Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kadlec - ne Kadlec

  železník6.3.2017 18:18reagovat

  Kadlec je po zranění, chybí mu herní praxe, nebudu ho omlouvat vrátil se za polovičku co odešel, takže žádný prodělek. Potenciál velký!

  Ale když odcházel, byl v nejlepší formě, tak si vzpomeňte z jakého týmu odcházel a do jakého se vrátil! Ani Messi a Ronaldo by nic nedokázali!!

  Hráči hrají, jak je trénují. Já tam nevidím žádný systém, žádnou koncepci, žádnou automatiku, to znamená, že bych hledal chyby v práci sportovního vedení. Né v trenérovi, protože nevíme kdo to je, ale ve sportovním vedení, část po Ščasném, část Holoubka, část Požára atd.

  • victorlima7.3.2017 19:53reagovat

   Finančně Kadlec prodělek není. Fotbalově, ale ano. Nevím jestli ho někdo sledoval. V bundeslize se nechytil, přestože měl dobrý nástup. Několikrát se zkoušel dostat do základu, ale marně. Po odchodu do Dánska měl být hráčem základu, ale po pár zápasech zahříval spíš lavičku, nebo šel hrát na posledních pár minut. Nevím, koho napadlo, že teď bude posilou pro Spartu ? Hlavně, že je Václav spokojený, že je konečně ve velkém městě, kde je větší možnost zábavy a nikdo ho nenutí učit se německy. V tom smyslu hovořil v rozhovoru pro Sport.

 • Syky

  LukyACS6.3.2017 16:46reagovat

  Hodně mě štve, že není v našem dresu https://twitter.com/JanSyky6/status/838732587673792513

   

  I když u nás by teď asi takhle neválel, protože by zapadl do tý šedi jako ostatní, ve Slavii má velkou výhodu, že se vezou na vlně euforie a to je pak všechno snažší.

  • Chabix6.3.2017 16:54reagovat

   Já dodnes nechápu proč jsme ho jen tak pustli do Liberce. Ano byla tam opce, ale prakticky to pro nás bylo nevýhodný. Podle mě měl na to hrát za Spartu už v době, kdy jsme ho poslali na hostování do Brna.

   • LukyACS6.3.2017 16:57reagovat

    Mně se v Brně pod Kotalem hodně líbil, tam hrál snad ještě lépe než v Liberci, kde ho ze začátku limitovala zranění a asi i to, že Liberec v lize hrál hovno.

    Po povedeném hostování v Brně mu Ščasný odmítl dát šanci a Sýkora odmítl jít na další hostování do Brna a udělal dobře, tohle pendlování po hostovačkách asi není pro nikoho dobré. Bohužel se Ščasnému a našemu vedení víc líbil Breznaník a spol.

    • majtin6.3.2017 17:35reagovat

     Breznaník, Litsingi ...grrrr. Já jsem byl naštvanej na Lavičku, že si ho z Brna nestáhl už v zimní pauze.

   • Bunda6.3.2017 16:58reagovat

    V Brně měl 5+4. V prvním roce jeho kariéry v lize. To neměl nikdo ze záložníků snad 20 let.. Kudela o něm už v Brně tvrdil že bude táhnout národák. Jo bude.

  • Bunda6.3.2017 16:54reagovat

   Často jsem tu o něm psal. A dostával jsem to sežrat že je to můj kámoš a tlačím ho nesmyslně do Sparty. A že je to průměrák. První tři kola a pokaždé Slavii táhl asi jako nás táhl Dočky. Včera zastínil stamilionový hráče Zmrhala s Barákem a v předchozí kolech ani nemluvím. Aktuálně nejlepší hráč ligy. Vyměnil se za Frýdka,který zpracuje balon pod nohu jako kluci v B třídě. Pak se Sparta diví že je třetí. Rozdílové hráče odmítá a tahají se do klubu průměráci.

   • Ludvik26.3.2017 17:29reagovat

    neprošel Hřebíkovo sítem zvaném CHARAKTER

    • Dub6.3.2017 17:34reagovat

     Hrebik se zaslouzil o to,ze do Sparty prisel.

   • victorlima6.3.2017 17:45reagovat

    O Sýkorovi jsem tady nepsal, ale viděl jsem ho mnohokrát za Liberec a nepřipadal mi nic moc. Včera to bylo lepší. On stejně v rozhovoru pro Sport řekl, že chtěl do Slavie případně do Plzně. Co s takovým hráčem, který u nás hrát nechce.

    • majtin6.3.2017 18:02reagovat

     Ale otázka je, proč tady hrát nechtěl. Mě napadá, že nejspíš po předchozích zkušenostech.

  • Jerababa6.3.2017 17:34reagovat

   Kdyby jen Sýkora. Kdyby DK chtěl, aby Sparta něco hrála, tak jsme dneska mohli klidně v základu mít Sýkora, Deli, Kadeř, Brába, Krejčí, Skalák, Schick.

   A kdo by na nás v lize měl?

   • spartas6.3.2017 17:35reagovat

    Kadeřábek, Krejčí i Brabec odešli ve správný čas.

   • Dub6.3.2017 17:35reagovat

    To by bylo skvely.Ale ty kluci chteli odejit..Nemuzes je tu drzet.To uz jsme parkrat zazili a byla to traga..

    • kilovolt6.3.2017 17:52reagovat

     možná je správné ptát se proč chtěli odejít

   • LukyACS6.3.2017 17:38reagovat

    Kadeře, Brabce, Krejčího... jednou je musel pustit, ti kluci se musí posouvat dál, nebo tady začnou stagnovat. Mám dojem, že se to stalo u hráčů jako Holek, Vácha... ti v mistrovské sezoně váleli hodně, pak začli postupem času uvadat. Přitom tehdy měl Vácha nabídky z Belgie, měli jsme ho pustit a nahradit někým novým.

    • victorlima6.3.2017 17:55reagovat

     U Váchy je to Luky jiné. Toho zbrzdily dvě vážná zranění kolene. Od té doby už to není ono a nevím jestli ještě někdy bude.

   • victorlima6.3.2017 17:52reagovat

    Jerababo, píšeš tu nesmysly. Kadeř, Brába, Krejčí, Skalák, Schick Ti všichni už se nemohli dočkat, aby ze Sparty vypadli a mohli si vydělat velký prachy jinde. To co dostávají ve svých současných klubech by jim nikdo u nás nedal. Dneska nemůžeš udržet žádného hráče proti jeho vůli. Bohužel si musíme vystačit s těmi kteří za nás hrát chtějí a jsou u nás s penězi spokojeni.

    • Jerababa6.3.2017 18:39reagovat

     Pak tady ovšem pořád nefňukejte, že ten nebo onen je lepší než my. A rozhodně už nikdy nebudeme válcovat ligu, už nebudeme těžit z toho, že jsme byli přestupkou do evropy.

     A já píšu, kdyby DK chtěl, to znamená, kdyby do toho taky nalil prachy. Takhle jsou to jen sny o LM s hráči, kteří přišli dohrát do důchodu, s těmi po zraněních nebo s těmi, kteří vyhořeli jinde, doplněno o ty, kteří nemají ani na průměrnej zahraniční klub.

     Nenajdete ani jeden příspěvek ode mne, kde bych tohle nějak kritizoval, ale už mě štve ta atmosféra tady, kdy každej očekává bůhví co.

     Fotbal je prostě o penězích. Sem tam můžeme mít kliku a může se nám sejít pár dobrejch hráčů, štěstíčko atd. a můžem zažít dobrou sezonu, ale při momentální rozesranosti všeho u nás, vedením počínaje, přes diváky po hráče si asi nějakou dobu počkáme.

     Nakonec odrazem toho je i momentální stav na tomhle foru, kde už se prakticky nikdo neshodne s nikým na ničem a ještě se sem serou seshiti, plísňáci a kdo ví kdo ještě.

     Napřed nás drtila Berbro-plzeňská mafie, teď přijdou na řadu čínský prachy, pak zas něco jinýho.A když už nám něco vykoukne z dorostu, tak to stihnem prodat, vyměnit nebo tomu nedáme smlouvu. Nějak mě dochází optimismus. Za poslední dekádu tý radosti moc nebylo. Tak možná proto to postesknutí.

     • victorlima8.3.2017 11:42reagovat

      Je to sice k vzteku, ale teď už pravdu máš. D.K. nás sice bohatě sponzoruje, ale ne tak, abychom měli na to, být tím top českým klubem jako v minulosti. Jsou jiné ekonomické podmínky a jsou tu i jiné bohaté nebo lépe hospodařící kluby, než naše milovaná Sparta. Bohužel pokud do toho někdo nenaleje velký prachy, tak nebudeme tam kde si to všichni přejeme. Tvé duševní rozpoložení a zklamání ovšem chápu. Jsem na tom podobně.

  • Furia Ceca6.3.2017 17:59reagovat

   Uvidíme jak budou táhnout až v pohárech dostanou nějakej mančaft na úrovni.

  • ACS736.3.2017 18:26reagovat

   Sýkora má výbornou formu, tvrdím to od začátku jara.. to že není zde, je obrovská chyba.. jsem rád, že starý páky sparta fora jako je LukyACS (munzig, spartas atd.) mají úroveň a dokážou uznat i kvality nenáviděných soupeřů..

    

   https://www.youtube.com/watch?v=wUydPUGSpOY

  • captain_obvious6.3.2017 18:50reagovat

   Hlavně, že už tu není Otava, ten pitomec by byl schopný poslat na hostovačku s opcí i Kikina. 90 % lidí z tohohle fóra chtělo po hostovačce v Brně Sýkoru zapracovat do A týmu, příp. ho stáhnout už v zimě té sezony, kdy byl v Brně. Bohužel jsme tehdy nestavěli Betlém no. LOL. Tak gratulace Slavce, že si postavila Betlém a vyhraje s ním ligu, zatímco my budeme zase čumět s otevřenou hubou, tentokrát pro jistotu nejspíš až ze 3. fleku.

  • ACSpartaPraha4ever6.3.2017 18:56reagovat

   Neštve mě, že tu není, pro mě je to těžce průměrný hráč a tři jarní kola na tom názoru nic nemění. Úsměv A pokud by podle tebe ”zapadl do tý šedi jako ostatní”, tak vlastně potvrzuješ můj názor. ;-)

   • LukyACS6.3.2017 19:05reagovat

    To teda fakt nepotvrzuju, protože takových hráčů, co nedokážou vyniknout při krizi týmu je tak 99%. U nás když hrajem hovno, tak se dá pochválit maximálně 1 hráč a to ještě v každém zápase vybereš jiného.

    Jinak Sýkora měl první půlrok v Brně lepší statistiky, než měl u nás Krejčí a v Plzni Pilař a to je Brno kvalitou jinde než Sparta či Plzeň.

    • ACSpartaPraha4ever6.3.2017 19:24reagovat

     Láďa měl v první celé sezóně za Spartu 6+6, Sýkora v Brně 4+3. To jen tak na okraj. Pořád ale nechápu, proč se nemluví o jeho statistikách v Liberci, asi možná proto, že nebyly tak oslnivé, jen hádám... ;-)

      

     Nemyslím si, já například můžu říct, že i přes špatné výkony týmu mohu výkony Sáčka i Čermáka hodnotit pozitivně.

      

     No jo, to máš tak, pak by se ale zase lidi mohli posrat, že se přivedl frajer za € 1 Mio., tak jak to, že to netáhne... Se podívej, co se děje, když se nepovede zápas Kadlecovi...

      

     Mňo, asi nechme to být, ”sedneme” si za rok znovu a popovídáme si o tom, jaký ten Sýkora měl nakonec přínos... ;-)

     • LukyACS6.3.2017 19:31reagovat

      1) Porovnávám ten půlrok Sýkora 2+4, Krejčí 1+4, Pilař 2+2

       

      2) Už jsem psal, že výkon hráče ovlivňují výkony celého týmu. Fotbal je kolektivní sport, takže je to dost logický. V lize hrál Liberec hovno, takže měl statistiky na hovno, ale mrkni třeba na EL, kde to Liberci šlo o dost lépe - 9z 4+1

       

      3) Kadlec - vidíš a taky si myslíš, že Kadlec nemá ve Spartě co dělat? Že je to typ hráče, co sem nepatří? Asi ne, viď? Je sice po zranění, ale už na podzim nepředváděl moc dobré výkony, když nám to nešlo. On je zrovna ten typ hráče, kterej půjde dost nahoru, až se celkově herně odrazíme.

       

  • AlaMierda6.3.2017 19:04reagovat

   tak jestli by tu zapadl do té šedi, ze které je momentálně dost lehké individuálně vyčnívat, tak asi nebude tak kvalitní, jak tu někteří píšete. Nicméně nějak podobně se tu brečelo třeba po Kopicovi a kde je dnes. Až Sýkora začne výrazně vyčnívat v lize, rozhodovat klíčové zápase, dostane se stabilně do repre a přestoupí do kvalitnější ligy, kde se prosadí, tak pak je namístě tu litovat, že k nám nešel.

   • LukyACS6.3.2017 19:07reagovat

    Vyjmenuj hráče, kteří dokáží hrát stabilně dobře, i když se celku nedaří? Ze Sparty by to za posledních 10 let byl asi jen Kadeřábek(ten si vždy splnil svoje) s Bonym, kterej dokázal z hovna uplést bič. Jinak takovejch výjimečných individualit je strašně málo.

    • AlaMierda6.3.2017 19:20reagovat

     no třeba Kweuke uměl udělat zápas když se nám nedařilo. Z poslední doby mě napadá třeba Sionko, často Lafata, Dočkal, v lize ve Slávii třeba Škoda, v Plzni do zvládal třeba Ďuriš, v loňské Bohemce trojice Schick, Mosquera,, Acosta. Za Vavrušky v Libe třeba Delarge, léta ve Slovácku Došek, Mešanovič a Harba svého času v Jihlavě a dalo by se pokračovat. Jo nebyl to tým jako Sparta ale ti hráči prostě pernamentně zvládali zajištovat přísun bodů. Ve světe těch boprců je samozřejmě mnohem víc, proto hrají v kvalitnějších ligách

     • LukyACS6.3.2017 19:35reagovat

      Zrovna třeba ta Bohemka je ukázkovej případ toho, kdy tým hrál dost luxusně, zejména na jaře jim to šlapalo. V posledních 10 zápasech ligy uhráli snad jenom o bod míň než my. Ďuriš v týmu kterej získal titul to samé. Harba v době, kdy dal za sezonu 16 branek, úplně to samé, to Jihlava šlapala a zažila snad životní sezonu od návratu do ligy. No a jak pak Haris zapadl, když tým hrál hovno, co?

      Takovejch hráčů je fakt málo, se Sionkem souhlasím, ještě bych asi přidal Pospěcha, ten taky makal a dřel, i když nám to nešlo.

      • LukyACS6.3.2017 19:40reagovat

       Harba je asi ukázkovej případ takový komety, v Jihlavě to tenkrát fungovalo a on dokázal zužitkovat práci týmu, teď to šlo Zlínu a také to dokázal přetavit v góly, ale jakmile to Jihlavě nešlo, tak nedokázal vůbec nic. Třeba Lafata teď hraje bídně a myslíš si, že je to tím, že už na to nemá? Podle mě má furt své místo v týmu, jen je těžký dát gól, když za zápas nedostaneš žádnej balon.

      • AlaMierda6.3.2017 19:43reagovat

       Ďuriš jim rozhodoval zápasy ve kterých hráli totální sračku, to samé Harba a vlastně i Mešanovič, než šel do Slavie. Bohemku ty dva táhli, tak dobře pořešenou ofenzivu nikdy Bohemka neměla a vždy i když hrála špatně tak jim tam ty křídla udělali nějakou akci, nebo dali gola. V Brně několik let vyčnívá starej Zavadil a jak říkám, takových hráčů by jsme našli dost. Ale čert vem nějaký názory na Sýkoru, mě víc zajímá kdy se my dostanem z těch sraček a začneme hrát fotbal

   • LukyACS6.3.2017 19:11reagovat

    Mimochodem, podle tohoto by neměl na Spartu nárok třeba Krejčí, kterej dokázal podávat hodně špatný týmy, když to Spartě v zápase nešlo, navíc si často ani nedržel formu. Takže asi tak.

    • LukyACS6.3.2017 19:12reagovat

     hodně špatný výkony

    • AlaMierda6.3.2017 19:21reagovat

     tak ono v těch časek taky měl Krejčí sedět na lavičce, protože byl tak půl rok totálně mimo. Na to jakmile dojce v Bologni, ta kse s ním nidko tak dlouho párat nebude

   • asgard336.3.2017 19:41reagovat

    Ono to není jen individuální kvalitou,ale taky systémem hry,který jeho tým produkuje.Liberec i Slavia hrají proti nám daleko přímočařeji,což mu evidentně vyhovuje.Tady by jeho náběhová rychlost byla otupena naším systémem hry a zapadl by tady do (pod)přůměru stejně jako ostatní lajnoví hráči - Zahustel,Šural,Holzer a naposledy Vatažužu...

 • Hrůza tady

  maaarty6.3.2017 16:36reagovat

  Po letech jsme neprohráli zápas o titul a tady se stejně jenom držkuje.Vztek

 • Siegma

  viktor18936.3.2017 15:32reagovat

  No vidíte, u nás jsou v kotli ještě beránci :)

  http://www.denik.cz/fotbal/odpudiva-dekovacka-fans-sigmy-rasisticky-nadavali-vlastnimu-hraci-20170306.html

  • munzig6.3.2017 15:35reagovat

   Pokud jsem se neztratil v diskuzi, pochopil jsem že chodíš do kotle.

   Co by se podle tebe stalo kdyby Timmy přišel pod kotel a zkusil s ním diskutovat. Nebo kdyby jen běžěl pod kotel slavit gol?

   • viktor18936.3.2017 16:03reagovat

    Nemyslím si, že by s ním byl kdokoliv ochoten diskutovat. Nikoliv kvůli snědé barvě pleti, ale protože se jednou provždy zřekl dresu Sparty a následně se i v Béčku vykašlal na několik tréninku. Takové chování prostě nelze u nikoho tolerovat a je jedno, zda li je černý, červený, kapitán, kanonýr, legenda nebo obyčejný žoldák. Je to proti našemu myšlení. Chápu, že pro mnohé lidi v této diskusi je to v pohodě, ale pro nás prostě ne! Smiřte se s tím! Nedokážu si vůbec představit, co by měl udělat, aby mohl vzniknout prostor pro nějakou diskusi pod kotlem. Ale určitě něco víc, než zablekotat pár slov do kamery, která mu sesmolil mistr Kasík. Ať uspořádá nějakou charitativní akci pro děti (návrh jednoho ze starších fanatiků), nebo nevim. Celkově je konverzace po zápase pod kotlem nesmysl.

    Kdyby běžel slavit gól, tak by to možná někdo bral i jako provokaci. Záleží asi na tom, co by u toho dělal. Takže moje odpověď na tvoji otázku je pískot a pískot. V obou případech.

    • munzig6.3.2017 16:15reagovat

     Nemyslel jsem to jako narážku na rasismus aby jsi mě pochopil. V tomhle se mi naopak náš kotel líbí že v něm rasismus nedástává prostor.

     Takže ve vašich očích situaci kolem něj vyřeší jedině prodej. I kdyby celý jaro odehrál nejlíp z celýho týmu.

      

     • ouki7.3.2017 2:25reagovat

      Náš kotel dříve býval hodně rasistický. Křetinský si ho v tomto musel vychovat. Nabíráním afrických hráčů. Bony to zlomil.

  • ACS736.3.2017 15:53reagovat

   největší stupidita...

  • Paspartu6.3.2017 15:55reagovat

   Aspoň v kotli nemáme nejhloupější lidi, ale druhé nejhloupější. Nadávat hráči, který nic neprovedl je hovadina.

  • majtin6.3.2017 15:55reagovat

   Každopádně Plšek - u mě palec nahoru, stejně jako ostatní hráči Sigmy. (A i Jílek se k tomu postavil vcelku správně.) Doufám, že budou inspirací i pro naše hráče. A nejen v případě Timiho, ale třeba i teď v případě Olayienky. Ty jsi tu nadhodil, že to byla záležitost desítky lidí, ale předpokládám, že zbytek lidí z kotle by to pochopil, proč nebyla děkovačka. I když uznávám, všechno jsou to trochu jiné případy, ten olomoucký je křišťálově jasný.

   • viktor18936.3.2017 16:05reagovat

    Proč by to měla být inspirace pro naše hráče, když oni sami Timmyho nechtějí?

    • majtin6.3.2017 16:12reagovat

     Tak já sem měl na mysli hučení na Olayinku nebo hučení na Timiho proti Žilině, ale tam pravda byla otevřena jen část stadionu.

     To že hráči Timiho nechtějí - zaznívá tenhle argument často, mně to tak nepřijde, ale ty máš nejspíš lepší informace (bez ironie). Můžeš se o tom nějak obšírněji rozepsat - s kým si mluvil, jaké části hráčů se to týká. Takhle je to jen ve stylu ”jedna bába povídala”. Já jsem sem dával fotky jak Timiho po Bohemce utěšují Costa, Julda, při odchodu ze hřiště v Rostovu se k němu i Holas choval přátelsky - to považuju za argument minimálně proto, že se ta averze netýká celé kabiny.

 • Žumpa

  Paspartu6.3.2017 15:19reagovat

  Tady z toho fóra se stala jedna velká žumpa. Škoda, že Sparta nevytvoří forum, na které by byl přístup jen po vložení čísla permanentky. Potom bysme se zbavili naplavenin z Plísně nebo od sousedství klokana.

  • Furia Ceca6.3.2017 15:43reagovat

   Ještě to tak :-D By se každej chodil koukat kterej exot je kdo Úsměv

 • Škoda peněz

  Bublík6.3.2017 14:25reagovat

  Bohužel vyhozené peníze : Kadlec V.,Kadlec M. (zadarmo drahý)Vatajelu, Mazuch,bohužel i Rosa. Jejich platy by mohly sloužit v akademii....Otrávení

  • Paspartu6.3.2017 14:55reagovat

   Vy jste se s tím Vencu snad všichni zbláznili. Zvedni se z gauče a zkus si po půlročním zranění jít zaběhat, natož hrát zápas.

    

   Vracet se do Česka je fakt jenom za trest.

   • Ludvik26.3.2017 15:43reagovat

    to nevylučuje, že to nebyly vyhozený prachy. K čemu, Ti je zraněný hráč nebo hráč bez formy?

   • Bublík6.3.2017 16:14reagovat

    Když hráč nastoupí, znamená to, že je zdráv a schopen hrát.Sparta má dostatečný kádr.Vztek

  • ACS736.3.2017 15:13reagovat

   co platy, ale jen nákupy totálně z formy hrajícího Kadlece (v Midtjyllandu se řechtaj ještě teď, co se jim podařilo za kauf) a dřeváka Vatajela (v Rumusku za to chlastaj ještě dneska) vyšly na nějakých 110mil. Údiv z toho je jednomu mdlo...

   • Bublík6.3.2017 16:18reagovat

    Kristepane ve Spartě je asi deset asistentů, tak někdo musel toho dřeváka vidět..........

 • Johny14 a ACS73 včera v Edenu:

  Lobrock6.3.2017 13:19reagovat

  Johny14 a ACS73 včera v Edenu (brejličky má ACS73 a během zápasu zpíval lets go, ačkoliv boss kotle jasně do amplionu vřískal, že se zpívá něco jinýho). Johny14 a ACS73 včera v Edenu:https://twitter.com/DanPeterka/status/838495135973408769

 • Kamile,

  ACS736.3.2017 11:08reagovat

  měl bys více pročítat sparťanské weby, ať nejsi za rouru Úsměv

   

  ”LET´S GO SPARTA, LET´S GO!”

  Let´s go SPARTA, let´s go,

  let´s go SPARTA, let´s go ......

   

  http://www.spartaforever.cz/ukaz_clanek.php?clanek=142

   

 • Lets Go

  ACS736.3.2017 10:58reagovat

  Kamile, tady si to můžeš i za pár liber koupit, ty trdlo Smích

  http://cs.czech.fanchants.com/football-songs/sparta-praha-chants/lets-go-sparta-lets-go/

  • Johny146.3.2017 11:18reagovat

   Jestli jde o toho exota, ktereho myslim, tak ten tu pravidelne napada kazdeho, kdo ma jiny nazor, ze je to slavista, plzenak a ja nevim co jeste. Taky se mi to stalo. Komu fandi on sam, to netusim.

   • ACS736.3.2017 11:25reagovat

    ano, Kamil Bělohlávek alias ”Lobrock” z Krče, vždy byl bohemák, ale pak se z nějakého důvodu přeorientoval na spartu (asi vítěznej typ Smích )

    hlavně teď dokázal, že na spartu vlastně vůbec nechodí, zřejmě kecálek...

    • kapacitos6.3.2017 12:46reagovat

     Pořád lepší bývalý bohemák, než 50-letý troll co tu postuje sračky ve stylu ”směju se” Vztek

     • Lobrock6.3.2017 13:32reagovat

      Jednu výhodu ta včerejší výhra sSlavie má. Nějakej čas sem nepolezou kurtové a podobný plzeňský hovna, bohužel se tu budou muset snášet seshiti ACS73 s johnym14 a podobná pakáž. Budem je holt muset umravnit v derby, když to tu nikdo není ochoten promazat.

      • Furia Ceca6.3.2017 14:07reagovat

       S tou naší formou neumravníme ani sami sebe. Budem rádi za 3:0.

       • Brian Pricke6.3.2017 14:20reagovat

        Uff, tak to jsem hodně rád, že místo kotle nejsou fanoušci jako ty.

 • Záznam

  Ludvik26.3.2017 10:35reagovat

  Jsou někde záznamy celého utkání z ligy? Vím, že to na Isport někde bylo, ale nedokáži dohledat.

  Díky

  • ACS736.3.2017 10:37reagovat

   na isportu je to vždycky maximálně den po utkání, pak už jen sestřih...

   • Johny146.3.2017 11:16reagovat

    Ja myslim, ze to v archivu drzi delsi dobu, minimalne do dalsiho kola urcite.

    • ACS736.3.2017 11:49reagovat

     já jsem tam nedávno hledal a nenašel, ale netvrdím, že nemáš pravdu, naopak Úsměv

  • Tashunka Witko6.3.2017 10:42reagovat

   Tak Spartu dávali v TV a já si to natočil. Včera jsem sebral odvahu a s přestávkami jsem to během dne ještě jednou zkoukl a byla to pořád stejná hrůza jako v sobotu ”naživo”, navíc s ”komentářem” idiota Bosáka.

   Osobně bych ti to nedoporučoval sledovat, pokud si nechceš příliš kazit vstup do nového týdne.

    

   • hombre6.3.2017 11:16reagovat

    A byla to stejná hrůza, jako v sobotu ” naživo”. Někdy, když se něco nepodaří, tak se na to mrknu druhý den a člověče, taky je to stejný.

    Všiml jsem si, že máš holkofóbii a kurva velkou Úsměv. Když si ji přestaneš všímat, přejde. Jinak máš pravdu, že tu nemůžeme rozehrávat hráče rok, nebo dva. Nejde to, tak musí pryč. Jinde může hrát lépe.

    K sobotě. Tam byla vidět nervozita a tým u dna, to jsem fakt ještě neviděl. Když někdo nezpracuje přihrávku po zemi 10 x, to je špatné. Mě ten zápas ukázal, co jsem si myslel. Davide, už se na to vyser, je to nedůstojné tvého jména a ta žlutá, faul jak prase. A Venca, to nebylo ani na 3 ligu a jěště ten přímák Neutrální.

    Jo k akademii, píšu až dnes, to mám jiný názor. Víš to nejde hned. To je 10 let min. Výsledky akademie jsou dnešní 16-17 kluci. To je produkt Hřebíka a oni jsou opravdu dobří. Po nich budou pořád lepší a lepší. A hlavně jsou už rychlostně dobře vybavení. Uvidíš, mladíků.

    • hombre6.3.2017 11:18reagovat

     Mně ten zápas ukázal, sorry.

    • victorlima6.3.2017 18:01reagovat

     Ano Lafi už by měl končit. Oceňuji jeho bojovnost, nasazení, ale je už všude pozdě, nikomu neuteče a navíc kazí i přihrávky.Odvedl toho pro Spartu hodně, ale už je asi konec. Sparta bohužel nemá žádnou náhradu. Pulkrab je zraněný, Kadlec úplně mimo a Juliš již dlouho nic neukázal. Snad dát dopředu Šurala a víc vysunout Čermáka.

  • majtin6.3.2017 12:09reagovat

   Tady: http://liga.isport.blesk.cz/fotbal/epojistenicz-liga/sparta-dukla/zive-zapas?match=252535

   Nevím co tu řešíte, že to po pár zápasech zmizí, já zkoušel první i třetí kolo a je tam ten kompletní záznam pořád.

80650 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha