Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zizu

  pepinho22.3.2017 14:38reagovat

  Škoda, že nemůže o víkendu hrátSmutek

  • wasek2611@centrum.cz2.3.2017 14:42reagovat

   Ještě by nám dal hattrick a byl by ve 442oons

    

   https://www.youtube.com/watch?v=_944DMh6DI4

 • Trenéři

  wasek2611@centrum.cz2.3.2017 13:44reagovat

  Podle mě se tu hrozně zjednodušuje.

   

  Pořád se hodnotí kdo je kvalitní a není kvalitní trenér. Nezáleží jen na něm, ale i na:

   

  -Kádru - nemluvím o kvalitě, ale o morálních vlastnostech a jak si prostě sednou

  - Podmínkách v klubu - jaké jsou v klubu podmínky pro práci, jakou má volnost

  - Ambice klubu

  - Klid na práci

   

  Nemůžeme říct, že by s námi byl úspěšnej Guardiola. A třeba naopak Petržela by byl naším nejlepším trenérem. Třeba i Robert Žák by u nás zářil :D To nikdo neví...úspěchy nejsou jediné měřítko.

   

  Vemte si, že v plzni slavil titul Krejčí, Koubek, Vrba...jen Uhrin ne..Není to podle mě o trenérovi. Vemte si jak suprově hráli v Teplicích pod Ščasným (než přišly spory s vedením) ...to byl super fotbal.

  • Furia Ceca2.3.2017 15:02reagovat

   Ve zkratce, trenér je třešnička na dortu. Klub musí šlapat, všichni musí chtít totéž. Všechno musí nastaveno. Krásný příklad je Bayern. U nás je to za léta totálně rozesráno. Funguje akorát Hřebíkův úsek, protože do toho nikdo nevidí a nekecá.

   • wasek2611@centrum.cz2.3.2017 15:15reagovat

    No já bych spíš řekl, že může existovat trenér, kterému by naše chaotický prostředí vyhovovalo.

     

    Trenér, kterej je hodně silnej. Umí se pohybovat, manipulovat s lidma a ví, čeho chce dosáhnout.

     

    Podle mě Vrba tím, jakej je to křivák by si dokázal prostředí přivohnout pro sebe a byl třeba ve finále i úspěšnej.

     

     

  • hombre2.3.2017 15:08reagovat

   Je to o tom, že když je pohoda v týmu, který je dobře zabezpečený, potom může být dobrý skoro každý trenér, když ho přijme kabina - česká specialita. Úloha trenéra je nastavit styl hry a měnit ho, když se nedaří. A hlavně výběr hráčů k té hře. My tady 3 roky hráli stejnou taktiku. Záloha Hušbauer, Matějovský, Dočka, Krejčí a Vácha byla hodně ofensivní, ale vývoj hry šel jinam. Bleskový přechod do útoku a presing, což u nás nešlo. Během roku odešeli všichni, to se musí podepsat na hře. Náš dorost se taky postupně dostával nahoru a už klepe na A tým. Nejde to hned, ale postupně.

   K výběru hráčů - třeba Krmenčík, mě nějak nevadí, ale uznejte, kbyby hrál u nás, tak s Plzní na jaře ani na podzim neprohrajem, on by tam ten gól dal.

   • hombre2.3.2017 15:11reagovat

    Jsem blbej, ofenzivní.

 • Nová strategie

  Furia Ceca2.3.2017 13:16reagovat

  Podle mě by Sparta měla přestat v utkání držet balón a útočit. Naopak zalézt na vápno jako s Interem, Southampton a číhat na protiútoky. Číhat. Zařadit rychlostní typy. Stopeři když nemusí běhat a rozehrávat, ale jen odkopávat balóny jsou celkem ok. S takovou taktikou bych vyrukoval na Duklu. To nebudou čekat. Úsměv

  • pepinho22.3.2017 13:23reagovat

   To by byla sranda se slabšími týmy - nikdo by nechtěl tvořit hru a oba by byly zalezlíSmích

   • wasek2611@centrum.cz2.3.2017 13:27reagovat

    Šak jsme to takhle hráli s Hradcem..:D

    • pepinho22.3.2017 13:30reagovat

     A měli jsme namáleSmích

     • wasek2611@centrum.cz2.3.2017 14:21reagovat

      ale vyhráli jsme :D

 • Vrba

  Sendi2.3.2017 11:37reagovat

  Angažování Vrby byla fatální chyba, tečka...

  • Sendi2.3.2017 11:52reagovat

   *by byla...tečka! :))

  • majtin2.3.2017 12:17reagovat

   Pro mě je hlavní protiargument, když si vzpomenu jak toleroval ty plzeňské simulace, zákeřnosti a verdikty rozhodčích ve prospěch fcvp. Někdy rádoby vtípkem ve stylu legrace musí bejt, někdy arogantně. Tady v této disciplíně hraje Holas úplně jinou ligu. Co si vzpomínám, kolika mladým hráčům dal šanci ? Štípkovi, Daridovi - ale ten už taky nebyl nejmladší. Na druhou stranu Plzeň moc talentů neměla. My těch talentů teď máme hafo a prostě Vašona strčej do kapsy. Je hezký, že má zkušenosti, ale mi to přijde, že to jsou zkušenosti ve stylu, kdy protihráče správně šťouchnout pod žebra, aby to rozhodčí neviděl.

   Další věc, jestli brát trenéra, který svou milovanou Plzeň opustil dost zrádně, aby totéž zopakoval u národního týmu.

   Má zkušenosti, to jo, ale Holas je po odborný stránce rozhodně výš. Vrba by dokázal starší hráče získat na svou stranu, ale nebylo by to na úkor toho vzdát se snahy o co nejmodernější pojetí ?

   • 13goat2.3.2017 12:27reagovat

    Miluju, jak jste všichni dogmaticky přesvědčený, že ”Holas je po odborný stránce rozhodně výš”. Jen proto, že je to sympaťák, médii nezkaženej a měl úspěch s absolutně nadstandardnim kádrem U19? Podle mě toho moc ještě nepředvedl.

    Zároveň úplně nesouhlasim, že by Vrba dokázal získat starší hráče na svou stranu, to je taky zcela nahodilá spekulace. A ikdyby, jak víš, že by s těmi staršími nenacvičil nějakej koukatelnej fotbal, nebo jak ty řikáš - nejmodernější pojetí?

     

    Každopádně, abych furt jen nekecal, se stále mírně přiklánim k variantě Holoubek, ikdyž jen o chloupek. Úsměv

    • ACSPA2.3.2017 12:39reagovat

     Presne jak rikas. Holoubek je sympatickej, hodnej a pracovitej kluk. Nezkazenej. Ale to je asi tak vsechno. Ale bohuzel si vzal velke sousto, aby prvni štaci u dospelych byla hned Sparta.

     Mel se toztrenovat nekde v Sokolove, nebo Taborsku, aby se vedelo jak v tom umi v tom dodpelym fotbale chodit. Takhle stejne dopadl Vavruška. Taky takova raketa. A dnes po nem nestekne ani pes.

     • 13goat2.3.2017 12:45reagovat

      Vidíš, zkusim dát takovej jinej pohled.

      Třeba taková Barcelona si trenéry také vychovává. Pokud vím, tak Guardiola i Villanova zažili podobnou cestu jako Holas. Barcelona i Sparta mají společné, že by měli být každoročním favoritem na zisk titulu, zároveň je tam míx právě touhy být mega úspěšný a touhy zapracovávat hráče z akademií do A.

    • Sendi2.3.2017 12:42reagovat

     přinejmenším momentálně Holoubek pracuje v naprosto nestandartních podmínkách a není vůči němu vůbec fér vyvozovat nějaký důsledky po čtyřech jarních zápasech...o nějaký systematičnosti netřeba mluvit. Sparta měla několikrát šanci zrevidovat, reflektovat a aplikovat nějaký řešení na sportovní koncepci a nikdy to neudělala, vždycky se vedení posralo a zvolilo nakonec klasiku, naposledy při příchodu Ščasného a jestli se zase poserou a angažujou Vrbu, tak už mě nikdy nikdo nepřesvědčí o sebemenší odbornosti ve vedení klubu. Trpělivost a konzistentnost je v českym fotbale vzácnej jev a momentálně je ve Spartě nezbytnej pro nějaký dlouhodobější fungování...Současnej trenérskej štáb si tu šanci zaslouží, hotové, vyřízené :)

     • hombre2.3.2017 13:23reagovat

      Přesně. Ščasný tu byl 1,5 roku a že by to byla hitparáda, to teda ne. Povedla se mu Evropa a proto zůstal. Herně byla loňská sezóna špatná, nebyli jsme na zápas připraveni a pak jsme dotahovali. Možná ho starší respektovali, ale na podzim už to šlo z kopce. Holoubek přišel a zlepšil obranu a hlavně taktiku. Tím ubojoval ligu i Evropu. V zimě měl přijít stoper a to byla jeho chyba. Příprava byla dobrá, ale nic není jen růžové a pak se prohrálo s rusákem, to je prostě život. I já i vy jste snad nečekali, že to bude jenom jízda a ostatní budou mít otevřenou pusu. Porážky ještě přijdou, ale hra se bude zlepšovat a myslím, že obrat bude na Slávce a pak snad jízda.

      Stopeři - to nemá snad nikdo v lize. Koupíme 2 zraněné stopery Mazucha a Hovorku, máme jednoho DZ Holek a vyčpělého Kadlece, který měl hrát levou obranu. V létě koupíme dalšího do výsluhy Sivoka. Všichni potom mohou hrát na silvestra za starou gardu. Pak tu byl Kováč, Ujfaluši- já nevím, ale u nás je někdo ujetej na stopery, kteří si jdou začutat naši ligu, za pěkný prachy.

    • majtin2.3.2017 12:43reagovat

     Není to dogmatický přesvědčení, ale to ti doklapne. Stačí si přečíst rozhovory, když mluvěj o fotbale nebo když popisujou odehranej zápas. Holas je v tomhle přesnej, stejně jako byl M. Hašek. Navíc si neumím představit, jak Vrba studuje zahraniční prameny nebo vůbec jak na sobě maká. Na to vypadá moc spokojeně. Za mlada v Baníku asi makal, ale to už je dávno. A fotbal se vyvíjí.

     Samozřejmě je otázka, jestli Holas (a platilo to i pro Hašana) dokáže pro svou vizi ty hráče získat, prosadit si svou vizi. Tady má zkušenostmi navrch asi Vrba. Ale si myslím, že čím zastaralejší pojetí, tím snazší je ty starší hráče získat na svou stranu.

  • wasek2611@centrum.cz2.3.2017 12:37reagovat

   Kdyžtak místo Požára dát k Holoubkovi Haška... to by se mi líbilo víc.

    

   Hašek má zmáknutej pressing a Holoubek ...aspon na podzim...hru z bloku a přecházení do protiútoků.

   • ACSPA2.3.2017 12:42reagovat

    Jestli sis nevsiml, tak do protiutoku prechazime nakopem od brankare!!

    • majtin2.3.2017 12:46reagovat

     Co sem viděl v přípravě, tak se rozehrávalo od brankáře po zemi. Jenže to je i o psychice, sebevědomí. Já myslím, že časem to zase půjde.

  • stařec2.3.2017 22:37reagovat

   Vrbovi se nedá věřit.Jak se mu naskytne nějaká

   výhodnější štace,využije klauzuli o odchopdu

   a klidně zmizí.Udělal to v Plzni,u nároďáku au nás to klidně udělá taky.Já mu nevěřím.Vztek

 • LOL

  kapacitos2.3.2017 11:26reagovat

  http://sport.tn.nova.cz/clanek/vrba-do-sparty-fans-maji-jasno-kdyz-vyhodi-konateho-proc-ne.html

   

  takhle se dělá průzkum Smích

  • Spytihnef2.3.2017 11:37reagovat

   Tak to je opravdu novinařina level strop. Přečíst si jednu stránku na fans fóru, kde půlka příspěvků je od trollů a udělat z toho článek, tak to klobouček.

  • Brian Pricke2.3.2017 11:45reagovat

   To je na stejné úrovni, jak práce PR oddělení Sparty.

   • Sendi2.3.2017 11:52reagovat

    no tak tohle je o hooooooooooodně níž teda...

 • Proč výměna?

  ACSPA2.3.2017 10:28reagovat

  1) Ostudne vyřazeni z EL

  2)Ztráta dulezitych bodu v JBC

  3) Holoubek logicky neni zvyklí na tak obrovsky tlak

  Je to jeho prvni angazma u dospelych!!

  4) Nema licenci a spojeni s Požárem se ukázalo jako nešťastne

  řešení.

  5) Velice špatný herni projev a spousta individualních i systémových chyb.

  6) Ztráta na prvni Slávii je uz 6 bodu, na Plzen 5 (zapas k dobru)

  Proto je nutně jednat ihned.

  • asgard332.3.2017 11:52reagovat

   S těmi body se sice dá souhlasit,ale musím upozornit na tu druhou stranu mince a tou je špatné načasování trenérských změn ve Spartě.Na podzim se Ščasný odvolával v situaci,kdy byl na poslední chvíli prodán Brabec a nebylo možné sehnat hráčskou náhradu.Problém se stopery se bohužel neřešil ani v zimním přestupním termínu a nechal se vyhnít až do současných obludných rozměrů.Nový trenér by tak přišel do stejné situace jako jsme byli na podzim,tedy opět těsně po přestupním termínu,kdy už není možnost žádného doplnění kádru.Žádný sebelepší trenér (ani Vrba) neudělá z Holka Ramose ani z M.Kadlece Boatenga. V obraně jsme pořád tam kde jsme byli začátkem podzimu za Ščasného,u dvojice vyčichlých antistoperů Holek- Kadlec a zdravotně (kondičně) nezpůsobilého Mazucha.I když náš trenérský kočkopes nefunguje tak jak by měl,bez potřebných změn v kádru samotná výměna trenéra moc nevyřeší. Na titul nemáme tak jako tak, z EL jsme vyřazeni a to 3.místo snad učudláme i s tím co máme.

  • majtin2.3.2017 12:06reagovat

   Hrozně povrchní a zjednodušené hodnocení.

 • Vrba

  pivees2.3.2017 10:24reagovat

  To je trojský kun Plzně.

 • Spartaforever

  Dynamo2.3.2017 9:27reagovat

  Tak podle diskuze na Spartaforever bude Vrba v pondělí představen jako trenér Sparty, že je již domluven s DK.

  • Lobrock2.3.2017 9:31reagovat

   Až na to, že si dělaj srandu...

   • Tashunka Witko2.3.2017 9:46reagovat

    Já bych to nepodceňoval, Dan i Hřebík se diskuze na spartaforever zhusta účastní. Hřebík má nick ”stavitel” a DK si říká ”Lord z Letné”.

    • Víťák z Cé Osmičky2.3.2017 9:52reagovat

     jen málokdo ale ví, že tam info ze zákulisí donáší i Řepka pod nickem ”olejka” a Vlasta Vidlička jako ”lžíce81”

     • SuperFrankie2.3.2017 10:21reagovat

      Lžíce 81. SmíchSmíchSmích

    • Furia Ceca2.3.2017 9:52reagovat

     Přesně tak. Je tam i Otava jako ”kavárník”. Mají to jako homepage na všech chytrých zařízení.

     • Poldi2.3.2017 9:57reagovat

      Pikantní však je, že Víťa Lavička nevystupuje pod nickem respekt*a*pokora, ale pod nickem Jaroslav Hřebík.

      • rebus2.3.2017 10:38reagovat

       nene to je Indian

 • Čeští

  ACSPA2.3.2017 8:54reagovat

  top treneři: Vrba, Páník, Trpišovský, Kozel, Petržela, Šilhavý.

  • Tashunka Witko2.3.2017 9:27reagovat

   Petržela ????SmíchSmíchSmíchSmích

    

   Trpišovský toho taky moc nepředvedl a uvidíme, jestli zachrání Libe od sestupu,

   Šilhavý je slušný chlapík, ale jako trener typický český opatrnický dinosaurus

   a Kozel je podobná klasa jako bambula Hašek

    

   V Česku žádní extra dobří treneři NEJSOU, a proto je zbytečné dělat kvůli nim nějaké šachy a přesuny.

   • ACSPA2.3.2017 9:30reagovat

    Petrzelo jo! Cetl jsem predevcirem rozhovor se Zápotočným. Pry tak kvalitniho trenera jeste nepotkal. Uvidis nacelniku co udela s Banikem.

    Jo a jeste bych do top dal Jarolíma.

    • Tashunka Witko2.3.2017 9:32reagovat

     Na Jarolíma dodnes s láskou vzpomínají ve Slavii,

     jak jim tam nasmlouval přes 80 hráčů a přivedl je téměř ke krachu.

   • hombre2.3.2017 9:40reagovat

    Zase nepřeháněj, Pánik je hodně slušný trenér, i Kozel, možná budeš koukat v sobotu. A Hašek, bude z nich nejlepší, ale tak za 3-4 roky, uvidíš. Jinak souhlas. Když se daří, každý trenér je dobrý...

    • Pavel002.3.2017 9:41reagovat

     V sobotu na co? Smích

     http://www.fkdukla.cz/zobraz.asp?t=realizacni-tym

    • Lobrock2.3.2017 9:41reagovat

     Kozel už dávno Duklu netrénuje...

     • hombre2.3.2017 9:43reagovat

      Myslel jsem styl hry, kolik let je trénoval 3-4 roky. To se nezapomíná.

      • hombre2.3.2017 9:52reagovat

       Dokonce bych řekl - pro mě to byl asi nejlepší trenér v lize. Za málo peněz hodně muziky, ale je pravda že by potřeboval lepší klub, repre mladejch je, pro mě cesta zpět.

   • kalamoi2.3.2017 9:43reagovat

    Petržela ovšem něco dokázal i v zahraničí a to už mu nikdo neodpáře. S Petrohradem 4x vyhrál domácí pohár. K tomu 2 místo v jejich lize a čtvrtfinále poháru UEFA.

    • hombre2.3.2017 9:45reagovat

     Ale nemůžeš jen z toho žít, musíš myslet pořád dopředu.

     • kalamoi2.3.2017 9:46reagovat

      Jistě, ale taky se mu nikdo nemůže smát, že to není trenér. Naopak z našich trenérů spolu se Zemanem má největší úspěchy v zahraničí.

      • hombre2.3.2017 10:07reagovat

       Petržele byl dobrej, ale momentálně je to trochu psycho, ale na nastartování dobrý, ale potom musíš ten tým uklidnit a přidat kvalitu a to už mu nejde. U nás je problém, že se střídají trenéři, jak ponožky. Kdo vydržel u týmu z trenérů nejdéle? Já nevím, Kozel? Kolik 4 roky, nebo víc? Nechce se mi to hledat, ale podívej se v zahraničí, chybí tady nějaká koncepce.

  • Furia Ceca2.3.2017 9:32reagovat

   Wot? Tak jen Vrba z nich měl výsledek. Petržela je takový Ščasný za zenitem, ale aspoň něco dokázal. Ostatní jsou průměrný trenéři český ligy, který ji nikdy nepřerostli.

   • DJDriver2.3.2017 12:39reagovat

    Vlatne už i za Zenitem Smích

 • Panika

  Ludvik22.3.2017 7:39reagovat

  Celé to asi nakonec dopadne jako zbytečná panika. Dle Sportu Vrba upřednostňuje Rusko.

  Ono jeho požadavky budou asi od mega měsíčně výš.

  • waaw2.3.2017 8:28reagovat

   Ja taky uprednostnuji trenovat v Anglii, ale nikdo me tam nechce a navic tam neni volno.

  • ACSPA2.3.2017 8:45reagovat

   U nas by to dostal. Za kvalitu se proste musi zaplatit.

  • Dolikus2.3.2017 8:46reagovat

   To rozhodně není žádnej argument..upřednostnovat si může třeba i tu anglii, jak kolega píše, ale myslím, že on tam zrovna žádnou díru do světa neudělal.

   A už několikrát jsme viděli, že Křéťa klidně nasype cokoliv.

   Vrba je ted volnej a Křéťa asi uděla cokoliv aby ho tu měl.

   • kapacitos2.3.2017 9:29reagovat

    Vrba je pro Dana něco jako V. Kadlec a Rosa.Neutrální

    • Tashunka Witko2.3.2017 9:31reagovat

     Bude se u nás léčit ?Údiv

     • ouissi2.3.2017 9:33reagovat

      Ta sedla (ta reakce); docela jsem se od srdce zasmál!

       

     • hombre2.3.2017 9:40reagovat

      Smích

     • kapacitos2.3.2017 9:43reagovat

      Smích

80358 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha