Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • kvalitní útočník

  AlaMierda31.3.2017 10:36reagovat

  musí přijít, to je bez debat. Ovšem v lize nikdo není. Znovu budu opakovat jaká je škoda,že se tenkrát přenechal Nikolič Legii

  • Dynamo31.3.2017 10:38reagovat

   máme Kadlece ne?

   • AlaMierda31.3.2017 10:41reagovat

    Já ale myslím borce co zvládne na hrotu podržet těžké míče, rozject útok, vyhrávat souboje a dávat branky, vázat na sebe soupeře. Třeba typ Alibec, nebo dříve Bony nebo Kweuke. Kadlec i ve formě, není a nikdy nebyl hráč co by mohl sám operovat na hrotu

  • spartas31.3.2017 11:01reagovat

   Vždyť je úplně jedno, kdo přijde. Mám vedení diletantů. Se mu nepovedou dvě utkání a někam ho prodáme, vyměníme Radu za Pulpita a znova dokola. Je to beznadějný s tímhle vedením, všechno jsou jen dílčí úspěchy, řekl bych spíš náhody.

   • AlaMierda31.3.2017 11:04reagovat

    což je taky dobrý názor. Mě by třeba zajímalo co vyscoutoval scout Ujfaluši. Mluvil jak sleduje druhou Espana ligu a výsledek zatím žádný.

    • spartas31.3.2017 11:10reagovat

     Ujfaluši mě vysloveně vytáčí. Kdekoliv v médiích vystupuje, tak teda nevypadá, že by Spartou byl nějak zatížen, pravidelně chválí konkurenty, zatímco u nás není vidět nic. Na druhou stranu je možné, že něco navrhl, ale Dušan Svoboda se třeba zakoukal do Jakuba Hory či kvalitativně srovnatelného hráče a je imunní vůči názorům, že bychom mohli sehnat i někoho skutečně dobrého. Buď jak buď je tu Ujfaluši zbytečný, celkový objem radosti ve světě stoupne, když si vyřídí V.I.P. klubovou kartu do Golf Clubu Hodkovičky a zkusí si tam pár novejch odpalů.

     • lidoop31.3.2017 11:21reagovat

      Tam jsem párkrát potkal Jarošíka, takže by měl i parťáka na odborné diskuze o fotbale Úsměv

 • legionáři

  munzig31.3.2017 8:48reagovat

  Zkusil jsme se zamyslet nad českými hráči v cizně a když pominu uplný blbosti jako Schick, Skalák, Krejčí. Tak mě moc hráčů co jsou venku nenapadlo.

  1. Lecjaks - ve švýcarsku stabilně hraje reference na něj nejsou špatný. To bych tu bral. Vyhnat Hybše a na jeho místo jeho.

  2. Vacek -vždycky jsem ho měl rád ale ten má dveře do sparty nejspíš zavřený. v Maccabi nastupuje pravidelně.

  3. Kozák - utočník to byl dobrej jenže ted by to byl nákup do prázdna. Nikdo neví jestli vůbec bude hrát a v jakym bude stavu. Pokud by mě přijít jen v řádu milionů mohlo by se to vyplatit. I když by tu bylo velký riziko.

  V Polské lize se českých hráčů motá docela hodně napadl mě třeba Nešpor nebo Papadopulos ale jejich bilance to je velká bída. A zrovna Papadopulos byl hodně velký talent.

  • Víťák z Cé Osmičky31.3.2017 9:04reagovat

   Za mě nebrat ani jednoho.

  • 13goat31.3.2017 9:07reagovat

   1. Lecjaks - jednou už měl do Sparty namířeno, ale Sparta raději vzala řidiče. Hybše bych nevyháněl. Slovo vyhánět je až moc neuctivý.

   2. Postoj vedení vůči Vackovi (či postoj Ščasného???) mi do teď mrzí. Dveře určitě zavřený nemá, s Křéťou mají nějaký slovní dohody, to padlo na tiskovce když se vracel.

   3. Docela zajímavej nápad, ale zase je potřeba domýšlet důsledky. Hráčů náchylných ke zranění máme v týmu dost.

    

   Podle mě priorita je stoper a útočník.

    

   Stopera bych risknul Jugase, působí na mě celkem komplexně a jistě.

    

   Útočník je možná ještě větší průser, než stoper. Juliš je celkově slaboučkej, výkonnostní růst téměř žádnej. Pulkymu bude vždy chybět rychlost, ale třeba se z něj vyprofiluje v řádu let dobrý kladivo do vápna. Každopádně my potřebujeme útočníka hned. Silného, rychlého, typ Alibec. Nejblíž tomu v lize mají Krmenčík a Škoda, což jsou nereálné cíle, takže konkrétního útočníka pro Spartu v současnosti nevidim. Skromný tip je Luka Zahovic z Mariboru, ale tam je to s možnostmi Sparty taktéž bledé. Je smutný, že už ani Slovincům nejsme schopni brát nejlepší hráče.

   • munzig31.3.2017 9:17reagovat

    jako silový utočník mě napadl třeba Ondrášek ale tomu to ted taky moc nestřílí.

    Souhlasim že útočníka pro Spartu tady nevidím. Obecně silových utočník podle mě dost ubylo fotbal jde trochu jinym směrem.

    Pamatuju si že před nějakou dobou se probíral třeba Lazovič myslím že hrál v Partizanu a docela mu to tam padlo.

    Vůbec by stálo za to zaměřit se na země jako srbsko rumunsko maďarsko. Nevěřim že pro tyhle země není Sparta atraktivní adresa.

     

    • 13goat31.3.2017 9:57reagovat

     Jo, Ondráška bych pozapomněl. Co se týče silového útočníka.. snad mi jistý lidi nezlynčujou za tuhle informaci:

      

     Je přímo psáno ve sportovní koncepci Sparty, jaké předpoklady by měl splňovat hráč na jaké pozici, jaký somatotyp by měl být, jaké taktické pokyny musí mít zautomatizované apod. No a u útočníka je přímo že je vyžadováno hledat (už od přípravky) frajera, co je vysokej, silnej, má krytí balonu a podobné věci. Shodou okolností tenhle pohled Hřebíka sdílí i Psotka v Plzni.

     • Tashunka Witko31.3.2017 10:10reagovat

      Shodou okolností tenhle pohled sdílí asi 2 miliardy dalších lidí na celém světě. To ale není koncepce, ale jen plané žvástání.

      To ti rovnou můžu říci, že nejlepší cesta k vítězství je mít nejrychlejší a technicky nejzdatnější hráče se skvělým prostorovým viděním, smyslem pro kombinaci a schopností volit optimální řešení herních situacích, kteří budou střílet nechytatelné bomby do vinglu !

      • 13goat31.3.2017 10:28reagovat

       To sdílení pohledů Psotky a Hřebíka jsem bral jako shodu, jelikož ti dva se moc názorově neshodují. Jedním ze dvou miliard, o kterých píšeš, není např. Antonín Plachý, guru všech trenérů, kteří chtějí trénovat alternativně. Ten by měl nejraději všude 170cm rychlíky. Jinej pohled má zase Antotnín Barák st. Další pohled přináší Vrbova odnož.

        

       Takže to není plané žvástání, ale naopak přednášení a zastávání určitého směru. Který promítneš v koncepci, kterou děláš na míru klubu.

    • kapacitos31.3.2017 10:39reagovat

     Tomáš Wágner

     • munzig31.3.2017 11:48reagovat

      Wágner je určitě pro ligu kvalitní. A typologicky stejnýho útočníka nemáme.

      Jen nevim zda se pouze neveze na úspěšný vlně Karviné a byl by schopný táhnout útok ve Spartě

      • kapacitos31.3.2017 12:34reagovat

       Já jsem ho viděl jenom proti Plzni a tam tu jejich obranu zaměstnával slušně.

   • Sendi31.3.2017 11:12reagovat

    Pulkrab rozhodně není pomalejší než Krmenčík...On tak možná působí, ale určitě není pomalej, podle mě on splňuje většinu těch kritérií a když letos nastoupil, tak na mě osobně působil ze všech útočníků nejlíp, byl nejvýraznější...

    • hombre31.3.2017 13:12reagovat

     Já mám stejný názor. On je pro mě určitý typ útočníka na dobývání obran. Myslím, že když tu zůstane, může plnohodnotně nahradit Lafatu. Není to rychlík, ale tvrdý bořič obran.

  • AlaMierda31.3.2017 10:33reagovat

   Lecjaks - Konateho ho vodil jak malého kluka, ani do repre se pořádně nedostal a to na jeho postu není konkurence. Roky se nikam neposouvá. To už tu můžeme nechat Hybše

    

   Vacek - po návratu z Itálie tu dostal několik šancí a nevyužil, hráčů typově jako on máme v záloze spousty.

    

   Kozák - tam je to loterie

    

   a borci z Polské ligy je doufám vtip, ty kluci nedávají ani branky v lize, kde je stabilně dává zde vysmívaný Marco Paixaio

   • munzig31.3.2017 10:49reagovat

    Neuvažoval bych o nich jako o posilách ani jeden na Spartu nemají.

    Poznámka o Paixaovi je vedle. Od začátku zastávám názor že ten hráč nedostal dostatečný prostor aby ukázal co v něm je, a treneři jej odstřelili po jednom a půl zápase.

    Jak ukazuje tuhle sezonu tak goly prostě dávat umí.

    • AlaMierda31.3.2017 10:52reagovat

     to se omlouvám, myslel jsem že je navrhuješ jako posily.

    • spartas31.3.2017 11:06reagovat

     Paixao byla pro Spartu bezcenná trubka. Dle mě to jen ukazuje, jaká je úroveň polské ligy. Jako možná nebyl úplný kopyto technicky, ale prostě fotbalově na Spartu neměl ani omylem, dle mě byl horko těžko na ligu. Zvlášť jeho atletický předpoklady, to jsem se musel smát, takhle by to asi vypadalo, kdybych na bránu běžel já. Něco tak pomalýho jsem v životě neviděl a to jsem minulej tejden byl na Karláku na poště.

  • SuperFrankie31.3.2017 10:39reagovat

   Všechno odpad.

  • Pouzar1131.3.2017 11:09reagovat

   Proč proboha zase Kakamil. Sparta je momentáně složená z posránků co prostě tzv. nemají koul*, další skupinky hráčů kterejm je to co se děje jedno ( a nebo to tak aspoň vypadá), a skupiny co opravdu chce ale prostě na to třeba ještě nemá .. Proč zase posilovat jednu ze špatných skupin.. Proč šel pryč? protože prostě neměl nic navíc, stejně jako lidi co je máme v kádru teď. Že je sparťan a umí o tom pěkně povídat je sice hezké ale to zvládne i Mareček a co z toho ..

    

   Kozák je zase takové plácnutí do vody, že ”třeba možná” .. Osobně si z jeho kariéry pamatuju jen to že nachvíli vyletěl, pak byl zraněnej nebo hrál prd ( proto se taky neobjevuje pravidelně v nároďáku )..

    

   Před rokem, rokem a půl jsem si myslel na Nováka kterej je ale dnes už bohužel mimo naše možnosti ..

 • DK

  Dynamo31.3.2017 8:36reagovat

  Tak DK na Spartu zas tak málo času asi nemá, když řeší i Váchovo účast na koncertě před zápasem.

  • munzig31.3.2017 8:51reagovat

   Tohle mi opravdu hlava nebere. Ať si ti kluci vy volnu dělají co chtěj. Ať se třeba vožere když ráno bude připravenej tak jak má být.

   Nevidim rozdíl v tom jít na koncert, divadla, na pivo, do bordelu nebo na ryby.

   Tenhle moralismus mě vždycky štval.

  • wasek2611@centrum.cz31.3.2017 11:40reagovat

   pan Křetínský mi řekl, ať se svým ksichtem nikam nelezu, protože mě každý pozná, ať jsem radši doma. Doslova mi řekl, že odteď mám být už jen před našimi stopery.

    

   :D ale je to dobrý...taky si myslim.

    

   Křetínský by měl v první řadě řešit vedení. Jak se vypořádat s hráči by měl nechat na trenérech a Požárovi...

 • Derby se nám

  maybe30.3.2017 22:06reagovat

  blíží a já po mnoha letech poprvé nejsem natěšenej. Divnej pocit, divná situace v tabulce. Pokud nás žid vypráská, budu naštvanej. Pokud by se stal zázrak a Spartička se vzpřela, budu mít radost. Asi tak 5 vteřin, než mě dojde, že jsme tím pravděpodobně poslali titul do nejodpornějšího klubu kterej jsem kdy zažil. Pokud urve titul cirkus, tak je to děs. Pokud ho urve prádelna je to snad ještě horší. Tu to navíc ještě finančně spasí a bude zase na pár let na kapříky.

  • Franta z lidu30.3.2017 22:59reagovat

   Derby ať vítězné, či prohrané nic nevyřeší. Obsazení lavičky Radou je jasná udržovačka a teď se hraje o moc: stále se držím svého názoru, že k nám přileze s velkou pompou Vrba + jeho realizák (Fitzel ap.). Vrba ale nepůjde do Sparty, dokud neomezí moc Hřebík. Ti dva se nesnášejí. Dva egoisti. Dva kohouti na jednom smetišti být nemůžou. Letos to nějak doklepe s postupem do předkol v EL a v létě uvidíme. Tohle není Sparta! Žádný směr, žádná vize, žádné vedení, žádné jasně rozdělené pravomoce... Holt co se dá dělat, musíme vydržet i tuhle bídu a pak se snad odrazíme. Uvidíme, kdo nás povede. Stále tipuji Pavla Vrbu. Akorát jsem ho čekal u nás dřív.

   • maybe30.3.2017 23:07reagovat

    Krkovička, to bude další rána. V managmentu Sparty Fitzel, dalšího jeho oblíbenýho koně Koláře nechce ani sestupující tureckej klub a je volnej. Dalšího oblíbence točvolanta po sezoně v Plzni asi vyhodí....Fuj, děsivá představa.

  • Franta z lidu30.3.2017 23:02reagovat

   Ad.) Plzeň - titul ji finančně nespasí. Musí prolézt zase minimálně do play off CHL. Tam jsou ty vytoužené prachy. Sám titul ji spíš rujnuje: musíš zaplatit prémie hráčům i realizačnímu týmu, oslavy, takové ty kraviny jako natisknutá mistrovská trička atp. Ono se to nezdá, ale samotný titul je k ho.nu, je to jen klíč k CHL a vypadnout se dá s kde kým, že? Zejména při fazóně, kterou předvádějí všechny naše týmy.

   • asgard3331.3.2017 0:02reagovat

    No výborně,takže zruinovaná Plzeň je na dně,zatímco my s jedním usmoleným titulem za 7 let u nás jasně dominujem,že ? Plzni sice 3 roky docházejí prachy,3 roky jim stárne kádr,3roky odpadají z čela tabulky,ale skutečnost je taková,že jim 3 sezony v kuse koukáme do zadku.A nejenže jsou pořád před námi,ale každou sezonu svůj náskok navyšují.Předloni o 5 bodů (72:67), vloni o 7 bodů (71:64),letos už na ně ztrácíme 10 bodů a jsem hrozně zvědavěj o kolik to bude na konci sezony.I kdyby jim Slavia sebrala titul,tak pořád budou o 2 parníky před námi.Jestli někdo potřebuje spásu,tak to určitě není Plíseň,ale současný nepovedený revival Sparty.

 • Letní posily

  Franta z lidu30.3.2017 18:56reagovat

  Letní posily: Tomáš Sivok a ...? ° http://fotbal.idnes.cz/daniel-kolar-rozhovor-o-konci-v-turecku-fc5-/fot_zahranici.aspx?c=A170329_173049_fot_zahranici_ald

  • Paspartu30.3.2017 19:23reagovat

   Kdyby byl o 5 let mladší, tak klidně. Byl to jeden z mála plzeňských hráčů, který mi nevadil a na nic si nehrál. V rámci plzeňských možností Úsměv

  • Furia Ceca30.3.2017 19:38reagovat

   Kolář si nekopl v Turecku jako Kadlec a proto je čas ho přivést. K nim samozřejmě ještě Sivoka. Vedení bude čvachtat slastí.

   • asgard3330.3.2017 19:47reagovat

    Koláře,Sivoka,Plašila a můzem na Letné otevřít regulérní domov důchodců.Daneček si vždycky potrpěl na vykopávky zvučných jmen.

    • asgard3330.3.2017 19:50reagovat

     Ještě jsem zapomněl na Jiráčka a Matějovského,které musíme stáhnout z hostování.

     • Paspartu30.3.2017 20:26reagovat

      Možná by stálo za to oslovit Patrika Bergra. A Tomáš Poštulka do brány by taky nebyl k zahození.

  • artaxerxes30.3.2017 20:56reagovat

   Mně zaujal konec rozhovoru:

   ”Nikdy jsem nehrál alibisticky, vždycky chci dostat sebe nebo spoluhráče do výhody.”

    

   Tohle si myslím, že nám po odchodu Dočkala strašně moc chybí. Ale nemyslím si, že Dan Kolář je řešením.

   Naopak Sivok na rozdíl od MiKy je bojovník a člověk, který pokud nebude hrát na 100%, tak to raději zabalí. Takže jako krátkodobé řešení na 2-3 roky bych byl rád - přece jen je to dle mého stále nejlepší český stoper (nebo druhý po Suchém).

   • pubi30.3.2017 21:00reagovat

    Sivok je úplně jiný případ než Kadlec. O třídu nejlepší českej stoper, kterej by nad Spartou ani neuvažoval, kdyby nebyl Sparťan. Byl by velkou posilou.

    • waaw30.3.2017 22:11reagovat

     Ale nebude. Jasne rekl, ze ho laka americka ML

    • brac30.3.2017 22:23reagovat

     Možná ještě po Besiktasi 2 roky zpátky, ale místo toho šel hrát střed turecké ligy. Bude mu 34 a co chvíli musí na marodku. Je vidět, že jsme na tom opravdu blbě, že je to náš spasitel. Smích

   • Franta z lidu30.3.2017 22:52reagovat

    Marek Suchý zvažuje návrat do Slavie. Rozhodně mají o něj v Edenu zájem a bude na listině možných posil. Sám hráč je po letech v zahraničí na vážkách a jeho návrat není vyloučen.

 • Pokuta

  SuperFrankie30.3.2017 17:03reagovat

  Třetí pokutka v průběhu pár týdnů​, za kterou můžou titíž lidé. Možná by mohli místo psaní ubohých otevřených dopisů uspořádat nějakou sbírku na zaplacení těhle svých ohňostrojů, které pravidelně pořádají na každém zápase.

  • viktor189330.3.2017 17:05reagovat

   ”za kterou můžou titíž lidé”- ale vždyť lidé, kteří za to mohou to také zaplatí - vedení Sparty Úsměv

   • SuperFrankie30.3.2017 17:08reagovat

    Super. Je tucet jiných způsobů, jak vyjádřit protest, přičemž to klubu neškodí. Tohle je hloupost. Ty peníze se můžou využít jinak, ale takhle se to musí vyplácat na pokuty.

    • viktor189330.3.2017 17:09reagovat

     i to je samozřejmě názor

     • Lobrock30.3.2017 17:30reagovat

      Nevšiml jsem si, že by dělobuchy házelo vedení. Vedení Sparty je samozřejmě mizerné, ale pořád o třídu lepší než tihle fanoušci.

      • stařec30.3.2017 19:46reagovat

       Je pravda,že vedení dělbuchy nehází.Stejně tak je

       pravda,že s těmi bezmozky nic nedělá.Na stadionu

       je kamerový systém,ale zřejmě jen proto,aby bylo

       vyhověno předpisům a zřejmě se nepoužívá.Jinak by

       už museli ti idioti být známí a zakázán jim vstup

       na stadion.Takže je to chyba vedení a majitele. Vztek

    • Furia Ceca30.3.2017 17:18reagovat

     ...simtě nech je zapálit si prskavky, děti si musí hrát a do Mikuláše daleko.

   • wasek2611@centrum.cz30.3.2017 17:55reagovat

    Když se daří jsme to MY, když se nedaří jsou to ONI ...smutné

   • majtin31.3.2017 0:34reagovat

    Jestli máš na mysli to, že je chybou vedení, že s těmito týpky nezatočilo dřív, tak souhlasím.

    Jestli to myslíš tak, že tihle týpci byli v právu, protože protestovali proti vedení, tak je to nesmysl. Ten protest jde udělat tak, aby nepoškodil Spartu. To je jako když překročíš rychlost a policajt tě zastřelí a pak bude tvrdit, že to byla tvoje chyba, žes jel pětapadesát.

  • ewzen30.3.2017 17:14reagovat

   A nezapomen ještě na Vlastu s Marií.

 • Trest

  Brian Pricke30.3.2017 16:57reagovat

  LFA opět ukázala, že to jsou největší svině. Zavřít kotel za pyrotechniku, která se objevila na protilehlé. Na to už nemůže nic říct ani pár místních psychopatů. Smích

  • Furia Ceca30.3.2017 17:21reagovat

   Dušan potřeboval umlčet fanoušky tak je přesvědčil ať to zavřou Úsměv

  • nickkanon30.3.2017 18:45reagovat

   Na co? Ze to tam ocividne nahazeli lidi, co se tam presunuli z ”kotle”?

 • Proč je třeba vyhodit Hřebíka?

  Franta z lidu30.3.2017 16:49reagovat

  Odpověď: Aby nemluvil Vrbovi do práce. A je to Vrbova podmínka, aby si mohl dělat vše podle svého se SVÝM realizačním týmem. Krejčí, Fitzel, Ticháček... Je to podmínka jeho příchodu. Teď bude boj křídel o moc: dojde nakonec na Vrbu, nebo na ”z nouze” Víťu Lavičku. Uvidíme v létě!

 • Trener

  waaw30.3.2017 16:40reagovat

  Podle Madla v lete Vrba, pokud nevyjde tak Lavicka

  • Franta z lidu30.3.2017 16:45reagovat

   ...s tímto tvrzením souhlasím. Tak to bude. Franta z Lidu/KodetOberhel

  • Dynamo30.3.2017 16:52reagovat

   Mádl toho už toho o Spartě napsal tolik nepravdivého, že je to třeba brát s velkou rezervou.

   • SuperFrankie30.3.2017 16:58reagovat

    Třeba?

    • Dynamo30.3.2017 17:01reagovat

     Jeho pokrytí Chřestýšovo aféry bylo plné výmyslů a nepravd.

     • SuperFrankie30.3.2017 17:04reagovat

      O tom nevím moc, ale tyhle drby vždycky pokrývá dobře a nepamatuji si, kdy se naposledy mýlil.

      • Dynamo30.3.2017 17:05reagovat

       Angažování Lavičky by nedávalo smysl.

       • SuperFrankie30.3.2017 17:06reagovat

        Už samotné odvolání Lavičky byla chyba. Od té doby to s námi šlo dolů.

        • pepinho230.3.2017 17:09reagovat

         no nevím, v tu chvíli bych řekl, že to bylo správné řešení, nikam jsme se moc neposouvali. Akorát neměl přijít Ščasný, ale nějaký kvalitní trenér. Ale herně to pod Lavičkou vypadalo za poslední roky asi nejlépe. Každopádně jeho návrat by byla kravina a zase jen další důkaz, že vedení je totálně mimo.

         • SuperFrankie30.3.2017 17:12reagovat

          Stagnovali jsme, ale mělo se počkat do léta a pak se rozhodnout, co bude dál. Takhle jsme tam protlačili geronta ve snaze udělat titul, což se stejně nepovedlo.

          • pepinho230.3.2017 17:16reagovat

           to je pravda, teď je to podobný, akorát nejde o titul, ale o poháry, no..snad to nedopadne stejně jako se Ščasným..

        • stařec30.3.2017 19:51reagovat

         Nemáš pravdu!Se Spartou to jde dolů od té doby,co

         ji vlastní Křetínský.Ten tomu nerozumí a hraje si

         na velkého majitele fotbalového klubu.Způsob,jak

         odvolává pomocí SMS je známkou toho,že je to jen

         nafoukaný moula,který nemá odvahu to říct do očí.

         Majitel je ten zakopaný pes.Vztek

   • ap189330.3.2017 16:59reagovat

    Jo no. Třeba to o Radovi. Byl první, kdo vyšel s informací ohledně nástupu Rady na veřejnost.

    Téměř všechny zprávy od něj se potvrdily.

    -Takže s tvým komentářem vůbec nesouhlasím.

  • SuperFrankie30.3.2017 17:00reagovat

   Kde to psal?Úsměv

   • waaw30.3.2017 17:15reagovat

    V uvodnim nadpisu clanku na aktualne.cz

    • waaw30.3.2017 19:11reagovat

     Zajimave, ze clanek najednou zmizel....

 • Hřebík

  kapacitos30.3.2017 15:54reagovat

  Osobně proti němu nic nemám, ale jedna věc je jistá. Jeho jméno rozděluje celou Spartu na dva nesmiřitelný tábory a dokud nebudem jednotní, tak se z místa nepohnem. Není přece možný, aby v jednom klubu byly 2 skupiny, kdy jedna dělá naschvály tý druhý a má škodolibou radost z jejich neúspěchů.

  Dal bych Hřebíkovi tučné odstupné na klidný důchod s podmínkou, že nesmí trénovat v žádným prvoligovým klubu. Příští rok mu bude už 70, tak stejně nemůžem počítat že tu bude věčně. Jeho nástupce by mohl být o něco mladší Kotal a nebo někdo z Hřebíkových podřízených, tak aby se navázalo na jeho práci.

  Samozřejmě zároveň s ním by skončil minimálně Dušan Svoboda, aby si nemyslel že vyhrál Úsměv

  • munzig30.3.2017 16:07reagovat

   A proč sakra vyhazovat zrovna jeho. Myslim ež se ve fotbale najde spousta kompetentních lidí kteří by s ním moc rádi spolupracovali i třeba jen ve vztahu Letná - Strahov.

   K čemu nám je Dušan Svoboda a spol. aby si nechával radit od rakouskýho strejdy Vlasty nebo sem vodil trenéry kteří nás nikam neposunou?

   Těší mě že Křetinský má k Hřebíkovi důvěru a jeho konec je snad hodně hodně daleko.

   Jak tu už někdo psal. Pokud by Hřebík skončil LuftJarda by po něm okamžitě sáhl a když ne on tak někdo jiný v lize.

   Hlavně vyhazovat někoho a hned na to najmout někoho kdo navážě na jeho práci mi příjde jako velká blbost. ”proč pít něco jako pivo když žiju ve světe kde je pivo.” Asi tak nějak

   • kapacitos30.3.2017 16:51reagovat

    Svoboda je k ničemu, pro to by skončil taky. Nikdo by po něm nesáhl, dostal by třeba 10 mega s tím, že nesmí trénovat nebo spolupracovat s jiným týmem v 1. lize.

  • Inženýr30.3.2017 16:23reagovat

   Pánové to bychom dopadli. Jediný člověk ve vedení, který rozumí fotbalu a my ho vyhodíme. Smích Věřte, to už bychom se na to rovnou mohli.....

  • Nuff30.3.2017 16:27reagovat

   Bolí mě pár zubů, tak si nechám vymlatit celou hubu. Prozirave řešení.

   • waaw30.3.2017 16:41reagovat

    Nemuzeme.se shodnout, kteri hraci hraji blbe, tak vyhodit vsechny

   • kapacitos30.3.2017 16:45reagovat

    Zbavíš se jednoho starýho zubu a místo něho si necháš udělat nový s kterým nebudeš mít (vnitřní) problémy

    • hombre30.3.2017 17:05reagovat

     Zbavíš se jednoho starýho zubu, který má kaz, ale dobře všechno pokouše a uděláš místo novýmu, který bude bez kazu a bude hezky vypadat, ale bude se viklat na všechny strany a nic nepokouše.

81534 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha