Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • ...

  kravínoha27.8.2017 11:45reagovat

  Teď se budeme do konce podzimu dívat na další a další prokoučovaný zápasy s nemožně sestavenými sestavami tím italským amatérem a poslouchat kydy ”pokrokářů”, že to má Daneček a jeho suita kamarádíčků skvěle vymyšlený, ale hráči jim to kazí, protože pod zahraničním špičkovým profesionálem a fundovaným vedením jako je odborník Kotalík se jim nechce makat. Než toho makaróna konečně vyhoděj a přijde zas nějakej Rada, co nebude mít problém říct nahlas, že ”posily” ze zahraničí stojí za hovno a nebude stavět hráče podle platu. A snad zachrání třetí flek na kvaldu do UEFY.

  • Nulatunji27.8.2017 11:48reagovat

   lol

  • kravínoha27.8.2017 11:54reagovat

   Jo ještě jsem zapomněl na to, že místní mozkový trust pochopitelně opět celou krizi hodí na Lafatu a bude přitom vytahovat imbecilní argumenty z O2 tv, že z dvaceti gólů dal venku jenom dva. Lafata odvolala tři trenéry, nakoupil špatné posily, prodal všechno, co umělo kopnout do míče a místo toho podespal cizince, kteří nestojí za nic.Dále se Lafata zákeřně nominuje do zálohy,kde nikdy nehrál a není tam nic platnej. A ke všemu ještě Lafata není schopne zakončit z centrů na rohovej praporek, kterými ho spoluhráči zásobují. Je to parchant.Ať si jde bojovat a dávat góly jinam.

  • sparťanský votrok27.8.2017 11:56reagovat

   Ne ale fakt, tady někdo psal ze srandy, že to je náhodný Ital vybraný z Karlova mostu s pěkným oblekem. Ono to opravdu tak působí - jen např. co je vůbec jeho cílem hrát, jakým stylem, s jakými hráči? Když přišel Ščasný, tak jasně řekl, že se zkusí hrát 2.styl 3-5-2. Když Holoubek, začal stavět na mladých neokoukanych tvářích a jakési mladicke nadsenosti. Když Rada, tak na bojovnosti, zodpovědnosti, zkušenosti. Ale Stramaccioni? Vždyt zatím neukázal absolutně nic, rukopis 0, za 7 soutěžních zápasu 4góly. Proč např. chce hrát na 2DZ proti tragedum z ligy, proč nestaví jediného nesnehulaka Bičika, proč upozadil Karavajeva, proč jediný golovy hráč Lafata hravá na podhrotu a ne hrotu, proč znudeni cizinci dostávají prostoru azaz ale bojovník cizinec Vukadinovic si ani nekopne...Tohle opravdu nedělá dojem o jakékoli erudovanosti, a lidi se ho tu ještě budou zastávat a vesele pozorovat jak ničí Spartu.

   • kravínoha27.8.2017 11:57reagovat

    Já to taky nechápu, ale to je naše chyba. Nejsme progresivní a a světoví. Proto bychom měli dostat ban, abychom nerušili klid na práci svým držkováním.

  • SpartanJakSePatri27.8.2017 12:02reagovat

   LOL vy jste mimo SmíchSmíchSmích

  • stařec27.8.2017 20:30reagovat

   Kravínoho,běž tedy hráče trénovat Ty.Všemu tady

   rozumíš,všechno víš,jak se má dělat.Jenže hubou

   ještě nikdo nic nenapravil.Ital je amatér a Ty jsi co?Zidane,Ferguson?začni používat mozek,když sám

   nic neumíš.Vlastně bych Ti křivdil,umíš dobře

   do všeho žvanit.Jsi brouk Pytlík.

 • Jazyky, kabina

  SuperFrankie27.8.2017 11:14reagovat

  Přijde mi vážně neuvěřitelný, že po dvou měsících, kdy tu přišel konečně zahraniční trenér a v mnoha ohledech se daly věci do pohybu správným směrem začínají na povrch prosvítat věci typu, že Frýdkovi musí rozhovor překládat Kováč, čeští hráči se v kabině necítí dobře apod.

   

  Ale ještě neuvěřitelnější mi přijde fakt, že celou tu tzv ”čistku” přežili speciálně Vácha s Michalem Kadlecem a místo nich jsou na odchodu hráči jako Karavajev a do zápasu v Boleslavi i Sáček. To, že má jediného pravého beka hrát Zahustel je už jenom taková třešnička na dortu.

   

  Problém není v počtu cizinců v kabině. Po prvních pěti zápasech v lize a dvojzápasu s CZ se jasně ukázalo, že nás opakovaně potápí čeští hráči. Včerejší odchozený zápas v Brně je asi poslední kapka.

   

  Trenér a jeho realizační tým by měl dostat ty nejlepší podmínky a prostředky k tomu, aby byla Sparta úspěšná. Místo toho mu hází pod nohy klacky hráči (Frýdkovi se údajně nechce bojovat o místo, ale evidentně má pocit, že v zahraničí ho konkurence bude bez jazykové vybavenosti vítat s otevřenýma rukama), fanoušci (rakev a italiano bastardo na třetím zápase jsou fakt parádní věc, která přidá na atmosféře společně s útokem na bus) a ”legendy” klubu typu Novotný, které jsou zhrzené tím, že všichni nemají na Letné teplé místečko a vrcholem jejich volného času je paktování se s podvodníkem Markem Vítem.

   

  Sparta se nikam neposune, pokud se bude dál ničit zevnitř. Celý český fotbal je v totálním úpadku. Je to vidět na výkonech českých týmů v pohárech, nedostatku Čechů v zahraničí, v LM a výsledcích reprezentace. Sparta nebude úspěšná, pokud se nedokáže odstřihnout od čistě české hráčské a trenérské koncepce. Nebude úspěšná, pokud budou o bytí a nebytí trenéra rozhodovat nálady hráčů. Sparta nebude úspěšná, když se její hráči budou bát konkurence. Evidentně celá liga zamrzla v 90. letech, ale fotbal se posunul mnohem dál. Na hřišti už nerozhoduje dobrá parta v kabině, která si půjde po výhře sednout na pivo. Ani tataráček a srdíčko trenérských dinosaurů.

  • continental27.8.2017 11:21reagovat

   Celej zápas v Brně to na mě dělalo dojem, že trenér Stramaccioni naschvál určil špatnou taktiku a výběr hráčů, aby definitivně odrovnal českou kabinu. Proto postavil Váchu místo tvořivýho Sáčka, proto postavil malého Hovorku (výška 1,79m) místo vysokého a výborného Štětiny ikdyž věděl že dostáváme goly ze standartních situací. Frýdek už o tom věděl proto nechtěl odjet do Brna a požádal o přestup. Ital si myslí že trenér je víc než klub. Jediný řešení je vyhazov dřív než rozesere celou kabinu.

   • Nulatunji27.8.2017 11:26reagovat

    Ještě 10x to sem napiš.

   • johnny127.8.2017 11:27reagovat

    Běž raději lepit pneumatiky.

   • lotarr27.8.2017 11:35reagovat

    Tak to je pěkná blbost pořád se tu píše že sparta má konečně zahraničního trenéra,ale to ještě neznamená že je to dobrej trenér jenom proto že je to ital.

   • jouda27.8.2017 11:40reagovat

    Asi jsi moc na zápas nekoukal. Proč tu nadáváte pořád stoperům. Ty své souboje při gólech neprohráli. Byla kombinace osobního a zónového bránění. Před bránou díky tomu zůstali útočníci. Někdo tuto taktiku musel vymyslet. Kde byli naše drahé posily Ben Chaim, Biabiany? Kde bloudil celý zápas bludný holaňdan Vácha? Včera nebyl na hřišti nikdo, kdo by svým výkonem zaujal. Jak je možné, že hráči nemají kondici? Něco je asi špatně...

    • K0F127.8.2017 11:58reagovat

     Tak zrovna Mareček nedokázal odklidit centrovaný míč při druhém golu, který nakonec propadl až ke skorujícímu hráči. Hovorka nedokázal odklidit míč, při šanci Přichystala. Jinak ale bez větších potíží.

     • jouda27.8.2017 13:35reagovat

      To byl myslím Lafata. Ale je pravda, že do toho souboje měl jít Mareček.

  • johnny127.8.2017 11:23reagovat

   Přesné a výstižné!!

   +1000

  • adam27.8.2017 11:25reagovat

   Pro mě jsou jasné tři věci:

   1) Poslední roky jsme se plácali z místa na místo a všichni volali po změně v celkovém fungování klubu.

   2) Změny tu jsou a konečně je jasně vidět to, co se v dřívějších letech drželo ”pod pokličkou”, tzn. např. tlak hráčů na trenéry (Holas), kamarádíčkování s trenéry (Rada), preferování destrukce před fotbalem (Ščasný) atd. Nyní to vyplouvá na vlně zoufalosti na povrch, protože hráčům konečně (!!!) došlo, že jejich nadřízený je trenér a že on rozhoduje o jejich osudech, nikoli naopak.

   3) Změny spolu nesou bolesti - viz případ drtivé většiny evropských klubů, kde nastali takto ”drastické”změny během krátké chvíle. Pokud vím, žádný evropský klub se s takovými změnami nedokázal vypořádat dřív, než za půl roku. Nicméně to že se hráči vyserou na zápas, popřípadě do něj dají 50% snahy, to je chyba jen a pouze jejich a to kolik je v kádru nových, cizích nebo jakých hráčů, je úplně jedno. Brno bychom měli porážet každý den i bez taktické přípravy.

  • Funin27.8.2017 11:27reagovat

   celkem souhlas, taky nechápu, proč hráči jako Lafata, MiKa a Vácha čistku ve Spartě přežili, zatímco Pulky nebo Havelka šli na hostovačku. Nemyslím si že by Havelka byl nějakej zázrak a hráč co by nás momentálně nějak zvednul, ale minimálně by byl rád v týmu a nedělal by dusno jako Frýdek, na tréninku by se učil od Mavuby a Rosického a když by se dostal na hřiště, tak by makal na 100%.

    

   Sparta by měla hlavně řešit jak zlepšit přechod odchovanců z dorostu do Ačka, protože v tom jsme fakt zoufalí.

    

   Ještě k zápasu s Brnem, Strama pošle na hřiště 2 DZ, oba krajní obránce také defenzivní a na podhrotu je rychlík Lafata, by mě zajímalo, jak čekal, že dáme nějaké góly nebo vytvoříme šance?

    

   • SuperFrankie27.8.2017 11:30reagovat

    Uvidíme, co se vymyslí do čtvrtka. Podle mě ještě někdo přijde na kreativního záložníka a někteří hráči už si nekopnou.

     

    Na druhou stranu sám to Strama říkal na tiskovce, že dá do ofenzivy 4 hráče a 2-3 z nich nejsou v ideálním stavu, tak je to těžké. A když jsou kreativní Nestor s Rosou zranění, tak to je mizerný. Uvidíme, co z toho vyleze. Ale já na Stramu naštvaný nejsem. Jsem nasraný na hráče.

     

    Ital je první kouč co pamatuju, který se nebojí na tiskovce říct, že výsledky a předvedená hra jde na jeho zodpovědnost a jeho hlavu. Impulz byl alibista a Plukovník to házel na hráče. Strama je v tomhle přímý.

    • SpartanJakSePatri27.8.2017 11:46reagovat

     Teď zpětně člověka trošičku zamrzý, že tu nejsou Hušbauer s Čermákem, kteří by se do tohohle složení hodili... Ale ukázali charakter a správně zalezli do žumpy.

     • SuperFrankie27.8.2017 11:50reagovat

      Přesně tak.

    • Funin27.8.2017 11:47reagovat

     hele ale to jde přeci za ním, že nemá dost hráčů do ofenzívy, jasně marodku těžko ovlivní, ale proč prostě nešáhne do mladších týmů jak to dělal Holas? Jasně on je nezná, to je problém, přitom třeba takovej Ondra Novotný by mohl proti Brnu být platný, nebo jeden z dvojice Dao, Traoré

      

     Jinak já doufám, že tam teď Strama udělá fakt průvan, koule by na to měl mít.

     • SuperFrankie27.8.2017 11:49reagovat

      Hele já nevím. Třeba nasadil tolik českých hráčů, protože si je chtěl udobřit. Na druhou stranu se mu zranil Mavuba a v zápase i Mandjeck. Na tohle jsem malej pán, ale samozřejmě máš pravdu, že do juniorky/ u19 sáhnout mohl.

      • Funin27.8.2017 12:00reagovat

       jo ty zranění to je prostě zlo, ale stejně mohl hrát Vata, Kara a pak bych neřekl proti duu Mandjeck Vácha ani slovo, prostě by byli ofenzivní beci a DZtka by se stahovali na jejich místa.

        

        

  • LukyACS27.8.2017 11:35reagovat

   Souhlasím, jinak by mě zajímalo, jak asi probíhal ta situace s Frýdkem, mohlo to bejt nějak takhle.

   MF: ”Ráďo, zeptej se Stračately, jakou roli mám v týmu a proč mě posledně posadil.”

   RK: ”Špageťák ti vzkazuje, že patříš mezi 14 hráčů, ze kterých bude skládat základní sestavu a naposledy jsi nehrál, protože si před tím nepřesvědčil.”

   MF: ”Tak mu řekni, že mu na to seru a odejdu do zahraničí.”

  • sparťanský votrok27.8.2017 11:35reagovat

   Vždyť např. ta jazyková bariéra a postoj českých hráčů byl úplně jasný předem, nechápu ten údiv. Tady si snad každý myslel, že každý fotbalista je angličtinar? To se musím jen smát. Stejne tak to, že se do nějakého českého kolektivu přivede najednou xcizincu, bylo jasné, že se vytvoří skupinky, časem skupina cechu proti skupině cizinců. Ale celý tenhle experiment jde na odpovědnost Kretinskeho

   • SuperFrankie27.8.2017 11:39reagovat

    Nezlob se na mě, ale speciálně u mladší generace, která je narozená po revoluci, je naprostý standart mít ve škole dva jazyky a umět anglicky je naprostá nutnost i v práci. To, že Frýdek a evidentně další hráči to nezvládají je fakt totální ostuda. Pro to prostě není omluva.

     

    Čekal bych, že když jsem přijde zahraniční kouč, tak si sednou na zadek a začnou se učit a pokusí se s tím něco udělat. Štetina když jsem přišel, tak řekl, že se kvůli kouči naučí lépe anglicky. To je nějaký šílený požadavek?

    • Yohimbin27.8.2017 11:41reagovat

     zajímalo by mě, odkud máš tu informaci, že Frýdek a další hráči - kteří? - neumí anglicky

     • SuperFrankie27.8.2017 11:44reagovat

      Tak Frýdkovi rozhovor se Stramou překládal Kováč. Lafata vážně není lingvista a o Kadlecovi se to traduje. Ostatně Luky sem házel odkaz dneska ráno. Nedělám si iluze, že je jazyková vybavenost českých hráčů velká. Ono se stačí podívat na Instagram Michala Kadlece a jeho mix češtiny a angličtiny.

     • SpartanJakSePatri27.8.2017 11:49reagovat

      Angličtina našeho trenéra je zoufalá a rozumí ji i 10-ti leté dítě

      • K0F127.8.2017 11:55reagovat

       Přesně tak, ne však naši kopálisti.

    • sparťanský votrok27.8.2017 12:14reagovat

     Ono je rozdíl se něco učit a něco umět. Jasně učí se to, ale to se dá i o starší generaci říct, že se učila rusky, ale kdo by se v Rusku opravdu domluvil.

  • pivees27.8.2017 11:37reagovat

   Mne zas přijde vtipny, jak někteří vidí v te změně jen bílé a vše černé (cesti hraci, treneri, divaci) bude brzo za námi. Ale problémem je, ze přijde do Sparty prozatím dosud spise neúspěšný trener a ten by měl přinést ty změny. Navíc si nemyslím, ze italská mentalita pasuje k te české. Přijde mi to, ze je to takový kockopes. Navíc je Sparta tradiční české mužstvo a nedovedu si představit, ze bude plna jen zahraničních žoldáků. Navíc, když k tomu připočteme nadi úspěšnou mládež, která si ani za Sparťanské Áčko nebude mlct ani kopnout.

 • Přestupy

  JosephV27.8.2017 11:13reagovat

  Aspon po včerejšku jedna skvělá a pozitivní zpráva,Koubek by měl dneska absolvovat zdravotní prohlídku v Rennes tak snad to dobře dopadne a na příští zápas už nebude Úsměv

 • Trenér

  continental27.8.2017 11:12reagovat

  Celej zápas v Brně to na mě dělalo dojem, že trenér Stramaccioni naschvál určil špatnou taktiku a výběr hráčů, aby definitivně odrovnal českou kabinu. Proto postavil Váchu místo tvořivýho Sáčka, proto postavil malého Hovorku (výška 1,79m) místo vysokého a výborného Štětiny ikdyž věděl že dostáváme goly ze standartních situací. Frýdek už o tom věděl proto nechtěl odjet do Brna a požádal o přestup. Ital si myslí že trenér je víc než klub. Jediný řešení je vyhazov dřív než rozesere celou kabinu.

  • Nulatunji27.8.2017 11:13reagovat

   SmíchSmíchSmíchSmíchSmích

  • Bunda27.8.2017 11:15reagovat

   Proč se pořád řeší kolik cm má Hovorka? Má lepší % vyhraných hlavičkovych souboju než borci se 190 cm.

   • continental27.8.2017 11:16reagovat

    včera to bylo vidět

    • Bunda27.8.2017 11:22reagovat

     Kdyby hrál Stetina tak se řekne proč nehrál Hovorka když je rychlejší..

  • SpartanJakSePatri27.8.2017 11:51reagovat

   No teda... to abys přinesl na příští trénink rakev...

 • To si Sparta opravdu nezaslouzi!

  pivees27.8.2017 11:07reagovat

  Pane trenérem mate pravdu. Škoda, ze jste to nepochopil než jste do Sparty šel.

 • Zajímavé

  adam27.8.2017 11:05reagovat

  Z pohledu spoustu lidí:

   

  Konaté = chce odejít z klubu, má nabídku, nepřijde na trénink, je to zrádce, nezaslouží si nosit náš dres

  Frýdek = chce odejít z klubu a mít jisté místo v základu, loni rok zraněný, nic nemá, na trénink přijde, je to hrdina a bojovník, Strama a Křetinský ven.

   

  Chápe to někdo?

  • Yohimbin27.8.2017 11:08reagovat

   ano, chápu to

  • Nulatunji27.8.2017 11:10reagovat

   Je to debilita.

  • Chabix27.8.2017 11:18reagovat

   Chtít můžeš co chceš, každý má na to právo, ale i tak musíš plnit povinosti. A to Konate porušil. Ten rozdíl je naprosto zřejmý. Jinak já na nějaké srdcařství a bla bla nevěřím.

 • Repre pauza

  FrantisekKoudelka27.8.2017 10:55reagovat

  By mě zajímalo, co bude chtít nacvičovat v repre pauze , když má 9 hráčů pryč a další 4 zraněné...to se toho zase secvičí a pak zválcujeme Karvinou 1:0....mě je prostě smutno z diletanství ohledně toho, že nemáme kromě Rosy tvořivého hráče !!To je na zrušení manažerské a trenérské licence! I blbá Plzeň má tři....

 • Jazyky

  LukyACS27.8.2017 10:39reagovat

  Tady taky něco máte

  https://twitter.com/kacaa14/status/494556387155144704

  • pepinho227.8.2017 10:44reagovat

   Je to strašně smutný, ale je to jejich boj, jejich kariéra.

   Když to porovnáme s Costou, který se učil polsky,teď česky..a to pro něj muselo být o dost těžší, než pro Čechy angličtina..

   • adam27.8.2017 10:51reagovat

    Ale tak protože pro normálního člověka je to samozřejmost. Člověk s mozkem v hlavě je schopný komunikovat po půl roce v zahraničí. Fotbalisti mají 80% dne volno a stejně má spousta z nich problém, se jakkoli rozvíjet. Pokud se někdo nerozumí v české lize, nemá v zahraničí absolutně co dělat.

  • adam27.8.2017 10:49reagovat

   Z toho by se člověk poblil. Nejen že hráči jako Frýdek, Kadlec a další jsou natolik hloupí, že nechápou, že jediná šance, jak jejich mozky ještě někdy provětrat je učení se jazyků. Nejen, že jsou tak hloupí, že nechápou, že to potřebují ke své profesi, pokud nechtějí být úspěšní a hrát na mezinárodním poli. Ale ještě k tomu jsou to takoví pitomci, že to veřejně přiznávají a staví si hlavu. Tady je asi jasně vidět, proč Kadlec všude v posledních letech vyhořel. Fotbalista to může být skvělý (pro mě pořád je), ale mozek musí mít prázdný, jestliže se za X let nenaučil kvůli zahraničí anglicky líp, než umí většina lidí v ČR. Pak je jasné, že Stramovi asi rozumí každé dvacáté slovo. Frýdek potřebuje kvůli schůzce se Starmou překladatele a chce do zahraničí. No to mě poser, přece se musí sám o sobě cítit jako totální lůzr v takové chvíli.

   Ne, já takové hráče ve Spartě nechci. Celý začátek sezóny mě sere, ale pokud se letos podaří udělat totální průvan v kabině a klubu celkově, tak mi to za to nasrání stojí.

   • pubi27.8.2017 11:14reagovat

    ”... Frýdek potřebuje kvůli schůzce se Starmou překladatele a chce do zahraničí...”

    Tohle jsem si taky říkal, to je fakt úlet jako kráva. Teď už mě nic nepřekvapí. Smích

    • K0F127.8.2017 12:01reagovat

     Třeba chce na Slovensko. Ostatně to je taky jediná destinace, kde si se svejma jazykovejma schopnostma vystačí.Úsměv

  • K0F127.8.2017 11:31reagovat

   Tady bych viděl problém taky malinko někde jinde.

   Chtít po fotbalistech obecně, když to nejsou povětšinou zrovna raketoví inženýři, aby se sami od sebe rozvíjeli... zvláště pak s ohledem na to, že ani většinová populace toho není schopná, to je prostě blbost.

   Bez dokopání není schopno se naučit alespoň obstojně cizí jazyk drtivá většina populace. A to i ve vyšších patrech našeho vzdělávacího systému. Ještě teď mi praská cévka, když si vzpomenu, jak čerstvý absolvent bakalářského studia a vášnivý cestovatel vylepil na sociální sítě oslavnou hlášku ”Ladies and gentlemans”. To ale odbočuju.

    

   Co chci říct, první věc, která člověk zarazí je, že standardem ve světě je, že v mládežnických akademiích se dbá i na nějaké základní vzdělání. A i když talentu nestopnou kariéru jen proto, že je debil, alespoň nějakým způsobem se to řeší.

   U nás, pokud chceme pomýšlet na nějakou profesionální úroveň, by měla být znalost nejpoužívanějšího jazyka na té úrovni, že se s druhým domluvíš na základních věcech, standard. Protože jinak budeme produkovat právě přehršel Kadleců, kteří se sice prodají do zahraničí, ale tím to končí. Kredit nám to rozhodně nezvýší, když zjistí, že hráč bez překladatele nechápe vůbec nic. Logicky pak aklimatizace takového hráče trvá déle, cenu takových ”talentů” to taky do budoucna nezvýší.

    

   Jako další věc, která mě zaráží, když už hráč nemá základy, tady by měl nastoupit agent. Někdo tu dával rozhovor z Lacinou, který se kasal, jak se o africké hráče agentura stará a kdesi cosi. Že by se snažili tedy našince, který má předpoklady pro mezinárodní úroveň, dokopat ke znalosti jazyka? Je to přece i jejich investice... ale to ne. Nebo to spoléhají, že se to nějak poddá?

 • Kabina

  Struda27.8.2017 10:28reagovat

  Dokud sparťanské vedení nezamete s hráčema, kteří kvůli Frýdkovi sabotovali zápas v Brně, tak se Sparta nikam neposune a my tu budeme brečet po každym kole Smutek

  • johnny127.8.2017 10:29reagovat

   +1

  • Yohimbin27.8.2017 10:32reagovat

   miluju tyhle konspirační teorie

 • Trenér

  Pouzar1127.8.2017 10:25reagovat

  Pokud je alespoň trochu pravdy, že to hráči pustili, tak je třeba vydržet a trenéra nevyhazovat .. Pokud budou hrát hovno dlouhodobě tak se oddělní zrna od plev a na hřišti zůstanou jen hráči co chcou hrát fotbal .. Odpad odejde a nebo se probudí a procitne

81791 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha