Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Boleslav

  posterloi3.8.2017 23:15reagovat

  To bude zajímavý zápas. Nám se nedaří a jim taky ne, navíc oni hrají podruhé doma, každopádně to bude chtít jinou sestavu než dnešní první poločas směrem dopředu.

 • Rada v teplákách.. Straciatella v obleku

  Milosh3.8.2017 23:14reagovat

  šaty dělají člověka a na Křetínského zkrátka ital zapůsobil kultivovaným vystupováním a oblekem od Versaceho... že je to naprostý trenérský nýmand, kterého z každého klubu po pár měsících vyrazili, to už bylo druhotné...

  Neutrální

  • standis3.8.2017 23:17reagovat

   Ty máš tu smůlu, že můžeš přijít v čemkoliv a po 2 větách každý ví, že jsi debil.

   • babayoko3.8.2017 23:19reagovat

    U tebe je to poznat už po první větě.

   • bady19673.8.2017 23:30reagovat

    hlavně že ty a tvůj kolega je výkvět inteligenceSmích

    • adam3.8.2017 23:36reagovat

     To jsi vážně tam nemocnej, že musíš mít tři různé nicky a ještě si s nimi navzájem psát? Nikdo nemůže věřit tomu, že by bylo tolik pitomců jako ty.

    • K0F13.8.2017 23:43reagovat

     Dobře, že to říká zrovna někdo, kdo neslepí bez chyby ani takhle jednoduchou větu. Smích

  • panvaclav3.8.2017 23:21reagovat

   Jsi sice troll, ale v principu máš v tomhle možná pravdu.

   • majtin3.8.2017 23:38reagovat

    Ano, na tomhle něco bude. To je tak, když máš ve vedení samý konzervativce. Jenže život se neustále vyvíjí a kdo žije jen v omezení tím co je tradičně správné, nedokáže pružně reagovat.

    Nechci přilévat olej do ohně, ale když Stramu vidím, vždy si vzpomenu na Pastoora, ten se taky bezva oblíkal.Smutek

    • Phil Taylor3.8.2017 23:45reagovat

     že vůbec reagujete na tyhle blby, kteří sem chodějí jen prudit ale jejich mančafty /sešiti nebo prádelna / na tom jsou stejně...

 • Koeficient

  Flink3.8.2017 23:10reagovat

  Tak koukám ,že se tu rozmohla panika ohledně koeficientu ,ale dle mně je to zbytečné ,to že plzeň vypadla naopak koeficientu může přinést mnohem víc bodů než když dostavala přes prdel v LM, a slavia je na tom tak že pokud nebude mít zas mega štěstí tak vypadne a bude opět možnost přinést body z EL. Pristi rok Česku zmizí body ze sezony 12/13 a tudíž letošek by měl bejt povedenej a té sezóně 12/13 pohary hrala jem sparta a Plzen (sparta padla s Chelsea a Plzen s Fenerbahce) TZN. Jen dva týmy a to letos muzou bejt 3! Jasně Zlin dá tak dvě remízy a jednu usmolenou výhru ,ale slavia a Plzeň to muzou jeste zvratit v povedenou sezonu. Jinak Bolky je mi líto ale zjevně by tam stejně nic nedali.

  • wasek2611@centrum.cz4.8.2017 0:05reagovat

   Ano, ale dělilo se 4 a ne 5.

    

   dále jsme měli ve skupině oba týmy co měly reálnou šanci uhrát body. Oba týmy postoupily do jara.

    

   Ted? Zlín uhraje max bod. Slávia max 4 plzen taky tak....(jestli se do skupin dostane)

 • 2. LIGA vs. PODÍVANÁ PODZIM 2017

  ouissi3.8.2017 23:03reagovat

  Vzpomínám si, jak jsem v deváté třídě chodil na utkání 2. ligy a sledoval líté boje se soupeři typu Kysucké Nové Město, Baník Prievidza, Vlašim Michalovce a já nevím, kdo ještě. Byla to bída, nedařilo se, nakonec se postup do 1. ligy nějak podařil, byť jsme rozhodně nedominovali.

  Ale ti kluci tehdy bojovali, lítali, běhali, dřeli, každý na hřišti nechal plíce i duši.

  Ale to, co jsem viděl dnes na vlastní oči a minulý týden dvakrát v televizi, už vidět nechci. Že angažování italského trenéra (jakéhokoli, nemám na mysli výslovně Stramaccioniho!) je nesmysl, jsem cítil od počátku, kdy se o té eventualitě objevily první neurčité informace. Odlišnost středomořských fotbalových škol od těch středoevropských je příliš výrazná; jiné jsou technické předpoklady, prostě všechno.

  Nechtěl jsem původně komentovat výběr ”výběr” podíl, ale musím, alespoň krátce.

  Dúbravka - proč? Čtveřice Bičík, Koubek, Budínský, Miller nebyla dostatečně kvalitní? No, tak teď je to určitě lepší. Může mně někdo říci, proč se ta žilinská brankářská hvězda s tím centrem před inkasovanou brankou nesnažila něco udělat? Já nevím, měl jsem to přes polovinu hřiště, ale zdálo se mně, že ho měl, když ne přímo zalehnout po skoku, tak určitě vyboxovat na roh! Že vyklusávající brněnské hvězdě ten černý útočník uteče, mohl vědět po utkání v Bělehradu naprosto jistě.

  K tomu jeste jedna otázka: KDE (a proč) je Bičík)?

  Ben Chaim, Plavšic, Civic - OK, uvidíme, potenciál v nich asi je. Kaya - nevím. A vypadá to, že hned tak vědět asi nebudu. Bohužel. Štetina? Já nevím, v rámci české ligy ho ”uživíme”, takového hráče do středu obrany potřebujeme. Mezinárodně ho čeká ještě hodně daleká a hodně složitá cesta. Čím oslnili osoby, které o tom rozhodovaly, ti ostatní přišedší, vpravdě netuším. Snad Mandjec, dobře, dal bych mu ještě šanci. Ale lenivý Mabubu a ještě lenivější Janko, ty by měli hnát z Letné bez nároku na zpáteční letenku! Přes Vídeň až do moře. Bože, jak je možné, že na to tak očividně oba kašlou a nikomu to nevadí! Tak hlavně že jsme před půl rokem vítězoslavně utržili dlouhé peníze za Dočkala!

  Teď jsme utratili mnohonásobky oné sumy, ale Dočkala se nám nahradit stejně nepodařilo.

  Neměli bychom se nechat zmást tím, že jsme v posledních dvaceti minutách začali jakoby trochu hrát. Oni totiž hosté už v té době začali mezi sebou vtípkovat, v podstatě přestali napadat, nedostupovali tak důsledně jako do té doby. Jinak ano, Ben Chaim, Lafata a Rosický byli určitě lepší než hráči, které vystřídali.

  Má frustrace z toho, co jsem dnes musel sledovat, je obrovská a nějaký čas nic podobného prožívat nechci a nebudu.

  Bojující Spartu přijdu rád podpořit třeba znovu i do 2. ligy, ale většinu tohoto ansámblu už ne.

   

  • wasek2611@centrum.cz3.8.2017 23:10reagovat

   Jop. Bojovnost s těmahle hráče a trenérem bude menší. To je jasný.

    

   A technikou a sehraností jsme ji nedotáhli..

  • DaveACS3.8.2017 23:26reagovat

   Nenapsal jsi, že Mavuba je línej, že ne? Smích

   • ouissi3.8.2017 23:52reagovat

    Napsal jsem ”lenivý”, ale to bude si něco podobného. Nebo že by ne?

     

 • Häcken

  Shrekson3.8.2017 23:01reagovat

  No Evropa nás už stála pár titulů, teď když budeme bez Evropy tak snad bude titul. Bude čas na pořádný trénink a na sehraní hráčů.

  Jako nechápu proč jsme zase přivedli hráče bez přípravy a ještě hrají v základu, Janko taky neměl pořádnou přípravu tak nemůžeme čekat že bude ve formě..

  • adam3.8.2017 23:03reagovat

   Já spíš nechápu, proč přivádíme hráče, jejichž kvality nedokážeme využít. Máme super rychlá křídla (Plvšič, T.B.Ch.) a dáváme jim míče na paty, absolutně ne do náběhů

   • ouki3.8.2017 23:08reagovat

    To je otázka sehranosti

    • adam3.8.2017 23:13reagovat

     Z části ano, ale je to taky o chytrosti hráčů. Štětina například snad třikrát posílal dlouhý míč Plašičovi do hlavičkového souboje. Přece musí dopředu vědět, komu nahrává. Sehranost nám chybí, ale je otázka, jak je možné, že až do takové míry - nejpozději přišel Mavuba a i tak už jsou to více než dva týdny.

     • Chabix3.8.2017 23:16reagovat

      Tak on tím přenášel hru na druhou stranu. Takový míč si obránce buď nepohlídá a Plavšič tam může tvořit, nebo si to obránce pohlídá a buď pošle míč do autu, nebo to srazí k naším hráčům. Proti tomu nic nemám.

      • adam3.8.2017 23:34reagovat

       No to ano, ale musí mu to poslat například do náběhu, ale jakmile mu to pošle na paty nebo do stoje, tak je to předem odsouzené k záhubě. Nehledě na to, že obránce má mrtě času odebrat balón a ještě Plavšiče zbourat. Ale je pravda, že i tak v těch nahrávkách na lajnu byl Štětina určitě úspěšnější, než při přihrávkách na 2m před sebe.

  • Chabix3.8.2017 23:06reagovat

   Tak u nás je problém, že ta letní příprava je hrozně krátká. Navíc nám ani nepřeje moc štěstí, protože marodku máme pořád velkou. Já bych to s těma hostovačkama moc nepřeháněl. 5 hráčů jsme pustili a zatím 10 jsem jich nabrali. V minulé sezóně se ukázalo jaký byl problém s kádrem a to jsme brzo vypadli z Českýho poháru (nevím jak se teď jmenuje)

 • Strama:

  standis3.8.2017 23:00reagovat

  „To bude něco, co musíme vyřešit. Je nás příliš mnoho jenom na ligu. S pány Kotalíkem a Křetínským se rozhodneme, určitě budou někteří hráči uvolnění na hostování.

  To je pozitivum vypadnutí - některé hráče už ve Spartě vidět nechci.

  • Milosh3.8.2017 23:03reagovat

   Dúbravka, Štetina, Mareček, Frýdek, Mavuba, Juliš a Janko odejdou.

   • ouissi3.8.2017 23:06reagovat

    Už aj!

    A Stramaccioniho jim přibalit do kufru!

     

    • Milosh3.8.2017 23:07reagovat

     Stračiatellu tady nechat... bude na Letné ve stánku prodávat pravou italskou zmrzlinu...

     Smích

   • Chabix3.8.2017 23:11reagovat

    Na hostovačky spíš čekám hráče po delším zranění a z postů, kde máme dost hráčů. Takže Nestor, Juliš, Vácha, Vorel, Civič, Piško, Ch. Frýdek

  • Elky3.8.2017 23:12reagovat

   Akorát on se bude chtít zbavit třeba svýho oblíbence Vency, kterej tam aspoň dneska lítal a snažil se. On se podle mě potřebuje chytnout a ještě nám ukáže, co v něm je... Zatím to vypadá, že si na něm Strama zased

   • Chabix3.8.2017 23:22reagovat

    Chaim patří do základu, jelikož ale ještě nemá kondici, tak nehrál od začátku. Strama tam mohl plánovaně poslat Chaima bud za Frýdka, nebo za Kadlece (možná i za Plavšiče, ale to by podle mě nebylo rozumné). Rozhodl se pro Kadlece. Nemyslím si, že by si na něho zasedl. Co se týče Kadlece, tak dneska se mi líbil víc než za celou loňskou sezonu.

 • Pekhartova slova se naplňují:

  Milosh3.8.2017 22:50reagovat

  ”Trenéra Stramaccioniho znám z Řecka, v Panathinaikosu dělal to samé. Tam si během dvou transferových období přivedl snad 17 hráčů, nakonec jim to nevyšlo a teď v klubu trochu nevědí, co s těmi hráči, kteří tam po něm zůstali.”

  Otrávení

  • Pouzar113.8.2017 22:52reagovat

   Smích jak ses jen jmenoval posledně když si to sem 10 přidal .. Není tohle už multipostSPAM = BAN?

   • bady19673.8.2017 23:32reagovat

    asi si myslí že některým tupcům to stále nedošlo

  • Shrekson3.8.2017 22:53reagovat

   Jako kdybych to už někdy četl..

   • kapacitos3.8.2017 23:09reagovat

    Chyba v Matrixu Úsměv

  • Chabix3.8.2017 22:56reagovat

   No tak některé hráče, kterým budem z větší části platit plat, pošleme na hostování do jiných týmů v naší lize, tím ty týmy posílíme a uděláme to Slavii a Plzni těžší. já v tom zas nějaký problém nevidím. A z posil mě zatím nepřesvědčili jen Janko, Civič a Dúbravka, který je i tak stále jedničkou. Takže na hostování spíš pudou hráči s nižším platem, když to trochu přeženu, tak se to Křetínskýmu snad i vyplatíSmích

   • standis3.8.2017 22:58reagovat

    nereagujte na vemena.

  • starákopacka3.8.2017 23:04reagovat

   Taková je realita.

 • xD

  Pouzar113.8.2017 22:50reagovat

  Všem naštvanejm se omlouvám ale pokud opravdu ještě přijde Biabiany tak to bude komedie

   

  goo.gl/gGvzCY

   

  Smích

  • Milosh3.8.2017 22:52reagovat

   To je kopyto. Ten vypadá ještě hůře než Janko.

   Smích

  • Shrekson3.8.2017 22:52reagovat

   Smích

    

    

  • Chabix3.8.2017 22:59reagovat

   Tak ono jde vidět, že Strama do zadních pozic preferuje hráče, kteří mají rozehrávku, kteří jsou do kombinace, takže Stopera spíš bude řešit nějakým záložníkem.

 • Koeficient

  babayoko3.8.2017 22:48reagovat

  Boleslav by stejně v příštím předkole vypadla (nenasazená), takže u ní je to jedno.

  • kilovolt3.8.2017 22:51reagovat

   nikdy to není jedno! vždycky se má bojovat

  • wasek2611@centrum.cz3.8.2017 23:07reagovat

   Hmmm, bělehrad, steua a ti albánci byli taky nenasazení a postoupili...

 • Už se to blíží

  Hajný 883.8.2017 22:48reagovat

  Zmrzlinář ještě dovede tři nechtěné nebo zraněné kousky za pořádný tuzér a nechá se vyhodit a vyplatit. Mise dokonána.

  Pak bude nejrozumnější omluvit se Ščasného nebo Radovi.

80734 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha