Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Rada

  Dollaruss24.4.2017 0:35reagovat

  Teď jsem koukal na ten jeho výstup a to je něco. Jak tohle někdo může schvalovat? Tohle buranství je nehodné týmu jako Sparta.

  Jinak dnes super zápas a po dlouhé době jsem si zápas užil.

  • ouki24.4.2017 0:45reagovat

   také nechápu, jak isport může schvalovat takové buranství tomu novináři. To byla opravdu až urážka.

   • Dollaruss24.4.2017 0:56reagovat

    Já nevím, ale já se s Janegovým článkem po Jihlavě ve většině shoduji. V Jihlavě to byl trapný výkon hraný na nákopy a náhodu jak poznamenal Janega.My tam měli vyhrát.

    A shazovat prohru po tom trapném výkonu u týmu, který je poslední v tabulce na jednu individuální chybu je taky totální hovadina.

    • Chabix24.4.2017 1:05reagovat

     Tak Rada nemyslel hodnocení výkonu v Jihlavě, který byl opravdu špatný. Rada se ohradil vůči kritice(urážky) jeho osoby a způsobu jeho trénování. A v tom měl pravdu. O výkon fakt nešlo a nešlo o to ani Janegovi. Si ten článek pozorně přečti.

     • Dollaruss24.4.2017 1:15reagovat

      Jestli Rada si z toho článku odnesl jen nadis (který většinou nedělá ani sám autor) nebo jen poslední odstavec a kvůli tomu se urazil tak to nic nemšní na tom, že je to jen ješita a nic jiného.

      A hlavně to nemá řešit na tiskovce po jiném zápase. A taky jsem se o něj trochu bál, aby mu z toho amoku nepraskla cévka nebo něco.

      • SpaPra24.4.2017 6:39reagovat

       ”Pokyny typu „hoši, hrajte po stranách a bojujte“ už v dnešním fotbale prostě nestačí. Trenéři musejí myslet detailněji a do hloubky, aby uměli s hráči nacvičovat jednotlivé situace. Zvláště pokud před nimi stojí soupeř spoléhající na obranný val a rychlé protiútoky. Jako Jihlava.”

       ”Tenhle nestyl „hraní na náhodu“ praktikovaly i jiné týmy pod Petrem Radou. Zejména v Teplicích bil před pár lety hodně do očí, protože poskládaný kádr měl na to, aby zvládal takticky náročnější úkoly. Pokud se chce Sparta vydat touto cestou, není jí pomoci. Tahle zpátečka do osmdesátých a devadesátých let je návratem k něčemu, co umí překonat kdejaký tým. Včetně toho předposledního v ligové tabulce.”

        

       Já Vám tedy nevím, ale pokud tohle není urážlivé... Žijeme snad v době, kdy člověk může projevit svůj názor. Pan Janega ho projevil touto formou, která je vysoce neuctivá a nevhodná a pro redaktora sportovního plátku vysoce neprofesionální, až se mi opravdu zdá, že proti p. Radovi má dotyčný pan redaktor něco osobního. Opravdu se nedivím, že trenéra tato slova popudila. To, že zvolil formu, jako zvolil, neomlouvám. Bylo to nevhodné, ale zároveň ho i chápu.

        

       Jako dlouholetý fanoušek Sparty však Pana Radu respektuji za to, že Spartu bez keců vzal v tom marastu, ve kterém teď je a za Spartu bojuje. To, jakým způsobem se Sparta prezentovala proti Slavii a Plzni, jen dokazuje mou domněnku, že to není vůbec špatný trenér. Důvodem proč Rada vystřídal tolik angažmá a nikdy neměl úspěch může být i to, že nikdy netrénoval mužstvo, které by mělo ty nejvyšší ambice.

        

       Jedno se zkrátka musí nechat, Petr Rada má charakter a to bychom měli ocenit. I když byl jeho výstup nevhodný, alespoň umí říct svůj názor na rovinu.

    • ouki24.4.2017 1:14reagovat

     Je vidět, že jste příliš nepochopil, o co tam šlo.

   • Dollaruss24.4.2017 1:03reagovat

    A za další. Tisková konference po zápase není k tomu, aby si rovnal účty s nějakým novinářem co někde napsal v průběhu týdne o něm článek.

    Má mluvit k zápasu a ne si vyřizovat nějaké účty.

    To si má dělat někde jinde. Není někde v hospodě, aby řval na někoho kdo má nějaký názor. Má se chovat profesionálně.

  • dominik2724.4.2017 1:37reagovat

   Já bych celkem bral, že po hektickém zápase dostane hysterický záchvat a seřve novináře. Emoce do fotbalu patří. Spíš nemám rád to neustálé zdůrazňování slova ”já”. ”Udělal jsem já nějakou chybu?” nebo ”Já jsem dnes vyhrál!”. Tohle přece do kolektivního sportu nepatří a trenér, kterému táhne na šedesát, by tohle měl obzvlášť vědět a všem těm mladým Janegům v tomhle jít příkladem. Koneckonců Janega ho tím článkem hlavně vykoupal v tom, jak prohru s Jihlavou v podstatě svedl na chybu Koubka s Holkem, což je opět naprostá pitomost. Předposlednímu týmu tabulky měla Sparta dát dva góly a na tuhle chybu se mohlo zapomenout...

    

   Jako neumím si moc představit, že bych nějaký článek napsal tak, jak to udělal Janega, ale zas bych v tom neviděl nějaký zločin.

    

   Nicméně neztotožňuji se ani s názory, že když se takhle Rada chová, nemá ve Spartě co dělat. Klidně ať se chová hůř, když se jeho Sparta bude ubírat správným směrem.Smích

   • ouki24.4.2017 2:29reagovat

    myslím si, že když Janega ve svém článku píše, že Rada není vůbec žádný trenér, že hráčům nedává žádný systém a že jeho práce po dvacet třicet let spočívá v jen v nakopávání balonu na náhodu (jinými slovy, že ho neuznává jako trenéra), tak už je to opravdu trochu přes čáru a nedivím se, že Radu popudilo, když takové výroky pronáší mladý kluk, který nikdy nic nedokázal.

     

    O nějakou Jihlavu tady opravdu nešlo.

    • wasek2611@centrum.cz24.4.2017 8:38reagovat

     Mel reagovat tak, ze s nim probere detailne taktiku sparty v jihlave. To by mu zavrelo hubu. Ale kdyz zadna nebyla, tak muze jen rvat :)

    • Spytihnef24.4.2017 8:44reagovat

     Záleží taky na základě čeho to Janega napsal. Jestli jen tak od stolu po zápase s Jihlavou a nebo má třeba i nějaké jiné info. Ono se stačí zeptat jakéhokoliv hráče, kterého Rada vedl jak měl propracovanou taktickou přípravu.

     A je zajímavé, že ty píšeš stejně jako Janega ”mladej kluk, který nic nedokázal”. Já ho tedy neznám, ale je to sportovní novinář a píše pro nejčtenější sportovní deník v ČR, co má víc dokazovat?

     • ouki24.4.2017 10:10reagovat

      Novinářem se člověk může stát i bez jakékoliv kvalifikace. Opravdu. Kdo si chce snadno přivydělávat a setkávat se se zajímavými lidmi a umí psát česky, tak klidně může jít na novinářskou dráhu. Není těžké najít flek. Novinařina dnes už není tak prestižní povolání jako dříve.

   • ACSpartaPraha4ever24.4.2017 8:32reagovat

    Nevim, styl, jakym to podal, a argumenty typu: ”Se vsadim, ze bys neudelal ani tri zongly tamhle venku a proto nejsem trener z praveku!”... Jak jsem tu uz napsal, dle me klesnuti na urovni tech MM. To, ze to jeste hodil do roviny ”Dneska jsem vyhral ja! Pro vsechny, co pochybuji o me kariere!”, je takova tresnicka, ktera dokresluje, o co vlastne jde.

  • Vee24.4.2017 8:47reagovat

   Když nastoupil, tak jsem řekl, že dokud bude Rada na naší lavičce na žádný zápas nepůjdu. Hodně jsem zvažoval účast na nedělním zápase, ale nakonec jsem opět vynechal. Po zápase jsem si říkal, že to možná byla škoda. Po tomhle výlevu jsem moc rád, že jsem nebyl. A utvrdilo mě to v mém přesvědčení.

 • Rada x holoubek

  wasek2611@centrum.cz23.4.2017 23:48reagovat

  Vyhra:

   

  Holoubek: hraci vyhrali zapas musim jim podekovat

  Rada: ja jsem vyhral

   

  Prohra

   

  Holoubek: byla to moje chyba. Spatny stridani.

  Rada: za to mohli hraci hlavne holek

   

  Jinak vitezstvi si neprivlastnoval ani zdenda nebo chovanec. Tohle je unikat.

   

  Takovy neprofesionalni chovani rady je na okamzitej vyhazov. Takhle se nemuze trener nejvetsiho klubu v CR vyjadrovat.

   

  • Schumi24.4.2017 1:33reagovat

   Rada to správně setřel, všichni redaktoři Sportu jsou opravdu povedená partička. Rada se toho nebojí, a hlavně za ním stojí výsledky - si namazal Plzeň na chleba stejně jako onehdy Koubek nás.

   • wasek2611@centrum.cz24.4.2017 8:33reagovat

    Setrel?

    Ztrapnil sebe i celou spartu.

     

    Novinar dela svou praci a on by mu do ni nemel co kecat. Ne timhle zpusobem.

     

    Odvolovat se, ze je starsi a proto lepsi...no...uz vim proc ho rada starsich vzala :)

    • stařec24.4.2017 17:26reagovat

     Ano,stejně jako politici.Nechat si nasrat na hlavu,

     hlavně ať mne pochválí.Janegovi jsem napsal,že má

     dobré rady,ale veřejně určit hlavní viníky situace,

     tj.majitel a vedení,toho se bojí.Křetínský vlastní

     Sport a mohl by mu poslat SMS,že je propuštěný.

     Rada to udělat nemůže,tak s chutí do Rady.Janega

     je příliš mladý na to,aby někomu dával rady.Pravé

     viníky si nedovolí ani označit,natož kritizovat.

  • Furia Ceca24.4.2017 11:12reagovat

   Co chceš v klubu, který vedou diletanti jako Kotalík a tuhle nulu vůbec do Sparty přitáhnul. Jeho pět minut slávy s Plzní mě nezajímá. Pro mě zůstane navždy ten kdo nezvládl hráče namotivovat ani na Jihlavu.

 • Motivace

  Spytihnef23.4.2017 23:46reagovat

  Rada: ”Jihlava motivovaná nebyla, protože odehrála zápas bez žlutých karet a my jsme měli 3 karty.”

   

  Jsem nevěděl, že se motivace měří počtem karet.

  • ouki24.4.2017 0:14reagovat

   Korelační koeficient tam je vysoký.

   • Spytihnef24.4.2017 0:44reagovat

    Neřekl bych. Nebo spíše našel bych atributy, které mají mnohem větší vliv např. fotbalová kvalita.

 • ...

  bezvaflinta23.4.2017 23:28reagovat

  Zase na druhou stranu je ten Radův zemitý výstup pořád lepší než třeba vyjádření toho tydýta z našeho vedení, co po derby klidně řekne, že penaltu nemáme řešit, protože Spartě taky rozhodčí jindy pomohli. Já bych ho za tohle hned potom na hodinu vyrazil.

  • ACSpartaPraha4ever24.4.2017 0:01reagovat

   Imho to jsou oba extremy a ani jeden neni ok. Úsměv

 • Rajtoral

  ouki23.4.2017 23:23reagovat

  A tady končí veškerá sranda :( :( :(

   

  http://fotbal.idnes.cz/fotbalista-frantisek-rajtoral-spachal-sebevrazdu-fsf-/fot_zahranici.aspx?c=A170423_210220_fot_zahranici_min

  • ouki23.4.2017 23:24reagovat

   Koukám, že už to tu bylo.

  • Chabix23.4.2017 23:45reagovat

   Můj oblíbený hráč tehdejší Plzně :( Navždy si ho budu pamatovat takto:

   https://www.youtube.com/watch?v=ZtZXtqI8jq8

 • Rada a tiskovka

  wilathewarrior23.4.2017 23:19reagovat

  Vždyť má Rada pravdu.

  Vždy když čtu sport českých novin, tak jsou tam chyby. Kolikrát je to úplný nesmysl. Někteří neumí zakrýt ani fandoství či zaujatost.

  Kdy by čeští pisatelé byli opravdu profesionálové, tak ať se navážej jak se navážej. Ale proti zahraničí to je vážně bída a děs. Komentátoři v TV též, jsem to dnes streamoval s českým komentářem, to člověk občas nechápe, jestli kouká na stejný zápas.

  Rada jak řekl na tiskovce, už mu bude šedesát, tak už to může mít na háku dle mého. A povolil uzdu emocím, co udělaj, vyhodí ho?

  Úcta vážně vymizela v hodně ohledech u nás ve fotbale a ve společnosti.

  Kde jsou ty časy, kdy se člověk ve článku o fotbale dozvěděl něco zajímavého a odborného.

  A ještě k Radovi, v jakým stavu přebral náš tým, defakto porazil Slavii, porazil Plzeň. Nejsem jeho fanda, doufám že koncem sezóny budeme znát nového trenéra, ale trochu uznání by pan Rada také zasloužil.

   

  • ouki24.4.2017 0:17reagovat

   Teď jsem si přečetl ten Janegův systém a musím říct, že se Radovi nedivím. Ten článek je totiž opravdový hnus. MM dnes může dělat kdekdo. Alespoň elementární respekt by tam měl být.

    

   Jsem rád, že se Rada takto k tomu postavil. Že to není jen přikrčený zbabělý diplomat, co poví pár klasických frází. Postavil se k tomu otevřeně a neuhýbal Petr Rada je sice impulsivní trenér, ale ač toto bylo emotivní, tak impulsivní rozhodně nikoli.

   • ACSpartaPraha4ever24.4.2017 8:35reagovat

    Vzdyt se rozjel az kdyz ho zahledl mezi sedicimi, uplne bylo videt, jak se zastavil, tohle rozhodne impulsivni bylo. A pokud ne, tak je to jeste smutnejsi.

 • Zápas

  vozábal23.4.2017 23:03reagovat

  Plzeň to pustila.

  • Kuklic23.4.2017 23:07reagovat

   ajooo, oni vlastně nechtějí titul SmíchSmíchSmích bože...

   • wilathewarrior23.4.2017 23:22reagovat

    Si říkám jak takový člověk funguje v hlavě, když sem přijde psát nesmysl jako tohle.

    Plzeň pustí zápas se Spartou, když hrají o titul :D

    To by museli vsadit aspoň milion euro :D

    • vozábal23.4.2017 23:30reagovat

     viděl si jak hráli první půli.. a vyjádření Hubníka po zápase: Sparta byla hladovější a víc chtěla. Bylo vidět že se Plzni moc nechce..

     • Bunda23.4.2017 23:31reagovat

      Za kolik to pustili ? Za 50 gramů koksu ?

     • wilathewarrior23.4.2017 23:49reagovat

      A z toho si vydedukoval že to pustili?

      Dneska Sparta vyhrála, při obou gólech jsem objímal své podřízené. Ale jinak to bylo o ničem. V České lize to není o tom, že by Plzeň či Slavia se dotáhli na Spartu, ale o tom že Sparta litá ode zdi ke zdi, opakuje stejné chyby, chapej spadla do průměru špičky české ligy výkonnostně.

      Když nejlepší nasazení má Šural několik zápasů, jak ten bojoval dokud mohl.

      Tohle bylo dříve ve Spartě normální, proto sem jí jako dítě začal fandit

      • Furia Ceca24.4.2017 10:18reagovat

       Tak Sparta to zase pustila v těch předchozích zápasech, že? Úsměv

  • standis23.4.2017 23:25reagovat

   správně. Horvath v týdnu přechlastal Limberskýho s Petrželou a tak se ho chtějí zbavit.

   • wilathewarrior23.4.2017 23:43reagovat

    Smích nebo už ho přechlastávaj, tak přejeli na koks a v tom Pája že staré školy nejede

 • Clasico

  captain_obvious23.4.2017 22:38reagovat

  Kdo se nedíval, udělal obrovskou chybu. Neskutečný zápas.

  • Sendi23.4.2017 22:40reagovat

   Jojo bomba, ty Ramosovo učebnicový sáně tyvole :D nádhera, ještě kdyby tak ti hráči míň rozhazovali rukama a nehádali se furt s rozhodčím, tak by to byl pokaždý svátek fotbalu, někdy je to ale spíš k zblití...

  • wilathewarrior23.4.2017 23:24reagovat

   Docela jsem se na to těšil, po dlouhé době jsem měl čas koukat na fotbal. Během deseti minut tam frajeři několikrát simulovat, tak jsem to vypnul

 • Rada vs. Janega

  Spytihnef23.4.2017 22:28reagovat

  Absolutně nechápu, kdo se v tomhle ”sporu” může zastávat Rady.

  Jestli se nepletu, tak to bylo v reakci na tento článek: http://1url.cz/OtsaM a s tím prostě nelze nesouhlasit. A pokud si z toho článku p. Rada přebere to, že on může za gól v Jihlavě, tak je prostě idiot a jeho dnešní vystoupení na TK byla pouze prezentace uraženého ega burana a rozhodně ne profesionální výstup.

   

  • LukyACS23.4.2017 22:30reagovat

   naprostý souhlas, jak jsem psal, tohle si mohou maximálně předvést mezi 4 očima, ale na tiskovku tohle nepatří. Rada naběhne na tiskovku a začne řvát a tady se tomu ještě tleská. Chápu, že lidi moc nemusí MM, ale tohle je přes čáru. Buranský chování, to můžou takhle řvát trenéři každej tejden, pokud neunesou, že o nich někdo napíše něco negativního.

   • Nulatunji23.4.2017 22:33reagovat

    Mně je po té zprávě o Františku Rajtoralovi tohle tak nějak úplně u prdele. O Radovi nemám žádné iluze, takže tohle mě fakt nechává chladným. Rada klasik.

   • buben23.4.2017 22:37reagovat

    O Radovi se pise negativne, uz kdyz vedl prvni trenink.

     

    Zatim rozhodne ukazal vic, nez vami opevovany Holoubek. Takze na nejakou reakci ma pravo.

    • Sendi23.4.2017 22:38reagovat

     Jo jasně, protože vyhrát jeden ligovej zápas je určitě to samý jako postoupit ze skupiny poháru UEFA, prober se...

    • SuperFrankie23.4.2017 22:48reagovat

     Ty vole, Holoubek po dvou trénincích doma porazil Inter Milán. Rada nedokázal dát ani gól Zlínu, který hrál 20 minut v deseti. Tohle je úplně mimo mísu.

    • Spytihnef23.4.2017 22:48reagovat

     Ty seš komik. Trochu statistiky:

     Holoubek:

     - liga 12 zápasů - bodová úspěšnost 63,9 %

     - EL 7 zápasů - bodová úspěšnost 61,9 %

     Rada

     - liga 5 zápasů - bodová úspěšnost 53,3 %

     • kapacitos23.4.2017 23:07reagovat

      Vem si kdo koho měl v týmu k dispozici. Rada v tom má nejhorší situaci, snad před každým zápasem mu vypadne hráč základní sestavy. Já bych ty trenéry hodnotil jenom kdyby měli stejné podmínky.

      • Jerababa23.4.2017 23:19reagovat

       Jen pro objektivitu,zdravotní stav hráčů měl Holoubek ještě horší.

      • hombre23.4.2017 23:20reagovat

       Nezlob se, nechci se nějak zastávat Holoubka, ale on měl to samé. Jak na podzim, tak v přípravě v zimě, tak před jarem. Tady jsi vedle, sorry.

      • ouki23.4.2017 23:34reagovat

       Holoubek byl na tom podstatně hůře. Rada má aspoň schopnou Lavičku. Za Holoubka museli hrát (často i v základu) junioři.

       • kapacitos24.4.2017 9:05reagovat

        Holoubek měl k dispozici technický hráče a tvůrce hry (Dočkal, Ćermák, Nestor, Juliš) Rada má hlavně bojovný typy hráčů, kteří proti betonu v Jihlavě moc nezmůžou, ale zase vyniknou s těžšími soupeři, kdy nejsme favorit. Pro mě jediný co Rada podělal, tak že v zápase se Zlínem dal místo zraněnýho Marce Holka a ne Sáčka.

   • adam23.4.2017 22:37reagovat

    Já jeho uraženou ješitnost vlastně chápu, hodně lidí by to prožívala stejně jako on. Na druhou stranu je jasné, že je to špatná vlastnost a nikdo by na ní neměl být pyšný. Hodně se v tomhle podobá Ščasnému a jeho pravidelným pozápasovým vzlykům. Hlavně ale nechápu tu kritiku Janegy z pohledu věku. To že česká sportovní novinařina je z velké části žumpa a bulvár je pravda, na druhou stranu ohánět se věkem je trapnost.

     

    Trochu mi z toho jeho dnešního projevu (po zápase na stadionu i na tiskovce) připadá, že už mu bylo od vedení naznačeno, že v létě končí, takže se teď trochu utrhl.

    • LukyACS23.4.2017 22:53reagovat

     Jojo, nedal žádnej argument, proč ten článek nebyl pravdivej, jediný co vytáhl je, že se mu povedlo vyhrát první těžkej zápas, ale zato vysypal samý argumentační fauly typu věk a že by neudělal 3 nožičky, to bylo hodně ubohý. On totiž neni fotbalista. Já bych zase chtěl vidět Radu, jak zvládne psát - jak by to stylisticky a gramaticky vypadalo.

      

     • adam23.4.2017 22:57reagovat

      Asi tak no, mě to připadalo spíš jako takový hospodský hádání. Neříkám, že to vlastně není ”normální”, ale v tu chvíli to bylo nevhodný už jen proto, že argumentoval úplně mimo. Já chápu co štve jeho a i ostatní trenéry, ale vybral si prostě pro tu kritiku špatnou chvíli a formu.

    • standis23.4.2017 22:54reagovat

     jo, také mně to tak přijde, že v létě končí. Na druhou stranu je to od Sparty aspon chlapské jednání, že mu to neřeknou až po 30.kole.

     • buben23.4.2017 22:58reagovat

      Pojede dál. Konecne dal nekdo Sparte styl a smer jak hrat!!

  • Sendi23.4.2017 22:37reagovat

   přesně

  • Chabix23.4.2017 23:01reagovat

   Ano už když jsem četl článek, tak jsem si říkal, že to je pěkný hnus od novináře. To že se ne každý trenér má potřebu před novináři prezentovat jako velký odborník a mluvit o čtvercích, časoprostoru a šíře hřišti a dalších technikalií, neznamená, že je to trenér z pravěku a hraje nestyl. Ano Rada je už takový a vždycky byl, ale je to otevřený rovný člověk a z jeho strany bylo jasné na co reaguje a ne co se mu pak snařil Janega podsunout. Ono pokud se zaměříte na to jak Janega reagoval, tak zjistíte, že reagoval jako naprostý kretén. Pak se člověk diví, že jsou novináři schopni hodnotit trenéra, když ani nerozumí tomu o čem je řeč.

 • Rada

  SuperFrankie23.4.2017 22:20reagovat

  Vlastně dost podobná situace po zápase se Slavií. Výborně zvládnutý zápas proti týmu ze špičky ligy, což umocnilo kromě našeho koncentrovaného výkonu především to, že Plzeň, stejně jako v derby Slavia, nic nehrála, ale ve světle toho, že i tak na druhé místo ztrácíme deset bodů, tak lesk té výhry dost bledne. Jeden podařený zápas nesmí zakrýt zpackané jaro, na kterém má Rada díky zápasům se Zlínem a Jihlavou lví podíl. To buranské vystupování na tiskové konferenci, při které ho ani vedle sedící Kasík neokřiknul, už je jenom další střípek do mozaiky, co je tenhle člověk zač. Samozřejmě jsem rád, že jsme Plzeň konečně porazili a Vataleju, ačkoliv jsem tomu nevěřil, se dobře předvedl, ale po sezóně se musí hodně věcí kardinálně změnit.

  • kapacitos23.4.2017 22:29reagovat

   Jasný Rada zpackal celý jaro a pod Holasem jsme hráli skvěle bez ztráty kytičky Smích

   • SuperFrankie23.4.2017 22:49reagovat

    Holas zachránil podzim takovým způsobem, že bylo na jaře ještě o co hrát. Pak mu začátek bohužel nevyšel no.

    • kapacitos23.4.2017 23:13reagovat

     Řešil si zpackaný jaro, tak do toho nemotej podzim

   • Furia Ceca23.4.2017 23:24reagovat

    Rada projebal víc bodů než Holas. Buďte kurva aspoň objektivní.

  • captain_obvious23.4.2017 22:29reagovat

   Ježiš zas to tak neprožívej. Ostudu udělal sám sobě, Spartu z toho těžko bude někdo vinit. Kasík udělal to nejrozumnější co mohl. Navíc Rada, ačkoli reagoval přehnaně, tak to nebylo úplně z čistého nebe, nějaký argument měl, ale podal ho hodně blbě. Podle mě Janega, který dobře ví, jak výbušný Rada je, to nejpozději za týden, ale spíš už zítra, bude mít absolutně na párku, ale tady je kolem toho haló, jako kdyby Rada oznámil, že sympatizuje s teroristama. Smích

   • SuperFrankie23.4.2017 22:50reagovat

    Mě tohle prostě vadí. Dělal to Ščasný, dělá to teď Rada, takhle se profesionální trenér prostě chovat nemá, ale máš pravdu, že to je jenom epizodní ”aférka”.

81796 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha