Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • zajimave

  rebus6.9.2016 9:26reagovat

  https://sport.aktualne.cz/fotbal/ceska-liga/lubos-kalouda-o-prestupu-milionovem-
  prestupu-chtel-jsem-do-j/r~cbba9fba73be11e6a4100025900fea04/

   

  Pamatuji
  na gol proti Pana na 3-1 krasne se trefil a na prihravku na gol proti Se-shitum-mne se libil a skoda jak dopad Neutrální

  • zajimave

   Tashunka Witko6.9.2016 10:18reagovat

   S Panathinaikosem si pamatuji, že je mohl Kalouda v poslední minutě vyřadit, ale plašansky zazdil loženku a následně jsme po zajetí do Blažka dostali gol a skončili s debaklem.

    

   Ta jeho splašená koncovka a neschopnost poznat, co je kamera, budou jediné, co mi ve vzpomínkách na Kaloudu zůstane.

   • zajimave

    lidoop6.9.2016 11:43reagovat

    Bohužel mi z jeho kariéry zůstaly v paměti přesně ty samý dva okamžiky, jako tobě Smích.

    Myslím, že se jasně ukázalo, že na evropskej fotbal nemá a průměr český ligy je jeho strop.

 • Rosický

  Jarda116.9.2016 8:38reagovat

  Rosický už je ve Spartě týden, ale početný tým lidí v PR a Marketingu ještě nebyl schopen dát jeho fotku do profilu A týmu

   

  http://www.sparta.cz/srv/www/cs/football/team/viewTeam.do?teamId=1

   

  Sice drobnost, ale každý, kdo kouká na soupisku, si toho všimne.

   

  • Rosický

   Zdeno946.9.2016 12:26reagovat

   Já na ní koukám každý den a čekám na to, až ho tam dají.. Úsměv To stejný Kadlec, sice přišel nedávno, ale mají u něj tu jeho fotku z hostování, snad to brzo doplní.

 • Trenéři.

  jurasek1116.9.2016 8:29reagovat

  V Česku je problém v tom jak se trenéři motají v lize do doby než odejdou do důchodu.Jen se podívejme na rotace těch co jsou hodnocení jako u nás nejlepší.V podstatě s vyjímkou Kozla a Vrby jsou u týmů jednu,dvě sezony a pokud vydrží déle je to zázrak.Naopak pokud odejdou okamžitě se přesunou do dalšího v lize a rotace pokračuje tak dlouho až se nakonec často vrátí tam kde již v minulosti působil.To je případ i našeho Zděnka.Smích

  • Trenéři.

   Clif6.9.2016 8:41reagovat

   Možná to je právě začarovaný kruh proč se neprosazují nový trenéři, protože ani nemají moc motivaci to dělat, když jsou v lize furt ti samý trenéři... Ščasný, Rada, Šilhavý, Pulpit, Straka a další... Příklad Trpišovského ukazuje, že malý risk se může vyplatit. Každopádně netvrdím, že by to byl trenér pro Spartu. My bychom potřebovali osobnost s charisma, někoho kdo nehledá výmluvy, je náročný ale současně pro hráče podpora a ne, že je bude kritizovat do médií a dávat je na tribunu za výkon, který předvedlo dalších 9 hráčů.

   • Trenéři.

    jurasek1116.9.2016 8:52reagovat

    Poslední věta je přesně to co se mi nelíbí.Kritizovat hráče proč ne ale zárověn přiznat i svoji chybu.A hlavně aby za něj hovořily výsledky a ne slova.

   • Trenéři.

    brac6.9.2016 8:58reagovat

    Prvoligový trenér musí mít profesionální licenci UEFA. Abys o ní mohl uvažovat, tak musíš mít licenci nižší kategorie a několik let praxe. Pokud tohle splníš, tak můžeš podat přihlášku ke studiu a projít přijímacím řízením. Když tě příjmou, tak projdeš dvouletým studijním kutzem zakončeným zkouškou. To studium samozřejmě něco stojí. Nevím, kolik u nás, ale v Anglii je to 250 tisíc.

    Tohle je licence čistě pro profesionální fotbal, kde je počet pracovních míst u nás silně limitovaný. Z toho důvodu těch trenérů zase tolik není.

    • Trenéři.

     jurasek1116.9.2016 9:15reagovat

     V minulosti Hřebík hovořil kdo s ním studoval.Jednalo se asi o deset lidí.Tím pádem pokud jich rok co rok deset přibívá tak zase až tak málo to není.Úsměv

     • Trenéři.

      brac6.9.2016 9:31reagovat

      Drtivá většina je ale typu Siegl, Piták, Voříšek, apod. To bude jako s naší juniorkou - má na to tak 1 jednou za 2 roky, jinak je to pouze derivace na to samé a úplně bez zkušeností a nějakých výsledků. Na prvoligové trenéry by se měli propracovat úspěchy v nižších kategoriích.

      • Trenéři.

       jurasek1116.9.2016 9:44reagovat

       Souhlasím a i to je jeden z důvodů proč bych se nebránil někomu ze zahraničí.Přece i tam jistě jsou mladí trenéři kteří sice působí mimo 1.ligu ale výsledky mají.

      • Trenéři.

       brac6.9.2016 9:49reagovat

       Ten současný dvouletý kurz má 22 trenérů včetně Holoubka.

        

       https://trenink.fotbal.cz/video-foto-zacal-kurz-uefa-pro-licence/a2
       273

       https://trenink.fotbal.cz/video-foto-druhy-blok-uefa-pro-licence/a2506


      • Trenéři.

       waaw6.9.2016 12:20reagovat

       Tak jsem si vzpomnel pri cteni toho prispevku na znamou Misikovu pisnicku Derivace na renesancni tema

       • Trenéři.

        brac6.9.2016 13:33reagovat

        Jsou jako rozdílné funkce se stejnou výslednou derivací. Smích

 • kvalifikac

  Markus5.9.2016 23:23reagovat

  Ty kokso tolik remíz v kvalifikaci to vsadit tak mám vystaráno. Sázkovky dneska vydělali Smích

  • kvalifikac

   AlaMierda5.9.2016 23:28reagovat

   pro mě ideál, výhra přes přes 5 000kč za vsazené kilíčko a kdyby se dohrálo Albanie vs Makedonie aspoň na těch 1:1 tak beru přes 11 tisíc.

   • kvalifikac

    ouissi6.9.2016 6:26reagovat

    Je zajímavé, že jsou ta utkání za účasti Albánie na začátku kvalifikací tak náchylná k předčasným ukončením.

     

     

 • Anketka

  Markus5.9.2016 23:17reagovat

  Jaká byla největší lež netrenéra Zdeňka Ščasného ?

   

  Já bych volil asi zranění Jury Chvátala.To byla TOPka Smích

  • Anketka

   dominik276.9.2016 0:02reagovat

   Zrovna dnes jsem o tom přemýšlel a říkal si, že by to byl dobrý námět na další článek. Nevím, jestli to jsou vždycky přímo lži, ale často si hrozně protiřečí.

    

   Pro mě bylo top, když v magazínu Sparta do toho! zmiňoval, jak v áčku je přehled o fotbalistech ze strahovské mládeže. Ovšem když došlo na zápas s Jabloncem, tak přiznal, že musel mít papír se jmény hráčů...

    

   Zajímavé protiřečení by se nejspíš ještě dalo dohledat ke Steinhöferovi, o kterém se nejdříve tvrdilo, že je vytipovanou posilou, ale po jeho vyřazení z áčka Ščasný řekl, že to byl hráč dohozený tím německým trenérem a vlastně ho nikdo předtím neviděl.

    

   Pak tu také byl třeba výrok o tom, že v Teplicích žádné posily vytipované nejsou, načež přišel Litsingi...

    

   Zkrátka tyhle neščasné výroky by skutečně vydaly na nějaký žebříček...Úsměv

 • Šilhavý

  AlaMierda5.9.2016 23:14reagovat

  pro Slávii výborná volba. Velice kvalitní trenér, který umí výborně pracovat s cizinci a má velmi dobrý přehled o hráčích v zahraničí. Měl jsem možnost s ním před lety mluvit a působil na mě, jako komplexní trenér( samozřejmě v praxi to vypadá jinak). Musím se tu smát, jak tady někteří mají v trenérech jasno, starší trenér= dinosaurus, mnladý trenér = moderní trenér. Přijde mi to stejné jako u hráčů, to jest maldý hráč = talent (velice často nepochopený a dinosaury nepochopitelně brzděný v kariéře) zkušený hráč = hráč za zenitem, který zabírá místo českým supertalentů. Všichni mají jhasno od počítače, ale nikdo si neuvědomuje, že trenér toho hráče vidí každý den na tréninku, mluví s ním a narozdíl od internetových trenérů ví i jak se hráč chová v kabině, kolik tomu dává na při tréninku, jaká je povaha apod..ono kolikrát sladit tolik povah ,aby to ladilo v kabině není zas tak jednoduché jak si někteří myslí.

  • Šilhavý

   Paulinho5.9.2016 23:30reagovat

   Souhlas. Podle toho co tady občas čtu, by dinousaurem byl označen i Ancelotti a kdyby ZŠ prohlásil např. o Sáčkovi to, co on o Ödegaardovi (tím myslím to - ”Nechtěl jsem ho”), tak asi shoří Letná.

  • Šilhavý

   Kombinator6.9.2016 0:02reagovat

   Sorry, ale jen další výmluvy. Ščasný nebyl ani náznakem schopen za rok a půl a tři přestupní období složit fungující tým, to je fakt a i když to tu budeš okecávat ze všech stran a krýt mu prdel, tak to prostě nezamaskuješ. Absolutně nechápu, že se tu člověk musí dohadovat o takový jasný a viditelný věci.

   • Šilhavý

    AlaMierda6.9.2016 0:13reagovat

    sorry, ale vy už se tu někteří chováte opravdu jako blázni. Kdyby řekl Ščasný, že dresy Sparty jsou rudé,a že se fotbal hraje s kulatým míčem a v 11 lidech na každé straně, tak se tu pořád najdou tací, kteří to budou vyvracet. A to jen kvuli tomu, že to řekl Ščasný. A to nejpodstatnější na mém příspěvku je to, že se tam o Ščasném vůbec nezmiňuji, a že je myšlen všeobecně. A přesto jedna s prvních reakcí je o Ščasném. To už je opravdu posedlost

    • Šilhavý

     Kombinator6.9.2016 0:32reagovat

     Zase defaultní kecy bez jakýkoliv reálný argumentace. Vůbec nechápu, jak tenhle kec můžeš vypustit. Najdi si, co tu odpůrci Sčasnýho píšou poslední rok a půl, v drtivý většině to nejsoun nějaký výkřiky do tmy, ale věcný vyjmenování, co je špatně a proč je to špatně, byť musím uznat, že je těžký furt dokola to tu vysvětlovat, takže občas už jen vystřelíš. Pak se zamysli, kdo to tu píše, za všechny např. Sendi, lukyacs nebo kapitán, tedy všechno inteligentní lidi s přehledem o fotbale. No a poslední věc, je to asipůl roku až rok, co jsem chtěl, aby mi tu někdo uvedl, co může Ščasný nabídnout a co dělá dobře, bylo xy odpovědí, ale nikdo nebyl schopen nic vyjmenovat, takže netuším, co tu řešíme. Jako, že Ščasny je pro někoho alceptovatelný zlo, protože, co kdby přišel Bílek nebo Rada? Ne tohle fakt neberu jako relevantní argument.

     • Šilhavý

      spartas6.9.2016 7:50reagovat

      Jsem překvapen, že tě to ještě udivuje. Čekám, až nějak náhodně vyhrajeme a dočtu si, že si to sedá a podobně. To se vždycky rychle zapomene, jakej hrobař nám sedí na lavičce.

  • Šilhavý

   kilovolt6.9.2016 8:17reagovat

   ale to jak rychle převlíknul kabát......to mu ke cti moc neslouží....asi juany zacinkalyOtrávení

 • Anketka

  petr1375.9.2016 23:01reagovat

  Kdo z vas nekdy videl aspon jeden trenink Silhaveho resp. Scasneho? A jak to vypadalo?

   

  Ja k tomu reknu, ze jsem videl trenink, kterej vedl Jilek jeste za Lavicky a neceril jsem svym ocim. 20 min v kuse se trenovala prekulovana mezi stoperama zatimco 20 dalsich hracu stalo a cumelo. Den po tomhle treninku nas Plzen rozmazla. Toliko k modernim trendum a naucenym vecem

  • Anketka

   Kombinator6.9.2016 0:06reagovat

   Lavička tým alespoň něco naučil, byť to bylo efektivní jen v domácím prostředí při nátlakový hře, ale zato to mělo kvalitu. Ukaž jednu pozitivní věc, co má tým od Ščasnýho.

   • Anketka

    Tashunka Witko6.9.2016 8:40reagovat

    Schopnost měnit rozestavění, resp. způsob hry během zápasu. Za stereotypního Lavičky jsme byli schopni v případě vedení maximálně nasadit brzdu, hrát totálzanďoura a čekat na vyrovnání.

     

     

 • Slavie

  Shrekson5.9.2016 21:44reagovat

  Slavie se rozhodla bejt fakt komedie ligy, to není ani možný ne? Takova rozhodnutí jsou fakt úroveň že jde milhaus kolem továrny kterou vlastní Bart tak tam začne pracovat.. je mi líto normálních fanoušků Slavie..

  • Slavie

   Shrekson5.9.2016 21:46reagovat

   díl v Simpsonových - homerův nepritel

 • Plzeň

  kapacitos5.9.2016 21:30reagovat

  Kdyby měl někdo zájem vyřadit Plzeň na rok z evropských pohárů a tím ji zničit, tak stačí jít k nim si na 2 zápasy zabučet na černochy Smích

 • Silhavy - Konate

  waaw5.9.2016 20:15reagovat

  Tak ted aby Silhavy potreboval posilit ofenzivu na kridle a hodil by se mu narychlo jeden nejmenovany ryclhly fotbalista z Afriky na hostovani

  • Silhavy - Konate

   Jarda115.9.2016 20:54reagovat

   za 50 mega, a vypískání při derby

   • Silhavy - Konate

    waaw5.9.2016 21:01reagovat

    Na pul roku hostovacka zadarmo, klidne s opci. S Delim by se mohl placat po zadech

76058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha