Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • TRENER

  jareoslav2.5.2017 10:48reagovat

  Zahraniční trenér nemá cenu. Nechat tam Radu. Ještě jsem u sparty neviděl tak zapálenýho trenéra pro spartu jako je Rada a hráči ho myslím berou.

  • Pouzar112.5.2017 10:52reagovat

   Rada novej Fanda Straka jo SmíchSmíchSmích

  • munzig2.5.2017 10:55reagovat

   Mě se ten jeho zápal taky líbí, na rozdíl od většiny tady mi Rada na lavičce nepříjde jako taková tragedie, ale...

   Sparta musí nastartovat novou ”éru” svého a k tomu je potřeba jiný trenér, který dostane čas naučit hráče svůj fotbal. A při vší úctě Rada není ten typ trenéra který by to měl být.

  • Sendi2.5.2017 11:00reagovat

   tyvole, já sem taky zapálenej, ale to ze mě ještě nedělá špičkovýho kouče neasi...

   • snytek2.5.2017 11:09reagovat

    I kdybychom mu přiznali zásluhy na tom, že Sparta něco ukopala (tedy Slávii a Plzeň), já si pořád myslím, že trenér Sparty by měl mít taky nějakou lidskou úroveň. Pokud jsme tu teď měli Ščasného a Radu, myslím, že hloub klesnout nejde. Nemůže být každý Lavička, ale nějakou míru důstojnosti by to trenérovo vystupování mít mělo.

    • Sendi2.5.2017 11:11reagovat

     to je subjektivní, osobně preferuju kultivované trenéry...

 • Stramaccioni

  Spytihnef2.5.2017 10:41reagovat

  Přemýšlel jsem nad příležitostmi a riziky angažování Stramaccioniho:

  + cizinec (bez vazeb na místní prostředí, člověk z venku bude mít u vedení vždy silnější slovo a důvěru vedení)

  + věk/zkušenosti (na to kolik mu je, už toho má za sebou celkem hodně)

  + moderní metody a trendy (věřím, že při působení v Interu měl možnost přičichnout k nejmodernějším metodám a trendům a to i vzhledem k věku)

  + faktor x (musí být na něm něco zajímavého, jinak by si asi Inter takového no name trenéra nedal na lavičku A-týmu)

   

  - cizinec (plat, jazyková bariéra, neznalost místního prostředí)

  - statistiky v dospělém fotbale (jeho dosavadní působení v dospělém fotbale jsou dost mizerné)

   

  Bohužel to poslední riziko je na tolik velké, že převažuje všechny přínosy.

  • AlaMierda2.5.2017 10:53reagovat

   já si zase nemyslím, že to riziko je nějak veliké s ohledem na minulost Sparty. Za poslední roky jsme tu měli jak progresivní trenéry, i tzv dinosaury, moderní, mladé, staré, impulzivní, klidné, s dobrou image pro novináře, i špatnou image pro novináře. Ani pod jedním jsme nebyli úspěšní zároveň v lize a Evropě. Ani jeden nezvládl hrát s týmem dobrý fotbal delší dobu. O LM se ani nemá cenu bavit. Ono je to pořád tak +- stejné ať u toho byl kdokoliv. Žádný nijak z té řady výrazně nevybočuje. Takže není co ztratit, maximálně další rok.

  • Furia Ceca2.5.2017 11:10reagovat

   Faktor X si vysvětluju, že bude dobrý řečník a zvládne se odprezentovat.

   • Spytihnef2.5.2017 11:13reagovat

    může být nebo charisma

   • Chabix2.5.2017 11:15reagovat

    Tak pro Inter to nebyl trenér z venčí, který by se hezky prezentoval. Oni jeho práci museli moc dobře znát, když u nich trénval mládež.

  • captain_obvious2.5.2017 12:17reagovat

   To poslední riziko jsou hlavně trapný, povrchní kecy.

 • Stramaccioni

  Chabix2.5.2017 10:13reagovat

  Zná tady někdo práci Stramaccioniho u mládeže. Jak pod ním hrála juniorka interu, jaký má rukopis. Jaký styl a rozestavení vyznává? To že byl rok u nějakého týmu a (ne)měl nějaké výsledky, zas není pro mě tolik důležité. Rok je krátká dobá.

  • 13goat2.5.2017 10:33reagovat

   Asi by se to dalo dohledat, ale pracně. Podle mě se na zdejším fóru až moc škatulkují trenéři, kdo co hraje. Zvlášť téma ”rukopis” považuju za naprosto k ničemu, poslední český trenér s rukopisem je Víťa Lavička, jehož všechny týmy hrály stejně, stejné automatismy, pokyny, pohyb, řešení situací. Jinak všichni alespoň ligoví trenéři buď měli málo štací, kde by se to dalo poznat (Trpiš, Šmejkal), nebo hrají prostě s tím, co v kádru mají a na co ti hráči mají.

    

   Já budu rád, když se prostě tým Sparty změní. Hráči + z velké části realizák a bude to chtít spíše než okysličení prudký nádech. Za smutného předpokladu, že hlavní žáby na prameni se asi samy nevyhodí a Křéťa na tohle koule nemá.

   • Sendi2.5.2017 10:42reagovat

    Já myslim, že Křetínský by na to koule měl, ale on podle mě nevnímá Dušana Svobodu jako problém...Kdyby to cejtil jako my, tak už tu dávno neni, to je můj názor...

     

    S tim rukopisem souhlas, já si osobně myslim, že rukopis by měl bejt hlavně v tom, jak působí klub jako celej a jakej fotbal se v něm vyznává, jak už jsem tu mluvil třeba o příkladu Ajaxu, nebo Barcelony...To jsou kluby, o kterejch se ví, jak jeho týmy budou hrát a je jedno jestli jim je patnáct nebo třice, trenéři pak prováděj dílčí změny. Žádnej klub u nás momentálně nemá jednoznačnej ksicht a to by pro mě osobně měl bejt první krok v posunu Sparty - jak se chce jako klub vůbec prezentovat...

 • Ale no tak kluci

  ajosek2.5.2017 10:11reagovat

  Dopřejte staršímu padesátníkovi co Spartičce fandí od r.80 někdy svůj názor SmíchHřebíka jsem dříve uznával,ale za jeho spoluvlády jsme získali 1 titul za 10 letSmutekTo že kecá do všeho mi nikdo nevyvrátí.A sám Rada řekl,že už je mu to jedno a že bude stavět toho,kdo má formu a navíc že tu nemusel být-protože před ním oslovili 5 trenérů,kteří k nám odmítli přijít-proč asi??

  • Chabix2.5.2017 10:17reagovat

   Nevíme jakým způsobem do toho kecá. Ale jsem toho názoru, že by koncepci měl určovat jeden člověk. Ten si k tomu vybere nějaké poradce a vhodné spolupracovníky, podřízené a za to bude zodpovídat. To, že je tu několik hlasů a každý má jiný názor opravdu není dobré.

   • 13goat2.5.2017 10:34reagovat

    Tenhle proces stavění koncepce znam na vlastní kůži a funguje. Otázka je, jak je to na Spartě. A dál je nutné rozlišovat koncepce pro mládež x celková koncepce klubu.

  • Pouzar112.5.2017 10:33reagovat

   Ten kec o tom (A sám Rada řekl,že už je mu to jedno a že bude stavět toho,kdo má formu) vznikl akorát tady .. Živě sem to neviděl, ale později sem to nalezl na youtube a rozhodně si nemyslím, že to přímo vyznívá do té verze, která se tu hojně prezentuje ( přebraná od pár afektovaných lidí ) ...

    

   To že tu nemusel být a trenéři sem nechcou neznamená, že za to může Hřebík ( to je zas jen zbožné přání a ukazování prstem bez jakéhokoliv důkazu ) .. Můžeš si to vyložit taky jako: Trenéři sem nechcou, protože ve Spartě je banda nekopů, týmu se nedaří a ví, že by to bylo jen do konce sezony .. zkrátka si nechcou pošramotit karieru takovou etudou ..

    

   To že do všeho kecá jakožto člověk co dával dohromady koncepci je logické ( navíc je to jedinej odborník kterej ve vedení pracuje ), jenže to mermomocí nemusí znamenat že říká POSTAV LAFATU JE DOBREJ ...

    

   bonus: věk a doba kterou člověk fandí (ale třeba i pracuje) bohužel neznamená, že má vždy pravdu a už vůbec ne, že dané problematice rozumí

   • Pouzar112.5.2017 10:40reagovat

    k prvnímu odstavci: předtím než řekl že už je mu to jedno .. mluvil o tom jak nasadil vatajelua ( takže to spíše poukazuje na to že mu někdo kdo má nastarosti juniorku, případně někdo kdo funguje jako spojka řekl, že na to nemá ..

  • majtin2.5.2017 11:00reagovat

   To je pořád dokola. Za spoluvlády Hřebíka - to je ten problém, ona to nebyla ani tak spoluvláda, ale kočkopes - bylo to jako šlapat na brzdu a plyn zároveň.

   Ta historie je známá - první angažmá, skvělý výkony v LM, liga by dopadla, Hřebík narážel na ”hvězdy”, kdy Blažek se Zelenkou a spol.. prostě neměli buňky a hlavně soudnost na to, ho pochopit. Druhý angažmá a i třetí - pracoval v nenávistný atmosféře vytvářené bandou zabedněnců, to se fakt dost dobře nedá. Při třetím angažmá krom již zmíněného pracoval s mixem mladých hráčů (Přikryl, Krejčí, Kader) a dinosaurů - Kušnír, Zápotočný, Vidlička, Jarošík. Nauč tyhle ”přemýšlivý” hráče třeba repressing... Je pravda, že kádr si vybíral s Haškem sám, takže si ty hráče nechali sami, ale zcela pochopitelně to bylo z toho důvodu, že nechtěli udělat radikální řez, protože věděli, že při ztrátě titulu skoro jistě letěj. Což se stejně nakonec podařilo a antistrahovská klika neváhala. Přitom, když si vezmu jak dlouho jsme tu museli snášet Chovance nebo Ščasného, tak Hřebík a spol. měli dostat víc prostoru, protože věci šli správným směrem. Ale oni by jim ani vopice víc prostoru nedali.

   Hřebík pak trochu ještě kádr pročesal, z čehož jsme těžili za éry Lavičky.

  • victorlima2.5.2017 20:15reagovat

   Samozřejmě, že Hřebík všem do toho mluví. Potvrdil to i Hašek, myslím že v pátečním Sportu. Na otázku, že on přeci poměrně nedávno trénoval Spartu, odpověděl, že ano, ale sestavu mu diktovali jiní a jmenoval Chovance a Hřebíka. Chovanec už pro Spartu nepracuje. Zbývá jen ten vzteklý stařík.

  • stařec2.5.2017 21:38reagovat

   Dovolte téměř sedmdesátníkovo,co chodil ještě na

   dřevěný stadion,pár slůvek.Jsem fandy Sparty od

   padesátých let.Když měla Sparta úspěchy,vždy za

   tím stál jeden max.dva lidé.V šedesátých letech

   poprvé začal trenovat Spartu V.Ježek.Měl vždycky

   rozhodující slovo a Sparta měla úspěchy i na té

   meznárodní scéně.(např.vítězství na Hexagonalu

   v Jižní Americe).Odešl do zahraničí a nakonec

   Sparta skončila ve druhé lize.Když se vrátil zpět,

   Výkony šly opět prudce nahoru.Dokud se těžilo

   z jeho práce,bylo vše v pořádku.Pak si majitelé

   začali hrát na frajery a Křetínský to dodělal.

   Hlavní chyba je na straně Křetínského a vedení,

   do kterého si nasadil kamarády,co o fotbale nic

   nevědí,ale chtějí rozhodovat.Tam je žába na tom

   pověstném prameni.Vztek

 • Schick asi výstupní klauzule

  ACSOLDBOY1.5.2017 21:47reagovat

  1,34 Mld CZK.... Tak to fakt ty poháry, s 20% participace, můžeme oželet.....

  • ajosek1.5.2017 22:03reagovat

   zajímavý co o něm říká šéf Sampdorie.Hlavně že podle Hřebíka neumí bránitVztek

   • Bunda1.5.2017 22:05reagovat

    Zase ten tvůj Hřebík :D Neříkal že neumí bránit,ale že nechce Smích Kecal snad ? :D Ne. V Bohemce první kola neudělal presink,nedal obraný sprint.

   • LukyACS1.5.2017 22:22reagovat

    Až na to, že se ho někdo v online rozhovoru ptal, co na tohle hodnocení od Hřebíka říkal a on říkal, že ho v tomhle ohledu Bohemka hodně změnila, tam totiž bránit musel a hodně mu to prospělo.

    • pepinho21.5.2017 22:26reagovat

     Něco podobného říkal i Holoubek

    • Pouzar111.5.2017 22:33reagovat

     Marná snaha o nápravu Smích ten se sem chodí jen uvolnit a vyvztekat z každodenního stresu ..

    • Chabix2.5.2017 0:06reagovat

     Hele já už tyhle komenty, co tu někteří píší, neberu vůbec vážně. To bych se pořád jen rozčiloval a to fakt nemá cenu. U těch lidí je to potřeba si vzdy do něčeho kopnout bez znalosti věci. Ale to i obecně životě, lidi věci vnímají hrozně moc povrchně a tak z 5%, vůbec nechtějí přemýšlet do hloubky.

  • Dynamo2.5.2017 7:46reagovat

   Tolik zřejmě nikdo nedá.

 • SESTUPOVÁ MATEMATIKA

  ouissi1.5.2017 21:11reagovat

  Trošku pro odlehčení:

  Jak kdo předpokládáte, že dopadnpu boje o udržení v 1. lize?

  Já tipuji sestup Jihlavy a Brna s tím, že Brno sestoupí při totožném bodovém zisku díky horší vzájemné bilanci s Příbrami.

  Boj o udržení bude v posledních kolech ovlivněn více než čim jiným rozlosováním. Díky tomu se zachrání Hradec, který bude ze čtyř zbývajících utkání hrát třikrát doma. Naopak Jihlava třikrát venku a to se jí stane osudným. A Brno má vylosování, byť bude hrát doma ještě dvakrát, snad ještě horší než Jihlava (doma Zlín a Plzeň, venku Příbram a Slavia). Ti by dost možná už taky nemuseli uhrát ani bod. Naopak Příbram bude mít doma Brno a Zlín, venku Duklu a Jihlavu. Takže kromě v Jihlavě by mohli bodovat pokaždé.

  Co se týká vzájemných utkání, Příbram má lepší s Hradcem a vyrovnaná s Bohemians; Jihlava má lepší s Hradcem a s Brnem; Bohemians mají lepší s Jihlavou a s Brnem a vyrovnaná s Příbrami; Hradec má lepší s Příbrami a vyrovnaná s Brnem; Brno má vyrovnaná s Hradcem a lepší s nikým. Ostatní odvety se ještě budou hrát: Pribram-Brno, Jihlava-Příbram a Hradec-Bohemians.

  Vaše tipy?

   

  • sekvoj1.5.2017 21:55reagovat

   Vzhledem k tomu, že Hradec je bezkonkurenčně nejhorší tým doma, jsou tři zápasy doma spíše kontraproduktivní

   Pořád si myslím, že sestup už je věc hlavně těch tří klubů na 14-16. místě, z čehož tipuji záchranu Příbrami, kvůli efektu Starka

  • hombre2.5.2017 8:04reagovat

   Myslím, že spadne Jihlava a Hradec. Já mám třeba rád Jihlavu, proto je mi ji líto. Ale asi spadne. Hradec má hodně slušnou mládež, ale letos je doma makovej. Rok dole a pak zpět a už bude v poho. Když píšeš o Brně, tak i Klokan to má hodně nahnuté. Hrají hodně dobře, ale bez výsledků a taky trocha smůly. V Liberci nevím jaký to bylo, ale věřím Haškovi a přeji mu tu záchranu. Příbram má dobrý los a hlavně tu někdo psal, 3 věci, které jsou věčné - smrt, daně a Příbram v 1 lize Neutrální.

   • ouissi2.5.2017 9:14reagovat

    Bohemians nemají taky nijak lehký los. Ale předpokládám, že porazí doma Karvinou. A to jim bude pravděpodobně k záchraně stačit. Pokud by s Karvinou nevyhráli, tak by v posledním kole byla v Hradci asi ”pěkná” řežba (Hradec-Bohemians). Pak by mohl být ”vykoupán” Hradec. Ve svém kalkulu uvažuji, že Bohemians už budou v té chvíli zachráněni a Hradec vyhraje. Pokud budou hrát o záchranu i Bohemians, může to skončit jakkoli.

     

    • hombre2.5.2017 9:38reagovat

     No on Klokan může klidně klepnout Slávku už v sobotu. Brnu to pustí Zlín, tomu už o nic nejde a Příbram vyhraje na Dukle a doma s Brnem a je hotovo. Hradec i Jihlava dolu, ale snad to tak nebude...

     • ouissi2.5.2017 10:34reagovat

      Tak to si nemyslím. Zlín má ještě teoretickou šanci na EL i z ligy (finále poháru se bude hrát až, tuším, 17.), takže tento víkend si myslím, že Brnu nepustí nic. A cirkus si to ”u sousedů” pohlídá.

      Jinak i mně jsou Hradec a Jihlava celkem sympatičtí a sestup jim nepřeji; nevzpomínám si, že by kdy v minulosti byly ”namočeni” v nějakých výsledkových machinacích.

      Naopak Brnu bych za jejich neustálou ”namachrovanost”, ale i za policistku ”od plotny”(Smích), přál z celého srdce.

       

 • Bohemians

  Chabix1.5.2017 19:43reagovat

  Tak Haškovi se to angažmá zatím moc nedaří, ale snad se to nakonec rozjede. Bohemians potřebují především nějakýho kvalitního útočníka, pokud chce Hašek praktikovat svojí filozofii.

  • Bunda1.5.2017 19:58reagovat

   Minulé kolo je zařízl rozhodčí - upřel jim dvě penalty a bylo tam hafo otočených situací. Asi peníze Jardy. V Bolce to posral Jindřišek když nedal pecku na konci zápasu. No a dneska to byla jasná jedna..Liberec se solidně rozjel a doma teď dělá vždy 3 body.

   Viděl jsem 30 minut a Kuchta hrál snad za Liberec Smích Bohemka má hodně těžký los a je dost možné že spadne..

   • Chabix1.5.2017 20:00reagovat

    Minulý i dnešní zápas mají jedno společné. Hodně špatný vstup do zápasu.

   • pepinho21.5.2017 20:08reagovat

    Za stavu 1:0 jim neuznali regulérní gólSmích

  • Elbruso1.5.2017 20:01reagovat

   Snad se to Bohemce povede zrovna teď proti Slávii.

   • majtin1.5.2017 21:08reagovat

    To je těžký rozhodování, ale to by v podstatě znamenalo výrazné zvýšení prádelny na titul, z čehož bych měl pramalou radost. Z titulu Slavie bych taky nejuchal, ale prádelna je pro mě fujtajblovější.

    • wasek2611@centrum.cz2.5.2017 10:52reagovat

     Nevadí. Já fandím téměř vždy proti Slávii a Plzni. Kdo získá titul z těhle dvou mi je asi jedno. O něco víc bych ho asi přál Slávii.

      

     Ale prostě v každém zápase co hrajou číňani a prádelna fandím proti nim

     • Chabix2.5.2017 12:09reagovat

      Ta šance na titul je teoretická, ale abych přál jednomu týmu víc a druhému míň - To fakt ne. Já doufám, že se ještě snad nějakou náhodou dostaneme na místo 2. A je mi jedno na úkor koho to bude.

 • Též něco o Italovi

  wilathewarrior1.5.2017 17:14reagovat

  http://www.espnfc.co.uk/club/internazionale/110/blog/post/1852064/analysing-inter-milan-manager-andrea-stramaccionis-awful-season

  • pepinho21.5.2017 17:29reagovat

   Slabá obrana, zranění..ideálníSmích

  • Elbruso1.5.2017 19:26reagovat

   Ono na každém trenérovi se dá najít něco špatného, navíc moc nejde srovnávat ligy, všude se hraje jinak. Vůbec ho neznám, třeba je to jen drb a přijde nakonec někdo jiný, pochybuji tedy že zůstane Rada to je asi tak jediná jistá věc. Pokud budeme hrát dobře, tak je mi jedno, kdo to povede.

  • waaw1.5.2017 19:40reagovat

   Není to pravda. Stramaccioni ani nikdo jiný zatím nabídku trenérské smlouvy od Sparty nedostal,“ řekl však deníku Sport muž, který má o dění v největším českém klubu dokonalý přehled.

    

   • kilovolt1.5.2017 20:12reagovat

    a kdo to je? ten muž s dokonalým přehledem

    • 13goat1.5.2017 20:26reagovat

     Klasická osoba nikoho, na kterou se pisálcí rádi obrací.

    • waaw1.5.2017 20:26reagovat

     Asi Kotalik, ne?

    • ACSpartaPraha4ever1.5.2017 20:41reagovat

     Se podivej kolem sebe, tady jich mas plne forum. ;o))

     • Chabix2.5.2017 10:35reagovat

      To je trefnéSmích

   • captain_obvious1.5.2017 20:27reagovat

    Však taky Di Marzio o žádném kontraktu nic nepsal. A všechny ostatní články s pravděpodobností blížící se jistotě vychází z toho jeho.

  • Spytihnef1.5.2017 22:07reagovat

   Teď jsem koukal na pár jeho tiskovek z Panathinaikosu a ta jeho angličtina je dost mizerná.

   • victorlima2.5.2017 9:43reagovat

    Jeho angličtinu bych moc neřešil. Ti s kterými bude mluvit v kabině taky asi nejsou absolventy Oxfordu.

  • Chabix2.5.2017 10:33reagovat

   Díky za článek. Stramaccony vyznává 433, který prakticky nepoužíval. Šéf Interu si myslel, že to bude nový Guardiola a to se taky nenaplnilo. Nicméně i tak mu předvídají úspěšnou budoucnost.

 • Výběr trenéra

  Furia Ceca1.5.2017 16:15reagovat

  neslibuje ani nezaručuje žádné změny vzhledem k tomu, že ho vybírají nekompetentní lidé z vedení. Nenechte se tím tedy znervóznit, protože karavana táhne dál a je jedno, kdo bude mít na vizitce trenér áčka.

  • ajosek1.5.2017 17:03reagovat

   Odejít musí i Kotalík,Požár a Hřebík!!!!

   • Bunda1.5.2017 17:06reagovat

    Proč Hřebík? Kecá kámošovi Radovi do sestavy ? Nebo se mu nedaří s mládeži ? Smích Požár odejde a přijde Vozábal. Zlatej Požár tvl.

    • ajosek1.5.2017 17:10reagovat

     Radovi ne všem ostatním anoOtrávenía proč Vozábal? to už nejsme schopni najít nikoho schopného?Jinak Požár na lávce-katastrofa Požár-skaut-katastrofa!

     • Bunda1.5.2017 17:15reagovat

      Jak můžeš hodnotit Požára na lávce to netuším. Hřebík kecal do sestavy Ščasnýmu ? :D A už vidím jak Holas chtěl postavit třeba Váchu a Hřebík mu zavolal a řekl : Ne. Bude hrát Sáček. Zdar. Smích

     • artaxerxes1.5.2017 17:18reagovat

      Jdi s tím vyhazováním Hřebíka někam..

      Je to jediný kompetentní člověk ve vedení a úsek, který vede je jednoznačně tou nejsvětlejší a nejprogresivnější části celé Sparty.

       

      Odejít musí Svoboda, Kotalík a možná i Požár, jinak trenér A-týmu možná je schopen dovést tým k 1 titulu, ale dlouhodobě bude Sparta upadat, když nebude mít progresivní vedení.

      • Chabix1.5.2017 19:41reagovat

       Proč musí odejít Požár?

     • Chabix1.5.2017 19:40reagovat

      Proč je Požár-skaut katastrofa?

 • 21

  Bunda1.5.2017 13:15reagovat

  Juliš dva fíky za 11 minut Úsměv

  • Sendi1.5.2017 13:17reagovat

   nn druhej gól dával Císařovský...skvělá přihrávka za obranu od Čermáka u toho druhého gólu, to byla lahůdka...

   • Bunda1.5.2017 13:18reagovat

    Mám to maličké tak sorry. Na první přihrával Holzer vid ? Ale zdálo se mi že Julda dával z ofsajdu..

    • Sendi1.5.2017 13:19reagovat

     první jsem bohužel neviděl, pustil jsem to až když se radovali...teď Juliš dává druhej teprve :D

    • Bunda1.5.2017 13:20reagovat

     Tak ted Julda dával svůj druhý :D Udělal to skvěle. Top rychlost Úsměv

     • Sendi1.5.2017 13:22reagovat

      V zápasech juniorky je vidět, co on je za typ útočníka prostě, v tý naší obvykle nátlakový hře, nebo při neschopnosti řešit brejky není divu, že se v áčku neprosadí gólově, což je škoda, ty rychlostní dispozice jsou na český poměry fakt top...

      • Bunda1.5.2017 13:25reagovat

       Julda mě baví fakt hodně. V naší lize prostě nevidíš utočníka který si hodí balon před sebe a soupeře si dá s přehledem.

       • SuperFrankie1.5.2017 13:26reagovat

        Je super. Velká škoda, že ho furt utápíme na křídle.

       • Sendi1.5.2017 13:29reagovat

        trochu lituju, že jsem se nešel dneska mrknout, zvažoval jsem to a nakonec místo kvalitního fotbalu pracuju, vocas prostě...Juliš Hattrick za 26 minut - not bad...docela válec dneska a to Příbram nehraje rozhodně ve špatný sestavě :)

        • Bunda1.5.2017 13:35reagovat

         Juliš 4. Lafata byl 1 z penalty protože do těch náběhů by se ani nedostal Neutrální

         • Bunda1.5.2017 13:35reagovat

          by dal*

         • Sendi1.5.2017 13:37reagovat

          člověk musí obdivovat Horňáka, kterej má dokonale zmapovaný hráče a jejich předpoklady, dokonce ikdyž nemá dneska v Obraně ANI JEDNOHO obránce, tak je to bez problémů...v něm fakt něco bude :)

          • Bunda1.5.2017 13:38reagovat

           Cabadaj si hraje na Lukáše Marečka Smích

           • Sendi1.5.2017 14:05reagovat

            Lukáš Mareček si hraje na Cabadaje Smích

        • Sendi1.5.2017 13:35reagovat

         Juliš 4 góly za 32 minut?! Příbramáci asi ani nevylezou z kabiny na druhou půli :D

       • ACSpartaPraha4ever1.5.2017 15:24reagovat

        Ty vole, mas to malicky, nevidis ani kdo daval gola, ale hodnotis tu vykony hracu, to se jen tak nevidi, Liaro hadr...

        • majtin1.5.2017 15:43reagovat

         Bych řekl, že jisté rozdíly tu jsouÚsměv.

        • Bunda1.5.2017 16:39reagovat

         Já si to zvětšil po tom golu. Neboj se Smích

  • Chabix1.5.2017 13:50reagovat

   No to je pěkné - 6 gólů za poločasSmích

   • Sendi1.5.2017 13:53reagovat

    počítám, že v dalším poločase to Příbram začne strašně prasit, jestli nastoupí Laňka, tak někomu zlomí nohu, mentál jeden...

   • majtin1.5.2017 15:05reagovat

    Tam bylo pár lidí, který loni dostali od U19 desítku, takže asi pokračují v nastoleném trendu Úsměv.

  • kopejtko1.5.2017 13:55reagovat

   koukám že Příbram zas potřebuje vydělat na výplaty Úsměv

   • Lobrock1.5.2017 16:02reagovat

    Ano, pro Spartu není nic důležitější než si kupovat zápasy juniorky. Návratnost investice obrovská.

    • kopejtko1.5.2017 16:09reagovat

     to vyprávěj v Teplicích Úsměv

     • Lobrock1.5.2017 16:23reagovat

      Tobě to moc nemyslí, viď?

      • kopejtko1.5.2017 16:29reagovat

       podle sebe soudím tebe Úsměv

       • Lobrock1.5.2017 16:32reagovat

        Podle toho, co píšeš, soudím tebe.

        • kopejtko1.5.2017 16:34reagovat

         tak raději nepiš Úsměv příspěvek že si Sparta musí kupovat zápas juniorky se tu zařadí do zlatého fondu lidské blbosti

         • Lobrock1.5.2017 17:19reagovat

          Zda se, ze jsi jeste natvrdlejsi nez jsem si myslel.

   • Furia Ceca1.5.2017 16:10reagovat

    Určitě. Kvalita sparťanský juniorky je tak bídná, že se musel celej zápas koupit. Táhni na jiný fórum ty fanoušku úspěchu.

    • kopejtko1.5.2017 16:13reagovat

     Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe Úsměv

     • Funin1.5.2017 19:12reagovat

      ty zabíráš dvě židle?

82369 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha