Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Nove dresy

  Víťák z Cé Osmičky13.5.2017 14:40reagovat

  Tak z toho, co zveřejnila Sparta na IG, muzu richt rovnou, že se dresy pro příští 2 sezony nepovedly.

   

  Kopie tech, co jsme meli pro roky 11-13

   

  • DaveACS13.5.2017 15:08reagovat

   Mně se ten vzorek líbí moc, uvidíme, jaký to bude komplexně

  • ap189313.5.2017 15:11reagovat

   Dovolím si nesouhlasit. Z hlediska trendů a měnící se doby je dobře, že jdeme s dobou a chceme hledět do budoucnosti. K tomu také podle mých informací mají nové dresy směřovat. Moderní doba.

   A dresy stejné nejsou ;-) Úsměv

  • trinact13.5.2017 15:21reagovat

   Mě se i ty 4cm čtvereční líbí víc než letošní.

 • útočník

  AlaMierda12.5.2017 23:25reagovat

  znovu se ukázalo, že nám chybí jeden vysoký důrazný útočník. Takového hráče má snad každý tým v lize. Slavia Škodu, Mešanoviče, Plzeň Bakoše, Krmenčíka. Prostě někoho kým si můžeme pomoct nákopem a on ten míč vyhraje, někoho koho poslat na závěrečné minuty, aby to tam trochu pomlátil, navázal na sebe hráče, udělal prostor ostatním a mohli tam lítat centry. Vždyť ty stopeři to mají v osobních soubojích s těma našema borcema hrozně jendoduchý, když je ten souboj nai nebolí. Nepočítám Šuralovo tradiční fauly, nejlépe v situacích, kdy je stoper soupeře v těžké situaci a on ho vysvobodí hloupým faulem rukama.

  • hombre12.5.2017 23:53reagovat

   Máme Matěje, ale nevím, co s ním je. Ale to co jsi napsal, je pravda. My už máme nějakou šanci a zhatí to náš faul. V tom vyniká Šural, Lafata, Vácha - co zákrok, to faul. My se posmíváme Krmenčíkovi, ale on je ve vápně důrazný a jde vidět a podrží balon. My máme výškový deficit od A mužstva až skoro po mladší dorost.

   Potom záloha, to je unikát, má někdo v lize horší a pomalejší zálohu než my? Každý nás přetlačí a má lepší fyzičku. V každém zápase ztrácíme střed hřiště.

   • victorlima13.5.2017 8:25reagovat

    Hombre to tu opět načal. Nemáme moc dobrou fyzičku. Vata jí měl prý strašnou. Je tu už půl roku a déle jak do 20 min. druhé půle už nestačí. Dva rychlý sprinty ho vyřadí na pět minut ze hry. Co dělali s ním kondiční trenéři toho půl roku??? Dalo by se pokračovat i s dalšími. Možná by Ti hráči, hráli zcela jinak, kdyby nemuseli přemýšlet nad každým krokem. Když jsem viděl Lyon s Ajaxem, tak v takovém tempu by nás braly křeče od 20-té minuty.

  • DanSparta13.5.2017 7:45reagovat

   Ježiši, k čemu kupovat kopyto, když máme Pulkraba? Tohle nakopávání když se nedaří je k ničemu, to není fotbal

   • AlaMierda13.5.2017 8:01reagovat

    já o kopytech nic nepíšu, píšu vysokého důrazného útočníka. Vymažte si z hlav tu blbost, že vysoký důrazný hráč = kopyto, jen protože u toho nevypadá tak ladně, jako menší hráči. Když to nejde fotbalově, tak prostě pomůžeš dlouhým míčem i to je prostě fotbal. Stejně tak jako když prohráváš, tak do tlaku a na centry se ti vysoký důrazný hráč prostě hodí. Už jen tím, že naváže hráče a dělá prostor.Jen si vzpomeňte, třeba na Bonyho(byť ten neměl takovou výšku, ale sílu, výskok a důraz) nebo Kweukeho. Nebo třeba v Manchesteru nějaký Ibrahimovič. K čemu ti je hrát fotbal po vápno zvlášt když prohráváš, když pak vše končí na hlavách a nohách soupeře? A na Pulkraba moc nespoléhejte, protože ty jeho zranění hlavy a otřesy mozku mu taky můžou kariéru zničit, jako Lindrosovi.

    • AlaMierda13.5.2017 8:02reagovat

     a naši obránci a hráči mají stabilně problémy s tímhgle typem hráčů.

   • asgard3313.5.2017 9:13reagovat

    Stejně tak duchaplně se můžeš ptát,k čemu jsou Škoda ve Slavii,Krmenčík v Plzni,Doležal v Jablonci,Vaněček v Teplicích,Holenda v Dukle , Wágner v Karviné,Magera v Bolce,Beauguel ve Zlíně, Řezníček v Brně,Koné ve Slovácku,Rabušic v Jihlavě atd.Skoro každý tým v lize takový ”kopyto” v útoku má,jenom my se tvrdošíjně snažíme bourat houževnatou,narostlou a důraznou obranu soupeřů s dvojicí trpaslíků Lafata,V.Kadlec.Stejně tak naši soupeři v Evropě mají v útoku obvykle nějakého Buchara Bucharoviče nebo svalnatého černouška typu Horrau a tihle rabijáci vždycky naší cukrovatovou obranu rozmetají na cucky.Jestli něco dělalo nejlepší výsledky,úspěchy a tituly Sparty v posledním čtvrtstoletí,tak to bylo spojení kreativních, technických záložníků s urostlými,důraznými hroťáky a výbornými hlavičkáři ve vápně soupeře , jinak rečeno s těmi kopyty/vemeny/poleny,jak se tady s oblibou říká všem vysokým nebo silovějším hráčům.Pro mě je spíš zarážející,že takový kopyto/vemeno/poleno tady chybí od léta 2013,kdy odešel L.Kweuke...

    • LukyACS13.5.2017 12:39reagovat

     Je rok 2017.

     • asgard3313.5.2017 12:51reagovat

      No a ? Samotný letopočet nemůže za úpadek Sparty.

      • LukyACS13.5.2017 14:07reagovat

       Že se fotbal dost změnil, dneska snad nikdo z lepších týmů nehraje na věž typu Kincl nebo Lokvenc a ty s tím chceš bejt úspěšnej?

       • asgard3313.5.2017 17:03reagovat

        Na mně nesejde,podstatné je,že s tím byla vždycky úspěšná Sparta.Podobně vznešenými řečičkami o ”příšerném fotbale” nebo ”nakopávané” z 90.let se ohánějí akorát momentálně nebo dlouhodobě neúspěšné týmy (u nás platí bohužel obojí),což je strašně nebezpečný sebeklam.O přínosu Lokvence pro náš herní způsob vůbec nehodlám diskutovat a i ten často vysmívaný Kincl se podílel nejen na 2 titulech a účastech v LM,ale dokonce na 2 postupech ze skupiny LM.O tom se může všem Holkům, Kadlecům,Marečkům,Váchům,Lafatům a dalším idolům dnešní ”ultramoderní” (ve skutečnosti neúspěšné) Sparty jenom zdát.Máme hrát takovým stylem,který je optimální vzhledem k našim možnostem a né si tady hrát na Real/Barcu/Bayern, když na to jasně nemáme,neumíme to,nesedí nám to a nic nám to nepřináší...

      • LukyACS13.5.2017 14:08reagovat

       Mimochodem teď tak hrajeme a je to příšerný, jediný co bys zaměnil je Lafata za nějakýho obra, kterej by sice občas dal gól, ale fotbal by to byl pořád stejně příšernej.

   • ACSpartaPraha4ever13.5.2017 10:55reagovat

    Naprosty souhlas, taky nechapu.

    Pruser je, ze to nakopavani se ted stalo nasi hlavni taktikou za kazde situace, uz aby bylo leto...

  • victorlima13.5.2017 8:18reagovat

   Bohužel, nám nechybí jen ten útočník. Dalo by se to hrát na rychlý protiútoky, ale potřebuješ k tomu mít ne třeba vzrostlé, ale hodně rychlé útočníky, kteří umí i kombinovat. Ti také chybí. Šural je bojovník, ale pomalý. Lafi bohužel už asi mimo. Juliš sice rychlý, ale balon mu občas překáží. Klička je pro něj záhadou a není gólový. Kadlec zatím spíš marod a nijak nepřesvědčil. Pulkrab je použitelný.

  • majtin13.5.2017 9:28reagovat

   Tak já teď nemám moc čas sledovat zahraniční soutěže nebo LM či EL. Ale zkus(te) mi vypsat, kolik dejme tomu čtvrtfinalistů obou evropských soutěží tam má vysokého (a důrazného, to je jaksi samozřejmost) útočníka. Jak říkám, nevím, ptám se, ale zkušenost mi říká, že jich moc nebude.

   • peterpan2713.5.2017 9:47reagovat

    Tak čtvrtfinalisti EL/LM mají natolik kvalitní hráče, že vysoký útočníky nepotřebují. Ale ty nikdy Sparta mít nebude, to tu žijete v nějakých sci-fi příbězích bohužel

    • majtin13.5.2017 10:25reagovat

     Tak v tom případě, když nemáme kvalitní hráče na vrcholný evropský fotbal, tak bychom měli mít natolik kvalitní hráče na poměry české ligy, že nebudeme vysoké útočníky potřebovat (v ligovém kontextu). Btw loni jsme čtvrtfinále EL udělali i bez vysokého důrazného útočníka.

     A vůbec tvůj příspěvek by de facto znamenal, že se musíme smířit s tím, že nebudeme mít nikdy dost kvalitních hráčů a tak to holt budeme muset urvat silou.

     • peterpan2713.5.2017 11:21reagovat

      Ano, byly, jsou a budou zápasy, kdy to budeme muset urvat silou. A ano, ani v ligovém kontextu nemáme hráče, co by byli tak kvalitní, aby přehrávali kombinačně všechny týmy. To by museli přijít jiní hráči - tak za 100+ míčů

      • majtin13.5.2017 14:06reagovat

       Odpověď stejná jako níže pro asgarda.

     • asgard3313.5.2017 11:37reagovat

      S těmi evropskými velkokluby (hlavně z LM) a jejich útočnou silou se ani náznakem nemůžeme srovnávat.Pokud se takové kluby,hlavně ty španělské obejdou bez skokanské věže na hrotu, tak mají v útoku komplexní TOP hráče jako Ronaldo, Benzema,Suarez,Griezmann,Lewandowski(Bayern),kteří se dokážou prosadit všemi možnými způsoby.My takové hráče nikdy mít nebudem a proto se nikdy nebudem prosazovat jako Real/Barca/Atl.Madrid/Bayern.My potřebujem v útoku svého Lokvence/Grigu/Skuhravého/Kincla nebo robustního černouška typu Kweuke.Jinak se musíme smířit s tím,že budem čím dál hůř porážet i Jihlavy,Karviný,Zlíny,Slovácka a podobný soubory. Sestupný trend od posledního titulu je jasně patrný - 79,67,64 bodů a letos neuděláme ani 60. Střelecká produktivita (zatím 43) je proti dřívějšku taky velký pokles,ale hlavně že jsi spokojen s trpaslíkama v útoku.

      • majtin13.5.2017 14:05reagovat

       Smiřuj se s čím chceš, já se smířím maximálně s tím, že špičkové hráče nepřeplatíme a dlouhodobě neudržíme. To neznamená, že je nemůžeme mít, vychovat si je nebo je nechat u nás ”dozrát”.

       Tady máš sezónu, kdy jsme hráli fotbal jaký bych si zhruba představoval a který přinesl odpovídající výsledky. Je tam na stránce naše ideální sestava.Najdi mi tam prosím jedinýho vysokýho důraznýho útočníka. Bednáře nepočítám, ten chodil na závěry zápasů a góly dával spíš z brejků: http://www.epojisteniliga.cz/historie/2014

  • brac13.5.2017 10:52reagovat

   Jednoho si nechali utéct do Itálie.

 • Lafata by měl mít soudnost

  Tashunka Witko12.5.2017 23:00reagovat

  a přestat se nominovat do základu, obzvláště ve venkovních zápasech.

  A pokud vyřadí i rádobyšéfa Váchu a šíleného divizního Holka, můžeme pomýšlet na to, že snad porazíme i Karvinou.

  • hombre12.5.2017 23:09reagovat

   Rada je podle mého jeden z nejlepších trenérů. Každý zápas hrajeme v 10 lidech, někdy i v 9 a pořád jsme 3 v lize. Až budeme hrát v 11 lidech, to bude válec.

   • ap189313.5.2017 12:20reagovat

    To jsme říkali i za Holoubka. Nepamatuješ?

    A ono ejhle..

    • hombre13.5.2017 12:58reagovat

     Já nevím na co reaguješ, můžeš to rozvést?

 • Bičík

  snytek12.5.2017 22:58reagovat

  Tak tu píšete, koho pochválit a koho ne. Podle mě jedinej, kdo je na pochvalu zralej, je Bičík. U ostatních sem tam snaha, ale to je na pochvalu v Příbrami nebo Hradci, ne ve Spartě.

  • ACSpartaPraha4ever12.5.2017 23:17reagovat

   V prvni puli dobry Konate, ve druhe uz Konate klasik.

    

   Mne se tradicne libil Sacek.

   • Eduardo Landu12.5.2017 23:39reagovat

    Mně se taky líbil Sáček, zvlášť při srovnání s Váchou.

     

     

   • FANDA730713.5.2017 8:36reagovat

    V druhom polcase dostal Timi snad 1-2 prihravky, keby zaloha cosi vcera hrala tak by to bolo lepsie.Ziadna kolmica, v druhom polcase minimum prihravok na kridla.S touto zalohou vojnu nevyhrame!A najviac ma vytacal Hybs ako sa ku koncu klusom vracal ked sme horeli na jeho strane.

  • victorlima13.5.2017 8:28reagovat

   No na Bičíka jsem zapomněl. Těžko by jsme měli z minulých zápasů tolik bodů, kdyby on nechytal. Když bude takhle chytat, tak ať si po zápase dá třeba sto cigaret, několik piv a panáků. Klobouk dolů před jeho výkony.

 • příšerný

  AlaMierda12.5.2017 22:13reagovat

  druhý poločas katastrofa. Příšerný výkon Hybš, který v žádné činnosti nevyniká, jeho činnost dopředu katastrofa. Šural, zase začal hrát tu jeho bídu, kdy leze do rohů, vymýšlí kraviny, fauluje, a plete se křídelník hráčům na křídlech. Lafata, kromě té příhrávky na branku hrozný, prostě věk nezastavíš. Pak tam byla spousta průměrných výkonů, Konate dost hezkých akcí, ale ta finálka je hrozná. Nejlepší Vatajelu a Karavaev a M.Kadlec. A Rada to dnes prokaučoval, Šural a Lafata měli jít kolem 60minuty dolu a mělů tam jít V. Kadlec na hrot a pod něj Čermák. Naše bilance venku no coment

  • petr13712.5.2017 22:19reagovat

   To nestridani je fakt neskutecny. Ja mam trochu pocit, ze Rada ten zapas tak proziva, ze normalne zapomina, ze by mohl stridat

   • AlaMierda12.5.2017 22:24reagovat

    dneska to prokoučoval. To nešlo nevidět tu bezmoc a pomalost dvojice Lafata-Šural. Oni je uhlídají Jovanovič a Hošek. Ono celkově skoro každý tým proti našim útočníkům vypadá, že má super stopery

    • petr13712.5.2017 22:28reagovat

     Pritom dneska uz mel stridacku, aspon podle jmen, dost nabitou.

      

     No nic, uz aby byla letni prestavka a v ni snad prijde ve Sparte nejaka zmena k lepsimu

  • hombre12.5.2017 22:37reagovat

   Druhá půle strašný, už jsem to psal i minulý zápas, my skoro nevyhrajeme žádnou hlavu na soupeřově polovině i ve středu hřiště. Trio šéfů, hraje vždy do konce, Kadlec dnes dobrej. Lafata, Sáček, Vácha a Hybš strašný, nevím jestli vůbec na ligu. Střídání katastrofa, ven měl jít někdo z tria Šural, Lafata, Hybš. Křídla v druhé půli neexistovala, nikdo jim nenahrál. Měl tam jít asi Čermák na podhrot, nebo Venca Kadlec na hrot. Nejlepší Kadlec a pro někoho překvapení Vata a Konate. Konate aspoň něco vybojoval a někoho obehrál. Jestli chce Sparta něco dokázat, musí přijít 10 nových fotbalistů.

  • victorlima12.5.2017 22:45reagovat

   Souhlas skoro se vším. Hybš a Holek dnes šílení. Lafi už bohužel dosluhuje. V Sáčkovi nám roste špílmachr, kterého tak nutně potřebujeme. MiKa dobrý ne?

 • To je banda čůráků

  venous12.5.2017 22:09reagovat

  Neskutečné, jaké hráče má sparta v kádru to jsou nekopové, pomalost, fotbalové neumění FUJ! FUJ! FUJ! Oni chtěli vyhrát ale ti naše sračky to je bída ať táhnou do prdele a ne do poháru - čůráciVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztek

  • Pouzar1112.5.2017 22:10reagovat

   ty nikdy nezklameš Smích

 • výkon

  DaveACS12.5.2017 22:08reagovat

  Rada dneska brousil lajnu víc než Hybš, kterej se musel stydět.. A upřímně, kdyby si dal Rada s Lafatou závod na 100 metrů...

  • Sendi12.5.2017 22:09reagovat

   Tak hlavně by Rada dal zdaleka nejvíc žonglů žejo...

  • Bunda12.5.2017 22:10reagovat

   Hybš je leklá rybaNeutrální V sobě to má,ale asi to ze sebe nedostane. Odchod. Costa nepřihraje na 2 metry. V létě budeme zase shánět levého beka,tak snad Požár něco uloví.

  • petr13712.5.2017 22:11reagovat

   Lafata uz je samozrejme rychlostne mimo. Jenze aspon zase nahral na gol. Hybs skoda mluvit. Za mne ale dneska o parnik nejhorsi Sacek. Ve 2. puli se dotknal mice tak 3x. Nevim cim to je, jako by byl uplne bez kondice

   • DaveACS12.5.2017 22:36reagovat

    pro mě Sáček po MiKa a Holkovi nejlepší hráč

    • petr13712.5.2017 22:42reagovat

     Tak si dej zejmena 2.puli ze zaznamu jeste jednou a schvalne pocitej, kolikrat se dotknul mice.

      

     Absolutne nestihal, ve vsech soubojich pozde, vubec nebyl ve hre

     • victorlima12.5.2017 22:50reagovat

      No to je právě ten problém, velmi častý u mladých hráčů. Sáček je toho příkladem. Fotbalista je to skvělej. V první půli hrál dobře a pak se tak nějak vytratil.

      • petr13712.5.2017 22:54reagovat

       Ja nezpochybnuju, ze je talent. Pouze konstatuju, ze jeho dnesni vykon byl zejmena ve 2.puli tristni

       • Lobrock12.5.2017 23:05reagovat

        Jestli někdo podal tristní výkon, pak to byl Lafata, a to po celý zápas. A platí to pro něj po celý jaro.

  • Shrekson12.5.2017 22:14reagovat

   Hybš je labilní, v přípravě umí zahrát ale v lize je zoufalej.. prostě na Spartu nemá v Plzni nebo Dukle bude hvězda možná za dva roky..Úsměv

  • AlaMierda12.5.2017 22:14reagovat

   Hybš žije ve Spartě z jednoho výkonu s Chelsea, jinak nikdy nic nepředvedl. Nikdy neměl žádnou nadstavbu, prostě nic navíc a říkám to furt. Žádné předpoklady, to jeho nakopávání dopředu nahrávky dozadu ať si nechá do Jablonce. Costa je o 100% lepší a ještě je pro nás důležitý při standartkách

 • Twle

  wasek2611@centrum.cz12.5.2017 22:08reagovat

  Dneska jedinej hráč co zahrál je snad MiKa...jinak hrůza. Lafata hroznej...

  • FANDA730712.5.2017 22:10reagovat

   Lafiho neries, nieje jeho chyba, ze musi hrat podhrot

   • wasek2611@centrum.cz12.5.2017 22:12reagovat

    Kdyby se nenominoval, tak mohl být na lavičce.

     

    Nechápu proč hrajeme nákopy.

     

    Posraná sezona..může hrát Havelka ne hraje Lafata. Může hrát Frýdek ne hraje Konaté..tohle mi hlava nebere prostě.

    • Dub12.5.2017 22:29reagovat

     presne!ja tohle nechapu -3.misto je jisty a on ty kluky,ktery by mohli jet na euro 21,dusi na stridacce.zejmena teda u Cermaka mi to prijde blby.sice je z formy,ale hur nez Lafi by nezahral. Jinak to zni divne,ale Zahustel to podle me muze hodne ozivit..samej nabeh a za par minut se dostal do 2 sanci.

     • victorlima12.5.2017 22:53reagovat

      Zahustel se do toho určitě dostane, v případě, že ho nezabrzdí nějaké další zranění. Někdo jako on musí být v každém mužstvu. Rychlý, důrazný s dobrou hlavičkou. Drobné technické nedostatky pak jdou odpustit.

 • TOTO

  FANDA730712.5.2017 22:07reagovat

  nedokaze premenit ligovy futbalista?Byvaly reprezentant?Co viac chcel? Inac podla priebehu SPRAVODLIVA REMIZA.Sklamali Hybs, Sural.

 • komentar

  Funin12.5.2017 22:07reagovat

  ty voe komentator zasne, ze Karvina mela v zaloze 20 a 21 lete hrace, ten videt zapas Dortmundu nebo Ajaxu tak by asi onemel

  • pepinho212.5.2017 22:09reagovat

   Se koukni na naši sestavuSmích plus celkově český styl nasazování mladých

  • hombre12.5.2017 22:40reagovat

   Ale má pravdu, u nás můžou nastoupit až v 25 letech Smích.

  • victorlima12.5.2017 23:00reagovat

   Je třeba ale vidět, že mladí v Dortmundu i Ajaxu jsou trochu jiná třída. Ajax je světoznámý výchovou mladých hráčů a do své akademie si může koupit hodně dobré hráče. To samé ještě ve větší míře platí i o Dortmundu. Ti mladíci v jmenovaných klubech dokonce i vypadají jako chlapi. Dnes při nástupu v Karviné, mnozí z těch žáků, kteří nastupovali s mužstvy tak byli vzrostlejší než naši borci.

77803 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha