Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Podívejte se do zrdcadla

  munzig1.3.2017 18:27reagovat

  Všichni do jednoho. A představte si v něm sebe po podzimních zápasech v EL a co jste v tu chvíli řikali na hru a na celou Spartu.

  Potom si vemte co si myslíte teď a najděte mezi tím kompromis.

  Já si tu občas příjdu jak mezi bandou (promiňte mi to slovo) ”Feťáků” kteří si po každé výhře šňupnou a vše je super, duha vole, mír a slunce. Ale po prohře následuje detox ve stylu, Křetinský, Holoubek, Rosický ven. Dejte nám sem Pavla Vrbu to je trenér kterej v Rusku ukázal že Spartu dostane do LM. Ve Spartě nic nefunguje atd.

  To co se jeden měsíc chválí tak se druhý schazuje. A proto ta atmosféra je jaká je.

  Zažeňte nasranost na to že vidíte na Instragramu Kadlece jak se směje. Ať se směje, brečí, chlastá, hulí nebo ukusuje hlavy kuřatům. Nás by mělo jen zajímat co dělá na hříšti. A ta kritika by u toho měla zůstat. To co tu někteří předvádí nemá s fanouškem nic společného a to Sparťanský srdíčko který by jsme měli všichni mít mi tu dost chybí. Kritika je přínosná jen když je rozumná.

  • Mates1.3.2017 18:31reagovat

   Podepisuju.

  • LukyACS1.3.2017 18:34reagovat

   Ale on hráče nikdo nekritizuje za Evropu, vypadnutí s Rostovem by asi dost lidí pochopilo, ale v lize nehrajeme vůbec dobře a ti samí hráči v ní podávají čtvrtinové výkony. Chápu, že je tam dost rozdíl, v EL hrajeme obraněji a čekáme na šance, v lize je to naopak, ale aby Holek s Kadlecem prohrávali každej druhej souboj v lize?

   • SuperFrankie1.3.2017 19:03reagovat

    Nejvíc alarmující je tohle u Mazucha. Na konci podzimu se rozehrál, v přípravě se na něj pěla chvála a pak na hřiště vyběhne Mazuch, který neudělá sprint a není schopen vydržet v plném tempu déle než hodinu. To prostě nechápu.

    • kapacitos1.3.2017 19:09reagovat

     třeba nemoc nebo lehčí zranění, který ho limituje..Neutrální

    • LukyACS1.3.2017 19:20reagovat

     Hele, jak píše Kapacitos, nevíme, jestli byl teď nemocnej, klidně mohl hrát s teplotama, to tě hodně unaví. Mazuch má nejlepší statistiky ze všech, podle soubojů je lepší i než Costa, před kterým je sice jen o trochu, ovšem furt je podle statistik o parník lepší než duo Kadlec, Holek. Ti prohrají každej druhej souboj, což je na stopery Sparty hodně katastrofická bilance.

     • SuperFrankie1.3.2017 19:55reagovat

      Tak proč nám ale někdo neřekne, že Mazuch hrál nemocnej? Hned by se mi ho zželelo. Jenže mi zase nevíme NIC, VŮBEC NIC! Takže prostě já jediné informace, které mám k dispozici, jsou to, jak působil Mazuch na hřišti a to byla katastrofa. Já samozřejmě vím, že je to ve vzduchu naprosto fenomenlní stoper, takže bych si i přál, aby hrál, ale jestli jsme ho nasadili opakovaně pod injekcema/nemocného, což negativně ovlinilo podobu výsledku, tak je to špatně. Vztek

  • ap18931.3.2017 19:39reagovat

   PLNĚ SOUHLASÍM!

   Chci Pavla Vrbu za trenéra Sparty! Úsměv

 • Zlatá píšťalka

  majtin1.3.2017 18:25reagovat

  Formát tohoto pořadu se mi sice moc nezamlouvá - jelikož se mi nelíbí tohle pionýrské soutěžení a nelíbí se mi, že některé věci neřeší do detailu a řeší některé věci zbytečně, jen aby tam z každého zápasu něco bylo, ale teď došli k závěru, že penalta na Hybše měla být a že před třetím gólem Jablonce byl faul na Kácu. Takže s tím zápasem by se za stavu 2:1 ještě dalo něco dělat. Mně sice přijde, že Hybš sebou moc ochotně mrsknul, ale kdyby měl přijít Vrba, tak si zvykejme.

  • Tashunka Witko1.3.2017 18:46reagovat

   Není to tak dávno, co nějaký Vošahlík v Jablonci zezadu sejmul Pamiče a narval ho i s míčem do branky a vůbec nic se nedělo, jenom křivák Komňacký se spokojeně uculoval. Je iluzorní si myslet, že nám tam někdy budou pískat rovinu nakloněnou méně, než z 30% na stranu domácích. S tím se musí umět Sparta vypořádat, dokud budou v našem fotbale působit Berbrové a Paclíci.

  • badkotzing1.3.2017 19:08reagovat

   Penalta na Hybše nebyla, Hybš to nahrál. To že si to nemyslí nějakej redaktor ve sportu je okrajový.

 • Vrba

  badkotzing1.3.2017 18:20reagovat

  Ten nenavidenej krivak, podvodnik atd..., oba tituly podvodem psali rudý. A po tom všem ho Sparta osloví, to je trapný a ponižující pro Sparta fans... a Křetínský?

 • Doufám, že študák Dan byl s Vrbou jen

  Tashunka Witko1.3.2017 17:49reagovat

  na kafíčku.

  Situace ve Spartě není dobrá, ale nemá žádné momentální řešení, protože zásadní chyba je v hráčském kádru a v širším vedení Sparty a ne až tak v Holoubkovi. S kádrem se ale bohužel dá něco dělat až v létě. Je zde další velké pochybení, že Danovo neprozíravé vedení zrušilo béčko, takže i případné náhrady a záskoky jsou roztroušeny od Vlašimi po Senici, ale nelze je využít ani když je polovina týmu mimo hru.

  Vrba stejně není schopen dělat žádné zázraky na počkání a už vůbec ne bez pomoci Chřestýše a Berbra, což ve Spartě nepřipadá v úvahu. Dělat najednou nějaké unáhlené veletoče je nesmysl, když nám titul už stejně utekl.

  Stačí, když místo Holoubka vyhodí Dan pro začátek lidi, kteří se zasloužili o zrušení béčka, vyhazov Deliho, ”posílení” o Mazucha a spol., a puštění za hubičku hráčů, jako byl Skalák, Pavelka, Sýkora apod.

  • LukyACS1.3.2017 17:51reagovat

   My si odchody hráčů jako Skalák, Pavelka, Sýkora a dalších hráčů vyhodnotili velmi kriticky a to k těm hráčům - U nás by tak prý nehráli a jejich odchody chybou nebyli. Alespoň tak to Dan vykládal na přednášce VŠE.

   Vlastně jsme udělali dobrý krok i s odchody všech těch Petrželů, Horváthů, Limberských... sice jsme tím pomohli Plzni k vzestupu, ale u nás by přece takhle nehráli.

  • SuperFrankie1.3.2017 17:54reagovat

   Zrovna Deliho odchod v pozici Sparty chápu.

   • Chrod1.3.2017 18:04reagovat

    Jeho odchod byl pouze vyústěním toho, jak idiotsky jsme s ním pracovali.

    • Bunda1.3.2017 18:07reagovat

     Přesně. Kdyby dostal prostor tak bylo vše OK.

    • majtin1.3.2017 18:18reagovat

     Obdobně si myslím, že to bylo s Fataiem, kdoví jestli by dostal Konaté roupy, kdyby bylo vše OK.

   • FANDA73071.3.2017 18:56reagovat

    u nas viacere posily nedostali sancu alebo len minimum sanci-vid Bekim Balaj, Shala, Paixao, aj Keny hral ine na aky post ho kupili.Kupovali utocnika a hravali sme na jedneho utocnika a Lafy mal isty flek.

  • kapacitos1.3.2017 18:44reagovat

   snad je ta schůzka jenom taková výstraha pro hráče ve stylu: ”nebudete makat, přijde krkovička a ten vás srovná”

   • Tashunka Witko1.3.2017 18:48reagovat

    Ale víc jsou vystrašení fandové než hráči

    • kapacitos1.3.2017 18:56reagovat

     fandové nic změnit nemůžou, ale hráči můžou makat a bojovat i za Holase.

 • Vedení Sparty

  LukyACS1.3.2017 17:44reagovat

  Je zoufale nekoncepční, místo toho, aby se řešilo:

  1) Proč sem neustále taháme vysloužilé hráče(Jarošík, Kadlec...), kteří si to sem chodí jen dohrát a pohled na ně je strašný, nebo proč hážeme záchranné lano hráčům, co se venku neprosadili - Hušbauer, Vacek, Jiráček... Kadlec byl fajn hráč, ale opravdu měl stále stejnou cenu, jako měl při odchodu z Frankfurtu do Midtjyllandu, kde hrál průměrně a byl věčně zraněný?

  2) Proč v lize hrajeme tak zoufale na cizích hřištích, což nás stojí tituly? Vloni doma 42b, Plzeň 40b, ale venku Sparta 22b, Plzeň 31b. Letos Sparta doma 22b, Plzeň 22b, Slavia 20b(+z k dobru) = minimální rozdíly, ale venku Slavia 21b, Plzeň 18b(zápas k dobru oproti nám) a SParta pouze 13b a 6. místo v tabulce venkovních týmů tj. klíčovej rozdíl.

  3) Proč náš skauting stojí za nic? Kdo ze zahraničních hráčů se u nás v poslední době prosadil a odešel ven?

  4) Proč v důležitých zápasech hráčům rupou nervy a dostáváme hloupé červené?

  etc.

   

  Tak než bychom se zabývali, co a kdo je příčinou těchto problémů, tak si to vyhodnotíme tak, že za to může Holoubek, který si dovolil prohrát v Rostově, kterej doma hraje na top úrovni, nebo že prohrál v Jablonci, kde jsme za posledních 10 let vyhráli snad jenom 2-3 duely a přivedeme Vrbu.

  • pepinho21.3.2017 18:35reagovat

   100% souhlas

  • kapacitos1.3.2017 19:07reagovat

   bod 2. by mohl vyřešit Vrba, který body z venkovních hřišt sbíral i s dobrou hrou.

 • Mno

  PohanACS1.3.2017 17:36reagovat

  A já bláhově myslel že Bořkovi peníze půjdou na kvalitní stopery a ne na Vrbův kontrakt.To jsem vůl....

 • Vrba

  experto1.3.2017 17:29reagovat

  Já bych bral Uličného, jako asistenta nějakého sparťana, třeba Matušoviče, a jako výživového a fitness trenéra bych přetáhl Čuhela.

  Ale ono se do léta nestane nic, to jsem si jistý. Na Vrbu bych teda nevsadil, nějak tomu nevěřim.

 • Vrba

  barneyross1.3.2017 17:15reagovat

  Co vím, tak Sparta kontaktovala Vrbu někdy v pondělí. Dnes dopoledne byl přímo na Letný.

 • Prosba

  Dušan Svoboda1.3.2017 17:12reagovat

  Příchod Vrby se blíží. Podpořte mě prosím hashtagem #JeSuisKadlec

  • majtin1.3.2017 17:31reagovat

   Míšo máš to nedotažený: Nic jsme nenašli, což je trochu divné. Zkontrolujte, zda jsme skutečně hledali to, co jste chtěli, a zkuste to znovu.

 • Holoubek

  Bunda1.3.2017 17:12reagovat

  Na podzim nás dostal ze sraček na 3 flek a do jarní Evropské ligy. Na jaře vypadl s Rostovem který by vyřadil daleko lepší týmy než je nějaký český celek, prohrál s Jabloncem kde Sparta prohrává často a hraje uplně zoufale což teď fakt nehrála a Holas má odejít ?? Křetinský se chová jako Arabové.. Neudeláš 10 bodů z 12 a přijde další trenér. Těch je dost. A na to že on je hlavní viník neuspěchu Sparty vůbec nekouká. A kdo že přivedl Kadlece s Mazuchem ? Holoubek fakt ne. To Křetinský. Místo toho aby vyházel pár hráčů a většinu těch čůráčků na Letné tak se zase bude měnit trenér. Vrba nezvládne kvalifikaci EL a přijde další..Pohoda.

  • majtin1.3.2017 17:30reagovat

   Jj,ala Saudská Arábie, SAE či podobný destinace.

   Doufám, že to neklapne.

  • Chrod1.3.2017 17:41reagovat

   Další ukázka toho, že pod Křetínským nikdy nebudeme dobří a nikdy nebudeme pracovat koncepčně. Nikdy. Už mě to štve, jak po pár nadějných a rozumných krocích vedení začnu věřit v úspěch, pak přijdou první nepochopitelné přešlapy a nakonec se to uzemní totální minelou. A úplně absurdní je, že Ščasný tady působil 2 roky, dostal času opravdu dost a musela přijít až obrovská ostuda v derby, aby odešel. Rozhodně nechci snižovat jeho úspěch v EL, ale kdyby se k němu vedení chovalo stejně jako k Holoubkovi, tak by vůbec nedostal šanci ten úspěch udělat.

   Holoubek na podzim vytáhl zdecimovaný tým z bahna a neuvěřitelně postoupil ze skupiny EL. Vzhledem k síle našeho kádru tehdy a teď a síle soupeřů si myslím, že předvedl skoro srovnatelný úspěch. Při lehkém zaškobrtnutí okamžitě konec. To prostě nedává smysl.

   • stařec1.3.2017 17:58reagovat

    Dokud bude Spartu vlastnit ten brněnský kretén

    Křetínský,nikdy nebude situace ve Spartě lepší.

    Fotbal je pro něj španělská vesnice,ale pořád

    rozhoduje po telefonu.Měl by se zeptat Jágra,jak

    funguje sportovní tým řízený na dálku.Sám to asi

    nikdy nepochopí.Spartu má jen jako hračku a podle

    toho s ní zachází.Takže zapomeňte na zlepšení! Vztek

80393 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha