Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Až budete zasel prolévat krokodýlí slzy

  Tashunka Witko20.3.2021 11:37reagovat

  nad neblahým osudem Koláře, tak si vzpomeňte jaký jásot mezi pokryteckou a prolhanou sešívanou lůzou vzbudilo zranění Kadlece, kdy polovina řekla, že to bylo normální zranění vyplývající ze hry a polovina usoudila, že Kadlec si za to mohl sám. Nemluvě o veselí, probuzeném vtipkováním berbrovské zrůdy Grimma o šémech apod.

  Litovat můžeme toho, že kopačkou do kebule nedostala raději zrůda Bořil, který by to zasloužil za ty své prasárny schytávat ob den. Ve dnech odpočinku by mohl pro změnu inkasovat Kuchta.

  Slavia především dostala z plna hrdla své vlastní medicíny a veškerý povyk, který ten šílený Twittermaniak způsobuje, má pouze odvést pozornost od rasistických projevů dementního kapitána, které mohou vyústit v pořádné flastry, zatímco fauly a kopance se řeší běžnou cestou v rámci disciplinárních řízení.

  • maybe66620.3.2021 11:45reagovat

   Hlavně Kolář si to zavinil sám a kdyby útočník stáhl nohu ( což v pohybu uz asi nešlo) tak to byla pentle jako vyšitá. Golman tam byl pozdě a v podstatě toho útočníka sejmul on a neštastnou shodou náhod u toho narazil narazil na kolíky. Taky nechápu ten pláč jak číňanům někdo udělal bebi. Tam je prase vedle prasete a když jim někdo dá ochutnat vlastní medicíny tak je tady ještě budeme llitovat snad.

   • pubi20.3.2021 11:55reagovat

    Jako je jasný, že v tomhle případě je to trochu bokem. Hlavně že přežil. Ale přesně jak říkáš, mohl si za to do jistý míry sám. Takhle nevybíhá ani brankář v okrese.

   • vitamin20.3.2021 20:59reagovat

    Kdyby útočník nevytáhl nohu, tak k žádnému kontaktu vůbec nedošlo ty pentle

  • majtin20.3.2021 11:55reagovat

   Bořila nesnáším pro jeho chování, ale ani jemu bych tohle nepřál. Nechávám to na vyšší spravedlnosti. #nejsmejakooni

  • hombre20.3.2021 13:20reagovat

   Pořád Bořil, Bořil, Bořil... Toto beru, ale ostatní nám nikdy nic neudělali, snad se teda nepletu a jestli někdo prasil v derby, tak jsme to v posledních letech byli my.

   Jak o nás mluví někteří fandové Slávie je pravda, ale my to děláme taky.

   Jestli proti nám někdo hrál jako prase, hraje pořád a libuje si v tom je Liberec NeutrálníNeutrální...

 • Opice

  Ferry20.3.2021 8:39reagovat

  Slova se říkají,kopačky do ksichtů se kopají.

  Kdo z vás by chtěl radši dostat kopačkou než být v emocích a navíc zaslouženě čímsi nazván?

  Fakt nestačím žasnout,že jakási nadávka se řeší víc než kopačka do ksichtu,následný vážný zranění a celková brutální a nefér hra Rangers.

   

  • Funin20.3.2021 8:48reagovat

   jo taky mi to prijde zvraceny

   • kilovolt20.3.2021 13:56reagovat

    je velká škoda, že si Kudela nenechat nabombit od těch dvou Rangers..........to by nutně museli dohrávat v 7 lidech Úsměv

  • Žrout_trávy20.3.2021 8:51reagovat

   Přesně, v emocích člověk řekne různé věci, navíc když se tak soupeř opravdu chová. Ale místo aby se řešila ta odporná hra cavemenů z Rangers, řeší se jedno údajné slovíčko. Tady jasně vidíme, jak jde západní společnost do prdele.

   • Funin20.3.2021 8:54reagovat

    tak tak a navic se ukazuje jakej je Gerrard porkytec, prej ze Slavii respektuje ale jasne neunesli, ze je vyradili nejaci nazdarci z vychodu. Brousili to jako prase a nakonec by jim nejradsi jeste rozibli hubu, neco jak hokejisit Kanady v 97 no

   • honsan20.3.2021 9:30reagovat

    Zato naše společnost je v pohodě. Slávia se dlouhodobě projevuje jako banda zákeřnejch prolhanej simulantů v čele s arcilhářem Tvrdíkem, vlastněná komunistickou Čínou, podporovaná arcizmrdem z hradu a kapitánem chemického průmyslu a vrchním travičem ”za Bečvu nemůžu, ale dávám Vám volové pracovní místa a tuny nezávadnejch plastů” z Agrofertu, a lidi je volej a Slávinku obdivujou, ale západ jde do prdele a naše společnost vzkvétá. Jinak ale souhlasím, že skotové hráli odporně, ale vzhledem k tomu, proti komu hráli(komunistické Číně), tak mám pro ně prostě pochopení.

    • maserkovi20.3.2021 10:05reagovat

     Jedinej arcizmrd jseš tady ty a to pořádnej.

     • honsan20.3.2021 10:16reagovat

      Ty toho v tý hlavičce moc nemáš :D

    • hombre20.3.2021 10:24reagovat

     Jako někdy by se člověk měl podívat i do zahraničí a přesvědčit se, jestli to, co píší noviny, které ovládají západní média, je pravda. Ale ne na dovolené, ale třeba po 20 hod. na ulicích....

     Naše společnost není v pohodě, ale ta na západě od nás je na tom hůř. Koukal bys, co se tam děje a co se snaží těm lidem vnutit.

     A bude hůř.

     Tím nechci nijak zlehčit Kúdelovu ”idiocii”, ale abych se bál za chvíli říct slovo černý nebo černoušek je fakt blbost. A západ k tomu směřuje. A budou se překrucovat dějiny, vlastně se to už dělá...

     • honsan20.3.2021 12:26reagovat

      Já souhlasím, že přílišné mísení kultur nevede k ničemu dobrému, a že se to západu vymklo z rukou, sám jsem v Londýně byl a je tam víc černochů než bělochů, a po 20 hod. na ulici se člověk necítí dobře. Ale nikdy by mě nenapadlo říct černému protihráči, že je zkurvená opice - a že to Kúdela řekl, o tom nepochybuju.

  • snytek20.3.2021 9:01reagovat

   Výkonný ředitel Rangers ale nezůstal jen u problému rasismu. Jako vůbec první ze strany Skotů zareagoval na zranění brankáře Slavie Ondřeje Koláře, k němuž došlo poté, co ho domácí Kemar Roofe trefil kopačkou do hlavy. „Zaznamenali jsme zranění, které utrpěl během náhodné srážky. Náš klubový doktor ho ošetřil a doufáme, že se rychle uzdraví,“ popřál Kolářovi Robertson a navázal tím, že přeje Slavii, aby se jí v dalším kole Evropské ligy dařilo.

    

   Tak mě hoch potěšil, že si toho všiml a obdivuji ho, že cílený kop na hlavu ve dvoumetrové výšce pochopil jako náhodnou srážku.

   • petr13720.3.2021 9:27reagovat

    Jaky cileny kop? Smích Sel tam samozrejme jako hovado a cervena naprosto jasna + by mel dostat nejaky distanc. Ale ty si vazne myslis, ze nechtel dat hola, ale kopnout brankare do ksichtu a dostat cervenou?

    • majtin20.3.2021 11:35reagovat

     Máš pravdu, na druhou stranu ještě aby chtělÚdiv. Šlo o extrémní bezohlednost při snaze dát gól, extrémní nerespekt k soupeři. Míč šel trochu ze strany, takže se nedíval dopředu, to až v posledním okamžiku, srážce se už možná vyhnout nešlo, ale tu nohu už vytrčit absolutně nemusel a neměl ! Tohle je o vnitřním nastavení toho člověka (bezohlednost), plus jeho nastavení v tom zápase (Rangers hráli všichni jak magoři)..

  • ouki20.3.2021 9:43reagovat

   Kopačka v ksichtu je otřesná, ale co chceš na to říct. Myslím si paradoxně, že ze všech zákroků byl tento nejméně úmyslný. Celou dobu sledoval míč, cítil šanci na gól a šel tam extrémně nebezpečně kopačkou napřed. Samozřejmě nekompromisní červená a velký flastr. Takto tam jít nesmí. Ale myslím si, že jeho hlavní motivace bylo dát gól (netrefil míč o centimetry) než zasáhnout brankáře.

    

   Jsem moc rád, že je na tom Kolář zdravotně ještě tak, jak je.

    

   Ale celkově na zákroku nevím, co více rozebírat. Mnohem více mě vytáčel Patterson svoji zákeřnou hrou.

  • artaxerxes20.3.2021 10:02reagovat

   Srovnáváš dvě věci fyzický útok a snahu o ponížení druhého.

    

   Radši dostanu ránu, která mi zlomí nos, než kdyby mne protivník ležícího pochcal.

   A ve fotbale poplival a zas Afričanům vadí rasismus - je to ponižuje.

    

   Je špatně, že jedna nadávka je OK, druhá za exemplární trest.

   • Žrout_trávy20.3.2021 13:19reagovat

    Naštěstí tihle citliví afričtí gentlemani do ležícího na hřišti jenom kopali.

  • pubi20.3.2021 10:12reagovat

   Fauly 21-19, obrovskej rozdíl. Že se nechali ovce naočkovat komentářem ”objektivního” hospodskýho žaluda Bosáka, kterej řval ”no to je jasnej faul” při každým čistym skluzu Rangers a tím pádem se tu vytvořila nějaká bublina o zákeřným soupeři (samozřejmě s výjimkou zákroku na Koláře, ale ty mluvíš o celkově brutální nefér hře - a to je samozřejmě nesmysl), vážně neni jejich chyba. A to mluvíme o Slavii, která se takhle prezentuje zápas co zápas, nechává se za svůj agresivní styl vychvalovat a Bořil se hrdě naparuje v Tiki-taka za to, že dal loktem Messimu. Ale běda jak na tenhle super fér tým někdo zahraje stejnou polívčičku, to je hned problém.

    

   Ostatně kšiltovka je vyloženě chtěl a zrovna on, kterej má každýho hráče nasledovanýho, ví moc dobře, Skotové hrajou od podlahy celej život, tak na co teď brečí? To myslel, že když přijede Slavia, tak se z nich poserou a začnou hrát kvůli milostpánům jinak?

   • majtin20.3.2021 11:59reagovat

    Bořil je samozřejmě magor a v tom týmu výjimka, ale jinak Slavie takhle rozhodně neprasí. Pod Trpišovským se prasilo hlavně v Liberci. Ne, mám vlastní oči, nepotřebuji Bosákovy, ale Rangers hráli jak dobytci.

    • pubi20.3.2021 13:37reagovat

     NE

     • hombre20.3.2021 14:19reagovat

      Ale hráli jak dobytci.

  • majtin20.3.2021 11:40reagovat

   Jsi cynik. Kolář má jen frakturu lebky, za měsíc dva je zpátky, maximálně mohl skončit v bezvědomí nebo přijít o oko. Zato chudák Kamara teď po nocích pláče do polštáře a dost možná bude potřebovat pomoc týmového psychologa.Zoufalství

   • Žrout_trávy20.3.2021 13:21reagovat

    Přesně tak, co je kopačka v xichtě brankářově nebo kopání do ležícího protihráče oproti necitlivě pronesenému slovuZoufalství

 • Posledni dny

  DJDriver20.3.2021 7:07reagovat

  Panove nevim jak vy ale ja se opravdu bavim. Vedeni Slavie se snazi vsechno zamest pod koberec s tim ze jsou multikulturni klub a za par hodin jim do toho hodej vidle vlastni ultras s transparentem ze Kamara je jen negr 😂😀.

  Tvrdikovi musela prasknout zilka kdyz to videl

  • Kombinator20.3.2021 7:57reagovat

   Předpokládám, že populistickej debilek Tvrdik už zařizuje, že budou všichni na Slavii po zbytek roku chodit po kolenou.

    

   Ale samozřejmě až se ta hromada těch jejich lži provalí.

  • hombre20.3.2021 8:01reagovat

   Tak Kúdela tímto debilním výstřelkem úplně vymazal výborné tažení Slávie v pohárech. A když se dívám na jejich sestavu, tak tam mají, podle něho, těch ”opic” dost. To taky může Slávii dost rozložit.

   Mediální tlak a k tomu ještě jejich ultras.... Uvidíme Smích. Bude to ještě zajímavé.

  • Spytihnef20.3.2021 8:17reagovat

   Tak zrovna teď jsem s nimi začal trochu soucítit, protože je to úplně stejný jak u nás. Když se zrovna taky brodíme nějakými sračkami, tak přispěchá obdobná buňka inteligentů, kteří nás do těch sraček potopí až po krk.

   • Kombinator20.3.2021 8:30reagovat

    Já teda vůbec, dal bych jim ještě větší peklo.

    Slávisti by byli první, kdo by nám ve stejný situaci vymachali drzky jako nikdo druhej. Vole by vytáhli nějakej soft za miliardu, aby vyfiltrovali co náš hráč řekl. Navíc my bysme Dušínovsky přijali trest a ještě se zbičovali sami, ale číňan tradičně lže a podvádí, aby z toho vyváznul. Žádný slitování, pěkně do nich.

    • Funin20.3.2021 8:52reagovat

     tohle mi prijde dost kratkozrake, co se ted deje jim se muze klidne pristi sezonu dit nam (pokud teda postoupime do poharu, ale tomu celkem verim).

      

     • Kombinator20.3.2021 9:31reagovat

      A co jako? Jako, že když budu hodnej, tak se nam to nestane nebo na nás budou mírnější? Slávisti by nám přáli to nejhorší a na úrovni médií by z toho udělali šílenej hon na čarodějnice sami, ani by nepotřebovali nikoho z VB, by se našel nějakej slávista, co nahodou seděl na tribuně a přesně slyšel, co se říkalo a šel by svědčit, navíc zase lžou a podvádí, jak malý děti a já je v tom fakt podporovat nebudu, už jim těch lží a podvodů prošlo za poslední roky dost.

      Možná bych přimhouřil oko, kdyby Tvrdík, Trpisovsky a Kúdela vystoupili a uvedli věci na pravou míru a omluvili se za to,ale to se nestalo, místo toho se pěkně počínsku lže a lže a lže a čekaj, že jim to projde.

 • Jak uklidnit situaci.

  Dollaruss20.3.2021 0:41reagovat

  By slavia intellectuals.

  https://twitter.com/IbroxChat/status/1373026827145506820?s=19

  T
  ohle
  jim teď strašně pomůže.

  • Žrout_trávy20.3.2021 0:52reagovat

   ještě tyhle vypláchnuté lebky tu chyběly, aby se nepřiživilySmích

  • K0F120.3.2021 1:07reagovat

   Idioti jsou všude, bohužel.

    

   Co se Slávky týče, může nám to být tak nějak jedno, ale dost mě to znepokojuje, jelikož je jen otázka času, než se to obrátí i třeba proti nám.

   Rasismus je problém. Je to problém na našich stadionech, je to problém na skotských stadionech (a konkrétně dost i u fandů Rangers), ve společnosti celkově ... mnohem horší ale je uplatňování presumpce viny v civilizovaném, právním světě. Mnohem horší je, že, tohle dokáže překrýt údajný fyzický napadení a třeba celkovou surovou hru skotů v tomhle zápase. Nebo chování Rangers hned po utkání.

    

   Osobně moc nepochybuju, že to Kúdela fakt posral a něco rasistickýho prones. Jestli ano, zaslouží trest, bez debat. Zároveň ale mu to těžko bude někdo dokazovat. A fakt nemůže být nikdo lynčován jen na základě tvrzení.

   Tohle, co se děje, je vyloženě prales. A jsem zvědavej, jak to dopadne.

    

   • Kombinator20.3.2021 7:55reagovat

    No co, když můžou v Americe díky BLM zabíjet a rabovat, tak proč by nemohl dostat Kúdela na držku, že jo.

    A když může Cavani v Anglii dostat trest na tři zapasy za přátelské pozdravy, i přesto že to rasistický nebylo, tak proč by nemohli za tohle Slavii třeba zrušit.

     

    Každopádně za sebe bych tenhle stav začal srovnávat až Číňan dostane kotel že všech stran.

    • mučení barevnejch20.3.2021 8:34reagovat

     rabování je jenom projev nějaký stádnosti, jakýkoiv.. rabovalo se dokonce i za sametový revoluce, akorát se vo tom vůbec nemluví

  • kopyto20.3.2021 1:07reagovat

   Klobouk dolů před Kůdelou, během deseti vteřin dokázal zadupat tu trochu světového renomé, které si Slavie X let pracně budovala. Teď si na ně svět hezky posvítí, vyvěrá to obrovská nálož primitivismu a budou známí leda tak jako ti rasisti z Východu. Už se opravdu nemůžu dočkat toho cirkusu v Londýně. Úplně to vidím: neustálé otázky na rasismus, hráči Arsenalu trénující v tričkách s obrázkem Kamary, poklek před výkopem na podporu Black Lives Matter a nahánění Kůdely po hřišti černochy z Arsenalu ...

 • Sebastian Coltescu

  ouissi20.3.2021 0:28reagovat

  Objevil se tu dotaz na potrestání rumunského rozhodčího. Omlouvám se, dřív jsem neměl čas.

  Sebastian Coltescu (čtvrtý rozhodčí) a Octavian Sovre (první asistent) byli oba zbaveni obvinění z rasismu, ale zároveň potrestáni za nevhodné chování zákazem výkonu funkce rozhodčího do konce června 2021. Zároveň byli oba vyřazeni z listiny rozhodčích UEFA a jsou povinni se nejpozději do konce června zúčastnit speciálního školení.

  Ten Kamerunec, který se tak vehementně domáhal toho, že rozhodčí nesměl použít v rumunštině slovo negru (černý), ale foarte maro închis (hodně tmavě hnědý), dostal zákaz účasti na jednom soutěžním utkání UEFA.

   

 • Tvrdik

  thomasd8619.3.2021 19:23reagovat

  Napadení hráče Ondřeje Kúdely bylo připraveno a promyšleno včetně vědomého zakrytí kamer na místě incidentu. Brutální a surový útok byl veden s plnou intenzitou s cílem zranit a způsobit fyzickou újmu,” píše se v něm.

  Aha, takze se na Kudelu pripravili 😀😀

  • captain_obvious19.3.2021 19:26reagovat

   Pár zfetovanejch... mužů tmavé pleti... s kleštěma a letlampou Smích

   • thomasd8619.3.2021 19:27reagovat

    Ja uz uplne vidim toho Kamaru, jak zakryva s Gerardem kamery, aby mohl Kudelu zmlatit 😂😂

   • jakub231119.3.2021 21:24reagovat

    Aby si kluci zablbli 😁

  • AlaMierda19.3.2021 21:03reagovat

   Teď píšou, že Kamara dal pěstí Kúdelovi do obličeje a utekl. Neschvaluju to, ale to že někdo byl zbit do krve jak se prezentovalo a že někdo dostal ránu je docela rozdíl.

   • thomasd8619.3.2021 21:19reagovat

    No... Hodne veci tam nesedi no... Pritom by stacilo, aby se ukazal Kudela a videlo by se jak na tom je...

   • thomasd8619.3.2021 21:20reagovat

    Navic... On jako zakryl kamery, odesel... Prisel Kudela, Kamara pribehl zpet, vrazil mu do zubu a zase utekl a to za pritomnosti Gerarda?

    Vedeni Slavie totiz tvrdi ze kamery byly zakryte...

  • Tyrrael19.3.2021 21:18reagovat

   Je to cirkus, co jiného čekat.

  • majtin19.3.2021 22:06reagovat

   No Tvrdík to umí zpolitikařit. Původně měl Kolář po sezóně, teď to vypadá na 4-6 týdnů. Kúdela dostal pěstí, Kamara hned odešel, ale Slavie zavolala policii. Navíc jako svědka uvedla Gerrarda (to je docela vtipný a za jeho chování mu to přeju).

   • thomasd8620.3.2021 5:02reagovat

    Podle mluvci skotske policie je k zadnymu fotbalovymu incidentu nevolali, to je taky docela for...

    • Kombinator20.3.2021 7:58reagovat

     Taky volali českou policii, na policii v Anglii nemaj uložený číslo v mobilu.

 • Klekání

  Dynamo19.3.2021 19:03reagovat

  Ještě by mohli zavést klekání před zápasem i v české lize a bylo by to komplet.

 • Přemysl Kovář

  LordFargon19.3.2021 16:36reagovat

  Jestli je to teda on, tak mu Kudela bude muset hodně moc poděkovat...

   

  https://m.facebook.com/groups/381212719061656?view=permalink&id=
  1120170851832502

  • Brian Pricke19.3.2021 16:50reagovat

   https://bit.ly/2NyMt5t

  • captain_obvious19.3.2021 17:07reagovat

   Heh, zrovna před chvilinkou jsem viděl na fb tu fotku tlustýho Pelty v repre brankářském dresu a vedle toho ta jeho hláška, že basketbalisti jsou většinou vysokoškoláci, ale fotbalisti jsou debil vedle debila a skoro žádného chytrého nezná Úsměv

  • majtin19.3.2021 17:15reagovat

   Tak i Kovář to mohl mít z doslechu od těch křiklounů z Rangers. Ale pomoc kámošovi to je, to jo.

  • Žrout_trávy19.3.2021 17:30reagovat

   Tak jelikož Kovář seděl na tribuně a nic slyšet v tu chvíli ani nemohl, tak reprodukuje to, co říkají Rangers. Tady je zase inteligence kredenceSmích

   (tím netvrdím, že to Kúdela nemohl říct, ale tohle fakt není důkaz o čemkoli, už trochu zapojte mozek)

   • DaveACS19.3.2021 18:11reagovat

    Jakože si myslíš, že Kudela klukům po zápase neřekl pravdu jo?

    • Žrout_trávy19.3.2021 23:28reagovat

     Kúdela byl na dopingovém testu a ostatní museli čekat na trávníku, protože je ti vidláci nepustili do šatny. A z téhle situace to Kovář nahrává.

      

     https://www.youtube.com/watch?v=v5DN-pQ88K4&ab_channel=AdamApi

     Tohle je naprostý dno, neuvěřitelné, že se něco takového stane v osmifinále ELÚdiv

 • Hošek

  snytek19.3.2021 15:05reagovat

  Hošek výborný komentář

   

  https://www.seznamzpravy.cz/diskuze/10-poznamek-k-postupu-slavie-ve-smrdutem-oderu-surovosti-a-rasismu-147727

   

   

  • Žrout_trávy19.3.2021 17:28reagovat

   Popsal to přesně. V anglosaském světě se úplně posrali. Tam nikdo nic říct nemůže, aby ho neukřižovali. Jedna věc jsou rasistické názory, že je někdo podřadná rasa a patří do plynu. Druhá věc je, když někomu v emocích vynadáš a oni by tě nejraději ukřižovali v přímém přenosu, protože jsi vynadal černochovi. Hnusí se mi, když se hučí na černochy na tribunách, nebo když se po nich hážou banány atd., ale tohle je opačný extrém a USA i VB tohle exponujou ad absurdum.

 • Prej fucking guy, tak určitě :-)))

  lidoop19.3.2021 14:46reagovat

  https://twitter.com/nycrfc/status/1372747663880417281?s=21

   

  Chlapec dostane pěknej flastr, protože je to slyšet dost jasně.

  • Kamenovic19.3.2021 14:51reagovat

   Tak hlavně tohle prostě běžíš přes celý hřiště pošeptat do ouška. Smích Glene, nelíbí se mi, jak hraješ. Je vidět, že Kúdela strávil hodně času s Coufalem.

  • Kombinator19.3.2021 15:10reagovat

   Taky u Číňana už začíná panika a jejich čínský dementní letky na sociálních sítích přestávaj používat, že je Kúdela hodnej kluk a nikdy by nic takovýho ohavnýho neřek, zejména, když to potvrdil Jarda a začíná se argumentovat tím, že říkat negr je vlastně ok.

  • thomasd8619.3.2021 15:21reagovat

   Tak na rovinu, kdyby mu nerekl nic rasistickyho, nemusel si davat ruku pres pusu zejo..

   A ohledne zmlaceni? Hele, rict frajerovi kdekoliv na ulici nebo v hospode, ze je zkurvenej zmrd, i to by stacilo abych dostal pres drzku,😀 natoz rict cernochovi ze je zkurvena opice...

   • majtin19.3.2021 15:38reagovat

    Ad první věta : Nevím jaký je metr na posuzování čehokoliv f..king, jak je použití toho slova rozhodčími na mezinárodní scéně tolerováno, ale asi se i za fucking guy dá dát karta. Takže minimálně takhle může Slavie to zakrytí pusy obhájit.

   • AlaMierda19.3.2021 15:42reagovat

    Je už nějaká fotka zmláceného Kúdely? Nevěřím tomu, že by to někdo nevyfotil, nebo se nevyfotil sám Kúdela a nekolovalo to někde na netu

   • vitamin19.3.2021 15:51reagovat

    Na rovinu. Pokud ho sledujes, tak on to s tou rukou dělá furt. I když mám na to jinak stejnej názor jako ty

    • thomasd8619.3.2021 16:09reagovat

     Ja se na cinu moc nekoukam, takze nemuzu rict, jestli to dela casto 🤷‍♂️

  • Žrout_trávy19.3.2021 15:27reagovat

   Já tam od Kúdely nic neslyším...

   • majtin19.3.2021 15:34reagovat

    První to řekne Kamara, ten mohl špatně slyšet (nebo aspoň to může tvrdit Slavie a nikdo ji nedokáže opak) a pak se toho chytnou ostatní spoluhráči. Nikdo jiný to neslyšel, ani ten hráč co stál vedle (Zungu).

  • lotarr19.3.2021 15:32reagovat

   jestli to bereš z tohohle videa tak máš hodně dobrý uši protože tam opravdu nic neslyšim

   • Tyrrael19.3.2021 16:04reagovat

    Něco málo slyšet tam je...

   • lidoop19.3.2021 16:21reagovat

    Tak si skoč na ušní, asi tak vteřinu předtím, než Kamara v startuje, je i na tom mizerným záznamu celkem jasně slyšet ”fucking monkey”.

  • Tyrrael19.3.2021 15:45reagovat

   A proč nám pořád neukázali to zmlácení do krve???

   • lotarr19.3.2021 15:52reagovat

    Jestli tomu byly přítomní zástupci UEFA tak na to bude vydanej zákaz zveřejnování informací to se dozvíme až jestli se tim budou zabejvat a vyšetřovat to.

   • thomasd8619.3.2021 16:08reagovat

    Jeste me fascinuje ze u toho mel byt Gerard a zastupce UEFA... To mu musel rict neco fakt blbyho...

    • lotarr19.3.2021 17:49reagovat

     Zastupci UEFA si oba hráče nechali poslat na kobereček i s trenéry aby zjistili co se stalo a tam udajně měl dostat Kúdela čenichovku a hráč Rangers utek do kabin.

   • ouki19.3.2021 18:25reagovat

    Když člověk řekne hrubou urážku, tak musí počítat s tím, že mu druhý jednu ubalí. Stejně tak se nedivím Zidanově památné hlavičce.

    Pokud v hospodě jeden druhému řekne také něco např. o matce, tak prostě může dostat pěstí.

  • vitamin19.3.2021 15:46reagovat

   Slyšet dost jasně :D

  • ouki19.3.2021 18:25reagovat

   Z tohoto odposlechu se sice nedá posoudit, co přesně řekl, ale ”fuc*ing guy” tam rozhodně nezní. Mnohem blíže to má onomu rasistickému výroku.

   • lotarr19.3.2021 18:31reagovat

    Jasně nedá se z toho nic posoudit ale má to blíž k rasistikcýmu výroku a to si poznal z čeho.

    • thomasd8619.3.2021 18:44reagovat

     Hele, co sem furt lezes, Vy nemate forum? Nebo si aspon uvedom, ze ty Vase jelita tu nikdo branit nebude 😂

    • ouki19.3.2021 18:50reagovat

     Počet slabik a nějaká íčka tam jsou rozpoznatelná.

   • Funin19.3.2021 19:47reagovat

    ja tam teda slysim jen komentatora, Kudelu vubec

  • waaw19.3.2021 18:44reagovat

   Ted cekam to co znam z Americkych detektivek. Frajer v kancelari si vyzada satelitni zabery, a jeho kolega ajtak nekolika kliky zvetsi na naprosto ostrou hlavu Kudely z uhlu, ktery umoznuje odezirat jeho slova. Do toho satelitni smerovy mikrofon i pres znacny sum zpusobeny proletavajicimi meteority odhali zretelna slova pronesena Kudelou

81258 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha