Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Promiňte, pánové

  Franta z lidu3.8.2016 23:53reagovat

  Psali jste mi, když jsem kritizoval ”posilování” a přístup vedení:

  ° máme silný kádr

  ° máme zdvojené posty

  ° posílil nás Michal Kadlec

  ° přijde k nám Tomáš Rosický

  ° jsme silnější, protože jsme sehranější

  Kde je ten váš bezbřehý optimismus? Nikdo nechtěl slyšet reálný stav, pořád jste koukali na Spartu skrz ”Peltovy a Vrbovy” růžové brýle... Nyní čekáte co? Postup v EL opět minimálně do čtvrtfinále a spanilou jízdu v ePojištění.cz lize?

   

  • Promiňte, pánové

   Obelix3.8.2016 23:58reagovat

   Tady je silný kádr pro některé rok co rok. To už ani nemá cenu číst. Oni vidí hráče na papíře a srovnávají to se zbytkem ligy. Ano v tom případě máme silný kádr a opět budeme hrát o čelo i tak. Problém je ten, že to co stačí na ligu už většinou nestačí na Evropu a to někdy ani na ten průměr nebo podprůměr viz Malmo, Hacken ona i ta Steaua není žádný zázrak. Ale zároveň můžeš občas překvapit jako loni v EL - jenže kolik takových překvapení z 10 sezón uděláš? Na to je si třeba umět odpovědět s tímhle kádrem a to právě místní diskutéři, až na některé neumí a pak vyhazují trenéry, protože se jim najednou nezdá hra, kterou vidí pomalu někde v dorostu jak se hraje pěkně nebo by tak rádi hráli. Problém na pěknou hru je prostě v kádru.

   • Promiňte, pánové

    Salix ×sepulcralis4.8.2016 0:01reagovat

    Vy si celkem vystačíte sami.

 • realita

  Shrekson3.8.2016 23:51reagovat

  Béčko? Když vznikne tak furt to bude třeba ”druhá liga” hráč stejně i když hvězda půjde na hostování do první ligy a by si zvyknul..

  Zbytek? Jenom keci o EL a postupů ze skupiny, akce zadaná přijde, páč pohody a kavicka je blíž než tvrdá práce a přístup.. nohsledi forever!!

 • Hráči

  Jarda113.8.2016 23:33reagovat

  Zahustel nemůže hrát na lajně sám, takže do systému 3 5 2 nepoužitelnej. Frýdek nemá techniku na středního záložníka. Jedině křídlo nebo beka. Brabec je kopyto, má dobrou hlavu, to je tak všechno. V útoku nemáme vůbec žádnou kvalitu, Schick by se mohl prosadit, raději ho prodáme. Juliš sice netrénoval, ale stejně je syrovej. Šural byl vždy nebezpečnější z křídla. Prostě divně poskládaný mančaft.

  • Hráči

   Obelix3.8.2016 23:41reagovat

   Všichni jsou najednou kopyta a přitom se tady ten samý kádr přes sezónou ještě loni pochvaloval nebo ne? Odešel jen Krejčí. Já tady četl, jak nemáme kvalitně zdvojené ne-li ztrojené posty. Tady na tom jde přesně vidět co stačí na naši ligu už nestačí jinde. S tímhle kádrem opět budeme hrát v pohodě o čelo ligy, protože naše liga je slabá, ale pokud chceme hrát pravidelně prim v pohárech, tak tady musí přijít někdo jiný a zahraniční krev jako třeba do Karabachu. Nevím jestli je to ten samý Quintana co hrál za Karabach, ale dříve nějaký hrál tuším v Bialystoku v Polsku nebo kde, když si ho můžou dovolit oni, proč ne my? A evidentně byl technicky úplně někde jinde než celý střed zálohy Plzně. Chce to ovšem hledat všichni takoví hráči nestojí majland, ale to taky musíš mít kvalitní vedení. Když se někomu daří v lize a zaujme jako loni nebo předloni Šural, tak o něm bude vědět i moje sousedka, že hraje slušně to není umění někoho takového přivést. Navíc jak říkám jen s českými hráči to nepůjde nikdy na to tady v lize není kvalita a to vidíš na těch přestupech do zahraničí z naší ligy. Neprosadí se tam ani to nejlepší co tady je a to v průměrných klubech. Prostě chce to sundat růžové brýle a zamyslet se hlavně nad kvalitou hráčů do Evropy a ne vše shazovat na trenéry. Guardiola taky neudělá zázrak, když půjde sem to prostě logicky nejde.

  • Hráči

   Tazmen3.8.2016 23:43reagovat

   tak zrovna dneska jsme hráli 4-5-1 Úsměv

   • Hráči

    Palo3.8.2016 23:46reagovat

    oficiálně 4-3-3

 • Jak souvisí Fatai

  Furia Ceca3.8.2016 23:26reagovat

  s vyřazením Sparty? Co to mele ten debil? A proš staví Předhustela, když ví, že hraje tužku? Před zápasem je chytrej a po zápase snad ještě víc.. ať jde už na ryby! A veme sebou Otavu, Kotalíka, Ujfalušiho, Matějovskýho a Kasíka... k zblití tahle Sparta!!!!!!!!!

  • Jak souvisí Fatai

   Kombinator3.8.2016 23:36reagovat

   Že to ještě někoho překvapuje, celý svoje působení se tady vymlouvá a hazí vinu na hráče. Klidně bych se vsadil, že tu furt je i z důvodu (kromě toho, že máme ve vedení líný lemply), že Křetínskýmu, milovníkovi Juve s 3-5-2, neustále slibuje a kecá, jak Spartu naučí 3-5-2 a jaká to bude pecka, proto taky minulou sezónu tvrdohlavě hrál 3-5-2 i když jsme vzadu měli průchoďák jak kráva a vysral se na to až v momentě, kdy se mu houpala židle a v MB hrozil historickej debakl. A letos opět s 3-5-2 na věčný časy i přesto, že v obranný fázi s tím máme opět těžký problémy a vznikaj díry jak prase.

   • Jak souvisí Fatai

    Jarda113.8.2016 23:39reagovat

    Kreta ma Spartu misto playstationa.

 • Fotbal

  Obelix3.8.2016 23:20reagovat

  Jak je vidět podle jiných výsledků je to prostě sport a stát se může všechno. My tady vyhazujeme trenéra a co asi tak fandové Šachťoru nebo Olympiakosu? Šachťor navíc po domácí výhře 2-0. Jaké mají oproti nám rozpočty a hráče, taky prd platné. Ve Spartě si hlavně fandové musí uvědomit, že s tímhle kádrem a výhradně jen s českými hráči nejde hrát pravidelně v pohárech dobře každou sezónu i kdyby tady seděl na lavičce rok co rok Guardiola nebo Mourinho. S tímhle zázraky pravidelně neudělá nikdo. Někdy jako loni se to podařilo dojít daleko, zákonitě další rok to bude nejspíše jiné. Plzeň taky někdy se do LM dostala, jindy nepostoupí přes tým z Izraele. I ona výhradně s českými hráči nemá dlouhodobě na kvalitnější Evropu šanci. Viděli jsme naši repre, kde je za zbytkem Evropy a to tam hráli hráči ze zahraničních lig. Na klubové úrovni je to ještě markantnější, proto se musíme spokojit s dílčími výsledky a být objektivní. To co stačí na naši ligu a jak si tady někteří pochvalují kádr je jinde většinou znatelně málo a naše liga fakt není extra měřítko. Není divu, kdo odejde do zahraničí, tak se skoro nikdo neprosadí a tady je někteří vynášejí do nebes. Hrát prim v Evropě dlouhodobě a pravidelně jde jen s jiným rozpočtem a jinými hráči. Není to v trenérech. Vyhodí se Ščasný a za rok nebo později se bude zase vyhazovat jiný.

  • Fotbal

   captain_obvious3.8.2016 23:23reagovat

   ”My tady vyhazujeme trenéra a co asi tak fandové Šachťoru nebo Olympiakosu? Šachťor navíc po domácí výhře 2-0. Jaké mají oproti nám rozpočty a hráče, taky prd platné.”

    

   A který z nich taky 10 minut před koncem nahradil útočníka def. štítem? Smích

   • Fotbal

    Salix ×sepulcralis3.8.2016 23:24reagovat

    SmíchSmíchSmích

   • Fotbal

    Pavel003.8.2016 23:24reagovat

    Hlavně ta naše hra je šílená. Pouze nákopy a šílený chaos.

   • Fotbal

    Obelix3.8.2016 23:26reagovat

    Třeba už Lafata nemohl co my víme. Stejně bychom dva góly nedali, navíc přehrávali nás přes střed, kdy toho měli všichni plné kecky. Někdy dáš góla i když tam máš jen jednoho hrotového útočníka jako třeba na Laziu. Není to o tom kolik máš útočníků, ale jak hraje celý tým a pokud hraje špatně záloha a útočníci nemají kloudné míče, tak jich tam můžeš mít třeba pět a bude to prd platné.

   • Fotbal

    Bunda3.8.2016 23:26reagovat

    Marec to krásně roz#HEJBALven Smích Mohl tam dát Pulkraba,ale bál se aby mu to nezničilo kariéru.

    A vTeplicích nám představí eso v rukávu ! Na hrot půjde Mazuch.

    • Fotbal

     Obelix3.8.2016 23:29reagovat

     Podstata příspěvku je ovšem úplně někde jinde. Tady si lidi myslí, že s jiným trenérem a jen s českými hráči tu Evropu budeme asi pravidelně válcovat nebo co. Proč se potom tehdejší hvězda naší ligy neprosadí ani někde v Cagliari? Evropa je úplně někde jinde než špička naší ligy a proto my můžeme mít jen dílčí výsledky a občas překvapit a může na té lávce klidně sedět ten Guardiola. S tímhle kádrem nesvede zázraky ani on.

     • Fotbal

      Kombinator3.8.2016 23:41reagovat

      To je fakt příšerný, jak se tu brání Ščasný tím, že se tvrdí něco, co nikdo nikdy nevyřkl. Nikdy nikdo tu netvrdil, že s vyhozením Ščasnýho začneme hrát bomba fotbal a rozstřílíme Juve, každej, kdo chce Ščasnýho vyhodit, včetně mě, ví, že to chvilku potrvá než se zase někam herně dostaneme. Totéž s mládeží, všichni ví, že je potřeba postupně začleňovat a né nasypat 9 hráčů do základu, ale tady se bude furt argumentovat tím, že bijci Ščasnýho po něm chtěj, aby hrála ligu juniorka.

      • Fotbal

       Obelix3.8.2016 23:45reagovat

       Víš jaký je problém? Byl tady Lavička a jiní a když to začalo tak nějak fungovat, tak se hned říkalo hurá, teď máme nějaký styl a jdeme správným směrem. Pak se několik zápasů nepodařilo a hned se vyhazovalo. To samé Ščasný někde na CSKA jsme hráli super a všichni ho chválili a pak střídavě dobře nebo špatně, ale je třeba si uvědomit, že s těmito hráči to tak logicky bude prostě vždycky, takže když sám říkáš, že neočekáváš bomba fotbal s tímhle kádrem, tak po čase za jiného trenéra to opět bude někdy velká bída, prostě se těm hráčům dařit nebude, což je logické. Oni nemají na to hrát pravidelně dobře to by nebyli v české lize a nepomůže tomu žádný trenér jen dočasně a pak se bude vyhazovat opět. Můžeme to střídat takhle pořád.

      • Fotbal

       ouki4.8.2016 0:26reagovat

       Tak když chceš pro trenéra čas s tím, že nebudou okamžitě výsledky, tak rovnou můžeš nechat Ščasného u kormidla. Trochu si odporuješ. Nečekáš hned výsledky, ale zároveň na výsledky nadáváš.

   • Fotbal

    peterpan273.8.2016 23:27reagovat

    Marec potřebuje minuty kvůli premiím ;-)

  • Fotbal

   asd3.8.2016 23:27reagovat

   Mě je to ve finále fuk že nás porazili Rumuni nebo někdo....

   NEDÁ SE NA TO DÍVAT a nemá to vůbec nic, žádnou šťávu, nebavi to, nemá to prostě nic. O to třeba mě jde.

  • Fotbal

   LukyACS3.8.2016 23:28reagovat

   Liaro, nech nás aspoň po takovym zápase na pokoji...

   • Fotbal

    Obelix3.8.2016 23:34reagovat

    Když se nad tím trochu zamyslíš, tak musíš dojít ke stejné věci. S kádrem jaký máme a výhradně s českými hráči nemůžeš pravidelně hrát pěkný fotbal s dobrými týmy Evropy nebo je pravidelně přehrávat a může to vést opravdu i ten Guardiola. Musíš tady přivést i jiné hráče než jen ty české a na to nemáme peníze nebo se nechtějí investovat.

    • Fotbal

     maaarty3.8.2016 23:38reagovat

     Při tvém pohledu na věc trenér není potřeba.

  • Fotbal

   maaarty3.8.2016 23:28reagovat

   Nikdo nečeká, že budeme hrát LM každý rok, nebo min. ČF EL, ale proč se na nás nedá dívat? Ten tým nemá žádný systém, hráči nevědí co mají efektivně dělat. Po roce a něco se z naší hry stala bramboračka, neumíme nic jinýho, než nakopnout balón dopředu. A to je chyba trenéra. Proto musí odejít. Čím dřív, tím líp.

   • Fotbal

    Obelix3.8.2016 23:32reagovat

    Dalo se dívat na českou repre? Je Vrba špatný trenér taky? Prostě ti hráči nemají na pravidelně dobré výkony, jinak by hráli úplně někde jinde. To samé je ve Spartě. Občas mají formu jako několik zápasů loni, ale neudrží to pořád a je to pochopitelné. I v jiných sportech ti průměrní hráči překvapí jen občas, ale nemají tu stálou výkonnost pořád. Rosol taky jednou porazil Nadala, kdyby tak hrál pořád tak je v první 10, ale není, protože dlouhodobě na to nemá. Stejně tak hráči Sparty nebo Plzně a může je trénovat kdokoliv. Jen s českými hráči neuděláš nic. Karabach by taky nehrál tak dobře jen s hráči Azerbajdžánu o tom to je.

    • Fotbal

     maaarty3.8.2016 23:37reagovat

     Srovnávat reprezentaci s klubem není objektivní, repre kouč nepůsobí na hráče po celý rok. Ale i tak bylo zřejmé, že hráči vědí co po nich kouč chce. U nás je to zmar, hra na náhodu, nekoncepce, hráči jdou jen dolů.

     • Fotbal

      Obelix4.8.2016 0:00reagovat

      To si myslíš, že ten samý hráč za pár měsíců přestane umět hrát fotbal? My si ani nenahrajeme na dva metry a to fakt není v trenérovi. Fatai ani nezpracuje balón. To je v kvalitě hráčů.

      • Fotbal

       maaarty4.8.2016 0:16reagovat

       Je to v obojím. A držet na lávce někoho, kdo není schopen dát za rok a něco týmu tvář je hloupost.

       • Fotbal

        Obelix4.8.2016 0:22reagovat

        Pod Mourinhem hrála loni taky Chelsea špatně, sice ho vyhodili, ale je to špatný trenér? Prostě špatné období přijde občas na každého a můžeš mít špičkové hráče to on v Chelsea měl a i přesto hráli prd, taky by jsi u něho mohl říct. To neumí dát týmu tvář? Prostě někdy to nejde, když jsou hráči z formy a nedaří se jim. Vidíš, že takový Zahustel a jiní jsou úplně z formy s tím fakt nic neudělá ani Guardiola, když jim to nejde. Nemáš tady Ronalda nebo Messiho, kterým to jde skoro pořád, takové hráče naopak můžeš trénovat i Ty a nikdo nic nepozná.

        • Fotbal

         maaarty4.8.2016 0:41reagovat

         Sám sis odpověděl, vyhodili ho. Je to logické, šancí dostal dost. U nás navíc hrajeme strašně vyjma pár zápasů pořád. Progres nikde. Vždycky jdu na zápas natěšený a odcházím zklamaný. Ne hlavně z výsledku, ale z toho co předvádíme. Jedu na Slovácko, sluníčko svítí, mají tam výborný klobásy a pak přijde fotbal a hovno. Chceš mi tvrdit, že mají lepší hráče? Jasně, může se prohrát, ale naši tam běhají jak slepí v lese, nikdo neví co vlastně má hrát. Proč šel Zahustel výkonnostně dolu? Pod Jarolímem lítal nahoru dolu, měl jasný úkoly. A tady? Hraje na nesmyslným místě halfbeka, do zakončení se nedostává atd. atd. To není jeho chyba, ale kouče. Je to furt dokola.

 • Salix ×sepulcralis3.8.2016 23:20reagovat

  Když už jsme u toho vedení. Nechci jmenovat, ale přihlaste se ten, jehož výsledky v práci jsou stejné jako našeho vedení (celku), a přesto ještě nebyl odejit? Jdu tam též.

 • Co naplat...

  dominik273.8.2016 23:14reagovat

  Sobota, 10:30, Loko Vltavín - Sparta U19. Aspoň nemáte výmluvu, že nepřijdete, protože se šetříte na Ligu mistrů, čau.

  • Co naplat...

   Sendi3.8.2016 23:16reagovat

   to bude strašnej vejprask, škoda, jsem v tahu zrovna... #hejbalven

  • Co naplat...

   spartas3.8.2016 23:24reagovat

   Ušetřené peníze za LM lze použít na alkohol, který zacelí díru v srdci.

 • Hm

  captain_obvious3.8.2016 22:59reagovat

  To mě poser, Young Boys vyřadili Šachtar a my vypadli s Rumunama SmíchZoufalství

  • Hm

   AlaMierda3.8.2016 23:00reagovat

   Olympiacos vypadl, Anderlecht taky. Jinak proč ne Y.B. se neustále zlepšujou, mají dobrý scouting

   • Hm

    Sendi3.8.2016 23:03reagovat

    nojo, ale přes Šachťor? Tam to asi taky teď neni zrovna ideální...

    • Hm

     AlaMierda3.8.2016 23:05reagovat

     jasně že ne, stejně jako vypadnutí Řeků, tohle se děje v každé sezoně, nekde pohoda končí jinde začíná. Klíčové je se těmto momentům co nejvíce vyvarovat. U nás je to poslední roky jak na houpačce

    • Hm

     ouki3.8.2016 23:05reagovat

     Kdyby vždy postupoval favorit, tak se pak nemusí vypisovat kurzy, protože není na co. (Respektive by sázkovky vždy prohrály).

     • Hm

      captain_obvious3.8.2016 23:08reagovat

      Fakt?

      • Hm

       Sendi3.8.2016 23:09reagovat

       your job here is done Captain Obvious Smích

       • Hm

        captain_obvious3.8.2016 23:11reagovat

        Krade mi práci Smích

   • Hm

    asd3.8.2016 23:05reagovat

    To my taky. Třeba tuhle pozici ještě navíc posílí někdo z Vyvolených nebo odkud to máme management. Šrek, nebo jak se jmenoval

    • Hm

     artaxerxes3.8.2016 23:16reagovat

     ne Vladko je téměř na 100% náš. Prý chce ukázat Spartě cestu do pr...

   • Hm

    Capo3.8.2016 23:09reagovat

    Hlavně abysme letos nenapodobili loňský YBB, kdy je v LM smázlo Monaco a v playoff EL pak Karabach (0-4). Formu na to evidentně mámeÚsměv

  • Hm

   Capo3.8.2016 23:04reagovat

   V nemistrovské části z nasazených postoupil jen Ajax, celkem překvapivý průběh.

   • Hm

    Sendi3.8.2016 23:05reagovat

    fotbal se vyrovnává jak prase, o to víc pak vynikne jak strašně spíme, jak to nikam neposouváme...

    • Hm

     ouki3.8.2016 23:06reagovat

     Loňskou sezonu určitě posun byl.

     • Hm

      Sendi3.8.2016 23:08reagovat

      overall podle mě ne...v něčem jsme se zlepšili - zápasy v pohárech venku, ve většině ale to spíš šlo dolu, nejhorší aspekt pro mě byla vloni atraktivita hry a skoro všechny zápasy v lize...začly jsme ztrácet dominanci doma a v tom pokračujeme...

   • Hm

    captain_obvious3.8.2016 23:06reagovat

    A i ten měl co dělat teda Úsměv Nebýt penalty do šatny, tak se mohli ve druhém poločase ještě pořádně zapotit.

    • Hm

     Sendi3.8.2016 23:11reagovat

     odešel Milik, nemaj útočníka, musej to hrát s dvanáctiletym neznámym Dolbergem a obranu naopak lepěj padesátiletym Westermanem, taky trochu zachrápali v přípravě :D navíc kolem mlaďasů jim krouží velkokluby, žádná sláva...

     • Hm

      captain_obvious3.8.2016 23:13reagovat

      Westermann místo Bazoera, to je zajímavá idea, no Smích

      • Hm

       Sendi3.8.2016 23:15reagovat

       Jo Bosz to tam děsně tahá z klobouku, něco podobnýho už jsem někde viděl Smích jinak Ajax má neskutečně mladej kádr, to je asi nejtalentovanější tým v Evropě...což teda zároveň znamená, že s titulem se můžou asi rozloučit, navíc jestli to chtěj zachraňovat Balotellim Smích

       • Hm

        peterpan273.8.2016 23:19reagovat

        Toho žebráka by snad nepřivedl ani Otava Úsměv

 • Impulz

  Bunda3.8.2016 22:56reagovat

  18.7. Zprava se pak výborně jeví Zahustel.

  3.8. Zahustel nedosahuje výkonů jako na jaře. Ten je úplně mimo.

  • Impulz

   Sendi3.8.2016 22:57reagovat

   nechci nic říkat, ale já to říkal hned po prvnim zápase přípravy, že je totálně z formy, mimochodem už když to prohlášení vyšlo jsem měl podezření, že si to redaktoři iSportu vycucali z prstu, nepřišlo mi to možný...

 • Jak

  standis3.8.2016 22:54reagovat

  píše asd - hráči chtěli asi trenera odstřelit, případně jim neslíbili větší prachy za postup. Jinak to snad ani není možné. V tomhle si mělo vedení udělat pořádek ovšem samo a před zápasem. Jinak zemětřesení ve vedení by mělo určitě smysl, i když Kř. už několik velkých personálních změn udělal - Svoboda není i podle svých slov delší čas v managementu Sparty a příchodem Kotalíka se oslabila pozice Otaavy. Vše je evidentně málo.

  • Jak

   Sendi3.8.2016 22:56reagovat

   to je podle mýho kravina s tim odstřelem...nebuďme konspirátoři :)

   • Jak

    asd3.8.2016 22:59reagovat

    No já teda myslim že tenhle přístup není za normálních okolností možnej ani teoreticky... jak hráči, tak trenér....to prostě neni možný Úsměv

    Jak říkám, vůbec mi nejde o ten finální výsledek v tomhle směru.

    Ale od začátku to celý fakt nějak ”smrdí”

    • Jak

     asd3.8.2016 23:01reagovat

     Přece není možný, že to jsou až takový lemplovè, kterým je to úplně totálně u prdele.

    • Jak

     Sendi3.8.2016 23:01reagovat

     podle mě je vysvětlení aktuálních výkonů prozaičtější - mizerná příprava, která byla vyvrcholením dlouhodobý napíču práce :)

  • Jak

   peterpan273.8.2016 22:59reagovat

   No začali jak kdyby měli k večeři guláš se šesti, přitom bylo jasný, že na nás Rumuni vlítnou. Byl to ostudný výkon od většiny z nich, opravdu snad jen s výjimkou Konatého a Costy

  • Jak

   ouki3.8.2016 23:00reagovat

   Někteří mají nosy nahoru, zlenivěli a přestali mít vítěznou mentalitu a bojovnost, ale rozhodně nechtěli trenéra odstřelit. Naopak dneska i celkem lítali až do poslední vteřiny, přestože si neškrtali

  • Jak

   captain_obvious3.8.2016 23:03reagovat

   To je nesmysl, zápas o 80 mega nebo kolik, ze kterých by navíc nejspíš dostali i nějakou odměnu, určitě neodevzdali. Lafata bojoval, Dočkal se snažil a byl ještě vzteklejší než obvykle, afričani celý zápas makali. Že se Brabec nechal hloupě vyloučit a Bičík měl několik diskutabilních chvil neznamená, že chtěli odstřelit Zdendu. Spíš působili poraženeckým dojmem už od začátku. Včetně Zdendy, kterej tam furt jen posedával na lávce a kroutil hlavou. Dokonce ani nehulákal na 4. rozhodčího a lavičku soupeře.

  • Jak

   artaxerxes3.8.2016 23:05reagovat

   Pokud ho budou chtít odstřelit, tak obětují ligu a ne LM, protože za tu i oni mají velké bonusy ve smlouvách.

  • Jak

   Furia Ceca3.8.2016 23:23reagovat

   Jestli tam máme takový idioty, který chtějí odstřelit trenéra, aby nehráli LM, kde se točí stamilióny a měli klid na své ubohé české kariéry tak potěš koště... Dlouhodobě je ale jádro týmu špatné, už od příchodu Matějovskýho. Chce to čistku v celé Spartě.

75072 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha