Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • pokuta za konateho

  blablabla10.3.2017 16:44reagovat

  jsem fanda plzne, to jen na uvod, na Vaše forum koukám (jako na velkého konkurenta) dlouho a docela často, píšu asi teprve třetí příspěvek, (logicky vzato, pokud nejsem trol, jako že nejsem)ale nedá mě to nenapsat, že to už je do nebe volající, co si fotbalový bafuňáři dovulujou. (ale to není jen v čr, ale celkově, miliardovej ”byznys”, ale totální amaterismus a hlavně alibismus).

   

  jak můžete dostat flastr za bučení na konateho, to mně hlava nebere (byť jsou to drobáky, ale jde o princip). Všem, kdo o čeksje fotbal jen trošku zavadil (vč. moji ženy u plotny) ví, že se na něj hučí bez ohledu na to, jestli je černej, hnědej, bílej nebo ružovej, ale kvůli tomu, jak se zachoval vůči klubu. A nechme stranou, jestli mu máte odpustit nebo ne atd. Každej má nárok na názor. a když mu odpustit nechci a vyjadřuju mu to bučením (ono jak jinak? asi se má dělat jak na malý děcky ”tytyty”?), tak jsem jako nácek a má být na místě flastr s alibistickým ”shováním” se za to, že dle UEFy bučení rovná se rasismus? tvl to už je fakt moc i na mě a to je co říct. ta naše evropská společnost jde (pokud už tam dávno není) fakt do prdele.

  • artaxerxes10.3.2017 17:09reagovat

   Nesouhlasím - pokud budu stejně urážet bělocha i černocha, tak by i důsledek měl být stejný. A popravdě dokud byl na Konaného pískání popř. urážen podobně jako např. je urážen Lžimberského je to dle mého OK.

   Ale hučení na černocha mi už jako rasismus přijde.

   O vybučení nešlo, citoslovce Hu-hu-hu a Bůů jsou nezaměnitelná.

    

  • adam10.3.2017 17:10reagovat

   Já bych s tebou vlastně souhlasil, protože máš z části pravdu, pokud bychom se bavili obecně o ”svobodě projevu”. Nicméně tady jde o to, že pro polovinu té opičí klece nejde o podstatu toho, co Konaté udělal, ale je to pro ně pouze záminka, jak zlegitimovat svoje rasistické choutky. Tady nejde ale jenom o Konatého, to je špička ledovce. Proč bučí jak stádo krav na hráče Dukly, který je pro nás totálně nezajímavý? Proč to každý zápas kdy proti nám hraje hráč, který má jinou barvu prdele než jejich vlastní otec, zavání pokutou?

   • ewzen10.3.2017 17:28reagovat

    Pokuta za toho zrádce je za výjezd do Sudet kde v sektoru hostí jsou i lidé co chodí na protilehlou ale určitě si tam byl a vypozoroval si,že to hučeli jen lidi z kotle.

    • adam10.3.2017 17:33reagovat

     Já mluvím především o našich domácích zápasech. Co se děje na jiných stadiónech je samozřejmě také naší ostuda, ale zodpovídá si za to pořádající klub. Já chodím na protilehlou 10 posledních let a říkám ti úplně upřímně, že jsem ani jednou neviděl nebo neslyšel kolem sebe nikoho rasisticky hučet.

     • ewzen10.3.2017 17:37reagovat

      Já chodim do kotle a z protilehlé sem to slyšel.

     • jb10.3.2017 21:34reagovat

      tak to chodíš možná do prdele, ale ne na protilehlou ,ty trubko Otrávení

      • majtin11.3.2017 8:57reagovat

       Tam jdi ty s tímhle vystupováním. Proč by si jako měl vymýšlet?

    • artaxerxes10.3.2017 17:42reagovat

     Pokud bude kotel kotel pískat na Konateho, tak to lidsky chápu, ikdyž s tím nesouhlasím z důvodu, že tím kotel škodí nejen hráči Sparty, ale Spartě jako takové.

      

     Co prostě neberu jako trest pro ”zrádce” je hučení - tady je zrada jen záminka pro rasistické urážky.

     • ewzen10.3.2017 17:44reagovat

      A když protilehlá pískala na všechny hráče proti Dukle tak to Spartě neškodí ?

      • Sendi10.3.2017 17:46reagovat

       možná jo, ale to se dá každopádně vzít, pískání nebo skandování je ok, ale jakmile jde o barvu pleti, tak to je myslim přes čáru a na stadion to nepatří...a je jedno odkud to jde, to je jasný samozřejmě...

  • majtin10.3.2017 18:07reagovat

   Nesouhlasím v podstatné věci - ti, kteří hučeli na Konatého, tak kdyby na něj nehučeli, tak by na něj pískali. Ale tady prostě využili toho co se stalo a řekli si, proč bychom pískali, zahučíme si na negra a prostě se to hodí na to, že to není rasismus, ale trest za Timiho letní podraz.

   • ewzen10.3.2017 18:11reagovat

    A čísla sportky taky víš ?

    • majtin10.3.2017 18:21reagovat

     Ale no tak. A i kdyby tomu takhle nějak nebylo, jako že tomu nevěřím (když tak mi to vysvětli), to těm lidem nedojde, že když budou hučet z jiných než rasistických důvodů na černocha, že za to bude klub popotahován - svazem, médii? Že se vnější svět nedovtípí, že se hučelo z posvátných důvodů a bude je odsuzovat .Tady těch 60 tis. je zanedbatelná částka, ale spíš to vrhá špatné světlo na klub.

     • ewzen10.3.2017 18:27reagovat

      Už to tu bylo vysvětleno xkrát a nemělo to smysl takže je to zbytečné. Za mě o barvu nejde. I kdyby to takhle udělal Kadlec tak na něj budu nadávat a pískat. Což sem vlastně dělal i v neděli. Ale nedej bože kdyby byl černej.

      • majtin10.3.2017 19:26reagovat

       Já myslím, žes to totálně zamotal a neodpověděl si na co jsme ptal. Samozřejmě, že tady nikdo není tak hloupý, aby nepochopil, že nadáváte a pískáte na Timiho za to, jak se zachoval v létě.(Ponechme stranou jestli je to fér po té, co byl potrestán, makal a slušně a věrohodně se omluvil).

       Ale proč se na něj občas hučí ? Proč to nikomu z hučících nedojde, že si to svazové orgány, média, veřejnost spojí s tím, že hučení na Timiho má souvislost i (všimni si toho písmena ”i”) s rasismem ?

       Hučeli byste i na Kadlece ? V tom případě napiště na UEFA a požádejte o výjimku, že tady používáte hučení stejně jako pískot a jestli byste teda nemohli hučet legálně.

       No a jestli chcete bojovat až do konečného vítězství nad všema disciplinárkama za svý právo hučet z posvátných důvodů, no tak to Bůh opatruj Spartu.

       • Ondra..10.3.2017 20:37reagovat

        booing vs hu hu hu

         

        Věčné téma. Zatímco booing je jeden z nejsilnějších zážitků na fotbale, miluju, když to anglický publikum na někoho rozjede a nechtěl bych v tu chvíli být v jeho kůži, tak Hu hu hu je jednoznačně rasistický, je to prasárna a nesnáším to. Ale doba se mění a i v tomhle jsme pokročili. Když v 90. letech přijel na Letnou AC Milan s nejlepším hráčem Evropy Georgem Weahem, tak to bylo 100% hučení a bylo štěstí, že tehdy UEFA nebyla tak úzkoprsá jako dnes, protože bychom ještě teď spláceli pokuty a stadion by se otevíral postupně 10 let sektor po sektoru Úsměv Já to zcela upřímně teď vnímám tak, že i na našich tribunách už převládá booing, ale samozřejmě se do něj přidá pár jedinců, kteří se svezou a jedou hu hu hu. Při poslední aféře Breznaník/Gebre bych řekl, že to bylo 60:40, teď u Konatého už je to tak 80:20 pro booing. Ale samozřejmě i to hučení je slyšet dost nahlas a kdo si tam chce najít záminku pro trest, ten si ji najde snadno. Já třeba bučím, protože pískat neumím (např. před čtyřmi lety na Limberskýho nebo v létě na jednoho hráče z Bukurešti)

        • majtin10.3.2017 20:52reagovat

         Dobře, tohle je přínosný příspěvek přímo z epicentra. Samozřejmě,já to chápu, jen jestli to pochopí a rozliší delegáti, média a veřejnost.

         • Ondra..10.3.2017 21:45reagovat

          Z epicentra?

           

          • majtin11.3.2017 9:01reagovat

           Nevysvětluj si to ve zlým. Dobře, přesněji myšleno ze středu dění.ÚsměvChtěl jsem napsat zpráva z první linie, ale to se dá taky vyložit všelijak.

           • Ondra..12.3.2017 8:00reagovat

            Na použitém výrazu nezáleží, mně to vyznělo, jako bych měl chodit do kotle.

 • Vykopali jsme Ligu mistrů pro sešívky?

  honzaspartan10.3.2017 16:36reagovat

  LM pro Slávii bohužel není utopie. Stačí, aby LM i EL vyhraly týmy, které se do LM kvalifikují z domací souteže, a šikmooká Srábie půjde rovnou do skupiny díky národnímu koeficietnu, který jsme v minulých letech vykopali hlavně my a na kterém se oni vůbec nepodíleli. To je tak typicky slávistické, až o není ani vtipné.

  Všechno jim hraje do karet. Sparta je dlouhodobě sužovaná velikou marodkou a přesto jako jediná postoupila v EL do jarní fáze, zatímco sešívanci si vypadli už v překole a mohou se celou sezonu soustředit jen na ligu. A Plíseň už netlačí rozhodčí jako dřív, kdy jsme s ní sváděli těsné souboje o titul. To Řezníkovo vyloučení by bylo dřív naprosto nereálné a naopak by se jistě nějak zařídilo vítězství západočeských BerbrBoys.

  To se to těm rejžožroutům hraje. Doufám, že pokud ligu opravdu vyhrají, tak do té LM přímo nepostoupí, to si po jedné povedené sezoně nezaslouží.

  • Tashunka Witko10.3.2017 18:58reagovat

   Pokud teď AS Roma vypadne s Lyonem, tak je nepravďepodobné, že by se vítěz EL kvalifikoval do LM z domácí soutěže.

   • badkotzing10.3.2017 20:56reagovat

    AS Roma vypadne, předkola se budou hrát každopádně

    • asgard3310.3.2017 21:33reagovat

     To není tak jisté,kromě AS jsou ve hře další 4 varianty a podle mého odhadu min. 3 z z té pětice budou ve čtvrtfinále.Besiktas má dobrou výchozí pozici a v Turecku má zaděláno na titul,Anderlecht má výbornou výchozí pozici a doma se bude rvát až do konce s Bruggama,Manch.U. má dobrou výchozí pozice,ale doma bude mít složité dostat se na 3.místo a Ajax po prohře 1:2 pořád hraje o postup,ale doma bude těžko sesazovat Feynoord.Na definitivní soudy je ještě dost času.

 • Pokuta

  DJDriver10.3.2017 13:07reagovat

  Bohužel je to jen problém klubu. Když se nedokáže dostatečně vymezit proti nekteremu druhu lidí co navštevujou zapasy ACS.

  • Jerababa10.3.2017 13:54reagovat

   Právě. Stačí přeci podat oznámení na neznámého pachatele, dodat videozáznamy policii a pokutu vymáhat na těch, kteří budou usvědčeni. V dnešní době přece nemůže být problém pokrýt stadion dostatečně výkonným videozařízením.

   • LukyACS10.3.2017 15:03reagovat

    A jak těm lidem na základě videa dokážeš, že dělaj ”huhuhuhu”?

    • Jerababa10.3.2017 15:19reagovat

     Audiotechnika na špičkové úrovni dokáže i tohle.

     • adam10.3.2017 15:54reagovat

      Možná se pletu, ale nenaráží tohle všechno v našich podmínkách na legislativní omezení? Respektive že klub v ČR si prostě bohužel nemůže s těmi nýmandy dělat to samé co klub v Anglii?

      • P_YF0910.3.2017 16:32reagovat

       Mně se líbí, jak zdejší forum žije v iluzi, že vedení se chce těch ”nýmandů” zbavit 😂😂 samozřejmě, že nechce.

        

       Ještě bych rád věděl, kdo z vás se schází s hráči třeba a má tak informace z první ruky a ví pak, jak se věci mají.? Nikdo. Tak tu přestaňte rozumovat.

       • Srdcař Plavšič10.3.2017 16:36reagovat

        Mě vlastně zaráží, že tu všichni schvalují režim nastolený asociací. Sparta dostala pokutu, ale za co? Za hučení na vlastního hráče? Co jim je do toho? Za rasismus? Jaký?

        • artaxerxes10.3.2017 16:49reagovat

         Kotel na Lžimberského nikdy nehučel, ale pískat na něj a urážel ho.

          

         Ale jakmile je to Konané, tak se hučí.

         Prostě jen kotel potřeboval záminku a teď si to náckové užívají.

          

          

         • Srdcař Plavšič10.3.2017 16:51reagovat

          A to dokážeš jak? Jak to dokázala asociace? Prostě buzerování za nadšeného potlesku přihlížejících, jakkoli slepých.

          • daweee10.3.2017 16:55reagovat

           A neni to pravda?

           • Srdcař Plavšič10.3.2017 17:12reagovat

            Opačně - je to pravda?! Máš důkazy?

            • Sendi10.3.2017 17:28reagovat

             Ty jedeš teda:) Na Konatého se řve huhuhu, narozdíl od všech ostatních hráčů, který jsou stran fanoušků uráženi, na čemž to tvoje ”máš důkazy?” vůbec nic přece nemění. Nedělej ze sebe vola...

             • Srdcař Plavšič10.3.2017 18:01reagovat

              Na rozhodčího se v poháru nehučelo? Jakou měl barvu?! Nedělej ze sebe vola.

            • artaxerxes10.3.2017 17:30reagovat

             My tvému kotli nasazujeme psí hlavu - tak proč ho nebráníš ty. Tak nám dokaž, že lžeme a kotel je čistý.

             • Srdcař Plavšič10.3.2017 17:58reagovat

              Házení perel sviním. Člověk, který je schopný akceptovat argumenty jiných, netleská servilně bolševickým nařízením asociace jako blb.

            • daweee10.3.2017 18:40reagovat

             Krom toho co zminil Sendi, tak tohle je presne situace, na kterou lze aplikovat opacny dukazni bremeno. Dokaz mi, ze na Konateho se, jakozto na jedineho, huci z jinych nez z rasovych pohnutek. Na Sparte bylo v minulosti vic hracu, kteri zradili. Na vsechny se piskalo, nehucelo. Navic kdyz k tomu pripoctu huceni na Olyianku, nebo jak se to pise, tak je to uplne jasny.

        • LukyACS10.3.2017 16:52reagovat

         Třeba hučení na Olayinku byl evidentní rasismus.

         • Srdcař Plavšič10.3.2017 16:54reagovat

          Což je teď naprosto marginální problém, jelikož za to Sparta potrestána (ještě) nebyla.

          • daweee10.3.2017 17:01reagovat

           Marginalni problem, protoze za to Sparta nebyla potrestana? Aha.

           • Srdcař Plavšič10.3.2017 17:11reagovat

            Přesně tak. Zmíněný hráč nemá s touto diskuzí nic společného. Kdyby sis všiml příslovce teď, možná bys pochopil. Ale jenom možná.

            • majtin10.3.2017 18:14reagovat

             Proč nemá zmíněný hráč s touto diskuzí společného ? Diskuze začíná příspěvkem:”Bohužel je to jen problém klubu. Když se nedokáže dostatečně vymezit proti nekteremu druhu lidí co navštevujou zapasy ACS.”.

            • daweee10.3.2017 18:37reagovat

             Aha, tak ja rasismus na stadionu (a kdekoliv jinde) povazuju za problem kdykoliv. Asi jsme holt byli jinak vychovani. :)

       • Spartička8810.3.2017 16:38reagovat

        Když se teda scházíte s hráči, proč neřeknete na rovinu jak se věci mají?

      • artaxerxes10.3.2017 16:42reagovat

       Tohle na nic nenaráží - je to stejné jako u monitorování hovorů na zákaznické lince.

       Pokud nesouhlasíš, tak položek telefon nebo nejdi na zápas.

        

       Dokonce několik let zpět spartaforever řešili jestli můžou po nich chtít občanku- Úřad pro ochranu osobních údajů jim odpověděl, že to je ok ve smyslu : můj dům moje pravidla.

     • LukyACS10.3.2017 16:48reagovat

      Tak to by asi stálo podle mě tolik, co pokuty za sto let. Navíc, ani mně by se nelíbilo, že by mě někdo šmíroval kamerou a ještě poslouchal. Tohle dle mě patří do minulýho režimu.

      • adam10.3.2017 17:15reagovat

       Ne to mě taky ne. Ale na druhou stranu, kdyby jsi u sebe doma pořádal akci a přijít by mohl kdokoli z ulice, nepořídil by sis ty kamery taky?

  • adam10.3.2017 15:53reagovat

   Je to přesně tak, ale bohužel nejde pouze o vedení klubu. Charakterově nejlepší to nemůže být ani uvnitř kabiny. Protože jak si jinak vysvětlit, že poté, co parta opic v kotli bučí na vlastního hráče (a to i během útočení vlastního týmu) a tím škodí úplně všem, jdou tleskat před kotel? Zatím neproběhlo ani jedno vyjádření kohokoli ze Sparty, že něco takového odsuzuje. V týmu prostě nemáme žádnou opravdu silnou osobnost, o vedení klubu ani nemluvě.

   Mimochodem to, že je kotel dlouhodobě přesvědčený o své nenahraditelnosti, samo o sobě vypovídá o jejich členech. Že nebude choreo? Ok, ale kolik jich kromě celostadiónových dohromady během roku je? Že nebude fandění? Blbost, bez protilehlé by kotel stejně nebyl skoro slyšet. Že nebude pyro? Díky bohu.

 • Boleslav

  Ludvik210.3.2017 11:45reagovat

  Naší jedinou nadějí je brát Mladou Boleslav jako součást Prahy, protože když Sparta vyjede v lize mimo hlavní město, téměř nikdy nevyhraje. Za poslední období si pamatuji snad jen Olomouc a Hradec Králové.

  • HomelessOnWifi10.3.2017 12:00reagovat

   Ja mam dojem, ze o tom mluvili behem utkani s Jabloncem, a ze ty 2 posledni vyhry jsou fakt Hradec a Olomouc...

  • dominik2710.3.2017 12:38reagovat

   Jednou se to zlomit musí. Nakonec výhra s Boleslaví by byla opravdu hodně cenná. Není nikde psáno, že Sparta uhlídá aspoň to třetí místo, ale po výhře nad Boleslaví by ji už reálně ohrožoval jen Zlín.

    

   Na druhou stranu jsem nepochopil ani řeči o tom, že titul už je pryč. Kdyby Sparta vyhrála příštích šest zápasů a porazila tak všechny týmy ze špičky tabulky, pak by se asi rázem stala favoritem na titul. A vyhrát nad Plzní nebo Slavií není úplné sci-fi. Naopak si myslím, že v těch zápasech se bude hodit osvědčená taktika ze zabezpečené obrany na rychlé brejky.

   • Ondra..10.3.2017 12:53reagovat

    To, nejen zdejší, vzdávání titulu po 19.kole je ještě větší ostuda, než vnitřní války na tribunách. Smutek

    • dominik2710.3.2017 14:06reagovat

     Nejhorší je, když to přiznávají sami hráči. To je jak kdyby říkali: ”Už na nás letos chodit nemusíte.”

   • majtin10.3.2017 13:03reagovat

    Tak bodově a teoreticky to není zas takový problém. Ale z hlediska na jaře předváděné hry, to problém je, proto z ní si odvozuju, že Slavia moc body ztrácet nebude. A my jsme měli s klokanem a zvlášť s Duklou kliku, že jsme o body nepřišli na základě toho co se dělo na hřišti. V Jablonci byl ten výkon krapet lepší než v těch dvou domácích zápasech, ale zase to bylo bez bodu. Když si porovnám v jakém stylu zvítězila Slavia třeba ve venkovních zápasech (i na podzim) - Hradec, Brno, Zlín, teď Příbram, tak nepředpokládám jejich velké ztráty - a potřebujeme na ně nahrát sedm bodů ( protože těžko tam vyhrajeme o 3 góly nebo o 2, že bychom měli lepší skóre). Takže ten titul je předčasné vzdávat, ale chce to chytit formu a hlavně zbavit se té rozháranosti uvnitř klubu.

    • dominik2710.3.2017 14:05reagovat

     Forma Sparty i Slavie se může změnit ze dne na den. Pokud se nemýlím, tak Spartě už se uzdravil Mareček. Věřím, že ač je jako hráč celkem nenápadný, tak hodně pomůže. Slavia teď bude pod větším tlakem. Už to není o tom, že by útočila ze zadních pozic, teď musí hájit své umístění a to mi přijde daleko těžší. Například očekávám, že v derby bude chtít být hodně aktivní, což by Spartě mělo vyhovovat.

     • majtin10.3.2017 14:25reagovat

      Tak je to kvalita a hlavně zkušenost. Věřím, že když bude nějaká kostra ze zkušených, např. Mazuch - Marec - Kadlec V. - Šural, tak že ti mladí jsou schopni to oživit, odmakat. Ale Juliš, Čermák nebo Sáček i když mají kvalitu, tak hlavními tahouny v boji o titul být ještě nemůžou.

      • dominik2710.3.2017 14:45reagovat

       Mně přijde, že Juliš hlavně trochu trpí, když má být na kraji zálohy. Přijde mi, že se tam vyloženě obětovává pro tým, čehož si cením. Nejlepšího Juldu pamatuji, když hrál ve dvoučlenném útoku za béčko vedle Timmyho Konatého.Úsměv

   • Ludvik210.3.2017 13:44reagovat

    U Holoubkovo Sparty si nemyslím, že je reálné udělat tento rok titul. Ta síla z toho mužstva prostě není cítit. Herně nás přehraje téměř kdokoliv. Bohemka hrála vyrovnanou partii.

  • Ondra..10.3.2017 12:54reagovat

   Musí to být předměstí Prahy, když se tam na výjezd chodí pěšky ;-)

   • Ondra..10.3.2017 12:54reagovat

    *resp. součást

   • Poldi10.3.2017 12:56reagovat

    Kolik vás letos jde na memoriál? :)

    • Ondra..10.3.2017 14:14reagovat

     Bude to dvouciferné číslo. Úsměv Ale konečný stav zatím nevím, většinou se někdo přihlásí na poslední chvíli.

     • Poldi10.3.2017 14:25reagovat

      Prima :) to rád čtu.

  • Furia Ceca10.3.2017 13:51reagovat

   Boleslav si nás vodila už v léťě doma. Tentokrát přijde celá vesnice a povodí si nás jak Jablonz.

   • spartas10.3.2017 14:07reagovat

    tvůj pesimismus začíná bejt otravnej, Dane

    • Furia Ceca10.3.2017 15:04reagovat

     Nevidím důvod k optimismu. Kabina rozhádaná, to se nezmění jen tak ze dne na den... Herní forma taky bída. A Křetínský nejsem, Dane!

     • spartas10.3.2017 16:03reagovat

      To jsem nepsal, Dane

 • Rosa

  HomelessOnWifi10.3.2017 9:04reagovat

  At ukonci oficialne karieru a pripravuje se individualne dal. Zbavil by sebe i Sparty tlaku kvuli jeho osobe a pak by mohl nastoupit na ”tajnacku” jak pepa Chovancu.

  • Furia Ceca10.3.2017 10:01reagovat

   Jakýho tlaku? :-D Jediný tlak na sebe vytváří Kasík, že o tom nesmí twítovat.

  • ACSOLDBOY10.3.2017 11:02reagovat

   On jí ”ofiko” ukončí až v letní přestávce.... Rosa si už ostrý zápas za áčko nekopne!

 • Evropa

  Sendi9.3.2017 23:00reagovat

  No...tak když to tak člověk sleduje a porovná výkony a zápasy v Evropskejch soutěžích s naší ligou, tak prostě bohužel se vkrádá myšlenka, že Český týmy do těch soutěží vůbec nepatřej...neskutečný ročníky se letos hrajou...neskutečný:)

  • Mates9.3.2017 23:11reagovat

   Já si tam teda český týmy dokážu představit - momentálně třeba Slavii, ze který srší síla a sebevědomí. Tyhle atributy teď chybí nám a Plzni, ale není to nic, co by nemohlo být za pár měsíců naopak.

  • P_YF099.3.2017 23:12reagovat

   Muze za to kotel, kdyby nehucel na Konateho, tak hrajeme na urovni Bayernu!!

   • Tašunka Kvítko9.3.2017 23:30reagovat

    V kotli jsou bojovnici, ale nesmí sršet nenávistí k našemu kmenu! Kotelničtí bojovníci nás ochrání před nepřítelem, hlavně v cizích lovištích@👹

    • Srdcař Plavšič9.3.2017 23:31reagovat

     Já se bavím. SmíchSmíchSmích

    • ajosek9.3.2017 23:39reagovat

     tašunko a co Křéťa-je to velký náčelník?Smích

    • denny10.3.2017 12:51reagovat

     Jdi do prdele!

  • LukyACS9.3.2017 23:46reagovat

   Tak kdybys viděl vloni Spartu v EL a pak jí porovnal s tim, co hrála v lize, tak bys asi taky čuměl, nebo třeba letošní výkony se Sotonem a Interem vs liga Úsměv

   Tam se hraje prostě jinak, víc otevřenější fotbal a to Spartě a dalším mančaftům, co v lize dobývají, svědčí. Hlavně v EL naši hráči podávají výkony na hranici možností. Já nám v EL zase věřím a Slavíci asi budou mít kvalitu na skupiny taky v pohodě. V LM by to bylo horší, ale tak prostě ten rozdíl mezi elitníma klubama a náma bude vždycky velkej

   Úsměv

   • Tashunka Witko9.3.2017 23:52reagovat

    Slavia se do žádné skupiny nedostane. Vypadne už v předkole !

    • Srdcař Plavšič9.3.2017 23:53reagovat

     Pravděpodobně je předkolo nemusí zajímat.

    • LukyACS9.3.2017 23:58reagovat

     Bude mít 2 šance a jednoho nasazeného dají.

     • Tashunka Witko10.3.2017 0:29reagovat

      Nesmíš tak podléhat sešívanému mediálnímu šílenství. Lvi šli spát a tak hyena vylezla z brlohu, hoduje, slaví a myslí, že už je taky skoro jako lev, když má chlupy za ušima.

      Do léta tahle bublina splaskne a Slavia nemá potŕebnou kvalitu, aby se dostala do skupinové fáze.

      • hombre10.3.2017 0:48reagovat

       Smích, zas bych je nepodceňoval. EL můžou dát, LM je utopie. Ale jak říkáš, bublina asi splaskne. My se zvednem, stačí jeden dobrý zápas a chytnem vlnu.

       • Francoa10.3.2017 7:56reagovat

        Nebo pár špatných a chytnem Vrbu.

 • zrušit kotel

  kilovolt9.3.2017 21:10reagovat

  tím bych začal

  • Azog9.3.2017 21:29reagovat

   Já bych vrátil čas a začal bych tím,že bych Konatého prodal.Ikdyž ho vlastně dle rozhovoru Otavy ani ty Rumuni moc nechtěli.

   V tom případě nechat v juniorce do konce smlouvy nebo ho poslat do Dukly za Nestora.Vracet ho byl absolutní nesmysl.Jestli někdo čekal,že to na tribuně a v kabině bude dělat dobrotu,tak je to neskutečně naivní blázen.

   Zrušení kotle nic nepřinese.Problémy jsou i v jiných sektorech.

  • P_YF099.3.2017 21:53reagovat

   Kotel nemuze za vase posrane zivoty ;(

   • Pavel009.3.2017 22:06reagovat

    Černoši nemůžou za vaše posraný životy Úsměv

    • honzaspartan10.3.2017 16:37reagovat

     Ale můžou za posraný zápasy, když nedokážou pochopit, že se žlutou kartou na kontě musí chodit do soubojů trochu jinak.

  • PohanACS9.3.2017 23:06reagovat

   A chorea budeš připravovat v editoru FIFY nebo PSA?

   • adam9.3.2017 23:41reagovat

    Pokud by Sparta měla už jenom ty ušetřené peníze z pokut zaplatit lidem za tvorbu chorea, jistě by se někdo rád přihlásil.

   • Furia Ceca10.3.2017 8:18reagovat

    Dvě chorea s prskavakama ročně zvládneme i s vedlejší mateřskou školkou...

 • pokuta za chovani fans ke svemu hraci

  Dub9.3.2017 17:23reagovat

  bravo!a pokutu zaplatej?

   

  http://fotbal.idnes.cz/sparta-disciplinarni-komise-ligove-fotbalove-asociace-p15-/fotbal.aspx?c=A170309_165613_fotbal_min

  • P_YF099.3.2017 17:34reagovat

   ne ;)

  • P_YF099.3.2017 17:36reagovat

   Proc se v prvni rade nepozastavis nad absurditou tyhle pokuty? to uz by Sparta mela byt pokutovana i za reakce v poslednim zapase na Kadlece ne? Obraceny rasismus a vy tomu tady jeste budete tleskat

   • Dub9.3.2017 17:44reagovat

    Kdyz neco zavinim a nekdo jinej za to plati pokutu,tak nehledam chybu jinde.

   • Mates9.3.2017 17:46reagovat

    Nekteri prave ale vyuzivaji tyhle situace a buci na nej s rasistickymi umysly.

  • Furia Ceca9.3.2017 17:52reagovat

   Ne. Ve VW montovnách budou směle huhuhuovat dál a hráči jim půjdou ještě zatleskat po skončení zápasu.

   • P_YF099.3.2017 17:58reagovat

    Jjjj zdravim z montovny 😂😂

    • denny9.3.2017 18:32reagovat

     Ty tak maximálně z pracáku!

  • AlaMierda9.3.2017 18:27reagovat

   tak a teď přichází řada na ty pravé velké Sparťany, kteří neodpouští a hrdě se bijou na prsou, jací jsou srdcaři. Je to velice jednoduché, stačí se postavit k tomuto problému čelem, srabácky se neukrývat před zodpovědností a tu pokutu za Spartu zaplatit, když jí způsobily. Přeci nikdo by neměl záměrně škodit Spartě a způsobovat klubu jakkoukoliv škodu ne?

   • adam9.3.2017 18:33reagovat

    Největší ostuda je na tom samotný fakt, že vedení Sparty už x let nedokáže najít způsob, jak tyhle vygumovaný lopaty ze stadionu či výjezdů vyhnat. To že si tam daní jedinci kompenzují svoje mindráky je věc druhá, kdyby měli průměrné pokuty zaplatit ze svého, tak nemají rok co jíst při svých platech. Já doufám, že kotel co nejdřív zavřou.

    • Tašunka Kvítko9.3.2017 19:42reagovat

     Neřekl bych lopaty. Jsou to bojovníci, ale musí si uvědomit, že jsou na cizí půdě a ctít zákony daného kmene.

     • Furia Ceca9.3.2017 20:05reagovat

      Bojovníci :-D

    • Srdcař Plavšič9.3.2017 19:54reagovat

     Realitou bys byl velmi zaskočen.

     • adam9.3.2017 20:10reagovat

      V jakém smyslu myslíš přesně?

      • DaveACS9.3.2017 20:24reagovat

       Je to inteligentní skupina vysokoškoláků, mají za sebou spoustu projektů

       • Furia Ceca9.3.2017 20:27reagovat

        Úplná elita národa. Pražská kavárna. Intelektuální veličiny. Akademici. Filozofové. Sociologové. Gynekologové a jaderní vědci.

        • captain_obvious9.3.2017 20:30reagovat

         Kryšpín army.

       • Srdcař Plavšič9.3.2017 20:51reagovat

        Je to tak.

     • AlaMierda9.3.2017 22:27reagovat

      jediná realita je, že se pravidelně shovávají v davu a když dojde na nějaký průser, tak vždy za ně vše platí klub. To je jediná realita těchto ”hrdinů”

  • kilovolt9.3.2017 20:53reagovat

   naúčtoval bych to tzv. kotliSmích

 • MB

  Dynamo9.3.2017 13:19reagovat

  Tak v MB nás píská Orel.

  • Tašunka Kvítko9.3.2017 13:25reagovat

   To je dobré znamení pro naše rudé bojovníky.

  • Poldi9.3.2017 14:56reagovat

   Ještě že ne Ortel

   • MarekKincl9.3.2017 15:40reagovat

    No, spousta lidí z kotle by to určitě kvitovalo s povděkem. SmíchSmíchSmích

  • lidoop9.3.2017 15:26reagovat

   Snad nebude muset při sporný situaci volat Poštolku.

 • Ctvrta hvezda..

  wasek2611@centrum.cz9.3.2017 12:20reagovat

  Doufam, te se doziju toho, ze budeme mit naf znakem misto 3 hvezd 4....doufal jsem pred par lety i v 5 ale toho se fakt asi nedoziju :(

  • Tašunka Kvítko9.3.2017 13:06reagovat

   Našim rudým bojovníkům, kteří se perou do krve v našem svatostánku, musí pomoci i naše kmeny. A posléze budem všichni hodovat a pít ohnivou vodu.

   • dominik279.3.2017 13:28reagovat

    Jaký má smysl tady parodovat jiného uživatele?

    • Funin9.3.2017 13:32reagovat

     myslim, že ti neodpoví

    • Tašunka Kvítko9.3.2017 14:47reagovat

     Nesnažím se být parodie nékoho a ani opravdu nemíním.Odmala jsem obdivovatel Verneovek vasternů a Mayovek.

     • denny9.3.2017 16:19reagovat

      Každopádně jsi trapnej!

      • Tašunka Kvítko9.3.2017 16:25reagovat

       Z jakého důvodu? Bìlý Tesák byl obsazen.

      • Capo9.3.2017 17:20reagovat

       Nereagovat, vypadá to na nějaký děcko, který si připadá strašně vtipnýÚsměv

76055 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha