Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Na Lazio

  JosephV14.3.2016 12:38reagovat

  nemáme tam co ztratit tak jako tak tam musíme dát branku pokud chceme postoupit proto bych se nebál hned od začátku postavit 3:5:2 Úsměv Bičík,Holek-Brabec-Costa,Zahustel-Mareček-Dočkal-Vácha-Frýdek,Lafata-Krejčí.

  • Na Lazio

   Furia Ceca14.3.2016 12:40reagovat

   Já bych tam poslal juniorku a soustředil se radši na derby Úsměv

   • Na Lazio

    JosephV14.3.2016 13:29reagovat

    s tím co židi předvádí by byla ostuda je i s tou juniorkou neporazit ....Úsměv

    • Na Lazio

     halo tady Sova14.3.2016 14:08reagovat

     Lazio jsou židi jo?Smích

    • Na Lazio

     Furia Ceca14.3.2016 14:39reagovat

     No nevím nic o židech v Edenu, ale na podzim jsem to viděl podobně a skončilo to bez bodu...

 • Hlen

  adam14.3.2016 12:38reagovat

  Mě na tom celém včerejším přenosu stejně připadal stejně jako mnohokrát předtím ”expert” Henn. Opravdu by mě zajímalo, k čemu tak takovej moula je. Copak komentátoři výklad pravidel neznají? On tam 5x za přenos utrousí něco ve stylu ”Paták to obvykle dost pouští, teď ale žlutou dát musel” a to je všechno. Kombinace Novy s O2 dělá blbce především sama ze sebe.

 • Mádl

  petula14.3.2016 12:06reagovat

  dobře blije na tom svém glosu,prej pokud Vácha hrál rukou měla bejt pentle a ČK případně ŽK tak kurva byla to ruka nebo nebyla,to ani Mádl neví?Zeptám se asi nějakých prádelníků nebo cirkusáků,ti to určitě viděli přesně!Vácha tvrdí že nééé!Jsem zvědav na komisi rozhodčích až to budou řešit,část bude tvrdit že ruka byla a část bude tvrdit že nebyla,pak tu ”jasnou” ruku odložej na příští týden,pak po skončení ligy,pak po ME a pak se na to vybodnou...SmíchDáša půjde dělat do UEFY...

 • Ještě k ruce

  nemfi14.3.2016 11:09reagovat

  Opět se projevuje ”žumpa prostředí” ligy. Chápu Váchu, že se nepřizná. To se v lize nepodporuje. Jakmile se někdo k něčemu přiznal, tak byl buď potrestán, nebo tu byla snaha o potrestání. Přiznání je tu holt přitěžující okolnost. Takže hráči tu jsou radějí za blbce co kecají, než za blbce, kteří se přiznají.

  Jednat disciplinárka spravedlivě, bez nutnosti nějakých podnětu a bez zbytečných odkladů, tak by se hráči možná začali chovat více jako féroví chlapi.

  • Ještě k ruce

   adam14.3.2016 11:28reagovat

   Já Váchovi věřím. Respektive jaký by měli Vácha s Bičíkem důvod lhát Ščasnému a jaký by on měl důvod tu jejich ”výpověď” zveřejňovat a ještě obhajovat? Vždyť stačilo klasicky česky alibisticky říct, že ”rozhodčí rozhodl jak rozhodl, víc mě nezajímá, bylo to nepřehledné, hráčů jsem se neptal, olomoučtí hráči neprotestovali apod”.

   • Ještě k ruce

    petula14.3.2016 11:54reagovat

    stačí příklad Řezníčka a Mamuta když se přiznali že si nechali dát schválně čtvrtou žlutou,strhla se proti nim kampaň že to není morální,přitom to ví každej že se to děje a média z toho dělaly podvod století,hrozil jim dodatečný trest a pranýř,přizná se někdo někdy příště?SmíchSnad jedině Limberský,Pilař a podobní Dušínové!!Když dal Lafata regulérní gól proti Teplicím a pro údajný ofsajd mu nebyl uznán,proč ten Tepličák se rozhodčímu nepřiznal že ofsajd být nemohl,muselo mu být jasný že ofsajd nebyl!A naopak klub Teplic odsoudil Lafatu za nafilmovanou pentli!Smích

  • Ještě k ruce

   majtin14.3.2016 11:47reagovat

   Tak on taky v Dohránu nepopíral, že se toho míče dotkl ( stejně jako to nepopíral Bičík.) Říkal něco V TOM SMYSLU jako že to vyrazil Bičík, že ho vzal přes ruce, ale jestli si škrtl (dotkl se) to neví, že přes ty ruce docela dostal.

   • Ještě k ruce

    nemfi14.3.2016 13:29reagovat

    „Jak tam David šel rukama, možná ho přeplácnul přes moje ruce. Já jsem jenom ucítil ránu.“

    Je možné vést diskuzi o tom, zda když Brankář hraje míč a přitom zavadí o spoluhráče tak, že se i spoluhráč dotkne míče rukou, je ”ruka” v pokutovém území. Řekl bych ale, že v tomto případě by mělo platit pravidlo, že hráč je odpovědný za svou ruku a ta nebyla ani v přirozené poloze a ani u těla, takže i v případě, že míče dotkl díky Bičíkovi, to měla být penalta.

 • Vácha

  peterpan2714.3.2016 10:43reagovat

  Asi to dostanu sežrat, ale musím se ho trochu zastat. Vážně nevím, proč se tu zejména on neustále pranýřuje. Po včerejšku jsou podle mě adepty zralými ke kritice spíš Dočkal za tragickou hru a dvojice Lafata + Šural za naprosto tragické spalování šancí. Vácha nám zachránil tři body s Jabloncem, nakonec i včera nebýt jeho střely, první důležitý gol by nepadl a kdo ví, jak by celej ten zápas dopadnul. Ano, on má chyby, o tom žádná, ta ruka byla blbost, ale taky myslím, že zdaleka není sám, kdo se na takovém místě takto zachoval. Včera podle mě hrál vcelku dobře, a to dokonce i dopředu a rozhodně nepatřil k nejhorším. A i díky němu máme tři body z Olomouce. Vážně nevím, co by měl ještě jako předvádět. Asi nefaulovat, zabránit pěti golům a dát hattrick. A i tak bych si tu nejspíš přečetl něco ve stylu: Vácha dobrý no

  • Vácha

   Dynamo14.3.2016 10:48reagovat

   ano, bez Váchy bychom teď byli tak o 4 body chudší...

  • Vácha

   honzaspartan14.3.2016 14:37reagovat

   Přesně tak, ale někteří ho budou neustále kritizovat a vyzdvihovat naprosto bezkrevného a nijakého Marečka, který do naší hry vůbec žádná pozitiva nepřináší.

 • petula14.3.2016 9:30reagovat

  já bejt Váchou,tak zajdu do kostela ke zpovědi a řeknu jak to bylo a všichni ostatní mu můžou bejt u (_!_) SmíchSmích

  • Tashunka Witko14.3.2016 10:30reagovat

   Mně je u (_!_), jak to bylo a jestli se míče dotknul. Podstatné je, že měl úmysl plácnout do míče na brankové čáře a oslabit tím tým a ještě si vykoledovat penaltu. To se nedá omluvit a takový hráč nemá ve Spartě co dělat, protože je fotbalově ne hloupý, ale přímo na samé hranici fotbalové idiocie !!! A ještě blbější je omlouvat takový nadpozemsky debilní zkrat nějakým reflexem apod. Jestli má v sobě zakódováno instinktivně plácat do balonu na brankové čáře, tak nechť si najde jiný sport. Na volejbal i házenou je sice prcek, ale nebude alespoň tolik škodit.

 • Góly ACS v Olomouci :)

  Petr3114.3.2016 8:54reagovat

  https://www.youtube.com/watch?v=WZfJLjKDVxQ

 • Vacha

  rebus14.3.2016 7:56reagovat

  Je videt ze Vacha se od podzimu zmenil a jeho vzor uz neni modni guru David Beckem ale pan fotbalista Diego Armando MaradonaÚsměv

 • Ordoš - Vácha

  Strčprstskrzkrk13.3.2016 21:34reagovat

  Jedním z klíčových momentů byla hlavička Mahmutoviče, kterou zlikvidoval Vácha rukou. Jak jste ten moment viděl Vy? - Právě, že vůbec. Myslel jsem, že balón vytáhl z brány brankář Bičík. Až v šatně mi kluci řekli, že to vyrazil Vácha rukou. U toho chlapce se tomu nedivím.

  Ve druhé půli jste s ním měl ostrý konflikt o co šlo? - On chce být vždycky zajímavý. Dělal tam nějaké divadélko. Šli jsme do souboje na férovku, oba jsme do míče zajeli, já ho trefil, ale pak se to svezlo a trochu jsem ho kopnul. Nebyl to však záměr, ani žádná zákeřnost. Já nejsem zákeřný hráč jako pan Vácha.

  • Ordoš - Vácha

   Tashunka Witko13.3.2016 21:39reagovat

   Ordoš jen potvrdil již známý fakt, že je to hovado !!!

    

   Tím se nechci zastávat Váchy, jehož mávnutí rukou po míči je skutkem blba, který není hoden toho, aby hrál ve Spartě.

   • Ordoš - Vácha

    Gulis13.3.2016 22:02reagovat

    Po všech ten Husku, Hohenedru,Holku a Kovbu, buďme kurva rádi za Vachu, který umí i s balonem a umí dat i gol....

    • Ordoš - Vácha

     artaxerxes14.3.2016 6:49reagovat

     Hušek byl do předu nulový, ale v době, kdy hrál jsme téměř nedostávali góly přes střed hřiště - on skvěle četl hru a Řepka a spol. to pak za ním měli lehčí.

      

     U Váchy je problém, že má v každém druhém zápasu nějaký incident, kdy se vůbec nesoustředí a udělá nějakou botu (ted ruka, v EL zas Lazio poslal ledabylostí do šance).

     Ta jeho podpora útoku je zas oproti jiným DZ znatelná a Spartě dost tím pomáhá. Na druhou stranu pokud odejde do lepší soutěže, tak pokud bude dělat takové hrubice, tak se neprosadí.

   • Ordoš - Vácha

    bobo14.3.2016 9:42reagovat

    Ty zase nejsi hoden tady cokoli blejt. Když dal na 2:1 proti Jablonci, tak to se hodilo, viď?

   • Ordoš - Vácha

    artaxerxes14.3.2016 12:19reagovat

    Ordoš pokope Frýdka a pak má konflikt s Váchou - OK.

    Může mi někdo vysvětlit čím, pan Ordoš vysvětluje jeho zákeřnost?

     

    A co je zákeřného na zahrání rukou ve vápně? - Pitomost, zkrat určitě, ale zákeřnost?

     

    Mně přijde, že pan Ordoš smí každého pokopat, ale jakmile dostane kopanec on, tak brečí jak je ten druhý zákeřný.

    • Ordoš - Vácha

     honzaspartan14.3.2016 14:40reagovat

     Ordoš je dement. Tam není co řešit. A ještě do dává na odiv a plácá do novin nesmysly. Jílek z něj musí mít radostSmích

  • Ordoš - Vácha

   adam14.3.2016 7:55reagovat

   Já jsem pořád na pochybách, jestli to vážně vyrazil Vácha. určitě se toho asi dotknul, což Bičík ani on nepopírají, ale podle mě to bylo až potom, co to vyboxoval Bičík. Podle mě je víceméně nereálné, aby to z brány vytáhl takovou silou, jakou to letělo ven při tom jeho ne uplně koordinované ”robinsonádě”.

    

   Jinak Ordoš je samozřejmě blb, poslední 3 roky hraje jak naprostý tragéd a ještě si bude otevírat pusu.

   • Ordoš - Vácha

    Tashunka Witko14.3.2016 8:30reagovat

    Vyrážet jednoznačně Bičík, dotek Váchy ????? těžko říci, úmysl Váchy na přeřazení do juňiorky !!! Neomluvitelné !

    • Ordoš - Vácha

     adam14.3.2016 8:55reagovat

     To že mu šiblo je věc druhá, určitě stokrát lepší prohrávat v 1. poločase 1:0 než hrát hodinu o desíti a ještě soupeři nabídnout penaltu.

 • Lazio

  zdenek13.3.2016 21:31reagovat

  to Lazio hraje hrozně se jim za posledních 10 zápasů povedl jen jeden a to u nás

  • Lazio

   Strčprstskrzkrk13.3.2016 21:51reagovat

   Spíše nám se to nepovedlo než, že oni hráli nějak skvěle - už jsem to tady říkal my neumíme hrát, když proti nám soupeř dobře brání - tohle nás trápí dlouhodobě a na tom chtěl Zdenda v přípravě pracovat - umět hrát do zatažené obrany - moc se mu to nepovedlo - není problém jen proti Laziu to by nebyl takový problém, ale ten je i proti Olomouci nebo Zlínu. Štěstí, že rusáci tady chtěli hrát fotbal to nám vyhovuje - horší je, že italové hrají většinou takticky a to nám naopak nevyhovuje - snad doma bude Lazio útočit a nám se naskytnou brejky, které musíme využít a hrát dobře v obraně, pak je šance. Nesmíme tam hrát otevřený fotbal - otevřít to jedině ke konci, když bychom honili výsledek, ale určitě ne od začátku.

71613 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha