Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kotalik

  bigcock17.3.2017 6:34reagovat

  ”reditel” s vizazi kolotocare rika:

   

  ”Rada přinese do kabiny nový impuls”

   

  Více na http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/297253/sef-sparty-o-radovi-vybrali-jsme-trenera-ktery-muze-klubu-pomoci-hned.html

  • Furia Ceca17.3.2017 7:12reagovat

   Ať táhne zpátky do televize. Tam je ztrapňování zvedá sledovanost.

  • ACSOLDBOY17.3.2017 7:34reagovat

   Kotalík říká: ”Ale ten tým je v nějaké situaci a stavu, který fanoušci zvenku nevidí.” Takže vlastními slovy....nechali kabinu úplně rozmr*dat!

    

   • fevac17.3.2017 11:28reagovat

    To je přesné!Za mne palec nahoru

  • dominik2717.3.2017 9:35reagovat

   Já už nic číst nepotřebuji, vlastně ani nevím, čím chce současný stav okecat. Moje trpělivost s vedením Sparty je u konce. Kdyby místo Davida Holoubka přivedli třeba Martina Haška nebo Jindřicha Trpišovského, aby si člověk mohl myslet, že v klubu pokračuje nějaká koncepce, asi bych to překousl. To, že klub rozdupal svoji vlastní práci, je pro mě ukázkou zoufalé nekompetentnosti lidí ve vedení klubu. Jsem ochoten se zapojit do protestů, které budou vedeny nějakou slušnou formou. Jsem ochoten třeba i rozstřihnout permanentku, pokud se bude jednat o nějakou skupinovou akci. Ale opravdu se odmítám dál tvářit, že mám k současnému klubu nějakou důvěru.

   • Nuff17.3.2017 10:05reagovat

    Přesně. Rádobymanagement si musí uvědomit, že hazardují se značkou SPARTA. Klub tu byl před nimi a bude i po nich, stejně jako my, fanoušci. Už bylo mnohokrát řečeno, že současné vedení (tím myslím DK, DS, TP, AK a dříve JO) kupí jedno špatné rozhodnutí za druhým. Kolik let už trvá ten pocit naděje po každém přípravném období vystřídán pocitem zmaru (dříve či pozdeji), s výjimkou jedné sezóny pod VL (ovšem zase bez Evropy). Měli bychom dát najevo svou nespokojenost i na veřejnosti (slušní fanoušci podle svého vychování a ti druzí podle svých pudů, ono je občas potřeba vytrhnout druhé z letargie). Nám jde o dobro SPARTY, o co jde lidem ve vedení? A na závěr: Rada, ty vole, RADA??? WTF!?

   • artaxerxes17.3.2017 10:32reagovat

    Já to cítím tak, že prostě chtějí na 10zápasů nějakého emocionálního kouče a od konce sezóny nastupuje někdo jiný.

    Chápu, že to neříkají na plnou hubu, protože kdykoliv bylo řečeno dopředu, že trenér v létě končí, tak to mělo negativní vliv na snažení jednotlivých hráčů a respekt vůči nadřízenému.

     

    Tato varianta je logická, ale jen tehdy, pokud nový trenér někoho momentálně trénuje (Trpišovský nebo Guľa), protože jejich angažmá je k dnešnímu dni nereálné.

    Pokud to má být momentálně vólný Vrba, tak jsem vyloženě nasrán - zbabělec nepatří do Sparty a pokud ji nechce pomoct hned, tak tady nemá co dělat.

   • wasek2611@centrum.cz17.3.2017 10:40reagovat

    Přesně, zrovna Martin Hašek je impulsivní trenér taky. Mohli ho dosadit jako hlavního kouče. Holoubek s Havlíčkem mohli zustat jako asistenti a Standa se Svobodou mohli jít od válu....

     

    Ono jak jsem řekl..já bych klidně zkousnul Ščasnýho znova nebo Chovance. Vlastně i Straku. To jsou Sparťani ...sice bych nebyl odvázanej, ale rozhodně by mi to nebylo tak proti srsti..

     

    Ale komunistu Radu..to je fakt vrchol :(

  • taborita17.3.2017 10:07reagovat

   Ono si stačí přečíst rok starý rozhovor s panem Kotalíkem

   http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2015-16/259267/sef-sparty-kotalik-o-steinhoferovi-suralovi-ci-preplaceni-hracu.html

    

   a srovnat to se současným stavem.

    

   prostě člověk na svém místě, škoda ale, že působí ve Spartě a ne třeba ve Slávii nebo Plzni

 • Tak 2 kandidáti

  maybe16.3.2017 23:02reagovat

  kteří by mohli poslat žida nebo prádelníka přímo do LM jsou zaplaťpánbůh venku. Ještě žije MU kterej to v lize asi nedá a Besiktas. Teoreticky Anderlecht, ale ten snad EL nevyhraje.

  • kilovolt17.3.2017 7:51reagovat

   To je ale slaba útěcha

  • Tashunka Witko17.3.2017 9:50reagovat

   Je třeba fandit Lyonu, Schalke a Vigu.

    

   MU na třetí místo nedosáhne, Genk je tam do počtu a hraje jen o EP,

   Ajax (zatím ztráta na Feyenoord) a Anderlecht na to snad nemají. Nebezpečí číhá v Turecku, ale takový Lyon by Besiktas snad vyřadil.

 • Chtěl

  13goat16.3.2017 22:21reagovat

  jsem si ulevit na twitteru, ale spíš než jen pár znaků mase, bych věnoval větší porci slov Sparťanům.

   

  Přijde mi úsměvné, ale hlavně nedůstojné, jak všichni hromadně panikaři, nadávají, odsuzují, ale hlavně zanevírají na Spartu jako takovou.

  Dvě základní věci.

  A) Rada mi taky nevoní. Byl jsem přednostně pro Vrbu a už tehdy jsem se smál jak se objevovaly názory, hlášky a výhružky typu ”Vrba bude na Letné, já na Letné nebudu.” Absolutně trapný, primitivní. Nicméně zpět k první větě, Rada je zvláštní řešení, nekoncepční (viz bod B), ale je potřeba se dívat na potřeby a cíle. Pro mě jednoznačnou potřebou č.1 by mělo být vytažení Sparty (Konkrétně A týmu) ze sraček. Do těch jsme se bohužel dostali tím prasopsem na lavičce, změtí kompetencí, netransparentností a snahou o nějaký extrémní řešení. V kontrastu s tímto, může být zástupce české trenérské průměrnosti Rada docela fajn KRÁTKODOBÝM řešením. Když už tu nic jiného není a na zahraničního kouče nemá vedení koule.

  B) Bod horší než nejaky Rada nebo Fitzel. Spartu vedou a vedli lidé, nad jejichž odborností a zkušenostmi mnohdy visí otazník. Vytočilo se jich tu už iks, ale vzhledem k tomu, že se jedná o zoufalost cyklickou nebo spíš konstantní, padá máslo na hlavu Křetinskýho. Kdysi terč Otava byl odejit, přišel Požár, ve kterém mnozí (včetně mě) viděli spásu, ale kromě fauxpas na lavičce (ať už měl jakýkoliv vliv), předvedl neschopnost přivést hráče viz oněch 10 nepovedených, předvedl majstrštyk s Vatajelu, a vzhledem k tomu že zaštiťuje celé sportovní vedení tak na jeho hlavu padá i faily s Novým, Budínským, Dudlem, Březinou apod. Touhle kadencí přešlapů jednoznačně převyšuje Otavu o parník. Plus jeho neuvěřitelně tupá argumentace a já mam jasno - tenhle člověk nemá ve Spartě co dělat. Svoboda je pro mě dlouhodobě člověk se slizskými názory, Kotalík nic nepředvedl. Z tohoto osvícenýho kolegia šašků je mi víc smutno, než z nějakého Rady.

  • ACSpartaPraha4ever17.3.2017 0:02reagovat

   Nevím, jestli můžu mluvit takhle za víc lidí, ale imho nikdo nezanevírá na Spartu jako takovou. Zanevírá se ale na současné vedení (a hlavně majitele), které vůbec dopustilo, aby se člověk, jakým Rada je, vůbec na Spartě objevil v nějaké jiné roli než jako divák, které má kecy o koncepci, ale ukončí rozjetou věc po třech měsících, které vystřídalo Lavičku Ščasným, který ačkoliv nesplnil hned celou řadu cílů, tak ho tu drželi rok a půl i přes počáteční řeči, že je to jen dočasné řešení (stejně jako Rada teď), které udělalo tolik přehmatů, že na jejich spočítání bys potřeboval celé odpoledne, které.... No mohl bych pokračovat dál, ale tohle myslím stačí.

    

   Jsem tak nějak očekával, že tohle je tak zřejmé, že to nelze minout... :-O

   • artaxerxes17.3.2017 1:06reagovat

    Já tady taky nadával na příchod Rady, ale pokud je domluven jako 10 zápasová výpomoc, tak se to dá pochopit.

    Co nechápu je to, že se nový trenér neoznámí hned, což by dávalo smysl jen tehdy, kdyby oznámení mohlo někoho poškodit (např. Pokud to bude Guľa). Ale pokud má přijít Vrba, tak to smysl nedává.

     

    Pravda je taková, že manažeři zodpovědní za Spartu jsou nuly.

     

    A k Fitzelovi - on zas takovou nulou není a dříve byl v ČMFS šéfem futsalu a dotáhl to až na třetí nejvyšší post v Uefě v sekci futsal. A jako trenér vedl Maltu.

    Osobně by mi asi nevadil, ale vadilo by mi vyhození Hřebíka, protože A-tým je v rozkladu, ale mládež funguje nejlíp u nás.

     

    A k Vrbovi - pokud je pravda, že trvá na odchodu Hřebíka, tak ať táhne třeba do pr..

 • Nasazení

  victorlima16.3.2017 22:16reagovat

  Pánové, my tady donekonečna řešíme kdo může za krizi našeho milovaného klubu. Padají tady všechna možná jména, řeší se trenéři a majitel a kdoví co ještě. Přitom to není nic složitého. Kdo z Vás viděl nebo právě sleduje odvetu EL. AS Řím - Ol. Lyon musí mít jasno. Já samozřejmě nemůžu chtít po našich hráčích, fotbalové dovednosti jejich mnohem lépe placených kolegů. Co však bych mohl chtít je ta kondice, to nasazení. Proboha vždyť to je úplně jiný sport. Kdyby naše hvězdičky měly něco natrenováno a chtělo se jim běhat, tak by museli dnes vést naši Kapr ligu o 10 bodů. Teď už věřim tomu co řikalo mnoho našich hráčů hrajících v zahraničí. Většinou tvrdili, že se v cizině trénuje mnohem více a s vysokou intenzitou. Náš kádr sice není nic moc, ale s dobrou kondicí by to jistě vypadalo jinak.

  • Brian Pricke16.3.2017 22:36reagovat

   Hlavně si místní osvícenci myslí, jak nejsme moderní, nestíháme předním evropským týmům a ujíždí nám vlak. A pak se stačí podívat, kolik dostávají gólů ze standardních situací. Nejsme na tom tak špatně.

   • artaxerxes17.3.2017 1:18reagovat

    No ty standardy bych řekl, jsou v našich podmínkách mnohem více trénování a řekl bych i mnohem lépe bránění než v elitnějších lidech. Jak v LM, tak i v EL jsou kolo co kolo standardy, kdy např. po rohu spadne míč na zem (Podskočí ho všichni), což u nás v lize se téměř nastane.

     

     

  • artaxerxes17.3.2017 1:34reagovat

   Myslíš, že nemají natrénováno? Viděl jsi zápas s Interem, Southamptonem na Laziu? Tam nebylo vidět, že mají problém s kondicí či nasazením. Problém je v tom, že momentálně máme obrovské problémy v obraně a logicky středoví hráči se více zatahuji a útok je v podstatě odříznutý od všech.

   Pokud se nevyřeší problém s obranou, tak budeme klopýtnutí dál.

   Nasazení a kondice jsou ti k ničemu, když nehrajeme jako tým, pak velké nasazení vede jen ke kartám

   • victorlima17.3.2017 3:24reagovat

    Tak jak se prezentují nyní mi to tak připadá. Všechny zmiňované zápasy jsem samozřejmě viděl. S Interem to byl zápas co se pro nás dobře vyvíjel a Inter hrál extremě špatně. Možná nás podcenili. Souhampton a Lazio byly ty zápasy v kterých nám vyšlo vše a stejná obrana hrála i v nich. Viděl jsi v poslední době nějaké zápasy, kdy jsme prohrávali o jeden nebo dva góly a dokázali jsme je otočit. Obrana je sice problém, ale na podzim, kdy bránil celý tým vzorně v blocích, to zvládala. Defenzíva celého mužstva je špatná. Nasazením jsem nemyslel hrubou hru. Solidně technická mužstva dovedou hrát agresivně a čistě. Nevím čím jiným bych si měl vysvětlit tak markantní rozdíl v rychlosti a pohybu hráčů než kondicí. Častokrát jsme zejména v naší lize znova a znova překvapeni nasazením domácích týmů. Je to pochopitelné . Pro ně je zápas s nenáviděnou Spartou, něco jako finále LM. Po případném úspěchu se radují jako po finále MS. Na to musíme být připraveni. Když je z jakéhokoliv důvodu nejsme schopni přehrát herně, musíme to zlomit nasazením.

    • artaxerxes17.3.2017 9:49reagovat

     Ono vše souvisí se vším a bohužel momentálně máme tři markantní problémy - obrana, kreativita, psychika.

      

     A taky jsem nemyslel hrubou hru - jde, ale o to, že pokud nefunguje vzájemná kooperace hráčů, jsme pak všude pozdě a nepomůže ani vynikající fyzička. Dnešní fotbal je o desetinách vteřiny, když jsi u spoluhráče o desetinu dřív, odebereš mu míč a založíš kontr; jsi tam přesně na čas, tak čistě přerušíš útok; jsi tam o desetinu později a je z toho faul.

      

     Hřebík by asi řekl, že vše je v rychlosti - rychlost myšlení, rychlost reakce, rychlost realizace. Bohužel pokud si tým nevěří, tak hraje více alibisticky a tím i pomaleji - to má následek málo šancí v útoku. A pokud nejsme nebezpeční dopředu, logicky soupeř může zapojit více hráčů do ofenzivy.

      

     A k namotivovanosti ostatních: Pro ně je to svátek, pro nás povinost, takže ta namotivovanost bude vždy větší u nich, ale tady se musí projevit kvalita hry a kvalita týmu.

     Osobně bych to neviděl až takový problém, protože když se podívám na poslední roky, tak těch výbuchů se slabými zas tolik není - spíše vidím problém v tom, že poslední dobou prohráváme zápasy s týmy, které patří do první šestky - tam jsme se svou hrou někdy až pro smích (derby, Plzeň, oba zápasy s MB)

     ---

      

     Ale když pominu hru jako takovou, tak hlavním problémem je naprostý bordel v managementu - amatéři, podržtažky, kamarádíčkové, svině a navíc zmatkáři.

      

     Prostě nepochopím, když někdo řekne o trenérovi, že má důvěru, ikdyž nezíská titul a po jednom nepovedeném zápase, volají novému trenérovi. Bohužel v našem managementu jsou nic-machři a křiváci.

 • Cerne mury

  Franta z lidu16.3.2017 20:30reagovat

  Spatny sen - v lete na Letnou nastoupi nejen trener Vrba se svym realizacnim tymem, ale jako posily jsou angazovani za velkeho vysvetlovani a odborneho rozebirani v deniku Sport David Limbersky, Tomas Sivok a Daniel Kolar + pokracuje znama odyssea Cekani na Rosu. Úsměv

  • waaw16.3.2017 20:35reagovat

   Stacilo by jednou. Jinak na plzenskem foru se raduji, ze Limba oslavoval prichod Vrby v repre prestavce

   • Franta z lidu16.3.2017 21:00reagovat

    Omlouvam se velice, bylo to nechtene. Posilano z mobilu v metru. Kdyby mel prijit Vrba do Plzne, tak uz to nebude mit takovy efekt jako pred lety. Jeho aura a povest tam vyhasne.

   • kapacitos16.3.2017 21:11reagovat

    On tak oslavoval až ho za to pošlou po sezoně k Ivanovi nebo Turkovi Úsměv

    • waaw16.3.2017 21:16reagovat

     No a tam prave prijde ten VrbaSmích

     • kapacitos16.3.2017 21:21reagovat

      Hlavně aby se nesešli u nás..

  • artaxerxes17.3.2017 10:42reagovat

   tak Sivok by mi asi nevadil - je to pořád nejlepší obránce u nás a jako mentor Březiny s Hovorkou by nemusel být špatný.

   A přiznejme, že jeho morální vlastnosti jsou jiné než u Kadlece. U něj nehrozí, že by na to kašlal.

   Pokud by přišel Sivok a odešel M. Kadlec, Holek tak bych se nezlobil.

    

   O těch ostatních je zbytečnost mluvit - Kolář je možná hodný kluk, ale je za zenitem; a DL je nula;

   --

    

   Jinak nemyslím, že Vrba by byl špatný kandidát, kdyby přišel hned - to by ukázal, že mu jde o Spartu, ne jen o své ego - takhle jen ukázal, že je zbabělec. A pokud přijde a bude muset odejít Hřebík, tak se potvrdí, že je i křivák.

 • Cerne mury

  Franta z lidu16.3.2017 20:29reagovat

  Spatny sen - v lete na Letnou nastoupi nejen trener Vrba se svym realizacnim tymem, ale jako posily jsou angazovani za velkeho vysvetlovani a odborneho rozebirani v deniku Sport David Limbersky, Tomas Sivok a Daniel Kolar + pokracuje znama odyssea Cekani na Rosu. Úsměv

 • Cerne mury

  Franta z lidu16.3.2017 20:28reagovat

  Spatny sen - v lete na Letnou nastoupi nejen trener Vrba se svym realizacnim tymem, ale jako posily jsou angazovani za velkeho vysvetlovani a odborneho rozebirani v deniku Sport David Limbersky, Tomas Sivok a Daniel Kolar + pokracuje znama odyssea Cekani na Rosu. Úsměv

 • Zítra poprvé s Radou

  Capo16.3.2017 18:00reagovat

  Taky je vám už tak nějak jedno, jak to jaro dopadne?Úsměv Nicméně koukal jsem na výsledky Příbrami po jeho nástupu a musim mu uznat, že jako budič týmu si tam nevedl špatně, když za šest zápasů udělal polovinu jejich současných bodů a prohrál jen s námi a Jabloncem. Od toho zbytku jara už sice nic velkého nečekám, ale alespoň body snad dělat budeme. Jsem zvědav asi jen na změnu rozestavění, ale pravděpodobně to bude 4-4-2.

  • Furia Ceca16.3.2017 18:08reagovat

   Mě je to úplně jedno už. Hlavně, že jdeme s klukama na pívo.

  • Nuff16.3.2017 18:45reagovat

   Tvl, to už je tak absurdní co se tady děje, že se snad i těším.

    

   • bigcock16.3.2017 19:19reagovat

    Po dlouhe dobe dobry prispevek Úsměv

  • Pouzar1116.3.2017 20:58reagovat

   Ja se těším. Doufám ze jim rada vyprasi kozich a po roce zas uvidim hráče na hřišti s křečí .. Tu v posledni dobe dostal leda mazuch v pulce zapasu a to z duvodu ze v lete nebehal ale lezel na plazi ..

 • Lukáš Přibyl

  barneyross16.3.2017 15:57reagovat

  Moc nemám rád úvahy - co by, kdyby, ale s posledními událostmi mi to nějak přišlo na mysl. Jak by na tom asi Sparta byla, kdyby před 5-ti lety tragicky nezemřel Lukáš Přibyl? Osobně myslím, že už by jsme za sebou měli minimálně jednu účast v LM a o pár titulů víc. Taky si myslím, že styl komunikace Sparty směrem k veřejnosti by byl jiný...neuvěřitelný, co všechno dokáže ovlivnit smrt jednoho člověka.

  • Mooslahnerkopf16.3.2017 16:14reagovat

   spekulace, moc lepší by to nebylo, rozhodujou jiní

   • Tashunka Witko16.3.2017 16:27reagovat

    Souhlas !!!

    Dost hloupá spekulace. Dělat spasitele z televizáka Přibyla, to tu ještě chybělo.

  • hero16.3.2017 16:17reagovat

   co sem ted do tech sracek tahas pet let zesnuleho Lukase? Ty magore? Ty bys potreboval hodne profackovat!! Lukase nech bejt v klidu, idiote.

   • LukyACS16.3.2017 16:21reagovat

    A co napsal tak strašnýho? Vždyť napsal, že nám jeho osoba hodně chybí... Neřeknu, kdyby napsal něco negativního, ale tohle?

    • hero16.3.2017 16:36reagovat

     Dejte Lukasovi pokoj!!!

     • LukyACS16.3.2017 16:52reagovat

      https://www.lekarna.cz/leky-volne-prodejne-nervova-soustava/

     • majtin16.3.2017 17:06reagovat

      Co blbneš, vždyť ho chválíÚsměv.

      • Lobrock16.3.2017 18:10reagovat

       Vždyť hero je slávistickej psychopat...

  • hero16.3.2017 16:18reagovat

   Ty vole ty ses zmrd!

   • Brian Pricke16.3.2017 16:32reagovat

    Jdi se léčit, prosím tě

   • Lobrock16.3.2017 18:11reagovat

    Co si to dovoluješ na sparťanskejch stránkách ty slávistická mrdko? Ban!

  • kopejtko16.3.2017 16:43reagovat

   odsouzený podvodník, to snad nemyslíš vážně.

   • Brian Pricke16.3.2017 16:46reagovat

    Ajaj, tak ty se díky herovi zítřku nedožiješ.

  • pubi16.3.2017 17:05reagovat

   Nebylo by to jiné vůbec v ničem. Maximálně vystupování klubu navenek, výsledek úplně stejné.

  • francescu16.3.2017 17:18reagovat

   Hero se vodkopal jako zapraskanej fanousek kolchozniku. Ban!

 • Vítěz tipovačky minulého kola je

  Furia Ceca16.3.2017 15:50reagovat

  DJDriver

  1) výsledek

  2) i mimořádná situace tak trošku Úsměv

   

  viz. http://www.e-sparta.cz/mistnost-diskuse-o-ac-sparta-praha-fotbal?stranaDiskuze=44

   

   

  • majtin16.3.2017 16:50reagovat

   Počkat, co bylo za mimořádnou situaci ? Já za to považoval, že se Lukáš Mareček pokusil obskočit Tomáše Přikryla. Skočil na něj úplně jak kohout na slepici. A to pokud vím, netipoval nikdo.

   • Nuff16.3.2017 18:43reagovat

    Tvl, říkal jsem si při tom momentu, že to budu muset vystřihnout ze záznamu a zvěčnit na YT. Smích

  • DJDriver16.3.2017 21:59reagovat

   Dik.. No jen trosku. Trefil jsem jen to ze na tribunach nebude klid

80964 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha