Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jílek

  SuperFrankie15.7.2019 12:19reagovat

  Založím raději nové vlákno.

  Luky, máš pravdu v tom, že Jílek, na rozdíl od Trpiše, převzal Spartu ve větším stádiu rozkladu. Za mě vidím hlavní mínus to, že máme deset (jestli počítám dobře) zraněných hráčů, z nichž někteří by okamžitě hráli základ (Dočkal, asi i Drchal, Vindheim), takže nemá k dispozici ideální jedenáctku, jak by si přál. Stejně tak hraje v jeho neprospěch brutálně krátká příprava. Doslova se nabízí otázka, proč se teda po novém trenérovi nesáhlo v zimě a musel tu zůstat Zdenál, když jsme stejně už o nic nehráli, ale dobře, pozdě bycha honit (za mě by to dávalo smysl, ale bůh ví, proč to nešlo, Rosovi se nechtěli atd.)

   

  Jenže, a tady zopakuju co jsem říkal, Jílek potřebuje na implementaci svého systému (který je super, Sparta se pod ním zvedne a všechno) strašně moc dlouho času, což se ukázalo už v Olomouci, kde navíc měl k dispozici ten svůj vypiplaný ročník 92, ale tady ten čas prostě nedostane. Byť nemluví nikdo o titulu, tak jestli zase vyletíme z Evropy a v lize to bude tuhý boj o třetí místo (a to je naprosto realistický, protože nna Slavii a Plzeň objektivně nemáme), tak mu to zlomí vaz, protože ten tlak na něj, hráče, vedení a celý klub bude enormní.

  Jak to vidí ostatní?

  • bigcock15.7.2019 12:22reagovat

   Musi s tim tlakem i vyvojem pocitat a ustat to. On, Rosa, vsichni. Je pomerne inteligentni, tohle vsechno si mel vnitrne predigovat a promyslet.

    

  • AlaMierda15.7.2019 12:23reagovat

   Podobně. Jen dodám, že včera tomu Jílek dost pomohl nenasazením Tetteha a Plavšiče od začátku (jejich výkony snad musel v přípravě vidět ne ?).Pak nechápu včerejší připosranost hráčů, obzvlášť kdy se hrálo doma. Zbytečně se tak dostal tým pod tlak. Jílek má výhodu, že není cizinec. Jinak by ho už dnes cupovala kasta ” expertů ”.

   • Sendi15.7.2019 12:25reagovat

    Jenže Karlsson hrál v přípravě taky dobře, tohle rozhodnutí bych mu nevyčítal...nenasazení Tetteha jo...

    • AlaMierda15.7.2019 12:29reagovat

     Mě přišel prostě v přípravě lepší Plavšič. On ten první zápas vypadá nepodstatně. Ale byl doma, a ten tým se dostal naprosto zbytečně pod tlak. Čekal jsem natěšený tým a ona vyběhla parta hráčů bez sebevědomí (až na výjimky).

     • Sendi15.7.2019 12:30reagovat

      mě přišli na podobný úrovni, ale ano, Plavšić vypadal dobře...

      Každopádně bych to nevnímal jako klíčovou chybu, to spíš to sebevědomí, mě to tak z řeči těla přišlo taky, že jsme se posrali už před výkopem a hlavně ty první rohy Slovácka, to byl hroznej vstup do zápasu...maličkost, ale dělá to dost...

      • AlaMierda15.7.2019 12:35reagovat

       Já když viděl těch prvních cca 15 minut, tak jsem si říkal, že to nevypadá dobře. Jílkovo chybu beru prostě toho Tetteha a Plavšiče. Připosranost hráčů jde prostě za nima. Chvilku mi to připadalo, že Kanga něco vymyslí, povede se a v klidu se ten zápas dotáhne do konce. Místo toho z toho bylo vyděšení,strach, schovávání se spoluhráčům aby nešlo přihrát, centry necentry. Petržela na začátku jednou vlítnul do Hanouska a ten tím okamžikem dohrál. Hrozný prostě.

   • LukyACS15.7.2019 13:04reagovat

    Jílek ale ukázal dobrou reakci na zápas, DMK sundal po půl hodině a nebál se Tetteha zkusit na křídle, Sáček napravo to taky celkem zvedl.

     

    Jinak já bych DMK postavil taky, on má na rozdíl od Plavšiče produktivní čísla - za jaro 3+5, Plavšič za rok a půl 4+5

    • Skleepy15.7.2019 13:30reagovat

     xD

    • artaxerxes15.7.2019 13:58reagovat

     DMK

     Má v 16 zápasech 3+4, což není úplně špatná bilance.

      

     Má to jedno velké, ale: proti Baníku bilance 2+2 (celkem 2z)

     Oproti ostatním - celkem 14 zápasů 1+2, což je špatné.

     • Sendi15.7.2019 14:23reagovat

      16 zápasů je zavádějící číslo - 943 minut, to je na tom to zajímavý číslo...plus vytvořený šance...

      • artaxerxes15.7.2019 16:19reagovat

       Já ho nehejtuji a řekl bych, že si náramně rozumí s Martinem Haškem, ale jeho gólové statistiky strašně pozitivně ovlivňují zápasy s Baníkem.

        

        

   • rimidalv15.7.2019 13:18reagovat

    Že Karlsson nepodal obvyklý výkon, Trávník se dosud rozehrává a Kozákovi to tam přes výběr vhodného místa smolně nepadá - to jsou problémy, s kterými se setkávají i špičková mužstva.

    Zásadní problém včera ale podle mého názoeu byl v tom,že oblíbený Kanga jako v každém zápase ztrácel míče a neoblíbený Frýdek který tyto propady většinou zachraňuje chyběl.Protože Sparta nemá v současnosti dosud DZ a l e s p o ń Frýdkových kvalit ( schopnosti L. Krejčího zatím nemohu posoudit ), vidím momentální situaci jako kritickou - ale ne neřešitelnou.

  • Kulkozubý Tony 15.7.2019 12:27reagovat

   Já si myslím, že času bude mít dostatek, nepředpokládám, že by ho Rosický odvolal (i kdyby se hodně nedařilo). Ovšem realita bude taková, že Sparta podzim stráví okolo 4-6 místa, dost možná se opět nepobojujeme do základní skupiny EL. Na jaře by už měla být znát jasná změna. Pak už to bude jen na nás, fanoušcích. Buďto budeme věřit koncepci a mít naději v lepší zítřky, nebo se začně od 4. kola skandovat ”Jílek ven” a bude problém.

  • Sendi15.7.2019 12:29reagovat

   uvidíme, ve Spartě toho času potřebovat tolik podle mě nebude, protože ten tým je mnohem kvalitnější. Ale podzim na to nepochybně padne, ikdyž si myslim, že to výsledkově tak hrozný nebude.

    

   Jinak za mě určitě pozitivní změna je, že Jílek to aspoň vidí v průběhu zápasu a koučuje to, ukazuje hráčům co a jak. To je myslim posun o světelný roky proti koučům co jsou zalezlí na lavičce a pak jenom kváknou nějakou blbost do kamery, aby v příštím kole byl výkon totožnej...

   • Skvarda15.7.2019 12:32reagovat

    Tak super koučing měl i Strama, ten to dokázal podtrhnout ještě italským šarmem!

    • Sendi15.7.2019 12:33reagovat

     Strama měl ”koučing”

   • Tashunka Witko15.7.2019 12:55reagovat

    Chybami se člověk učí a vidět vlastní chyby je určitě pozitivní. Problém ale je, že takovou chybu, jako nasadit Zahustela by z těch 14 tisíc lidí nikdo neudělal, pouze Jílek a možná i Rosický, který mu prodloužil nesmyslně smlouvu.

    • Sendi15.7.2019 12:59reagovat

     Tashunko vole. Nemáme, bylo to logický. Já bych se tady chtěl zastat i Zahustela. Nemyslim si, že je v lidskejch silách kohokoliv se dostat do formy při tom, co na stadionu zažívá Zahustel. Nikdo, opakuju NIKDO si nezaslouží tu nechutnou špínu, která jde z tribun, ani Zahustel a upřímně, včera rozhodně nebyl nějakym zásadnim klíčovym bodem neúspěchu...Když teda pominu, že nás dostal od první minuty pod tlak tim směšnym rohem Smích

     • SuperFrankie15.7.2019 13:04reagovat

      Přesně.

      Jenom bych dodal, že dostává čočku i na sociálních sítích.

      • LukyACS15.7.2019 13:05reagovat

       Zahustel je příšernej, ale co je ještě příšernější je vidět ten gif se Zahustelem v naprosto každém vlákně o Spartě.

       • SuperFrankie15.7.2019 13:10reagovat

        Tak, tak.

        Je strašnej, ale je mi ho lidsky normálně líto.

      • AlaMierda15.7.2019 13:05reagovat

       jenže kdyby se něčím zkusil chytnout. On tam jde rozběhnutý do otevřené obrany. A on zasekne a napálí míč do prvního soupeře. Tak ho musí Jílek prostě schovat na lavičku na nějaký čas.

       • Sendi15.7.2019 13:16reagovat

        ale on nemá přece jenom blbý věci, akorát to, že posbírá hromadu míčů a že byl často dozadu v situaci jeden na dva, to už nikoho nezajímá žejo, každej kontakt s balonem dostává sodu úplně zbytečně a neumim si představit, bejt na jeho místě, že bych se dokázal chytit nějakou dobrou věcí, fakt ne...

        Mě to dost sere, protože fanoušci tím dosáhnou jediný věci - Zahustel už se ve Spartě nikdy nechytí, Sparta bude mít na tom postu dál personální problém a jinak solidní a rychlej hráč má kariéru v píči :)

        • Sendi15.7.2019 13:19reagovat

         jo a soupeř to přes něj samozřejmě hraje, protože to dobře vědi. Zahustel včera podstoupil za poločas 11 soubojů a 6 jich vyhrál, Hanousek za celej zápas 5(!!!) soubojů...

        • AlaMierda15.7.2019 13:22reagovat

         Ale do této pozice se dostal v první řadě on sám. Proto říkám, ať ho Jílek schová na lavičku, než na alergie na něho ochabne a pak ho tam dává zpět. Třeba i v poháru se slabším týmem. S tímhle si trenér musí snad poradit.Samozřejmě je chyba, že hráči jako je on vůbec za Spartu hrajou. Ale to je jen důsledek toho, kam se Sparta dopracovala.

         • Sendi15.7.2019 13:24reagovat

          Zahustel ve formě, je velmi dobrý hráč. Jestli se z formy hráč dostane sám, to je možný, na druhou stranu nevidím důvod, proč hráče z formy taky nepodpořit, aby se do ní vrátil, stejně jako si jsme asi všichni vědomí, že řešení na pravýho beka je momentálně zraněný ;)

    • LukyACS15.7.2019 13:06reagovat

     Jenže Jílek neměl kdy tam toho Sáčka ozkoušet, hrál tam jeden poločas a na generálku by ho tam třeba prubnul, jenže on byl zraněnej. Podle mě by byl vpravo a ve středu zálohy Hašek.

     • Sendi15.7.2019 13:17reagovat

      myslim si totéž, pokud by Hašek neměl horečku, Zahustel by nehrál...

  • MichalR7015.7.2019 15:04reagovat

   Ondřeje Zahustela jste střídal už v poločase, na pravém beku dohrával Michal Sáček. Problémy na této pozici tedy přetrvávají?„Je strašně jednoduché zadupat Ondru Zahustela a říct, že nemáme pravého obránce. Ano, on chybuje, ale je to pracovitý a poctivý kluk, který do toho dává všechno. Věřím, že cesta vede přes tvrdou práci, kterou je schopen akceptovat. Nezatracoval bych ho.“

    

   Více na https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2019-20/366077/jilek-po-facc
   e-kanga-takticky-selhal-zahustel-do-toho-dava-vsechno.html

    

   Údiv

 • Kaya - ven a nevracet se

  jhjh15.7.2019 12:11reagovat

  Tradičně byl u obou gólů jak kužel.

  Je vcelku jedno, že míč ztratili Kanga a Sáček. Bylo to ještě daleko od brány.

  Kaya měl dost času situaci zachránit.

  • LukyACS15.7.2019 12:12reagovat

   Smích

  • bigcock15.7.2019 12:13reagovat

   Kde je ta sit?

  • waaw15.7.2019 12:26reagovat

   Taky Mavuba za to muze

  • Enkoff15.7.2019 16:01reagovat

   A všiml ses kde byl Zahustel? Kaya musel vyplnit díru právě po něm. Ondra se někde toulal

 • Hysterie

  bigcock15.7.2019 12:01reagovat

  Moc tu hysterii nechapu. Jasne, zapas se tymove nepovedl, u nekterych jednotlivcu extremne nepovedl, ale co kdo cekal? Jilek trenuje 14 dni i s cestou dobytcakem z Hane. O nejakych automatizmech je smesny mluvit.

  Ze prosereme sezonu a nemuzeme si to dovolit? Proc si to nemuzeme dovolit? Vzdyt je prosirame s jednou vyjimkou uz 15 let. Tak proc neni cas budovat? Co nas vlastne presne tlaci? Koho? Nerozumim tomu.

  Asi budu z frustrace na protilehle taky obcas nadavat, ale plesnivej barak po babicce musis taky celej strhnout, vyvozit vsechny sracky a potom teprve stavet. Holt budeme zatim bydlet u rodicu.

  Sere me, ze uz nejsme valec, serou me posmesny kecy lidi okolo (uz si ze Sparta ani nedelaji srandu!), sere me, ze nemame nejlepsi utocniky i obrance ligy, ale jestli chceme zmenu, musi se neco obetovat. V mem pripade je to treba opetovne zakoupeni permice, i kdyz vim, ze me ten fotbal bude casto nicit.

  • Skvarda15.7.2019 12:05reagovat

   No, ale na ten plesnivej barák si k rekonstrukci nepozveš architekta 14 dní před začátkem stavební sezóny.

   Stejně tak máš radfši na stavbě pár sehranejch týpků než soubor rumunů dovezenejch pracovní agenturou Prodana nevěstka.

   • bigcock15.7.2019 12:08reagovat

    Obe veci co pises jsou dnes bohuzel realita.

    Projektanti na posledni chvili odrikavajici zakazky, jako delnici dnes stavby delaji vice mene jen Rumuni, Bulhari, UKcka, Moldavci....

    • Skvarda15.7.2019 12:12reagovat

     Vidíš. Ale kdyby byl investor rozumnej, oslovil by projektanty s časovým předstihem. A stejně tak by si vytipoval dopředu makáče, které by oslovil s finanční nabídkou, které může v ČR konkurovat jen málokdo.

     Pak by i stará investora nebyla nasraná, že bude pár týdnu spát pod stanem, protože by věděla, že ji potom čeká krásně opravenej barák.

     Nerozumný investor ale hodí do na poslední chvíli éteru že má balík peněz a nakoupí předraženě to co zbylo (architekta teoretika) a tu bandu rumunů. takže pak ať se nediví, že se stará vzteká a už mu nedá.

     • bigcock15.7.2019 12:15reagovat

      Takhle to dnes funguje v alternativni idealni dimenzi, ktera je popsana napr. v serialu Cerveny Trpaslik. Realita je uplne nekde jinde.

     • Sendi15.7.2019 12:16reagovat

      má to háček, investor to tak přesně dělá, akorát vy si pořád myslíte, že cíl byl mít hotovo v týhle sezoně ;)

      • AlaMierda15.7.2019 12:19reagovat

       no já nevím, mě tam pořád schází dost řemesel ,aby mohla být stavba kvalitně dokončena.

      • Skvarda15.7.2019 12:21reagovat

       Tak jestli chce investor stavět barák tři roky, tak musí ale počítat s tím, že mu stavební materiál bude chátrat. A že něktěří z makáčů mezitím půjdou na stavbu do Německa za eura nebo do důchodu.

   • Tomáš Vápeník15.7.2019 12:15reagovat

    SmíchSmíchSmích

 • Kanga včera

  AlaMierda15.7.2019 11:58reagovat

  90 přihrávek , úspěšnost 80%, přihrávky do golové šance 3x, faulován 6x,předfinální přihrávka 1x, přihrávka do pokutového území 8x,

  • Skvarda15.7.2019 12:00reagovat

   Nejzásadnější přínos jsi opomněl - 0 ŽK!

  • Sendi15.7.2019 12:01reagovat

   přihrávky do pokutového území z databáze F:L neber vážně, vždy jsou to rozehrané standartní situace...

   • bigcock15.7.2019 12:02reagovat

    Kanga rozehraval 2, ne?

    • Sendi15.7.2019 12:03reagovat

     8

     • bigcock15.7.2019 12:05reagovat

      Fakt 8 standartek? Rohy nezahraval urcite, mysli se i kdyz tukne do mice po faulu nekde na nasi pulce? Urcite nedaval 8 centru do vapna Slovacka po faulu atd. Nebo to nejak spatne chapu.

      • Sendi15.7.2019 12:06reagovat

       dával...Já si jich vybavuju hodně hlavně v druhý půli...

      • AlaMierda15.7.2019 12:07reagovat

       roh kopla jeden.

      • Sendi15.7.2019 12:07reagovat

       https://www.fortunaliga.cz/statistiky?unit=1&status=0¶meter=3&season=2020&club=2&game_limit=0&nationality=&age=0&list_number=0&order=17&order_dir=2#stats

       • bigcock15.7.2019 12:12reagovat

        Prihravka do pokut. uzemi 8 kusu je kde? Bud jsem slepej, nebo blbej.

        Vecer se na to podivam. Behem prenosu jsem obstaraval smecku bestii, je mozny, ze mi neco uteklo.

        • Sendi15.7.2019 12:15reagovat

         sekce ”přihrávky”

      • Sendi15.7.2019 12:12reagovat

       podotýkám, že nevím co všechno se tam počítá, tady v tý části ta databáze je chybná. Slovácko mělo 29 faulů, takže se pravděpodobně do ”rozahraných standartních situací” počítají pouze míče do vápna...v každym případě pokud se někdo díváte do statistik na F:L tak ”přihrávky do pokutového území” neberte v potaz, jsou výhradně se standartních situací a nikdy ze hry...nevim proč, ale prostě to tak je...

   • AlaMierda15.7.2019 12:02reagovat

    jo tak s tím počítám, že jsou tam i ty standartky.

    • Sendi15.7.2019 12:03reagovat

     jsou v tom JENOM standartky...

 • Kangička u Vrbíčka

  Skvarda15.7.2019 11:41reagovat

  Tak si tak nějak představuju, kdyby Kanga byl v současným kádru Plzně. Co by s ním dělal Vrba.

  Úplně vidím, jak jejich stoper odevzdává okamžitě na Hrošovského, ten posunuje o dvacet metrů Kangovi a ten si může vybrat mezi rozběhnutými křídly Kopicem/Kayambou a na hrotu se bijícím Krmenčíkem. A může mít samozřejmě klid, protože za ním to jistí Hrošovský s Kalvachem, kteří ví co je jejich práce.

  • Johny1415.7.2019 11:50reagovat

   Vrba by se s nim nemazal a okamzite by ho vykopnul. Jilek je po delsi dobe trener, u ktereho verim, ze si vsimne Kangova ”prinosu” a bud ho vykopne nebo posadi na lavici na dostatecne dlouhou dobu, aby si ten frajer uvedomil, ze tym je vic nez on.

   • Skvarda15.7.2019 11:51reagovat

    Tak podle mě osobně je Kanga kokot, ale fotbalově se dá využít. Ale nesmí se na něm postavit hra, musí se využít jako součást celku. A tohle by Vrba dokázal.

    • Johny1415.7.2019 11:54reagovat

     S tim se da souhlasit, ale nejsem si jisty, zda by to Vrba nebo nekdo jiny dokazal. Respektive, zda by na to Kanga pristoupil.

     • Skvarda15.7.2019 11:59reagovat

      U Vrby je známé to, že se s nikým nesere. Uděláš dvě chyby a sedíš.

       

   • Sendi15.7.2019 11:53reagovat

    Pod Vrbou by Kanga nepochybně hrál ofenzivního záložníka a hrál by skvěle. Ostatně ho tam hraje Aleš Čermák...

    • Johny1415.7.2019 11:56reagovat

     Tak Čermákovi ted vysel jeden zapas, ale ze by vloni nejak exceloval, to zase ne. Otazka je, jestli by Kanga vydrzel hrat ofenzivniho zaloznika, aniz by si chodil rozehravat z vlastni pulky. To by se treba nekolik minut nemusel potkat s micem a to by mu asi nevonelo.

     • Sendi15.7.2019 12:00reagovat

      No, to je pointa - že i Čermák v Plzni hraje. Za b) Kanga by se na desítce v Plzni samozřejmě s míčem potkával často a v pozicích, kde je nejsilnější - v koncovce, protože by za sebou měl excelentního Hrošovského(a vycvičenou obranu), tam my jsme zatím nedošli...

      • Skvarda15.7.2019 12:01reagovat

       Právě a tam ani nedojdeme, protože to pořad stavíme na Zahustelech, Hanouscích + 55 stoperech.

        

   • Larrygo15.7.2019 11:57reagovat

    Top

  • wasek2611@centrum.cz15.7.2019 11:54reagovat

   Tak on by tu 10 hrál kanga skvěle, kdyby uměl někdo vyvézt balon..

 • Pohyb ACS

  DJDriver15.7.2019 11:30reagovat

  Tebe nastal při druhým gólů Kanga. Mě spíš při druhým gólů nastal Sáček

  • DJDriver15.7.2019 11:30reagovat

   Nasral

  • Bunda15.7.2019 11:33reagovat

   Celej střed zálohy byl směšnej.

   A není možné aby Kanga ztratil 20 míčů za zápas.

   • Sendi15.7.2019 11:35reagovat

    Kanga neztratil 20 míčů, spíš tak 3...

    • Skvarda15.7.2019 11:37reagovat

     Za tu dobu co je tu Kanga, ztratilo se 700 míčů.

     • AlaMierda15.7.2019 11:38reagovat

      si vedeš jeho soukromou statistiku ?

       

      • Skvarda15.7.2019 11:42reagovat

       Netřeba, je to v každoroční výroční zprávě SpartySmích

    • Bunda15.7.2019 11:39reagovat

     Večer ti to spočítám. Za každou cenu chce něco vymyslet a dává zbytečně těžké míče. Tolikrát stačilo jen rychle posunout míč.. Není možné aby mu spoluhráči přihrávali když stojí o metr vedle. Tohle nic nevyřeší

     • Sendi15.7.2019 11:47reagovat

      Nevim já si vybavuju ztráty dvě, možná tři. Jinak měl Kanga 90 přihrávek a úspěšnost 80%...

     • wasek2611@centrum.cz15.7.2019 11:47reagovat

      Tak pár těch ztrát kangy bylo kvůli tomu, že dostal míč do špeku..

     • AlaMierda15.7.2019 11:50reagovat

      co se dá dělat no, nebavilo ho se schovávat jako jeho spoluhráči a chtěl to vzít na sebe. Kdyby nastoupil připosraně jako většina jeho spoluhráčů. tak z toho třeba krásná byla plichta 0:0. ani se mu nedivím, vidět ten zmar a zoufalost kolem sebe.

      • wasek2611@centrum.cz15.7.2019 11:54reagovat

       Kanga má 2 nevýhody oproti dočkalovi a stanciovi. Neumí přenášet hru, jeho dlouhý přihrávky nejsou moc přesný a centry taky nic moc.

        

       Na tom by měl zapracovat, protože on ty hráče vidí...

       • Larrygo15.7.2019 12:01reagovat

        No ten míč včera na kozáka přes půl hřiště do nohy a 100% šance...nevím jestli dlouhý míče jsou u něj problem.

       • Sendi15.7.2019 12:02reagovat

        LOL, vždyť to vůbec neni pravda, jeho křižný pasy jsou skvělý a umí to dát i za obranu, ostatně kdo tam včera poslal tu milimetrovou věc na Kozáka?

        • wasek2611@centrum.cz15.7.2019 12:23reagovat

         Já nemyslím průnikový, já myslím přenášení těžiště hry. To na Kozáka byla přihrávka za obranu, ne do křídla.

          

         2x zahrával pas z levé postranní lajny na pravou a dvakrát blbě.

          

         Stejně jako jeho centry ze standardek jsou hrozný. Resp. nevyniká v nich, ne že by byly nejhorší v týmu.

         • Sendi15.7.2019 12:35reagovat

          ne, tak to prostě neni :)

         • Discosaurus15.7.2019 13:02reagovat

          Souhlasim se Sendim... blbost..

 • Ale jako jo, normální

  Skvarda15.7.2019 11:27reagovat

  každoroční metoda letenské frustrační kompozice – střídání fáze očekávání s fází zklamání.

  Teď už jen přežít těch něco přes dvacet zápasů v té druhé fázi, ať se můžeme zas přehoupnot do fáze číslo jedna (příchod x nových prý super hráčů + Zdenál, následné rozsekání TJ Hluboká nad Vltavou 8:1).

 • Tak

  ap241215.7.2019 11:26reagovat

  na hráčích to prý určitě nezanechá stopy, tím si nejsem vůbec jistý, naopak nervozita hráčů bude stoupat, možná by bývalo lepší kdyby jsme začínali ligu zápasem venku než dvakrát doma! No ztratit doma 3 body a ještě se Slováckem je průser!! A takový ty kecy že je před náma stále plno zápasů, takže se nic neděje je blbost, ty 3 body nám prostě budou chybět už napořád!! Achjo ráno jsem se vzbudil a jen jsem si na to vzpomněl, tak se mi to na prsou sevřelo.....SmutekSmutek

  • petr13715.7.2019 11:28reagovat

   No je videt, ze na tobe to stopu zanechalo kurva vyraznouSmích

  • AlaMierda15.7.2019 11:29reagovat

   To mě taky pobavilo. Teď k nám jede Jablonec s Radou. Pak jedeme ven a všichni víme, jak jsme roky venku neškodní. Do toho EL no a v půlce srpna bude po sezoně. Na druhou stranu není třeba se nějak tím nervovat. Obzvlášť po zjištění, že na Spartu stačí makat a být poctivej.

   • petr13715.7.2019 11:34reagovat

    Jestli umis takhle malovat certy na zed i v realu, tak by z tebe mohl byt novej BanksyÚsměv

    • AlaMierda15.7.2019 11:35reagovat

     Neumím,nemaluji a jsem vždy optimista. Ale tyhle Jílkovo kecy mě dost pobavily.

 • Záznam

  SuperFrankie15.7.2019 10:52reagovat

  Konečně jsem to viděl s čistýma očima a to bylo fakt zoufalý.

   

  Jako, dalo se to čekat vzhledem k délce přípravy a rozsahu marodky, ale ty vole, takhle dostat naloženo od Slovácka doma, to je úplně nové dno, na které jsem si myslel, že se ještě dlouho nedostaneme. Smích

  • SuperFrankie15.7.2019 10:54reagovat

   A přesně jak to říkal Sendi v podcastu, na 4-4-2 nemáme hráče, takže o osudu toho zápasu bylo rozhodnuto už ve chvíli, kdy tam Jílek poslal Tetteha.

   • Sendi15.7.2019 10:56reagovat

    dokud byl Tetteh na křídle, tak mi to přišlo jako zajímavej tah...

    • SuperFrankie15.7.2019 10:57reagovat

     Možná no, ale jak zazdil tu šanci v 67. minutě, kdy nebyl schopnej přihrát Kozákovi, to jsem fakt vybouchl smíchy. Smích

     • Mates15.7.2019 10:58reagovat

      Tetteh jinak nehrál vůbec špatně, ale tahle situace jeho výkon dost degradovala.

     • Sendi15.7.2019 11:00reagovat

      hroznej zmar. Já teda z šestý řady viděl hovno, takže ani nevim pořádně jak ta hra vypadala. Nepřišlo mi to vlastně až na tu nabídku nahoře tak hrozný, co mi ale přišlo viditelný byla posranost hráčů už při nástupu na hřiště, tam jsem si říkal, že to bude křeč...a byla to křeč :))

      Jinak samozřejmě fans na protilehlý hromadně slavili, že přecházíme na hru na dva útočníky DOMA, protože víš jak to je, čim víc útočníků, tim víc kurvanegřehrajněco gólů...

      • trinact15.7.2019 11:03reagovat

       Já bych klidně hrál na dva útočníky, protože to žejo není o tom jak ty kluci jsou napsaný na papíře a jak se hejbou..

        

       teda když se zrovna hejbat chtěj

        

       nebudu tu tupě opakovat, že jílek nebyl můj faborit.. je tu a je potřeba s tím něco dělat, ale zatím jednoznačně posun k horšímu

        

       obrana směšná, záloha s kangou bude vždycky záloha s kangou (neefektivní

        

       • trinact15.7.2019 11:03reagovat

        a kurva vole píšu moc rychle, útok neproduktivní - Kozák spaloval cu fíl prostě

       • Sendi15.7.2019 11:09reagovat

        ježiš neasi, ale některý hráči ve 442 prostě hrát nemůžou, já vim, že ty jsi ten typ trenéra, kterej v tom nevidí vědu, ale neni úplně náhoda, že to hrajou jenom některý(brejkový) mančafti...

         

        Záloha s Kangou je záloha, která ikdyž má před sebou naprosto nepohyblivej útok, tak vymyslí čistou gólovku.

        Mě to v každym případě jako posun k horšímu nepřišlo, nedali jsme z 18 střel gól, Slovácko z deseti dalo dva, neni o čem se bavit...

      • SuperFrankie15.7.2019 11:04reagovat

       Připomněl bych tohle:

       „Myslím si, že jo. Hráli jsme na dva útočníky. Celý národ si to přál. I jsme střídali útočníky za útočníky.“

        

    • LukyACS15.7.2019 11:06reagovat

     Tetteh na křídle výbornej, hodně to zvedl. To je tah, který mě štve, že se nezkusil už dřív, stejně jako Hložek na podhrotu.

      

     Tady potrvá strašně dlouho, než se vůbec najde nějaká stabilní XI a ti hráči, než si mezi sebou utvoří souhru pro kombinaci.

     Trpiš na jaře udělal 27b za 14z, hned první zápas prohra v Jihlavě, doma prohrál se Zlínem, doma ztratil i se Slováckem...

     A to po Šilhavém převzal stabilnější Slavii, než převzal Jílek Spartu.

     Je to klišé, ale fakt to chce pár měsíců.

     • SuperFrankie15.7.2019 11:09reagovat

      Hele, ale já jsem ti tohle říkal, už když se pomalu vyjasňovalo, že to bude Jílek, že to bude potřebovat pár měsíců. To je naproto legitimní požadavek, jenže ve Spartě ten čas nedostane. Tady ho sežerou mamlasové z tribun hned potom, co vypadneme z EL.

      • SuperFrankie15.7.2019 11:11reagovat

       Jinak to doma s tím Slováckem, to hrála Slavia 0:0 (jestli se nepletu) a gólman jim pochytal snad čtyři jasný góly.

       To my jsme včera byli rádi, že nám Sadílek v závěru nedal třetí gól. Imo diamterálně odlišný. I v tý Jihlavě byla Slavia výrazně lepší, ale prohráli 0:1.

        

       Tohle je fakt ostuda.

       • LukyACS15.7.2019 11:54reagovat

        Vždyť třeba s tím Zlínem to byla šílenost a takovejch výkonů bylo víc. Navíc jak jsem říkal, Trpišovskej to přebíral v mnohem stabilizovanější podobě, kdy Slavia bojovala o titul a na podzim hrála skupinu EL.

        Jílek převzal tým v úplném rozkladu, kterej dostal výprask od Slavie i Plzně.

     • Sendi15.7.2019 11:11reagovat

      tak jest...Já bych teda nezkoušel moc hledat a spíš bych to zkoušel stabilizovat. Že se to včera Karlssonovi nepovedlo neznamená, že to neni výbornej hráč, naproti tomu to, že Kozák i při rozcvičce trefí z deseti míčů do brány jeden by signál bejt mohl...

      Jinak Plavšić hrál dobře, Hložek hrál dobře, Kanga sice chyboval ale připravil většinu zajímavějších akcí, Kaya vyhrál z 12 soubojů 10(!), Tetteh až na tu 2-1 věc taky dobrej, nakonec i ten Kozák uhrál hodně míčů...já to nevidim zas tak černě prostě...

  • AlaMierda15.7.2019 11:00reagovat

   příprava byla ve finále k ničemu, když hráči, kteří se v ní jeví výrazně lépe než jejich konkurence, sedí na lavičce (Plavšič, Tetteh)

   • SuperFrankie15.7.2019 11:02reagovat

    Imo bylo evidentní, že Jílek bral jako přípravu i tenhle zápas.

 • Pár poznámek ke včerejšku

  petr13715.7.2019 10:12reagovat

  Obrana - Přišla mi pevnější než v loňské sezóně, ale dopředu pořád špatný. Hodně mě zklamal Hanousek, i když měl paradoxně 1 parádní a klíčový moment. Kdyby dal po jeho centru Kozák gól, tak jsme v pohodě vyhráli. Stopeři celkem ok, jen nechápu, proč někteří pranýřujete Štetinu a vyzdvihujete Kayu. Jsou naprosto srovnatelní. K Zahustelovi netřeba nic dodávat, jeho kritika je oprávněná, ale celkem chápu i Jílkova slova.

   

  Záloha - Nejvíc to asi vystihne slovo - nevýrazná. Takový šmrdlání od ničeho k ničemu. Po příchodu Tetteha a Plavšiče to bylo lepší. Ale máme obrovskej problém na útočný třetině hřiště. Nikdo tam nic nevymyslí. Chybí kvalita, narážečka, překvapivý řešení. Občas něco zkusili Hložek a potom Plavšič.

   

  Zastavím se u Kangy. Zavinil gól, ale to se zkrátka někdy stane. Mně spíš vadí, že on sice chce neustále balon, jenže hrozně hluboko a vlastně nic zvláštního nevymyslí. V první půli tam sice měl asi 3 pěkný přihrávky, jenže většinou to jen posune na beka. Když se dostal k míči na útočný polovině, tak pokud mě paměť neklame, ani jednou nic nevymyslel. Nezkusil průnikovou přihrávku, nezkusil proniknout sám do vápna, zkusil pár střel, ale bez odezvy. Občas tady padne, že by měl hrát desítku, já si to moc neumím představit. Možná je samozřejmě na vině špatná nabídka. Třeba Trávník byl včera neviditelnej.

   

  útok - Kozák i Tetteh měli pár dobrejch věcí, ale to jak Kozák zazdil hlavu a Tetteh potom ten brejk, to jsou úplně stejný chyby jako ztráty Kangy a Sáčka.

   

  Jílek - vyčítá se mu sestava, asi právem, i když neznáme taktickej záměr, zdravotní stav atd. Líbilo se mi, že dobře reagoval střídáním.

   

  Celkově to včera byla hrůza, ale jeden zápas podzim ani sezónu nedělá. Ovšem proti Jablonci se musíme zlepšit ve všem.

   

  Atmosféra včera dobrá, až na partu vymaštěnců, kteří vyvěsili vypatlanej transparent o Salvinim a dělali tam nějaký komedie.

  • atraps215.7.2019 10:18reagovat

   Dle mne kvalitu máme jen se neprezentujeme jak jeden celek ale jako banda individualistů,kdy si každý hlídá svoje políčko ale zaskočit vedle za spoluhráče přece nemám v popisu práce.

  • Tomáš Vápeník15.7.2019 10:26reagovat

   Kanga byl včera tím nejmenším problémem. Za současné situace nepřipadá v úvahu, aby odešel.

   • PohanACS15.7.2019 10:31reagovat

    Mě neskutečně Kanga nasral při tom druhým golu

   • petr13715.7.2019 10:31reagovat

    Ja ale nevolam po jeho odchodu, dokonce ani po tom, aby nebyl v zakladuÚsměv jen jsem okomentoval jeho hruÚsměv

    • Tomáš Vápeník15.7.2019 10:32reagovat

     Tak jsem to ani nemyslel. Jen jsem využil tvého příspěvku k mému zhodnocení situace.

     • petr13715.7.2019 10:44reagovat

      já jsem Kangovi věnoval speciální odstavec, protože je to zkrátka hrozně výraznej hráč. Na naší hru má velkej vliv, jde přes něj skoro každá akce, ale mě přijde, že ten vliv není úplně pozitivní resp. že by takovej hráč měl spíš dávat finálky/předfinálky, než si 50x za zápas vzít míč od stoperů a z toho 40x přihrát dozadu nebo do strany a ještě u toho mít 3 nebezpečný ztráty. Tohle nám ve výsledku vlastně nic nepřinese. On prostě musí ty balony chtít mnohem vejš a tvořit hru na útočný polovině. Je samozřejmě na Jílkovi a zbytku týmu, aby se tam k němu ty balony dostaly.

      • Tomáš Vápeník15.7.2019 10:47reagovat

       ”na zbytku týmu” - já se jen obávám, že tam to začíná a končí.

       • petr13715.7.2019 11:27reagovat

        Souhlasim, ze to tam zacina, ale urcite to tam nesmi koncit. Stejne jako si chodi pro balony Kanga, si muze chodit Hasek, Sacek, Frydek. Urcity procento rozehravky na sebe musej umet vzit i stoperi. Vcera se navic ukazslo, ze si diky Kozakovi a Tettehovi umime pomoct obcas i dlouhym balonem, protoze si s tim umej poradit. Tohle zkratka musime zvladnout, uplne bez debat.

  • AlaMierda15.7.2019 10:30reagovat

   katastrofou byla naše ofenziva, připosranost, nedůraz, hra krajních hráčů, pohyb bez míče, neškodnost před vápnem soupeře i v něm.

   • petr13715.7.2019 10:37reagovat

    je to tak. Jsem zvědav, co Jílek vymyslí. Možná by bylo určitým řešením dát na Hložka na podhrot, pod ním dvojice Kanga, Hašek, jedno křídlo Plavšič, druhý Karlsson (i když včera byl teda úplně šílenej a šel ve 30. dolů naprosto právem) nebo Tetteh, i když hrát za ním beka nebude asi radost.

  • Sendi15.7.2019 10:47reagovat

   Střeďáci to měli neřešitelný, protože vepředu jsme byli bez pohybu, bez nabídky. Naši ofenzivní hráči musí trhat tu obranu a potom už tam Trávník s Kangou něco vymyslí, když nemají komu, logicky nevymyslí nic...

71617 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha