Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Změny

  Paspartu17.4.2017 12:12reagovat

  Já osobně žádné velké změny po sezoně nečekám. Akorát se zase změní trenér, pár hráčů a pojede se dál. Staří matadoři Kadlec a Holek zůstanou. Před podzimní přestávkou se budeme divit, že jsme 3. nebo hůř a že nám to nejde. Já nevěřím, že se něco změní. Potřebujeme hlavně změnu ve vedení (Kotalík, Svoboda) a spol. Jenže ti se tam budou držet jak čert kříže...

  • SuperFrankie17.4.2017 12:23reagovat

   Skutečně inovativní příspěvek.

   • dominik2717.4.2017 12:26reagovat

    Nedržkuj, nebo dostaneš ban!VztekVztekVztekVztekVztek

  • dominik2717.4.2017 12:26reagovat

   Držet se jako čert kříže.Smích

    

   Sparta je pro mě bohužel momentálně jen karikaturou sebe sama. Když se někde dospěje do takového bodu, musí přijít revoluce, ale tak nějak tušíme, že to se nestane. By snad musel přijít úplně jiný majitel, protože já si nedokážu představit, že někdo, pod kým se Sparta točí v kruhu více jak 10 let, to v létě dokáže změnit takřka přes noc. Teď je jen otázka, kde se dá sehnat nový majitel...Smích

   • Paspartu17.4.2017 12:33reagovat

    Já bych to vzal. Dnes jsem si něco málo vykoledoval Úsměv

   • Eduardo Landu17.4.2017 12:36reagovat

    Pro mě je velkou záhadou, proč to pod Křetínským tak nejde...! proč si do rozhodovacích pozic vybírá lidi typu Otava a Kotalík...? Přitom Křetínský je neskutečně inteligentní a schopný podnikatel a manažer, vlastně se mu daří všude kromě Sparty. Za těch 10 let, co je ve Spartě, mnohonásobně znásobil svůj majetek.

   • SuperFrankie17.4.2017 12:38reagovat

    Samozřejmě. Mně přijde, že se i ta diskuze točí v kruhu. Existují reálně tři možnosti:

    A) Křetínský vyháže kamarádíčky typu Svoboda, který si ještě nechá nakukat kraviny od Košťála z Rakouska, přejde na model klubu, který je podobný tomu v Plzni, přičemž tam bude jedna dominantní figura, která bude všechno řídit.

    Tomu dávám z vlatní zkušenosti tak 5%

    B) Přijdou nějaké personální změny, ale ono je to vlastně jedno, protože ve Spartě ruka myje ruku. Když něco posere Svoboda, přikryje ho Kotalík, když něco posere Kotalík, přikryje to Svoboda, takže nakonec za chyby neplatí nikdo. Nemluvě o tom, že Požára a Kotalíka člověk ani nesežene 5 dní v týdnu na Letné. To je job snů.

    To je podle mě ta nejpravděpodobnější varianta.

    C) Vymluvíme se na vlnu zranění, přičemž manažeři hodí posraný jaro na radu starších, která kvůli tomu, s výjimkou Lafaty, přijde o místo v kádru, ale klíčoví lidé v klubu si udrží pozici.

    Tomu nevěřím, jelikož se ukázalo, jakou váhu v klubu mají přesluhující hráči typu Vácha, Michal Kadlec, takže se asi těžke najde manažer, kterej by měl koule na to je vyrazit.

    D) Nestane se nic a Lafata na konci sezóny pošle, stejně jako tehdy Matějovský, fanouškům omluvný dopis.

    • SuperFrankie17.4.2017 12:40reagovat

     * Čtyři samozřejmě. VztekSmích

     • asgard3317.4.2017 13:02reagovat

      Jasně že se nestane nic zásadního,ale vážně si myslíš,že se Lafata bude obtěžovat s nějakým omluvným dopisem ?

 • Ch. Frýdek

  wasek2611@centrum.cz17.4.2017 11:33reagovat

  Hrát on za tým v Holandsku, tak už má aspoň 8 startů za A-tým...i když je papírovej, tak dokáže věci, který málokterej hráč ne..

   

  Měl jít na kraj místo Zahustela..

  • Bunda17.4.2017 11:35reagovat

   V sobotu v Jihlavě by hrál podhrota. Ale Lafata na podhrota postavil Lafatu. Smích

  • dominik2717.4.2017 11:42reagovat

   Pro mě je Kikin podobně nadaný hráč jako Patrik Schick. Jen čekám, kdy ho stihne podobný osud, tedy že udělá díru do světa, ovšem nebude to v dresu Sparty. Souhlasím, že už by měl opravdu začít sbírat více minut v lize...

   • Sendi17.4.2017 11:50reagovat

    Kikin je nadanější, ale má oproti Schickovi některý objektivní nevýhody, jako je fyzická konstituce a náchylnost na zranění, což je taky jeden z důvodů, proč se můžou trenéři bát ho nasazovat, ale jinak prostě to jsou hráči co musí získávat ostruhy, nejde to jinak...

    • dominik2717.4.2017 11:55reagovat

     Já si pamatuji, že když bylo Schickymu asi 17, tak měl celkem vleklé problémy tuším s kýlou, třísly, něčím takovým. Paska mu tak měl zařídit nějakou operaci někde v Německu a dalo se to do pořádku.

      

     Ale jinak je to, jak říkáš. Kikin podobně jako třeba Filip Hašek má nevýhodu, že prochází o něco delším fyzickým dospíváním. O obou platí, že v nich vidím do budoucna hráče pro reprezentační A-tým.

     • Sendi17.4.2017 11:59reagovat

      Jo, myslim, že českej fotbal na tyhle hráče dlouho sral, on třeba Rosa když začal naskakovat tak měl taky padesát kilo i s postelí, tady musim přiznat zásluhy Chovancovi, kterej jako jedinej, i přes výhrady co k němu mám se nebál postavit padesátikilovýho Kadlece a pětikilovýho Krejčího :)). Tohle se změnilo žejo, i se zavedly ty future týmy, který se zaměřujou na ty pomaleji se vyvýjející hráče...Já byl to samý a nakonec jsem s fotbalem seknul :)

      • dominik2717.4.2017 12:04reagovat

       Jo, Chovanec byl prostě manažer. Hodně rychle se zapomnělo na to, že několik třicátníků si za jeho éry muselo balit kufry a přednost dostali hráči jako V. Kadlec, Kucka nebo Bony. Rozhodně mi tehdejší Sparta přišla po všech stránkách lepší než ta současná. Možná, že kdyby Martin Hašek dostal ještě více prostoru, aby ten fotbal nějak vypadal, a sám byl třeba na té úrovni, co je dnes, tak to mohlo opravdu plnohodnotně fungovat doteď. Myslel jsem si, že Chovanec musel odejít, aby se tady začal dělat ten moderní fotbal. Teď vidím, že to byly jen kecy...

       • majtin17.4.2017 12:55reagovat

        S odchodem Chovance to je jako s odchodem Lavičky (ten u mě v žebříčku stojí o dost výš než Chovanec) nebo v hráčské analogii Kweukeho. Tenkrát jsem to bral jako správný krok a beru doposavad, ale za předpokladu, že by Sparta pokračovala vpřed a ne vzad. Kdybych věděl, že se tu objeví Ščasný nebo nedejbože Rada, byl by Lavička zlatej, Chovanec tak nastejno - i když Ščasný je v mých očích lepší. Kdybych věděl, že přijdou Litsingi nebo Breznaník , byl by Kweuke zlatej.

      • wasek2611@centrum.cz17.4.2017 14:12reagovat

       No Chovanec byl docela fajn. Fotbal to nebyl bůh ví jaký. Měl svůj styl uhrát to na sílu. Ale co už...měl pro to hráče a Sparta takhle hrála i historicky. 100% nasasení, boj a ne balet.

        

       Nebál se dá šanci mladším - i když za něho tolik talentovaných hráčů nebylo (ročník 92 neměl moc čas zapracovat..protože hned ten půlrok končil).

        

       Na béčko, co vím, chodil (sám jsem na něm byl 2x a vždy tam byl). - ale to pak i lavička chodil na juniorku a hráče nezapracovával :).

        

       Nicméně se mi zdá, že skoro každý vyhození trenéra je špatnej krok...

        

       chovanec - ztracenej titul, lavička - přestalo fungovat co funguvalo, holoubek - opět změna k horšímu.

        

       Dobrý je, že horší než Rada to bejt nemůže.

   • Pavel0017.4.2017 12:32reagovat

    On má neskutečnou práci s míčem a to i další mladí, kteří jsou na tom významně lépe než většina hráčů kádru A týmu. Jinak je mi záhadou, že když už je sezona podstatě odpískaná, tak se nesnažíme aspoň zapracovávat hráče z mládeže do A týmu... to je velká chyba

  • LukyACS17.4.2017 11:52reagovat

   Právě proto mě sere, že přišel Rada. Měl přijít kouč, kterej bude mít nějakou vizi a začne si stavět tým pro příští sezony. Teď k tomu byl ideální prostor, věřím, že by Kikin hrál a naopak hráči jako Lafata, Vácha... by seděli na lavici, nebo kopali za juniorku.

   Ty vole, jako příští sezónu půjde mistr na 90% do LM a my než bychom skládali novou osu, tak přivedeme největšího dimosaura v ČR, hlavně ať je rada starších spokojena.

   • Sendi17.4.2017 12:01reagovat

    Přesně...šanci na přestavbu kádru jsme měli už několikrát a vždycky jsme to posrali...ať už to bylo při titulu Lavičky, kde jsme měli ideální prostor pro obměnu, nebo když pak končil a přišel Zdéňa a titul byl teorie a nakonec i teď, kdy titul je v píči...ani jednou po tom vedení nesáhlo a pokaždý udělalo krok zpátky do devadesátejch let, kde jsme teď...

    • Bunda17.4.2017 12:06reagovat

     Ale vždyt to není tak špatné.. Celý zápas v Jihlavě jsi mohl číhat jestli Lafata předvede nějaký moment překvapení na podhrotu.. Napínal nás až do 92 minuty a nic :D Při rozehrávce Lukáše Váchy kdy si zpracuje balon pod tělo a přihrává na čtvrtý dotyk stíháš WC nebo návštěvu ledničky.

    • Pouzar1117.4.2017 12:09reagovat

     Nejzábavnější na tom všem je, že pravidelně bereme trenéry, kteří mají být jen do konce sezony ... Přitom kdyby to trénoval už teď, tak má jasnější představu o tom kde jsou nedostatky a + týmu ... Takhle zase přijde v přípravě .. Bude se z části muset řídit kecama vedení a z obměny bude zase houno

 • Proč?

  kritik17.4.2017 11:27reagovat

  Koho by před pár sezonama napadlo co se múže přihodit.Hrávali jsme pravidelně o titul,měli hráče které jsme chtěli.NEZAJÍMALO NÁS PRO KOHO SE CO PŘIPÍSKÁVÁ.Hlavní pro všechny bylo vyhrávat a rvát se za Spartu.Těžko říct proč došlo ke zlomu a najednou byl kádr oslabován odchody hráčů které nepotřebujeme.Do dnes převážná většina hraje s přehledem a dobře jinde.Samozřejmostí se staly příchody hráčů které jsme nutně potřebovali ale někteří odehráli pár zápasů a šup s nima na hostování.Proč nemáme špičkového trenéra,hráče?Jednoduše se použije odůvodnění -finanční náročnost.To je sice pravda ale dobře pracující klub,hráje poháry-hráči jsou více sledovaní zájemci.Jsou tak zvaně na očích a i případná posila ví kam jde-do týmu který má vysoké ambice.Musíme se dívat hlavně na náš klub a nehledat chybu jinde.Jak se tam nebo tam pískla nebo nepískla penalta a podobné hlouposti.

  Úsměv

 • Presna analyza

  waaw17.4.2017 10:32reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-pavel-janega/300116/rada-vini-holka-ale-prohru-sparty-v-jihlave-zavinil-jeho-nestyl-na-nahodu.html

   

  Presne a vystizne

  • bigcock17.4.2017 11:04reagovat

   Tohle je presne klasicky dinosaurus: ”Pokyny typu „hoši, hrajte po stranách a bojujte“ už v dnešním fotbale prostě nestačí.”

   • Sendi17.4.2017 11:06reagovat

    To je hlavně klasický Rada Smích

   • Lobrock17.4.2017 11:21reagovat

    ”Střílejte a vracejte se za balon. Když se soupeři nevyrovnáte v nasazení, nemáte šanci uspět.” Zde končí předzápasová příprava trenérů jako Rada, Bílek a většiny našich (tj. sparťanských) bývalých hráčských hvězd, co se bohužel po skončení kariéry rozhodlo trénovat. Je smutné, že právě naši bývalí hráči, kteří mají v trenérské profesi minimum úspěchů, pak patří mezi hlasité kritiky každého, kdo se snaží udělat něco jinak a více v souladu s vývojem fotbalu - kupříkladu Holoubka.

    • Eduardo Landu17.4.2017 11:23reagovat

     A to víš jak, jaká je jejich předzápasová příprava? Zajímal by mě zdroj informací.

   • bob8017.4.2017 11:46reagovat

    Pan Rada by si měl sbalit svůj čemodan a táhnout do prdele. Pokud možno do čemodanu přibalit pány Svobodu a Kotalíka.

 • zajímavý

  Sendi17.4.2017 10:29reagovat

  https://goo.gl/WHtwSk

   

  hlavně ten konec, to je Sparta jak vyšitá :)

 • Nebrecet....jsme Sparta

  kilovolt17.4.2017 9:51reagovat

  Nema smysl brecet kvuli nejake penalte...ztracime 13bodu...problem je jindd nez v nejake penalte ktera stejne body neresila

  • Lobrock17.4.2017 9:59reagovat

   Tady nekdo breci a ztratu titulu svadi na vcerejsi skok Zemana? Nejsi trosku mimo?

   • Pouzar1117.4.2017 10:25reagovat

    Mimo to bych Zemana, Krmenčíka netrestal za to že hrají za plzeň a ublíží to nám, ale za to že se na to prostě nedá dívat a někdo s tím už musí něco udělat ..

  • Franta z lidu17.4.2017 10:01reagovat

   Přesně tak! Včerejší výkon rozhodčího Orla a jím nařízená penalta v Plzni nám zápas v Jihlavě neprohrála.

   • Lobrock17.4.2017 10:11reagovat

    Nekdo tu pise, ze za prohru v Jihlave muze rozhodci? Ta sesta lobotomie ti fakt neprospela.

 • Proberte se!

  Franta z lidu17.4.2017 9:04reagovat

  Takových penalt se na Spartě pískalo v náš prospěch... Jenom jste mladý nebo si to nechcete pamatovat. Karma a čakry nejsou jen 3 poslední ligové ročníky, teď slízáváme všechno za ty ”cinknutý jara”, Ivánky, Velký Čápy, Machy atd. atd. Jen tam mimochodem: rekonstrukce Sparty v 90. letech byla černá stavba, která ”se legalizovala” tím, že na otvíračku a přestřižení pásky se pozval předseda vlády a ODS Václav Klaus, kamarád Petra Čermáka, který byl v té době místopředsedou ODS a ve vedení Sparty. Takže asi tak, všechno souvisí se vším. Radši vemte pomlázku a běžte koledovat. Hezké Velikonoce!

  • Lobrock17.4.2017 9:12reagovat

   Kdyby existovala karma, tak Slavia uz davno sestoupila a Plzen zanikla. Tak si nech ty hovna, ktery ze svy spinavy tlamy vypusti jen nejvetsi antispartanska mrdka a bez radsi pomlaskovat.

   • Franta z lidu17.4.2017 9:31reagovat

    Největší zvěrstva Slavie? Největší zvěrstva Plzně? Napiš je sem! A vyjmenuj to do roku 2007, nepočítej posledních 10 sezon. Díky!

    • Lobrock17.4.2017 9:41reagovat

     To co tu poslednich 6 let predvadi Plzen, tj. pres 70 odpiskanych penalt, dvakrat vic nez druhy tym, pro ktery se penalty piskaly nejvic, z toho polovina vymyslenejch, naprosto tendencni vykony, kdy v okoli vapna soupere se piska jakykoliv zly pohled obrancu na skokany Plzne a Limbersky mezitim muze vzadu ukopnout souperi cesku v koleni a vyrvat ledvinu z tela a nepiska se ani faul, natoz zluta, se tu naposled delo na zacatku devadesatych let v podani Slavie. Kdyz tam prijel Cheb, vymyslel si sudi tri penalty a seshit vsechny zahodil :), v derby dochazelo k situacim, kdy Sieglovi neuznali naprosto regulerni gol, aby Kuka vzapeti skoroval z ofsajdu apod. A zminujes tu majitele Sparty, pritom vubec netusis, jaka monstra vlastnila Slavii. Jen v poslednich letech to byl mafian s radou vrazd na krku, po nem zlodej Rebicek a ted komunisti s Tvrdikem v cele. Tyhle veci antispartanska kunda jako ty nezmini a bude si tu zkouset hrat na objektivniho spartana.

     • Franta z lidu17.4.2017 9:59reagovat

      Nenadávej, uklidni se a vyjmenuj mi zvěrstva Plzně a Slavie do roku 2007. Opakuji: posledních 10 let nepočítej! Teď totiž zažíváme přesně to, co zažívali slávisti v 90. letech! Krulové, Bohuňkové, Pašové Jirků, Maurerové, Drastíkové, Vidlákové - to byli ti koníci, kteří nám pomáhali jako teď Hrubešové, Orlové, Proskeové Plzni. A Příhoda? Ten to má složité, když chce od léta nastoupit na Spartu coby sekretář. Děje se to, co se dělo vždycky, akorát dřív to bylo pro nás, teď je to proti nám. Největší ”zářez”: SLA-SPA (jaro 95) a neodpískané 3 penalty proti nám rozhodčím Pavlínem Jirků. NEBREČME !!!

      • Lobrock17.4.2017 10:10reagovat

       Skvely, presne to jsem vedel, ze napises, nejlepsi je na konec prispevku, kde celou dobu nechutne bulis, napsat nebrecme! Korupci do ligy zatahla Slavia, kdyz na zacatku devadesatych let cuchla diky Korbelovi k prachum. Slavisticky svine ve zbytku devadesatych let jen sklizely, co samy zasely. Sparta byla v letech 91-93 v derby zariznuta jak podsvince. Krom toho se tu dely takovy prasarny, ze kdyz Opava kvuli nebyvaly snehovy kalamite nemohla dorazit na zapas, tak ji zapas namisto obvyklyho odlozeni zapasu naprosto bezprecedentne kontumovali ve prospech Slavie. Slavie mela zkratka zmaknutej i svaz. Posledni dva tituly Slavie pod taktovkou bezbolestny vrtacky Pucka, to je taky lahudka. A vtipny je, jak se ted takovi jako ty a Madl ohanej skokama Vavry a Vagnera v devadesatym patym. Pritom bracha tlustyho prasete Madla odporne zariznul Spartu proti Viktorce Zizkov a po zapase sel slavit s hracema Zizkova!

       • Franta z lidu17.4.2017 10:14reagovat

        Puček pískal všechny zápasy Slavie a Sparty? Puček pískal v 90. letech pro nás, mimochodem. To že, pak šel do Slavie, je věc druhá. A kdo nechal Bohemce bod za remízu 0:0, protože si myslel, že už se nemůže nic stát a pak následně prohrál 2 domácí zápasy? Puček? Ten balón Bestovi hodil do ksichtu taky pan Bezbolestná vrtačka?

        • Lobrock17.4.2017 10:20reagovat

         Pucek piskal v devadesatkach, kdy nebyl zadny tym, ktery by neuplacel (diky seshitovi, kterej na zacatku devadesatych let korupci do ligy zavedl) pro kazdeho, kdo mu zaplatil vic. Jakozto havirovsky rodak jinak pochopitelne fandil Baniku, byl silne protiprazsky naladen a hodne na hristi pomahal napriklad Drnovicim. Tam Spartu mimochodem taky krasne zariznul.

      • stařec17.4.2017 21:26reagovat

       Franta z lidu.Nezlob se,ale konkrétně devadesátá

       léta měla Slavie dobře ošetřených.Začalo to tím

       Korbelem,pokračovalo Ježkem a slavistickou snahou

       využít peněz Korbela.Jakmile Sparta o nějakého

       hráče projevila zájem,sešívky přilétly s větším

       počtem milionů.Také rozhodčí dost pomáhali.Když

       musíš zachraňovat Slavii,běž na její web a tady

       neopruzuj.Hrát si na něco a používat na to pra-

       starou minulost,tak se zařaď po bok Kotalíka a

       dejte se na pochod.Ten má taky pro podvody těch sešívaných pochopení,stejně jako Ty. Neutrální

  • Raist17.4.2017 9:27reagovat

   Pouč nás, prosím: kdy že uplyne dostatečně dlouhá doba a ”karma” se vyrovná, abychom mohli nazývat současné věci pravými jmény? Bude to za dva roky? Za pět? Za deset? Prosím, nenapínej nás!

    

   • Franta z lidu17.4.2017 9:54reagovat

    Zeptej se vedení, kdy začne PROFESIONÁLNĚ fungovat! Co dělají/dělali pp. Kováč, Ujfaluši, Požár atp.? Výměnou uklízeček a jmenováním Petra Rady trenérem to nenastartujeme...

    • Raist17.4.2017 11:03reagovat

     Ale já se ptám tebe, Franto. Vedení do toho netahej, to tys tu (po kolikáté už) spustil lamentaci o naší historické vině za hříchy minulosti, tak se ptám, jak dlouho je máme my, fanoušci, tzv. ”odčiňovat” tím, že bude mlčet nad tím, co dělají jiní?

  • spartakus17.4.2017 11:29reagovat

   Nesouhlasím s tebou.Žádná karma a že sklízíme, to, co jsme dělali v osmdesátých a devadesátých letech.Za tuto tragickou situaci si můžeme sami.Jen my sami.Začíná to od nekompetentního vedení(Svoboda, Kotalík) přes špatný výběr hráčů a trenérů.Naprosto bezkoncepční práce.Proto je stav takový, jaký je.Pokud se to má změnit, tak musejí odejít Kotalík, Svoboda, Požár a nastoupit lidé, kteří fotbalu rozumí a ví, jak se řídí fotbalový klub.Ale ne tihle diletanti.A samozřejmě je nutný řez hráčským kádrem.

 • Disciplinárka

  Pouzar1116.4.2017 23:30reagovat

  Má někdo tušení jak se posílá podnět pro disciplinárku? Chtěl bych vznést žádost o exemplární trest pro Zemana Smích

  • Pouzar1116.4.2017 23:39reagovat

   tak sem si prošel disciplinární řád Smích a popravdě vůbec netuším kam by taková simulace spadala .. jedinej paragraf kterej by k tomu seděl je

    

   Znevážení jména fotbalu

   Kdo svým jednáním zvlášť hrubě zneváží jméno FAČR, jeho pobočného spolku nebo Ligové

   fotbalové asociace, člena orgánu, funkcionáře nebo účastníka soutěže a poškodí tím vážným

   způsobem jméno fotbalu, zejména před mezinárodními fotbalovými orgány, ve sdělovacích

   prostředcích nebo jinak před širší veřejností, bude potrestán důtkou, nebo zákazem činnosti až

   na dva roky, nebo fotbalově prospěšnou činností, nebo vyloučením z FAČR, popřípadě i

   peněžitou pokutou až do výše 500.000,- Kč nebo vyloučením z reprezentace.

    

   Jenže i to neni zrovna moc přesný Smích

   • formis16.4.2017 23:44reagovat

    Pokud mi je známo, tak se v současné úpravě nedá simulování trestat... Simulování je na žk, ale řád umožňuje zpětně trestat pouze přestupky na čk.

  • Pouzar1116.4.2017 23:44reagovat

   Disciplinární řád fotbalové asociace účinný do 30. června 2015 umožňoval trestat simulování jako případ nesportovního chování. Stávající disciplinární řád toto neumožňuje, protože u hráčů podmiňuje možnost trestat za narušení řádného průběhu hry pouze tehdy, pokud by za to jinak hrozila červená karta, což ale v případě simulování samotného není

    

   Takže to je nově netrestatelné ? :) Od vzniku ligové fotbalové asociace kam teď disciplinárka spadá ?

   • Pouzar1116.4.2017 23:45reagovat

    Dušan to s klukama dobře zpachtil

  • milito-5017.4.2017 8:16reagovat

   Ty by jsi chtěl trest pro Zemana to nedělej on se u fotbalu učí až skončí bude herec a možná bude i zasloužilý umělec takhle v dnešní době vypadá český fotbal v čele s Plzní

  • Tashunka Witko17.4.2017 9:08reagovat

   Už se to řešilo u Mingazova a trestat za simulace není při stávajícím disciplinárním řádu možné, půjde to až od nové sezony. Ostatně proto se ty simulace nyní tak rozšířily, neboť to bylo ve všech mediích a hráči ví, že mohou létat pár týdnů ještě beztrestně. Třeba takový přelet Krmenčíka byl snad ještě horší než ten Zemanův, zejména z hlediska doletu i letové křivky, byť zůstal v orlích očích bez povšimnutí.

 • Statistiky obranných soubojů.

  Chabix16.4.2017 23:27reagovat

  Je zajímavé jak všem našim hráčům klesla úspěšnost v obranných soubojích. Před Brnem měli třeba Sáček a Mareček 53%. Holek 54%. Teď má Mareček 44,7% Holek 45,7%. Nejvíc je ten pokles vidět u Sáčka, ten má 38,5%. Ani ostatní hráči na tom nejsou nijak dobře. Vácha měl málo už předtím, teď má 27,3% s takovým procentem v té sestavě opravdu nemá co dělat. Velmi špatně je na tom i Pulkrab (21,6%) s Lafatou (30%) ale to jsou aspon utočný hráči, kde to procento je nižší. Je vidět že v nasazení na to hráči serou všichni bez výjimky. Obávám se, že jsme zápas s Jihlavou pustili úmyslně.

  • Bunda16.4.2017 23:34reagovat

   Léčba Radou funguje Smích Myslíte si že teď si Svoboda s Křetinským řeknou třeba : Ty vole to odvolání Holase byla píčovina,zase jsme to posrali. A nebo to mají uplně u prdele ? Smích Jsem rád za Jihlavu. Sparta si tohle zaslouží..

   • Furia Ceca17.4.2017 0:10reagovat

    Mají to u prdele, ale do médií budou zvracet opak.

    • Chabix17.4.2017 12:09reagovat

     No mě hlavně štve zápas s Jihlavou. Tam šlo úplně zřetelně vidět jaký jsou to kopáči a kolik nevynucených chyb dokázali vyrobit. Takový týmy bychom neměli pustit za půlku.

  • Chabix16.4.2017 23:37reagovat

   1. Tomáš Rosický 100,0%

   2. Ondřej Mazuch 70,4%

   3. Costa Nhamoinesu 68,4%

   4. Michal Kadlec 55,6%

   5. Jakub Brabec 55,0%

   6. Ondřej Zahustel 54,2%

   7. Martin Frýdek 50,0%

   8. Aleš Čermák 50,0%

   9. Zinedin Mustedanagič 50,0%

   10. Roger Néstor Albiach 48,4%

   11. Vjačeslav Karavajev 47,9%

   12. Mario Holek 45,7%

   13. Lukáš Mareček 44,7%

   14. Bořek Dočkal 40,8%

   15. Václav Dudl 40,0%

   16. Lukáš Juliš 39,2%

   17. Michal Sáček 38,5%

   18. Matěj Hybš 37,1%

   19. Václav Kadlec 35,7%

   20. Josef Šural 30,8%

   21. Daniel Holzer 30,2%

   22. David Lafata 30,0%

   23. Tiémoko Konaté 29,3%

   24. Lukáš Vácha 27,3%

   25. Matěj Pulkrab 21,6%

   26. Filip Havelka 12,5%

   27. Martin Nový 0,0%

   28. Christian Frýdek 0,0%

   • LukyACS16.4.2017 23:42reagovat

    Ty vole, Vácha 24. ze Sparty, to je síla Smích Smích

    • kapacitos17.4.2017 0:09reagovat

     Havelka, kterýho Vácha vykopnul je na tom ještě hůř. Ale to je problém malých hráčů při nakopávaný hře, kdy prostě většinu hlavičkových soubojů prohrajou.

     • Sendi17.4.2017 0:25reagovat

      Havelka odehrál jen dva zápasy, to má nulovou relevanci...

      • kapacitos17.4.2017 1:05reagovat

       Vácha přibližně 8, tak bych ho taky moc neřešil. Spíš by mě zajímala statistika soubojů ve vzduchu a na zemi.

       • Chabix17.4.2017 11:49reagovat

        Havelka měl necelé 2 zápasy. 8 zápasů uz je velká porce a dá se to brát vážně.

    • captain_obvious17.4.2017 8:50reagovat

     To je ten bojovnej hráč, kterej nevypustí souboj. Bohužel 3 ze 4 prohraje Smích

   • standis16.4.2017 23:43reagovat

    Vácha SmíchJá statistiky beru jenom jako pomocné kriterium, ale tohle je odchod do juniorky.

    • Bunda16.4.2017 23:46reagovat

     Váchovo top schopností jsou souboje a on je uplně v prdeli :D cože dělá ve Spartě ? Jo vyhazuje trenéry a mladé kluky.. Smích

    • Chabix17.4.2017 11:53reagovat

     Ano pomocné kritérium to je, ale jestli se chceme prezentovat fotbalem a vytvářet si nějaký tlak, musíme být v osobních soubojích alespoň průměrný. My jsme však dost podprůměrný a hráči, kteří mají to vyšší procento, teď ani nehrajou kvůli zranění.

  • standis16.4.2017 23:40reagovat

   Myslím, že obava je na místě. Serou na to. A já si počkám až na to srát přestanou, do té doby mě na Spartě nikdo neuvidí.

 • ČT sport

  kapacitos16.4.2017 22:24reagovat

  dnes revolučně vložil upoutávku na svůj noční program od 23:00 ”Letecký sport: Red Bull Air Race 2017 USA” rovnou do přímého přenosu 1. fotbalové ligy.

77245 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha