Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Velký BOOM na Letný!!!

  Mañána19.3.2017 14:16reagovat

  O obměně vedení se tu napsalo spoustu. Za mě vyházet ”manažery”, co viděli fotbal jen z gauče a dosadit bývalé klubové ikony. Celkově by jim Sparta měla projevovat větší úctu, než bylo zvykem doposud. Vědí o čem je být sparťanem lépe než kdokoli jiný a svoje zkušenosti mohou předávat dalším generacím a ty následně dalším. (+ dosadit skutečné fotbalové experty, ne experty na čísla...)

   

  S tím souvisí i mládež. Nemyslím, že máme špatné ”mladíky”. Ale neumíme je zapracovat do dospělého fotbalu nebo je hned zatratíme a oni se pak vypracují v jiných klubech a na nás, protože jsme na ně kašlali, pak kašlou taky. A když už se náhodou povede, prosadit mladý pušky do Áčka a táhnou nás, okamžitě je pustíme...

   

  Co se týče herního projevu a trenéra. Dosaďte kohokoli, kdo vyznává moderní útočný fotbal. Nejen že se na to, co kluci teď předváděj nedá koukat, ale už z nás nejde strach ani trochu. Pojmy narážečka, hra na jeden dotek, střelba z dálky, kombinace v rychlosti nám nic neříkají a je to škoda. Vraťte klukům plechové stěny ke vstupu do kabiny, do kterých když naši hráči začali před vstupem na trávník bušit, soupeř se klepal v šatně strachy. Bojujte, žerte trávu, získejte zpět respekt a udělejte válec (ne autobus), přes kterej soupeř neprojde.

   

  Hráči - budu stručný.

   

  Odchody (už na pořád) - Michal Kadlec, Holek, Vácha, Mareček, Lafata - první čtyři dlouhodobě nejhorší, takže pápá. U Davida bych to shrnul. Davide díky za vše! Ale je čas...

   

  Hostování - Juliš, Holzer, Vata, Sáček, Kostl, Milan Kadlec, Březina, Dudl, Dao, Traoré - mladí se musí zapracovat do dospělého fotbalu a do Áčka to hned při absenci Béčka nepůjde. Takže nepouštět na přestup a nekupovat zpět, ale pustit je se rozehrát jinde a i nadále je sledovat, pečovat a zajímat se o ně, i když nejsou zrovna na Letné (potažmo Strahov). Zapomínáme, že jsou to pořád naši kmenovci a podle toho by se k nim Sparta měla chovat.

   

  Příchody (vím, že nějaké z nich nejsou až tolik reálné, ale jestli se máme vrátit zpět na vrchol, musí se Dan a vedení pochlapit a pořádně plácnout přes kapsu):

   

  Obrana - Jugas, Škrtěl, Deli, Matějů, Baránek (+ v létě uzdravený Hovorka)

   

  Záloha - V. Černý, Mašek, Malinský, Vůch, De Azevedo + na defenzivní by se mi líbil Traoré ze Zlína nebo někdo typologicky podobný, přes koho je těžké přejít (spíše zahraničí).

   

  Útok - Bony, Vydra, Kliment nebo Necid (potřebujeme zabijáka a ne jen jednoho)

   

  + by se mi skutečně líbilo, kdyby naši ”skauti” přitáhli nějakého šikovného brazilce (ještě to tu pořádně v naší lize nebylo) nebo prostě tahat mladé talenty, kteří mají velký potenciál a potřebují hrát. Sparta by pro ně mohla být ideální volba.

   

  Udělejte velký BOOM! Udělejte show! Chceme zpět náš válec a Spartu železnou!!! Konec hlášení.

  • pepinho219.3.2017 14:18reagovat

   Nevím, jestli trolluješ, nebo to myslíš vážně.

  • FANDA730719.3.2017 14:19reagovat

   Necid ukazuje aj v Polsku aky je ”zabijak”.A polovica tych hracov co si pisal je nerealnych.

  • Pouzar1119.3.2017 14:21reagovat

   Dokud si nezačal jmenovat příchody tak to docela šlo.. Jenže potom to šlo leda tak do kytek .. Smích

    

   Bony, Vydra, Kliment nebo Necid WTF? - to je ten jelvětší úlet stejně jako Deli v obraně a Mašek v záloze

   • K0F119.3.2017 14:48reagovat

    Mě teda krvácely oči už po prvním odstavci. Právě díky ”ikonám” nejsme schopni ani ohlídat, aby naše primadony měly ponětí o tom, kolik mají karet...

    • Pouzar1119.3.2017 16:04reagovat

     však píšu Docela šlo ... Úsměv proti ikonám nemám nic ale museli by se správně vybírat

     • K0F119.3.2017 16:48reagovat

      Já proti nim taky nic nemám, ale v první řadě musí být vždycky kvalifikace a odbornost, popřípadě aspoň ten potenciál.

      Ale chtít vyházet gaučový managery a nahradit je kriteriem ikona ... To by se mělo tesat do kamene.

      Kolik u nás kopalo hráčů co byli spíš na styl Nezmara, Čecha, nebo Nedvěda? Většinou si člověk vybaví spíš Řepky, Zelenky, Zemany..

  • Chrod19.3.2017 14:45reagovat

   Ty vole tohle si snad uložim Smích

   • hombre19.3.2017 14:59reagovat

    Taky zírám a asi uložím Smích.

  • LukyACS19.3.2017 14:47reagovat

   Bony kmenový hráč City, lavička ve Stoke, Škrtěl základ Fenerbahce, Baránek s Delim hráči našich rivalů, Černý jedna z největších nadějí Ajaxu, za Vydru dalo Derby přes 200M... to jsou hodně reálné příchody.

   • SPA19.3.2017 15:23reagovat

    To by na ty posily musel Křetínský všechno prodat a ješťě si vzít překlenovací úvěr!

  • waaw19.3.2017 16:14reagovat

   Proc tak troskarit? Kdyz valec tak rovnou trojici Neymar, Suarez, Messi, az to treti misto vybojujem

  • Mañána19.3.2017 16:48reagovat

   A) ano myslím to vážně - Spartu mám rád od malička a takovej je můj názor na současné dění + můj ideál řešení (každej máme svůj). Zároveň mě zajímá, jak to vidí ostatní naši fanoušci. Kdyby mě nezajímal pohled ostatních, nepíšu to sem na fórum.

   B) posily - psal jsem, že ne všechny jsou až tolik reálné, což vím, jinak bych to asi nepsal...a ano, jsou tam i hráči rivalů, ale to máme tahat hráče z Kotěhůlek? Nebo z Rumunska a pak je nechat koukat na to, jak ostatní hrajou? Nebo vám přijdou dobrý příchody Nestora, Zahustela, Váchy? Pak se divíme, že je něco špatně....

   Černý hraje za béčko a u nás by byl za hvězdu a hlavně konečně by někdo uměl pořádně nahrát, Mašek je za mě talent co se nebojí, Šrtěl unreal (ale je to přesně ten typ, ze kterejch mají útočníci vítr a kterej nám zoufale chybí), Bony je předraženej to je jasný (ale taky mu to už tolik nejde a radši bych ho viděl u nás v základu, než v Anglii ani ne na lávce, ale na tribuně), Vydra s Necidem (už dřív ukázali, že fotbal hrát uměj...ted by se potřebovali chytit a rozhodně jsou nebezpečnější než v současnosti Julda s Kácou dohromady...a chápu, že když je Necid sešívka, tak se to nikomu nelíbí...ale typologicky podobnýho hrotáka potřebujem), Deli (naše blbost a názorný příklad, jak nás náš bývalý hráč utvrdil v tom, že umí...bouhžel ne u nás, ale to už jsem psal nahoře...), Baránek a Matějů - Plzeň nám před pár lety vykoupila Letnou, ale nedej bože, abysme my chtěli někoho od nich....jsou mladý a podle mě ještě nejsou tou Plzní tolik zkažený... A celkově u těch posil, kdybych věděl o lepších, levnějších a tím pádem pro nás dostupnějších napíšu je.

   C) uložte si to hoši :) každej má svůj názor a já si rád poslechnu ty vaše, všichni chceme jedno a to samé, ale ne každej to vidí stejně...

   D) celkově pokud se kluby v ČR chtějí rovnat zbytku Evropy, tak se ty prachy chtě nechtě musej posunout o nějakej řád nahoru. A s těma prachama bohužel dnes fotbal souvisí nejvíc...A nemyslím si, že je to až tak nereálné, jako kdybych psal, že bych chtěl do Sparty Messiho...chtěl bych stát nohama na zemi a doufat, že se to nějak povede, ale tohle už nějakej čas preferujem a kam nás to dovedlo...chtěl bych zase vidět tu Spartu, na kterou jsem byl jako malej natěšenej zápas od zápasu...

    

    

   • K0F119.3.2017 17:05reagovat

    A ten Kliment se ti tam připletl jak? Úsměv

    • Mañána19.3.2017 17:34reagovat

     Párkrát jsem ho viděl hrát za Jihlavu a pak na tom mistrovství 21tek u nás a přišel mi zajímavej. Nebál se vystřelit, jít jeden na jednoho, je vysokej, mladej, a celkem i rychlej. Ale potom, co šel ze Stuttgartu hostovat, myslím do Kodaně, jsem o něm docela dlouho neslyšel. Podle mě má potenciál...

     • K0F119.3.2017 18:02reagovat

      Potenciál má i Juliš, Pulkrab... Neřekl bych, že tohle je něco, co potřebujeme.

      • Mañána19.3.2017 18:27reagovat

       U Pulkraba určitě souhlas, takovej nástupce Lafaty. Juliš ale má výkony jako na houpačce. Něco v něm je, ale raději bych byl, kdyby šel hostovat a tam se třeba chytil.

   • victorlima20.3.2017 9:09reagovat

    Rozumím Tvým dvěma delším příspěvkům. V mnohém máš pravdu, mnoho je utopie. Nemohu s Tebou souhlasit s jmenovanými, údajně nepovedenými příchody. Nestor je jeden z mála hráčů v naší lize, který umí kličku. Ve většině zápasů ve kterých většina ostatních byla hrozná, na něj se dalo koukat. Zájem o něj měli ve Slavii i v Plzni. Vácha před zraněním byl excelentní a hrál i v repre. Po zranění je to trochu jiné, ale v pátek byl zase naším nejlepším hráčem. Zahustel v době kdy jsme ho kupovali byl nejžádanějším zbožím v Kapr lize. Svojí roli ostrého kraje plnil docela slušně až do svého zranění. Teď už skoro 3/4 roku pořádně nehraje a bůhví jak to s ním bude dál.

 • derby S - S

  marcdos19.3.2017 14:11reagovat

  Nerad píši to, co si většina z nás myslí. Do Edenu raději nechodit, v derby dostaneme v současné naší situaci nářez!

  • FANDA730719.3.2017 14:21reagovat

   v Edene VYHRAME!!!

 • Štěch

  SPA19.3.2017 13:24reagovat

  Neví někdo kam se poděl? Na lavičku nechodí, v juniorce taky nebyl. Je zraněnej, nebo kde mu je konec? Brankař to asi není spatnej kdyz chytal v Anglii.

  • Bunda19.3.2017 13:29reagovat

   Je pořád ve Spartě. Od léta má svolení si hledat nové angažmá. Nikdo ho nechce. Střídal by se s Vorlem v juniorce,ale Budinský se vrátil tak má Štěch smůlu.

  • 13goat19.3.2017 13:31reagovat

   V Anglii chytá i 206cm vysoká díra Holý.

   • pepinho219.3.2017 13:39reagovat

    No chytá..Úsměv

  • sovanek19.3.2017 16:28reagovat

   Je dvojkou ve Zlíně.

   • sovanek19.3.2017 16:48reagovat

    To je vlastně ŠvengerSmutek

 • Hušbauer

  Ludvik219.3.2017 11:54reagovat

  Hušbauer je rok a 3 měsíce ve Slávii a je zpátky v repre...

  • Bunda19.3.2017 12:01reagovat

   Hlavně ví kolik má žlutých karet narozdíl od našeho kapitána Smích

   • LukyACS19.3.2017 12:45reagovat

    Od 27.11. nezjistil, že má 3 žluté, to je mazec Úsměv

    • FANDA730719.3.2017 14:20reagovat

     Co uz boli Vianoce, mal starosti s darcekmi tak v tom zhone pozabudol, ze ma uz 3ZK.

  • Kamenovic19.3.2017 12:06reagovat

   Naše repre je tak komická, že v širším výběru musím figurovat i já...

   • SPA19.3.2017 12:44reagovat

    Ale musel bys zhubnout 5 kilo Spirite! Pak tomu nic nebrání!Smích

    • Kamenovic19.3.2017 12:49reagovat

     10 a budu spokojenej. Btw. my se známe? :D

  • Tashunka Witko19.3.2017 12:20reagovat

   Tak to je spíš ostuda repre a důkaz, jak hluboko jsme ve fotbale klesliSmutek

  • SuperFrankie19.3.2017 12:36reagovat

   Myslíš repre, kde si zahrál i Droppa?

 • Konaté

  pepinho219.3.2017 11:37reagovat

  Dnes za juniorku

  • kapacitos19.3.2017 11:47reagovat

   36’ Konaté pláchl celé defenzivě Dynama a samostatný únik bez problémů zakončuje střelou k tyči, Sparta vede 2:1.

   • Tashunka Witko19.3.2017 12:33reagovat

    Už 2:3, docela ostudný výkon !Vztek

    • Tashunka Witko19.3.2017 12:38reagovat

     Tak je ještě hůře 2:4Otrávení

   • majtin19.3.2017 12:35reagovat

    Já si dlouho nepamatuju hráče, který by v juniorce tak vyčníval jako třeba Timi v některých podzimních zápasech. A to se tam chodí rozehrávat i hráči z Áčka (Áček). Podle mě to v něm rozhodně je, jen potřebuje trenéra, který na něj bude důslednej a dostane to z něj. Sem si říkal, že by to mohl být Holas, ale to fakt nešlo.

    • Tashunka Witko19.3.2017 12:44reagovat

     On by to z něj dostal, ale muselo by se hrát bez diváků. Je to škoda, že ho kotel odrovnal. S Radou už si neškrtne, ale myslím, že na novém působišti se ještě ukáže, doufám, že to ale nebude v naší lize.

     • FANDA730719.3.2017 14:23reagovat

      Timimu uz Plzen pripravila zmluvu.Potom budeme prekvapeny ked nam vo vzajomnom zapase supne 1-2 banany.Potom budeme plakat ako v pripade Deliho

    • Tashunka Witko19.3.2017 12:53reagovat

     On fakt vypadá jako jediný fotbalista. Alespoň zajistil, aby ta ostuda nebyla tak velká a zařídil i třetí gol.

  • FANDA730719.3.2017 12:02reagovat

   aj tam na neho piskaju hlupaci?

  • FANDA730719.3.2017 12:04reagovat

   hra aj rumunssky obcan Bozan V.?

   • pepinho219.3.2017 12:10reagovat

    Ano

   • Luke19.3.2017 12:13reagovat

    Dnes nahrával na gól

  • Furia Ceca19.3.2017 12:11reagovat

   http://juniorskaliga.cz/online.asp?id=1596

  • Luke19.3.2017 12:15reagovat

   Btw ten Hovorka na lavičce asi není David, že?

  • Tashunka Witko19.3.2017 12:16reagovat

   Jen jsem to přepnul na Tipáč, tak jsme dostali flastra 2:2

 • Kadlec karty

  Furia Ceca19.3.2017 11:14reagovat

  Který z vedoucích mužstva to má na starosti? A není to tak trošku ostuda, že profesionální fotbalista neví o počtu svých trestů kvůli případné stopce v dalším zápase? Myslíte, že Kadlec ví, kdy mu přijde výplata? Úsměv

  • SPA19.3.2017 11:19reagovat

   Evidenci karet by měl vést vedouci muzstva Míra Baranek. Samozrejme i hrac by mel vedet kolikrat byl napominan ŽK.

   • Bunda19.3.2017 11:24reagovat

    Kadlec asi neumí počítat do čtyř nebo ho ten fotbal moc nezajímá. Už aby vypadl na Slovácko.

   • Furia Ceca19.3.2017 11:27reagovat

    A Kováč tam dělá (nebo doufám, že už dělal) co?!

    • Kamenovic19.3.2017 11:31reagovat

     Kováč, co jsem pochopil, jezdí sledovat hráče Sparty na hostováních, aby o nich byl přehled. Co jsem pochytil, je s jeho prací velká spokojenost a do své práce je maximálně zapálený.

     • Paspartu19.3.2017 11:47reagovat

      Pokud je to pravda, tak je to zatím jediná pozice, která dává smysl.

      Snad budou vidět i výsledky.

    • Brian Pricke19.3.2017 12:03reagovat

     Happiness managera.

   • Tashunka Witko19.3.2017 12:31reagovat

    Z rozhovoru s Kadlecem na iDnesu nějak zmizelo, že o počtu karet nevěděl. Nedivil bych se, kdyby to byl i výmysl, i když u Míry Baranka je možné všechno.

  • AlaMierda19.3.2017 11:39reagovat

   jestli hráč neví kolik dostal průběžném ročníku karet a že je v ohrožení, tak to vypovídá jen o tom, že k fotbalu nepřistupuje zodpovědně a má to vše na háku.

   • Furia Ceca19.3.2017 12:10reagovat

    Tak hlavně, že je to kapitán.

   • LukyACS19.3.2017 12:34reagovat

    Hlavně je to vtipný, protože 3 žluté má už asi od listopadu Smích

 • OT

  Tashunka Witko19.3.2017 11:04reagovat

  tohle je taky hrůza:

  http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/297481/kouc-sparty-kalous-po-vyrazeni-nerezignuje-nebudu-utikat-z-boje.html

   

  Místo, aby měl alespoň trochu sebereflexe a po té ostudě zalezl někam do bažin a už se na Spartě nikdy neukazoval, tak si raději hraje na nějakého pseudohrdinu a kecá, že nebude utíkat z boje.

  Tyhle trenerské hroší kůže, to je fakt na zabití !

  • Furia Ceca19.3.2017 11:18reagovat

   Tohle je přesně důvod proč nesleduju hokej. Začne to někdy v září, pak se to šest měsíců mezi sebou x krát hraje, aby skutečný hokej začal až v březnu v playoff (v našem případě skončil). Nechci vidět to fotbalový playoff.

   • Tashunka Witko19.3.2017 12:33reagovat

    Tak ve fotbale (našem) snad nikdy play-off nebude. Od toho je pohár. Ty baráže o sestup (udržení) nás snad ani s Radou také nepotkají

 • Steinhofer

  kapacitos19.3.2017 9:17reagovat

  Včera odehrál v základu celý zápas na hřišti Wolfsburgu. Úsměv

  • Tashunka Witko19.3.2017 9:35reagovat

   Steinhofer byl nejlépe centrující hráč, co se ve Spartě v posledních letech objevil.

  • Furia Ceca19.3.2017 9:35reagovat

   Jelikož se podle Kotalíka ”Sparta chová jako průměrný bundesligový tým” Steinhofer na ní tedy fakticky nemá.

  • waaw19.3.2017 9:55reagovat

   A jak si vedl?

  • victorlima19.3.2017 10:53reagovat

   Steinhofer nebyl tak špatný, jak z něho dělali. Nebyl to typický německý hráč. Měl trochu nadváhu a pohybově i rychlostně jen průměrně vybavený. Technicky byl velmi zdatný a je škoda, že nedostal víc příležitostí.

   • 13goat19.3.2017 11:37reagovat

    Tys byl u jeho váhového měření nebo máš nějaké zákulisní info? Pamatuju si, jak tady indián mluvil o Mazuchovi jako o tlouštíkovi.

 • Prvni letni posila

  Franta z lidu19.3.2017 0:39reagovat

  ...se jmenuje Radek Prihoda a v patek jsme ho videli behat na nasem travniku. Prijde do naseho managementu. Sekretar... Zoufalství

  • artaxerxes19.3.2017 12:36reagovat

   Příhoda je dle mého momentálně nejlepší rozhodčí, který má cit pro hru a na rozdíl od jiných trestá žlutými držení. Naopak tvrdší nezákeřnou hru pouští.

 • Petr Rada má mou důvěru

  Chabix19.3.2017 0:31reagovat

  Tak až v sobotu večer jsem se dostal k tomu, abych zhlédl záznam zápasu proti Zlínu. Živě jsem to kvůli práci vidět nemohl. Věděl jsem jen výsledek a přečetl jsem si online reportáž na idnesu, kterou asi psal nějaký zaujatý debil. Takže jsem nadával na tu další ztrátu i na sestavu, ze které zmizeli mí oblíbenci. K zápasu musím říct, že mi ten výkon nepřišel vůbec špatný. To pískání nechápu, hráči si to podle mě nezasloužili. Trošku bych si dovolil takové srovnání s přípravou. V přípravě jsme byli hodně produktivní, prakticky ze všeho jsme dávali gól a rozhodčí nám ještě dával penalty. Takovou, kterou třeba neodpískali minule za faul na Konateho. Ale rozhodčí řešit nechci. Co bych vyzdvihl je to, že ze hry zmizely neduhy, co jsem viděl předtím u Holoubka. Nákopy od Koubka ze hry totálně zmizeli. Vlastně jsme za celý zápas vůbec nenakopávali a ani jsme nehráli překulovanou. Zápas měl docela spád a bylo tam spoustu střel. Kombinovali jsme docela v pohybu a dostávali se do šancí. Někdy je to smůla, že nám to tam nepadá a někdy tím, že soupeř hraje se sebeobětováním. To co tam na konci podstoupil Jugas, by neudělalo 90% obránců v lize, ale on tím prakticky zabránil jistému golu a střídal s rozbitou hlavou. Nicméně ten konec jsme mohli odehrát líp. Občas tam byly hloupé ztráty míče a špatné momenty (Mareček, Mazuch, který mohl získat i druhou žlutou za hraní rukou, Váchův typický kiks, jinak to byl starej dobrej Vácha a na konci zápasu Hybš. Nicméně hra podle mě měla úroveň, mělo to hlavu a patu a vlastně chtěl bych tu vyjádřit podporu novému trenérovi Petru Radovi. Přesvědčil mě, že on je ten pravej.

  • 13goat19.3.2017 1:13reagovat

   S popisem hry souhlasím, ale myslím si ze je to efekt nového kostete. Petr Rada není tím pravým, ačkoli k zlepšení došlo. A nedošlo by k němu pod Holoubkem namísto nekoncepční výměny?

  • Schumi19.3.2017 3:19reagovat

   Jj,kor druhá půle, tam prostě visel gól ve vzduchu. Rada zvolil v rámci možností nejlepší sestavu, a přesně, střel na branku bylo snad přes 10. To za Holoubka, údajně progresivního kouče i se Sáčkem aspol., bylo za 3zápasy dohromady. Za mě smolná remíza, nepochybuji že to Rada zvedne.

  • hombre19.3.2017 7:46reagovat

   Tak postupně. Zápas jsem neviděl, jen záznam.

   Příprava. Rozhodčí nám dával penalty - nezlob se, ale když je faul, tak se má pískat penalta, i v přípravě, možná v jednom případě bych ji nepísknul. V Bolce na Konateho měla být. Nákopy jsem neviděl, tady souhlasím. Spád ten zápas asi měl, tady taky, ale je to zásluhou obou týmů. Soupeř hrál se sebeobětováním - s tím nesouhlasím. Mě nejvíc štve, že se tu pořád brečí, že jenom proti nám se všichni vyhecují. To je úplná blbost. Oni tak hrají vždy, jen nám se nechce makat. Tady se omílá, že naši ten zápas odmakali. Jste při smyslech? Oni to musí odmakat vždy a přidat ještě kvalitu navíc, ale to ty naše primadony nechtějí.

   Jinak nemůžu posoudit, jestli hra má hlavu a patu, zápas jsem viděl ze záznamu.

   Počet střel - to se přece nedá srovnat. To bych nenazval kolikrát střelou. Velké šance, do vyloučení, 2:5. Tlak až ve druhé půli a vygradoval vyloučením hráče Zlína. Mimochodem, my v té době měli hrát o 9 lidech, Mazuch i Vácha jasné redky. To by potom bylo jiné. Jinak my měli proti Zlínu 3-4 velké šance, Zlín 6. Když to srovnám se zápasem s Duklou, my 5 a Dukla 2, ale Dukla tlačila nás.

   Další věc je nový trenér, kdy ti hráči chtějí dokázat, že oni jsou ti pravý. Nehledě na to, že ti starší Holoubka asi odstřihli, protože si je dovolil nenasadit a šupnout na tribunu. Je tu problém, že se tu vyhazuje trenér, ale hráči zůstávají. Jinde to většinou je jinak.

   Chci jen dodat, že jsem zastáncem Holoubka jako trenéra, ale s plnou kompetencí.

   Bude přát Spartě ať se zvedne, ale myslím, že po pár zápasech, to bude stejné, snad se mýlím...

   • FANDA730719.3.2017 10:46reagovat

    ked chces hodnotit jasnu ”redku pre Mazucha/po 2.ZK za ruku/ tak si najprv vsimni, ze tou rukou by nezahral keby ho nepostrcil hrac Zlina.U Vachu bola jasna.

    • hombre19.3.2017 11:11reagovat

     Neblázni, hrál to schválně, i když ho strčil. Druhá žlutá měla být.

     • FANDA730719.3.2017 14:26reagovat

      zahral schvalne, aby loptu neziskal super, ale predtym ho jasne postrcil , takze mu ine neostavalo aj ked riskoval

   • stařec19.3.2017 13:17reagovat

    Dovoluji si oponovat.Před asi 7mi lety prohlásil

    jeden hráč po zápase se Spartou,že proti Spartě

    hrají všichni ne na 100,ale na 200%.Takže to ani

    u nich není vždycky.V případě úspěchu se Spartou

    se jim odpouštějí jiné propadáky.Otrávení

    • hombre19.3.2017 17:46reagovat

     Ale to hrají i proti Slávii, Bolce, Plzni....

   • Chabix19.3.2017 13:22reagovat

    Připomeň mi těch 6 šancí. Já si pamatuju jen dve. Jednu ze hry a jednu ze standardky, jinak nás skoro neohrozili.

    • hombre19.3.2017 17:51reagovat

     6 min. Vuka, 36 min. Jugas, 37 min. Holík, ale je to kopyto, 63 min. Vuka, taky kopyto, 87 min. Traore - prázdná brána. Nějak mi vypadla ta 6 šance. Poslední 3 se musí dávat, my takové šance neměli. Tak a napiš ty naše šance a nepiš ty naše malé domů, jako střely.

  • Tashunka Witko19.3.2017 9:08reagovat

   Záznam jsem neviděl ( nejspíš k tomu už ani nenajdu sílu a odvahu), jen naživo, ale mám v paměti spoustu nákopů a tragicky nepřesných přihrávek. Pokusům o střelbu jsem zatleskal, ale spíše ze slušnosti a určité shovívavosti, jako když se pochválí retardovaná holčička za to, že si při obědě nevypíchne oko vidličkou. Vybavují si jen jednu lepší střelu, a to Vachovu ze stoje po sedmi kličkách, ostatní šmudly byly na tribunách přijímány spíše se soucitným úsměvem. V první půli zaujal jen náběh Hybše se stupidními řešením, jinak jsme ji zasloužili spíše prohrát.

   Mazuch působil opět až komicky, Vácha vyrobil opět fatální kiks a může děkovat Hybšovi, že nezavinil (Vácha) další prohru.

   Rada prokázal, že není trenér (a už vůbec ne pro Spartu) a překvapil jenom tím, že nenasadíl Lafatu (že není schopen nastoupit kapitán, jsem nevěděl), jinak bylo vše dle šablony jak s příručky pro populisty- odstavit hlavně Konateho a nominovat staré páky, Sáčka nechat na lavičce a vše završit nasazením (střídáním) Holka do zálohy!!!, kde se tento nefotbalový zoufalec léta projevuje jako nejhorší hráč Sparty od dob Nikiho Hohenedera.

   Plukovníkova hra hlavu a patu nikdy mít nebude, neb on sám nemá nejmenší tušení, co a jak hrát, a bude se zejména metodou pokus-omyl snažit populisticky zalíbit každému, jenom aby přežil do podzimu a přivydělal si na Vánoce.

    

   Jediný, kdo se zlepšil, byl Koubek, který nás poprvé letos ochránil od porážky a bod jde především na jeho konto.

   • hombre19.3.2017 11:10reagovat

    Indiáne, ty chlape hromská, ty střely sedí, žádná rána. A tutovky na straně Zlína. Ale posun podle mého nebyl, spíš snaha se zalíbit trenérovi. S Duklou jsme měli my více šancí, se Zlínem už ne.

   • johnny119.3.2017 12:32reagovat

    Ano, dobrý rozbor a naprosto s ním souhlasím.

   • Chabix19.3.2017 13:20reagovat

    Zřejmě jsme koukali na jiný zápasSmích

  • Furia Ceca19.3.2017 9:34reagovat

   Tyvoe Kotalíku vyser se na to. Prostě hrajou hovno. Tečka. Buďme rádi, že Koubič chytil dva góly. My neměli jedinou šanci. Pozdravuj Křetínskýho.

   • Chabix19.3.2017 13:18reagovat

    Psal jsem už na původní Sparta forum mnoho let před tím než Kotalík přišel do Sparty. Tak mě s ním prosím nespojuj. Fakt s ním nemám nic společnýho. Co se týká šancí. Nesouhlasím stejně jako s mnoha jinými názory, co zde prezentuješ.

    • Furia Ceca19.3.2017 14:08reagovat

     Ano a to je tak jediné co můžeme dělat. Nesouhlasit vzájemně. Případně si zde vzájemně plácat po ramenou jak je to vlastně báječný (tvůj případ) nebo mít nároky (můj případ)

     • Chabix19.3.2017 14:28reagovat

      Je dobré mít nároky ale je potřeba je taky inteligentně projevovat. Co já mám zkušenosti s lidmi. Tak čím větší debil tím většší sebevědomí a kritika a přitom oni samotný umí úplný hovno. Lidi, co většinou něco umí jsou pokorný a umí ocenit i snahu druhého.

  • SPA19.3.2017 10:00reagovat

   Pro mě to bylo rovněž koukatelný a viditelné herní zlepšeňí. Zase jsme zacala hrat konstruktivne jak jsme hrali v priprave. Ze hry vymizely Holoubkovy nákopy a hra na nahodu. Jen by to chtelo do te kombinace vice rychlosti. Ale to ty nase šneky se da težko naucit.

   Za me Plukovnik prvni zápas 1-.

   • majtin19.3.2017 10:14reagovat

    Jak jsme mohli hrát konstruktivně jako v přípravě a píšeš o Holoubkových nákopech, které vymizely, přitom přípravu vedl taky Holoubek???Údiv

    • SPA19.3.2017 11:23reagovat

     Myslel jsem to tak, ze kdyz zaclo jaro, ze jsme prestali hrat to co v priprave. A ted jsme pod Plukasem hrali tak jak v priprave za Holoubka. Jestli mi rozumis?

     • Fanous19.3.2017 12:23reagovat

      Nevšiml sem si že by Holoubek něco nakopaval to spíš stoperi a Koubek

  • majtin19.3.2017 10:20reagovat

   Jako najdi mi nějaký výrazný rozdíly mezi utkáním v MB (bez hrůzostrašných úvodních 25. minut) a včerejším utkání. To mě se víc líbil ten výkon ve zbytku zápasu v MB. Bohužel pak přišel gól z ojedinělé šance - standartky.

   Včera to nebylo herně zlé, ale hlavní posun bych viděl v tom, že se táhlo za jeden provaz, starší se bojí plukovníkova kartáče a tak jsme působili kompaktněji. Ale si myslím, že to teď bude fungovat takhle pár zápasů, takový ten Franzův efekt, dokud bude Rada těžit z toho co mužstvo naučil Holas a z té své autority, ale časem, jak Rada začne zasahovat do systému, tak to půjde do kopru.

   • Chabix19.3.2017 13:16reagovat

    Rozepsal jsem se docela podrobně. Vím, že soudit po jednom zápase je předčasné, ale prostě to tak cítím.

80967 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha