Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • hodnocení ke včerejšku

  AlaMierda27.2.2017 9:15reagovat

  zklamání, o stoperech netřeba mluvit, chyba za chybou, že stoper může vyvést míč to naši kluci mají asi zakázané, stejně jako nahrávku po zemi dopředu. Včera se mi nelíbili ani krajní hráči, Costu nehodnotím a doufám, že se brzo vrátí a půjde na stopera, ten by se nenechal od Doležala předskakovat. Krajní hráči se mi vůbec nelíbili, Hybš všechny centry zachytával první hráč soupeře, Kara zase vše přetahoval, Konate taky žádná akce, Šural opět místo tžoho aby šel hladově do vápna tak zasekne a vrací to zpět, Juliš špatný. Lafi ten tam skoro ani nebyl. Nejlepší mi přišel střed, Sáček roste zápas od zápasu, Nestor zvaný pro hodně průměrák technicky i myšlením i řešením situací ční nad všemi, zrychluje hru, dostane se z těžkých situací a hlavně mu stačí zpracovat míč jedním dotekem, tlačí se do zakončení. O Čermákovi nevím co si myslet, pohyb dobrý, snaha velká, ale jakmile má dát finální nahrávku nebo průnikovou tak to pokazí.

  • AlaMierda27.2.2017 9:16reagovat

   a málem bych zapoměl na Koubka. Sebevědomí docela vysoké, ale já už dlouho trnu když jde na něho nějaká střela, to je velká nejistota.

   • captain_obvious27.2.2017 9:26reagovat

    Sebevědomí má nesmyslně vysoké, o to směšněji pak vypadá, když pustí laciný gól nebo odchytá zápas, ve kterém nechytí nic navíc, což se mu stává poslední dobou častěji než dřív.

  • Spytihnef27.2.2017 9:23reagovat

   Jablonci hlavně hrozně sednul ten vývoj utkání. Povedlo se jim ze třech ofenzivních akcí dát dva rychlé góly a pak se spíš bránili. Dobře zahustili střed, tam se moc projít nedalo, tak jsme hráli spíše po stranách a těch centrů tam chodilo poměrně hodně a některé i měli kvalitu, ale to byla přesně ideální hra pro Beneše s Pernicou, v tomhle jsou silný a ten prostor si tam vyčistili.

   • AlaMierda27.2.2017 9:28reagovat

    samozřejmě, že ten vývoj jim nahrával. Ale takto vždy hrají týmy proti nám. Přitom jsem se kolikrát středem dostali do zakončení, nebo před vápno, ale chyběla přesnost. Ovšem to už je jedno, máme prostě nula bodů a v pohodě rozhodně nejsme. A znovu se ukázalo, že na naše stopery stačí jeden důrazný hráč. A jsem si jist, že být na stoperu Costa, tak první branka nepadne, protože on by se nenechal tak jednoduše od couvajícího Doležala přehlavičkovat, jako Kadlec

    • Funin27.2.2017 9:31reagovat

     ten první gól se hází na Kadlece, ale už se zapomíná na ten druhý hlavičkový souboj, do kterého Holek ani nešel a svého hráče pouze stínoval. A ten tak měl klídek a čas na přesnou náhru hlavou na střelce gólu.

     • AlaMierda27.2.2017 9:32reagovat

      tak první oba stopeři a Koubek, vždyť to nebyla nějaká střela, nevím jestli nějak neuklouznul.

  • Funin27.2.2017 9:24reagovat

   dodám k tomu ještě pár postřehů - Kara dělá dost poziční chyby v obraně, před druhým gólem bránil nikoho a Pspíšil byl úplně volný, jindy se zase vytahoval k lajně a za ním byla strašná díra. Možná to není jen jeho chyba ale i pravého křídla a středních záložníků, že se špatně zajišťují, ale prostě dost to tak skřípe.

   Obě křídla nezvládájí při centrech z drůhé strany zavírat na zadní tyči. Čermák předvedl několik zajímavých náběhů za obranu, ale nikdo mu nenahrál, takže se vždy musel zastavit a vrátit před vápno, to jeho hru dost omezuje. A k Lafimu, to je útočník do vápna, a když k němu nepřiletí slušná přihrávka/centr, tak prostě neudělá nic.

   • AlaMierda27.2.2017 9:34reagovat

    právě proto nám chybí bijec vepředu, co stopery jako Beneš pomlátí a bude je to s ním bolet a bude nebezpečný. Co se týká Čermáka, tak včera ho poslal Nestor do brejku, měl v náběhu Hybše, který by šel sám a on to zazdil prudkou nahrávkou.To měl být gol

  • victorlima27.2.2017 10:39reagovat

   O Nestorovi jsem nikdy nepochyboval a myslím, že je schopen nahradit Bořka v podhrotu. Sáček je opravdu výborný dopředu i uprostřed, při bránění však je handicapován svojí útlou postavou. Totéž v podstatě platí i o Čermákovi. Ten je starší a měl by se už prosazovat více. Nevím proč nehraje Havelka. Je také zápas od zápasu lepší a dnes už je lepší než jiní def. záložníci. Má odvážnou přihrávku dopředu a skvěle střílí. Je důrazný a rychlejší než jeho konkurenti.

 • ještě nedavno

  AlaMierda27.2.2017 8:59reagovat

  se náš problém jmenoval Ščasný, hráči byli super, ale prostě za to, že hráli špatně, nezvládli si nahrát na pár metrů mohl Ščasný. Kdo za to může tedy teď?

  • Funin27.2.2017 9:01reagovat

   no tak začíná to vypadat, že né za všechno mohl jen Ščasný no

   • AlaMierda27.2.2017 9:05reagovat

    podle většiny zde ano, jen pár z nás tady poukazovalo na to, že problém jsou hlavně hráči. Ono znovu poukážu na zahraničí, kde se poslední roky moc našich hráčů neprosazuje. Tam dostaneš 2-3 šanci + na tréninku prokazuješ neustále kvalitu a jinak nehraješ a šanci dostane někdo jiný. Ne jako tady, kde se kolikrát půlroku čeká až hráč chytne formu na pár měsíců a do té doby se neustále omlouvá a jeho neforma se svádí na vše jiného. Nejlépe na trenéry

    • Funin27.2.2017 9:11reagovat

     no musím uznat, že i já jsem dost vinil Ščasného, i když mi nebylo jasné, jak se to tak najednou stalo, protože sezónu předtím jsme se stejným trenérem hráli o dost lépe. Ale hlavně mi na něm vadilo, a za to opravdu mohl, jak nestavěl Sáčka a Čermáka, přitom hlavně Sáčis patří k tomu nejlepšímu, co teď ve Spartě je.

     • AlaMierda27.2.2017 9:20reagovat

      tak Sáčka docela stavěl ne? Čermák taky šance dostal ale prostě nehrál nic. Ti kluci jistě chtějí do zahraničí a tam se snima taky nikdo mazat nebude

      • Funin27.2.2017 9:28reagovat

       Sáčka postavil jen na Southamptonu. V lize mu dal čuchnout až Holoubek v Brně a pak se zranil

  • petr13727.2.2017 9:03reagovat

   já se ptám úplně stejně. Zejména by mě zajímaly názory Sendiho, Bundy a Majtina. Co je teda vlastně špatně?

   • majtin27.2.2017 9:57reagovat

    Já teď nemám moc času na podrobné studie. Že je dobře, že Ščasný odešel za tím si stojím. I za tím, že byla chyba ho přivádět. Stačí ty jeho lži a hrátky ega - třeba situace ohledně odchodu Brabce, sledování mladých apod. Třeba si myslím, že měl oblíbence. Herně to taky nebylo v pořádku, zvlášť v lize. U něj sem neviděl ani v přípravě, že by šel nějak výrazně ruku v ruce s dobou. Teď pod Holasem je spíš problém naučené věci přenést do zápasové reality.

    Situace ohledně stoperů - těžko říct, kdo všechno rozhoduje o tom, jestli posílit nebo ne. Z Holasovi hlavy byl určitě Březiny, který se zranil a pak byl asi už problém přivést někoho nového.

    Hodně nám teď chybí zkušenost. To říkám jako zastánce nasazování mladých. Moje představa je, že ty zkušenosti získávají vedle ostřílených hráčů - Dočkal, Marec, Šural, Káca, Lafy , vypadalo to i na Rosu. Já si myslím, že takhle to bylo zamyšlené. Realita je trochu jiná.

    Dál mi přijde jako že nepůsobíme jak jeden celek co jde za svým cílem. Mi přijde, že i na hřišti se projevují skupinky mazáci, mladí a cizinci.

    Ale Holas to nemá jednoduchý, když si má vybrat mezi lavičkovým pohrobkem Vašonem se zkušenostmi nebo mladými bez zkušeností, nedivím se že Vašon sedí.

    Já každopádně Holasovi věřím, protože ty problémy vidí a mluví o tom samém, co vnímáme my tady. (Tohle jsem třeba u Ščasného i Víti postrádal. Naposled to měl třeba Martin Hašek.) Otázka je jak je to s jeho kompetencemi a jak zvládá vztahy mezi hráči a k hráčům. Píšu ve spěchu, už musím jít, třeba doplním.

  • lidoop27.2.2017 9:23reagovat

   Jestli náhodou nnechal v kabině pověstnou deku. To je známá věc, že tahle deka se na našich rudých koních drží i měsíce po odchodu trenéra, co jí tam zanechal Úsměv.

   Mě hlavně nejde do hlavy, že když už na podzim bylo nám všem jasný, že stopeři jsou průser, tak trenéři si toho asi nevšimli a teď najednou neví, co mají dělat, když ti dva mameluci hrají ještě hůř a nestoper ušatý vdolek to už vůbec nezachrání. Hlavně, že jsme přivedli Hovorku, kterej je do konce sezony zraněnej.

  • Tashunka Witko27.2.2017 9:35reagovat

   Treneři mají velký podíl viny. Lavička měl partu zkušených 11 vyvolenců, které by nejraději nechal hrát až do fotbalového důchodu. Ščasný byl nepatrně odvážnější, ale nedokázal by tým oživit o mladé, protože je ani neznal a nezajímali ho. To byli treneři, kteří dali více na jména a neuměli odhadnout hráčský potenciál. Díky nim jsme přišli o hráče jako Schick, Deli nebo Sýkora. Vinu mají ale i strahovští oponenti. Naopak nemají hlavní vinu na tom, že i po cca 5 letech ztrapňování je tady pořád hráč jako Holek, kterého by v takové Plzni Šádek už dávno vyhnal na hranice Sýrie.

   Holoubek zatím jenom zaskakoval, fakticky odtrenoval čtyři nepovedené zápasy ve dvojici s Požárem a největší chybou je, že si neprosadil doplnění kádru na místě, kde to potřebujeme. Nevěřím, že má prsty v příchodu Vatajela, stejně tak, jako předchozí treneři asi netoužili oživovat Mazucha. Jeho příchod byl jen oživením Lavičkovy touhy po zkušeném stoperovi (Kováč).

   Chybou Holase je, že když teď neví kudy kam, raději vsází na ošuntělý a nepoužitelný inventář v podobě Holka do zálohy !!! a není schopen udělat nějakou změnu v obraně. Možná sázel na to, že v budoucnu bude k dispozici Březina s Hovorkou a že se jaro nějak dotluče s Mazuchem a Holkem, což je ovšem sázka na koně se zlomenýma nohama.

 • Seshiti

  Spartan199527.2.2017 8:45reagovat

  Brali byste nějakýho číňana do naší sestavy?

  • Francoa27.2.2017 8:48reagovat

   Deli

  • Funin27.2.2017 8:48reagovat

   Deliho Ngaduie Baráka a Zmrhala no a možná i Lüftnera

  • Tashunka Witko27.2.2017 8:58reagovat

   Deliho určitě !,

   Ngaduie neznám a Afriku jsem nesledoval,

   Barák a Zmrhal byli vždy jen náhradníky ve výběru 21, kapitánovaném Čermákem

   a Luftner není žádný moderní obránce, jen nějaká novější a méně neohrabaná verze Mazucha.

   • AlaMierda27.2.2017 9:01reagovat

    indiáne Ngadeu, hráč kterému se tu každý vysmíval když přišel do Slávie. Přitom je to vysoký důrazný štítový hráč, silný ve vzduchu, v osobních soubojích a schopný zaútočit i založit akci směrem dopředu. O tom, že je platný při standartkách to asi nemusím zdůraznovat

    • Tashunka Witko27.2.2017 9:07reagovat

     Já to nerozporuji, pamatuji si ho jen matně z derby a jinak jsem ho ještě neviděl. O ohlasech z Afriky vím, ale já dám jen na vlastní oči, protože vím, co jsou MM zač.

     Hlas fandů ovšem uznávám ! Jenom nesmí vychvalovat Holka a blábolit o zkracování hřiště.

     • AlaMierda27.2.2017 9:08reagovat

      to mě u tebe překvapuje, vždy mi přišlo že máš docela přehled.

      • Tashunka Witko27.2.2017 10:30reagovat

       Už chodím jen na Spartu a v TV českou ligu sleduji jen zcela výjimečně a rozhodně ji vídám méně, než BL a španělskou. Teď se občas kouknu na Sport1, když je tam Krejčí nebo Schick.

   • ACS7327.2.2017 9:04reagovat

    a sledoval si ho v derby? jasně nejlepší hráč...

    • Tashunka Witko27.2.2017 9:08reagovat

     Při derby jsem byl v šoku od první minuty a nikdy jsem nenašel odvahu koukat na to ještě jednou.

  • ACS7327.2.2017 9:03reagovat

   Deli, Barák, Zmrhal, Lüftner a hlavně Sýkora.. Pavlenka je taky někde jinde, když vidím Koubka..

    

   jo a určitě trenéra, protože ta parodie co tady máme, je fakt směšná a je to hlavní důvod našich sraček Smutek

   • AlaMierda27.2.2017 9:06reagovat

    co pořád máte s tím Sýkorou. Teď mu vyšel po dlouhé době zápas, jinak zahrál tak maximálně s tou Larnakou a tady se z něj dělá pomalu mezinárodní hráč.

    • ACS7327.2.2017 9:22reagovat

     sledoval jsem ho v obou zápasech sešitů, ten frajer má rychlost a velmi dobrou techniku, hodně vysoký sebevědomí, jak s Jihlavou tak s Příbramí si dovolil neskutečný kličky ala Poborský (nesrovnávám!!!), je vidět, že si věří.. jasně, může přijít deka a bude poloviční, ale zatím teda těžká paráda... uvidíme, co s ním bude...

  • AlaMierda27.2.2017 9:07reagovat

   to co nám prostě chybí, kvalitní stoper - Deli, důrazný borec ve středu zálohy - Ngadeu, křídla bych si tam nevybral ale důrazný nebezpečný útočník - Škoda

  • captain_obvious27.2.2017 9:15reagovat

   Deli, Ngadeu, Barák, Zmrhal. Na střídačku bych vzal jako dlouhodobě nebezpečného náhradníka a poctivého hráče i Mešanoviče.

 • Požár

  lidoop27.2.2017 8:33reagovat

  Si tak říkám, jestli nejsme náhodou ve sračkách kvůli tomu, že Požár si na hlavního trenéra jen nehraje, ale opravdu jím je. Jak jinak si vysvětlit, že pod Holoubkem nás zdobila celkem pevná obrana a rázem je to průchoďák?

  • Furia Ceca27.2.2017 8:37reagovat

   Samozřejmě, že si na něj hraje. Sice je to trenérská nula, ale teď má pravomoce.

   • Spytihnef27.2.2017 8:38reagovat

    Ses zrovna vrátil z tréninku ne?

    • Furia Ceca27.2.2017 9:18reagovat

     Jo a Požár tam nebyl. Sedí v kanclu a vymýšlí alibi.

  • Braddy27.2.2017 8:42reagovat

   To mi zas příjde jako hledání problému, kde není. Ze záběru z tréninků jsem ho na place skoro neviděl a on mi nepřipadá jako typ člověka co by se někde hrnul. Náše největší problémy jsou: stopeři(dlouhodobě), křídla s centrem a marodka. Za to má Požár samozřejmě odpovědnost, že nikoho nepřivedli. To, že nefunguje obrana je důsledkem toho, že jako na podzim nehrajeme defenzivně v bloku.

   • Funin27.2.2017 8:47reagovat

    souhlas ohledně trenérů.

     

    Nevím, ale přijde mi jako že se přes zimu stalo ještě něco, o čem nevíme, a co rozhodilo hráče a kabinu, protože prostě mi přijde, že jsou dole hlavně psychicky a od toho se prostě všechno odráží.

     

    Horst Siegl říkal v O2 studiu, že jako něco zaslech z kabiny, že je tam blbá nálada a že se někteří hráči bojí hrát. Nevím jestli tomu věřit, ale dění an hřišti by to skorem potvrzovalo

    • Tashunka Witko27.2.2017 9:04reagovat

     Bojí se hrát Konate, Holek se bál hrát už když se narodil a psychicky dole jsou po Rostovu, což je vcelku logické, neb byli po přípravě zřejmě podobně naladěni, jako většina fandů. Mladí hráči (Sáček, Havelka) se naopak bojí čím dál méně a rostou každou minutou!

     Glorifikovat podzim není na místě, hráli jsme superbeton a měli jsme i štěstí. Kdyby to v pásmu Gazy padalo jako v Jablonci, tak jsme domů odjeli s větším rancem než z Rostova.

     • Funin27.2.2017 9:08reagovat

      asi máš recht, problém je, že mladíci Sáček s Havelkou nás nevytrhnou, potřebujem aby začli hrát taky kraje, protože ty centry co v Jablonci předváděli, to byl průser. I Kara, kterej ukázal že umí, najednou centroval strašně. No a Juliš na křídle, dík jeho kvalitní přihrávce se zranil Costa, tohle nechápu, proč ho furt cpou na to křídlo, to tam hraje líp než Holzer?

      • lidoop27.2.2017 9:18reagovat

       Bohužel na křídle by to odehrál líp snad i Holek, než Holzer. Ten mi přijde úplně jalovej. On je rozdíl být jednooký mezi slepými v Baníku a pak se najednou octnout ve Spartě.

 • Vedení

  Franta z lidu27.2.2017 8:26reagovat

  ...to je to! Kamarádi majitele, kamarádi kamarádů a z toho vznikl kočkopes v podobě trenéra-netrenér. Napište mi, že nemám pravdu a že je to dobré, že titul není ztracen, že máme zdvojené posty a tak dále a tak dále. Růžové brýle sem, ať mám jiné vidění, ne jenom to, že vidím přicházet na Letnou trenéra Vrbu.

  • Funin27.2.2017 8:34reagovat

   titul ztracen asi je no, zdvojené posty máme, hlavně na marodce, tam je máme skoro i ztrojené. kočkopes je prostě papírové řešení, které mimo Sparty používá třeba i Hradec a berou to tam ja je, tak nechápu, rpoč u nás z toho je takové haló? Asi že to řekli do novin legendy jako Zelí a Jirka Novotnejch, tak je to pravda. Nadruhou stranu to začíná vypadat, že to Holoubek nějak né úplně zvládá, on zřejmě ví co a jak chce hrát a vidí chyby našich hráčů, ale neumí jim vysvětlit, jak to teda hrát mají a nebo na něj kašlou a to je průser.

    

   Já bych zatím úplně nepanikařil, uvidíme jak to půjde dál, do letního přestupového obdoví daleko, tak je relativní čas na vytipování koho se zbavit a koho naopak přivést, a to jak hráčů, tak trenérů. Holt se musíme smířit s jednou pojebanou sezónou, pokud to povede k lepším zítřkům, tak jsem pro.

 • Kádr

  železník27.2.2017 7:34reagovat

  Kádr je složený jak složený je! Jak někdo píše níže, kdyby se podpora dala na stadionu místo nadávání! Nesmysl! Ti lidé, fandové si koupili lístek, aby něco viděli. Tohle není žádná koncepce, skladba týmu?

  Ti hráči za to nemohou, mají na co mají a za to oni nemůžou. Může za to ten kdo je sem přivedl!

  Dočkal ve svém článku psal o Ščasném, asi to nebylo vůči němu hezké, protože věděl, že pracuje s tím co mu přivedli! Kdo to přivedl? Ano jasně ten, který tady už není a u agentury, která zastupuje hráče si vybírá desátky!!! Už když přišel, tak se všichni divili, kde se ten pán vzal!! A zase jsme u vedení, které má jiné starosti než vést klub. Sparta Praha tahle značka ta se musí řídit 24 hodin denně a ne deset minut a dodat tam lidi, které to budou dělat za mě!!! Ale hlavně ti lidé jako dnešní trenéři a vedení nemají kredit na tuhle značku jménem Sparta Praha. A nějaké přiblblé odvádění pozornosti na kotel, na fandy a jejich fandění je sprosté ke značce Sparta Praha. Slávista jde za příklad? Neblázněte někdo zaspal dobu, aby to dokázali za půl roku taky nesmysl. Tenhle hnůj, který tady je tu zůstane dokud nepřijdou minimálně tři lidi do vedoucích rolí v klubu!!

  • Tashunka Witko27.2.2017 7:58reagovat

   Tří lidi by měli přijít ? Máš pocit, že parlament ve Spartě je personálně nedostatečný ? Já bych spíše byl pro, aby jich alespoń sedm odešlo a rozhodoval jeden sportovní manager s plnou odpovědností, aby se fandové nemuseli léta dohadovat, jestli je větší škodná Otava, Lavička, Hřebík, Ščasný nebo třeba Svoboda.

   • Ludvik227.2.2017 8:11reagovat

    vždyť ani Lafata neví, kdo Spartu trénuje...je to Požár nebo Holoubek? Tohle je prostě nádherný obraz současné Sparty, když ani kapitán neví...

    • Funin27.2.2017 8:22reagovat

     ale to je pěkná píčovina, Lafata dobře ví, kdo je trénuje, jen to asi nemůže říct do novim, protože by z toho mohla mít Sparta průser

     • Ludvik227.2.2017 8:25reagovat

      Podruhé říkáte trenér, ale myslíte koho? Tomáše Požára, jenž vystupuje na tiskové konferenci, nebo Davida Holoubka, který koučuje zápasy?

       

      No... Trenéra, no

       

      • Funin27.2.2017 8:28reagovat

       no a co má říct? nemůže říct Holoubka, protože oficiálně je trenérem Požár, a nechce říct Požár, protože ten je trenérem jen na papíře a Lafata by vypadal jak blbec kdyby to na něj házel

       • Ludvik227.2.2017 8:41reagovat

        takhle vypadá blbě celá Sparta, a ne jen vypadá, ona i tak hraje

        • Funin27.2.2017 8:49reagovat

         ale prostě to že blbě hraje a že máme hlavního trenéra jen na papíře, v tom bych opravdu neviděl souvislot. Jak jsem už psal, Hradec to řeší zrovna tak a jak nám na podzim zatápěl.

    • ACSPA27.2.2017 8:22reagovat

     To uz bylo predem jasne, ze takovy trenersky kočkopes nemuzefunfovat.

   • Spytihnef27.2.2017 8:18reagovat

    A ono to snad tak není? Nebo co ještě víc chceš než prohlášení sportovního ředitele, že je odpovědný za výsledky, za hráče a za trenéry?

 • Trenér

  Ludvik227.2.2017 7:33reagovat

  Tak už ani Lafata neví, kdo trénuje Spartu. Takhle to dál nejde!

  http://fotbal.idnes.cz/fotbalista-david-lafata-po-zapase-jablonec-sparta-f71-/fotbal.aspx?c=A170226_210126_fotbal_pes

 • Bičík

  ACSPA27.2.2017 7:17reagovat

  Doufám, že proti Dukle dostane šanci Bičík. Protože takový kopyto co tam teď máme tu nebylo od dob Olejára.

 • hmm

  francescu27.2.2017 6:57reagovat

  Tak my tady X let spekulujeme, vymejslime a hledame koncepci a pak prijde Luftjarda, nakoupi co ma ruce a nohy a hraje vo titul...docela smutny

  • alen27.2.2017 8:03reagovat

   Stavět na juniorce nemůžeme, sice nám pomohli v začátku, ale dle mého názoru se Holoubek neodtrhne od prosazování mladých nezkušených do základu. Podívej se kolik juniorů má Slávie v základní sestavě......Máme dobré a zkušené hráče.....Prostě nemáme dobrý základ a bohužel Holoubek to řídí. Kde je Rumun, Šurala na pár minut……

 • Hmmm

  ACSpartaPraha4ever27.2.2017 1:29reagovat

  Tady to vypadá, sraček, že bych s tím mohl hnojit trávník. Kdyby se ta energie, co se tu vkládá do nadávání vlastním hráčům a klubu, vložila do podpory onoho klubu, to by to v hledišti praskalo ve švech, vypadalo nádherně a na hřišti by to pak létalo, až by se protáčely panenky. Poslední dobou tradiční kolotoč hysterických výkřiků, vyhazování trenérů a hráčů, pesismus, ubrečenost, hledání viníků a obětních beránků a jako třešnička měření pindíků v kauze ”Konaté”, nádhernou atmosféru si to vytváříme.

   

  Imho to byl dnes o dost lepší výkon, než proti zelenému odpadu minulý týden, rozhodly efektivita a důraz Jablonce, zatímco naše možnosti končily zadrbáním v předfinální fázi nebo v divácích, což nejvíc asi dokládá Konatého možnost, kdy osamocený na hranici vápna poslal pozdrav tribunám... Ale navázalo se na tu druhou půlku zápasu s Rostovem, kde to už bylo také lepší, výsledku je strašná škoda, ale dle mého názoru neodpovídá předvedeným výkonům.

   

  Do konce zbývá 12 kol, ztráta na prvního 6 bodů, nic není ztraceno. Házení flinty do žita je pro potraty zpoza trati... ;)

  • Furia Ceca27.2.2017 8:19reagovat

   Takže za všecko může fanoušek, jak říkáš

   potrat?! Obdivuji tvůj optimismus. Já vidím minimálně tři hráče, který na titul a hlavně základ nemaj...

80393 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha