ale jak mu to přes celé hřiště poslal Preciado, to byl super centr.
S Jabloncem to bude těžký zápas. Za posledních 5 kol získal jen o bod méně, než Sparta.
Molí pohár je plně v gesci Českého fotbalového svazu a tam holt taháme za hodně krátký konec provazu.
Abych pravdu řekl, ani mne výsledek losu nijak nepřekvapil
Molí pohár je plně v gesci Českého fotbalového svazu a tam hokt taháme za hodně krátký konec provazu.
Abych pravdu řekl, ani mne výsledek losu nijak nepřekvapil
derby a čistě náhodou v Kung Pao aréně. Ti Číňani mají takové ”štěstí” , vždy doma. system nenasazování nechápu. Na jedné straně jedno z S půjde ven a dál půjde Dukla nebo Opava.
Včera zbytečně zajel do brankáře... Měla být reďka?
Za mě, a sere mě to, asi ne. Byla tam menší intenzita, provokoval...
, prostě magor!!
Doufám, nejsem toho zastáncem, ale snad mu to stejný magor jednou vrátí. To bude brekotu od Chorýho a Plzně. Ten to potřebuje jako sůl, blbeček ![]()
. On myslím neměl nikdy redku..... to snad dostane každý fotbalista, ale on ne!!
Protože on fotbalista není...
až mu vystaví stopku nějakej soupeř, když to neumí svaz tak se ten hráč stane mým oblíbencem. Pokud by mu někdo ukončil karieru, bylo by to nejlepší řešení. Protože jinak se neodvratně blíží to, že ji ukončí on někomu nevinnému. A ten někdo může být na rozdíl od něj fotbalista a s velkou kariěrou před sebou. Typologicky hráči kategorie Vitík, Karabec a podobní. Prostě debila eliminovat ať jednou ten atak nedotáhne do konce. Koneckonců podobnej debil v podstatě zhatil kariéru Vaška Kadlece
Prodám 4 lístky do našeho kotle. Cena za jeden 300kc, lístky jsou vedle sebe. Důvod prodeje je nemoc. Kdo bude mít zájem ať se ozve na jarek.havlik@centrum.cz
tak si pusťte 1. dvacet minut zajíce. Všichni 3 se navzájem ujistili, že Pardubičák při gólu v ofsajdu byl. A pak čtvrthodinu myli hlavu VARu za to, že ten gól odvolal. Protože Pardubice přece hrály dobře a bod by si zasloužili. Oni ve svém antisparťanství jsou schopni kritizovat i to, že VAR neuznal gól, kterej i podle nich nebyl. Prý to tak rychle nemohli poznat a gól měli uznat. To je na zblití.
Daruji 2 lístky na Jablonec. Podmínkou je, že vše proběhne ofiko přes rezervační systém Sparty. Pokud máte zájem, ozvěte se na email r.kyncl@seznam.cz
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
19637 lidí.