Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Postřehy

  TakeACS24.6.2018 12:06reagovat

  Čau, snažím se vytvořit vlastní forum o ACS, tak aby mělo úroveň a bylo bez MF17 a spol.. Pokud máte nějaké nápady nebo postřehy budu za ně rád.

  Díky

  • Moribundus24.6.2018 12:13reagovat

   Používej labeling - fake news, troll atd.

   Tím má každý svobodu slova, a to i ten, kdo se prokazal jako Kazisvět.

   S tím, že i on má šanci si založit nový profil a poučit se, nezkazit si dobré jméno.

   • Moribundus24.6.2018 12:17reagovat

    Dále snad čekačku 24 hodin pro získání profilu. Tak ti Kazisvět nebude lézt oknem , když ho vyhodis dverma.

  • kilovolt24.6.2018 12:17reagovat

   a kde to je?

    

   - dobrá by byla schvalovaná registrace (obrana proti trollům)

  • shovell24.6.2018 12:21reagovat

   proboha SmíchSmíchSmíchSmíchSmích

   zkus to na www.modraustrice.cz tam to bude bez chybny a kazdej ti tam rad poleze do zadku Smích

   • Moribundus24.6.2018 12:23reagovat

    Jakože je to gay? Ok, ale to je snad důležité jenom v ložnici, ne?

  • Sranda Hejkal24.6.2018 12:22reagovat

   Nesmysl. Jsou už dvě fóra + vlastně Spartička má vlastní web. Ono by stačilo, kdyby nebyli administrátoři tak liknaví a banovali a mazali častěji, vím, že to jde těžko skloubit s prací a vlastním životem, já sem poslední dobou taky moc nepíšu právě z těchto důvodů, ale dřív tu bylo asi 5? adminů a bylo tak snadnější se vykrývat.

   • Moribundus24.6.2018 12:26reagovat

    + ignorují návrhy na účinná vylepšení, která fungují na mnoha senzitivnejsich fórech dokonale. Technicka náročnost na implementaci je velmi nízká, nehledě na low cost rollback option.

  • gralas24.6.2018 12:30reagovat

   Kdyby takhle měl uvažovat vždy každý, tak na internetu všichni zakládají jen nová fóra, když se objeví někdo s kým nesouhlasíš nebo někdo, kdo píše záměrné blbosti jako ten co oslavuje dokola Frýdka, prostě tyhle lidi nečti, nereaguj na ně a pak máš klid. Pokud to někdo neumí, tak je to spíše jeho problém. Neexistuje na netu fórum, kde by si všichni notovali a nikdo takový se občas neobjevil.

   • Sranda Hejkal24.6.2018 12:32reagovat

    Ovšem když se objeví, dostane ban a je to. Jako např. ty. Tohle fórum vzniklo i kvůli tobě. Protože tě tady nikdo nechtěl.

    • gralas24.6.2018 12:37reagovat

     A to je můj problém? Opět problém lidí, kteří i v minulosti neunesli jiný názor nic víc. Opakuji s takovou by každý druhý na netu jen zakládal nová fóra, když s někým někdo nesouhlasí. Myslíš, že na fórech Baníku, Plzně i jinde si všichni notují? Určitě ne a nemusíš chodit jen na sport. Čti fóra idnesu, novinek cz o čemkoliv i o politice. Přece nikde nejde souhlasit se vším. Sám jsi psal sto lidí/sto chutí a tak to prostě je, někdo se s tím ovšem neumí smířit celoživotně.

     • Sranda Hejkal24.6.2018 12:39reagovat

      Tak znova. Nejde ani o tvoje názory, jako o tebe. Majitel má právo si určit, koho pustí dovnitř. Je to soukromé fórum.

      • gralas24.6.2018 12:44reagovat

       O tom už jsem psal. Ty a jiní to posuzují stylem jednou špatný - celoživotně špatný, ať ten člověk napíše cokoliv a to je taky špatně, pak je další věc, že někteří to prostě neumí uznat. A je rozdíl zda někdo píše názory nebo někdo vysloveně jen oslavuje Frýdka v každém příspěvku s cílem vyvolat tady bouřku, což snad uznáš. Rozdíl mezi mnou a jinými je ten, že já dovedu souhlasit s kýmkoliv a nesoudím podle minulosti, přítomnosti nebo nicku, posuzuji co je napsáno a vůbec mě nezajímá, kdo to píše. Kdyby se tímhle vším dávno řídili i ostatní, tak tady byl vždy klid, jenže někteří to neumí. Stejně tak neumí nereagovat na toho Frýdka, brzy by ho přestalo bavit psát si sám se sebou.

       • Sranda Hejkal24.6.2018 12:53reagovat

        Ale já s tebou pro mě za mě i budu souhlasit, jenže ty jsi tak blbej, že ti ani nedochází, jak moc jsi blbej, že o diskuzi s tebou (pokud tě odhalí, že jsi to zase ty) nemá nikdo nejmenší zájem, protože my o voze, ty o koze a ještě máš dojem, jak mistrně argumentuješ. O tom, že už 10 let píšeš pořád dokola to samé, se snad už ani zmiňovat nemusím.

         

        Víš, ty jsi jako štamgast v hospodě. Jsi tam skoro každý den. Sedíš sám, nikdo si k tobě nechce sednout a tak si vždycky přisedneš k nejobsazenějšímu stolu, kde o tebe ale nikdo nemá zájem. Jenže ty si chceš pořád povídat. A můžeš mít i 100x pravdu, ale nikdo o ni nestojí. Ne od tebe. Protože jsi prostě jen otrava, co se vtírá do konverzace, i když si hlavní skupina pronajala vlastní salonek.

        • gralas24.6.2018 12:58reagovat

         Aha a proto se mnou tady x lidí jak o MS i o jiných věcech v pohodě diskutuje, zjevně čteš jen to co Ti vyhovuje a stále dokola meleš to samé. Tobě zase nedojde, že ten problém mají pořád jedni a ti samí jako Ty, kteří se dokola ohánějí opět jedním a tím samým, že mluvím o tom samém. Ty jsi prostě zaujatý člověk, když s někým nesouhlasíš a to je celá věda - jsi ten případ o kterých mluvím, nedovedeš to přiznat. Jak může psát někdo to samé, když jednou je to MS, podruhé náš zápas, potřetí debata třeba o sázení, počtvrté jiná věc - to mi taky uniká, vlastně neuniká, protože to je vaše 10 letá věta - on píše to samé, pak to řekneš prostě u všeho i kdybych se bavil o sázení rajčat.

         • Sranda Hejkal24.6.2018 13:02reagovat

          Tak jinak, abys to pochopil (pochybuju)

           

          Pořád dokola píšeš (viz tenhle příspěvek, stejný nářek a pláč jako včera a ten den předtím, a ten předtím...)

          Fotbalu nerozumíš, to si prokázal asi milionrkát

          Diskutovat neumíš

          Argumentaci nesneš

           

           

          • gralas24.6.2018 13:06reagovat

           A Ty diskutovat umíš, když používáš vulgární slova, když se Ti něco nelíbí? Tohle právě dělají tak ti lidi z těch hospod o kterých píšeš výše a ještě to podtrhnou tím, že se s druhým klidně poperou, jen proto, že někdo má jiný názor nebo udělá jiný obličej - mám pravdu co, chápu neradi to takoví přiznají. Jestli fotbalu rozumím nebo ne, tak to určitě neposuzuješ zrovna Ty - sto lidí/sto chutí už si to někde napiš. Argumentace postavená 10 let na tom stejném není žádná argumentace, protože výsledek je ten, že Ty a jiní hodnotí hlavně ten nick, ať napíše co napíše - pak je jasné, že jakákoliv diskuse bude smetena. X krát jsem tady psal věci se kterými mnoho lidi souhlasilo, pak nastoupili podobní jako Ty, kteří řekli kdo to píše a bylo po debatě. A tohle ještě považuješ za normální, zapoj hlavu a mozek, ale u zaujatých lidí to jde těžko, chápu.

           • Sranda Hejkal24.6.2018 13:09reagovat

            No to je argument jako hrom, neumíš diskutovat, protože mluvíš sprostě. SmíchSmíchSmích Ach jo, ty jsi klaun.

             

            Fotbalu nerozumíš a každý, koho se zeptáš, ti to potvrdí.

            • gralas24.6.2018 13:11reagovat

             Nikdo normální se v diskusi nesníží k vulgaritám. Zeptej se na to koho chceš, tedy lidí co mají i mozek. Ne hospodských povalečů a ne lidí někde z kotle, pro takové je to samozřejmě normální mluva. Jak chceš posuzovat, kdo fotbalu rozumí a kdo ne? To co se líbí Tobě, tak se nemusí líbit jinému, stejně tak naopak.

             • Sranda Hejkal24.6.2018 13:13reagovat

              Bavím se s vysokoškolsky vzdělanými lidmi, lidmi na vysokých pozicích (ředitelé např.) a každý by ti řekl, že jsi čůrák, protože jsi čůrák. To nemá s inteligencí nic společného.

              • gralas24.6.2018 13:16reagovat

               Jistě, že má. Proč se k tomu nesnížím dávno já, když mám jiný názor? Protože to prostě nemám zapotřebí někoho urážet a někomu nadávat. Pak se jich zeptej zda se hodnotí člověk 10 let stejně, ať napíše co napíše - tam si počkej na jejich odpověď.

               • Sranda Hejkal24.6.2018 13:19reagovat

                Vzhledem k tomu, že u tebe za 10 let nenastal absolutně žádný vývoj a píšeš stejný sračky už deset let dokola, tak věřím, že ano.

                • Tashunka Witko24.6.2018 13:25reagovat

                 Sakra, ty máš ale výdržÚdiv

                  

                 Za chvíli to bude na celou stránku.

                 • Sranda Hejkal24.6.2018 13:25reagovat

                  Čekám, až začne fotbal Úsměv

                 • gralas24.6.2018 13:26reagovat

                  S hloupými lidmi je to vždy na dlouho. Jiný to pochopí po dvou větách. Tak je to i v reálu. Tady mistr Hejkal hodnotí člověka stylem jednou nesouhlasím se sousedem, tak zákonitě celý život a není tady sám.

                • gralas24.6.2018 13:25reagovat

                 U Tebe nastal jaký vývoj, když i za 10 let hodnotíš nick, což jsi tady prokázal asi stokrát? Ty na jednu stranu říkáš, že píšu to samé a na tu druhou pod můj normální příspěvek, kdy jsem se bavil úplně s někým jiným, tak jsi napsal - Ahoj Liaro. Ty vůbec neuznáš, že jsi prostě zaujatý, vůbec Ti nejde o diskusi, ani nedovedeš uznat, kdy mám pravdu a stále dokola píšeš, že mluvím to samé. Pak se nedivím, že to roky Ty a jiní hodnotí stejně. Ten vývoj nenastal za ty roky u Tebe a dalších - jak se říká v mládí hloupí, roky potom stále hloupí. Chceš uvést příklady? Real kopal proti Juventusu v LM v poslední minutě penaltu - asi 10 lidí tady napsalo, že by jí nepískali. Já napsal to samé a můžeš hádat do koho se někteří pustili - samozřejmě do mě a opět jen proto, že ti pacienti měli jiný názor a pak hodnotili klasicky nick, což někteří hodnotí těch 10 let - proto Ti říkám, že je úplně jedno u takových lidí co napíšu a co ne. Ten příspěvek o penaltě měl asi dvě věty, stejně jako to psali i jiní. Ale chyba byla jen u mě, zajímavé co. Kdyby jsi byl inteligentní jak se sám nazýváš, tak to dovedeš uznat, že někteří posuzují nick a pak je fuk co se píše, problém je ten, že Ty to hodnotíš stejně a pak to prostě neuznáš )).

                 • Sranda Hejkal24.6.2018 13:27reagovat

                  Problém je ten, že ty jsi idiot, co už 10 let nedokáže pochopit, že se s ním nikdo nechce bavit.

                  • gralas24.6.2018 13:34reagovat

                   To je odpověď na ten příklad, kdy přes 10 lidí hodnotí určitou věc a špatný z nich je jen jeden? Buď musí být špatní všichni nebo nikdo - na to není jiná odpověď a opět se můžeš zeptat koho chceš. Tohle byl jen názorný příklad hodnocení určitých lidí a to co jsi teď napsal to jen podtrhuje. Prostě 10 let to hodnotíš stejně a pak můžu psát cokoliv. Zaujatí lidi pak nikdy neuznají nic a vždy se do takového pustí. Baví se tady se mnou x lidí a jestli čteš vše, tak to sám dobře víš - opět to neuznáš.

      • gralas24.6.2018 12:49reagovat

       A kdyby se řídili ostatně dříve, že má každý právo na názor, tak doteď mohlo fungovat ofiko fórum Sparty. Zrušili ho hlavně takoví, kteří na vše co se jim nelíbilo začali nadávat, urážet a proto to tam zavřeli. Takže vždy šlo o názory, ani na minulém fóru nejen já, ale i další nic jiného nepsali. Ostatně spousta názorů se pak potvrdila jako pravdivá, že s tímhle vedením to půjde jen těžko, což někteří neradi četli a proto to celé vzniklo. Po letech to už i tady někteří začali psát taky, jen jiným stylem a třeba v jedné nebo dvou větách. Pokud jsi na jakémkoliv fóru, tak posuzuješ názory a ne člověka - to nedělá nikdo normální, když toho člověka neznáš osobně.

       • Tashunka Witko24.6.2018 13:34reagovat

        Oficiální forum se zavřelo proto, že když např. hráč Sparty a exreprezentant neproměnil penaltu proti Barceloně, tak se hned vyrojili nějací experti, kteří mu nadávali a tvrdili, že by tu penaltu dali i v polobotkách po sedmi pivech a s nůší hříbků na zádech.

        • gralas24.6.2018 13:38reagovat

         Ne ofiko fórum se zavřelo proto, kdy celá stránka byla o nadávkách lidí mezi sebou a já nepsal vulgárně nikdy a nepíšu. Takže já určitě neurážel ani naše hráče. Tohle musíš směřovat na jiné lidi.

   • Moribundus24.6.2018 12:34reagovat

    Já radši aplikaci účinných řešení, než doufání, že je každej vymeditovanej. Tohle končí čtením tapet moralistů, kteří reaguji na tapetování nemorálních jedinců.

    • gralas24.6.2018 12:40reagovat

     Účinná řešení nejsou, protože nejde někomu zakazovat psát svůj názor. Na to má právo každý i takoví, kteří toho v hlavě moc nemají - jsme demokratická země.

     • Moribundus24.6.2018 12:47reagovat

      Ferdo, zapoj zrakové smysly a schopnost pochopit text. Mrkni o pár řádků výše. Přečti si moje návrhy na ”účinná řešení”, a pak ráčej přehodnotit, co jsi napsal o demokracii a zakazovani, ok?

      • gralas24.6.2018 12:51reagovat

       Čtu to, ale někteří zdejší lidi neradi čtou všeobecně, když má někdo jiný názor, takže pak je to vždy těžká diskuse s takovými lidmi.

  • TakeACS24.6.2018 13:09reagovat

   Nejde mi o to aby se filtrovalo vše, ale o to aby tam ty diskuze byli o něčem a když tam přijdu po celém dni abych se nemusel pročítát něčím nesmyslným nebo desetkrát číst, ze Frýdek bude v reálu madrid. To není názor to je Bullshit. Až to bude v nějaké rozumné podobě dám sem odkaz zatím na free doméně, pokud by se to chytlo jsme ochoten do toho i něco zainvestovat. Byl bych rad kdyby rozumní diskutéři zde se přesunuli tam a idelane mi i pomohli s administraci pokud bude zájem.

   • Sranda Hejkal24.6.2018 13:11reagovat

    Říkám, vyser se na to, zbytečně tím mrháš čas a energii.

    • Sranda Hejkal24.6.2018 13:12reagovat

     Navíc, v momentě, kdy dáš link, jako první se ti tam registruje Liaro a Sebastian.

     • gralas24.6.2018 13:14reagovat

      Ale já nic špatného nedělám, problém máš Ty a pár dalších lidí, kteří roky hodnotí nick, což stále nejsi schopen uznat. Já nepíšu blbosti o Frýdkovi. Dalo by se to shrnout, že pro Tebe je špatný kdokoliv s kým zrovna nesouhlasíš a máš jiný názor.

    • TakeACS24.6.2018 13:13reagovat

     Kdo nic nezkusí, nic nezíská.. A ty jsi můj hlavní kandidát na admin, pojď do toho.

     • Sranda Hejkal24.6.2018 13:14reagovat

      Já na to nemám čas a hlavně chuť. Bych musel smazal celou tuhle stránku.

      • gralas24.6.2018 13:20reagovat

       A jsme u toho, takže vlastně totalitní režim a psát se může jen to, kdy ostatní uznají zda je to správné nebo ne a je to i v souladu s jejich názorem. Tobě vlastně ten pojem sto lidí/sto chutí neříká vůbec nic. Co chceš mazat? Nikdo nikoho neuráží, nikdo tady nespamuje, probíhá diskuse a když má někdo na něco jiný názor, tak to na normálních fórech nikdo nemaže. Mazat to chtějí jen nenormální lidi, kteří jiný názor prostě neunesou.

       • Sranda Hejkal24.6.2018 13:22reagovat

        Přesně tak. Pokud by to bylo moje fórum, tak tam lidi jako ty absolutně nemají místo. Spamuješ tady celou dobu. Diskuze o hovně. Stejně si z toho zase nic nevezmeš.

        • gralas24.6.2018 13:31reagovat

         S tímhle přístupem by všichni lidi na internetu nedělali nic jiného než zakládali nová fóra, což Ty jako samozvaný inteligentní člověk by jsi mohl pochopit. Na jakémkoliv fóru nejde souhlasit se vším co se tam píše, soukromá fóra by mohl zakládat proto každý, kdyby to tedy všichni měli hodnotit stylem - ten píše něco jiného než se mi líbí - jdu pryč nebo založím jiné fórum.

   • gralas24.6.2018 13:13reagovat

    Ale on to píše záměrně o tom Frýdkovi a čeká, že to někoho rozhodí. Pokud lidi odejdou a rozhodí je to, tak on dosáhl svého.

    • TakeACS24.6.2018 13:16reagovat

     ti lidi co to píšou jsou rozhození od svého narození, takže to je úplně mimo.

   • Moribundus24.6.2018 13:21reagovat

    Souhlas, ale chce to nastavit procesy a automatizace. Manuální vyhazování a nebo schvalování někoho je řehole, na to nikdo nema čas.

 • Tetteh

  Bunda24.6.2018 11:25reagovat

  Odehrál pouze jeden přípravný zápas a spousta fanoušků svůj názor na něj otočila. Už to není průměrák který dal 2 góly za sezónu, ale super utočník který může Spartě hodně pomoct.

  Příště mi věřte. Vím koho jsem Spartě vyskautoval😉😁

  • dominik2724.6.2018 11:29reagovat

   Co koukám na sestřih, tak mě opět zaujal na druhé straně Hamza Čatakovič. Kluk ve věku Matěje Pulkraba, akorát s o dost lepší prací s míčem. Neříkám, ať ho Sparta koupí, ale trošku ho mít na očích by možná neškodilo.Úsměv

  • Chabix24.6.2018 11:32reagovat

   Tak to, že má velký potencial, vidí každý, jen už tady každýmu lezlo krkem, jak ho tu někteří neustále zmiňovaliSmích

   • LukyACS24.6.2018 11:37reagovat

    To je další věc, to už byla u některých vyloženě obsese.

  • LukyACS24.6.2018 11:36reagovat

   Já na něj názor po jednom přáteláku rozhodně nezměnil. Furt je to pro mě neproduktivní skleněnka.

   Že má potenciál jsem nikdy nerozporoval, to že je na svou výšku šikovnej a rychlej vidí každej, ale pokud nebude dávat góly, nebo na ně nahrávat v ostrých zápasech, tak si budu stát za svým.

   • Sendi24.6.2018 11:46reagovat

    on neni šikovnej a rychlej ”na svou výšku”, on je šikovnej a rychlej obecně :)) Uvidíme, s tou zálohou za zády dá podle mě strašnou hromadu gólů, ale strašnou :))

    • Arni24.6.2018 11:48reagovat

     Jen nesmí být pořád strašně zraněný 🙂

     • Sendi24.6.2018 11:49reagovat

      To by byla předevšim velká škoda, no...

    • LukyACS24.6.2018 12:21reagovat

     To jsem četl i tenkrát o Néstorovi, že to bude ideální náhrada za Dočkala a bude sbírat asistence a góly jak na běžícím páse. Když se mi se Spartasem nelíbil, tak jsme schytávali čočku. Jsem tedy zvědav na Tetteha.

     • Sendi24.6.2018 12:26reagovat

      Jo, ale teď to říkám já :)))

   • hemelajnen24.6.2018 11:46reagovat

    pruktivita přijde a zdraví doufám taky, ale jeho potenciál.. rychlost, technika, postava mnohonásobně pro mě prebiji jeho momentální nedostatky... hlavně potřebuje důvěru a pravidelně hrát, tak doufám že se na něj nebude pískat po 2 zápasech co nedá gól...

  • Dynamo24.6.2018 11:48reagovat

   Tak pokud bude zdráv bude posilou. U Pulkraba si tim nejsem jistej.

  • Tashunka Witko24.6.2018 11:53reagovat

   Povedl se ti.

  • Bunda24.6.2018 12:05reagovat

   Tak prý ho nechtělo ani Slovácko nebo Lutych.. 😁 Takové lži jsme tu mohli číst.

  • Lukáš Mareček24.6.2018 12:57reagovat

   Tetteh je velikej hype, kterej toho zatím moc nepředvedl. Šest gólů v kariéře není na útočníka dobrá vizitka, navíc často zraněnej. Nevíme, za kolik přišel, ale bude to €1m+, takovou cenu rozhodně nemá.

    

   Potenciál má, ale než se to plně ukáže, tak to můžou být klidně 2 roky. A Sparta už v minulosti ukázala, že moc trpělivosti s hráči nemá, ještě ke všemu s útočníky. Navíc bez titulu a poháru bude tlak čím dál větší.

   • Tashunka Witko24.6.2018 13:39reagovat

    Tak pořád lepší dát mega za Tetteha než za Zelenýho nebo Coufala. A pokud s ním bude mít Sparta alespoň poloviční trpělivost jako měla s Láďou Krejčím nebo Vašíkem, tak to bude stačit.

    Pro mě dobrý nákup a zaobírat se zdravím nemá moc smysl, zranění může potkat úplně každého.

 • Proti Trenčínu

  WithYou24.6.2018 10:28reagovat

  Brankaři super, až na Vorla, ten druhý gól měl chytit.

  Stopeři: nejlepší stoper Kulhánek a pak tragédie... asi druhý nejlepší byl Civic, největší zklamání opět Kaya - neumí hrát, netechnický, nedůrazný

  Beci: Zachlastal měl pár dobrých okamžiku, Wiesner se časem snad chytí, Vatajelu s Frýďasem nejlepší - škoda, že oba jsou na levo.

  Střed: největší překvapení byl Vácha, toho čekám na středu za Kangou a Risticem, kteří taky hráli super. Naopak Mandjack tragéd spolu s Riem, který nestihal a jediné, na co by se hodil je, aby dával tady Hložkovi. Musta by se měl jít vyhrát, přes konkurenci jaká je teď ve Spartě si nezahraje.

  Křídla: napravo Stanciu a Vuka, který zamaká snad na střelběSmích nalevo asi určitě Plavec a posila, protože TBCH i když dal gól, tak hrál úplné nic a zase jen vytíral flusance z trávníku. Jinak Holzer byl na stejné úrovni, jako tady to izraelské kopyto.

  Útok: nemusíme řešit, tam kvalitu máme. Tetteh překvapil, na Pulkyho nelétaly míče, Šural super jako vždy a snad Venda se probere po zranění.

  • Sranda Hejkal24.6.2018 10:31reagovat

   Sebastiane, nebuď trapnej...

   • WithYou24.6.2018 10:32reagovat

    Někdo si čte fbSmích

    • Sranda Hejkal24.6.2018 10:35reagovat

     Tak otevřu e-S vyskočí na mě tenhle kretén. Otevřu fb, vyskočí na mě tenhle prepubescentní kretén... Těžký, Sebastiane, těžký.

   • Tashunka Witko24.6.2018 10:36reagovat

    Nechápu, že toho sešívanýho idiota tady trpí. Takhle stupidní trolling nepředvádí snad ani jeho soukmenovci na iDnesu, což je jinak asi nejhorší existující forum.

    • WithYou24.6.2018 10:39reagovat

     Ozýváte se pořád ti stejní🙄 a jediné, co zkritizujete je, že TBCH pomluvím, ale že v ostatním mám pravdu už neuznáte. Čecháčci no.

     • Sendi24.6.2018 10:42reagovat

      tobě musí bejt tak 12 tyvole, to se nedá číst...

      • WithYou24.6.2018 10:44reagovat

       Žádná gramatická chyba tam není, mě pouč.

      • Sranda Hejkal24.6.2018 10:44reagovat

       Vypadá starší.

       • Sranda Hejkal24.6.2018 10:44reagovat

        O to je to smutnější.

        • WithYou24.6.2018 10:46reagovat

         Zkus si tu profilovku přetáhnout do google images a uvidíš, co ti vyjede😘

         • Sranda Hejkal24.6.2018 10:48reagovat

          Takže seš blbej a ještě k tomu ošklivej.

           

          1 like = 1 respect

          • WithYou24.6.2018 10:50reagovat

           Nebo je to prostě fake profil? Znáš snad někoho s příjmením Wolves?🙄😂

            

           1 like = +10 IQ

           • Sranda Hejkal24.6.2018 10:52reagovat

            Mně tady bude nějakej ošklivej debil poučovat...

           • Sendi24.6.2018 10:53reagovat

            To neni podstatný, jestli jsi Wolves, nebo Trnka ;)

            • WithYou24.6.2018 10:57reagovat

             Vysvětlení prosím? Nějaký tvůj hospodský kámoš se stejnými názory?

             • Sendi24.6.2018 10:58reagovat

              Neztrapňuj se, Sebe...

              • WithYou24.6.2018 11:00reagovat

               Je mi 12, jsem životem nepolíbený, nevím, co se hodí psát a co ne. Zatím jsem zjistil, že zahraničním hráčům kromě Slováků se nesmí vůbec nic vyčítat, protože oni potřebují 2 roky na to, aby se aspoň přiblížili průměru české ligy.

               • Sendi24.6.2018 11:01reagovat

                vyčítat můžeš kdekomu kdeco, ale musí to mít hlavu a patu, víme? :)

                • WithYou24.6.2018 11:03reagovat

                 Tak mi poraď jako otec synovi. Jak mám napsat, že TBCH není hráč pro Spartu, aby se na mě neslétli jeho ochránci?

                 • Sendi24.6.2018 11:04reagovat

                  Nevim, jestlis o nich někdy slyšel, ale musíš používat tzv. ”argumenty”...

                 • petr13724.6.2018 11:07reagovat

                  Ja ti poradim neco lepsiho. Jdi aspon chvili delat neco poradnyho. Uvidis, ze se ti bude usinat mnohem lip nez ted, kdy si vzdycky pred spanim muzes rict to same: zase jsem byl celej den uplne zbytecnej a vdichni me meli za kokota...

                  • dominik2724.6.2018 11:27reagovat

                   Snad místo ”pořádnýho” nepřečte ”podřadnýho”, to se jinak nic nezmění.

                   • WithYou24.6.2018 11:46reagovat

                    číst umím

   • ajosek24.6.2018 10:45reagovat

    Trapnej je slabý slovoSmích

  • Enkoff24.6.2018 10:36reagovat

   Bych ti přál, aby ti Ben Chaim otiskl svoje kolíky do držky

   • WithYou24.6.2018 10:41reagovat

    To by bylo rasistické, když by ž*d mlátil křes*ana. S tím by si moc v ČR nezakopal.Zoufalství

    • Sendi24.6.2018 10:43reagovat

     žid a křesťan nejsou rasy, debile...

     • WithYou24.6.2018 10:45reagovat

      Xenofobické, omlouvám se pane dokonalý.

      • Sendi24.6.2018 10:47reagovat

       xenofobní...Jestli se chceš pohybovat mezi dospělejma, tak se alespoň nauč mluvit/psát, mě je za tebe úplně trapně, bohužel jseš ale taky dost otravnej...

       • WithYou24.6.2018 10:49reagovat

        Sorri páni dospělí, je mi přece 12, tak se tak ke mně chovejtep prosím, musím někde bít, když sešívané forum mi zrušili😐

        • Funin24.6.2018 10:54reagovat

         píše se sorry

         • WithYou24.6.2018 10:55reagovat

          To bylo něco na provokaci toho nahoře. I to být, i sešívané forum.

     • Lobrock24.6.2018 10:46reagovat

      To se jeste neucili, tak jak to ma vedet?Vztek

  • dominik2724.6.2018 10:47reagovat

   Bych asi moc neřešil, jestli v přípravným zápase někdo byl nedůrazný. Třeba u Kayi bych při jeho náchylnosti ke zraněním byl snad úplně nejradši, kdyby v přípravě vůbec nehrál a chodil jen do mistráků.

    

   Stejně tak je vidět, že speciálně někteří hráči ještě nehráli v takovém tempu. Doufám teda, že do mistráků to bude jinak...

   • WithYou24.6.2018 10:52reagovat

    Na co nám je pak hráč, co nemůže chodit ale ani do přípravyÚsměv jinak všechny hráče alespoň trochu omluvá, že byli po těžkých fyzických testech.

 • Liga

  Dynamo24.6.2018 9:57reagovat

  První kolo Sparta - Opava bude v sobotu 21.7. v 19:00.

  • WithYou24.6.2018 10:37reagovat

   Sebestian se mi nelibi, rikej mi radsi zase mrdámfrýdla🙄

   • WithYou24.6.2018 10:37reagovat

    Sorry, tohle mělo být o vlákno výše

  • Kubajs724.6.2018 12:23reagovat

   ofiko ? kde to píšou ?

 • Youtube Sparty

  michal197024.6.2018 9:18reagovat

  nevíte proč to nemá žádný obsah?? kdy to bude v pořádku?

  • Jereacs24.6.2018 9:40reagovat

   Chyba je na straně YT a furt se to řeší a nestalo se to jen Spartě ale i více kanálům .

 • Tak co bylo dnes ke snídani klucí:))

  michal197024.6.2018 9:11reagovat

  Já měl ovesnou kaši s čerstvím ovocem a za chvilku mažu do fitka, kde mě asi v průběhu cvičení klikne sms, že do Sparty přestoupil Radakovič, možná i s Jemelkou a na cestě je TOP pravý bek místo Bera, kterého nepotřebujeme:)), pokud tedy nemůže zahrát místo Kulhánka.

  • Sranda Hejkal24.6.2018 9:16reagovat

   Ty krávo SmíchSmíchSmích

  • adebayor8824.6.2018 9:41reagovat

   Jestli je to pravda tak mi děláš radost hned po ránu :D :D

   S Radakovičem jsem počítal a Jestli přijde Jemelka tak to znamení že na odchodu je jeden ze Stoperu nebo Costa bude hrát zase krajního beka a naco Bera když máme Stanciu Kanga Mandjeck Ristic možná Mavuba doufám že si řekne o šanci

   • Moribundus24.6.2018 10:01reagovat

    + Sáček, Havelka, Mustedanagič

  • Tashunka Witko24.6.2018 10:03reagovat

   Patrně ti někdo předčítal tohle:

   Něco se rýsuje. Doufám, že ještě přijde posílení týmu. Brzo začínáme, takže bychom chtěli mít kádr pospolu co nejdříve, aby si na sebe hráči zvykli. Ale na přestupovém trhu se toho hodně hýbe, takže to není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Někdy to trvá trochu déle,“ řekl Hapal.

    

  • SuperFrankie24.6.2018 10:25reagovat

   What

 • Kdo byl opravdu v přátelákách špatnej!!!

  michal197024.6.2018 9:00reagovat

  Opravdu v té přípravě včera na Szrahově byl špatnej Nestor, je pomalej takovej neslanej nemastnej, nic nevymyslí ani moc nezkazí. Špatnej Holzer jakákoliv přihrávka pouze dozadu, z jeho hry nejde NIC, možná by se hodil na pelášení po lajně jako proti Interu, ale zatím špatný, třeba by se rozehrál, ale je to zmatkař, Zahustel velmi špatný, stejně tak tu půlhodinu Wiesner, ten jen tak předělat na pravého beka nepůjde. Určitě ne dostatečně rychle. Vatajelu sice přihrál na gól , ale jinak ve hře NIC, bránit naprosto neumí do ničeho nejde. Dobré překvapení opravdu Ristič, Mustedenagič, Mandjeck, Vukadinovič fakt docela dobrý.!!!

  • Sranda Hejkal24.6.2018 9:04reagovat

   Mandjeck? Vukadinovič?

   • michal197024.6.2018 9:08reagovat

    fakt nebyli špatný, ještě na to jsou v plné přípravě!!!

   • Sheva24.6.2018 9:08reagovat

    je to věc názoru ale mně se třeba Mandjeck líbil (viděl jsem jen první zápas), hráč do soubojů, který neprohrává a když ano, tak upadne a je to faul. Chybí mu aktivita ale ono co našim defenzivním záložníkům nechybí.

    Vukadinovič se mě osobně zase moc nelíbil

    • Sranda Hejkal24.6.2018 9:17reagovat

     Jako stoper by asi mohl být ok, ale do výstavby je děsnej. Včera ho zastínil i Vácha. A to je fakt špatný.

   • Tashunka Witko24.6.2018 9:53reagovat

    Vukanidovič nebyl dozadu špatný, on byl nulový. Když ho trener po půli poslal na beka, tak se šklebil jak vopičák a divákům vykládal, že to hrát nebude a své slovo také dodržel. Raději útočil a dozadu nechal zaskakovat Daa a ostatní, sám obranu totálně ignoroval. Takže měl dobré náznaky dopředu, ale až na jednu náhrávku (Nestorovi), nic nedotáhl a mohl se akorát učit u TbCH, jak se dělá klika brankáři.

     

    Jinak nejhorší byli Dao a Holzer, kteří mohli mít téměř 100%ní neúspěšnost, kdyby to Holzer ”nepokazil” golem.

    Zahustela nepočítám, jednak to není fotbalista, který by za to stál a druhak mé oči už nesnesou pohled na něj. Stačí, že se mi každou noc zdá o té jeho hlavičce v derby.

     

    Btw. i Čivič má nějak šišatou hlavu a těžko hledá správný směr.

  • Sendi24.6.2018 9:08reagovat

   Vatajelu z beků předvedl asi nejvíc, toho bych hodnotil spíš ”slušně”, ale nic co by nás vytrhlo. Mandjeck byl hroznej a Vukadinović na křídle celkem zajímavej, ale spálil nemožný a po přesunu na beka byl hodně špatnej...Překvapil Vácha...

   • michal197024.6.2018 9:14reagovat

    jo asi souhlasím, vatajelu jedna přihrávka, soubojovej hráč to není a takových máme dost, určitě by v této kvalitě neměli přicházet hráči ze zahraničí. Mandjeck, pokud bude plnit příkazy trenéra mohl by hrát s Kulhánkem DZ, přeci jenom je to reprezentant tak v něm něco musí být. Vukadinovič ano spálil šance, ale může se srovnat. mohl vždy dříve centrovat, snažil moc sám do útoku. Kdyby to centroval dříve vynikl by ještě víc.

   • petr13724.6.2018 9:43reagovat

    Mandjeck je hroznej obecne. Ovsem tady uz nenavist ke Scasnymu par lidi poblaznila natolik, ze o nem najednou zacali basnit jako o nejake hvezde.

     

    Teda on to neni spatnej fotbalista, ale na hristi pusobi, jako by ho to nebavilo.

    • Clif24.6.2018 10:37reagovat

     Podle me tu nechce zustat, rodina a deti ve francii, nebude tady uplne spokojenej a ten projev na hristi to ukazuje.

  • Funin24.6.2018 9:17reagovat

   Nestor nic nevymyslí? A co ta kolmice na Vuku, kterej pak šel sám na bránu. Ano je pomalej, ale zpracování a i nahrávky má ok, ale stejně bych asi dal přednost jiným.

   • michal197024.6.2018 9:20reagovat

    ano jedna kolmice na Vuku byla omlouvám se:) ale to je málo co hraje.

    • Funin24.6.2018 9:33reagovat

     já myslím, že podobnejch přihrávek tam bylo víc, ale samo, na ten post ofenzivního záložníka máme hráčů dost a Nestor je navíc skleňěnka, takže asi by měl jít

   • Chabix24.6.2018 9:40reagovat

    Nestor když se rozehraje, tak je vždycky dobrej. Bohužel je to vždy na krátkou chvíli než se zase zraní.

 • MS

  KRiSTiN23.6.2018 23:31reagovat

  Ty příspěvky níže, to se vážně nedá číst. Raději píčujte na Zdenála, jeho přítomnost na střídačce, neřešení posil, pravého beka, Zahustelovu závislost, Balutovu schůzku s Božou, ... Smutek

  • Sylk23.6.2018 23:46reagovat

   +

   Dokud tam nebude hrát někdo od nás, nevidím důvod proč by se tu mělo řešit MS.

  • michal197024.6.2018 8:52reagovat

   naprosto souhlasím, už jsem to sem psal. německej trenér si uprdne a už se to tu píše.!!! Ať se tady diskutuje o Spartě nebo at Admin vytvoří nový chat na věci mimo Spartu.!!!

   • Sranda Hejkal24.6.2018 9:02reagovat

    Vám taky jebe, je to největší sportovní událost za poslední 4 roky, jako co chcete řešit? Přestupy nejsou, trenéra nemáme, ve vedení je to jak na gang bangu - samej čurák... Příprava teprve začala...

   • petr13724.6.2018 9:03reagovat

    Misto psani 3 vykricniku se tady radsi rozhlidni. Zjistis, ze takovej chat davno existuje😊.

     

    Za sebe, debata o MS mi vubec nevadi. Znak hokejovy repre bychom tady resit nemuseli, ale jedno vlakno s par prispevky myslim nikoho nezabije.

     

    Furt lepsi nez ty nekonecny slinty od toho debilniho trolla nebo to neustaly fnukani a nadavani nekterych prispevatelu.

 • Rio Mavuba

  Kulkozubý Tony 23.6.2018 23:26reagovat

  Jak to s ním je, ví někdo víc? Je stále hráč Sparty? Dostane šanci v přípravě se ukázat? Z jeho dnešního zařazení do zápasů jsem zmatený. Pokud s ním vedení nepočítá, proč dneska hrál?

  • michal197024.6.2018 8:53reagovat

   Bude odcházet, hledá si angažmá, požádal Spartu ještě o společnou přípravu., ale podle info snad již ve středu ve Spartě nebude. byl to dobrý kluk, bohužel věk. Do Rakouska už nejede.

  • Clif24.6.2018 9:11reagovat

   Sparta se poučila z případu Janko: “Když chceš hráče prodat, musíš ho dát do výkladní skříně a ne do sklepa.” Možná jsem to napsal špatně ale smysl je jasný - ukázat, že ten hráč normálně hraje a trénuje aby o něj byl větší zájem.

 • Tak ještě jednou k MS

  Wulfnum23.6.2018 22:45reagovat

  Velká škoda že to Švédsko neudrželo. Na konci už asi chyběli síly a proto i když byli němci v deseti tak si to uhráli. Docela mě je Švédsku líto ale nedá se nic dělat. Věc druhá když je na MS video tak by mělo být posouzeno úplně všechno a ne jen něco. Třeba Švédsko mělo kopat penaltu v prvním poločase, bohužel nekopalo.Po půlce to mohlo být dva nula a bylo by to třeba jiné. Teď už němci hrají s Korea poslední zápas a tam je to jasný. Nejvíc na MS věřím Belgii tak uvidíme. Ještě to bude boj

  • Sendi23.6.2018 22:47reagovat

   kriste, po půlce to mohlo bejt 2:0, ale taky to mohlo bejt třeba 0:2, to jsou hrozný permutace tohle...Polopaticky - kdyby Švédové kopali penaltu, tak bez ohledu na to, jestli by jí proměnili, tak by nikdy nenastala situace, ze které dali gól, ergo nelze říct, že by vedli 2:0...

   • jakub231123.6.2018 22:50reagovat

    Presne tak a i kdyz nemce nemusim, tak si svedi meli pohlidat aspon tu plichtu proti 10ti, byli dost pasivni a celou dobu si o gola rikali

    • Sendi23.6.2018 22:51reagovat

     přesně tak, Němci výborně zareagovali o poločase a Švédi dostali šanci zareagovat při tom vyloučení, nestalo se a zaslouženě prohráli, byť jsem jim samozřejmě fandil :)

     • gralas23.6.2018 23:09reagovat

      Švédům to zazdili oba střídající hráči. Jeden v brejku nenahrál jinému, který by to dával skoro do prázdné, ten druhý fauloval u šestnáctky a z toho padl gól, trenér si bude sypat na hlavu koho to tam poslal, jak říkali komentátoři.

   • gralas23.6.2018 22:53reagovat

    Proč by nenastala? Německo by to otevřelo stejně jako za stavu 0-0, protože pro ně nic neřešila ani remíza. Prostě rozhodčí pomohl Německu tečka na to nejsou dnes omluvy. A ještě by se dalo polemizovat, že faul posledního hráče ve vyložené šanci může být taky červená karta k tomu a nejen penalta. Takže taky mohli hrát o 10 už někdy od 30 minuty a v závěru o 9.

    • Sendi23.6.2018 22:57reagovat

     Jak jako proč by nenastala? Prostě by nenastala, mohla by se samozřejmě přihodit nějaká jiná situace, ze který by dali Švédi na 2:0, to nikdo nemůže vědět...stejně tak to mohl Neuer chytit a mohlo se jít do kabin za stavu 0:0...kdyby chyby...Nejpravděpodobnější scénář je ten, že by švédi dali ten gól z penalty a pak by se zápas odvíjel úplně stejně jako když ho dali ze hry, kdyby šel Boateng ven, tak by to možná skončilo spíš remízou...to jsou ovšem nepodstatný spekulace...

     • gralas23.6.2018 23:03reagovat

      Samozřejmě spekulovat se dá do rána, ale základ je ten, že penalta byla jasná a tam se nepískalo, což prostě zápas ovlivnilo i když pak švédi vedli a kdyby dostal červenou k tomu, taky by se nemohl moc divit a pak je rozdíl zda hraješ o 10 kolem 10-15 minut nebo přes 70 minut.

  • gralas23.6.2018 22:50reagovat

   Belgie zatím neměla soupeře, takže není porovnání jak na tom je, jinak souhlas. Ten hráč co fauloval na konci toho němce měl sil dost byl tam chvíli, uplně netaktický faul na takovém místě chvíli před koncem, ten němec nemohl jít jinam než do lajny a chodil tam pořád, což by přečetla opět i moje sousedka. Škoda, takhle by Švédsku s Mexikem stačila plichta a oni by to asi i ukopali, protože Mexiko by se nemuselo nikam honit i za remízového stavu, bohužel.

   • Sendi23.6.2018 22:53reagovat

    pro nezávislýho diváka ideální vývoj, protože teď každej musí nasypat soupeři co nejvíc gólů aby postoupili :) Němci navíc přišli o oba klíčový stopery a nebudou to mít proti Sonovi vůbec jednoduchý, super zamotaná skupina...

    • gralas23.6.2018 22:56reagovat

     Jenže Korea má špatné skóre, takže pro ně je to prakticky sci-fi a těžko porazí Německo nějak výrazně.

     • Sendi23.6.2018 22:58reagovat

      Korea už je v rovině teorie, ale mohou postoupit Němci, Švédi i Mexičani, což je super, bude se hrát do poslední vteřiny...

      • gralas23.6.2018 23:01reagovat

       Tak Mexiko by muselo prohrát taky o dva góly minimálně, což asi není v silách Švédů i když občas se překvapení dějí.

    • Funin23.6.2018 23:00reagovat

     Süle to odkope s prstem v nose, ja bych ho nasadil už proti Švédům místo Rüdigera

     • Sendi23.6.2018 23:01reagovat

      Jasně, ale právě bude hrát s Rüdigerem, kterej je občas fakt všelijakej, ani nevim jestli spolu takhle někdy hráli...Ostatně jedna věc je ztratit stabilního stopera, druhá věc je ztratit oba...

      • Funin23.6.2018 23:02reagovat

       to jako jo no, to se třeba Spartě stát nemůže, protože stabilní stopery nemá :)

       • Sendi23.6.2018 23:04reagovat

        záměrně se na to připravujeme, aby tam uměl naskočit v podstatě kdokoliv! :))

      • gralas23.6.2018 23:04reagovat

       Mají kliku, že je to zrovna na zápas s Koreou a ne někde v osmifinále, třeba proti Brazílii.

  • captain_obvious23.6.2018 23:23reagovat

   Proč je tě Švédsku líto? Hah.

   • Wulfnum24.6.2018 0:02reagovat

    Tak bojovali celý zápas určitě si bod zasloužili. I když i na konci měli šanci dát na dva jedna ale faulovali .. Stejně Němci daleko nedojdou nedivil bych se kdyby je pak třeba taková Belgie vyřadila Smích

61283 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha