Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Čupr

  rabac8.2.2022 13:53reagovat

  Nejsem ten kdo nadává na vedení klubu a jejího

  majitele. Vyjádření Čupra však bylo značně přes

  čáru a naprosto nevhodné k PV. Oni jednají o přestup Sora,Fila,Juráska ale nechtějí zaplatit více peněz a tak neuspějí a pak řeknou, že trenér

  je spokojený a proboha co má PV novinářům říct, když ten finanční nedostatek vidí, má trvat na něčem co není možné, jediná možnost je odejít nebo mlčet. Tohle je přesně ta Sparta, které se lidi smějí a bohužel je to daleko za jednáním i Slavie,bohužel.

  • petr1378.2.2022 14:12reagovat

   No nevim, podle vseho by Vrba nejradsi fungoval v 15 lidech. Navic si myslim, ze by Cupr, pokud by to nebyla pravda, takovou lez medialne nevypustil. Vrba neni zadnej cucak, aby si neco takovyho pripadne nechal libit.

   • Mich8.2.2022 14:17reagovat

    Tak to je mozne, ale jsem si jisty, ze by preferoval 15 kvalitnich hracu a ne to co ma k dispozici.

    • brac8.2.2022 14:27reagovat

     Ano, potřebuje tak 3x dražší hráče než má soupeř, aby vydoloval plichtu. Tam je to samej reprezentant, chodí na ně stamilionové nabídky, ale Vrbovi je to málo. Kdybys dal trenérovi Budějovic možnost vybrat si jakéhokoliv hráče ze Sparty, tak si z jejich aktuálního kádru nejspíš nezahraje nikdo.

    • rabac8.2.2022 14:42reagovat

     Souhlas je to naprosto logické a ještě bych rád ukázal na kvalitu našeho kádru. Je značně přeceněna a vidí to každý nezaujatý. Toto mužstvo by potřebovalo větší kvalitu na skoro každém postu a jen blbec by odmítl kvalitnějšího hráče. Bohužel za ty peníze co nabízí TR sem nedostaneme nikoho nad úrovní stávajícího kádru a rozšiřovat o další hráče na lavičku tzn. hráče na které finančně dosáhneme je blbost. Nakonec nekoupíme my- koupí Slavia a to je skutečnost.

     • petr1378.2.2022 15:13reagovat

      Ja si naopak myslim, ze az na zdravotni stav, mame kadr solidni,i kdyz samozrejme vzdycky to muze byt lepsi.

      • Mich8.2.2022 15:20reagovat

       Alternativu do stredu zalohy teda zadnou nemame, byl by potreba minimalne jeden dynamicky zaloznik typu mladyho saska a nekdo kdo umi strilet z dalky.

       • petr1378.2.2022 15:25reagovat

        Jo souhlas, taky jsem veril, ze jeden stredak prijde. Na druhou stranu, az bude Cvancara na hrotu, tak mas na vyber z Krejciho, Pavelky, Sacka, Soucka, Dockala, Karabce a Hlozka, coz rozhodne neni zadna tragedie.

        • thomasd868.2.2022 16:32reagovat

         Jaka to neni tragedie jsme videli v Budejkach...

   • Spytihnef8.2.2022 14:18reagovat

    Tak on to třeba Vacek říkal v Kudy běží zajíc už před zimním přístupovým období, že Vrba o posily nežadá a Rosický by chtěl mít širší kádr. Ale tady se prostě někteří rozhodli postavit se na stranu Vrby a nic je nepřesvědčí.

    • fandim8.2.2022 14:36reagovat

     Oni se toci v kruhu, ze Rosa mu tam tlaci Strahov, takze konzerva dost laviruje, zda ma priznat potrebu posileni, nebo ne. 4231, 15 lidi, nerusit, amen.

     Na druhou stranu preplacet sesita je i pri dobihajici FPP tezke, kdyz se vsadilo na pokus ziskat titul aktualnim kadrem, a ne posilama z prodeje Hlozka, Krejciho, Karabce.

    • trinact8.2.2022 14:54reagovat

     A přitom nepotřebujete Čupra, stačí poslouchat mě Smích Já tu píšu tejden co tejden, že Vrba nechce posily. Však je to úplně zřejmé. Prostě to chce urvat s touhle partou a stále ještě nevidím, proč by to nemělo být možné.

     • Pharaoh8.2.2022 15:54reagovat

      Co až se zraní jedno z křídel?

      • wasek2611@centrum.cz8.2.2022 16:00reagovat

       Dáš tam hložka. Blbý je, když bude zraněných víc hráčů...

       • Žrout_trávy9.2.2022 0:37reagovat

        Vacek by asi radil dát nalevo levou nohu Hložka a napravo pravou. Kdybys chtěl hrát víc do středu, ať si to může dávat na střelu, tak ty nohy prohodit.

     • Spytihnef8.2.2022 15:56reagovat

      Tak já to tady píšu taky dlouhodobě, protože vím, že je to fakt.

      Většina by tady vyhodila Dočkala, Pavelku, Laca Krejčího, ale Vrba je s nimi spokojený, chce je v týmu a nechce tým rozšiřovat.

       

      • trinact8.2.2022 16:23reagovat

       BOHUŽEL jsou Dočkal, Pavelka, Krejčí,... Čelůstka a dejmetomu Nita s Hečou, prakticky nevyhoditelný, protože to v každém ohledu bude pro ten klub nevýhodný a v případě těch prvních ti tam visí i takový to morální ne, na který prostě v ”rodinném klubu” typu Sparta, budeme vždy hledět (ale tbh, kde vyhazujou odchovance a kapitány). A nabídky na ně přijdou jen opravdu těžko, tudíž je tu budem trpět do konce jejich smluv a modlit se, že se kluci uráčí trošku běhat. Což jde za Rosickým spíš, než za Vrbou. Jak je vidět, Vrba je schopen stavět sestavu bez prakticky všech zmíněných, což ukázal xkrát, kdy např postavil polozraněného Součka místo Bořka v Dánsku.

        

       Šířka kádru je, nezlobte se nikdo mě, na 19 zápasů, naprosto dostatečná. Početně. Posty jsou všechny minimálně zdvojeny, variabilita Hložka, Minčeva, Karabce, ale i směrem dozadu třeba Krejčích, Hancka nebo Wiesnera ti umožňuje postavit to všelijak. Vrba si v tom našel svoje, chápu, netočit sestavu je podle mě spíš lepší, než horší. Problém Sparty je už x let tragický zdravotní stav prakticky nepřetržitě a v současném kádru i dlouhodobá neforma hráčů, kteří měli být oporami. Rosický bohužel věřil, že po všech těch Ujfaluši Zápotočných Bergerech Jarošících Kováčích Mazuších, tentokrát současní navrátilci nějak prorazí. Hráči, jejichž kariéry jsou již dávno za vrcholem. Čímž se vracíme k personální politice a skladbě kádru, kterou má na svědomí Rosický, plus Vrbovi se do ní šahat nechce. Takže ten problém je někde mezi. A nebo to žádný problém není a my jsme jen hysterický po zápase v Budějovicích, kde jsme beztak vyhráli naposled někdy za Rudy Otepky.

       • Tyrrael8.2.2022 16:57reagovat

        Od každého něco, jen té hysterie je trošku více ;-)

       • peterpan278.2.2022 17:01reagovat

        Otepka pobavil :D. Jo, taky myslím, že největší problém je ta šílená marodka, která neustále čítá 5+ hráčů. Nechápu, že na generálce se dokáží vykosit zase další hráči. Vzpomeňme Karlsona , který byl taky věčně na marodce, počítám, že v Japonsku odehraje všechno. Nevím, že toto nikdo neřeší a nepřijde mu to divné. Plus druhá věc, co nedává smysl. Myslím, že vytížení některých hráčů z áčka je šíleně malý, takže by asi stálo za úvahu je nechat hrát oébčas za béčko, aby byli schopni pak v případě zranění zaskočit, dostali sebevědomí a trochu se dostali do zápasového rytmu (Karabec, Souček, Polidar, Vitík atd.).

        • artaxerxes8.2.2022 17:46reagovat

         Karabec je problém - Vrba na jeho postu vidí Hložka, takže základ teď nehrozí a naopak je hráčem, který je schopen oživit zápas. Takže ho poslat do B-týmu si Vrba nedovolí.

         • lidoop9.2.2022 7:15reagovat

          Řešením by přece bylo dát Karabcovi v béčku třeba jen na posledních 30 minut, nebo poločas. Nikdo neříká, že tam má odkopat celej zápas a pak jít druhej den na lavičku áčka.

   • Shaemi8.2.2022 14:23reagovat

    Tak ono nejspíš záleží, co mu nabízeli za hráče. To by mě zajímalo nejvíc

   • Larrygo8.2.2022 14:25reagovat

    Taky si myslím, že Čupr nemá vůbec důvod v tomhle lhát.

    Vrba věří kádru který má a věřím že feedback, který dostává od kabiny bude veskrze pozitivní, protože několika ”stěžejním” hráčům absence konkurenčního prostředí vysloveně vyhovuje.

    Další věc pak může být to, že Vrba dostane od vedení nabídku hráče ze zahraničí a odmítne ji. Asi není objevení Ameriky, že Vrba vsází na českou kabinu a se zahraničními hráči nechce (neumí?) pracovat.

    • captain_obvious8.2.2022 14:51reagovat

     Vrba je přece přesně tímhle známej. Vybere si osu sestavy, těm hráčům vytvoří královské podmínky, prakticky žádnou konkurenci, posily nechce a když už nějaké přijdou, tak řadě z nich vůbec nedá šanci nebo je při první příležitosti odstřelí. Na budoucnost nemyslí, důležitý je dnešek. To má ošéfovaný i zálibou v 30letých lemrách bez motivace, u kterých nehrozí přestup ven.

      

     Vrba sice může být jediný trenér v Česku, který je schopný se současnou Spartou udělat titul, ale z hlediska dalšího rozvoje klubu do budoucna, je taky hlavní škodnou. Rosa je slabej SŘ, ale ta jeho vize pro Spartu má aspoň nějakej základní smysl. Když mu do toho majitel jako obvykle hodí vidle angažováním naprosto nevhodného trenéra pro takovou vizi, tak to je pak těžký.

     • rabac8.2.2022 15:08reagovat

      Ještě napiš, že trenér by měl být nějaký Sparťan a co třeba Bílek to by byla budoucnost klubu a fotbal by všechny bavil. Sparta bez Vrby půjde raketově dolů protože to co dnes hraje je na hraně možností za současného finančního stavu a to, že bych jako TR viděl v našem B týmu hráče co pozvednou úroveň tak to tedy ne, někomu se to povede ale to již půjdou ven.

      • trinact8.2.2022 17:49reagovat

       To si, i jako zastánce Vrby, nemyslím. Podle mě je jedno, kdo to bude trénovat, důležitější bude, kdo se postará, s jakým cílem a jakým způsobem o další generační obměnu, která je nevyhnutelná a Sparta se k ní řítí možná ještě dramatičtějc, než Slavie. Hložek čau 6m, Krejčí čau 6-18m, Karabec čau 12-30m. Dočkal, Čelůstka, Krejčí, Pavelka čau léto 2023 a ať chceme nebo ne, prostě to máš defakto základní sestava čau, protože nikdy nevíš, kdy ti přijde něco zajímavýho na Panáka, Hancka, ale i třeba Sáčka nebo Wiesnera výhledově a konec konců klidně Čvančaru, když mu to tam bude padat.

     • waaw8.2.2022 15:10reagovat

      A za nekompatibilitu tech parametru muze kdo? Tipnul bych to na Rosu

      • captain_obvious8.2.2022 15:13reagovat

       Vzhledem k tomu, že předešlí dva trenéři byli kompatibilní a vybíral je Rosa, tak bych asi chybu viděl jinde.

       • waaw8.2.2022 15:20reagovat

        Jo takze jak se Rosa pred narodem dusoval, ze Vrba byl jen jeho volba a ze ho osobne vybral, tak to jako lhal?

        • captain_obvious8.2.2022 15:23reagovat

         To myslíš vážně? Pro případ, že myslíš, tak ano, myslím si to, protože tomu dle mého názoru vše nasvědčuje.

         • petr1378.2.2022 15:33reagovat

          Oni se sice evidentne v nekterych vevech neshodnou, ale presto si myslim, ze Vrba mohl byt Rosickyho volba. Duvod jsi pred chvili napsal sam: Vrba sice může být jediný trenér v Česku, který je schopný se současnou Spartou udělat titul...

  • Chabix8.2.2022 15:31reagovat

   Při každém rozhovoru dáva Vrba najevo jak je s kádrem spokojený. Takový to obligátní, potřebujeme posílit na 2 až 3 postech, jsem od něj nikdy neslyšel. A to tuhle frázy používa každý trenér.

  • pubi8.2.2022 18:42reagovat

   Tak ještě že překrucovat všechno jak dement je vhodný. 🤣

 • Čupr - Rosický - Vrba

  AlaMierda8.2.2022 13:36reagovat

  Je více než zřejmé, že to ve Spartě vůbec nefunguje a i podle toho co leze ven to musí bublat už nějakou dobu. Nicméně, někdo si Vrbu vybral. Jasné je jedno. My fanoušci si to budeme muset zase pěkně vytrpět a doufat opět v další začátek.

 • Tiki-taka

  waaw8.2.2022 10:43reagovat

  Kdo nevidel naseho GŘ, tak vrele doporucuji

  • Larrygo8.2.2022 11:15reagovat

   Tohle je asi to nejdůležitější :

   „Trenér je spokojený s kádrem, který máme. Skutečně to od něj zaznívá, to není tak, že bychom mu nechtěli přivést hráče, my jsme na něj tlačili, jestli nechce doplnit kádr, ale není to tak. S Tomášem Rosickým jsme naznali, že proč tlačit trenéra do nějaké pro něj nekomfortní situace, pokud je spokojený s kádrem, který máme,“ uvedl v pořadu Tiki-Taka Čupr.

    

   S tímhle přístupem, jedním rozestavením co hraje už 10 let a ultra vidlackým vystupováním je to trenér zralej pro Prostějov, ne Spartu.

   • peterpan278.2.2022 11:27reagovat

    Já jsem tu víceméně Vrbu dost často bránil. Ale pokud je to fakt takhle, tak je to teda smutný a teda vůbec ho nechápu...

    • wasek2611@centrum.cz8.2.2022 11:29reagovat

     Kotal nadával, že mu vedení nepřivedlo hráče. Hapal to samé, o Holasovi nemluvě.

      

     Nevím no. Záleží na tom, koho nabízeli Vrbovi.

      

     Pokud chtěl Sora a byl to jediný přestup, tak měli sáhnout hlouběji do kapsy.

     • thomasd868.2.2022 11:35reagovat

      Tak pravda bude nekde uprostred, prece Cupr nerekne, ze nechteji kupovat trenerovi posily ze jo 😀

   • johnny18.2.2022 11:29reagovat

    Jak říkáš Prostějov, se Spartou neudělal nic.

    Píšu to tady už asi půl roku, mě Vrba ničím neohromil a teď tomu nasazuje korunu. Nechápu jeho základní sestavy, jeho debilní střídání, prokoučovaný zápas, kdy jsme v Plzni prohráli 3:2, prokoučovaný zápas s Brondby a poslední Rangers, kdy neznal tabulku, já na něm vidím, že Sparta pro něj není srdeční záležitost, je těžce konzervativní, hráči se pod ním nezlepšují, spíš naopak. Nepochopitelně nechává kopat standartky Dočkala atd,atd.

    • wasek2611@centrum.cz8.2.2022 11:32reagovat

     Hráči se nezlepšují pod žádným trenérem. Fakt od éry košťála nevím o tom, že by se hráči pravidelně zlepšovali.

      

     Teda jo - za Lavičky ještě, když mu Hřebík řekl, že nepotřebuje posili, že to Krejčí, Kadeřábek, Polom, Hušbauer zvládnou :D

     • thomasd868.2.2022 12:33reagovat

      Hele, zije jeste Hrebik vubec? Asi me tu dost lidi ukamenuje, ale by zajimal jeho aktualni nazor na deni ve Sparte.

      • wasek2611@centrum.cz8.2.2022 12:52reagovat

       Od příchodu Čupra jsem o něm neslyšel :D

    • fandim8.2.2022 12:41reagovat

     Rad bych se mylil, ale jemu neni rady ani pomoci.

     Dela ze sebe Fergusona, ale ma v tom bordel jak Ital v Liberci - a i tomu podle meho zalezelo na Sparte vic. Mrzi me, ze u vyberu trenera neplatilo divani se do vlastnich rad.

     A jeste jedna vec k zamysleni - letos se nam piska celkem rovina, o ktere se predchozim trenerum mohlo jen zdat. Stacilo mit trochu drivejsi ”smuly” v derby, a bylo by uz davno po sezone.

     • wasek2611@centrum.cz8.2.2022 12:53reagovat

      Já v zápase v budějovicích měl po dlouhé době pocit, že dokonce nám připískávali.

       

      A stejně k hovnu :D

      • Mich8.2.2022 13:10reagovat

       Tak k hovnu to nebylo, vydřeli jsme díky tomu bod, třeba po tom zářezu po přihrávce Sáčka.

       • fandim8.2.2022 14:25reagovat

        jo, to byl dobrej ulet:-D Ale asi kazdy videl, ze to bylo z neschopnosti, ne umysl, i hlavni na to zareagoval automaticky.

        • wasek2611@centrum.cz8.2.2022 16:44reagovat

         tuhle chybu zrovna nemyslím, i když byla zásadní.

          

         Ale prostě naše drobný fauly se nepískaly a když někdo povolil našeho hráče, tak přímák.

         • Mich8.2.2022 18:10reagovat

          Tak vedeli, ze standardku bude kopat Dockal, tudiz je to 99% ztrata mice a v podstate vyhoda pro ČB.

   • waaw8.2.2022 11:33reagovat

    Pak tam byly jeste 2 zajimave veci:

    Druhym duvodem, proc neposilujeme je, ze cekame ze za pul roku dorostou vlastni odchovanci. Takze jinymi slovy tuhle sezonu riskujeme a riskujeme, ze budou za pul roku mladosi uz konkurenceschopni

     

    A pak nam tam Cupr potvrdil, ze Rosicky mel Vrbu na koberecku. Kdo koho peroval tam ale uplne nezaznelo Úsměv

    • thomasd868.2.2022 11:40reagovat

     Jestli to proste neni postaveny tak, ze se nebude posilovat na ukor odchovancu.Ale potom ma drzet hubu Cupr a nemlit o titulu.

    • johnny18.2.2022 11:52reagovat

     Jestli je pravda, že ho měl Rosický na koberečku, tak pro mě je to jedna z mála dobrých zpráv, kterou jsem za poslední dobu slyšel. Není přece možné, aby v tom klubu byli všichni spokojení, když tady většina z nás vidí, jakej hrajeme příšernej fotbal.

    • trakip8.2.2022 12:56reagovat

     Ty jsi asi hluchý. Bylo to tam řečeno úplně jasně. Rosický mu dával kapky.

     • waaw8.2.2022 13:28reagovat

      Hluchy nejsem, slysel jsem to. Ale postrehnul si ten kontext jak z nej tu odpoved dostal? Docela bych u toho chtel byt, jak takovy kapky probihaji od SR, ktery prohlasuje jak je kadr siroky a jak je s nim spokojeny.

      • trakip8.2.2022 18:48reagovat

       Já si osobně myslím že Rosa musel Vrbu donutit,aby ty mladé kluky vzal na soustředění. Vrba prostě nejede v systému zapracovávat mladé hráče. Podle mne je to pro budoucnost Sparti průser.

  • waaw8.2.2022 12:01reagovat

   Nejstrasnejsi na tom je, ze tyhle interni zalezitosti vybleje GŘ v televizi. To byt na miste Vrby beru jako kudllu do zad, kdyz pred tim jak Cupr tak Rosa v rozhovorech potvrzuji, ze i oni jsou s kadrem spokojeni a ted to hodi na Vrbu

   • thomasd868.2.2022 12:08reagovat

    Na me pusobi jak slon v porcelanu.

   • Spytihnef8.2.2022 13:03reagovat

    Kudla do zad? Jako že řekne pravdu, že řekne to co veřejně řiká i Vrba.

    On je možná problém v tom, že Vrba řekne, že je takhle s kádrem ok, a tady se vymýšlí všelijaké konspirace co tím myslel a kdo mu tedy brání ve štěstí.

    • waaw8.2.2022 13:25reagovat

     Ano, kudla do zad. Pred zacatkem ligy rikal jak Cupr, tak Rosa: MY jsme s kadrem spokojeni, je dostatcne siroky. A po prvnim zavahani slysis: To my ne, to trener, my jsme posilit chteli a premlouvali jsme ho.....

      

    • captain_obvious8.2.2022 13:38reagovat

     Což je naprosto logický u trenéra, který je proslulý tím, že by nejradši všechno odehrál s 15 hráči.

 • Máte

  fevac8.2.2022 9:24reagovat

  Někdo nasledovaného Isaac Hayden z Newcastlu?

  Údajně máme zájem. Pavelkova pozice def.záložníkÚsměv

  • waaw8.2.2022 9:34reagovat

   Je v soucasne dobe zraneny, takze by byl ready az Pavelka pujde do penze.

   • Tyrrael8.2.2022 9:39reagovat

    Snad do konce sezony

    • waaw8.2.2022 9:43reagovat

     No jo, mozna by to pod dohledem nasich fyzioterapeutu zvladnul i rychleji

  • brac8.2.2022 10:57reagovat

   Ano, terminuje svůj 200m kontrakt, aby šel do Sparty.

  • Casper Hejter8.2.2022 10:57reagovat

   Za mě je to 1. nesmysl. 2. stoper.

   • Paspartu8.2.2022 11:03reagovat

    Naše přestupy jsou jeden velký nesmysl, takže se to nevylučuje

    • Casper Hejter8.2.2022 11:07reagovat

     Frajer má 170 startů za Newcastle, ten sežene flek v PL nebo Championship v pohodě, proč by lezl do Sparty?

     • waaw8.2.2022 11:10reagovat

      Uplne hypoteticky by za tim musela byt nejaka dohoda s WHU

     • Spytihnef8.2.2022 13:09reagovat

      Spojení se Spartou mi přijde také jako nesmysl, ale to pozadí je tam trochu složitější. V PL flek nesežene, protože už mají po přetsupovém odbobí a uzavřené soupisky, předpokládám, že v Championship to samé.

      On se na soupisku nevešel a pokud ví, že udraví to koleno nějak rozumně, tak je půlroční hostování někde, kde je ještě otevřený přestupák celkem logický.

   • johnny18.2.2022 11:06reagovat

    Tak je prý zraněný, to hraničí s téměř 100% jistotou, že přijde.

 • Letní posila

  Schyzo8.2.2022 1:22reagovat

  Už je skoro jasné, že Hložek po sezóně odejde a Dočkal už nebude mít takové vytížení. S Karou se určitě bude počítat jako náhradou, otázka je, v jaké pozici na konci sezóny bude.

  Třeba konečně opět privedeme kvalitního stredaka, jako byl Kaku.

  • Capo8.2.2022 7:02reagovat

   Za Hložka je prý vytypován Růsek z Olomouce.

   • Larrygo8.2.2022 8:52reagovat

    Lol

   • acs198.2.2022 9:55reagovat

    Smích

    • Capo8.2.2022 11:07reagovat

     Teď se smějete, ale čeká někdo, že koupíme hned někoho alespoň přibližně Hložkových kvalit? Asi těžko, takže spíš čekám nákup hráče s potenciálem se mu časem přiblížit a z ligy je mu typologicky podobnej asi fakt jen onÚsměv

     • MichalM8.2.2022 11:30reagovat

      Mě by stačil i někdo Kangových kvalit.........

     • thomasd868.2.2022 11:32reagovat

      Ja se smeju treba tomu, ze takovej hrac uz mel prijit ted v zime, ne na klasiku v lete no...si zas budem stezovat ze mame malo casu na pripravu, ale treba se zase nezrani no 😀

 • Po Budejcich

  DaveACS7.2.2022 23:38reagovat

  Vrba naordinoval hráčům pozapasovy nedělní trénink v režimu klasického tréninku během týdne - tzn. žádné vyklusani, sauna, bazén, fyzio, ale pěkně na hřišti a v posilovně v plném zápřahu.

   

  Na jednu stranu fajn reakce, na druhou stranu se bojím, aby měl ve středu vůbec kdo nastoupit Smích

  • thomasd867.2.2022 23:55reagovat

   Me by zajimalo,co naordinoval sam sobe za tu svoji neschopnost menit taktiku a mizerny stridani

   • waaw8.2.2022 6:52reagovat

    Sobe naordinoval skripani zubama, zejmena pokud slysel Čupra v Tiki-taka Smích

 • JTŘ

  waaw7.2.2022 19:57reagovat

  Presne to jsem tu predpovidal. Seshit po Karviny zazmatkoval a tak rychle otevrel svoji poloprazdnou penezenku a rychle nakupuje. Boleslav bude mit problemy.

  Daniel Fila (19) a David Jurásek (21), jejichž transfer do Slavie se podle informací Sportu blíží dohodě

   

  • Mich7.2.2022 20:12reagovat

   Porad v ni ma zrejme mnohonasobne vic nez my, protoze jinak bych si predstavoval u nas takovou reakci na tu sracku co hrajeme od podzimu.

  • captain_obvious7.2.2022 20:38reagovat

   Koukám, že Plavšič na beku se osvědčil. Fila není zmatkování, ale logická reakce na ten hnůj, co předvedl Tecl (Krměnčíka jsem neviděl, ale prý hrál taky příšerně).

   • waaw7.2.2022 20:48reagovat

    Jasny, ale s chladnou hlavou za ne tolik penez dat nechteli a holt ted uz ta hlava neni tak chladna. Proto tomu rikam zmatkovani, jsou pod tlakem.

    My jsme v pohode

    • peterpan277.2.2022 21:06reagovat

     V pohode nejsme,teda mozna si to mysli Rosa. Vtipný je,jak ve Sportu zase rozebirali nasi marodku skoro jako prekvapeni. Takze proti CB na lavicce dorostenci. Takhle se tituly fakt nevyhravaji

   • wasek2611@centrum.cz8.2.2022 11:28reagovat

    Schranze mají ještě na hrot...

  • Tyrrael7.2.2022 21:29reagovat

   No vida, další Helebrant? Úsměv

   • Bunda7.2.2022 21:37reagovat

    Další Kuchta.

  • Schyzo7.2.2022 23:45reagovat

   Já jsem třeba cele roky naivně doufal, ze když budeme na jaře v Evropě, tak poradně posílíme.

 • České Budějovice hlavní chyba

  honsan6.2.2022 21:17reagovat

  Hlavní chyba byla, že nebyl v sestavě někdo s motivací něco ukázat, všichni se chtěli hlavně nezranit před derby, Plzní, evropou, Pulkrab hodně chyběl, nejvíc se snažil Bořek, ale toho už proboha nesmí pouštět na rozehrávání rohů. Snad to byl nejhorší zápas jara, o moc horší už to být nemůže.

  • Dynamo6.2.2022 21:20reagovat

   Ale může

   • Tyrrael6.2.2022 22:44reagovat

    Třeba teď v poháru, co? Smích

    • kanonMates887.2.2022 8:10reagovat

     Podle mě proti Slavii bude výkon úplně jinde. Netvrdím, že ji porazíme, ale proti ČB bude rozdíl, bohužel, od nasazení až po agresivitu.

  • Schyzo7.2.2022 0:39reagovat

   Je začátek února, brod je ještě daleko Úsměv

   • thomasd867.2.2022 9:11reagovat

    Pokud prohrajeme s Plzni, tak na zacatku unora mame po titulu,troufam si tvrdit ze 7 bodu na ne nestahnem

    • Tyrrael7.2.2022 12:24reagovat

     To je posun, dříve to bylo už v říjnu/listopadu. SmíchSmíchSmích

     • thomasd867.2.2022 12:57reagovat

      No vidis, takhle nejak by reagoval Rosa, my na to koukame proste z blbyho uhlu😀😀

      • Tyrrael7.2.2022 16:54reagovat

       Patří do skupiny pozitivně smýšlejících lidí :-D

    • wasek2611@centrum.cz7.2.2022 12:28reagovat

     Hele já bych řekl, že Plzeń by se dala dotáhnout. Hrála by ještě 2x se slávií a jednou s náma.

      

     Jen by bylo potřeba prostě vyhrávat. :D

     • thomasd867.2.2022 12:55reagovat

      Presne Plzen hraje hru o titul, neda se na ne moc koukat ale dobre brani, makaji a nejakou tu haluz daji. Presne jako pod Bilkem u nas...

      Na letny to muze byt klidne zapas, kdy budeme my treba utocit a Plzen davat goly z brejku, nebo dostane 3 :0

      • wasek2611@centrum.cz7.2.2022 13:00reagovat

       Já nevěřím, že to plzen může všechno ubránit. :D Mi přijde, že prostě musí být furt ve stresu když vedou jen o gol.

        

       Hráčská kvalita je špatná. Řekl bych na stejné úrovni jako Baník.

        

       Nicméně nechápu, jak s takovou dobrou defenzivou mohli dostat 2 goly v bulharsku...

        

       Prostě furt mi přijde, že je lepší aby odskočila plzen než slávia.

       • trinact7.2.2022 13:21reagovat

        Znas to, ze tituly vyhrava defenziva, zejo, stary pravdy, narozdil od novych cisel, stale plati Smích

         

        Jelikoz jsem se tesil na zapasy, tak jsem si dal ten trojlistek komplet a musim rict, ze Plzen mi prisla nejvic soustredena na to, jak hrat. Slavie delala nezvykle picoviny, faulovala moc, delala individualni chyby, coz jim neni blizky, my jsme se drzeli toho nevyraznyho patoku, co od zapasu s Rangers/vyhraneho Derby predvadime, zatimco u Bilka to mas takovy, nerikam milionovy, ale jsou konsolidovany, trosku profesorsky, ale maj dlouhyho utocnika, coz je klic k uspechu ve vetsine ceskych zapasech napric ligou.

        • wasek2611@centrum.cz7.2.2022 13:47reagovat

         Jup, jasný :D Ale gola dát musíš.

          

         Jinak máš pravdu, Plzeň je sice soustředěná, ale v zápasech se dostává pod tlak a často mají jen štěstí.

          

         Dostanou sodu od Slavie a zase začnou hrát chvíli špatně. Oni mají skvělou výkonnost prosti většině ligy.

          

         Stačí ale to pustit v hlavě a prohrajou - což se po první prohře, když je někdo přehraje stane.

          

         Slavia hraje bohorovně, v lize jim bude chybět Stanciu - doufám, že týmy proti slávii začnou být zalezlý. To na ně funguje (Fenerváros, legia).

          

         Jinak plzen a vysoký útočník je pravda - to je taktika, která prostě funguje. Nicméně podle mě stačí vysunout obranu a vysoký útočník není v nebezpečných prostorech. Rychlý křídla Plzeň už zase tak nemá jako dřív.

         • waaw7.2.2022 13:59reagovat

          Vysokej utocnik potrebuje spravny balony a ty mu tam musi nekdo dovalit.

          • wasek2611@centrum.cz7.2.2022 14:07reagovat

           No, za chovance to nakopl řepka a kwák nebo bony to prostě urdrželi.

            

           Tak nevím, jestli ty míče musely být kvalitní, nebo prostě letěly tak dlouho, že útočník stihl si najít místo.

            

           Mně se tenhle styl hry hrozně líbil, protože s těmito hráči to bylo efektivní - jen se mi nelíbilo pomalé doplnování hráčů na hrotu ze středové řady a častá nekreativita v poslední třetině hřiště.

            

            

           • waaw7.2.2022 15:52reagovat

            Ja jen narazel na to, ze na podzim kdyz na hrotu hral Mincev, Hlozek nebo Pulkrab, tak casto byl hlavni problem, ze se k nim balon vubec nedostal a behali tam na hrotu uplne odriznuty

            • wasek2611@centrum.cz7.2.2022 17:31reagovat

             jup, nákopy teď taky nechápu. Nákop je v našem případě ztracený míč. Který můžeme znova vybojovat, když soupeř špatně zpracuje.

              

             Na to ale máme nedynamickýho dočkala a funguje to jen v lize. V Evropě se zpracováním míče nemaj problém.

              

             Na druhou stranu lafata a třeba bakoš v plzni si s nimi často věděli rady a to měli postavu horší než hložek nebo pulkrab.

              

              

         • trinact7.2.2022 14:09reagovat

          Mosquera je nejlepsi hrac Plzne.

           

          Ad vysunuta obrana -> kdyz vysunes obranu v utocny fazi, tedy jinymi slovy kdyz hrajes natlakove, jako treba my hrajeme, staci kdyz je utocnik rychlej, viz Mihalik ted, jak si delal cely zapas prdel z Celustky. Na Spartu ale nehraje natlak nikdo, tudiz my hur uzivime na hrotu Minceva/Drchala, nez treba Cvancaru/Pulkraba/Hlozka.

           

          Paradoxne, my mame pro vlastni natlakovy zpusob, ktery Vrba zastava, dva nejhorsi stopery typologicky a ani u Hancka to neni uplne top. Kombo Ousou + Krejci by bylo pri nasem pojeti asi to nejlepsi. Nicmene budme radi, ze jsme po letech nasli kvalitniho stopera, flegmouse s odvahou hrat fotbal a velmi kvalitnim ctenim hry/pozicnim citem u vlastniho boxu, navic stale mladyho.

          • wasek2611@centrum.cz7.2.2022 14:35reagovat

           Jo, to je Pravda, Mosquera by mohl být problém, při vysunuté obraně.Hlavně pokud by šel proti levé straně (polidar čelůstka), tak by to mohlo být smrtelný.

            

           Jinak na Spartu hrají týmy chvílema nátlakově (když presují naši obranu) - buď musí hrát s obráncema na půlce, nebo po vzoru ščágy musí mít hroznou mezeru mezi obranou a zálohou a roztahaný hřiště. Obojího se dá využít. Ale je pravda, že po příchodu Vrby si s tímhle už umíme lépe poradit a týmy to tak nedělají.

            

           Jinak taky si mylím, že Čelda na ligu moc není. Obrana by měla být Panák - Hancko.

           • petr1377.2.2022 15:31reagovat

            Až bude na hrotu Čvančara, pod ním Hložek a na křídlech Pešek s Haraslinem, tak si velky vysouvání obrany proti nám kazdej dost rozmyslí. Mít proti čtyřem rychlejm hráčům obranu na půlce je o hubu.

            • thomasd867.2.2022 17:10reagovat

             Jako uprimne si reknes, ze s takovou ofenzivni silou to musi byt valec ze jo...a pak ti ten tym jednou vystreli na branu, jako jo chybel Cvancara ale byl by to takovej rozdil? A bude Cvancara hned v zakladu nebo ho Vrba bude stridat s Hlozkem...

            • wasek2611@centrum.cz7.2.2022 17:32reagovat

             No když nedostanou ty vepředu balon, tak by tam byl i mbappé k ničemu

           • thomasd867.2.2022 17:07reagovat

            Vtipny bude az se uzdravi Casper i Hanci.Top stoperi jsou prave Hanci a Panak ale Vrba tam bude furt srat Celustku a Hanciho na beka si myslim.Aby nakonec z Caspera neudelal kridlo😀

            • waaw7.2.2022 17:20reagovat

             A vi se vlastne co bylo ted s Casperem? Dolecuje jeste zraneni, nebo neco noveho?

             • thomasd867.2.2022 18:31reagovat

              Myslim ze jen dohani kondici a tak, snad nic novyho nema

            • wasek2611@centrum.cz7.2.2022 17:34reagovat

             Samozřejmě. Bude to

              

             Holec

             Wiesner, Čelůstka, Hancko, Hojer

             Krejčí, Dočkal

             Pešek, Hložek, Haraslín

             Čvančara

              

             V evropě místo Dočkala Pavelka nebo sáček :D

             • thomasd867.2.2022 18:32reagovat

              Misto Hojera dej na kraj Hancka a na stopera s Celustkou Panaka a mas Vrbicovu sestavu

 • ČB

  rabac6.2.2022 13:44reagovat

  Tak za mne včera klasika. Je snaha o dominantní fotbal ale nemáme na to kvalitu a tu si přivést stojí dost peněz a ty nejsou. Snažili jsme se o Sora,Juráska , a třeba Filu ale nechceme lépe řečeno nemůžeme zaplatit vyšší částku a to je skutečnost a žádný sportovní ředitel ty peníze nevyčaruje a to nejsou žádná větší kvalita než máme v kádru. Takže je jediná možnost prodej hráčů a tím i nějaké peníze na nákup anebo a to je lehčí přidat do našeho projevu nasazení,soubojovost,odolnost a hlavně neustálý pohyb ale jak motivovat hráče aby třeba proti ČB hráli se stejným nasazením jako proti Slavii, takže nemožné a my se musíme smířit s výpadky.Dařilo se to Trpišovskému ale i tam je herní pokles a problémy s penězi. Trochu kvalitnějšího hráče z ciziny sem dostaneš jen když ho přeplatíš, naše liga je slabá je v ní málo peněz , slabé návštěvy, je stavěná na bojovnosti na úkor techniky a celkově ztrácí na prestiži. Zájem sponzorů minimální a prodej klubu je hodně nesnadný. Snaží se o to Slavia a Plzeň a budou to mít těžké. Sparta dnes není TOP tým u nás a kdyby Čvančara neodmítl Slavii, která nabízela více tak nemáme ani jeho.

   

   

  • kanonMates886.2.2022 15:53reagovat

   Hele Sparta TOP tým pořád je, pořád tady v ní dostávají hráči na naše poměry luxusní peníze, které jim chodí pravidelně, nikdo jim nedluží, mají kolem sebe top tréninkové zázemí u nás na Strahově, top servis a dalo by se pokračovat. Sparta tedy mezi TOP týmy je, společně se Slavií. Problém je prostě motivace. Každý šéf by měl znát svoje podřízené a vědět, co na ně platí. Každý je jiná osobnost a charakter, na někoho platí zdravý nasrání a hec, na někoho naopak neustálá pochvala a podpora a na někoho holt jen bič a hrozba trestu. Krejčí ml. vždycky po posraným zápase si krásně v médiích dokáže posypat popel na hlavu, říct, co bylo špatně, ale na hřišti pro to nikdy nic neudělá. Největší chyba trenéra je to, že z tohohle týmu nedokáže dostat jeho maximální potenciál ve většině zápasů. Jak toho docílit, to by měl být jeho hlavní úkol. V naší lize nikdy nebudeme mít tak rozdílové hráče, jak dobře píšeš, aby jsme týmy přehrávali ťukesem a systémem. Musíme mít nasazení, agresivitu, odolnost, fyzickou připravenost a dynamiku. To jsou ale věci, které lze dostat do většiny hráčů bez ohledu na kvalitu, včerejší ČB jsou toho krásným důkazem. A musím říct, že být majitelem, co zaplatil prachy za soustředění ve Španělsku a vidět první zápas v tomhle ”nasazení”, tak v létě jedou kluci do Beskyd na 14 dnů běhat kopce.

   • waaw6.2.2022 15:56reagovat

    Jenze tomuto pristupu Vrbovo pojeti skvele nahrava. Hrac vi, ze je ve Vrbove zakladni jedenctce a i kdyz se na to vykasle, tak v ni bude priste zase. To u tenera, ktery jrace toci pravidelne nema a pak mu hrozi, ze si treba nekolik zapasu ani netukne.

   • rabac6.2.2022 16:28reagovat

    Souhlas v tom co píšeš jsme Top, ale výsledkově a pozicí už hodně dlouho ne a čím dřív si to všichni okolo Sparty uvědomí tím lépe ,Sparta už si dlouho lže do kapsy ale autoritu ztratila dávno. To co píšeš by znamenalo zkusit napodobnit Slavii a výsledek nejasný a myslím, že to není směr Rosy , bohužel

  • waaw6.2.2022 16:00reagovat

   Ja ti nevim, na jednu stranu to vypada, ze se setri, kadr mame siroky, nikdo posilu nepozaduje a pak na jednou problesknou zpravy, ze jsme se zajimali o Jovanovice za skoro 40M a ted zase pry Sparta pokukuje po Isaacu Haydenovi, ktery ma cenovku na TM 10M v Euech.

   • kanonMates886.2.2022 16:26reagovat

    Já si myslím, už jsem tu i psal, že ještě jeden hráč směrem dovnitř přijde před koncem přestupního období. Ale i kdyby to byl nějaký střední záložník typologie Kangy nebo Stancia, nemyslím si, že to změní něco do chvíle, než současní hráči půjdou na 100% ne jen proti Bondby nebo Slavii, ale i venku proti ČB nebo Karviný či komukoliv jinému.

   • Tyrrael6.2.2022 17:05reagovat

    Ale jen na hostování a hlavně, je teď i zraněný. Smích

    • hombre6.2.2022 18:10reagovat

     Jestli je zraněný, tak už je náš. Smích

     • waaw6.2.2022 18:16reagovat

      Nejsou ve fotbale taky nejake paralympijske souteze?

      • Tyrrael6.2.2022 22:44reagovat

       Konečně titul? Smích

      • Mich7.2.2022 11:08reagovat

       Pak bychom meli zraneny handicapovany hrace, taky zadna vyhra.

  • brac7.2.2022 0:37reagovat

   Ten kokot na lavičce má v týmu 6 hráčů, za které ze zahraničí přišly nabídky za 200 a víc miliónů. On s tím ale nedokáže nic udělat, tak co by udělal s hráči za desetinu?

 • Proč

  Nuff6.2.2022 12:45reagovat

  zrovna Spartu musí prznit zasraný diletanti? Nemůžu se zlobit na hráče, byli by idioti (i na poměry fotbalistů), kdyby odmítli brát královskou mzdu (skoro) za nic. Nemůžu se zlobit ani na trenéra, pro něj platí totéž. Na koho bejt nasranej musím, jsou Křetínský a lidi který si vybírá, to je základ, odkud padají sračky až na hřiště. Jak můžou vůbec fungovat s vědomím, že maj v zádech rozpočet několikanásobku mančaftů, který s náma bez problémů drží krok? Koupili byste si Fabii za milión, za servis dali 50k měsíčně a chrochtali si jak skvělý jízdní vlastnosti Fabie ta Fabie má?

  • MarekKincl6.2.2022 12:53reagovat

   Angažovat Vrbu byla od začátku debilovina. Jak může někdo mluvit o koncepci a pak přívést takového trenéra.

   • Larrygo6.2.2022 13:07reagovat

    Pro mě je nepochopitelná situace z 65. minuty. Vrba má přece doprostřed hřiště fantastické hráče pro všechny možné herní varianty, jak nám potvrdil Tomík.

    A přesto střídá jedno jelito za ještě větší jelito.

    Záhada...

   • Paulinho6.2.2022 13:13reagovat

    A koho bys přivedl ty?

    • Pharaoh6.2.2022 13:16reagovat

     Je za to snad placenej?

     • Paulinho6.2.2022 13:18reagovat

      Pokud něco kritizuju, měl bych umět přinést návrh. Ale toto jsem čekal.Otrávení

      • Pharaoh6.2.2022 14:20reagovat

       Jde o to, že nejlepší řešení má přinést ten, co je za to placenej a může tomu věnovat čas.

      • ovcajd6.2.2022 15:17reagovat

       ale pane kolego, to je přeci zákeřný argumentační faul na červenou a tvrdý disciplinární postih navrch.

    • Pharaoh6.2.2022 13:16reagovat

     Je za to snad placenej?

    • fandim6.2.2022 15:26reagovat

     Stacil by Bilek, neverim, ze bysme na tom byli hur.

  • majtin6.2.2022 13:03reagovat

   Jsem zvyklý se vyjadřovat slušněji, ale dávám ti za pravdu. Od Křetinského to celé začíná. On si vybral jako SŘ Rosu. Předtím Ščágu, Kotalíka, Otavu, do vedení Svobodu a já nevím koho ještě - takhle když vidím ten seznam, tak jen kroutím hlavou. A tihle (spolu)rozhodovali o trenérech. Tolik přehmatů to není náhoda.

   • Nuff6.2.2022 13:36reagovat

    Já už jedu jen v módu apatie-nasranost, po včerejšku převládla nasranost, takže tomu odpovídá slovník. Nejsem ovšem idiot, takže poslušně přejdu zpět k apatii, nenechám si kazit náladu oblíbeným sportem.

79210 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha