mystr svêta a hovno,hovno. -----Kadlec

  Duchodce ----Matějovsky,Kovač

  A nekopové -----zbytek týmu

  Pak se nemužeme my fanoušci Sparty divyt že jsme letos nic nevyhraly je mě hanba za vás

  vy chátro co hrajete za ACS

  • Vincos10.5.2015 7:55reagovat

   Mně je spíš líto toho chudáka učitele,kterej po opravování tvejch diktátů necejtil ruku ještě měsíc

  • daniel10.5.2015 7:56reagovat

   proč se nenaučíš základy češtiny když chceš někam psát?Tihle hráči co jsi vyjmenoval,vyhráli ligu naposled s velkým náskokem před prádelnou...Úsměv

 • Nejvic me dneska tocil

  lidoop10.5.2015 1:03reagovat

  Dockal, kterej kopal snad 10 rohu a primaku a povedl se mu jedinej, jinak vsechno chytil Kozacik, pokud se nepletu. Hned za nim Matej, kterej mel opet svuj zapas, ve kterym neda kloudnou prihravku ani na pet metru a jen zdrzuje hru. A nejhorsi na tom vsem je asi fakt, ze na lavici neni nikdo, kdo je mohl nahradit. Celkove byl pohled na nasi lavicku tristni. To ma bejt kadr bojujici o titul? Kdyz tem tragicky Krejcim a obcas Dockalum nikdo nedejcha na zada, neni se cemu divit, ze titul ziska Plzen.

   

  Timi taky neni zadny terno. Dokaze projit treba pres ctyri hrace, ale k cemu to je, kdyz pak neni schopen rozumne prihrat, o dobrym centru nebo strele snad ani nemluvim.

75382 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha