Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Král

  ACS7322.2.2017 18:10reagovat

  dominik27 - Kral ale neni odchovancem Slavie...

  • Sendi22.2.2017 18:38reagovat

   jojo Brňák :)

   • ACS7322.2.2017 19:01reagovat

    no jo, ale jak ted uchopit tu dominikovu analyzu Úsměv

    • ACSpartaPraha4ever22.2.2017 19:03reagovat

     Vůbec nic to na ní nemění.

    • Sendi22.2.2017 19:07reagovat

     že to na ní nic nemění, páč jde o to, jak se hráč z mládeže může ve slávii prosadit, jestli vůbec...

  • dominik2722.2.2017 19:46reagovat

   Podle mě to na situaci nic nemění. Tak prostě je to hráč z jejich mládeže, jehož si vychovávali pro A-tým. Asi něco jako ve Spartě Sáček.

   • ACS7322.2.2017 19:54reagovat

    jde o to, ze jsi narouboval Krale na svou analyzu o Slavistickych odchovancich, coz je evidentne preslap, nic vic, nic min.. pokud bys ze sveho prispevku vynechal Krale, asi by to melo hlavu a patu, takhle je to jen info z blesku ci z aha, tzn. text zalozeny na domenkach a jasne nepravdivych, o to jde..

    • Sendi22.2.2017 20:06reagovat

     vždyť to přeci vůbec neni pravda...

     • ACS7322.2.2017 20:16reagovat

      co neni pravda, ze Kral je odchovancem Slavie? ano, neni to pravda....

     • ACS7322.2.2017 20:55reagovat

      navic neni ani pravda to, ze je jejim odchovancem Berkovec... neni...

 • Stav kádru

  Chrod22.2.2017 18:09reagovat

  Nemyslím si, že je dobrý nápad, abychom teď narychlo někoho přiváděli místo Dočkala. Težko bychom sehnali lepšího hráče, než je Čermák.

  V čem už ale s Požárem nesouhlasím je to, že máme široký kádr. S osmi permanentně zraněnýma hračema ho bohužel nemáme, neměla by ho ani Slavie, ani Plzeň. Chybí nám prostě jakékoliv alternativy a už zase máme problém s tím, že musí hrát pořád skoro stejná sestava.

  U nás se jako široký kádr berou hráči, kteří jsou naprosto průměrní až podprůměrní a není u nich prakticky žádná šance, že by se nějak výrazně zlepšili. My se prostě neumíme rozhoupat a poslat hráče jako Vácha nebo Holek pryč, když už jsou tady takovou dobu a dobře hráli naposledy tak 2 roky zpátky. Dovolím si tvrdit, že v Plzni už by dávno nebyli, proto teď budou brát třetí titul v řadě.

  Když si tak projdu náš aktuálně zdravý kádr, tak tam není moc hráčů, kteří by nějak vyčnívali nad hráči, které má konkurence. Vyloženě špička je jenom Karavaev a Dočkal, který je na odchodu. Mareček, V.Kadlec a Rosický jsou zraněni. To je prostě málo, zvlášť když v obraně jsme jasně horší, ale o tom už tady bylo napsáno dost.

  Řešení situace v obraně je pak naprosto směšný. Přivede se ”pečlivě vyskautovaný” Vatajelu na pozici levého beka, kde máme další 2 hráče + dalších několik, kteří tam mohou zaskočit. Po Bogdanově podle mého názoru povedené přípravě s rozhodně vzestupnými výkony se hráč za 27 milionů uklidí do juniorky s tím, že musí ”dostat čas”. To už jsme tady bohužel několikrát měli, akorát teda ne za takový prachy. ”Dostat čas” u nás znamená totálně hráči zničit sebevědomí, nechat ho hnít v juniorce a pak ho dát na hostování. Teď si vlastně ani nedovedu představit, co by se muselo stát, aby za nás někdy ještě pravidelně nastupoval. Já bych si teda představoval, že by měl dostat šanci třeba v domácím zápase s Bohemkou, kde není takový riziko, že by něco podělal. A jestli teda nemá ani na tohle, tak proč se teda kupoval za takovej ranec na pozici, kde ho vůbec nepotřebujeme??? A zároveň na pozici stopera, kde nás dlouhodobě nejvíc tlačí bota, nepřišel nikdo. Proč?

  Nechci teď všude hledat chyby, protože prakticky za všechno může enormní množství zraněných, ale právě v takových situacích naše chyby vyplavou na povrch. S takovou marodkou a současně odchodem Dočkala prakticky vzdáváme boj o titul. Jenom doufám, že nerozmetáme realizační tým, konečně se poučíme a v létě se pokusíme dát dohromady lepší tým bez jasně viditelných nedostatků.

   

  • kalamoi22.2.2017 18:13reagovat

   Jenže na druhou stranu se musí počítat i s tím, že se většina jednoho dne uzdraví a pokud by místo marodů přišli jiní hráči, aby tedy byly na každý post adekvátní alternativy, tak po uzdravení většiny hráčů co by jsi s takovým kádrem a tolika hráči dělal? Navíc pokud budeme hrát jen ligu. Jistě by to nebyli hráči, kteří budou zvědaví na tribunu nebo na nějakou juniorku. Já naopak s Požárem souhlasím, hráčů na naší ligu dost prostě máme.

   • Chrod22.2.2017 18:20reagovat

    Já neříkám, že jich nemáme dost a rozhodně nechci, aby sem chodil někdo místo marodů. Já akorát chci, aby odešli hráči, kteří jsou tady DLOUHODOBĚ v lepším případě průměrný, a nepočítali se do širokého kádru. Takový hráče mají prostě i týmy ze spodní půlky tabulky. S Holkem v záloze Slavii neporazíme.

    A taky chci vysvětlení příchodu Vatajelua, protože ať se snažim, jak se snažim, tak po jeho poslání do juniorky nemůžu najít ani minimální smysl toho přestupu.

    • kalamoi22.2.2017 18:31reagovat

     Nevím říkají, že ho chtějí nechat rozehrát a aby se aklimatizoval, jenže on přišel už před přípravou a na to právě měl tu dobu, takže asi zatím nehraje podle představ a pro veřejnost takhle mlží než říct na rovinu, že zatím hraje špatně, myslím že se moc nepletu. Holek v záloze jen zaskakuje a hrát tam určitě nebude, pokud nebudou marodi. Uvidíme už zítra co předvedeme a věřím, že to bude daleko lepší než proti Bohemce.

    • kapacitos22.2.2017 18:31reagovat

     Tak ono se nepočítalo s tím, že bude hrát takhle dobře Hybš. To, že Vata je lepší dopředu než dozadu se vědělo. Já bych ho zkusil na levou zálohu, kde nám rychlý, technický hráč chybí.

     • Chrod22.2.2017 18:37reagovat

      Hybš nijak skvěle nehrál. Možná proti nějakýmu Ružomberoku nebo Ústí. Takhle hrál už 2 roky zpátky, když odcházel na hostování. Rozhodně nebyl o tolik lepší, než Vatajelu. Ke konci přípravy už vůbec ne.

      A dát hráče za takovou pálku na pozici, kde nikdy v životě nehrál, ale co kdyby mu to tam náhodou šlo, to je stejnej amatérismus jako ty naše hostování.

      • hombre22.2.2017 20:41reagovat

       Víš, co si myslím? Vše je připravováno na příští sezónu. Letos se vyhážou hráči typu Kadlec, Holek, Vácha, Šural, Lafata a bude se stavět nový tým. Proto prodej Bořka. Je to jen konspirace, ale mně to tak připadá. V létě bude velký pohyb v týmu, něco jako ve Slávce.

       Jinak rozdíl mezi Hybšem a Vatou je tento. Hybš bude hrát v zápasech, kdy se bude více bránit a Vata více útočit. Tam jsou jejich přednosti.

       • enyal23.2.2017 12:49reagovat

        a ve všech zápasech nakonec hraje beka Costa.

  • kalamoi22.2.2017 18:16reagovat

   V. Kadlec asi moc zraněný nebude, když píšou, že dneska trénoval s týmem. Mareček by měl být taky před uzdravením. Dlouhodobě zůstávají jen Rosický, Frýdek a Zahustel. Kromě těch tři hráčů si myslím, že na ligu máme kádr až až.

   • kapacitos22.2.2017 18:26reagovat

    k tomu Březina, Hovorka

    • kalamoi22.2.2017 18:28reagovat

     Jo ještě ti dva

   • Ruprecht22.2.2017 18:42reagovat

    No... šířka kádru je možná dostatečná,ale kvalita už bohužel ne. Nějak nechápu proč třeba Steaua je schopná mít hráče co si nás povoděj..stejně tak Ludogorec(kterej si vytřel zadek s plísní).Na co máme skauty? Na to aby neviděli dál než na Slovensko?

    • kalamoi22.2.2017 18:48reagovat

     Povodila si nás Steaua a my jsme si doma povodili Inter Milán, porazili Southampton, Krasnodar nebo Lazio, takže ti naši hráči asi nebudou tak špatní ne? Prostě fotbal je ošidný a s každým soupeřem hraješ jinak. Barca taky dostala čtyřku a asi nemá špatné hráče.

     • Ruprecht22.2.2017 19:09reagovat

      Lazio a Krasnodar trošku jiný kádr než nám zůstane nyní. Nicméně na plísen to poslední dobou stále nějak nevychází...a ano,fotbal umí být ošidný,ale nevěřím že není možnost sehnat alespoň 2 rozdílové hráče odněkud z Balkánu nebo Jižní Ameriky(když jsou toho schopni zrovna v nějaký bulharský díře.

      • kalamoi22.2.2017 19:34reagovat

       Jenže ten Ludogorec sice vyřadí Plzeň nebo Steaua nás a stejně jsou potom v LM do počtu, takže zase takové hvězdy nemají ani oni. Ano třeba na naší ligu rozdílové hráče sehnat určitě jde. Ovšem v Evropě jde hrát i trochu týmově a to jsme předvedli loni. Ostatně i v minulosti jsme dovedli hrát s týmy jako Chelsea nebo Liverpool vyrovnané partie a jaké mají oproti nám hráče a rozpočty. To je právě fotbal, jednou vypadneš s Ludogorcem, jindy hraješ vyrovnaně s Liverpoolem.

       • Ruprecht22.2.2017 19:46reagovat

        Máš pravdu, LM je jiné téma. Ale právě ten rozdíl v lize je základ. Prostě hráče s kterýma už neuvidíme proti nám slavit plísen nebo slátaneckou lůzu(možná jednou za X zápasů když Bůh nebude doma)...ideálně dominovat jako Šachtar na Ukrajině.

    • victorlima23.2.2017 8:51reagovat

     Není to bohužel jen o skautech. Hlavně je to o penězích. Sparta na takové hráče nemá. Ani na přestup a ani na jejich požadované výplaty.

  • waaw22.2.2017 19:13reagovat

   Tohle Chrode podepisuju a cervene podtrhavam

 • Rosický

  venous22.2.2017 17:53reagovat

  To je jedna velká šaškárna, a samé výmluvy. Vůbec jsem neměl chodit takhle nasere každého kdo ho měl rád - ty jeho kecy, ať skončí a bude klid. A Požár je zatím u mě největší kecal. celá Sparta jde vyloženě do kytek, co odešli mladí tak to bude jeden velkej průser. Mohl zůstat Zizu, Dudl, Turyna a zatím si zakládáme na lenochodech a vyšpělejch primadon.VztekVztekVztek

  • kalamoi22.2.2017 17:58reagovat

   S Turynou chceš hrát o titul třeba na Slávii?

 • Sestava na Rostov

  doni22.2.2017 17:32reagovat

  Takhle si myslím, že to postaví trenéři

  Koubek

  Karavaev, Mazuch, Costa, Hybš

  Holek

  Juliš, Sáček, Čermák, Nestor

  Pulkrab

   

  • kalamoi22.2.2017 17:37reagovat

   Bez Lafaty a Kadlece pochybuji

  • Tashunka Witko22.2.2017 18:10reagovat

   Překope se obrana a ten absolutně nejhorší -Mazuch- bude zase hrát ?

  • Chrod22.2.2017 18:13reagovat

   Podle mě to bude takhle:

   Koubek - Karavaev, Mazuch, Kadlec, Costa - Nestor, Vácha, Sáček, Čermák, Šural - Juliš

 • Dočkal

  kurt7322.2.2017 17:14reagovat

  Podle zákulisních informací musel Dočkal odejít aby byly peníze na plat Rosy.

  • Phil Taylor22.2.2017 17:17reagovat

   vyhodte už tohodle prádelnickýho kuřbuřta!!! at si jde ty svoje moudra psát do prádelny!!!

  • kapacitos22.2.2017 17:27reagovat

   tak to ho můžem restartovat ještě 240 let Smích

   • kurt7322.2.2017 17:53reagovat

    Rosický bere 12 mil. ročně.

    • daweee22.2.2017 17:59reagovat

     ježiš jdi už do prdele ty čůráku, máš hovno ponětí, kolik Rosický bere nebo nebere a absolutně nechápu, jaká lidská troska musíš bejt, když tě baví provokovat na fóru klubu, kterýmu nefandíš.

    • Furia Ceca22.2.2017 18:06reagovat

     No a? Platí to tvoje máma nebo daňovej poplatník? Ne. Takže to do toho nic není.

    • kalamoi22.2.2017 18:07reagovat

     To bral i Řepka a v pohodě na to bylo, takže nevím proč by to nemohl dostat Rosický a určitě kvůli tomu nemusíme někoho prodávat.

    • wasek2611@centrum.cz22.2.2017 18:35reagovat

     Rosického významná složka v platu je platba za odehraný zápas. Dělá mu to přes 50 % platu. Základ nemá tak vysoký.

   • kapacitos22.2.2017 17:59reagovat

    samozřejmě měsíců :)

 • Král do Teplic, aneb nová podoba Slavie

  dominik2722.2.2017 17:11reagovat

  Zaujalo mě, že Slavia přišla o Alexe Krále, o kterém se píše, že to byl doteď jeden z jejích největších talentů. Přišli o něj proto, že mu zbýval jen půlrok ze současné smlouvy a (světe, div se) o prodloužení nestál. Kdo by také chtěl z pozice odchovance bojovat o místo v klubu, který za rok přivede skoro dvacet hráčů. Když vidím, že ve Slavii není místo pro Hrubého, Berkovce nebo Součka, těžko si budu myslet, že tam jako odchovanec mám nějakou šanci. Jestli se nepletu, tak jediným odchovancem v áčku Slavie momentálně je Zmrhal, krom něj ještě můžeme připočítat třetího brankáře Otáhala, ale to je asi tak všechno.

   

  Trochu mi to připomíná dobu, kdy Slavia vodila všelijaké pseudoposily, kterým uvolňovaly místo v kádru odchody hráčů jako Dočkal, Vácha, Kovařík, Gecov atd.

   

  Možná teď Slavia má lepší výsledky než Sparta, ale ta jejich politika mi přijde trochu varovná.

  • kurt7322.2.2017 17:15reagovat

   samozřejmě tohle skončí jednou špatně

   • wasek2611@centrum.cz22.2.2017 17:50reagovat

    Nemusí. My jsme taky byli v 90. letech takoví. Jen jsme kupovali a měli nadvládu. Pouštěli hráče a kdyžtak je za prachy vykoupili zpátky. Když jsou peníze, tak možné je vše...

 • Rosický

  SuperFrankie22.2.2017 16:43reagovat

  Požár: ”Tomáš Rosický není zdravotně v pořádku, jeho problémy s achilovkou se znovu objevily. Jinou zásadní a přesnou odpověď teď nemám.”

   

  Tak ten už si za nás na jaře nekopne...

  • Johnny_O22.2.2017 16:47reagovat

   To zni dost blbe :/.

  • Ludvik222.2.2017 16:51reagovat

   konec zvonec, Rosický už si nekopne za Spartu

  • Furia Ceca22.2.2017 16:53reagovat

   To je fraška.

  • lidoop22.2.2017 16:55reagovat

   Začínám mít pocit, že Tomáš je spíš tak trochu i hypochondr, moc se pozoruje a řeší každý píchnutí.

   • kalamoi22.2.2017 17:41reagovat

    V tom je ten největší problém i když on si to neumí přiznat. Po kariéře sice řekne, jak avizuje, že na každé zranění reaguje jinak než jiný člověk, ale přece není možné, aby kde co řešil půl roku i více. S takovou by nehrálo hodně hráčů a ve fotbale opravdu nejde řešit každé píchnutí, mnohdy hrají hráči i trochu zranění, tohle by si měl Rosický umět říct. Nevěřím, že všechno je tak moc vážné i v minulosti, že se s tím mnohdy nedalo hrát nebo, aby léčba nebyla tak dlouhá.

  • ACSOLDBOY22.2.2017 17:06reagovat

   Můžu potvrdit, že si za nás již nikdy nekopne.....

  • Schumi22.2.2017 17:35reagovat

   Nechce už tu frašku radši pan Skleněnka Rosický ukončit a posílit management? Kafe s Ujfalušim a Kováčem by mu sedlo víc. A souhlasím, přijde mi, že se má až moc rád, jaký rozdíl oproti Pospěchovi v Opavě, který má možná větší zdravotní trable, ale Opavou žije. Tady to na mě zkrátka působí, že Rosického už v Arsenalu prokoukli jako hypochondra, tak vzal zavděk Spartou, které pěkně navěsil bulíky na nos - resp. Křetínskému, a to je ještě horší, ten se nechá přechytračit snad každým. Protože jeho smysl tahat do Sparty jednoho pohodlného vyžírku za druhým (Ujfaluši,Kováč,Rosický,M.Kadlec) je neskutečná.

 • Náhrada

  SuperFrankie22.2.2017 16:42reagovat

  Požár: ”Nového hráče, jako náhradu za Bořka, už nyní přivádět nechceme. Tým je dostatečně široký, máme z čeho vybírat.”

   

  Bohužel je dostatečně široká především marodka

  • Sparťan9722.2.2017 17:07reagovat

   ”Máme z čeho vybírat” .... hmm super Úsměv už se těším na duo kreativcu Vácha, Holek to mi praskne cévka v mozku z té nádhery Vztek

  • ACSOLDBOY22.2.2017 17:20reagovat

   Sice, ACS vydělá za půl roku 720 MCZK, ale 3. místo v lize taky dobrý! Vždyť není potřeba nikoho přivádět, s naší širokou marodkou porazíme všechny soupeře.....

  • kapacitos22.2.2017 17:29reagovat

   místo světlých zítřků, nás čeká doba temna pod Požárem..Smutek

 • Březina

  kapacitos22.2.2017 16:14reagovat

  to si ho stáhneme ze Slovenska a on se během prvních tréninků zraní tak, že musí na operaci kolene, která ho vyřadí na pár měsíců? To už nemůže být smůla, ale prokletí..

  • Furia Ceca22.2.2017 16:57reagovat

   Nebo karma Úsměv

   • Milito22.2.2017 18:14reagovat

    Anebo vafky

 • Sparta - Rostov

  Schumi22.2.2017 16:08reagovat

  ”Neřešitelné, přiznal Koubek” Čtu vůbec dobře? Tohle podle mě hraničí buď s neprofesionalitou nebo Lavičkovým totál alibismem, který se přes Holoubka s Požárem plíživě vrací zpátky. Jasně, šance jsou minimální, ale stejně v klidu před zápasem roku hodit ručník do ringu, to je síla. Nepamatuju si,že by něco obdobného řeklo např.kdysi Dinamo Bukurešť, když muselo dohánět 4gólové manko s Libercem. Naopak, otočili to, takže v první řadě místo těhlech řečí by měl Koubek pozorně sledovat video z daného zápasu. Kdyby prostě řekl - bude to těžké, ale půjdeme do toho od 1.minuty na pokraj sil a uděláme vše pro postup, ale toto? To už ale i souvisí s tím, že ve Spartě teď není někdo jako Blažek, Řepka, Franz, kteří by to zbláznili a šlo se na krev. Vždyť dá se všechno, od 1.minuty to mlátit od podlahy, rostovským by taky nevonělo,pokud by je v prvních pár minutách někdo vzal pořádnými skluzy atd. Dát do půle na 2:0 a hrát se dá do 95.minuty o postup. Při tomhle psychickém rozpoložení se naopak snad ani nemusí hrát.

  • kilovolt22.2.2017 16:13reagovat

   souhlas...já to taky vidím jako beznadějné, ale říct to - to si přece nemůže nikdo dovolit!! tím míň hráč!

  • kapacitos22.2.2017 16:18reagovat

   Nechápu, stále se dá postoupit. Rostov je na venkovních hřištích tragický a navíc sem přijede už s pocitem, že se nemůže nic stát.

  • Furia Ceca22.2.2017 16:54reagovat

   ASpoň je porazit, ne?! Nemusí postoupit. Jako to ani nemusí nastupovat do prdelé. To jsou sparťani, hrůza...

  • lidoop22.2.2017 16:54reagovat

   Taky mě ten výrok nasral. Hráč s takovým smýšlením, kterej navíc tým v Rostově rozhodně nepodržel, ba naopak, nemá ve Spartě co dělat.

   Přitom stačilo říct, že udělají maximum pro to, aby výsledek z Rostova alespoň odčinili a on že se vydá ze všech sil, aby mužstvo tentokrát podržel.

  • wasek2611@centrum.cz22.2.2017 17:38reagovat

   Mě to dost nakrklo taky.

    

   Tohle nemůže říct. Týmu asi chybí odhodlání. Bez něho to nepůjde. Bez něho skončíme na 5. místě tabulky...

  • johnny122.2.2017 18:31reagovat

   Ať už ho konečně vyndají z branky a dají tam skutečného brankaře, moula bez sebevědomí ať chytá někde v divizi.

79863 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha