Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • ...

  Kuklic12.1.2023 16:16reagovat

  ukázkovej vlastňák SmíchSmích

 • ...

  Kuklic12.1.2023 16:16reagovat

  ukázkovej vlastňák SmíchSmích

 • Dá se někde sledovat

  Tashunka Witko12.1.2023 10:50reagovat

  Béčko ?

 • Dá se někde sledovat

  Tashunka Witko12.1.2023 10:50reagovat

  Béčko ?

 • béčko

  DaveACS10.1.2023 19:54reagovat

  Jako trenér brankářů se k béčku od U15 přesouvá Aleš Hruška. Jsem jediný, kdo absolutně neměl ponětí, že začal u nás trénovat v mládeži? Smích

  • fandim10.1.2023 19:58reagovat

   Rozum zustava stat...zas tolik golu nam nedaroval, abysme se o nej museli staratÚsměv

   Jestli on to nebude tipar pro Plzen na dalsi rybareni ve strahovskych vodachÚsměv

   • 13goat11.1.2023 8:06reagovat

    To rybaření už nenastane, vztahy na strahově jsou daleko lepší než za mistra Ericha a zároveň se udělala nějaká opatření stran smluv, co jsem slyšel.

     

    Mně Hruška nijak nevadí, ať se ukáže. Co mi vadí je, že končí Vojta Mareček.

  • kanonMates8810.1.2023 20:41reagovat

   Musím říct, že on jediný mi v béčku vyloženě vadí, to dpc nemáme nějaké naše bývalé top brankáře, aby mohli předávat zkušenosti v béčku...

   • Capo11.1.2023 7:52reagovat

    Tak i on je náš odchovanec a dá se říct, bývalý top brankář;-) To, že ligu chytal jinde, je věc jiná no, ale já bych se kvůli tomu nehroutil, třeba je prostě dobrej trenérÚsměv

   • Paspartu11.1.2023 15:51reagovat

    Znáš jo jako hráče. Ale znáš ho i jako trenéra? Předkládám, že ani trochu, když ani nevíš, že u nás již nějakou dobu trénuje. Nějaký důvod tento přesun mít zjevně bude. A neschopnost to asi nebude.

    • kanonMates8811.1.2023 16:33reagovat

     Neznám samozřejmě, ale bude mít co dohánět a ukázat. Příbramsko - plzeňský hráč je fakt vizitka na zvracení, co si budeme povídat.

     • Nulatunji12.1.2023 8:14reagovat

      Jako je zajímavý, že u áčka i béčka je ještě nedávno aktivní brankář Plzně.

 • Do Španělska neodcestují,

  johnny18.1.2023 22:02reagovat

  Juliš, Sáček, Vindheim, Nita a Krejčí st., HEURÉKA! Kromě Nity neměli být tihle hráči ve Spartě už léta. Jak se zametlo z Nitou mě jediné mrzí, ale brankářů máme jako máku... Konečně naše vedení přišlo na to, o čem se tady píše roky. Kdyby většině z nás trvala rozhodnutí tak dlouho jako našemu vedení, byla by většina z nás, už bez práce na dlažbě. Snad se začíná blýskat na časy a Sparta začne fungovat jako profesionální klub.

  Je to jednoduché, umíš, dáváš góly, nebo jsi jinak užitečný, hraješ. V opačném případě je nám líto, ale odcházíš. Není v tom nic osobního, pouze by hráči neměli hrát ve Spartě jen proto, že jsou kamarádi, hodní kluci do kabiny.

  • kanonMates889.1.2023 8:37reagovat

   Jako že nejede Sáček je na šampus. Na druhou stranu ale kromě Sáčka za poslední rok a půl za Spartu z výše uvedené pětice prakticky nikdo nenastupoval. Tedy jejich odchod/odstavení je samozřejmě dobře, ale spíš mě zajímá, kdo jede než kdo už je rok/dva na odchodu a jen dobíhá lukrativní smlouvu.

   • fandim10.1.2023 11:45reagovat

    Uz ho nechteÚsměv Ale vubec bych se nedivil, kdyby byl za rok stabilne v sirsim kadru repre. V Plzni by znej rozhodcovska rovina udelala hvezdu ligy, ne jako u nas, kde byl vic na zemi nez na nohach, a stejne bez karet. Potencial minimalne srovnatelny s Hrosovskym.

    • kanonMates8810.1.2023 13:00reagovat

     Já si to úplně nemyslím. On by musel hrát ve fakt hodně atypický středový řadě, aby vynikl, ve které by nemusel tvořit, ale zároveň ani bránit, protože ani jedno nezvládá a kde by mu stačilo jen vykrývat prostory a čas od času předvést dribling a zrychlení. Ale to je prostě strašně málo a v naší lize nikdy kolem sebe nebude mít takovou kvalitu, aby stačilo těch pár jeho předností na úkor mnoha nedostatků.

 • Ledy se hnuly

  standis8.1.2023 21:38reagovat

  Ve výběru pro soustředění nejsou Lukáš Juliš, Michal Sáček, Andreas Vindheim, Florin Nita a Ladislav Krejčí starší. V nových působištích už se připravují Martin Suchomel (svolení k přípravě v Mladé Boleslavi), Jan Fortelný (souhlas s tréninkem v Olomouci) a Dominik Holec (hostování v Lechu Poznaň).

  ”Pohyb v kádru ještě bude, není uzavřen ani dovnitř. A někteří hráči také odejdou,” avizoval v týdnu sportovní ředitel Tomáš Rosický.

  • Larrygo8.1.2023 23:28reagovat

   Směrem dovnitř bych si vsadil na příchod mladého vysokého útočníka.

   Vecheta, Štulić...

   • MichalM9.1.2023 14:00reagovat

    Hodil by se nějaký důrazný bourák typu Bednář, nebo Kweuke. No a na kreativního hráče na pozici 10 si holt musíme počkat do léta tedy..........

 • hokej

  jareoslav6.1.2023 15:41reagovat

  nevíte někdo kdo ze sparty hrál za hokejovou dvacítku?

  • Nulatunji6.1.2023 16:11reagovat

   Hauser

  • artaxerxes8.1.2023 20:50reagovat

   Šapolaviv je odchovanec, ale hraje v zámoří.

 • Posílení

  AlaMierda6.1.2023 14:28reagovat

  Osobně jsem rád, že jsme konečně začali řešit hráče s výhledem na léto. Konečně se Rosický rozhoupal a podle mě na tom má podíl Priske a Sivok. Sivok řekl, že hráč ve Spartě by se měl po roce prosadit, jinak musí pryč (kromě mladých) a přijít někdo jiný. Už v ČB Sivok dotahoval dost mladých cizinců a chtěl v tom pokračovat pokud by koupil klub. Další bonus Priske, jak Rosický řekl. Je otevřený celému světu. To je jen dobře pro Spartu, protože jí to dává mnohem víc možností a variant, než konkurenci. Moc si přeju aby to klapalo a zavřela se tak huba všem těm expertům typu Frýdek st. A věřím, že konečně Rosický díky Priskemu a Sivokovi pochopil, že se musí chovat na své pozici úplně jinak než doposud.

  • kanonMates887.1.2023 12:30reagovat

   Souhlasím, ale podle mě Rosický to nepochopil diky Sivokovi a Priskemu, ale prostě svým vlastním vývojem. Tady se pořád zapomíná, že Rosický se stal sportovním ředitelem prakticky ihned po konci aktivní kariéry fotbalisty. Přišel do jeho srdečního týmu, kde bylo hodně hráčů s velmi špatným poměrem náklady/výkon. Vsadil nejdřív na Jílka, asistenta z doby posledního titulu, co měl znát prostředí a být progresivní, bohužel na to neměl, pak se mu chytil Kotal, co měl být trenér na pár měsíců, ale měl drtivý jaro a vyměň po takovém jaru ikonu a legendu Sparty, aby pak mu byl víceméně přiveden Vrba jako přání majitele. Všichni tři jmenovaní prostě na zahraniční hráče nebyli, nepožadovali je a nepracovali s nimi, sám Rosický to říkal i na té tiskové konferenci, že se snažil vyjít vstříc vždy trenérům. Až po Vrbovi pochopil, že opravdu jediná cesta je do toho říznout pořádně a přivést cizince, co s cizinci bude chtít pracovat. To, co se teď děje a kým se obklopil Rosický, není nějaká náhoda z nebe, ale prostě vývoj v myšlení a očekávání. Každý se vyvíjí a to samozřejmě i Rosický.

   • Rok17.1.2023 12:49reagovat

    Absolutní souhlas. Děkuji.

 • A co je na tom špatného?

  Nulatunji5.1.2023 16:17reagovat

  Posily

  • hombre5.1.2023 18:19reagovat

   A proč jsou špatné posily? Nechápu. Ty to víš?

   Když nikdo nepřijde, tak se nadává, když se koupí hráči, kteří nejsou moc známý - je to blbě, když se koupí lepší hráči, kteří jsou dražší - je to blbě. Když se vyhází zahraniční hrači - je to blbě, když se koupí zahraniční hráči - je to blbě.

   My furt jen nadáváme. Vlastně si nic lepšího fakt nezasloužíme.

   Krišpíne, Krišpíne...

   • kanonMates885.1.2023 19:55reagovat

    Nejpravdivější příspěvek za mnoho měsíců tady.

   • Elysir5.1.2023 21:00reagovat

    Tenhle příspěvek nepotřebuje komentář, jen 👏👏👏👏👏

   • spartan16.1.2023 7:21reagovat

    Tak o třech ze čtyř posilách nic nevíme, prostě někomu se to nelíbí, tak tenhle krok našeho slavného s. ředitele zkritizuje. Snad se to ještě může nebo už ne? Raději si vyslechnu jeho, než ty dvě servilní trdla nade mnou. Ty budou kývat na Rosického kroky i kdyby přivedl Marťany.

    A lepší Spartu si zasloužíme!!

    Kritika poměrů ve Spartě je oprávněná.

    Kdy naposledy jsme měli titul, kdy jsme hráli LM?

    Přečti si co si myslí o současných hráčích ve Spartě M.Frýdek starší...

    • kanonMates886.1.2023 8:40reagovat

     A to, že o něčem či někom nic nevíš tebe či kohokoliv jiného opravňuje takový krok kritizovat? Vážně nevidíš tu občas až chorobnou nenávist? Ano, přijde hráč, rok bude hrát hovno, kritizuj, každý bude pak kritizovat. Ale tvl kritizovat to, že přijde někdo, o kom nic nevíš, to už je fakt diagnóza... A jako M. Frýdek st.??? Smích zeptej se Honzy Kollera, jak se se Sigim kamarádili... Opravdu dobrý příklad a názor.

     • spartan17.1.2023 6:06reagovat

      Zase demagogicky odpovídáš jen na to. co se ti hodí viď.

      Odpovídej na to proč nemáme 9 let titul a nehrajeme téměř 20 let ligu mistrů. A švihni si. Chci znát dvůr odbornej názor.

      Já jsem nikde neříkal, že nejsem rád že přicházejí cizinci, jen jsem říkal že o třech ze čtyř tady včetně tebe Rosomila nikdo nic neví to je všechno.

      Jinak jsem rád, že Priske a Sivok mění Spartu k lepšímu.

      • kanonMates887.1.2023 20:30reagovat

       Proč dvacet let nehrajeme LM a devět let nemáme titul, to by bylo na rozsáhlou analýzu s mnoha důvody a individuálními chybami, které spojuje jméno majitele. Nicméně těžko to lze dávat za vinu pouze tomu poslednímu článku. A jsem rád, že ty jsi rád, že Rosického lidi, Priske a Sivok, mění Spartu k lepšímu. Naprosto s tím totiž souhlasím.

    • lidoop6.1.2023 11:28reagovat

     Že Frýdek st. nemá rád zahraniční hráče je opravdu překvapivý, když v Německu s hrůzou zjistil, že po něm chtějí, aby makal, za dva roky odehrál necelých 500 minut a pak se slavně ve 30 letech vrátil do Teplic, aby po dvou naprosto průměrných sezonách upadl v zapomnění. A být po jeho, v kabině jsou jen češi, kteří rádi tráví čas společně a preferují pohodu a kalby se spoluhráčema, před dřinou a volným časem stráveným s rodinou.

    • AlaMierda6.1.2023 14:02reagovat

     Frýdek st. a další legendy jsou jenom nasraný, že ve Spartě nezastávají nějakou dobře placenou funkci. Kde tihle borci trénují nebo pracují? Mlít kraviny do novin jim jde, ale po své aktivní kariéře už nemají kvality na to se prosadit do profi fotbalu. Tak budou ukazovat na cizince, protože to je vděčný. Na odchovance Martina Haška jaksi nevzpomínají. Oni žijí pořád v těch starých časech, kdy dominovali, jenže dneska ej ta doba jiná. Fotbal se hodně posunul, dneska hrají nejlepší hráči v Evropě. To dříve nebylo, a ani ten fotbal nebyl tak multikulturní jako teď.

   • Nulatunji6.1.2023 9:21reagovat

    Já nejsem Krišpín Smích

  • Nulatunji6.1.2023 9:32reagovat

   Mimochodem, jste pitomci, co to tady zase rozjíždíte, já jen parodoval to, co tady napsali waaw, kerberos44 a johnny1, vždyť je to doslova všechno pod sebou. Smích

   • kanonMates886.1.2023 11:49reagovat

    Narazil jsi na krásy českého jazyka, kdy význam ”Posily. Co je na tom špatného?” má zcela jiný význam než ”Co je na tom špatného? Posily.” Úsměv

Předchozí 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... 8159 Další
81590 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha