Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Plzeň jsme si sami stvořili

  Franta z lidu20.4.2017 7:07reagovat

  To je ta naše pýcha, s jakou jsme jim půjčovali peníze a hráče, m.j. Horvátha. Kdybychom se v tom tehdy neangažovali, Plzeň by skákala mezi 1. a 2. ligou jako např. Zlín či Jihlava. °

  https://sport.aktualne.cz/fotbal/ceska-liga/plzen-mel-na-zacatku-nove-ery-hlid
  at-ve-vedeni-spartan-pacli/r~9c628bc224e611e7a4bd0025900fea04/

  • kilovolt20.4.2017 7:33reagovat

   mi spíše vadí, že Plzeň vytvořila do té doby nevídanou nenávist mezi kluby. to dřív nebylo a nechápu jaký k tomu měli důvod

   • Furia Ceca20.4.2017 7:43reagovat

    Praktiky vedení.

  • majtin20.4.2017 8:56reagovat

   Já si na Horváta ve Spartě taky dobře pamatuju a byl hroznej. Si vzpomínám, jak se na něj nadávalo (nevím, jestli už fungovalo ofíko fórum nebo to bylo mezi známými), jak takový hráč - tlustý a pomalý - může působit ve Spartě. A já to viděl stejně. Ale druhá strana je, jak ho třeba nasrali fanoušci, když mu vynadali, že na vyhraný pohár serou, že chtěli titul. To si myslím, že pak i odcházel rád. Takže asi tak k Horvátovi.

 • Sportovní ředitel

  adamcik1419.4.2017 20:40reagovat

  Na tuto pozici bych se nebál přesunout Hřebíka, sice by to většina neskousla. Možná mně tu budete nadávat, ale co navrhoval on bylo vždy nejlepší možné řešení, jak u trenérů nebo hráčů. Nechal bych na něm výběr trenéra i hráčů a do dvou roků tu máme LM. Když ne tak fůrt lepší řešení než nějaké podržtašky Kotalík s Vozábalem a další...

  • vozábal19.4.2017 21:23reagovat

   Hřebík rozmrdal co se dalo. Dobrej nápad.

   • kilovolt20.4.2017 6:57reagovat

    ty máš ale blbej nick

  • kapacitos19.4.2017 21:26reagovat

   Je úplně jedno kdo tam bude, hlavní je aby to šlapalo na hřišti. Slávie sportovního ředitele nemá a hraje o titul. Neutrální

  • majtin19.4.2017 21:30reagovat

   Těžko říct, jestli by to většina neskousla, ale rozhodně nezanedbatelná část. Problémem je, že většina této nezanedbatelné části by tak činila z nespravedlivých pohnutek (z povrchního vidění světa, z předsudků, ze zlozvyku). Mně doposavad přijde až ironické, že upadl u části fanoušků v nemilost, poněvadž byl vyměněn za Franze a Řepu.

   • wilathewarrior20.4.2017 0:46reagovat

    A pak ten pravověrný sparťan Franz odešel trénovat Slavii a jak vlastně v počátku mládí fandil Slavii 😂

    Též zapomněli, jak šli vlastně jednoho času dát tomu nenáviděnému Hřebíkovi za pravdu.

    Hřebík má své mouchy, to každý vidí. Ale v českém fotbale je to genius a říká to co z nás amatérů fandů též vidí a to se moc nehodí do stáje zákulisí.

    Si představ že by Sparta( Český fotbal)

    Se fungovala jako správné konkurenční prostředí s důrazem na výsledky dané práce.

    Kolik kamarádčaftů, agentú, přižírků by nemělo z čeho vysávat.

    • vozábal20.4.2017 1:39reagovat

     Hřebík je génius. Smích A jaká kategorie by potom byla pro Brucknera, Ježka, Vrbu, kteří dosáhli mega úspěchů?

     • Tyrrael20.4.2017 6:10reagovat

      Prý Vrba, ten se povedl.Smích

     • Shrekson20.4.2017 7:26reagovat

      Já bych řekl že dost lidí má představu že jeden člověk to celé zachrání, to není moc realistické to může fungovat v Brně nebo v Liberci kde to zákulisí nedělá tolik lidí.

      Sparta je špatně nastavena dlouhodobě a hrozně těžko se bude něco měnit, zaměstnanci si ve Spartě zvyklí na určitě tempo, režim a o místo se nebojí. Tady podle mého názoru pomůže jenom příchod částečného spolu majitelé nebo nového vlastníka který vytvoří konkurenční prostředí i ve vedení a to nemyslím dva proudy.

      Sparta může být úspěšná jenom když se v tuto chvíli vyvětrat více věcí než jenom kabina, úsměvné je že jsme mohli mít u toho Holoubka ale máme Radu, jenom za to bych vedení vyhodil na hodinu, prostě bez koncepce a snahy budovat.

      Jinak mám takovou technickou co Rosa?! Dan říkal že ho vidí ve vedení apod.. Rosa vidí dál kariéru na hřišti? Upřímně by nám více pomohl ve vedení než na kdekoliv jinde.

     • wilathewarrior20.4.2017 7:36reagovat

      Tak bavíme se tu o Hřebíkovi.

      Pan Bruckner byl fotbalový umělec. Ale ke konci už prostě nemohl ignorovat moderní trendy.

      Pan Ježek, tak toho jsem nezažil.

      Vrba to snad ne?

      Fotbal zůstane fotbalem. Ale

      Proč házenkáři mají třicet způsobů útoku a signálů. Propříklad

      Kolik variant musí znát hráči v americkém fotbale ať už do obrany či útoku. Sto a více? propříklad

      Koukni na hokej jak má propracovaný systém hry. Jak když hráli týmy NHL přátelský zápasy s Evropou, jak tam byli ty rozdíly v systému markantní.

      Všechny kolektivní sporty se vyvíjejí, hokej v NHL a americký fotbal v NFL jsou asi nejnáročnější kolektivní sporty co jsem kdy viděl na rozhodování v momentu vteřiny, kdy jeden takový moment může rozhodnout o výsledku celého zápasu.

      Proč se z toho nepoučit ve fotbale, aplikovat mnoho věcí. Podívej se jak dnes v zahraničí jsou náctiletý fotbalisté hotovými hráči.

      Jak se jednoduše začleňují do a týmů.

      To jen u nás se musí chodit z extrému do extrému. Buď buď budeme ignorovat něco nového nebo budeme stavět pouze mladé.

      Ne mít základní zdravou kostru týmu, koupit jednu posilu do základu za půl roku, která buď bude fungovat nebo ne a doplňovat to mladými.

      Dnešní fotbalista, který chce být úspěšný musí být dejme tomu ve dvaceti komplexní, orientovat se v prostoru( mít prostorové vidění), fotbalově inteligentní,při přebírání balónu by měl mít v hlavě už vizualizaci( jednu dvě podle vývoje situace) co s ním dále udělá. Plus týmová struktura hry, kdy chápe pohyb ostatních spoluhráčů. Rychlost rozhodování a rychlost odezvy, reflexu, a flexibility myšlení.

      Další jsou individuální schopnosti jako je technika, fyzická vytrvalost, vyvážená svalová hmota podle tělesného typu.

      A tak bych mohl pokračovat docela dlouho a to jsem amatér fanda, který tomu vážně moc nerozumí

      • majtin20.4.2017 9:00reagovat

       Samozřejmě, je to tak. Ale jak to vysvětlit té nezanedbatelné (hlavně hlasitostně) části diváků, která při prvních problémech začne dělat bugr.

     • victorlima20.4.2017 11:11reagovat

      Nechte už proboha toho šíleného staříka v klidu odejít do důchodu. Vždyť mu je už možná víc než 70 let. Typický představitel moderních trenérských stylů. Jeho trenérská úspěšnost u dospělých by se směle dala srovnávat s naším současným trenérem.

 • Mádlův den

  kapacitos19.4.2017 20:39reagovat

  ráno sesmolí článek na základě svých ”důvěryhodných” zdrojů. Potom pokrájí bůček, otevře lahváče a celý den brouzdá po sociálních sítí a fórech a směje se, až se za svoje špekatý břicho popadá, co vyvolal za hysterii.

  Smích

  • majtin19.4.2017 21:20reagovat

   Taky mě to napadlo, že se musí královsky bavit.

  • dominik2719.4.2017 23:19reagovat

   Se Slavií by si tuhle prču nedopřál, protože Slavia má Tvrdíka, který leccos okamžitě potvrdí nebo vyvrátí. Zatímco slávisté už řeší, kdo ze seznamu posil by se jim líbil, my řešíme drby o tom, kdo vůbec bude trenér či sportovní manažer.

    

   Tím samozřejmě nechci říkat, že Tvrdíkův styl je ten správný, spíš je to takový opačný extrém.Smích

   • Sendi19.4.2017 23:22reagovat

    Tvrdík na to jde vlastně chytře, novinářům tu munici sype sám :)))

    • dominik2719.4.2017 23:34reagovat

     Mně jeho styl komunikace přijde dost neohrabaný a egoistický, ovšem řekl bych, že o Slavii díky tomu nepanuje tolik mýtů, protože je otevřenější a ke spoustě věcí se ochotně vyjádří.

      

     Naopak u Sparty tady ve fóru neustále čtu, jak nejsou informace o zraněních, chystaných (či rovnou dotažených) přestupech a hostováních, o změnách v realizačním týmu a podobně. Na druhou stranu si nejsem jistý, zda bychom opravdu chtěli vědět, o čem všem vedení Sparty reálně uvažuje.Smích

   • kapacitos20.4.2017 9:29reagovat

    Než začal trénovat Slávii Šilhavý, tak řešili dost podobný problémy. Trenéry měnili jak ponožky a ve vedení se jim taky protočilo dost lidí, ale nebyli na výsluní, tak to MM tolik nezajímalo. Teď co se jim to evidentně ustálilo, tak řeší jenom příjemný starosti.

    Snad se toho taky jednou dočkáme Úsměv

 • Nejhorší je

  Furia Ceca19.4.2017 19:53reagovat

  že už je vypnutý topení na Letný a s Plzní tam budeme všichni mrznout. Křetínský nás v tom nechá schválně. Abychom se moc nerozehřáli na ty nepokoje Úsměv

  • pepinho219.4.2017 20:16reagovat

   Oproti DK je v tom případě Maduro looser VztekSmích

 • Sparta

  vozábal19.4.2017 19:50reagovat

  Fotbal se dělá uplně jinak.

 • Vazeny pane majiteli

  waaw19.4.2017 19:44reagovat

  Vazeny pane majiteli, vazeni clenove managementu, kteri mate za ukol sledovat nalady mezi fanousky a socialni site.

   

  To vam opravdu nevadi, ze si z vas dela cely narod srandu? Nejenom fanouskove sesivek nebo plisne, ale i vlastni fanousci? Opravdu jste nevycitili, ze jsou chvile, kdy se proste neco musi udelat?

 • Zaručené vedení

  artaxerxes19.4.2017 19:28reagovat

  Tak dle zákulisních informací to povede nějaký

  Dušan Svoboda (nějaký známý DK) a pod ním bude Kotalík (prý brácha toho hokejisty), skauting povede Požár, PR povede Kasík a podržte se na trenérovi bude plukovník Rada.

   

  No myslím, že tato sestava je stejně hrůzná jako níže navrhované...

  • pepinho219.4.2017 19:34reagovat

   To musí být kravina, tomu nevěřímVztek

 • Nová Sparta

  MK319.4.2017 19:08reagovat

  Vozi by podle všeho měl být nejen sportovním ředitelem, ale i jakýmsi šéftrenérem. Vedení se totiž chce vrátit k modelu GSM. Všechny kroky by měl zároveň konzultovat s protřelými doyeny Tobiášem a již zmíněným Ciprem, který převezme po Hřebíkovi úsek mládeže. Vážně se uvažovalo i o angažování Romana Rogoze, ale zásadně proti byl Křetínský, takže tam je to asi pasé. A hlavně, angažmá Martina Leštiny konečně začíná nabírat reálné obrysy.

  • MK319.4.2017 19:20reagovat

   a abych nezapomněl, vrací se masér Prášek

 • Pozice ve vedeni

  bigcock19.4.2017 18:50reagovat

  Pry se tady rozdavaji pozice ve vedeni Sparty. Chci taky neco! Mezi me přednosti plati schopnost terorizovat lidi.

  • waaw19.4.2017 18:54reagovat

   To bys mohl byt jeden ze starsich hracu

   • bigcock19.4.2017 19:08reagovat

    S mojema kotnikama a 97 kg uz tysprinty nejsou jako pred 15 rokama Úsměv

    Ale jebat umim dobre.

   • Brian Pricke19.4.2017 19:17reagovat

    Pobavilo. Smích

  • Poldi19.4.2017 18:55reagovat

   Někoho takového bych mohl potřebovat

   • bigcock19.4.2017 19:09reagovat

    Pozice?

    • Poldi19.4.2017 19:16reagovat

     Není důležitá, beztak nikdo nebude vědět co vlastně děláme a nějaký honosný název si najdeme. Ředitel kreativního vyjednávání třeba

  • Franta z lidu19.4.2017 18:55reagovat

   Já beru ten úsek uklízeček. Ale musím mít manažerskou pozici. Smích

   • bigcock19.4.2017 19:07reagovat

    Manager uklidu/Cleaning manazer.

   • petr13719.4.2017 19:22reagovat

    Generalni uklidovy manazer arealu (GUMA)

  • Dušan Svoboda19.4.2017 19:02reagovat

   Sháníme někoho k Lafatovi s Váchou, měl byste zájem?

 • Matláci

  Jerababa19.4.2017 18:29reagovat

  Jestli v létě dojde k nějaké přestavbě - kéž by, tak jsem zvědavej, jak se zbavíme té řady matláků, kteří mají dobrou smlouvu, hrají tužku a nikdo je nebude chtít. Propustit?

  • pepinho219.4.2017 18:39reagovat

   To se nestane. Nikdo je chtít nebude a oni se sami svých smluv nevzdají a musely by se platit velké částky a to beztak vedení taky nebude chtít..

  • Brian Pricke19.4.2017 18:50reagovat

   Nákladem na přebudování kádru, který ti zajistí tituly a LM, je i vyvázání nepotřebných hráčů ze smluv. Tihle hráči tu nadělali už mnohem větší škody, než by bylo těch pár milionů. Takže asi tak.

  • asgard3319.4.2017 19:24reagovat

   A to se nedá udělat nějaká vzájemně výhodná dohoda, jakože Holek nebude chtít žádné vyplacení ze smlouvy a my za něj nebudeme nic chtít od Brna ? Nějak podobně to snad udělala Dukla s Beaugelem.

   • petr13719.4.2017 19:28reagovat

    A cim by ta dohoda byla vyhodna pro Holka?

    • asgard3319.4.2017 19:40reagovat

     No že by mohl hrát jinde a nikdo by za něj Spartě nic neplatil,zatímco tady už by si nekopl.Nevím co jiného chceš slyšet.

81791 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha