Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • áčko

  AlaMierda7.4.2017 14:11reagovat

  podle mě je ideální mix všeho. Talentované mládí ze Strahova+doplnení talentovanými cizinci(cesta Zizu, Traore, Dao), to nejlepší sesbírané z ligy, 4-6 kvalitních hráčů ze zahraničí, kteří sem přinesou věci, které naši hráči nemají + samozřejmě správné typologické složení kádru. Ne jako teď kdy v podstatě nemáme hlavičkáře, ani vysokého útočníka do vápna

  • LukyACS7.4.2017 14:14reagovat

   S tímhle souhlasím, já jsem to nemyslel tak, stavět to jen na odchovancích, ale celkově na investicích zpátky a zvelebování zázemí. Posily ze zahraničí/z ligy ať chodí, ale ať jsou to 1-2 hráči za sezonu, u kterých budou všichni ze Sparty bytostně přesvědčení, že se prosadí. Je mi jasné, že jen s odchovanci se hrát nedá. Stejně tak souhlasím i s talentovanými cizinci, kteří by se rozkoukávali v juniorce, nebo nejlépe v béčku. To je taky věc, vydělávají nám odchovanci a zrušíme si béčko, ale k tomu už nemá cenu snad ani nic psát.

   • Xavier7.4.2017 14:17reagovat

    s tímhle souhlasím. Ono jsi to blbě podal. Fakt je, že tohle už nás sere všechny. To nikdo z vedení není schopen kouknout na ligy nám podobné a odtud tam vytipovat hráče a přivést je?

    • Sendi7.4.2017 14:19reagovat

     nikoliv, Luky to podal dobře, to jen ty jsi to nepochopil, respektive jsi si to překroutil...

  • Sendi7.4.2017 14:16reagovat

   Přesně tak, ALE, já si nemyslim, že je vyloženě nezbytný mít v týmu hromadu supr hlavičkářů, jenže si to může dovolit jedině klub, kterej vyloženě vnutí svojí hru soupeřům a nedovolí jim hrát tak, aby ti byli nezbytní, viz Barcelona poslední dekádu a některé další týmy...Samozřejmě, i tam je podstatný mít dobře typologicky poskládanej tým, ale nemyslim si, že to nutně znamená mít taky dobré hlavičkáře, spíš si myslim, jak už jsem tu psal, že prostě potřebujem mít ksicht abychom se nemuseli ohlížet na taktický varianty soupeře, ale prostě je přehráli naší hrou - viz poslední mistrovská sezona...druhá věc je, jak s tím naložit v pohárech, ale v každym případě, tvář ten klub teď nemá vůbec žádnou, což je podstata našich problémů podle mě...

   • AlaMierda7.4.2017 14:20reagovat

    jasný,ale chce to komplexnější hráče. Dneska když letí centr do vápna a není tam Costa, tak všichni trneme co se stane a modlíme se aby to nešlo třeba na hlavu Hybšovi nebo i Karovi. Vepředu nám chybí borec, co má třeba 2m, kterýho tam dáš na 20minut a on rozbourá soupeřovo obranu. Stejně jako ti chybí další krajní záložník typu Konate. Teď jsem zvědav na toho Ashirua z Brna, ten je prý hodně šikovnej.

    • Sendi7.4.2017 14:26reagovat

     Jo...Minule jsem přemejšlel o dvojici Mazuch - Kadlec a nejde mi to do hlavy. Mazuch, zkušenej, silovej hráč a u nás nahovno. Kadlec totálně marnej, dokonce tak, že to snad nečekal ani nikdo z nás kritiků, nevim jak tebe ale mě jeho výkonnost šokuje...Jak je to možný? Tam prostě musí bejt někde nějaká neviditelná příčina, co nechápu, protože podle všeho, by to měli být dobří hráči...že nám chybí křídla, co umí jít do vápna, tak to tu říkáme už snad tři sezony, on si tam Šural s Kadlecem svý uhrajou, ale prostě to nejsou žádný křídla, který jdou v rychlosti do vápna a do zakončení, takový parametry má jenom Konaté, možní Holzer, jinak nikdo...Ashiru mi připadá hodně typově podobnej, u obou zase ale chybí koncovka, si nevybereš, mě se děsně líbil ten Traoré v tom jedinym zápase za áčku, měl tam skvělý věci...Každopádně v česku takový hráče nemáme, patnáct let jsme je zapomněli vychovávat, to je trend, kterej se sice mění a ti hráči už v česku jsou, ale zatím jim není víc než 16 a tak to prostě musíme chtěnechtě koupit v zahraničí, to máš naprostej recht...

     • AlaMierda7.4.2017 14:35reagovat

      mě se zdá, že Mazuch je náchylný na zranění a tím pádem se nezvládne dostat do nějaké top formy. M.Kadlec mě také nemile překvapil, ale na druhou stranu stoper v ideálním věku a nehrál ani v Turecku, tam ten jeho sešup je delší dobu a dle mě to začalo, kdy šel z Německa do Turecka. Tam to podle mě došlo k něčemu jako ke ztrátě ambic dostat se ještě výš. A přišel postupný pád. Co se týče krajních záložníků, tak snad je Poborský byl poslední opravdu kvalitní české typické křídlo. Jinak dokážeme vychovat defenzivní záložníky, beky, stopery. Ale tvořivé hráče, křídla a golové útočníky to je v čr problém. Traore ukázal, že může být budoucnost, ale my bychom potřebovali jedno křídlo už v létě a Šurala s Kadlecem přesunout na hrot. Holzer skončí jednou v Jablonci a to bude jeho strop. Zdá se mi, že nemá nic nadstandartního ani na naši ligu, jako Hybš

      • asgard337.4.2017 15:13reagovat

       Holzer,Hybš nebo Juliš jsou průměrní snaživci, kteří mají místo v širším kádru,ale nikdy z nich nebudou tahouni týmu.Jejich herní potenciál má určitý strop,který nikdy nepřekročí.Tím stropem myslím třeba základ v Jablonci.

     • hombre7.4.2017 14:43reagovat

      Ano už je máme i my. Je jich více, ale je jim teprve 17 let a méně. Na jaře to nedám, ale na podzim mrknu, na 1-2 zápasy, na žáky 14, 15 let a hlavně na 17 leté. Tyto hráči se musí hýčká. A jsou zatím strašně mrňavý, to je problém, proč je nemůžeme vyzkoušet v 17 letech za muže.

 • Strahov

  LukyACS7.4.2017 13:39reagovat

  Přestupy jako Vatové, Kadlecové, Jiráčkové, Paixaové, Shalové a další Spartu stály nemalé peníze, ať už na platu nebo přestupových částkách. Třeba Vaškovi věřím, že až bude déle zdráv, tak se do toho dostane, ale podle mě byl nesmysl dávat za hráče, který má dlouhodobé zdravotní problémy a v Dánsku nehrál zrovna dvakrát dobře, 75 mega.

  Za poslední sezony jsou to vyházené desítky až stovky milionů. Tak si říkám, jestli by nebylo lepší investovat mnohem více do Strahova, který má vysokou rentabilitu.

  Jen si to vezměme - Krejčí 100M, Šimůnek 100M, Kadeřábek 100M, Bony 100M+další prachy z dalšího přestupu(i on prošel Strahovem a je z pohledu regulí brán za našeho odchovance), Schick 100M+další balík bude z procent, Brabec 60M.... a to ani nepočítám další hráče jako Skalák, kteří nám přinesli třeba dalších 30M. Dohromady nám Strahov za těch 15 let fungování vynesl daleko přes 500 milionů, možná to bude i blízko miliardě, a to ještě máme spoustu nadějí do budoucna - Čermák, Frýdek, Zizou, Pulkrab, Havelka... takže Strahov si na sebe podle mě nejen vydělá a ještě o dost víc vynese, než jsou provozní náklady. Kolik vlastně jsou?

  No a to co utržíme za odchovance vyhážeme za různé takové přestupy. Podobně skončí i peníze za Dočkala, což je jedna z mála výjimek, kdy se koupil hráč za větší peníze, táhl nás a pak se zpeněžil, ale takových povedených přestupů je jak šafránu.

  Tak se ptám, nebylo by podle Vás lepší, vložit třeba 27M do nějaké nové technologie na Strahov, třeba jako byla ta klec(jen příklad, takových výmyslů jsou mraky), co si pochvaloval Havlíček, tj. věci co tu zůstanou na několik let a můžou je využívat všichni mladí hráči i hráči áčka a rozvíjet celé tréninkové zázemí, než zariskovat jedním Vatou, že přijdeme o 30M? Mně přijde hrozné, že se vyhodí taková raketa za hráče, co si v áčku vůbec nekopl.

  • Xavier7.4.2017 13:45reagovat

   1) peníze Sparty nás nikoho trápit nemusí, to je věc Křetínského

   2) pokud chce hrát Sparta o titul, o LM a nebo aspoň důstojně EL, tak se posilovat musí.

   • SuperFrankie7.4.2017 13:53reagovat

    LOOOOOL

    • Xavier7.4.2017 13:55reagovat

     místo reakce pubertální holčičky napiš v čem nemám pravdu smrkáči

     • SuperFrankie7.4.2017 14:00reagovat

      Křetínský není Abramovič a díky FFP nemůže do Sparty neomezeně lít peníze. Finanční problémy Sparty nemůže prostě řešit donekonečna.

      Tady nikdo nepíše, že nemáme posilovat, ale pojďme si ty posily vychovávat sami a ne sem tahat geronty ze zahraničí jako Kadlec nebo předražené šunty jako Vata.

       

      • Xavier7.4.2017 14:03reagovat

       jenže on do toho sype taky v rámci jeho možností. Sparta žádné finanční problémy nemá. Vychovat si posily sami - co to je za kravinu. To můžou dělat Teplice nebo Slovácko, týmy co se plácají ve středu tabulky a ne Sparta.

      • ACSpartaPraha4ever7.4.2017 14:46reagovat

       Jinými slovy je to jeho problém, tak jak napsal Xavier.

       • SuperFrankie7.4.2017 14:50reagovat

        Ne, není. Pro něj je to kapka v moři. Pro Spartu existenční problém.

   • LukyACS7.4.2017 13:54reagovat

    Nefunguje to takhle už deset let?

   • ouissi7.4.2017 13:55reagovat

    ad 2)

    Promiň, ale Vatajelem byla Sparta POSÍLENA?

     

    • Xavier7.4.2017 13:56reagovat

     teď se vidí, že jím ne. Ale třeba Karavaevem byla posílena před touto sezonou. Nebo si snad myslíte, že když budeme mít jen odchovance, tak budeme hrát o titul?

  • munzig7.4.2017 13:49reagovat

   Pokud se tu Vata vážně nechytí je to průser který musí někdo odnést. Do Strahova respektive jeho vybavení se investovat samozřejmě musí, ale pochybuju že už se to neděje teď. Ruku v ruce s tim ale musí jít i investice do A-týmu.

   Pokud se chce Sparta posunout o uroven výš. Bez koupě dražších zahraničních hráčů se neobejdeme ale nesmí to být posily typu ”sice neumí přihrávat ale zato krásně recituje.”

   • SuperFrankie7.4.2017 13:54reagovat

    Nikdo to neodnese, všichni víme, jak Sparta funguje. Ruka ruku myje.

   • Xavier7.4.2017 13:54reagovat

    přesně tak. Uvidíme co přijde v létě za posily, hráčů se sleduje dost, tak snad někdo z těch jmen dorazí

    • ouissi7.4.2017 13:56reagovat

     DOST hráčů možná sledujeme; otázkou zůstává, JAK je sledujeme.

      

     • Xavier7.4.2017 13:57reagovat

      tak hráči jako Phiri, Onuachu, Ruben Pinto, Moutarri a další nejsou žádní neznámí plejeři.

     • SuperFrankie7.4.2017 14:02reagovat

      Však víme jak. Požár přinese seznam deseti hráčů a pak Otava řekne, že odešli jinam.

      Lavička přinese seznam hráčů, Otava ho hodí do koše a prodá Skaláka když ho někdo vyskautuje jako top posilu.

      Skauting u nás neexistuje. Vatu sem nabídli, stejně jako Janžu a Flo, agenti.

      • Xavier7.4.2017 14:06reagovat

       tak se musí sehnat člověk co je schopný ty hráče přivést. Jinak se Sparta nikam neposune.

       • SuperFrankie7.4.2017 14:10reagovat

        Ano, kvůli tomuhle do Sparty nastoupil Požár a spektakulárním způsobem selhal.

      • ouissi7.4.2017 14:34reagovat

       Tak nějak jsem to měl na mysli.

        

  • SuperFrankie7.4.2017 13:58reagovat

   Plně souhlasím, rval bych víc peněz a pravomocí do Strahova, ale to by znamenalo míň peněz a pravomocí pro Letnou, což to křídlo nikdo nedovolí.

   • Xavier7.4.2017 14:01reagovat

    jasně, a hrát budeme kolem 8 místa a všichni budou spokojení, hlavně že bude celej kádr z děcek ze Strahova

    • SuperFrankie7.4.2017 14:03reagovat

     Však už teď máme kádr plný děcek, které na podzim urvali EL a vytáhli nás ze sraček. Pak se geronti báli o místo a teď jsme třetí o 9 bodů. Dobrá práce.

     • Xavier7.4.2017 14:04reagovat

      a pak když měli celou přípravu se ukázat, tak se někteří nezvládli dostat ani do širšího kádru. A to to trénoval Holoubek

      • SuperFrankie7.4.2017 14:10reagovat

       Kdo konkrétně?

       • Xavier7.4.2017 14:15reagovat

        Havelka, Dudl, Ch. Frýdek o tom se tu básní a zatím nic. Další co dostali šanci tak až na Sáčka hrozný. Takže Čermák, Holzer, Hybš

        • SuperFrankie7.4.2017 14:28reagovat

         Havelka je v áčku pořád, většinou na lavičce nemluvě o tom, že toho za nás na podzim moc neodehrál. Dudla zkurvilo to nesmyslné hostování na Slovensku a Frýdek za nás, pokud se nemýlím, neodehrál víc než 20 minut v áčku. Nevidím problém.

      • Sendi7.4.2017 14:11reagovat

       Ty jsi fakt něco tyjo, umíš všechno vždycky supr převrátit :)

       • Xavier7.4.2017 14:15reagovat

        jako tady všichni. Nemá si tu nikdo co vyčítat

        • Sendi7.4.2017 14:18reagovat

         já ne, mě do toho netahej, já se držím tématu a podkládám to argumenty, ty konstruuješ. Chápu, že to třeba nevnímáš, ale je to strašně otravný, protože pokud ti nesedí logika, tak si ty argumenty prostě vymyslíš a to moc v diskuzi nefunguje hej...sorry, nic osobního...

     • fevac7.4.2017 16:56reagovat

      To je přesné .

    • Sendi7.4.2017 14:07reagovat

     zatím pokaždé, když to stálo na odchovancích, tak to bylo dobré, ať už to byl poslední titul, nebo když se hrály těžké zápasy, třeba z Lyonem, nebo naposledy ve skupině EL...myslim, že nikdo neříká, že to musí stát vyloženě čistě na nich, ale měla by to bejt páteř úspěchu, vhodně doplněná, kvalitními, drahými posilami, žádnými pokusy...jde o to, že nám furt nefunguje matika, koupí se několik hráčů za milion eur, jestli by nebylo lepší koupit jednoho za víc...očividně cesta kterou jdeme teď dlouhodobě nefunguje a precedenty ukazují, že úspěch tkví spíš v odchovancích...

     • AlaMierda7.4.2017 14:12reagovat

      je to tak.

     • stařec7.4.2017 20:41reagovat

      Na odchovancích už to nestojí dlouho.Praxe Sparty

      je taková:nestál miliony,obejdeme se bez něho.

      Hrát musí ten,kdo stál dost,aby se ve Spartě vůbec

      neprosadil a své odchovance pak draho kupuje Sparta

      zpátky.Ti by snad posílali hrát i toho Kessela,co

      ho Slavie vyhodila jen proto,že byl drahý.Možná je

      to trochu přehnané,ale pravdivé. Vztek

  • Sendi7.4.2017 14:00reagovat

   Vono by vůbec stačilo pořídit alespoň solidní trávníky, ta umělka na který se běžně hraje na strahově, to je jak hrát to na zátěžovym koberci v kanclu...

   • Xavier7.4.2017 14:05reagovat

    umělka je šílenost.

   • LukyACS7.4.2017 14:11reagovat

    Na to v podstatě taky narážím, přesně tohle jsou věci, do kterých se ty prachy musí vracet zpátky. Vždyť nezvelebujeme zázemí jen pro odchovance, ale i pro áčko. Pak jezdíme hrát přáteláky někam do Kladna nebo Meteor, protože jsou na tom lépe než my.

 • Vata

  pepinho27.4.2017 11:45reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/299238/zlomeny-vatajelu-se-ve-sparte-trapi-pad-sebevedomi-je-velky-zni-z-kabiny.html

  Požár ven!

  • Bunda7.4.2017 11:50reagovat

   V létě zmizí podobně jako Paixao někam do prdele.

   • pepinho27.4.2017 11:51reagovat

    Hlavně musí Požár zmizet, ať si na své dluhy(pokud je to pravda), vydělává u pásu a neničí Spartu.

    • munzig7.4.2017 11:56reagovat

     POkud je pravda to co říká ve sportu tak musí jít okamžitě do pryč. Pokud takhle rozhoduje o přestupech tak buďme rádi že tu nemáme někoho horšího.

     Přece nevysolim 1€ za obránce u kterýho vim že neumí bránit ale je rychlej a tim to vynahradí.

     • pepinho27.4.2017 11:58reagovat

      Přesně tak, jestli tohle individuum, co umí jen klišé, řídí přestupy, tak se máme v létě na co těšit.

    • SuperFrankie7.4.2017 12:25reagovat

     Jaké dluhy?

     • pepinho27.4.2017 12:38reagovat

      Prej dluží hodně lidem, ale nevím, jestli je to pravda

      • SuperFrankie7.4.2017 13:54reagovat

       Odkud to máš?

   • Franta z lidu7.4.2017 11:52reagovat

    Proč by měl někam mizet? Vždyť mi tady většina nadávala, jak jsem blbej, že jeho potenciál nevidím a že jenom kritizuju a netleskám...

    • Bunda7.4.2017 11:55reagovat

     Já tady psal že Hybš je lepší a bude hrát on a Vata pujde s juniorkou a někteří se tu smáli.. Vždyt v přípravě vypadal jako dorostenec. Ale ten Janža z Plzně je na tom uplně stejně. A Flo viděl míč asi až v Praze.

  • Dynamo7.4.2017 12:00reagovat

   Na druhou stranu se rozehrál Hybš, který alespoň solidně brání, i když dopředu je to nic moc.

   V tomto směru odvedlo sportovní vedení dobrou práci, že si ho stáhlo.

   • munzig7.4.2017 12:02reagovat

    Hybš nemá ve Spartě co dělat. Kdyby to nebyl odchovanec nikdy by se tu neukázal. Pamič byl o třídu lepší než on. Dopředu byl skvělej a bránit taky uměl. ale Hybš byl odchovanec tak dostal šanci.

    Ani on tu nemůže po sezoně zustat. Leda jako 2-3 náhradník.

     

    • Bunda7.4.2017 12:09reagovat

     Pamič byl nejhorší po taktické stránce. To byla katastrofa. Měl dělat maraton a né fotbal. Pamatuji si jak Vrba hustil do Plzenáků ať vše hrají přes Pamič,protože je mimo. Hm a bylo to 1-3. http://fotbal.idnes.cz/video-sparta-versus-viktoria-plzen-1-3-dw9-/fotbalova-videa.aspx?c=A120303_204927_fotbalova-videa_min

      

     Hybš taky není ideální ale Sparta lepší hráče sehnat neumí.

     • AlaMierda7.4.2017 12:14reagovat

      Pamičovi nešahá chybující Hybš ani po kotníky. Kdyby nebyl Hybš odchovanec, tak si ho tu nikdo z nás v lize ani nevšimne.

     • Xavier7.4.2017 12:15reagovat

      jestli Sparta neumí sehnat lepšího hráče, než je průměrák Hybs, tak to máme vážnější problém, než si myslíme.

      • Bunda7.4.2017 12:21reagovat

       Kdyby to uměla tak tu lepší hráč je. Sehnala Vatu a ten není ani z poloviny takový jako průměrný Hybš. V lize nikdo není takže v létě zase přijde někdo ze zahraničí Smích Další borec typu Shala,Vata,Paixao Smích

       • Xavier7.4.2017 12:23reagovat

        nebo další borec typu Karavaev, Kweuke, Costa

       • waaw7.4.2017 13:25reagovat

        Stale si myslim, ze Paixao byl spis obet situace a ze nebyl tak spatny jak se traduje. Ostatne v Polsku mu to docela strili. Byl to takovy Sieglovsky typ utocnika

    • SuperFrankie7.4.2017 12:25reagovat

     Já měl Pamiče rád, ale takticky to byla katatsrofa. Fanoušci ho měli rádi, protože to vždycky odjezdil a na hřišti nechal duši.

   • Braddy7.4.2017 12:06reagovat

    V DS psali, že Vatajelu stál 27 miliónů, ale jinde jsem četl polovinu,tak by mě zajímala skutečná částka. To nic nemění na tom, že to s ním asi dopadne zle a pak jsem zvědavý, jestli Požár ponese odpovědnost(spíš si to vedení klasicky obhájí).

  • Brian Pricke7.4.2017 12:06reagovat

   Do prdele, jak může *** (na tomto místě má být jeho pozice, kterou samozřejmě - včetně něj - nikdo nezná, pravděpodobně však sportovní ředitel) odmítnout rozhovor deníku, který patří jeho chlebodárci?

    

   Jestli neumí ”jen” bránit, jak se nám snaží článek sdělit, proč nehraje na křídle?!

   • Brian Pricke7.4.2017 12:11reagovat

    Tak tohle už je vážně vtip.

     

    „Ukazuje se, že zahraniční přestupy jsou složitá disciplína, mají s tím problémy všechny kluby u nás,“ opáčí Adam Kotalík, generální ředitel Sparty.

     

    Přesně tohle vyjádření zapadá do celkového stylu řízení Sparty. Je jednodušší, říct si, že to je vlastně obtížné a nezvládá to nikdo z české (!) ligy, místo vyvození odpovědnosti a okamžitém vymetení toho chlíva.

  • Xavier7.4.2017 12:16reagovat

   je to ostuda, v zahraničí běhá spousta dosažitelných kvalitních hráčů a my je nejsme schopni přivést.

  • SuperFrankie7.4.2017 12:22reagovat

   Tak hlavně, že si ho Požár prosadil na úkor Sýkory.

   • honzaspartan7.4.2017 12:32reagovat

    Přesně tak. Bych blil.

    Už jsem fakt znechucenej a za chvíli budu ze Sparty zdrcenej jak Pelta z kabely.

    Požár VEN, Kotalík VEN!OtráveníVztek

  • SuperFrankie7.4.2017 12:35reagovat

   Každopádně, pokud stál takový balík a vzhledem k tomu, že nemáme už o co hrát, protože Impulz číslo dva nezvládl vyhrát ani jeden zápas, takže budeme tak jako tak třetí, bych mu dal šanci, jelikož, když se probudí, tak z něj pořád něco může být a nebudou to vyhozené peníze.

  • Chabix7.4.2017 12:43reagovat

   No tak ať ho začnou stavět výš. Ale stejně je to takový divný, aby kapitán týmu z ligy, ze které si jejich týmy s našimi pravidelně vytírají prdel, byl na tom tak špatně.

 • pobavilo

  munzig7.4.2017 9:49reagovat

  http://cilichili.cz/blog/17-duvodu-proc-chodit-fandit-fotbaloveho-kotle/

  • artaxerxes7.4.2017 10:55reagovat

   Úsměv

   Sedačka s příběhem Úsměv

 • nice guy Šádek

  Johnny_O7.4.2017 8:23reagovat

  https://goo.gl/cu5wb9

  • maybe7.4.2017 8:27reagovat

   co je špatné na tom, když Šádek zjebal Julínka za to, že nesplnil úkol a 3 body neupískal ? :)

  • Chrod7.4.2017 9:46reagovat

   Tak je jasný, že Mádl teď bude šít do Plzně hlava nehlava. Číst o fotbale na aktualne.cz mi přijde jako ztráta času, protože Mádl je tak zoufale neobjektivní, že to nemá cenu. Píše vždycky jenom to, co se mu hodí...

   • Dynamo7.4.2017 10:45reagovat

    ono obecně číst Bakalovo servery a tiskoviny je ztráta času

  • Mooslahnerkopf7.4.2017 9:55reagovat

   Řve se ve všech zápasech ligy, jsou v tom emoce, řval i Rada po zápase se Slávií a oprávněně. Mádl je idiot.

   • trakip7.4.2017 10:14reagovat

    Něco jiného je řvát že zkusil zápas v poslední minutě a něco jiného je řvát na to že jim nezjistil 3body. To přímo ukazuje na to proč náspodřízli a že je liga ovlivňována určitými kruhy. Viz K.kabela

    Vztek

    • trakip7.4.2017 10:19reagovat

     Jinak Mádl není žádný vůle. Je pravda že se některé názory nemusí někomu líbit. Občas si spolu píšeme a vyměňují si názory.

    • artaxerxes7.4.2017 11:12reagovat

     a co bys být Křetinským dělal. On udělal přesně to, co pro Spartu a ligu nejlepší.

      

     Pokud by s tím šel ven, tak sice zničí Plzeň, ale defakto by zničil i fotbal.

     Sluníčkáři by řekli, že se tím fotbal očistí a začne jeho nová zářná budoucnost, ale tak by to neskončilo - Díky značnému poklesu hodnoty klubů, by naopak skupiny napojené na org. zločin získali mnohem větší kontrolu nad fotbalem, než mají dnes.

      

     Místo toho dosáhl DK toho, že Spartu pískají jakš takš férově.

  • honzaspartan7.4.2017 11:35reagovat

   Nojo, Šádek řve a vyhrožuje, Teplice podávají protest proti výkonu rozhodčího, ale Sparta si nechá vše líbit a podle toho to taky pak na hřišti vypadá.

   Vymyšlená penalta v poslední minutě? Přístě zase žádny problém. Už se těším na výkon rozhodčího v zápase s Plzní.

   Máme slabé vedení, které je k ničemu.

 • Vatajelu

  munzig7.4.2017 7:38reagovat

  Bude v létě pokračovat ve Spartě, nebo se s tichostí vypaří hostovat někam do Astry Girugu apod.??

  Má podle vás vůbec na to aby naskočil do přípravy?

  • waaw7.4.2017 9:15reagovat

   Vata ma fenomenalni potencial, ale protoze se bojime, aby to nedopadlo jako se Schickem a nekdo nam ho nekoupil, tak umyslne ho schovavame v juniorce, kde predstira, ze neumi behat

   • waaw7.4.2017 9:21reagovat

    Dnes pry ve Sportu se k nemu vyjadruje Kotalik. Mate nekdo papirovou verzi?

    • artaxerxes7.4.2017 11:04reagovat

     přijde mi, že ho odepsali.

     Jen mi přijde úsměvné, že Požár při jeho sledování viděl, že neumí bránit, ale jeho útočné schopnosti a běhavost jej oslnila.

      

     No na levého beka je neschopnost účinně bránit asi malý nedostatek.

      

     Pochopím, že během skautování ve slabší lize se nemusí projevit určité vlastnosti a ty jsou pak důvodem neprosazení daného hráče. Ale nepochopím, že někdo správně odhalí jeho nedostatky, které jsou pro jeho post naprosto klíčové, ale přesto dá podnět ke koupi.

   • Franta z lidu7.4.2017 11:53reagovat

    V Habartově se zranili 2 obránce a 2 šli za prací do Německa - tam by ho potřebovali! Úsměv

 • Mládež

  wasek2611@centrum.cz6.4.2017 18:26reagovat

  Co se koukám, tak nejsme na tom zase tak dobře...

   

  U-16 https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/1a454767-ca1d-4b46-bf4b-c8b8b3a5bde4

   


  druhá
  za Slávií, která má 17 zápasů == 17 výher. My 15 zápasů 13 výher...

   

  ještě horší U-15

   

  https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/59ba89dc-19b6-4d2a-897b-0119e869
  6c79

   

  5.
  místo a 13 bodů ztráta....

   

  doufám, že je to jen tím, že za nás nehrají dorazové ročníky...

  • dominik276.4.2017 18:43reagovat

   Nejsem odborníkem na soutěž U16, ale co jsem je viděl, tak tam je pár opravdu hodně nadaných fotbalistů. Nejvíc bych vyzdvihl útok Hložek-Kozák. Je mi celkem fuk, kolikátí jsou v tabulce, protože zrovna z tohoto týmu si myslím, že se do áčka jednou někdo opravdu prosadí.Úsměv

  • hombre6.4.2017 21:12reagovat

   Tak asi takto.

   U 17 první, ale vyhrává tak nějak o gól a trenér je nespokojen. Řekl bych, že to je uspokojení. Byli lepší, nevím jak to říct, možná nos nahoru, nevím.

   U 16 druhá a je hodně dobrá. Hraje takový živelný způsob hry, hodně aktivní, velký potenciál, uslyšíš o těch hráčích.

   U 15 byla už 2,5 roku taková nevýrazná, šedá, slabší ročník.

   U 14 vynikající, 2 roky neporažená. Letos změna hry, už jsou tam poločasy. Skvělý tým, doplácí na moc ofenzivní hru a párkrát letos(3x) prohrálo. Je to z toho, že prohru neznali, zlepší se. Skvělý ročník, o nich uslyšíš určitě.

   U 13 zase slabší ročník, nemastný, neslaný.

   U 12 znovu výborný ročník, o něco slabší než U14, ale znova super.

   Myslím si, že problém Sparty je, že oni nemají třeba 1-2 roky konkurenci a pak dojde k sebeuspokojení. Trenéři to pořád říkají. Sparta má každý druhý ročník perfektní. Chci jen dodat, když se bude s nimi dobře pracovat a bude dobrá koncepce, tak se Sparta o budoucnost nemusí bát. Jen aby se Strahov nerozprášil....., pak odejdou i hráči.....

  • hombre6.4.2017 21:16reagovat

   Co myslíš dorazové ročníky? Tady se to točí po roce, dorazový roční je u U 19. Možná myslíš, že 14 letý kluk hraje za 15 leté. To je i u Sparty a i v ostatních klubech, vždy se najde někdo výjimečný.

   • wasek2611@centrum.cz7.4.2017 0:55reagovat

    Jj...kdyz jsou tak dominantni a zpohodlni, tak nevim proc vsechny nenechaj hrat proti o rok starsim :)

    • hombre7.4.2017 5:53reagovat

     Ono to tak nejde. U těch ročníků to je taky o fyzické dispozici. U těch 12-15 letých, jde především o zábavu. Oni hrají i za starší, ale spíš výjimečně. Třeba si to viděl loni na podzim, kdy dorost pomáhal Áčku, dorostu U17, těm zas U16, atd. Jinak se ostaršuje až od těch 15-16 let. Tam je velký rozdíl ve výšce, síle ....

 • Mingazov

  Jerababa6.4.2017 17:27reagovat

  Tak žádnej trest nebude, nám to může bejt jedno, body nám to nevrátí, ale jen to ukazuje ten amaterismus celýho českýho fotbalu.

  • artaxerxes6.4.2017 21:00reagovat

   Tak tohle je kuriozitka - Změnili pravidla a s tím, že někdo simuluje jaksi nepočítali. K dobru jim jde, že to platí jen do konce ročníku.

   • Johny146.4.2017 21:59reagovat

    Vzdyt je to uplne jedno, horni hranice trestu byla pokuta 30 tisic korun. To vydela za vikend.

 • Manko na první 2

  Schumi6.4.2017 13:57reagovat

  Počítal jsem varianty na těch zbývajících 8kol, a doufám (což snad zaručuje i hecíř Rada), že se stále bude pokoušet titul a ne žádná sranda dohrávka ligy s tím, že se masivně budou zkoušet junioři. Musí se prostě bezpodmínečně porazit Plzeň, pak je to na prvního 7bodů, což je hodně, ale jde. Horší je to asi v tuhle chvíli se Slavií, tam je to vlastně o 3výhry a vzájemný zápas,moc těžkých týmů už nemají a co naštve snad nejvíc, že s potenciálním adeptem na ztrátu s Karvinou, hrajou ligu i pohár, takže tam to bude klasika pohár za ligu,a bude jim zbývat 7zápasů na potřebné 4ztráty.

  • wasek2611@centrum.cz6.4.2017 13:59reagovat

   10 bodů ..sni dál :D. Stát se to může....ale je to tak 0,1 % šance

  • munzig6.4.2017 14:04reagovat

   Já to taky počítal a i když jsem byl optimista tak mi to prostě nevyšlo.

   Musíme si hlídat 3. flek

   • Schumi6.4.2017 14:07reagovat

    Resp alespoň se pokusit urvat 2.misto kvůli kvalifikaci LM aspon...podle mě tam šance, ze jeden ze 2 ztratí formu, je, ale chce to v první řadě už neztratit

    • wasek2611@centrum.cz6.4.2017 14:13reagovat

     Hele ztratit z 8 zápasů 10 bodů...to znamená ztratit ve víc jak půlce zápasů..museli by mít jo velkou krizi.

      

     ke všemu my bychom museli vše vyhrát. Což se taky nestane...

     • LukyACS6.4.2017 14:34reagovat

      Když se dívám na ten los, tak jsme schopní ztratit snad s kýmkoliv. Liberec s Plzní doma nebudou lehcí soupeři a cesta na půdu celků, které bojují o udržení taky ne. Tam to bude hodně bojovné a to na nás často stačí Neutrální

  • LukyACS6.4.2017 14:30reagovat

   Když vše vyhrajem, tak máme 64 bodů a to na titul už dlouho nestačilo. Navíc my rozhodně vše nevyhrajeme, budem rádi, když se dostaneme nad 60 bodů. No a za další, týmy na konci sezony nemají takovou tendenci ztrácet, protože cítí, jak je to blízko a mají velkou motivaci.

   Šance tu je, ale maximálně v jednotkách procent Úsměv

   • wasek2611@centrum.cz6.4.2017 14:42reagovat

    Jak jsem říkal před startem jarní části. Ligu bychom vyhráli kdybychom ztratili 5 bodů za 14 zápasů.

     

    Všichni mi řikali ne, že musíme vyhrát všechno. 64 bodů ale opravdu nestačí :) I když naděje je...protože o titul hrají 2 kluby a s námi 3. Tam je počet bodů potřeba vždy méně.

     

     

   • Schumi6.4.2017 15:56reagovat

    Jako je to tak,ale dokud alespoň teoretická šance je, doufám v bojovného ducha, a ne jako když už to řečmi balil Koubek ještě před odvetou s Rostovem. Letos je škoda toho srandapoháru, byla by to alespoň nějaká náplast.

  • captain_obvious6.4.2017 15:05reagovat

   Aha, klasické ”když všechno vyhrajeme, ta k...” Smích Kamaráde, tyhle teorie o tom, kolik musí ostatní týmy ztratit, když my už všechno vyhrajeme, tady čtu nonstop už asi čtyři sezóny. Dám ti malou nápovědu - ještě se za tu dobu ani jednou nestalo, že bychom všechno zbývající vyhráli. A nevidím jedinou indicii, že by tomu zrovna letos mělo být jinak. Letos i když budou zabývat do konce tři kola, tak bez ohledu na los nebudu zdaleka přesvědčený, že ty 3 zbývající zápasy vyhrajeme. Jako celé tyhle teorie o naší zázračné neporazitelnosti ve zbytku sezóny mi přijdou hloupé, ale v současné chvíli už mi připadají jako hodně velký bizár. Smích Prostě budeme letos třetí (snad teda ne ještě horší), už je čas se s tím smířit a nefantazírovat. Úsměv

   • Brian Pricke6.4.2017 15:33reagovat

    Provedl jsem šetření a v týdnu, kdy se tu objevují tyto příspěvky, je naše ztráta téměř jistotou.

  • asgard336.4.2017 15:11reagovat

   Plzni i Slavii stačí ze zbylých 8 kol uhrát 5 výher nebo 4 výhry+3 remízy (15 bodů) a naše výsledky je vůbec nemusí zajímat.Utopistickými teoriemi bych se vůbec nezabýval.Šanci zaútočit na titul ještě na jaře jsme pohřbili v zimním přestupním termínu.Ztrácet po podzimu 3 body na Slavii sice nic neznamenalo,ale ztrácet 7 bodů na Plzeň (včetně dohrávky u klokana) už je dost a na tu jarní stíhací jízdu jsme měli být lépe vyzbrojeni.Tenhle kádr nemá potřebnou kvalitu,typologii hráčů ani morální sílu na to, aby zopakoval zázračné jaro 83,95 nebo 2000.Tahle sezona je v hajzlu tak jako tak a místo marného čekání na zázrak bych raději už chystal potřebnou výzbroj do příští sezony.Sezona 2017-18 bude totiž hodně klíčová i s výhledem do dalších let.

  • Lobrock6.4.2017 16:18reagovat

   Budem rádi, když udržíme třetí místo. S naší produkcí dvou šancí na zápas dáme soupeřům maximálně jeden gól a uvidíme, kolik jich dostaneme. Musíme spoléhat, že Zlín a Boleslav zůstanou v krizi. Neočekávám, že nějak závratně zvýšíme svůj dosovadní bodový průměr.

  • majtin6.4.2017 18:05reagovat

   Jako kdyby rozhodčí tohle kolo pískali rovinu, tak by to bylo o 7 resp. o 6 bodů, ale na oba bychom museli nahrát de facto 7 b.. Jenže to jsou kdyby, takhle to je pro mě nereálné i na druhé místo. Ať jsme a nebo nejsme Sparta, ti před námi tolik ztrácet nebudou.

  • victorlima6.4.2017 18:32reagovat

   Tak třetí místo bychom udržet měli. Co by za to některá naše i zahraniční známá mužstva dala. Buďme trochu pokorní, prostě to nevyšlo (z různých důvodů) a věřme, že bude líp. Předkolo EL také není špatné. Zvláště, budeme-li nasazeni (což je velmi pravděpodobné). Na úspěšné učinkování v LM, bohužel české kluby nemají kvalitu ani finance. Předpokládám, že jejich výsledky v předkolech to jenom potvrdí. Soustřeďme se na posílení mužstva a jeho řádnou přípravu na nový ligový ročník. Snad se vydaří lépe.

   • thomasd866.4.2017 19:22reagovat

    Promin, ale tohle je typicka ceska priposrannost. Uz jen kvuli posledni vete : Snad se vydari lepe...Tady jde videt, ze nejen ambice klubu ale i fanousku klesly nehorazne dolu..Byt vdecny za 3 misto? A rikat si , ze snad bude pristi rocnik lepsi? To snad ne....Ja byt Tebou, tak jsem totalne nastvanej, jakej amaterismus u nas vladne a ne byt jeste vdecnej, promin, neber to prosim osobne...

    • asgard336.4.2017 21:09reagovat

     Nejde o to být vděčný za 3.místo,ale umět se podívat realitě do očí.Mít nejvyšší ambice je správné,nutné a potřebné,ale musí to být něčím podložené,jinak nám zůstane jenom slavná tradice a historie.V novém tisíciletí už nestačí jenom vykřikovat ”My jsme Sparta,kdo je víc”.Tahle éra vyvrcholila a skončila na přelomu tisíciletí.Po roce 2001 jsme už nikdy nezískali ani 2 tituly v řadě.Nevyléčitelné diletantství,které se tady táhne celou Danečkovu éru,je příčinou toho,že jsme ztratili veškerý respekt a jsme vyloženě k smíchu nejen pětiletým fandům Plísně,ale všem odpůrcům Sparty napříč republikou.

    • victorlima7.4.2017 8:45reagovat

     Děkuji za reakci. Neomlouvej se thomasi86, to je ok, v rámci diskuze. Ne já opravdu nejsem vděčný za 3. místo. Chtěl bych pochopitelně vidět Spartu co nejvíce nahoře. Mimo to, že vedení a hráči nesou podstatný díl viny za naše poslední neúspěchy, hraje zde pro všechny hry i fotbal samozřejmě podstatnou roli štěstí. To jsme si asi vybrali dříve. Neuvěřitelný počet zranění po celou sezonu, bodové konto ovlivňující, nešťastná rozhodnutí rozhodčích atd. V neposlední řadě i přehmaty trenérů, nezvládnutá příprava a z toho plynoucí neklid v kabině. To vše se sešlo v jedné sezoně. Chtěl bych pochopitelně více než naše současné umístění, ale realita je teď jiná.

 • Paník

  Bunda6.4.2017 12:34reagovat

  Bublina? Smích to snad ne. Je to úplně stejný odborník jako Hřebík, ale on dokáže delší dobu trénovat dospělé lidi. Nedokáže připravit tým na celou sezónu? Koukni na ten kádr ty vole Smích Hrají strašne vysoko nad jejich možnosti. Kdy Sparta hrála vysoko nad své možnosti? V roce 2001. Zkus se zeptat někoho z fotbalu na Paníka a každý ti řekne že je to výborný trenér a odborník.

  • Lobrock6.4.2017 12:35reagovat

   Souhlasím, ten kádr je v podstatě druholigový. A Zlín se do druhé ligy do tří let vrátí, až vyhodí Pánika.

   • jurasek1116.4.2017 12:46reagovat

    Když dokáže s tímhle hrát dobrý fotbal mohl by z lepší kvalitou u nás, klidně udělat titul.

  • jurasek1116.4.2017 12:36reagovat

   Výborný trenér.

  • Brian Pricke6.4.2017 12:38reagovat

   Možnosti Sparty jsou pouze první místo.

  • munzig6.4.2017 12:50reagovat

   podle některých příspěvků to vypadá, že je Rada vlastně výhra :-D

  • SuperFrankie6.4.2017 13:09reagovat

   Promiň, ale tohle prostě není náhoda. Zase na jaře vybouchli epickým způsobem. Je to odborník, ale zase tak kvalitní kouč to není.

  • bigcock6.4.2017 13:11reagovat

   O Panikovi je znamo v celem regionu, ze je to fotbalovy fanatik, navic odbornik. Zije 24 h fotbalem, zadny strejda Bago a strely na branu trening. Nevim kdo prisel na to, ze je Panik nahodak.

   To je zase nejaky internetovy insider.

   • Bunda6.4.2017 13:17reagovat

    SuperFrankie.. Ale to bude asi troll nebo je pod vlivem Smích Kdyby Paník vedl Spartu tak můžeme hrát nad sve možnosti a udělat mega úspěch. S trenéry jako je Rada je jistý pouze průměr ze kterého nejde vybocit. I Grygera říká že Paník je neskutečný borec a dělat s ním fotbal je vysoká škola fotbalu. Frankie ho má za bublinu..

    • SuperFrankie6.4.2017 13:32reagovat

     Nech toho, Bundo! Smích Z kolika trenérů a hráčů už jsi byl takhle nadšený a nakonec si vystřízlivěl? Mě prostě Pánik nepřesvědčil. Neumí dlouhodobě vtisknout hráčům top formu a nemyslím si, že ten kádr Zlína je tak špatný. Naopak letos má i bez Hájka na vrchní polovinu tabulky, takže sice hráli nad svoje možnosti první půlku sezóny, ale pak už zase odpadli. Proč? Není to Pánikova vina? Já jsem ho neoznačil na bublinu, jen si nemyslím, že je to tak kvalitní kouč, který by byl pro Spartu posun.

     • AlaMierda6.4.2017 13:33reagovat

      tak na druhou stranu, který český trenér umí vtisknout dlouhodobě top formu a který by byl pro Spartu zaručený posun vpřed?

      • SuperFrankie6.4.2017 14:53reagovat

       Vrba (i když ho nesnáším), Lavička, možná i Kotal.

       • munzig6.4.2017 14:59reagovat

        Moc nepobírám proč Kotal jo a Pánik ne, když prvně jmenovaný z Brna žádný TOP mančaft neudělal a Pánik z druholigisty tým který bojuje o poháry.

        • ACSpartaPraha4ever6.4.2017 20:39reagovat

         No, ač nebojuju za Kotala, tak když přicházel, bylo Brno v hovnech, za tu dobu co tam byl, je dostal až do bojů o TOP 5. Odešel a hrajou opět o záchranu.

     • captain_obvious6.4.2017 15:17reagovat

      ”Já jsem Pánika nikdy nechtěl. Myslím si, že to je bublina, která neumí pořádně připravit tým.” Smích

    • Brian Pricke6.4.2017 13:32reagovat

     Vůbec nechápu termín ”nad svoje možnosti”. Když tak hraješ, tak to tvoje možnosti jsou.

     • majtin6.4.2017 23:03reagovat

      Asi by bylo přesnější používat termín ”využívat potenciál mužstva téměř naplno”, si myslím že tak nějak to bylo myšleno.

    • bigcock6.4.2017 16:29reagovat

     Sedis s nim casto na pivu Úsměv

  • standis6.4.2017 13:15reagovat

   Vyhodit Panika může akorát idiot.

   • Bunda6.4.2017 13:18reagovat

    Nevýhodi ho. Bude chtít odejít sám. Kez by si dal pauzu do léta a pak hurá do Sparty.

  • AlaMierda6.4.2017 13:24reagovat

   kvalitní trenér, o tom nemůže nikdo pochybovat. Z ničeho si tam poskládal kvalitní tým a to i po typologické stránce. Ví přesně co chce hrát a přesně o jaké hráče tým doplnit.

   • Bunda6.4.2017 13:50reagovat

    Příchod útočníka Traoreho je naprostá pecka. Podprůměrného útočníka z druhé ligy přivedl s tím že z něj udělá DZ a on je tam výbornéj. Má plán, ví co chce, umí to naučit.

    • AlaMierda6.4.2017 13:57reagovat

     Traore hrál i v Táborsku spíše středního záložníka nebo podhrota

    • pubi6.4.2017 16:02reagovat

     Ty vole. Smích Traore v Táborsku v útoku nehrál a rozhodně nebyl podprůměrnej. Smích

81590 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha