Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tak je to pravda že máme ve vedení.....

  FrantisekKoudelka14.3.2017 7:00reagovat

  Nechtěl jsem si to připustit, ale my opravdu máme ve vedení blbce. Proboha každý člověk co se trochu zajímá o fotbal, ví ,že Rada je trenér k ničemu, bez koncepce, systému a nervozní skřet. Oni si snad myslí, že to na ty naše primadony pomůže? Ne ty se šprajcnou ještě více a bude to ještě větší sračka a pokud by přeci jen nakonec dokázal uřvat druhé místo, to se mnu jako pak nabídne místo na dva roky jako Zdendovi? Proboha, za dva roky to bude ještě o level níže než ted....proberte se tam nahoře....

 • Hnus!!

  Shrekson14.3.2017 5:59reagovat

  Tohle není normální co máme za bordel v kabině, hráči vyhodí Holoubka páč starší na to serou, tak že M. Kadlec chtěl odstřelit Holoubka?! Aha, proto hraje tak mizerné.. už to chápu, no jsme zvědavější co teda bude teď předvádět!!

  Jako za Hřebíka, hráči nechtějí makat mají problém že mají konkurenci v ”dětech”.. místo toho hned ukončit smlouvy těm co si dělají co chtějí tam se vyhodí trenér a jede se dál.. ještě hráčům vadí náš nový systém že nejde odjet trénink na 30% ne?! Ať ty hráči jdou o dům dal!!

  • Capo14.3.2017 6:09reagovat

   Jako pořád to jsou jen Konečnýho spekulace, ale jak se říká na každým šprochu...Opravdu nechápu, že se ve Spartě ve většině případů ustoupí hráčům, pokud teda nepošlou nejvyššího ”do prdele” jako Řepka a Poborský, pak už i tedy u nás dojde na hráče.

   • Shrekson14.3.2017 6:29reagovat

    Jako tohle mi přijde šílené, dělníci budou vyhazovat vedení a ještě je budeme oslavovat.. tak že Otava který chtěl Radu už věděl co má v kabině za hovada..😕 to se mu všichni smáli, měl pravdu buď brutální čistku nebo trenéra - co si tohle nenechá líbit a pošle je směr tribuna..

    • snytek14.3.2017 8:04reagovat

     Nabízím k porovnání Plíseň a expresní odjezd Rajtorala a Koláře, taky zřejmě ve chvíli, kdy se domnívali, že pravdu mají oni a jen oni

 • magoři ve Spartě

  venous14.3.2017 5:31reagovat

  Totální kolaps v jednání největšího škůdce, který tady kdy byl - kreténa a majitele v jedné osobě teď tomu už vůbec fandit nebudu a Sparta jde úplně do sraček. ne trenér ale banda zabedněnců co tam berou prachy a hlavně si chrání svoje vyvolené - chce se mi z toho zvracet kam až jste to dotáhli - táhněte do hoven. VztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztek

 • Rada

  Capo14.3.2017 5:05reagovat

  Takže podle Konečného má velký podíl na jeho příchodu, který by se měl prý stvrdit dnes David Lafata, který ho velmi uznává. Jinak kabinu prý Holas nezvládal a je rozdělena na staré a mladé...

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/296950/proc-sparta-ukazala-na-radu-chce-disciplinu-primluvil-se-lafata.html

  • Paspartu14.3.2017 5:52reagovat

   Ať už jdou všichni do prdele. Sparta už neexistuje. Je to jen tým, který slouží k dosazování vysloužilců a známých bez šancí na úspěch...

  • kapacitos14.3.2017 7:29reagovat

   Tak teď se bude skandovat ”LAFATO ty jsi hovado”

 • bezfrazi.cz

  ouki14.3.2017 2:19reagovat

  Znáte tento web? Já na něj narazil až nyní a vypadá vážně skvěle. Namátkou jsem si přečetl příběh Marka Hanouska a je opravdu silný.

 • Brno

  Dušan Svoboda13.3.2017 23:55reagovat

  Sparťané, dnes jsme Vám zasadili dvojitý úder.

  • Tashunka Witko13.3.2017 23:57reagovat

   Neopisuj !

   • Dušan Svoboda14.3.2017 0:14reagovat

    Promiň, zůstalo mi to od školy, kde jsem opisoval od Dana.

  • snytek14.3.2017 0:26reagovat

   Nevím kdo, ale úder je to na absolutní OK, ještě s ostudou. To jsme si fakt nezasloužili.

  • Franta z lidu14.3.2017 0:58reagovat

   Ha ha he he hi hi! To je trochu mimo areál, utři si pinďoura běž si radši lehnout!!! Dobrou.

 • Rada?

  SKS13.3.2017 23:50reagovat

  Holoubek je talentovaný trenér.Bohužel naivně zjišťoval názory, pocity ostatních.Trenér ve Spartě je ten co příchází s vizí a nemá tím obtěžovat jiné trenéry,hráče.Chtěl mít workteam, což se obrátilo proti němu. Bylo to bráno jako slabost.Rada je naopak autoritářský, až magor. Zpočátku ho hráči budou poslouchat, makat. Pak se na něho vykašlou a budou hrát pod dekou.

 • Požár

  Mooslahnerkopf13.3.2017 23:22reagovat

  Nejdřív měl vybrat trenéra tak vybral sebe, když ho odvolali a měl vybrat novýho tak zvolil Radu. Docela slušný.

  • Bunda13.3.2017 23:24reagovat

   On určitě vybral Radu. SpiÚsměv

  • trsanov13.3.2017 23:27reagovat

   Já myslím, že trenéry vybírá Kotalík ve spojení s Křetínským a ne Požár. Potažmo s těmi, kteří jsou v nějakém tom představenstvu, takže i ten Svoboda nebo kdo tam všechno je. Požár je oproti nim malá ryba. Na lavičce byl proto, že má licenci a mysleli si, že to bude s Holoubkem klapat. I když to moc nechápu, když tu licenci má i Zdeněk Svoboda a mohl tam být s Holoubkem jenom on a Požár nadále sportovní ředitel.

 • Popravdě řečeno

  Franta z lidu13.3.2017 23:20reagovat

  Popravdě řečeno, tak takovéto scénáře nenapadaly ani mě... Čekal jsem Vrbu hned loni na podzim, ale díky našemu ... (doplňte si, jak chcete) vedení se stáváme terčem výsměchu všech antisparťansky naladěných fanoušků v Česku a na Slovensku. V Evropě totiž už dlouho nikoho nezajímáme. Kdo vede AC Sparta? Kdo rozhoduje o obsazení trenérských postů? Kdo sleduje, ”scoutuje” a posléze přítáhne na Letnou takové posily jako je Bogdan Vatajelu? A co na to Tomáš Rosický?

  • spartas13.3.2017 23:53reagovat

   koho to zajímá, ty Vrbo

   jdi si lehnout a nech si zdát o Radovi

    

   • Franta z lidu14.3.2017 0:56reagovat

    Dobrou noc, spartasi, čekal jsem od Tebe něco vtipnějšího/trefnějšího/k věci. Je to prostě situace, kterou si lze ztěží představit, coby staří sparťani. Čau, bude (snad) zase líp!

 • Vedení

  thomasd8613.3.2017 23:16reagovat

  Tak jsem se kouknul na kalendář, jestli náhodou není 1. dubna, a opravdu to není s Radou apríl. Bohužel není, realita je taková, že s největší pravděpodobností budeme mít trenéra, co nemá úspěch ani v naší kapr berbr lize. Nejvíc mě štve to, že tohle byla ideální možnost udělat koncepci a začít na ní pracovat již ted.Místo toho budeme hledat trenéra za 10 zápasů, nebo co je horší varianta, tu Rada ukope 3. místo, omluví se to kádrem věčně zraněných a situaci, ve které to přebíral, označí se to za úspěch a dostane prodloužení smlouvy. Tohle je do očí bijící neschopnost a pohodlnost vedení, které má teplé místo a nehorázné platy jisté, stejně jako hráči přicházející za zenitem ze zahraničí, viz Kadlec, Ujfaluši atd...Už nevím, jestli se mám smát nebo brečet, ale jak tu někdo trefně poznamenal, cirkus Eden se pomalu ale jistě přejmenovává na cirkus Letná, s principálem Křetínským, kamarádíčky Svobodou, nováckou hvězdou Kotalíkem a temperamentním krotitelem Radou. Spartě fandím letos již 22 let, ale tohle jsem ještě nezažil

  • Bunda13.3.2017 23:19reagovat

   Trenéry bude vybírat Tomáš Požár,který bude mít na starosti sportovní usek klubu.. Tak určitě on vybral Radu. Ten Dušan Svoboda rozhoduje o všem Neutrální Takovej mamrd tvl.

  • Franta z lidu13.3.2017 23:27reagovat

   My se asi držíme ruského (nebo čínského) kalendáře? Nebo je to kalendář židovský? Ti to počítají úplně jinak. Dnes je např. 13 Adar 5777 - šabat zachor Tecave! A Rada hlavním koučem Sparty - tak jest!

  • victorlima14.3.2017 7:11reagovat

   Thomasi, já fandím Spartě už víc než 50 let a nevzpomínám si, že by Sparta někdy brale tak slabého trenéra.. myslel jsem si, že v Boleslavi jsme klesli už na úplné dno a horší už to být nemůže. Jestliže do Sparty přijde taková trenérská nula jakou Rada bezpochyby je, tak to snad bude to dno. Trenér bez charisma, bez úspěchů a nejspíš bez jakýchkoli moderních trenérských vizí. Celé té chásce co jí platí D.K. jde zřejmě jen o to, jak z něj vytáhnout co nejvíce peněz. Samozřejmě pro sebe a své kamarády. V případě, že hledali toho nejméně úspěšného trenéra (u dospělých) tak to mohli rovnou sáhnou po Jardovi Hřebíkovi. Přišlo by to Spartu levněji. Tipuji, že za krátkou chvíli budeme opět shánět trenéra. Naštěstí máme velký výběr, těch neúspěšných je totiž mnohem více.

80734 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha