Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Var

  thomasd862.5.2021 22:23reagovat

  Me by zajimalo, co tam zase sedelo za dobraka, ze Rabusic dohral. Neni zapas, ve kterym nas rozhodci neposkodil a my furt drzime hubu

 • Jdu si to dát ještě jednou,

  johnny12.5.2021 19:43reagovat

  já vím je to masochismus, ale podívám se na to, už v klidu a bez nervů.

  • Lobrock2.5.2021 19:54reagovat

   Já se dnes radši budu chvíli bičovat a pak si dám na hlavu hadr a budu ho polejvat horkou vodou.

  • Chabix2.5.2021 20:19reagovat

   První půle celkem ok. My měli 5 šancí, soupeř 2 a z toho jeden gól. bohužel. Druhá půle se mi nelíbila. Přijde mi, že jakmile začneme nakopávat, tak je to od nás hrůza. Ve druhé půli hrál dobře jen Hložek.

    

   Každopádně Liberec je velmi dobrý soupeř. A bylo by fajn, kdybychom s ním hráli přáteláky. Je to tým, který nám nesedí. Hraje ve velkém tempu. My naopak chvílemi hrajeme vlažně. Tyhle zápasy bychom měli hrát častěji. Mají nám co dát.

    

   Přes Sáčka šly oba góly. Už jsem to tu říkal. Víc by se mi tam líbil Wiesner. Nicméně oba góly byly velmi dobrou prací Peška našeho odchovance. To je velmi nedoceněný hráč.

   • hombre2.5.2021 20:50reagovat

    Souhlas.

    Jinak první půle 25 min. super, pak jsme začali propadat. A druhá půle špaténka, až na 3 střely.

    Celý střed zálohy je špatný. Nikdo nechce zabojoval silou, v rychlosti, rychle od nohy... My potřebujeme moc dotyků při zpracování Neutrální.

    Obrana dnes děsná. A nemáme fyzičku, to už nikdo neokecá....

    • thomasd862.5.2021 22:06reagovat

     Ja koukl na vysledek Slavie a celkove za ni nastoupilo 7 cizincu... To taky o necem svedci

     • hombre2.5.2021 22:37reagovat

      Tak já ten zápas viděl, bohužel. V první půlce to byla hra kočky s myší. Buď se na to Plzeň vysrala, nebo je Slávie na míle vzdálená a pořád se vzdaluje...

      Tak samozřejmě, že se musí šáhnout mimo ČR, jinak to nejde. Ale... Vím, že to tu neradi slyšíte, ale klidně nabrat 10-15 nových hráčů (ale musí existovat skauting) a když se ti hráči neosvědčí, tak je šoupnout na hostovačky - liga, druhá liga. Neosvědčí se do půl roku, tak s ním pryč a ne mu dávat 3 roky šance. A co řekne trenér, to se musí plnit, když ne tak pryč s ním!! Udělat takové síto.

      Prvně ale vyčíst současnou hráčskou kvantitu Neutrální. Màme moc hráčů, ale kvalita chybí. Ale na to nemá vedení koule, bohužel....

      • thomasd862.5.2021 22:56reagovat

       Tak s tim vecnym zkousenim a davanim dalsich sanci, viz priklad prodlouzeni Zahustela😅 mas pravdu. Tohle chce profesionalne nastavene prostredi, nikoliv kamaradske. Ja doufam ze Vrba je presne ten typ, co konecne bouchne do stolu a ten tym se posili... Zrovna u nej cekam, ze posily chtit bude a taky si je vydupe...

       • hombre2.5.2021 23:37reagovat

        My nemůžeme mít hráče co jsou dobří jen dopředu a zůstat tam stát, ale umí zároveň jezdit po prdeli i dozadu a nebýt skleněnka. To je trend ve světě. Proto nemůže být místo v týmu pro Sáčka, Hanouska, Lischku, Juliše, Čelůstku, Kozáka, Trávníka, Hancka, Vindheima. Je to tvrdé, ale taky nutné.

        • johnny13.5.2021 6:10reagovat

         Ne, není to tvrdé je to naprosto nezbytné, jinak se nikam neposuneme a na lávku posadit Dočkala a už jen na střídání. Odejít musí i SŘ protože je neschopný a musí se zrušit ”stuio kamarád” a nastavit profesionální prostředí. Dál musí odejít i Čupr protože my jsme v zákulisí všem akorát tak pro smích, kdejaký moula co se naučil fouknout do píšťalky a má tři měštanky si nás maže na chleba.

        • maserkovi3.5.2021 8:52reagovat

         Trošku si zapoměl na Dočkala a Pavelku

     • AlaMierda2.5.2021 23:07reagovat

      Trpišovský aktuálně: Některé hráče sledujeme, vidíme hráče ve Skandinávii, v Holandsku nebo Rakousku.“

       

      Tvrdík už dnes někde potvrdil, že jednoho hráče mají podepsaného s platností od začátku přestupů.

       

      A do toho media přinesla zprávu, že by chtěli v případě odchodu Koláře Stefana Ortegu. I když tomu moc nevěřím, že ho přivedou

      • lidoop3.5.2021 6:50reagovat

       Ortega má nabídky z Anglie a Španělska a prý o něm uvažuje Bayern jako zaskok za Neuera. Ten určitě půjde do Slávie 🤣

       • AlaMierda3.5.2021 8:42reagovat

        Proto píšu, že tomu nevěřímSmích

      • Tyrrael3.5.2021 8:15reagovat

       A taky Trpišovský k přestupům řekl, že si je lepší počkat na správného hráče.

       Proto nikdo v zimě nepřišel do Sparty. Smích

       • AlaMierda3.5.2021 8:43reagovat

        V zimě nikdo nepřišel, protože Rosický nechtěl zaplatit požadovanou sumu za Bjorkana a snažil se vytvořit iluzi o kvalitním kádru, který Sparta má a kterému věří.

        • Tyrrael3.5.2021 10:39reagovat

         Jen jsem to chtěl odlehčit. Smích

    • Chabix2.5.2021 23:59reagovat

     Moc dotyků, pomalá kombinace atd. Jako vždy se všechno nepovede, nemůžeš podle toho soudit, zda na to ti hráči mají. Kolikrát se jednomu hráči nepovede jedna jednoduchá přihrávka a mnozí toho hráče hodnotí, že hrál celý zápas tragicky.

      

     Že dochází fyzička, tak tomu se ani nedivím. Sestavu neměnímě, pořád jsme pod obrovským tlakem urvat druhé místo. Takže únava i psychická se pořád kumuluje. Pak Vrba nemá moc možností, co s tím týmem udělat, když má vysokou marodku. Myslím, že nebylo moc štastne hrát tenhle zápas s Dočkalem i Karabcem a zvolit stejné rozestavení jako proti Opavě. zrovna proti týmu s nejrychlejším přechodem do útoku je to dost nešťastné řešení. I tak jsme si v první půli vytvořili víc šancí. Pak jsme to ještě víc pokazili s další změnou rozestavení, stažením Dočkala do nižší pozice a především nakopávanými míči. My když tu hru zjednodušíme, tak je to kontraproduktivní.

 • Sáček

  kopyto2.5.2021 19:29reagovat

  Sáček byl dnes směrem dozadu naprosto katastrofální, pro Peška prakticky neexistoval, ale když už nic jiného, tak se alespoň snažil s nepříznivým výsledkem něco udělat. Ano, vím jak směšně to zní, protože ono i směšné je, že tady někoho chválím za snahu, což by mělo být naprosté minimum, ale realita je taková, že za stavu 0:2 to byli mladí, věčně mladí (tj. ”talent” Sáček), zpola rozbitej Hancko a fuj fuj cizáci, kteří se alespoň o něco pokoušeli, byť to mnohdy končilo zle, zatímco naši milí zkušení reprezentanti a protřelí mazáci se předháněli v tom, kdo rozhodí rukama teatrálněji a kdo na tváři vykouzlí otrávenější grimasu, dokonce bych se vsadil, že kdyby jim rozhodčí nabídl, že ten zápas rovnou odpíská a ukončí, tak by většina z těchto ”tahounů” neváhala ani vteřinu. Že jsou tady hráči, co na to očividně nemají? Samozřejmě. Že jsou tu mladí a nezkušení, co mnoho podělají, než se pořádně vyhrají? To dá taky rozum. Ale že budeme po těch všech kecech o kodexu a o ”Sparťanství” a o profesionalismu na tom ještě hůře, než loni, tak to jsem teda nečekal. A ano, my jsme na tom hůř a je mi úplně fuk, že to tabulka a výsledky nereflektují, protože loni jsme končili na vzestupné vlně, s jednoznačnými tahouny, s ustálenou sestavou a vítěznou mentalitou. Letos budeme zase končit rok 0 s kádrem plným labilního odpadu a budeme se modlit, aby Vrba prokázal své mistrovství, protože je to očividně jediný člověk v našem sportovním managementu, který nějak rozumí svému řemeslu ...

  • Kombinator2.5.2021 19:55reagovat

   Já se teda spíš modlím, abysme ukázali trošku sílu značky Sparta a přestali se nechat od rozhodčích srát na hlavu zápas co zápas, pokud o něco jde.

   Předpopkládám, že jakmile budeme v píči a Jablonec dost daleko, tak nám najednou rozhodčí pískne nějakou totálně nesmyslnou penaltu nebo naopak nepískne proti nám a už to pojede jako vždycky. Nic novýho.

    

   Ok, hrajeme na kundu, někteří hráči jsou k pláči, ale i žid hraje zápasy na kundu, akorát on to většinou uhraje, protože ho v tom rozhodčí nenechá vykoupat, nás jo, takže my, když hrajeme na kundu, tak většinou ztratíme body a vypadáme naprosto neškodně a k smíchu.

    

   Můžem si tu lhát do kapsy jako každej rok, že změna hráčů nebo trenérů něco změní, ale je to blbost. Nezmění se nic, dokud to nevyřešíme v zákulisí nebo se těm zmrdům nepostavíme čelem.

   S Jabloncem nás zaříznou, my nic, s Pardubicema nás zaříznou, my uděláme bubu a pak sklapnem cvičky a výsledek je, že náš na pohodu rozkope Liberec za přihlížení vrchní svině Orala. Si z nás prostě dělaj prdel a není jim ani blbý nás během dvou tejdnů dvakrát ”říznout”.

    

   A další věc je, že půl kádru zraněných, my tady frut, jak máme skleněný hráče, ale vole, se podívejte, jak nás dneska rozkopal Liberec a dostal jen 4 žlutý, z toho jednu za taktickej faul, Hancko vypadal, že nedohraje, asi 4x ho tam sejmuli, na Dočkala červenej faul, Mikula dva fauly na žlutou, Vitíkovi málem ustřelili nohu šlapákem. A Výsledek? Hráč, co měl být ve sprchách málem rozhodne utkání (Rabušic). Nevím, kdo tohle dlouhodobě může vydržet, to opotřebení kostí apod. musí být prostě extrémní. A oto víc je trapný, že si Sparta tohle nechá líbit, v podstatě jí rozhodčí ohrožuje invistice (hráče na prodej). Hložek se sice rozjíždí, ale půl sezóny byl mimo, bez toho zranění by třeba už teď mohl mít Spartou vysněnou cenu.

   • Jerababa2.5.2021 21:43reagovat

    Přesně. Točíme se s tímhle pořád v kruhu. Vzpomenu jen na přejetej kotník Hložka Pilíkem, to samé Podaný Julišovi, třikrát pokopanej přes kotník Krejčí, a my si necháme pořád srát na hlavu. Kdejakej pičus s píšťalkou v držce si nás maže na chleba. Nedávno a nemyslím Pardubice dostal Wiesner žlutou za neexistující faul a my mlčíme, kurva. Dan vlastní Sport a ani tam nedokážeme zatlačit. Jsme k smíchu.

   • kilovolt2.5.2021 22:13reagovat

    to by mně zajímalo co bys jako chtěl dělat?

    • Jerababa2.5.2021 22:45reagovat

     Je možný na tom pracovat ve více rovinách. Dan vlastní prostřednictvím CMC různá média, tak kurva proč nečtu každej tejden kritiku, jak nás rozhodčí zařízl. Nějaký kecy o nezávislosti médií jsou jen mýtus. Navíc se i stačí držet správně podané pravdy. Takhle si s náma vytírají prdel nýmandi, kteří si to šéfujou v zákulisí, takže na tom nevidím ani nic neetickýho.

 • Bod je zlatý

  Kratos2.5.2021 19:15reagovat

  Po tom průběhu a našem výkonu takřka vynikající. Nevytvoříme si ani tlak nic a Liberec si chodí dop čancá jak se mu chce. U hráčů není moc co hodnotit, maximálně vybrat kdo byl nejmizernější ze čtveřice Hancko, Čelůstka, Pavelka, Dočkal.

  • Kratos2.5.2021 19:16reagovat

   Na Sáčka jsem nezapomněl ten má s Trávníkem samostatnou soutěž.

   • johnny12.5.2021 19:37reagovat

    Nejmizernější byli Sáček, Čelůstka, Dočkal zbytek průměr, DMK s Hložanem dali krásné góly, ale nevyzdvihl bych nikoho. Mě se tenhle náš fotbal prostě nelíbí, ale možná, že někomu jo, třeba Rosickýmu s Křetínským asi jo.

    • thomasd862.5.2021 19:48reagovat

     My hrajem hura fotbal, dopredu je to slusny jen pokud na nas nehraje souper moc agresivne, kdyz mame dost prostoru a na vse cas... Jakmile jsme pod tlakem a musime hrat nakopy, jsme v prdeli...

     Odejit by mel Hanousek, Lischka, Travnik, Sacek, Heca, Kozak, Vindheimovi bych dal pripravu jako posledni moznost

     Libi se mi Kamso Mara, Klimenta bych nebral, hracu nachylny na zraneni mame dost, Krmencik je hovado, ale pokud by byl dostupnej sel bych do nej, po Euru uz nemusi byt realnej vubec...

     Posila, do kazdy rady min jedna, pravy obrance nejvyssi priorita

     • AlaMierda2.5.2021 19:53reagovat

      Jenže to dneska hraje polovina týmů v lize důrazně a agresivně. Nejhorší je, že my neumíme ani ty nákopy.

       

      Priorita by měla být pravý bek, levý bek, křídlo, útočník a to dva, stoper nebo soubojový komplexní záložník(podle toho kam se počítá s Krejčím ml.), hráči na lavičku schopní jít do zápasu a výrazně ho ovlivnit.

      • thomasd862.5.2021 19:55reagovat

       Prioritu na pravy bek zduraznuju hlavne proto, ze nam tam hraje hrac co na ty pozici, potazmo uz ve Sparte nema co delat. Jinak posily potrebujeme jak pises.

       Me prijde ze nam chybi fyzicka no...

        

       • AlaMierda2.5.2021 20:01reagovat

        Chybí nám fyzička a individuální kvalita. Rosického výsledek budování je, že je třeba kompletní přestavba kádru. Tristní vysvědčení

  • Schyzo2.5.2021 19:19reagovat

   90 minuta a Celustka se pokouší o centr na osamoceneho Plavsice, samozřejmě na protihráče. Hodně libovy.

  • kilovolt2.5.2021 19:24reagovat

   špatná taktika.........hrajeme furt stejně. je to průhledné a nikoho to nepřekvapí

  • Shaemi2.5.2021 19:28reagovat

   Hancko a Pavelka byli v pohodě.

   Chápu, že je in na Pavelku nadávat, ale hraje dobře.

   • Tyrrael2.5.2021 19:32reagovat

    Neboj, Kráťa ti to pomocí procent vysvětlí. Smích

    • Kratos2.5.2021 19:47reagovat

     Na to nepotřebuješ procenta. K tomu stačí mít otevřený oči a sledovat toho umělce.

     • Tyrrael2.5.2021 19:48reagovat

      A vybírat si jenom to co chci, viď.

      • Kratos2.5.2021 19:55reagovat

       To nemusíš, u Pavelky se nemůžeš splést.

       • Tyrrael2.5.2021 20:01reagovat

        Bohužel to tak není, sám jsi toho příkladem.

        • Kratos2.5.2021 20:03reagovat

         Musíš si sundat růžové brýle. Uvidíš to, co my někteří viděli už v létě. Pravda se ostatně ukázala na hřišti. A to včetně průměrného a pomalého Pavelky.

         • Tyrrael2.5.2021 20:11reagovat

          Nemusím, žádné nemám. Pavelka je pomalý max. v tvé hlavě. Ta tvá zaujatost už ti zatemnila mysl. Udělej s tím něco.

          • Kratos2.5.2021 20:15reagovat

           Pavelka je průměrný šnek ve středu zálohy bez jakékoliv přidané hodnoty pro tým. Smiř se s tím.

           • Tyrrael2.5.2021 20:22reagovat

            Zkus se zbavit zaujatosti a konečně uvidíš.

    • thomasd862.5.2021 19:50reagovat

     Tak nekdo kritizuje Sacka, nekdo zase Pavelku, me posledni dobou sere Celustka, ten sel hrozne dolu...

     • Tyrrael2.5.2021 20:24reagovat

      To téměř každý, kdo do Sparty přijde.

   • MichalM2.5.2021 19:32reagovat

    Souhlasím, Pavelka po trochu rozpačitém začátku patří určitě k tomu lepšímu, co máme.......

   • Lobrock2.5.2021 19:33reagovat

    Dneska byl Pavelka tragickej. Hancko bohužel taky. Ale je těžký najít někoho, kdo byl alespoň průměrnej. Snad jen Hložek vypadal po stažení do zálohy dobře.

    • Shaemi2.5.2021 19:42reagovat

     Hrajeme, na co máme hráče, máme průměrné hráče a pár kvalitních.

     Rosický se musí začít zbavovat průměrných a nikam se neposunujících hráčů, jinak se nám tu začnou hromadit jako horníci v dole Cimrmanovi.

     • thomasd862.5.2021 19:52reagovat

      V prvni rade by se mel chovat jako profik a ne jako kamos no... My furt davame kazdymu sanci aspon 5 let, ze se chytne...

     • Lobrock2.5.2021 19:53reagovat

      Souhlas, akorát je blbý, že ti kvalitní jsou výhradně kolem 18 let + dva kolem 22 (Krejčí a Hancko). A starší jsou naprostí průměráci.

      • Shaemi2.5.2021 19:57reagovat

       No právě, ale průměrem se stávají až u nás, Čelůstka při příchodu byl nejlepší, teď je na ukončení smlouvy

       • AlaMierda2.5.2021 20:06reagovat

        Nebo naopak. U nás se ukáže jejich skutečná kvalita.

       • Lobrock2.5.2021 20:14reagovat

        Čelůstka nebyl nejlepší. Dostávali jsme plno gólů po nákopech za obranu, kdy on vůbec nestíhal. Nemusel rozehrávat, vše posunuloval jen na ostatní stopery.

   • Kratos2.5.2021 19:36reagovat

    Hancko byl hodně špatnej.

    Pavelka ti přišel v pohodě v čem? V tom jak se u první branky vysral na souboj a nebo jak druhá branka začala jeho nahrávkou, kdy nebyl pod tlakem do autu? Přijde ti v pohodě, že kazí nahrávku za nahrávkou a začne rozhazovat rukama a vysere se absolutně na hru? Jeho neustálé propadání ve středu zálohy, válení se po zemi a výklus o rychlosti Jardy Kužela určitě zaujmou, ale fanouška soupeře. Chápu, že na jeho kvalitu to bylo možná jakžtakž v pohodě. Na tým co chce hrát na špičku ligy to nestačí.

    • Shaemi2.5.2021 19:49reagovat

     Hancko je posunuty hodně dopředu, je jasný, že chybí vzadu, když je rychlý protiútok. Já bych ho nejraději viděl na stoperovi.

     Při první brance se prohrály tři souboje, proč zmiňuješ zrovna Pavelku? Když hraje za Dockalem a Karabcem, tak je jasný, že má vzadu problém...

     • Kratos2.5.2021 19:58reagovat

      zmiňuju Pavelku, protže on se na to vysral, jako Dočkal. A psal jsem to už o poločase. Mimochodem Pavelka co ztráta tak začne rozhazovat rukama a točit se na místě. Průměrný pomalý hráč. Ale není se čemu divit, zapadá to do konceptu Rosického průměrné bezkrevní Sparty. Hlavně kodex a kafíčko, na zbytek srát.

 • Po tom průběhu

  schol12.5.2021 18:58reagovat

  zlatej šťastnej bod.

  Kdy už konečně to nechápavý vedení přijde na to, že se s tímto kádrem o titul hrát nedá???

  • Nulatunji2.5.2021 18:59reagovat

   V přestupním termínu?

   • thomasd862.5.2021 19:02reagovat

    No, pokud to bude vypadat jak v predeslych terminech, tak bych se toho bal😀

   • Lobrock2.5.2021 19:22reagovat

    Jako v zimě, v létě, nebo před tím v zimě? Rosický během přestupního termínu buď sedí na koulích a čumí (zima) nebo přivede 5 totálních nekopů (léto). Já už se teď děsím, co ten idiot zase přivede za kopyta.

    • MichalM2.5.2021 19:28reagovat

     Já tomu dávám šanci ještě v létě, že si na něj Vrba dohlídne. Jestli ani on ne, tak pak už nevím.......Neutrální

  • Schyzo2.5.2021 19:00reagovat

   Jak řekli ve studiu, góly pouze díky individualit. Nic víc nic min.

   • Schyzo2.5.2021 19:03reagovat

    U druhého góly za me měl dávat hned prunikovku a šel by DMK sám. Místo toho doběhl před vápno a dal to stojícímu hlozkovi. Z tohohle jsem fakt gól nečekal. Obrana srovnáná.

    • thomasd862.5.2021 19:08reagovat

     Tvl, takze to Sacek vlastne zase udelal blbe 😀😀

     • Schyzo2.5.2021 19:09reagovat

      Ne vlastně to byl úplně ukázkový brejk.

      • thomasd862.5.2021 19:11reagovat

       Me zarazilo uz to, jak si ocividne nechtel napsat ani jeho jmeno 😅

       • Schyzo2.5.2021 19:14reagovat

        Fajn, takže brejk ukázkový, dik za potvrzení. Jinak teda Sáček, Suk, Michal, Míša (sorry Míšo).

        Proč bych proboha schválně nepsal jeho jméno?

        • thomasd862.5.2021 19:34reagovat

         Asi proto ze si v prispevku zminil DMK i Hlozka, jen Sacka ne?

 • Vrba

  thomasd862.5.2021 18:54reagovat

  Ten nebyl uplne stastnej z tech rozhodci 😀neni zvyklej, aby proti nemu takhle piskali

  • Schyzo2.5.2021 18:58reagovat

   Tak slo mu o karty, což my tady řešíme už několik sezon.

 • Titul

  Dynamo2.5.2021 18:53reagovat

  Další rok bez titulu, díky Dane.

  • Pharaoh2.5.2021 19:05reagovat

   Cos čekal?Smích

  • Rudy2.5.2021 22:36reagovat

   Fakt si myslíš že máme nato hrát o titul? Reálně jsme tam, kde jsme.Na titul v současnym stavu zapomeň.Současně patříme do horních pater tabulky, ne do uzké špičky.Smutek

 • 2 minuty

  thomasd862.5.2021 18:49reagovat

  To je taky dobrej vtip to nastaveni😀

  • AlaMierda2.5.2021 18:56reagovat

   Hrát se ještě chvilku tak jsme prohráli.

  • kopyto2.5.2021 18:57reagovat

   To jo no, očividně nám připískává, protože za třemi body si šel jednoznačně Liberec a my se jen modlili, aby mu to nevyšlo ...

  • AlaMierda2.5.2021 19:02reagovat

   Hrát se ještě chvilku tak jsme prohráli.

 • Travnik

  thomasd862.5.2021 18:46reagovat

  Ten borec uz neumi ani podat pasku 😂

  • johnny12.5.2021 18:47reagovat

   žolíkSmích

   • thomasd862.5.2021 18:51reagovat

    Ale pro Liberec

 • Rpzhodci

  thomasd862.5.2021 18:36reagovat

  Ti uz si s nami vytiraji prdel peknych par zapasu...

  • Tyrrael2.5.2021 18:38reagovat

   hlavně Mikula už měl mít druhou žlutou...

   • thomasd862.5.2021 18:39reagovat

    No Rabusic jasna cervena

  • Kombinator2.5.2021 18:40reagovat

   jojo svině, jsme prostě v prdeli, dokud si to nepošéfujem v zákulisí nebo se něco nezmění, ale očividně i po pádu Berba je to pořád stejný, ona taky zůstala většina jeho pohůnků že jo

81590 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha