Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Bambula mladší

  lidoop13.4.2021 8:31reagovat

  Ne, že bych z toho měl přímo radost, ale docela mě těší, že chlapec už druhý utkání po sobě proseděl na lavičce. Nechci předbíhat, ale spěje to k příběhu ”jak se z aspiranta nároďáku stal vlastní blbostí zcela průměrný fotbalista”.

  • captain_obvious13.4.2021 8:46reagovat

   Asi je mu už zase kopačka těsná na patě.

  • Majklll13.4.2021 9:29reagovat

   prý už je rozhodnuto i v druhém kole a jen se čeká, až to hodí na papír, tak jsem vážně zvědav, jak to rozhodli..

   • lidoop13.4.2021 9:51reagovat

    To už psali snad pomalu před dvěma týdny. Asi je to hodně textu, když jim to tak dlouho trvá Smích. Ale v zásadě je asi skoro jedno, co rozhodli. Je téměř jistý, že se jedna, druhá, nebo dokonce obě strany odvolají k CAS.

    • Jereacs13.4.2021 10:06reagovat

     Mě se libí jak si myslí, že u CAS uspějí, když ve skoro stejném případe ta jeho slavná advokátka prohral spor ze Spartou ohledně Mandjecka.

     • lidoop13.4.2021 10:18reagovat

      Mě mnohdy přijde, že té paní jde primárně o zviditelnění, než o skutečnou pomoc svým klientům. Jasně, kdyby náhodou ten spor vyhráli, dostane nepochybně mnohem víc, než jakou má jinak běžnou sazbu, ale spíš mám pocit, že ač ví, že šance ten spor vyhrát je minimální, mediální pozornost jí to zaručí značnou. Dle všeho junior hraje jen roli užitečnýho idiota.

      To samý její (ne)kandidatury na předsedu FAČR, ani ona sama si nemůže myslet, že má byť minimální šanci.

 • Čupr dnes v dohrano plus

  Majklll12.4.2021 19:59reagovat

  To jen pro info

  • standis12.4.2021 21:17reagovat

   kouknu, dík za info.

   • Schyzo12.4.2021 21:52reagovat

    Prej i info o Haškovi

  • fernando12.4.2021 22:34reagovat

   Teď tam padlo krásný moudro. Nejhorší v kabině je spokojený náhradník. Za mě to sedí a bohužel jich máme stále na rozdávání.. :)

   • thomasd8613.4.2021 5:04reagovat

    Me celkove prijde ze mame v tymu az moc hracu, kteri jsou spokojeni ze hraji pouze za Spartu.. Ze jim proste chybi ambice se zlepsovat a dostat se do lepsi ligy

 • Krmenčík

  houbař12.4.2021 18:17reagovat

  Samozřejmě Krmenčík do Sparty.

  Jako před časem Lafata ne0bo další.

  • Nulatunji12.4.2021 18:21reagovat

   Byl Lafata absolutní kripl nebo před časem další? Nemyslím si. Krmenčík je odpad, měl by sedět a ne hrát za Spartu.

  • majtin12.4.2021 18:28reagovat

   Hlavně by se taky nemělo zapomínat na to, že ani Krmenčík by nám včera ve druhém poločase nebyl nic platný.

   • Bunda12.4.2021 18:36reagovat

    Nějaký míč by vepředu podržel.

    • peterpan2712.4.2021 19:41reagovat

     Stoprocentně

    • majtin12.4.2021 20:21reagovat

     To si myslím, že je schopnej v podobný míře i Hložek, tak 2/3 toho co Krmenčík, ale hlavně mi jsme se ve druhý půli často nedostávali ani k cíleným nákopům, to byli spíš odkopy. Neporadili jsme si s jejich týmovou hrou. Oni taky vepředu nepotřebovali nikoho, kdo by podržel dlouhý nakopnutý balón.

     • majtin12.4.2021 20:32reagovat

      ...my...byly... ty vado, já už bych neodmaturoval. Úsměv

     • Chabix12.4.2021 20:48reagovat

      Je to jak to píšeš. My se už léta snažíme hrát kombinační technický kreativní fotbal a máme pro to vhodné typy hráčů. Je to určitá tvář Sparty, u které bych byl rád aby zůstalo. Já mám takový fotbal rád. Slavia hraje přímočarý fotbal, pro který má zase ona vhodné typy hráčů, které jsou rychlostního charakteru.

       

      Rozehrávka je náš velký problém. Jsou soupeři, kteří mají kvalitní vysoký presink a hodně nepříjemný jako má Slavia. Musíme si s tím umět poradit.

       

      Víme to dlouho a zatím mi nepřijde, že bychom to nějak řešili. Hodně mě zklamal Čelůstka. Myslel jsem, že se svými zkušenostmi bude klidný na míči.

      Ale nejde jen o obranu. Přihrávky brankáři jsou pochopitelné, ten má hru před sebou. A nějaká kombinace krajní obránce - stoper - brankář, stoper - stažený záložník, může dost pomoct, protože si presující hráči musí přebrat hráče a mohou při tom udělat chyby. Jenže když je tam od nás velký respekt, tak je tam potřeba mít brankáře, který splňuje aspoň to naprosté minimum a to je přesný nákop. Proto jsem k prodloužení Nity měl chladný postoj. On chytá celkem slušně, ale pro hru Sparty se nehodí.

      • Bunda12.4.2021 20:58reagovat

       V silné,moderní Spartě nemá Nita co dělat. Chceme rozehrávat odzadu a hned první hráč to neumí. Kvůli tomu ze Slávie odešel Lastuvka a on taky chytat umí.

       Jenže dokáže Rosický přivést gólmana který bude umět chytat a i rozehrávat? Nevěřím tomu. Lepší Nita v hrsti než Heca v bráně.

       • AlaMierda12.4.2021 21:03reagovat

        Brankářů co umí dobře a spolehlivě chytat a ještě rozehrávat je hrozně málo. V lize žádný není

        • Bunda12.4.2021 21:14reagovat

         Dubravka se vrátí Smích

        • majtin12.4.2021 21:52reagovat

         Jsem zvědavej, jak se povede Kotkovi.

       • Chabix12.4.2021 21:17reagovat

        Abych nehanil jen Nitu, tak ani Kolář se včera moc nepředvedl a to je brankář, který by to měl zvládat.

       • Kratos12.4.2021 21:28reagovat

        Brankářů co umějí výborně chytat a ještě k tomu výborně nohama je jako šafránu. Takového nemá většina klubů z top lig. Většinou se nechají tímto trendem unést natolik, že pořídí drahého brankáře co takřka nic nechytne a po čase začne zmatkovat i nohama. Na nákopu není vůbec nic špatného, jen musí být hráči co ten míč získají.

       • Chabix12.4.2021 22:20reagovat

        Teď když jsem zkouknul záznam, tak to hodně kazili Vitík, mladý Krejčí, který už neměl kondici a Sáček s Karlssonem. Starej Krejčí naprosto zbytečný hráč. Nita ve druhý půli ok. Tak se mu omlouvám.

         

        Někdy je dobré se na to podívat znovu. Ve druhé půli nám hlavně chyběl pohyb. Slavii pomohlo, že to hodně prostřídala.

 • sparta

  Silhis12.4.2021 16:16reagovat

  Kdy bude určen termín zapasu s plzni? nebo s plzni už hrát nebudem? Smutek

  • wasek2611@centrum.cz12.4.2021 18:21reagovat

   Nejdřív to jde 28.4.

 • Den po derby

  rabac12.4.2021 15:52reagovat

  Překvapilo mne hodně rozumných příspěvků po včerejšku.Výsledek tak nějak odpovídá, bohužel druhý poločas jsme opět hráli styl jak za VK a to nakopní co nejdál. Chybí nám strašně výstavba od brankáře a tu bohužel Nita nikdy lepší mít nebude a pak od obrany a středové dvojice. Nejsme schopni dostat míč na Dočkala, křídla nebo Hložka a ty jen koukají jak vzduchem létají naše míče a jsou mimo hru. Chybí nám kvalita přihrávek a hlavně rychlost práce s míčem a jak se dostane mužstvo pod tlak a pod kvalitu tak se začne bát aby nekazili a míče jen odkopávají, obrovský rozdíl proti Slávii. Mužstvo je špatně složeno, každý trenér si přivede někoho jiného a do toho náš geniální skauting bratrů R, vždyť Trpiš již zažil pět našich trenerů. Potřebujeme na krajích odolnější hráče, lépe silově vybavené a musí mít

  snahu a chuť hrát i dozadu, včera DMK snad ani jednou se nevrátil do blízkosti obrany a Bořil procházel po straně jak chtěl a ničím nerušen a pak na Sáčka jdou dva hráči a on by měl problém i s jedním a tak by se dalo pokračovat o mnoha jiných, takže mužstvo je typologicky a i způsobem hry některých hráčů postaveno špatně a proti silnějšímu soupeři to nemůže dopadnout jinak. Věřím Vrbovi a začal bych tím, že bych mu nabídl prodloužení smlouvy protože ten rok a půl je strašně málo na to v jakém jsme výchozím bodě a upřímně žádná sláva to není. Druhá věc je ta, že posílení by si měl vybírat a určovat Vrba a Sparta by mu jen dělala servis a hráče odsouhlasila, protože to někdo musí zaplatit. Když nechají Vrbovi dost velké kompetence tak věřím, že postupně půjdeme nahoru a ne ve srovnání s hrou třeba proti Teplicím ale proti silné Slávii, ta musí být náš cíl, dohnat a předehnat. Kdo odejde a kdo přijde musí být jen na Vrbovi, pak věřím, že herně půjdeme nahoru.

  • rimidalv12.4.2021 17:30reagovat

   S uvedenými nedostatky při včerejším zápase nejde nesouhlasit.

   Pouze dodám, že přehnané očekávání před zápasem, stejně jako zatracování po zápase není na místě. Sparta prošvihla šance na začátku 1. poločasu. Pokud Holeš chtěl umístnit střelu tak jak se mu to povedlo - klobouk dolů ! Podobně i Tecl, který od počátku jarního kola opět skóroval. Při síle v defenzivě Slavie bylo obtížné po úvodním gólu něco provést a bylo jenom otázkou času, kdy ACS obdrží další.

   Hlavní rozdíl kvality mezi oběma mužstvy vidím v podstatně širším kádru kvalitních hráčů které má momentálně Slavie.

  • Laduk12.4.2021 17:48reagovat

   pokud se neví jak mají nastavené mantinely, je hrozně snadný se posmívat Rosickým nebo doufat ve Vrbu, který ale dopadne stejně

   • Tashunka Witko12.4.2021 19:58reagovat

    Na nákup Vindheima, Trávníka, Hanouska, Heči nebo Lischky byly nastaveny mantinely poměrně velkoryse a když se k tomu připočte prodlužování takového Zahustela, stálo to Spartu dost přes 100 milionů.

    Resp. Sparta vyhodila přes 100 mega z okna a Rosa by se z toho měl nějak zodpovídat. Ne, že se už teď kvůli němu nikdo nekoupí a bude se dál živit odpad.

    • johnny112.4.2021 20:09reagovat

     Přesně tak, jakože do Sparty se kvůli jeho chybám nekoupí žádný jiný hráč? To snad ne? Ať si to vyříkají s Křetínským, a ten ať se zařídí dál. Rozhodování bych dál nechal na Vrbu. Ať on si vybere hráče.

    • brac13.4.2021 5:58reagovat

     Tohle máš ale ve všech klubech. Liberec je plný nepovedených nákupů Slavie. Navíc čím větší klub, tím větší ten nepoměr. V Premier League mají týmy na špici sestavy dlouhodobě mnohem stabilnější než my a stejně dělají víc nákupů než my. Většina se prostě neprosadí. Navíc kupují hráče za částky, které odpovídají jejich pozici v týmu. My koupíme hráče za 20-30M, přičemž v kádru máš dalších 20 hráčů s cenovkou stejnou nebo vyšší.

      

     Kupujeme hráče za částky odpovídající místě na tribuně a divíme se, že na té tribuně taky skončí.

      

     Jinak Heča sem přestoupil před Rosickým.

      

    • victorlima13.4.2021 14:30reagovat

     Jen se bohužel potvrzuje, že kvalitní fotbalista nemusí být kvalitní trenér či sportovní ředitel. O Rosovi jsem pochyboval hned od počátku. Sportovní ředitel by vůbec nemusel být kvalitní fotbalista. Musí mít především oko na hráče, skvělé organizační schopnosti a hlavně musí být schopný ve vyjednávání a v obchodu. Obávám se, že Rosa nemá ani jednu z těchto žádoucích vlastností.

 • Posily z ligy

  Pochcana slama12.4.2021 13:13reagovat

  Youba Dramé a možná Ladra by nemusel bejt marnej.

  • waaw12.4.2021 14:12reagovat

   Jak uz jsem psal, ted je idealni konstelace vytezit bulharske kluby. Vrba je zna, nikdo jiny je tady tak zmapovane nema a Mincev potrebuje kamose.

   Jen podle jmena pravy bek Pedro Ferrari musi byt idealni posila.

   • captain_obvious12.4.2021 15:31reagovat

    Díval ses někdy poslední dobou na hráče z bulharské ligy na transfermarktu? Tam není nic, NIC Smích A když tam mezi slepýma najdeš jednookého, tak už má dost vysokou cenu nebo hostuje z větších klubů ze západu Úsměv

    • waaw12.4.2021 16:08reagovat

     Dival, ale podle TM fakt nepoznam a jejich ligu nesleduju. Na druhou stranu Ludogorec hral stabilne evropske pohary a ne uplne blbe a mel v lize min8malne dva silnejsi konkurenty. Z hracu s cenou kolem 0,5 M EIR musi existovat nekdo s potencialem. Tak jako Bulhar neslysel nikdy o Pachlopnikovi, tak verim, ze se tam nekdo najde. Na druhou stranu kdyz jsem tam koukal treba na praveho beka, tak mne prekvapilo, ze tam vlastne nikdo s trochu vyssi hodnotou ani nebeha

  • Pharaoh12.4.2021 14:17reagovat

   Za mě oba beky jeden klidně Matějů, druhej cizinec. Pak křídlo, s fyzickym fondem, co umí i trochu dozadu, Plavšič ani DMK v těžkých zápasech dozadu prostě nepomůžou. A na hrot ”vrbovskej” typ útočníka Krmenčík, nebo třeba Komličenko, kterýmu se v Dynamu úplně nedaří. A v ideálním světě ještě konstruktivní stoper, protože s Čeldou se hrát konstruktivní rozehrávka nedá.

   • victorlima12.4.2021 14:44reagovat

    Máš pravdu s Čelůstkou to opravdu bude problém. Skoro každá přihrávka jde jen zpět brankáři nebo druhému stoperovi a když se pokusí o přihrávku vpřed, což je tak 3x za zápas, tak obvykle kazí. Při bránění je daleko od hráčů a rychlostí neoplývá.

  • pubi12.4.2021 14:50reagovat

   Matějů, Hancko, Krmenčík, střeďák alá Šašek.

 • útočník z Belgie

  AlaMierda12.4.2021 12:56reagovat

  jestli občas koukáte přes tipáč na ligu z Belgie, tak v menších klubech jsou tam docela zajímavý útočníci jako Fashion Sakala, Thomas Henry nebo Shamar Nicholson.

  • johnny112.4.2021 13:01reagovat

   No a ten Fashion Sakala, prý skáče dobře i na lyžích ÚsměvÚsměv

   • Brian Pricke12.4.2021 13:04reagovat

    A má lepší kolekci než LV6.

  • 13goat12.4.2021 13:05reagovat

   Shamar má dobrej youtube. Dvouminutovej sestřih, kde první minutu zahazuje šance.

   • 13goat12.4.2021 13:06reagovat

    Oukej, tak jsem si to stopnul, dokoukal a zahazuje i zbytek videa Smích

    • thomasd8612.4.2021 13:09reagovat

     Nekouka na nej Hlozek treba posledni dobou?

   • AlaMierda12.4.2021 13:08reagovat

    To se musím podívatSmích

  • lidoop12.4.2021 13:31reagovat

   Asi nebudeš jedinej, kdo si jich všiml. A za ty ceny to určitě nejsou hráči pro nás (2.5, 3.5 a 2.5 mil euro dle TM). Tyhle hráče se musíme naučit vyskautovat tu sezona - dvě zpět, kdy stáli cca do milionu, ale ta kvalita nebyla prověřená.

   • AlaMierda12.4.2021 14:07reagovat

    Sakala bude v létě zadarmo. Jako máš pravdu takové hráče to chce najít ještě o něco dříve.

    • lidoop12.4.2021 16:40reagovat

     Ok. Já si hlavně nejsem ani u jednoho jistej, že by za ty peníze stál = byl by u nás rozdilovym hráčem. Pokud se nepletu, tak u všech jde o první, max druhou vydařenou sezónu (myšleno statisticky) a nikomu už není 20, jsou to hotový hráči.

     • AlaMierda12.4.2021 17:32reagovat

      Mě Sakala zaujal už na MS 20. Jinak kdyžse podíváš na jejich kariéry, tak každou následujicí sezonu mají lepší než tu předchozí. Takže podle produktivity se neustále zlepšuji. Výkony nevím, tolikrát jsem je neviděl.

   • Tyrrael12.4.2021 14:11reagovat

    Dle TM měl Bah cenu něco kolem 2,5mil eur a přišel za méně...

    • lidoop12.4.2021 16:33reagovat

     Přišel za cca 45 mio, ne? To přece není žádný zásadní rozdíl. Za takový peníze musí přijít hráč, o kterým jsi přesvědčenej, že bude posilou, ne střelba od boku typu Minčeva.

 • Tym

  thomasd8612.4.2021 12:24reagovat

  Ted se teprve ukaze v jakym je Sparta stavu. Jablonec, pak v nedeli Slovacko, potom Plzen... Posilit potrebujeme, na druhou stranu Vrba nebyl nikdy priznivec cizincu co si pamatuju, a vzhledem k tomu ze je Kretinskeho oblibenec, tak verim tomu ze mu mesec otevre... Nema cenu psat kde potrebujem posilit, to uz tu bylo mockrat, spis bych se zamyslel nad tim jak presvedcis lepsi hrace nez to co tu mame, aby sem prisli... Jinak mi naprosto uprimne prinde ze mame tzv hodny tym, jedinej rapl je tam Krejci ml, me chybi charakter typu Kuchta, rvavej hrac co porad beha, presuje, je tochu magor.. Proto pokud je moznost, tak Krmencika brat i kdyz je to kripl za me 🤨

  • Bunda12.4.2021 12:26reagovat

   Když jsem v létě psal,že bych Kuchtu bral tak jste se smáli.. Super bojovník.

   • thomasd8612.4.2021 12:28reagovat

    Mozna by u nas zapadl hele... Ja bych chtel Pulkraba, jenze ten je furt zranenej, ten nam chybi typologicky jak svine

    • Bunda12.4.2021 12:31reagovat

     Zraněn a je dobrej pouze ve vápně. Včera by se vůbec nedostal do hry stejně jako Hlozek..

     • thomasd8612.4.2021 12:35reagovat

      Ale obrance by ta hra bolela...

    • Chabix12.4.2021 12:36reagovat

     Když už útočníka, tak nějakou kvalitu. Pulkrab je pomalý a netechnický. V lize mi přijde jen jeden zajímavý útočník a to Kliment. Mluví se o Krmenčíkovi, ale toho nechci. Tetteha taky nechci, to je lempl. Abychom se nakonec nedivili, že se nám na tom postu zázračně rozehraje Minčev. Každopádné u mě pořád vede Hložek i když pálí šance. Tak se do nich dostává a líbí se mi jeho dravost.

     • thomasd8612.4.2021 12:39reagovat

      Kliment prijde a na pul roku se zrani 😀potrebujem nekoho zdravyho, dokurvit ho zvladnem sami

     • Bunda12.4.2021 12:39reagovat

      Klimenta bych taky bral když nepůjde sehnat někdo lepší.. Je lepší než Drchal,Pulkrab,Julis..

  • AlaMierda12.4.2021 12:33reagovat

   Tak zase Plzeň nikdy do cizinců nechtěla investovat. Nemuselo to být vůbec o Vrbovi. Tenkrát když je vyřadil TBCH se Zahavim, tak o nich básnil, jak by se mu v Plzni líbili.

   • 13goat12.4.2021 13:29reagovat

    Vrba nechce/neumí pracovat s mladými - mýtus 1

    Vrba nechce/neumí pracovat s cizinci - mýtus 2

     

    Konec debaty forever. Naopak, do Plzně je vždycky chtěl to za A a za druhé, ten tým, který dopostavil v sezoně 12/13 a ze kterého Plzeň žije do dnes teoreticky... tak ten byl jako starej? Všechno nákupy 23-25 let. Vlastně totéž, co udělala Slavie se všemi těmi Bořily, Coufaly, Ševčíky a Holeši.

     

    Vyzobávat ligu is the way (a vždycky byla). Jen musíš mít oko, což Vrba naštěstí vcelku má, rozhodně teda větší, než ten vocas, který upřednostnil Panáka a Lischku před Králem a následně dovedl ještě Hanouska, kterýho nepouštěl do sestavy ani průměrák Zelený.

   • mučení barevnejch12.4.2021 21:22reagovat

    TBCH nikdy Plzeň nevyřadil a Zahavi vymláskl Koubka

  • wasek2611@centrum.cz12.4.2021 12:34reagovat

   Bojovníky máme. Pulkrab, Turyna, Čolek.

    

   Jen tam není taková kvalita, ale kdo by čekal, před 3 lety, že takovou kvalitu bude mít kuchta, žejo.

   • thomasd8612.4.2021 12:37reagovat

    A Matyas Kozak je jaky typ utocnika?

   • lidoop12.4.2021 12:39reagovat

    Nechápu, že nedokázali Turynovi sehnat nějakou hostovačku aspoň ve druhý lize. Místo toho odehrál poslední soutěžní utkání před půl rokem. Ale asi už se s ním nepočítá, končí mu smlouva, tak jim to nestálo za snahu.

    • Bunda12.4.2021 12:41reagovat

     Hostoval už 3 krát a pokaždé bída..

     • lidoop13.4.2021 8:45reagovat

      To bych netvrdil. V 18 ve slovenský lize 2+2 za 14 zápasů čistýho času. Pak ČB a Jihlava mu nevyšli, to máš pravdu. Ale někdo tu na podzim psal, že se snad konečně adaptoval na dospělej fotbal a přece jen by z něj něco ještě mohlo být.

  • snytek12.4.2021 13:09reagovat

   Pokud máme věřit tomu, že Sparta má nějakou ”nastoupenou cestu”, jak o ní mluví TR, Vrba a dříve také Vrbovi předchůdci, tak ta by měla spočívat v tom, že budeme využívat talenty z vlastní líhně a vhodně je doplňovat zkušenými hráči a já doufám i sem tam nějakým cizincem. V tom by to asi mělo být jiné, než u konkurence, ale mně by se ta varianta líbila. A do té varianty mi nákupy typu Krmenčík nesedí. Zkušených už máme dost, navrátilců z ciziny jakbysmet. Nebál bych se toho, že by sem hráči nechtěli, přeci jen v rámci Česka nabízí Sparta luxusní podmínky. Spíš je to o tom, ty správné hráče včas najít. Už mockrát tu byla řeč o tom, jak jsme všichni kroutili hlavami, když Slávie nakupovala Kúdelu, Coufala, Zimu, Provoda a další. To nebyly žádné perly a kdyby o půl roku dřív přišla Sparta, šli by všichni k nám. Ale to je o stabilním herním plánu (snad už ho máme, nebo se k němu aspoň blížíme) a pak o skautingu, který do toho systému vyhledá vhodné hráče (ten nemáme). Takže za mě Krmenčík ne.

 • beci, útočník, křídlo

  AlaMierda12.4.2021 12:20reagovat

  mě teda z ligy nikdo o kom bych si myslel, že bude pro Spartu posilou nenapadá. U stopera je to jiné, tam se nabízejí dvě zajímavé varianty Talovierov - Santos.

  • Bunda12.4.2021 12:22reagovat

   Talovierov na Spartu zatím nemá. Křídla vidím dvě -Ostrak,Pachlopnik. Ale i oni by ještě potřebovali nějaký ten čas. Musíme hledat v zahraničí

   • thomasd8612.4.2021 12:26reagovat

    Talovierova koupit a nechat hostovat, pripadne mu dat sanci, mrkni na Vitika :) a navic, jak bude lepsi uz sem nepujde, sahne po nem Slavie, protoze Zima jim moc dlouho nevydrzi, to se vsadim

   • AlaMierda12.4.2021 12:27reagovat

    Jak píšeš oba by potřebovali čas. My aktuálně potřebujeme hráče schopné okamžitě naskočit a být týmu platní.

   • Pochcana slama12.4.2021 13:14reagovat

    Ten Pachlopník je prý složitá povaha. Na idnes je o něm článek.

  • thomasd8612.4.2021 12:27reagovat

   Mozna Huf a Tieschler... Jsou pro me zajimavy uz jen kvuli tomu, ze hraji v Pardubicich, ale asi ne jako do zakladu hned, minimalne o jednom bych uvazoval 🤨

    

  • kilovolt12.4.2021 13:53reagovat

   křídla potřebuješ dvě. paradoxne si myslím že je máme - Plavšič, Krejčí, DMK. potřebujem střední záložníky -aspon dva. a potřebujeme nutně krajní obránce - nalevo i napravo ( Hancko na stopera)

   • AlaMierda12.4.2021 14:08reagovat

    Jedno kvalitnní křídlo je potřeba. Ve středu může hrát Plavšič. Hrál tam dost už v Srbsku

 • Vcerejsek

  waaw12.4.2021 8:41reagovat

  Vsechno zle je k necemu dobre.

  1. Zapas ukazal, ze Slavia neni z jine galaxie a ze ten odstup neni giganticky

  2. Hodne veci je o zkusenosti a tu nasi mladi jeste potrebuji do sebe dostat

  3. Vrba muzstvo posunul, ale dal je to o kvalite hracu a alternativach na vsech postech

  4. Snad to pomuze presvedcit vedeni otevrit v lete penezenku. Mozna z tohoto pohledu lepsi nez se stestim umolousat remizu a pak se placat po ramenou, ze to zvladneme i bez posil

  • Nulatunji12.4.2021 8:48reagovat

   1. Je, jim chyběla celá obrana a v pátek ještě byli v Anglii

   2. Nezkušený je jen Vitík a když zavřu obě oči, tak Wiesner

   3. jo

   4. i kdybychom vyhráli derby 7:0, posily přijít musí, stejně jako odchody všech Lischků, Hanousků, Sáčků, Trávníků, Hečů...

   • Tashunka Witko12.4.2021 8:59reagovat

    ad 4) Vsadil bych se, že z jmenovaných neodejde ani jeden, protože jsou to vše slavné ”posily” TR10. (s výjimkou Pytla, což je pro změnu vysněný ”talent”)

    • Nulatunji12.4.2021 9:02reagovat

     Tak ono bude dost těžký je udat, když amatéři nehrajou a nemůžou trénovat...

     • Soze12.4.2021 9:23reagovat

      Za Váchou a Bičíkem do béčka. Ps: Může letos béčko vůbec postoupit, když se neodehraje ani ta půlka, nebo to zase stornuji a další sezóna v háji?

      • Nulatunji12.4.2021 9:25reagovat

       No, tak to ti neřeknu, ale můj tip je další sezóna v hajzlu.

       • Soze12.4.2021 9:30reagovat

        Ještě je tam možnost disciplinárně sestřelit Vyšehrad za to ovlivňování, ale to by disciplinárka musela konat. A potom otázka, kdo administrativně nahoru, když je odehráno tak málo.

      • Kratos12.4.2021 10:08reagovat

       Nevěřím tomu, že se sezony amatérů dohrají.

      • 13goat12.4.2021 10:28reagovat

       Musí být odehrána polovina soutěže, aby platila propustnost. Od 15.5 by se mělo dohrávat (s antigenními testy). Plán je dohrát podzim, tedy tu vysněnou polovinu. Z Fačru chodí na kluby co 14 dní informační mejl, kde je jako poslední toto info.

       • captain_obvious12.4.2021 11:00reagovat

        Díky za info. Snad to tak bude a snad nás ještě nestřihnou ty Domažlice Neutrální

        • 13goat12.4.2021 12:03reagovat

         Domažlice vlastně ani nechtějí Úsměv

         • captain_obvious12.4.2021 12:05reagovat

          Tak to je ideální zpráva, zbytek by neměl zlobit Úsměv

   • waaw12.4.2021 9:32reagovat

    2. Vitik, Hlozek, Karabec, Soucek, Mincev, Wiesner

    4. Prave ze kdybychom nedopatrenim vyhrali i 3:0, protoze seshit nemel nikoho zdraveho (myslim ted fyzicky, nikoli dusevne), tak dojde k takove euforii jak mezi fanousky, tak i v kanclech na Letne, ze mise je splnena a finale LM je pristi rok nase, ze bychom do toho sli i s Hanouskem., Lischkou a Panakem

    • Nulatunji12.4.2021 9:42reagovat

     Hložek hraje 3. sezónu, v lize má 63 zápasů (podle webu F:L), Karabec a Souček včera vůbec nehráli (a celkově nějak moc nehrajou), Minčev včera hrál 5 minut a Wiesner hraje ligu 4 sezóny, sporadicky, ale hraje. To není argument.

     • waaw12.4.2021 10:41reagovat

      To argument je, Pokud chce Sparta stavet pristi rok mimo jine na mladych a perspektivnich, tak kazdy rok zkusenosti jim pomuze. A v tom ma Vrba pravdu, ze tezke zapasy s evropskymi spickovymi kluby (ted necham stranou, ze Arsenal neni uz zadna spicka) pomuzou hracum vic nez zapas v blate v Pribrami.

      • Nulatunji12.4.2021 10:45reagovat

       Argument ke včerejšku je, že máme v kádru hráče, kteří jsou mladí, ale včera vůbec nezasáhli do hry? To mi teda moc neštymuje.

       • waaw12.4.2021 12:02reagovat

        Ne, znamena to, ze moadi potrebujou hrat a obouchat se, protoze jednim z faktoru, ktere pomaha uspet je sebevedomi a zkusenosti se silnymi souperi. To je to co potrebujeme jak sul abychom mohli konkurovat

  • Kratos12.4.2021 10:07reagovat

   1) Když vezmu v úvahu oslabenou Slávii+čtvrteční zápas, tak mi ten rozdíl přišel obrovský.

    

   2) Mě se zrovna zdá, že zkušení právě tyto zápasy nedávají. A to opakovaně.

    

   3) Bez debat

    

   4) Musí, jestli se tu zase má dávat x tá šance Sáčkovi, Lishkovi, Trávníkovi, Hanouskovi apod.. tak se nikdy nikam neposuneme. Sparta se musí přestat chovat jako útulek pro ztracená zvířátka, které nikdo nechce.

   • waaw12.4.2021 10:43reagovat

    1) Oni hrali s rozpadlou obranou a po tezkem zapase, my zase hrali bez praveho beka a bez rychle zalohy, to je tak priblizne vyrovnane

   • kilovolt12.4.2021 10:44reagovat

    co je vlastně s Lischkou, Trávníkem, Hanouskem? a dalšími? zranění? z formy? v nemilosti?

  • captain_obvious12.4.2021 10:54reagovat

   1. Podle mě naopak ukázal, že Slavia je úplně jinde. Podcenili úvod, dovolili nám na ně vletět, ale rychle se tomu přizpůsobili, od 15. nebo 20. minuty postupně přebírali taktovku a ve druhém poločase už byl na hřišti jen jeden tým. Podle mě byl rozdíl gigantický a tuším, že bychom prohráli, i kdybychom nám tam něco z těch šancí v úvodu spadlo.

   2. Souhlas, Vitík měl hroznej zápas, ale jen tak se posune dál, s tím se musí počítat. Velká škoda, že se letos nehraje playoff, konkrétně on těch těžkých zápasů potřebuje co nejvíc, aby se příští sezonu v Evropě neztratil.

   4. Souhlasím. Přiměřený průvan v kádru je nutný a Vrba má na rozdíl od Kotala předpoklady, praštit do stolu a ošéfovat si to. V lize je momentálně hned několik hráčů, kteří by se u nás neztratili.

   • Bunda12.4.2021 10:58reagovat

    4. Můžeš být konkrétní? Osobně pro Spartu moc posil z ligy nevidím. Udělal bych mladší hráče Pachlopnika,Daňka a Ostraka.

    • captain_obvious12.4.2021 11:18reagovat

     Sadílek by měl bejt naprostá přestupní priorita, nevypadá to, že by s ním PSV počítalo, takže by nemusel být drahý.

     Průlomovou sezonu má Koscelník a osobně bych dal asi přednost jemu za přiměřené prachy, než drahému experimentu s někým z venku.

     Vaníček má sice nestabilní výkonnost, ale dobrý čísla a má to v sobě, přestup na vyšší úroveň by ho mohl posunout, navíc na křídle nemáme dost kvality. Vlastně něco plus minus podobného se dá říct o Peškovi, ale tam už není šance budoucího zpeněžení.

     No a na stopera se nabízí Eduardo Santos. Teď máme stoperů dost, ale jak znám naši marodku...

      

     Jsou i další zajímaví hráči, ale buď jsou problémoví nebo na posty, kde nás bota netlačí (tohle je třeba Žitný, kterému už jsou Teplice malé) nebo ten přestup není asi moc reálný. Když si k tomu přičtu Krmenčíka a pár návratů z hostovaček, tak mi z toho vychází, že můžeme většinu nýmandů (netřeba jmenovat, všichni víme) ze současného kádru vykopat a poskládat na novou sezonu široký a poměrně silný kádr.

     • Bunda12.4.2021 11:26reagovat

      Tak Sadilek se mi vůbec nelíbí. Lepší se mi zdá ten jeho brácha.

      Koscelnik je dobrej,ale nejsem si jistý ,že je lepší než Sáček nebo Wiesner.

      Vaníček se mi nelíbili,střílí jak ženská.

      Pesek jako DMK a Plavsic hraje jen dopředu.

      Eduarda jsem moc nevidel.

      Žitny není lepší než náš Fortelny nebo Trávník.

      Krmencika bych bral,nejlepší útočník ligy. Sparta potřebuje fakt top borefe. Co Matějů? Má kvalitu?

      • captain_obvious12.4.2021 11:36reagovat

       Já bych klidně bral oba Sadílky, ale ten starší je střeďák/podhrot, tam to mají zarezervovaný Bořek a Pavelka a na podhrota máme i další varianty. Ten by sem na lávku sedět nešel, když na Slovácku může být za hvězdu. Mladej Sadílek za mě jednoznačně ano, skvělej bojovník, univerzální hráč, prostředek, štít, levej bek. Pro toho bychom využití našli, nemám pochyby.

        

       Vaníček není střelec, spíš hračička. Gólovej není, souhlasím, ale ve 22 letech mít ve slabém týmu 8 nebo kolik kol před koncem 6 asistencí, to u nás není běžné. Celkově 97 zápasů, 14 asistencí není špatná vizitka pro mladého hráče v Bohemce.

        

       Eduardo je dominantní, soubojový stoper typu Štetiny, v kádru žádného dalšího nemáme.

        

       Krmenčík, pokud má zájem a nebude stát 100 mega, tak tam není nad čím přemýšlet, dement nedement. Mně se osobně Matějů nelíbí, ale tolik nakoukaného ho nemám, tady bych si rád přečetl názor někoho, kdo ho sleduje víc. Pokud někdo takovej je Smích

       • waaw12.4.2021 12:07reagovat

        Nezapominejte, ze tu mame znalce bulharsky ligy. Nedivil bych se, kdyby dostal Rosa seznam jmen odtamtud. Tedy pokud tam nejaka zajimava jmena vubec maji

81563 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha