Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tikitaka

  ozzyosbourne9.2.2022 6:56reagovat

  Já pořád nechápu, proč vlastně někdo z vedení Sparty, nebo z jeho nejbližšího okruhu do téhle estrády plné Tvrdíků, Šmicrů, Švancarů a dalších leze. Nejdřív Kotalík, který blije něco o tom, že Sparta některé tituly nezískala poctivě a pak Čupr, který nejen podřízl větev pod Vrbou, ale i pod sebou, Rosickým a celkově celou Spartou. Zase jsme akorát všem pro smích a každý z nás má prdel. Si tak říkám, jestli heslo Cirkus Eden je v tuhle chvilku fakt dobrý nápad. Protože v posledních letech jsme za cirkusáky dost často my. Být Sparťanem je fakt někdy utrpení.Smutek

  • petr1379.2.2022 7:13reagovat

   Jsou to slatanci, vlastnej je číňani, řídí je Luftajarda, u lavicek pobíhá Řehák a Houstecky a naposledy prohráli doma s Karvinou, a ty napíšeš tohle? To radši sežer netopýra, abys aspoň dělal čest Ozzymu.

   • Scooter_x9.2.2022 7:37reagovat

    To už udělalo několik Číňanů před dvěma lety a jak to dopadlo.... :)) Tady kolega ať si radši barví vlasy na černo a zpívá si ve sprše o titulu tuhle sezónu...’I’m just a dreamer.....’ :)

    • ozzyosbourne9.2.2022 7:57reagovat

     Vlasy mám černé od přírody naštěstí. Ale díky.

     A raději než Dreamer bych si rád na konci sezóny zazpíval We are the champions. No uvidíme za pár měsíců.

   • ozzyosbourne9.2.2022 7:56reagovat

    Je pravda, že na naší straně zatím nikdo z vedení nedal na net fotky z vířivky. Možná jsem po ránu byl trošku víc rozespalý. Netopýry nežeru, raději kokain a dalších x substancí.

   • rabac9.2.2022 7:57reagovat

    Trochu objektivity,toto co předvádí Čupr je amaterismus a bohužel to zapadá do toho jak vypadá Sparta na veřejnosti. Máš pravdu, že s Řehákem by to bylo ještě horší, ale opravdu nevím jestli s Tvrdíkem by jsme nebyli dál.

    • ozzyosbourne9.2.2022 8:00reagovat

     Přesně tak jsem to myslel. Jsem rád, že na naší lavičce není pošuk Řehák a nevlastní nás Čína přes Tvrdíka, ale vždy byla Sparta v očích veřejnosti za tu arogantní, drzou ale šel z ní respekt, teď v poslední době, se nám každý jen směje. To co udělal Čupr prostě byla chyba. A každá taková chyba nás bude srážet dolů. Ale třeba se dnes ukáže, že to bylo k něčemu a Židy porazíme. V tom případě, toho netopýra vážně sežeru!

     • lidoop9.2.2022 8:40reagovat

      tak to pls natoč ;-)

     • Scooter_x9.2.2022 12:02reagovat

      Hlavně ho nevyhoď do koše jako paní Jana.......... Smích

    • DaveACS9.2.2022 8:32reagovat

     Byli - v podezření v korupční kauze.

     Prosím, neonanujme nad Tvrdíkem.

     • petr1379.2.2022 9:02reagovat

      Nebyli, jsouÚsměv

  • Schyzo9.2.2022 12:38reagovat

   On by to takový problem nebyl, že chce vrba mít užší kádr.

   Ale v souvislosti, ze máme plno marodů a nekvalitní zdvojení, zní celá situace o to víc absurdně.

 • Čupr

  Žrout_trávy9.2.2022 0:51reagovat

  Ještě k tomu, co předvedl v tiki taka:

  Taky jsem z tábora těch, co tvrdí, že tohle prostě posral. Nechtěl tam být za kokota, tak to hodil na Vrbu. A i kdyby nakrásně řekl pravdu, tak to, že vrcholnej představitel Sparty takhle veřejně vlastně řekne, že Vrba je hloupej dement, který svým nelogickým přístupem může za to, že nemáme pomalu s kým hrát, i když se mu přece snažili vnutit nějaké posily... tak co to může přinést, navíc u ješitného Vrby? Vztahy a důvěra půjdou do prdele, protože ješitnej trenér je teď před národem za dementa a to díky vyjádření Čupra. Jak na to bude koukat kabina? Mají teda idioty ředitele, nebo idiota trenéra? A jak můžu jít po takovém veřejném zpochybnění kompetentnosti svého trenéra ještě 100% za ním?

  Tak to teď bude nádhera. Jestli rupnem zítra v Číně a nevyhrajem o víkendu nad Plzní, jsme v prdeli. Jít v takovém rozpoložení do takhle náročného dvojutkání a pak na Partizan, k tomu po tom, co jsme předvedli v Budějkách, to jsme si to rozesrali ještě dřív, než jsme cokoli stihli uhrát. Gratuluji, jsem naprosto v klidu. Spartu vedou ti nejlepší profesionálové na všech pozicíchOtrávení PR oddělení vynechávám, tam se ty hovna snaží žehlit, co to jde, to je nadlidský úkol a navíc se snaží generovat nějaký smysluplný obsah pro fanoušky.

  • thomasd869.2.2022 1:48reagovat

   Ono zase co chces od frajera, kterej ti prohlasi: Vedeme si skvele, ale v zisku nejsme.Proste to valime na vsech frontach,Vrba posily nechce, kdo teda chtel treba Sora nebo Cvancaru? Maji v tom kuci trochu bordel...

  • johnny19.2.2022 6:13reagovat

   Vždyť se tady o tom píše už léta, že máme vedení na hovno, to, že je Vrba spokojenej a konzervativní a chce to hrát v 15 lidech a nechce posily, protože neumí jednat s cizincema (neumí řeč) a mladýma lidma, to tady taky všichni víme. Za mě řekl Čupr pravdu a je to dobře, to věčné lhaní si do kapsy je akorát kontraproduktivní. Třeba se Vrba chytne za rypák a když ne tak pá, pá já brečet nebudu.

   • Žrout_trávy9.2.2022 10:02reagovat

    Není to za mě dobře. Pokud je Vrba arogantní blb bez soudnosti, co si něco potřebuje dokazovat, a já s ním jako nadřízený nesouhlasím, tak mu snad před měsícem nenabídnu prodloužení smlouvy, ne? A když mu to nabídnu, tak mu tím asi projevuju nějakou důvěru, ne? Tak kdo je tady pak za kokota, když měsíc po podepsání smlouvy vybleju do televize v primetimu, že my máme jiné představy o kádru než náš trenér, ale hold on nechtěl posily, tak je to jeho vina, že nemáme s kým hrát? Jak u debilů na dvorečku.

  • petr1379.2.2022 7:29reagovat

   Jak myslíš, že na to asi bude koukat kabina? Smích Kazdej hráč chce přece v médiích slyšet od trenéra a vedení, že je dřevák a musí se koupit 10 posil...

   • Žrout_trávy9.2.2022 9:58reagovat

    Ta debata byla o nedostatečné šířce kádru, kterou preferuje Vrba a je to k hovnu, ne o tom, že jsou současní hráči dřeváci.

  • Mich9.2.2022 8:52reagovat

   Tak signál do kabiny je, že je s nima trenér spokojen a nálada určitě zůstane skvělá, tam bych vážně problém nehledal.

 • Nojo, už končím

  Schyzo8.2.2022 23:24reagovat

  Ale tohle je na pěst.

  Bečka: “ Na druhou stranu se může ukázat, že ten bod bude v konečném součtu znamenat oslavu titulu. Až čas ukáže, jestli bod z Budějovic byl takovou ztrátou.”

   

  Člověk by řekl, ze se ze zápasu na Brondby poučí, ale vypadá to, ze ne.

  • Žrout_trávy9.2.2022 0:33reagovat

   Vyšlo jim to tehdy, vyjde jim to zase. Oh wait...

  • thomasd869.2.2022 1:42reagovat

   To je proste na vyhazov asistenta, takovy kecy tvl...do toho ti Pesek rekne, ze byli na Budejovice nabuzeni...tak asi byli ale na remizu...

 • Co na to říkáte ?

  Schyzo8.2.2022 23:06reagovat

  https://www.efotbal.cz/clanek-226453-Slavia-napada-smlouvu-o-televiznich-pravech-u-Uradu-pro-ochranu-hospodarske-souteze.html

   

  Za mě nechápu, pokud se Sparta neangažuje. Slavie a Sparta jsou kluby, které musí tyhle věci podpořit.

  • Žrout_trávy9.2.2022 0:33reagovat

   Já nevím, ale my se dlouhodobě chováme, jako by nám ten bordel v českém fotbale vyhovoval viz i volba Berbra. A potom tady nadáváme, že tlačil slavii a před ní Plzeň. Tak proč ho doprdele volíme???

   Tydýt je naprostá parodie na manažera a já dodnes nechápu, jak může dělat předsedu LFA. A jak je možné, že Dan podporuje, že potažmo i Sparta přichází o desítky milionu do rozpočtu na TV právech. Jedině že tam jede přes Tydýta nějaká zákulisní hra, že se ta podhodnocená cena kompenzuje nějak bokem našemu majiteli a on to zadotuje pak do rozpočtu jinudy. Protože kolik na tom musí ten šmejd Vacek za asistence Svobody rejžovat, když je ochotný jen tak u už uzavřené smlouvy na další dva roky jít dobrovolně na DVOJNÁSOBEK (ze 150 na 300) oproti platné smlouvě jen za to, že dojde k prodloužení spolupráce na další období? A nám to je u prdele? Něco z toho musí Tydýt a Dan mít, jinak prostě nechápu, nedává to smysl. I když to je vlastně přesně v souladu s dnešní Spartou. Věc, co nedává smysl.

 • Čupr

  rabac8.2.2022 13:53reagovat

  Nejsem ten kdo nadává na vedení klubu a jejího

  majitele. Vyjádření Čupra však bylo značně přes

  čáru a naprosto nevhodné k PV. Oni jednají o přestup Sora,Fila,Juráska ale nechtějí zaplatit více peněz a tak neuspějí a pak řeknou, že trenér

  je spokojený a proboha co má PV novinářům říct, když ten finanční nedostatek vidí, má trvat na něčem co není možné, jediná možnost je odejít nebo mlčet. Tohle je přesně ta Sparta, které se lidi smějí a bohužel je to daleko za jednáním i Slavie,bohužel.

  • petr1378.2.2022 14:12reagovat

   No nevim, podle vseho by Vrba nejradsi fungoval v 15 lidech. Navic si myslim, ze by Cupr, pokud by to nebyla pravda, takovou lez medialne nevypustil. Vrba neni zadnej cucak, aby si neco takovyho pripadne nechal libit.

   • Mich8.2.2022 14:17reagovat

    Tak to je mozne, ale jsem si jisty, ze by preferoval 15 kvalitnich hracu a ne to co ma k dispozici.

    • brac8.2.2022 14:27reagovat

     Ano, potřebuje tak 3x dražší hráče než má soupeř, aby vydoloval plichtu. Tam je to samej reprezentant, chodí na ně stamilionové nabídky, ale Vrbovi je to málo. Kdybys dal trenérovi Budějovic možnost vybrat si jakéhokoliv hráče ze Sparty, tak si z jejich aktuálního kádru nejspíš nezahraje nikdo.

    • rabac8.2.2022 14:42reagovat

     Souhlas je to naprosto logické a ještě bych rád ukázal na kvalitu našeho kádru. Je značně přeceněna a vidí to každý nezaujatý. Toto mužstvo by potřebovalo větší kvalitu na skoro každém postu a jen blbec by odmítl kvalitnějšího hráče. Bohužel za ty peníze co nabízí TR sem nedostaneme nikoho nad úrovní stávajícího kádru a rozšiřovat o další hráče na lavičku tzn. hráče na které finančně dosáhneme je blbost. Nakonec nekoupíme my- koupí Slavia a to je skutečnost.

     • petr1378.2.2022 15:13reagovat

      Ja si naopak myslim, ze az na zdravotni stav, mame kadr solidni,i kdyz samozrejme vzdycky to muze byt lepsi.

      • Mich8.2.2022 15:20reagovat

       Alternativu do stredu zalohy teda zadnou nemame, byl by potreba minimalne jeden dynamicky zaloznik typu mladyho saska a nekdo kdo umi strilet z dalky.

       • petr1378.2.2022 15:25reagovat

        Jo souhlas, taky jsem veril, ze jeden stredak prijde. Na druhou stranu, az bude Cvancara na hrotu, tak mas na vyber z Krejciho, Pavelky, Sacka, Soucka, Dockala, Karabce a Hlozka, coz rozhodne neni zadna tragedie.

        • thomasd868.2.2022 16:32reagovat

         Jaka to neni tragedie jsme videli v Budejkach...

   • Spytihnef8.2.2022 14:18reagovat

    Tak on to třeba Vacek říkal v Kudy běží zajíc už před zimním přístupovým období, že Vrba o posily nežadá a Rosický by chtěl mít širší kádr. Ale tady se prostě někteří rozhodli postavit se na stranu Vrby a nic je nepřesvědčí.

    • fandim8.2.2022 14:36reagovat

     Oni se toci v kruhu, ze Rosa mu tam tlaci Strahov, takze konzerva dost laviruje, zda ma priznat potrebu posileni, nebo ne. 4231, 15 lidi, nerusit, amen.

     Na druhou stranu preplacet sesita je i pri dobihajici FPP tezke, kdyz se vsadilo na pokus ziskat titul aktualnim kadrem, a ne posilama z prodeje Hlozka, Krejciho, Karabce.

    • trinact8.2.2022 14:54reagovat

     A přitom nepotřebujete Čupra, stačí poslouchat mě Smích Já tu píšu tejden co tejden, že Vrba nechce posily. Však je to úplně zřejmé. Prostě to chce urvat s touhle partou a stále ještě nevidím, proč by to nemělo být možné.

     • Pharaoh8.2.2022 15:54reagovat

      Co až se zraní jedno z křídel?

      • wasek2611@centrum.cz8.2.2022 16:00reagovat

       Dáš tam hložka. Blbý je, když bude zraněných víc hráčů...

       • Žrout_trávy9.2.2022 0:37reagovat

        Vacek by asi radil dát nalevo levou nohu Hložka a napravo pravou. Kdybys chtěl hrát víc do středu, ať si to může dávat na střelu, tak ty nohy prohodit.

     • Spytihnef8.2.2022 15:56reagovat

      Tak já to tady píšu taky dlouhodobě, protože vím, že je to fakt.

      Většina by tady vyhodila Dočkala, Pavelku, Laca Krejčího, ale Vrba je s nimi spokojený, chce je v týmu a nechce tým rozšiřovat.

       

      • trinact8.2.2022 16:23reagovat

       BOHUŽEL jsou Dočkal, Pavelka, Krejčí,... Čelůstka a dejmetomu Nita s Hečou, prakticky nevyhoditelný, protože to v každém ohledu bude pro ten klub nevýhodný a v případě těch prvních ti tam visí i takový to morální ne, na který prostě v ”rodinném klubu” typu Sparta, budeme vždy hledět (ale tbh, kde vyhazujou odchovance a kapitány). A nabídky na ně přijdou jen opravdu těžko, tudíž je tu budem trpět do konce jejich smluv a modlit se, že se kluci uráčí trošku běhat. Což jde za Rosickým spíš, než za Vrbou. Jak je vidět, Vrba je schopen stavět sestavu bez prakticky všech zmíněných, což ukázal xkrát, kdy např postavil polozraněného Součka místo Bořka v Dánsku.

        

       Šířka kádru je, nezlobte se nikdo mě, na 19 zápasů, naprosto dostatečná. Početně. Posty jsou všechny minimálně zdvojeny, variabilita Hložka, Minčeva, Karabce, ale i směrem dozadu třeba Krejčích, Hancka nebo Wiesnera ti umožňuje postavit to všelijak. Vrba si v tom našel svoje, chápu, netočit sestavu je podle mě spíš lepší, než horší. Problém Sparty je už x let tragický zdravotní stav prakticky nepřetržitě a v současném kádru i dlouhodobá neforma hráčů, kteří měli být oporami. Rosický bohužel věřil, že po všech těch Ujfaluši Zápotočných Bergerech Jarošících Kováčích Mazuších, tentokrát současní navrátilci nějak prorazí. Hráči, jejichž kariéry jsou již dávno za vrcholem. Čímž se vracíme k personální politice a skladbě kádru, kterou má na svědomí Rosický, plus Vrbovi se do ní šahat nechce. Takže ten problém je někde mezi. A nebo to žádný problém není a my jsme jen hysterický po zápase v Budějovicích, kde jsme beztak vyhráli naposled někdy za Rudy Otepky.

       • Tyrrael8.2.2022 16:57reagovat

        Od každého něco, jen té hysterie je trošku více ;-)

       • peterpan278.2.2022 17:01reagovat

        Otepka pobavil :D. Jo, taky myslím, že největší problém je ta šílená marodka, která neustále čítá 5+ hráčů. Nechápu, že na generálce se dokáží vykosit zase další hráči. Vzpomeňme Karlsona , který byl taky věčně na marodce, počítám, že v Japonsku odehraje všechno. Nevím, že toto nikdo neřeší a nepřijde mu to divné. Plus druhá věc, co nedává smysl. Myslím, že vytížení některých hráčů z áčka je šíleně malý, takže by asi stálo za úvahu je nechat hrát oébčas za béčko, aby byli schopni pak v případě zranění zaskočit, dostali sebevědomí a trochu se dostali do zápasového rytmu (Karabec, Souček, Polidar, Vitík atd.).

        • artaxerxes8.2.2022 17:46reagovat

         Karabec je problém - Vrba na jeho postu vidí Hložka, takže základ teď nehrozí a naopak je hráčem, který je schopen oživit zápas. Takže ho poslat do B-týmu si Vrba nedovolí.

         • lidoop9.2.2022 7:15reagovat

          Řešením by přece bylo dát Karabcovi v béčku třeba jen na posledních 30 minut, nebo poločas. Nikdo neříká, že tam má odkopat celej zápas a pak jít druhej den na lavičku áčka.

   • Shaemi8.2.2022 14:23reagovat

    Tak ono nejspíš záleží, co mu nabízeli za hráče. To by mě zajímalo nejvíc

   • Larrygo8.2.2022 14:25reagovat

    Taky si myslím, že Čupr nemá vůbec důvod v tomhle lhát.

    Vrba věří kádru který má a věřím že feedback, který dostává od kabiny bude veskrze pozitivní, protože několika ”stěžejním” hráčům absence konkurenčního prostředí vysloveně vyhovuje.

    Další věc pak může být to, že Vrba dostane od vedení nabídku hráče ze zahraničí a odmítne ji. Asi není objevení Ameriky, že Vrba vsází na českou kabinu a se zahraničními hráči nechce (neumí?) pracovat.

    • captain_obvious8.2.2022 14:51reagovat

     Vrba je přece přesně tímhle známej. Vybere si osu sestavy, těm hráčům vytvoří královské podmínky, prakticky žádnou konkurenci, posily nechce a když už nějaké přijdou, tak řadě z nich vůbec nedá šanci nebo je při první příležitosti odstřelí. Na budoucnost nemyslí, důležitý je dnešek. To má ošéfovaný i zálibou v 30letých lemrách bez motivace, u kterých nehrozí přestup ven.

      

     Vrba sice může být jediný trenér v Česku, který je schopný se současnou Spartou udělat titul, ale z hlediska dalšího rozvoje klubu do budoucna, je taky hlavní škodnou. Rosa je slabej SŘ, ale ta jeho vize pro Spartu má aspoň nějakej základní smysl. Když mu do toho majitel jako obvykle hodí vidle angažováním naprosto nevhodného trenéra pro takovou vizi, tak to je pak těžký.

     • rabac8.2.2022 15:08reagovat

      Ještě napiš, že trenér by měl být nějaký Sparťan a co třeba Bílek to by byla budoucnost klubu a fotbal by všechny bavil. Sparta bez Vrby půjde raketově dolů protože to co dnes hraje je na hraně možností za současného finančního stavu a to, že bych jako TR viděl v našem B týmu hráče co pozvednou úroveň tak to tedy ne, někomu se to povede ale to již půjdou ven.

      • trinact8.2.2022 17:49reagovat

       To si, i jako zastánce Vrby, nemyslím. Podle mě je jedno, kdo to bude trénovat, důležitější bude, kdo se postará, s jakým cílem a jakým způsobem o další generační obměnu, která je nevyhnutelná a Sparta se k ní řítí možná ještě dramatičtějc, než Slavie. Hložek čau 6m, Krejčí čau 6-18m, Karabec čau 12-30m. Dočkal, Čelůstka, Krejčí, Pavelka čau léto 2023 a ať chceme nebo ne, prostě to máš defakto základní sestava čau, protože nikdy nevíš, kdy ti přijde něco zajímavýho na Panáka, Hancka, ale i třeba Sáčka nebo Wiesnera výhledově a konec konců klidně Čvančaru, když mu to tam bude padat.

     • waaw8.2.2022 15:10reagovat

      A za nekompatibilitu tech parametru muze kdo? Tipnul bych to na Rosu

      • captain_obvious8.2.2022 15:13reagovat

       Vzhledem k tomu, že předešlí dva trenéři byli kompatibilní a vybíral je Rosa, tak bych asi chybu viděl jinde.

       • waaw8.2.2022 15:20reagovat

        Jo takze jak se Rosa pred narodem dusoval, ze Vrba byl jen jeho volba a ze ho osobne vybral, tak to jako lhal?

        • captain_obvious8.2.2022 15:23reagovat

         To myslíš vážně? Pro případ, že myslíš, tak ano, myslím si to, protože tomu dle mého názoru vše nasvědčuje.

         • petr1378.2.2022 15:33reagovat

          Oni se sice evidentne v nekterych vevech neshodnou, ale presto si myslim, ze Vrba mohl byt Rosickyho volba. Duvod jsi pred chvili napsal sam: Vrba sice může být jediný trenér v Česku, který je schopný se současnou Spartou udělat titul...

  • Chabix8.2.2022 15:31reagovat

   Při každém rozhovoru dáva Vrba najevo jak je s kádrem spokojený. Takový to obligátní, potřebujeme posílit na 2 až 3 postech, jsem od něj nikdy neslyšel. A to tuhle frázy používa každý trenér.

  • pubi8.2.2022 18:42reagovat

   Tak ještě že překrucovat všechno jak dement je vhodný. 🤣

 • Čupr - Rosický - Vrba

  AlaMierda8.2.2022 13:36reagovat

  Je více než zřejmé, že to ve Spartě vůbec nefunguje a i podle toho co leze ven to musí bublat už nějakou dobu. Nicméně, někdo si Vrbu vybral. Jasné je jedno. My fanoušci si to budeme muset zase pěkně vytrpět a doufat opět v další začátek.

 • Tiki-taka

  waaw8.2.2022 10:43reagovat

  Kdo nevidel naseho GŘ, tak vrele doporucuji

  • Larrygo8.2.2022 11:15reagovat

   Tohle je asi to nejdůležitější :

   „Trenér je spokojený s kádrem, který máme. Skutečně to od něj zaznívá, to není tak, že bychom mu nechtěli přivést hráče, my jsme na něj tlačili, jestli nechce doplnit kádr, ale není to tak. S Tomášem Rosickým jsme naznali, že proč tlačit trenéra do nějaké pro něj nekomfortní situace, pokud je spokojený s kádrem, který máme,“ uvedl v pořadu Tiki-Taka Čupr.

    

   S tímhle přístupem, jedním rozestavením co hraje už 10 let a ultra vidlackým vystupováním je to trenér zralej pro Prostějov, ne Spartu.

   • peterpan278.2.2022 11:27reagovat

    Já jsem tu víceméně Vrbu dost často bránil. Ale pokud je to fakt takhle, tak je to teda smutný a teda vůbec ho nechápu...

    • wasek2611@centrum.cz8.2.2022 11:29reagovat

     Kotal nadával, že mu vedení nepřivedlo hráče. Hapal to samé, o Holasovi nemluvě.

      

     Nevím no. Záleží na tom, koho nabízeli Vrbovi.

      

     Pokud chtěl Sora a byl to jediný přestup, tak měli sáhnout hlouběji do kapsy.

     • thomasd868.2.2022 11:35reagovat

      Tak pravda bude nekde uprostred, prece Cupr nerekne, ze nechteji kupovat trenerovi posily ze jo 😀

   • johnny18.2.2022 11:29reagovat

    Jak říkáš Prostějov, se Spartou neudělal nic.

    Píšu to tady už asi půl roku, mě Vrba ničím neohromil a teď tomu nasazuje korunu. Nechápu jeho základní sestavy, jeho debilní střídání, prokoučovaný zápas, kdy jsme v Plzni prohráli 3:2, prokoučovaný zápas s Brondby a poslední Rangers, kdy neznal tabulku, já na něm vidím, že Sparta pro něj není srdeční záležitost, je těžce konzervativní, hráči se pod ním nezlepšují, spíš naopak. Nepochopitelně nechává kopat standartky Dočkala atd,atd.

    • wasek2611@centrum.cz8.2.2022 11:32reagovat

     Hráči se nezlepšují pod žádným trenérem. Fakt od éry košťála nevím o tom, že by se hráči pravidelně zlepšovali.

      

     Teda jo - za Lavičky ještě, když mu Hřebík řekl, že nepotřebuje posili, že to Krejčí, Kadeřábek, Polom, Hušbauer zvládnou :D

     • thomasd868.2.2022 12:33reagovat

      Hele, zije jeste Hrebik vubec? Asi me tu dost lidi ukamenuje, ale by zajimal jeho aktualni nazor na deni ve Sparte.

      • wasek2611@centrum.cz8.2.2022 12:52reagovat

       Od příchodu Čupra jsem o něm neslyšel :D

    • fandim8.2.2022 12:41reagovat

     Rad bych se mylil, ale jemu neni rady ani pomoci.

     Dela ze sebe Fergusona, ale ma v tom bordel jak Ital v Liberci - a i tomu podle meho zalezelo na Sparte vic. Mrzi me, ze u vyberu trenera neplatilo divani se do vlastnich rad.

     A jeste jedna vec k zamysleni - letos se nam piska celkem rovina, o ktere se predchozim trenerum mohlo jen zdat. Stacilo mit trochu drivejsi ”smuly” v derby, a bylo by uz davno po sezone.

     • wasek2611@centrum.cz8.2.2022 12:53reagovat

      Já v zápase v budějovicích měl po dlouhé době pocit, že dokonce nám připískávali.

       

      A stejně k hovnu :D

      • Mich8.2.2022 13:10reagovat

       Tak k hovnu to nebylo, vydřeli jsme díky tomu bod, třeba po tom zářezu po přihrávce Sáčka.

       • fandim8.2.2022 14:25reagovat

        jo, to byl dobrej ulet:-D Ale asi kazdy videl, ze to bylo z neschopnosti, ne umysl, i hlavni na to zareagoval automaticky.

        • wasek2611@centrum.cz8.2.2022 16:44reagovat

         tuhle chybu zrovna nemyslím, i když byla zásadní.

          

         Ale prostě naše drobný fauly se nepískaly a když někdo povolil našeho hráče, tak přímák.

         • Mich8.2.2022 18:10reagovat

          Tak vedeli, ze standardku bude kopat Dockal, tudiz je to 99% ztrata mice a v podstate vyhoda pro ČB.

   • waaw8.2.2022 11:33reagovat

    Pak tam byly jeste 2 zajimave veci:

    Druhym duvodem, proc neposilujeme je, ze cekame ze za pul roku dorostou vlastni odchovanci. Takze jinymi slovy tuhle sezonu riskujeme a riskujeme, ze budou za pul roku mladosi uz konkurenceschopni

     

    A pak nam tam Cupr potvrdil, ze Rosicky mel Vrbu na koberecku. Kdo koho peroval tam ale uplne nezaznelo Úsměv

    • thomasd868.2.2022 11:40reagovat

     Jestli to proste neni postaveny tak, ze se nebude posilovat na ukor odchovancu.Ale potom ma drzet hubu Cupr a nemlit o titulu.

    • johnny18.2.2022 11:52reagovat

     Jestli je pravda, že ho měl Rosický na koberečku, tak pro mě je to jedna z mála dobrých zpráv, kterou jsem za poslední dobu slyšel. Není přece možné, aby v tom klubu byli všichni spokojení, když tady většina z nás vidí, jakej hrajeme příšernej fotbal.

    • trakip8.2.2022 12:56reagovat

     Ty jsi asi hluchý. Bylo to tam řečeno úplně jasně. Rosický mu dával kapky.

     • waaw8.2.2022 13:28reagovat

      Hluchy nejsem, slysel jsem to. Ale postrehnul si ten kontext jak z nej tu odpoved dostal? Docela bych u toho chtel byt, jak takovy kapky probihaji od SR, ktery prohlasuje jak je kadr siroky a jak je s nim spokojeny.

      • trakip8.2.2022 18:48reagovat

       Já si osobně myslím že Rosa musel Vrbu donutit,aby ty mladé kluky vzal na soustředění. Vrba prostě nejede v systému zapracovávat mladé hráče. Podle mne je to pro budoucnost Sparti průser.

  • waaw8.2.2022 12:01reagovat

   Nejstrasnejsi na tom je, ze tyhle interni zalezitosti vybleje GŘ v televizi. To byt na miste Vrby beru jako kudllu do zad, kdyz pred tim jak Cupr tak Rosa v rozhovorech potvrzuji, ze i oni jsou s kadrem spokojeni a ted to hodi na Vrbu

   • thomasd868.2.2022 12:08reagovat

    Na me pusobi jak slon v porcelanu.

   • Spytihnef8.2.2022 13:03reagovat

    Kudla do zad? Jako že řekne pravdu, že řekne to co veřejně řiká i Vrba.

    On je možná problém v tom, že Vrba řekne, že je takhle s kádrem ok, a tady se vymýšlí všelijaké konspirace co tím myslel a kdo mu tedy brání ve štěstí.

    • waaw8.2.2022 13:25reagovat

     Ano, kudla do zad. Pred zacatkem ligy rikal jak Cupr, tak Rosa: MY jsme s kadrem spokojeni, je dostatcne siroky. A po prvnim zavahani slysis: To my ne, to trener, my jsme posilit chteli a premlouvali jsme ho.....

      

    • captain_obvious8.2.2022 13:38reagovat

     Což je naprosto logický u trenéra, který je proslulý tím, že by nejradši všechno odehrál s 15 hráči.

 • Máte

  fevac8.2.2022 9:24reagovat

  Někdo nasledovaného Isaac Hayden z Newcastlu?

  Údajně máme zájem. Pavelkova pozice def.záložníkÚsměv

  • waaw8.2.2022 9:34reagovat

   Je v soucasne dobe zraneny, takze by byl ready az Pavelka pujde do penze.

   • Tyrrael8.2.2022 9:39reagovat

    Snad do konce sezony

    • waaw8.2.2022 9:43reagovat

     No jo, mozna by to pod dohledem nasich fyzioterapeutu zvladnul i rychleji

  • brac8.2.2022 10:57reagovat

   Ano, terminuje svůj 200m kontrakt, aby šel do Sparty.

  • Casper Hejter8.2.2022 10:57reagovat

   Za mě je to 1. nesmysl. 2. stoper.

   • Paspartu8.2.2022 11:03reagovat

    Naše přestupy jsou jeden velký nesmysl, takže se to nevylučuje

    • Casper Hejter8.2.2022 11:07reagovat

     Frajer má 170 startů za Newcastle, ten sežene flek v PL nebo Championship v pohodě, proč by lezl do Sparty?

     • waaw8.2.2022 11:10reagovat

      Uplne hypoteticky by za tim musela byt nejaka dohoda s WHU

     • Spytihnef8.2.2022 13:09reagovat

      Spojení se Spartou mi přijde také jako nesmysl, ale to pozadí je tam trochu složitější. V PL flek nesežene, protože už mají po přetsupovém odbobí a uzavřené soupisky, předpokládám, že v Championship to samé.

      On se na soupisku nevešel a pokud ví, že udraví to koleno nějak rozumně, tak je půlroční hostování někde, kde je ještě otevřený přestupák celkem logický.

   • johnny18.2.2022 11:06reagovat

    Tak je prý zraněný, to hraničí s téměř 100% jistotou, že přijde.

 • Letní posila

  Schyzo8.2.2022 1:22reagovat

  Už je skoro jasné, že Hložek po sezóně odejde a Dočkal už nebude mít takové vytížení. S Karou se určitě bude počítat jako náhradou, otázka je, v jaké pozici na konci sezóny bude.

  Třeba konečně opět privedeme kvalitního stredaka, jako byl Kaku.

  • Capo8.2.2022 7:02reagovat

   Za Hložka je prý vytypován Růsek z Olomouce.

   • Larrygo8.2.2022 8:52reagovat

    Lol

   • acs198.2.2022 9:55reagovat

    Smích

    • Capo8.2.2022 11:07reagovat

     Teď se smějete, ale čeká někdo, že koupíme hned někoho alespoň přibližně Hložkových kvalit? Asi těžko, takže spíš čekám nákup hráče s potenciálem se mu časem přiblížit a z ligy je mu typologicky podobnej asi fakt jen onÚsměv

     • MichalM8.2.2022 11:30reagovat

      Mě by stačil i někdo Kangových kvalit.........

     • thomasd868.2.2022 11:32reagovat

      Ja se smeju treba tomu, ze takovej hrac uz mel prijit ted v zime, ne na klasiku v lete no...si zas budem stezovat ze mame malo casu na pripravu, ale treba se zase nezrani no 😀

 • Po Budejcich

  DaveACS7.2.2022 23:38reagovat

  Vrba naordinoval hráčům pozapasovy nedělní trénink v režimu klasického tréninku během týdne - tzn. žádné vyklusani, sauna, bazén, fyzio, ale pěkně na hřišti a v posilovně v plném zápřahu.

   

  Na jednu stranu fajn reakce, na druhou stranu se bojím, aby měl ve středu vůbec kdo nastoupit Smích

  • thomasd867.2.2022 23:55reagovat

   Me by zajimalo,co naordinoval sam sobe za tu svoji neschopnost menit taktiku a mizerny stridani

   • waaw8.2.2022 6:52reagovat

    Sobe naordinoval skripani zubama, zejmena pokud slysel Čupra v Tiki-taka Smích

79204 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha