Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Malura ven !!!

  Tashunka Witko26.3.2016 12:38reagovat

  Koukám, že v U19 nasadil ze Sparty jen dva hráče do obrany a Pulkraba nechal hrát až od 68. minuty, kdy už nám teče do bot. Taky hned Pulkrab vypracoval stoprocentní šanci, kterou sešívané dřevo Kuchta zazdilo.

  • Malura ven !!!

   Pavel0026.3.2016 12:45reagovat

   Ono celkově nechápu tu nominaci, na to jak naše U19 dominuje, bych čekal víc hráčů v repre U19

   • Malura ven !!!

    Capo26.3.2016 13:02reagovat

    Taky mě ta nominace vcelku nepříjemně překvapila. Působí to na mě tak, že máme sice kvalitní U19 oproti zbytku jako celek, ale moc individualit tam v očích trenérů U19 neni a v ostatních týmech se vždy někdo lepší na příslušný post najde. Věřim, že to tak neni a je to jen věc sympatií Malury. Jinak nechápu, že schází Wiesner s Haškem, a i z jiných týmů třeba Januška, Macek (pokud teda nejsou zraněni)?

   • Malura ven !!!

    spartas26.3.2016 13:08reagovat

    Ta nominace musela překvapit všechny. Než aby na naše hráče působil Malura, to je snad lepší, že tam nejsou.

   • Malura ven !!!

    LukyACS26.3.2016 13:14reagovat

    Malura s Hoftychem jsou kašpaři, takhle silnej ročník a my s ním nepostoupíme na ME, protože Malura povolal nějaký průměráky a silnej sparťanskej dorost ignoruje.

    Dokud budou pozice ml.repre trenérů fungovat spíš jako trafiky, tak se moc nepohneme Neutrální

    • Malura ven !!!

     Capo26.3.2016 13:39reagovat

     Člověče schválně jsem si projel, jak si tahle generace vedla v U17 a nedá se tvrdit, že by to na mezinárodní scéně bylo něco vyjímečného. Z elitní fáze kvalifikace taky nepostoupili i s Černým a z našich se tam mihli taky jen Pulkrab se Čmelíkem, Březina byl asi zraněn, ten se tam celkově moc neobjevuje. A zajímavý je, že ve dvou přátelákách v roce 2013 tehdy rupli s Rakušany 1-4 a 0-3, tak jsem zvědav jestli za ty 3 roky ten rozdíl trochu umazali.

     • Malura ven !!!

      LukyACS26.3.2016 14:15reagovat

      2 roky dozadu jim těsně unikl postup na ME, kdy měli ve 4členné skupině Itálii a Anglii, Italy porazili a někteří z tohohle ročníku(Šašinka, Chaluš...) hráli vloni na ME U17

      • Malura ven !!!

       Capo26.3.2016 14:39reagovat

       Já netvrdím, že jsou špatní, ale je si třeba přiznat, že opory tehdejší U17 tady teď nejsou (Januška, Macek, Černý, nutno taky podotknout, že sparťané v tomto týmu hráli opravdu jen okrajově a byli náhradníky) a je otázkou z jakého důvodu dřívější opory chybí? Černý je jasný, ten byl v U21, ostatní asi zranění jinak si to nedovedu vysvětlit. Těžko říct, jak moc Malura bere hráče Sparty vážně, ale kromě Březiny a Pulkraba pod ním žádný stabilně nikdy moc nehrál a je to pro mě popravdě trochu zarážející.

       • Malura ven !!!

        majtin26.3.2016 15:11reagovat

        Já si prostě myslím, že tady stačilo vzít dorost Sparty i strenérem a Pulkrabem, typově nahradit Zizu a postup ČR nemohl uniknout (prakticky by to asi neprošlo, pravda).. Možná jsou nějaký lepší hráči v ČR v této kategorii, ale faktor sehranosti by to určitě přebil.

     • Malura ven !!!

      Sendi26.3.2016 15:54reagovat

      ”Ve druhém poločase jsme bohužel přes velkou převahu a několik velkých šancí vyrovnat nedokázali. Ukázalo se to, co jsme věděli, že velkou roli v takovém utkání hraje zkušenost hráčů z mužských soutěží, kterou Slováci narozdíl od našich hráčů mají. Pokud budou naši nejlepší devatenáctiletí kluci zachraňovat týmy v dorostenecké lize a nebudou hrát mezi dospělými, budeme asi se Slovenskem prohrávat často” v tomhle má ale Malura stoprocentní pravdu...Slováci to teď dělají dobře, hráče velice brzo posouvají do chlapů a taky už nás díky tomu dvakrát po sobě dva různé ročníky jejich devatenáctky porazili...

      • Malura ven !!!

       Capo26.3.2016 16:15reagovat

       V tom má určitě pravdu. Nejsmutnější je, že to neni problém jen Sparty noNeutrální

       • Malura ven !!!

        Sendi26.3.2016 16:21reagovat

        já to kritizuju dlouhodobě, myslim si prostě, že hráče posouváme pozdě a projevuje se to ve výsledku i v naší nejstarší reprezentaci. Hráčům chybí dva i tři roky zkušeností a byť mají potenciál, tak ho naplňují až po dvacátém roku života a já prostě mezi tim a přístupem českejch trenérů vidim nezanedbatelnou souvislost...naše liga je v lepším případě, až na spartu totálně průměrná soutěž, plná totálně průměrnejch soubojovejch hráčů a cíl by měl bejt je nahradit talentovanejma technickejma klukama(kteří mají potenciál hrát později za repre a být hlavně atraktivní pro sponzory jak osobnostně, tak herně), tak jako se to dělá poslední léta na slovensku, který z toho taky budou velice brzo těžit i v Áčkový reprezentaci...

      • Malura ven !!!

       LukyACS26.3.2016 17:01reagovat

       Jo, mají o dost více zkušeností s dospělým fotbalem, ale třeba ta jejich obrana je špatná, prakticky nikdo si v dospělym fotbale nečuchl a myslím si, že jsme i přes jejich větší zkušenost s mužským fotbalem byli kvalitnější než oni a měli vyhrát. Třeba Rakušáci teďka drtí Rumuny 3-0, Slovákům dali 3-1, čekal jsem, že zrovna s nimi se utkáme o postup ze skupiny, protože jsme na tom kvalitou podobně. Teď už to moc nadějně nevypadá, budem muset doufat v zaváhání Slováků, nebo Rakušáky porazit aspoň o 2 branky.

       A souhlasím s Majtinem, kdyby využil kvality a souhry dorostu U19, tak podle mě nemohl prohrát, ale bohužel je to nejspíš zapšklej chachar.

       • Malura ven !!!

        Sendi26.3.2016 18:38reagovat

        no myslim, že kvalita je na naší straně, ale tim že dali rychlej gól, tak si to pak díky zkušenostem právě pohlídaj...Slováky jsme měli porazit a sere mě to, my ty týmy potřebujem dostávat na závěrečný turnaje...s Rakušákama to bude hodně těžký, ti jsou výborní...

    • Malura ven !!!

     sk. sokolovo26.3.2016 14:56reagovat

     Malura, jako mládežnický trenér se v různých věkových kategorií pohybuje už několik let. Nevzpomínám si že by tenhle dynosaurus měl s mládeží nějaký úspěch. To zlatej Pepík Pešice.

 • erich

  demon26.3.2016 11:29reagovat

  ještě jednou k erichovi a jeho vyjádření k derby komu fandí .mužu směle říci že ho docela dobře znám.je to pracovitej poctivej kluk. práce na spartě ho moc baví a dává tomu 100%.ja sem seho schodou okolností tak před pul rokem ptal komu fandí a on ačkoli ví žže sem velkej spartan nic neodpověděl a rychle to zamluvil tak sem se ktomu nevracel ale poznal sem z několika indýcií že je to bohužel sešífka. a asi před 2 měsíci sem se o tom aniž by si to on uvědomil přesvěčil a moc sem to neřešil. vým že spartě dává vše co umí ale bohužel je to tak.acs forever!

  • erich

   skarpa.926.3.2016 12:09reagovat

   Nemám rád když se někdo vysmívá kvůli chybám v gramatice. Ale to tohle je vážně síla.Otrávení

   • erich

    Pavel0026.3.2016 12:14reagovat

    Třeba to neni čech, pak se nemůžeš divit

   • erich

    majtin26.3.2016 12:26reagovat

    Rychlovka z mobilu?

    • erich

     Tomáš Vápeník26.3.2016 16:53reagovat

     Jo, z mobilu totiž napíšeš tyhle nesmysly. Proboha.

    • erich

     Furia Ceca26.3.2016 23:15reagovat

     No mezi mekkym a tvrdym i/y je na klavesnici celkem velky rozestup... to nebudou preklepy ;-)

     • erich

      majtin27.3.2016 11:44reagovat

      Jo, to jeÚsměv. Já si přečetl jen zhruba půlku a myslel jsem, že tam má špatně jen to, že se mu slily předložky se slovama. Až po ”indýcie” jsem nedošel.

  • erich

   trinact26.3.2016 12:14reagovat

   Vůbec bych to neřešil, Ščasný v tomhle přestřelil. Co jsem měl možnost poznat většinu trenérů mládeže v Plzni, tak to je Bohemák, Liberečák, Sparťan, Slávista atd atd a nikdo nic neřeší a na případnou otázku, komu budou fandit když hraje jejich oblíbený klub v Plzni také neodpoví. Včetně mě. Nebo mam říct Šádkovi do očí, že budu fandit Spartě? Lhát se mi pak taky nechce. Plně Ericha chápu, navíc mi přijde jako velmi sympatickej rozumnej chlap. A to od doby, jak přijal svůj odchod tehdy ze Slávie, kdy visel na všech SKS bilboardech po celé republice a za týden mu Jarolím dal pápá.

   • erich

    majtin26.3.2016 12:41reagovat

    Zdeněk Ščasný mě v tomto trochu naštval, ale beru to tak, že to řekl v euforii. Ale mluvil o celé situaci, jako by byl šéf Sparty a jako by nikdy neburcoval Teplice do boje proti Spartě.(To si srdce zavřel během zápasu v kanclu?).

    V té souvislosti mě napadají dvě jména - Pavel Srníček a Lukáš Přibyl, prostě o obou bylo známé, že jejich srdce (ve světle toho, že oba zemřeli na srdeční selhání tahle informace dostává nový rozměr) patřila jinému klubu a stejně tu odváděli výbornou práci. Myslím, že v zápasech proti jejich srdečním týmům nejspíš fandili (by fandili) Spartě, ale kdo ví, co (by) prožívali uvnitř. Nevyštvával bych Ericha, pakliže odvádí dobrou práci, klubismu ty kluky naučí někdo jinej. (A to beru jako podružné to, že by po něm Slavia hned skočila a on by jim pomohl zavést hodně prvků z hřebíkovské koncepce práce s mládeží).

   • erich

    majtin26.3.2016 13:04reagovat

    Ty pracuješ u mládeže v Plzni a fandíš Spartě?

    • erich

     trinact26.3.2016 14:35reagovat

     Ano. Co je na tomhle špatně? Jsem sparťan od malička, rozený v Plzni, prošel celou plzeňskou mládeží až do U17 a teď jsem zde zaměstnán.

     • erich

      Chrod26.3.2016 15:18reagovat

      Jen tak pro zajímavost: proč fandíš Spartě a ne Plzni? Narodil ses v Plzni, hrál si za ní celej život a teď tam pracuješ. Nechápu...

      • erich

       trinact26.3.2016 15:41reagovat

       Protoze treba je cela rodina (otec deda stryc) spartani? Kdyz vidis spartanskou vlajku v obejvaku od 3 let, co ses schopnej vnimat, dolehne to na tebe. Nevim jak jste prisli ke sparte vy, ale ja takhle. Jakej je rozdil mezi prazskym a neprazskym fanouskem sparty??? Zadnej. Je jedno jestli jsem se narodil tady nebo tam, pracuju tady nebo tam. Dulezita je naklonnost klubu.

       • erich

        Chrod26.3.2016 16:37reagovat

        Jasný v pohodě, mě to jenom zajímalo, protože já kdybych byl třeba z Hradce, tak prostě fandim Hradci a ani by mě nenapadlo fandit někomu z jinýho města jenom proto, že je nejlepší. Zajímavý je, že v hokeji to tak neni, tam je drtivá většina fanoušků Sparty z Prahy a je to proto, že ty týmy jsou prostě mnohem vyrovnanější a není jeden desítky let jasně nejlepší. Existuje mraky lidí, co v hokeji fandí ”tomu svýmu” Hradci, ale ve fotbale fandí Spartě PRAHA, i když se pak v hospodě s kámošema baví o tom, jací jsou Pražáci debilové...

     • erich

      majtin26.3.2016 20:52reagovat

      NENÍ NA TOM NIC ŠPATNĚ, jen mě to zajímalo. Ale pak jsem si říkal , že se ti asi nebude chtít do odpovědi, abys neměl nějaký problémy. Aby do tě někdo neprudil.

  • erich

   Tashunka Witko26.3.2016 12:32reagovat

   Pracovitej, rozumnej, sympatickej, poctivej.....

   Jednou je to sešívanec, tak bych ho hnal ze Sparty klackem !!!

   Konrád Henlein byl taky v jádru dobrý kluk a s chudšími spolužáky se i o svačinu podělil.

   • erich

    majtin26.3.2016 12:52reagovat

    Jenomže tohle je sport, tady to není boj o život, ale jen sportovní rivalita. V době, kdy hráči Sparty chodí se slávisty na kafe, bych tohle neřešil. Obvzlášť když netrénuje A. Lukáš Přibyl šel do Sparty s tím, že ji chce zbavit nálepky arogantního klubu, což neodpovídá tvému ”hnát ze Sparty ho klackem”.

    • erich

     Tashunka Witko26.3.2016 13:13reagovat

     Lukáše Přibyla jsem znal už jako eléva v TV a rozhodně jsem z jeho příchodu do Sparty neskákal blahem. Mám na tyhle kluky jako je Otava, Kozohorský a spol. poměrně vyhraněný názor a jejich přínos ve fotbalovém prostředí je zhruba stejný, jako když se herci natlačí do politiky.

     Raději arogantní klub, ale bez Brabců !!! Neumí vůbec nic, je to jen nevýrazná osobnost a trenerský učedník, takže na jeho post je možno najít stovky loajálnějších osob.

     • erich

      majtin26.3.2016 13:52reagovat

      ”Neumí vůbec nic” - tak to nemůžu posoudit, ale kdyby tomu tak bylo, tak by asi pod Hřebíkem neobstál. ”Nevýrazná osobnost” - vidíš, mě přišel jako výrazná osobnost. ”Trenérský učedník” - lepší inteligentní učenlivý bývalý hráč než dinosaurus (výše si stěžuješ na Maluru.) Tak ponechme stranou osobu L. Přibyla, protože ta idea sejmout ze Sparty nálepku arogantní byla přijata celým vedením Sparty.

 • Ještě nároďák.

  sk. sokolovo25.3.2016 22:56reagovat

  Veřím že trenér Břiza dnes sledoval zápas Nizozemsko-Francie.

  Aby viděl jak se přistupuje k přípravnému zápasu, ale hlavně co nás na ME čeká!

  • Ještě nároďák.

   petr13726.3.2016 8:05reagovat

   To, ze zmenis Vrbovi jmeno, ma byt vtipny?

   • Ještě nároďák.

    Roger Eschmann26.3.2016 12:19reagovat

    vždyť je to pravda, tenhle strom se k němu hodí víc

    • Ještě nároďák.

     Tashunka Witko26.3.2016 12:35reagovat

     Z břízy se vyrábí pomáda a voda na vlasy, kterou pak používá trener Krejčí na své nezbedné kadeře.

    • Ještě nároďák.

     petr13726.3.2016 13:10reagovat

     Co je pravda?Úsměv nejak se v tom trolleni ztracis

  • Ještě nároďák.

   artaxerxes26.3.2016 14:40reagovat

   Já nejdřív myslel, že nábádáš Petra Břízu, aby sledoval nějaký přátelák v hokeji mezi trpaslíky.

   Asi jsi ho chtěl kritizovat, že odešli Yorick a Sasa Treilleovi.

 • 21

  zdenek25.3.2016 17:21reagovat

  Julda na lávce nechápu stejně jako včerejší střídání Frýdasa Lavička si s krkovičkem můžou podat ruce

  • 21

   Mates25.3.2016 17:24reagovat

   Presne Cermak do zalohy misto Travnika a Julda na hrot! Copak jsou slepy?

   • 21

    Pavel0025.3.2016 18:41reagovat

    Přesně tak, Trávník tam nemá co dělat a Čermák mi přijde zbytečně moc mimo kombinaci

  • 21

   Chrod25.3.2016 19:29reagovat

   jen tak mimochodem - nevíte, kdo to komentuje? Kolikrát se za tu dobu splet, to sem snad nikdy neslyšel. A co tam teď mlel s tou Ljepajou, že byla založená v roce 2014, když s ní Sparta hrála předkolo někdy 2010? Smích

   • 21

    Roger Eschmann25.3.2016 19:30reagovat

    Štěpán je nejlepší komentátor, tak se uklidni.

    • 21

     Chrod25.3.2016 19:31reagovat

     to je on? Smutek tak to je škoda, myslel sem, že je dobrej...

    • 21

     captain_obvious25.3.2016 20:37reagovat

     Štěpán je příšernej.

     • 21

      Roger Eschmann25.3.2016 22:39reagovat

      Nerozumíš fotbalu.

      • 21

       Azog25.3.2016 23:09reagovat

       Opravdu?Tolik chyb při komentování nikdo jinej nedělá.Opravdu to není dobrej komentátor!

   • 21

    sk. sokolovo25.3.2016 19:35reagovat

    Co komentátor. Ale co hraje Pokorný s těma přerostlýma děckama je děs a hrůza!!

    • 21

     Pavel0025.3.2016 19:38reagovat

     Ono stačí sledovat třeba jen zákroky našeho brankáře, to je parodie Smích

    • 21

     Pavel0025.3.2016 19:47reagovat

     Ale Hubínek, který hraje základ v Bohemce a hraje tam opravdu dobře, se dostane na hřiště ted, Juliš, který prokázal kvalitu i v EL proti Laziu a dalším, se nedostane na hřiště vůbec. Je to podivné, asi jso utam lepší hráči SmíchSmích

     • 21

      sk. sokolovo25.3.2016 19:52reagovat

      Oni jsou to hezci chlapci. Kazdej ma vystajlovanej učes podle nejnovějšího trendu, pěkně nagelovanej, ale fotbal bída!

      • 21

       Sendi25.3.2016 23:41reagovat

       hoši, vy jste se asi zbláznili, ne?! :) Lotyši mohli s klidem ojdet s bůrem domu, výkon sice měl do ideálu daleko, ale debilní kecy o účesech, nebo o tom, že Hubínek je lepší než hráči co hráli v základu tak akorát vypovídají o tom, že víte o fotbalu pěkné kulové:) když už tak to rozepište pěkně k věci a nechte si tyhle hospodský nesmysly pro sebe...bože

       • 21

        Pavel0025.3.2016 23:51reagovat

        Třeba takový Trávník byl tragický nebo se mýlim?

   • 21

    Roger Eschmann25.3.2016 19:39reagovat

    https://cs.wikipedia.org/wiki/FK_Liep%C4%81ja

    • 21

     Chrod25.3.2016 19:42reagovat

     Ahá, dík, tak tohle beru zpět. Koukal jsem na livesport a tam se ten tým jmenuje FK Liepaja i v roce 2010...

     • 21

      Pavel0025.3.2016 19:44reagovat

      To ano, ale ten zanikl a vznikl tento ”nový”

  • 21

   rimidalv25.3.2016 21:05reagovat

   Schick je na hrotu lepší než Julda.

   • 21

    trinact25.3.2016 21:24reagovat

    Ano!

   • 21

    Pavel0025.3.2016 21:32reagovat

    Proti Lotyšům můžou hrát oba najednou

    • 21

     sk. sokolovo25.3.2016 21:50reagovat

     Přesně tak. Proti takovýmu soupeři by měli hrát oba. Ale na to Pokorný nemá koule.

    • 21

     captain_obvious26.3.2016 9:21reagovat

     Jako že by obsedantní Lavička postavil jiné rozestavení, než tu svou milou 4-5-1čku? Smích To bys po něm chtěl moc. On si dobře uvědomoval sílu Lotyšů a věděl, že nás prověří.

 • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

  Petr3125.3.2016 14:45reagovat

  Mistři obratů: Sparťané dosáhli na zajímavý rekord, prohrávat 0:1 pro ně nic neznamená

   

  http://www.synotliga.cz/clanek/11280-misti-obrat-sparan-doshli-na-zajmav-rekord-prohrvat-0-1-pro-n-nic-neznamen.html

  • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

   spartas25.3.2016 15:59reagovat

   Uklidni se

   • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

    Petr3125.3.2016 16:10reagovat

    Máš niečo proti ? Úsměv

    • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

     spartas25.3.2016 18:11reagovat

     Ano

   • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

    Mates25.3.2016 16:14reagovat

    Je to zamernej trolling... tohle uz fakt neni mozny.

    • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

     Chrod25.3.2016 16:32reagovat

     Asi další profil guitarplayera...

     • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

      Petr3125.3.2016 16:42reagovat

      Ja som tu úplný nováčik, prispievam sem len od 29.02.2016

      • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

       Chrod25.3.2016 16:59reagovat

       A na Slovensku nemáte žádný týmy?

      • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

       pubi25.3.2016 17:04reagovat

       A za tu dobu si stih víc příspěvků než mnozí za x let. Samozřejmě příspěvků s nulovou hodnotou.

       • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

        Petr3125.3.2016 17:19reagovat

        Možná na to máš nějaký názor, ale, prosím tě, nemluv za všechny. Úsměv

        • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

         Mates25.3.2016 17:23reagovat

         Muzu te ujistit, ze mluvi za 99% prispevatelu tohohle fora, to 1% jsi ty.

        • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

         Chrod25.3.2016 17:25reagovat

         Jaktože jednou píšeš slovensky a jednou česky? Smích

         • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

          Petr3125.3.2016 17:31reagovat

          Som na českom fóre, tak sa snažím aj po česky.

        • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

         captain_obvious25.3.2016 17:40reagovat

         Měli jsme tu už spoustu diagnóz, ale borec, kterej když se stáhne do defenzivní pozice, tak zapomene mluvit rodnou řečí, to tu ještě nebylo. Smích

         • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

          pubi26.3.2016 0:02reagovat

          SmíchSmíchSmích

  • Mistři obratů: Sparťané dosáhli...

   majtin25.3.2016 23:27reagovat

   Tak tohle jsem si rád přečetl a Petr31 jedna se polepšil a už ten článek nezkopíroval celý, ale dal jen odkazÚsměv.

 • fotbalová drbna25.3.2016 7:13reagovat

  http://fotbalova-drbna20.webnode.cz/top-3-treneri-budoucnosti/

  • halo tady Sova25.3.2016 7:47reagovat

   zdravím šérfredaktora Domču

 • večírek čínské lidové republiky

  halo tady Sova25.3.2016 5:21reagovat

  a jejich přátel, dříve také známy, coby fotbalista roku

  https://www.stream.cz/porad-ludka-stanka/10009694-blaboly-v-poradech-o-vareni-a-prilis-vazny-fotbalista-roku#nejnovejsiSmích

 • Co tady řešíte nějaký repre?!

  ACSOLDBOY25.3.2016 0:01reagovat

  Je-bat repre! SPARTA Praha!!!!!! 2.4. nás čeká Slovácko! To je priorita! Budíček, vy Children fans! Většina z vás tady jen tak slintá, ale na stadionu tento rok ještě nebyla!

  • Co tady řešíte nějaký repre?!

   halo tady Sova25.3.2016 2:25reagovat

   Smích zdravím KryšpínovceSmíchÚsměvSmích

  • Co tady řešíte nějaký repre?!

   Gulis25.3.2016 8:08reagovat

   Pane, vy musíte být ale hlava.Něco tak chytrýhonečetl, jsem už dlouho necetl ty brdo

  • Co tady řešíte nějaký repre?!

   Furia Ceca25.3.2016 8:30reagovat

   SOUHLAS!!! Taky nechápu smysl těhle pouťáků do kterých stejně Vrba pošle za zásluhy a hlvně kde hráči mají nulovou motivaci kromě mejdanů a volna v mezičase...

   • Co tady řešíte nějaký repre?!

    Strčprstskrzkrk25.3.2016 11:39reagovat

    Motivace by mělo být pro každého EURO ne? A podle toho na hřišti hrát.

   • Co tady řešíte nějaký repre?!

    sk. sokolovo25.3.2016 12:23reagovat

    O jakým pouťáku mluviš? Za chvili je tu ME a připravné zápasy je nutnost odehrát. A že hráči k tomu takhle přistoupi je jejich problém a vizitka.

  • Co tady řešíte nějaký repre?!

   pubi25.3.2016 14:35reagovat

   To si nemoh vymyslet sám. Pozdravuj Krišpína.

 • Repre

  rebus24.3.2016 23:09reagovat

  Na zápase jsem byl a nejlepší bylo pivo zdarma od Pelty kterym nas krásna holcina neustále zásobovala!

  Jinak gólman mel ten balon mít

  Sivok+ Kadlec Hrůza

  Limbersky- na ferovku par momentu mel ale bylo toho malo

  Kaderabek- nejlepší

  Vacek- mimon

  Dočkal+ Darida

  Frýdek-slušně

  Sural- čekal jsem víc

  Necid- snažil se ale na víc nema

  Skalak- hrůza

  Kolář- byl vůbec tam?

  Vydra- championship je jeho strop

  Mareček- je vidět ze ma se svědomí

  Rada-omyl

   

  Tak nějak ...

   

   

  • Repre

   Strčprstskrzkrk24.3.2016 23:44reagovat

   Rada ani nejde hodnotit - nastoupil v 87 minutě a za 5 minut hry by nic nemusel předvést ani Ronaldo. Jinak dobrých bylo prvních 25 minut až 30, kromě toho gólů v naší síti, pak už se na to nedalo dívat celkově. Jen bych dodal to, že být přátelák ve Skotsku, tak je tam stadión plný a třeba 40 tisíc lidí. V tomhle jsme za světem ještě hodně daleko.

  • Repre

   Mates24.3.2016 23:51reagovat

   Souhlas! Marecek za tu chviku ukazal, ze je uplne jinde jako Vacek. Gol je Koubkuv. Dockal, Darida, Frydek a Kader nejlepsi + Mareckovych 15 minut.

   • Repre

    sk. sokolovo25.3.2016 11:27reagovat

    Vacek, ten bude vykulenej do konce kariery!

  • Repre

   Chabix25.3.2016 11:46reagovat

   Osobně mi přišlo, že tam vůbec nebyla vůle pro vítězství, jaký v posledních zápasech předváděla Sparta. Je to daný i tím, že to byl obyčejný přátelák a spousta hráčů k tomu přistoupila jako k povinnosti. Což sice není nic obdivuhodného, ale u našich kluků bych to nebral až tak vážně. Mají fakt dost nabitý program a budou důležitější zápasy.

   • Repre

    sk. sokolovo25.3.2016 12:19reagovat

    Když nemají vůli, jak říkáš a přistoupili k zápasu, který pro dost hráčů znamenal možnost se ukázat, z povinnosti, tak ať se na fotbal vyserou a jdou si vydělávat peníze do kolbenky!!

  • Repre

   alen25.3.2016 19:18reagovat

   Souhlas, ale snažili se to protlačit hlavně po pravé straně,jako by levé křídlo neexistovalo.... Pěkná akce Šural-Frýdek, ale moc tlačí na prosazování Frýdka, sice snaží se, ale na úkor faulu......

 • připadá mi

  petula24.3.2016 22:57reagovat

  že z našich hráčů se ani moc nikomu do Francie nechce kvůli teroristůmSmutek

71737 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha