Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • ještě slátancům

  Kratos18.7.2020 12:21reagovat

  Tohle je stejný aktuálně úplně stejný boom jako za nás za Lavičky a Plzeň za Vrby. Jak to dopadlo? ani jeden tým se nezvládl posunout dál a zvednout kvalitu týmu co byl na vrcholu a byl v euforii a Slávia dělá to samé. Nikdy nezapomenu Spartu a kecy jak je tým kivalitní a není třeba posílit. Hovno bylo třeba přivést 2-3 nadstandartní hráče a utrhnout se zbytku ligy. Pak na nás stačilo Malmo a bylo po pohádce. To je jeden ze zlomů troho kde Sparta je. A Slátanci dělají to samé a děkujme jim. Snad u toho vydrží

  • Žrout_trávy18.7.2020 14:18reagovat

   Není to to stejný, protože Sparta hrála pěší fotbal a logicky s tím nemohla uspět v Evropě - Záloha Matějovský, Vácha, Hušbauer, Dočkal byla na tom skvěle technicky a na naši ligu to stačilo, ale už Hřebík varoval, že to je strašně pomalé. Navíc Lafata starý na hrotu. Pak odešel jeden ze 3 běžců Kadeřábek, který tu práci zálohy vždy strašně dobře zužitkoval do rychlosti a byli jsme v (_._)

   Slavia naproti tomu jasně všechno dělá do rychlosti, vybírá si na to vhodné typy hráčů (čím dál tím mladší s čím dál tím větším potenciálem) a je naprosto konkurenceschopná v Evropě. O tom, že tam fotbal dělají v současnosti nejlépe v ČR svědčí i to, jak si Souček po pár měsících maže PL na chleba a vůbec nemá problém se adaptovat. A to tady místní znalci z něho dělali dřeváka, který nemá na Sáčka ani náhodou. No a v Anglii z něho stříkají pokaždé, když je na place. A takové hráče budou produkovat i do budoucna - tedy samozřejmě na různých pozicích s různými přednostmi, ale připravené na evropský fotbal. Pokud se nestane něco s Číňany a neodejde brzy Trpiš, pak tady budou vládnout ještě dlouho.

   • AlaMierda18.7.2020 14:49reagovat

    tak on to asi myslel hlavně tak, že Sparta v té době měla před ligou náskok i s tím pěším fotbalem, který mimochodem praktikoval i progresivní Venda Jílek. Jen místo toho, aby své pozice posílila tak se nechala uchlácholit, že tak jak to je to stačí a ono to nestačilo. Veliká chyba Sparty. A to samé praktikovala Plzeň na vrcholu a praktikuje Slavia. I proti nám bylo vidět, že ti hráči mají problém si vyměnit 3-4 přihrávky a když něco nevymyslí Stanciu tak mají veliký problém.

   • rimidalv18.7.2020 19:23reagovat

    Souček přišel do Slavie už jako hotový hráč s velikým talentem.Úsměv

    • vitamin19.7.2020 13:03reagovat

     Cože??? :)))

  • Sheva18.7.2020 15:19reagovat

   predikuješ tedy Slavii sešup? No já nevim, rozdíl byl v tom, že my v té sezoně, na kterou vzpomínáš vypadli tuším s Hackenem a mohli všechno vrhnout do bitvy o ligu, kdežto letošní Slavia si s ligou vytřela prdel a přitom hrála i Evropu. Hele až vypadnou s nějakýma dřevákama, tak si můžeme říct jestli na tvém názoru něco je, teď se mi to zdá ukvapený, tím spíš, že oni zase už nakupují a my nic. Oni očividně pořád ještě stoupají, nečekal bych v horizontu třeba 2 let, že by nějak klesli tak jako se to stalo nám po posledním titulu.

   Co se týče fotbalu, jejich směr se mi zdá být správný. Každý hráč má nějaké technické hranice, které jsou u našich hráčů trochu jinde než u velkoklubů. My je můžeme dohnat a předehnat právě v té fyzické stránce a Trpišovskej to pochopil. A na tom to staví. K tomu si koupil jednoho technickýho hada protože tady fakt není kde jinak brát

   • Kratos19.7.2020 0:07reagovat

    Nic takového vůbec neříkám. Jen říkám, že Slavia má zařazenou trojku a nemá v plánu zrychlovat a uject zbytku o větší vzdálenost. Plzeň jede na jedničku a Sparta stojí na místě a přemýšlí jestli začne couvat nebo se konečně rozjede. Snad je to už dost srozumitelný

  • thomasd8618.7.2020 16:17reagovat

   Hele, delaji to dobre, jsem si po tomhle vzpomnel na reci o Plzni, ze jsou jednorocaci...dvourocaci..a tak dal ze jo 😂 zase bych si nemyslel ze se jim tak priblizime rychle, a oni do haje jen tak nepujdou... Byl bych d takovyma predikcema celkem opatrnej proste

   • Kratos19.7.2020 0:07reagovat

    dobře je za tři. Jinak viz. můj komentář výše.

 • hvězdy ligy

  Kratos18.7.2020 12:19reagovat

  tvl to jsou zase hesla. To už bude fakt hvězdou ligy označován každý kdo občas ve svém povedeném období zahraje dobře. To je jako s talentama, každý kdo umí v 15-16 kopnout do balonu je talent. Každý kdo do 20 let se objkeví i na minutu v lize je megatalent a pak je každý talent tak do 25 let. Kolik těch talentů co nám uteklo hraje dneska kvalitní zahraniční soutěž? Nidko možná trochu Deli nás může mrzet. Jinak nikdo. Pořád tu nebrečme nad frajerama co na SPartu neměli. to bych jich Sparta musela v kádru držet stovky.

 • Tak béčko

  Tashunka Witko18.7.2020 12:11reagovat

  už prohrává s Libercem B (zatím 2:3).

   

  Snad to tam ten Janoušek dá trochu dohromady,

  i když pod packalem Horňákem to bude asi těžký. Už by mu měli nabídnout něco u repre, jako kdysi Zdendovi nebo Brabcovi, aby se ta práce s mládeží Sparty trochu oživila.

 • Pánové

  AlaMierda18.7.2020 11:47reagovat

  Neřešte Slávii, řešme proč Sparta není schopná přivést dobré hráče s individuální kvalitou. Je doba kdy bude hodně hráčů dostupných. Poku máme dobré vedení tak toho využijeme, pokud nemáme tak budeme koukat na to jak Slávie tahá průměrné hráče z naší ligy a stačí jim do nich narvat fyzičku.

  • Tashunka Witko18.7.2020 12:19reagovat

   Sparta (vedení) není schopna ani udržet hráče, kteří už prokázali svou kvalitu, natož novou kvalitu vytypovat a získat. Tahat sem Hanousky je stejná zhovadilost, jako dělá čínská špína.

   Proto by většina fanoušků byla štěstím bez sebe, kdyby se alespoň udržel Kanga s Hanckem a tým zůstal alespoň na stejné úrovni a neoslabil se, což je případ skoro každého přestupového období po nástupu Tomáše. Vindheimové moc kvalitu týmu nezvednou a Hanouskové (i dokola podepisovaní Zahustelové) ji jenom výrazně sníží.

    

   Proč to tak je, není třeba moc řešit. Stačí konstatovat, že je za tím totální neschopnost vedení !

   • Kratos18.7.2020 12:24reagovat

    Tak Tomáš zkušeně projebal zimu. Zatím nezáří ani teď v létě. Osobně bych čekal, že Sparta bude chtít všechny předehnat a ne jen dohánět.

    • fandim18.7.2020 13:26reagovat

     Zima byla na oddeleni zrna od plev, chyba byla jen duvera v labilniho trenera. S hodnocenim leta bych jeste pockal - Mincev treba je myslim hodne slibnej uz do podzimni casti. Predehnat by momentalne znamenalo pritahnout tak tri hrace na urovni Hlozka/Hancka/Kangy...

   • Larrygo18.7.2020 13:41reagovat

    Tywle, děsí mě uvědomění, že máš vlastně pravdu Smutek

 • Sešitci

  Kratos17.7.2020 23:55reagovat

  Dělají to skvěle. Bál jsem se, že začnou investovat do individuální kvality typu Kanga nebo Stanciu. Prostě stahovat kvalitu z dostupných lig a utečou nám o víc. Naštěstí na nás svazácky čekají a nakupůjí v našem rybníčku. Na malém rybníčku chytneš méně kvalitních ryb a méně druhů než v oceánu.

  • Funin18.7.2020 0:30reagovat

   jeste bych se neradoval, West Ham PL udrzi, takze dostanou jeste kopec penez za CML, tak je pak mozna pujdou utratit do sveta.

  • Žrout_trávy18.7.2020 8:29reagovat

   Abys ještě nebyl hodně zklamaný, že se žádné čekání vůbec nekoná.

   • AlaMierda18.7.2020 11:44reagovat

    ale čeká. Vem si, že mohli začít už v zimě stahovat špičku z lig jako Polsko, Srbsko, Rumunsko, Bulharsko, Slovensko, Chorvatsko ( s výjímko Dinama), Albanie, Makedonie, kromě silné trojky z Portugalska, z horších týmu Belgie nebo Nizozemska a navázat spolupráci s nějakým silným klubem ze zahraničí. Pracovité hráče co mají navíc individuální kvalitu jako třeba Stanciu nebo Kanga. To nedělají.

    • Žrout_trávy18.7.2020 14:10reagovat

     Uvidíme, já jsem přesvědšwný, že se mýlíš ty i Kratos. Mohli tak postupovat, ale úspěšný tým není o tom, že skoupíš na své poměry hvězdy. Navíc by to byl strašně různorodý a roztříštěný tým, pokud by brali každého odněkud. Oni mají teď na pomezí základu (a už se tam derou) strašně zajímavé hráče Musu, Oscara a Hellebranda + Zimu v základu, a když je zapracují, posunou se zase dále, protože tihle 4 mají potenciál ohromně vysoko i pro evropské poháry. Navíc kupují Berana, což bude do budoucna další dělo. Jim stačí jedna na ligové poměry megahvězda Stanciu a vycházející hvězda Kolář (podle mě další příběh alá Souček co se zahraničí týče), k tomu nadstandardní hráči jako Ševčík a Olayinka, Pak pracanti Coufal, Bořil, Holeš, možná Masopust a potom ti zmínění talenti.

     Jak říkám, jestli vytěží maximum z toho, co už teď mají k dispozici (+ příchod Malinského), tak udělají další titul a díru v Evropě. Uvidíme, kdo z nás to lépe odhadl.

  • Kombinator18.7.2020 10:11reagovat

   Tak hlavně budou slabší. Rozdilovej hráč byl Souček, což dneska ukazuje i v PL. Vždyť v posledních letech nás poráželi a vyrovnávali utkání hlavně díky němu. Nevěřím, že ho dokážou nahradit, ostatně už se to projevovalo i na jaře.

   • Tashunka Witko18.7.2020 11:23reagovat

    Rozdílový hráč je bohužel i şobolan Stanciu.

    Ale jinak je fakt, že ty zatímní nákupy mi dělají spíše radost. Je to samý průměrák, udělá jim to paseku v kabině a navíc jsou tam i psychouši typu zákeřného Kuchty nebo vypatlaného Malinského.

    Jedině ten Beran může mít potenciál, ale seShiti to s mladými moc neumí a nechají ho klasicky vyhnít v hostovačkách.

    • AlaMierda18.7.2020 11:45reagovat

     přesně indiáne. Kromě Stancia si nebyli schopný proti nám poločas pomalu ani třikrát za sebou nahrát a mít Sparta druhý poločas někoho jiného na hřišti než Kozáka, Dočkala a pak Frýdka, tak to nezvládnou ani druhý poločas a žádný tlak si nevytvoří.

  • hombre18.7.2020 10:20reagovat

   Tak nevím, ale i tento tým byl vytvořen z hráčů z našeho rybníčku, doplněný z několika hráčů z veku. To že koupí 20 dalším mladých hráčů a mrsknou je na hostovačky, dělá mnoho lepších a kvalitnějších týmů. Když se z nich povedou 2-3 a prodají se, každý za 200 mio, tak je to pro ně super, ne? Mrkni na Součka, ten přišel odkud? A kam ho poslali na hostování? A hraje v Anglii. A mají tam ještě pár velice dobrých hráčů, které můžou velmi dobře prodat - Olayinka, Ševčík, Musa. Budou hrát LM tak klidně Stanciu, Zima, atd.

   A koho máme my? Na tyto úrovni nikoho, bohužel. Jsou před námi pořádný kus, ale snad jsme se trochu odlepili ze dna.

   Takto jsme se smáli Plzni, že max. rok a půjdou dolů a ejhle, pořád před námi(až na 1 rok) a mají momentálně výborný, možná nejlépe vystavený tým u nás Neutrální...

   • kilovolt18.7.2020 11:24reagovat

    pořád trvdím, že to bylo z 80% v trenérovi než v hráčích

    • hombre18.7.2020 11:32reagovat

     Samozřejmě je to v trenérovi.

     My jsme mohli koupit mnoho hráčů, ale my je nechtěli, protože jsou to nekopové, dutohlavové, krysy, atd., kteří na Spartu nemají a oni jsou pak hvězdami ligy... Je to o trenérovi, SŘ a určité vizi klubu.

     • AlaMierda18.7.2020 12:13reagovat

      hvězda ligy je aktuálně Stanciu, Kolář, Kanga, Hložek nikdo další. Byl to Souček. Zase nedělejme hvězdu z každého, komu vyjde půl sezona. Kolik těch hráčů SLávie by mohlo teď z fleku jít hrát základ do nějakého klubu v Anglii, Německu, Španělsku, Itálii nebo i té Francii? To už takle odešla hvězda ligy Stoch, Zmrhal nebo Hušbauer a podívej sena ty hvězdy.

      • hombre18.7.2020 14:09reagovat

       Počkej, já nikde nepsal, že hvězda ligy může jít z fleků hrát základ do nějakého klubu v Anglii, Německu, Španělsku, atd... To si nemyslím, protože vím, jak je naše liga slabá.

       Pro mě je třeba hvězda ligy na jaře Bucha, Čermák, Kanga, Hancko, Kayamba, Kolář a Stanciu, ale na podzim tam byli jiní hráči - velká koronapauza, zranění a zima udělali své.

       A Štoch, Zmrhal, nebo Hušbauer pro mě nikdy nebyli hvězdami. Ale zase vynášet některé naše hráče do nebes je blbost...

   • Tashunka Witko18.7.2020 11:26reagovat

    Zima.?? Viděl jsem ho jednou a hrát za Spartu, už by dostal čočku jako Plechatý. Z téhle bubliny může být možná další Kalas, ale určitě ne stoper formátu např. Hancka.

    • hombre18.7.2020 11:43reagovat

     Tak má zatím 19 roků..., pro některé 19 a 3/4 roku Smích.

     Má dost času, může to být nový Kalas, ale klidně nový Hovorka, nebo bílej Deli.

     Když bude v současné Slávii a ta bude hrát jak hraje, podrží ho trenér a tím mu zvedne sebevědomí - může být skvělý hráč.

     Jinak Kalas byl strašně nadhodnocený hráč, možná v mládeží hrál dobře, ale kdykoliv jsem ho viděl hrát za chlapy, tak to byl propadák...

  • majtin18.7.2020 11:46reagovat

   U nich je to vcelku jedno, když mohlo kopyto jako Bořil hrát obstojně ligu mistrů, nebo můžou udělat titul s Teclem v útoku, tak je prostě vidět, že je Trpišovský svým přístupem k hráčům přiměje makat a běhat jak praštěný, naučí je pár nadrilovaných kombinací a postupů a přidá systémové věci a pak můžeš mít skvělé fotbalisty a nestačí to. I Barcelona s nimi měla problémy, s Bořilem v sestavěZoufalství.

   • AlaMierda18.7.2020 11:51reagovat

    Tak s náma měl problém třeba Real nebo AC. Ale hrát s nimi třeba deset zápasů tak už to z naší strany takové nebude. To samé u Slávie. Jim stačí běhat jako praštěný a beztak nás dvakrát za sebou neporazili protože nemají individuální kvalitu. Tohle co mají do jde dohnat. Jakmile přivedou individuálně kvalitní hráče a přesvědčí je o svém systému, jako Stanciua tak nám utečou.

    • AlaMierda18.7.2020 11:52reagovat

     dohnat s tím co máme myslím.

    • majtin18.7.2020 14:42reagovat

     Dvakrát za sebou nás sice neporazili, ale první zápas ještě neměli ty robotické automatismy, ve druhém nás přeběhali a třeba ve druhém poločase téměř nepustili do šance, zatímco sami jich měli mrtě.

     • hombre18.7.2020 15:08reagovat

      Tak druhá půle byla z naší strany příšerná a stáli při nás všichni svatí. Oni to hráli v rychlosti a na to naši hráči nejsou připraveni. Nám tato rychlost chybí Neutrální.

      • Kombinator18.7.2020 21:09reagovat

       Problém byl, že si Kozák přišel zahrát o nedělenou korunu krále střelců, tím jsme spolu a tím, že rozhodčí měl slávistickej dres ztratili naprosto jakoukoli možnost udržet míč ve předu. Zůstat Tetteh na hřišti, tak bysme možná i vyhráli, čímž teda nechci říct, že bychom byli lepší, ale dle mě by Tetteh dvakrát za půli útek a napopatý by už vsítil.

       • hombre18.7.2020 21:28reagovat

        Je to možný, ale je to kdyby Smích...

        Podle mně by Tetteh ve druhé půlce odpadl a šel by tam hrát Kozák. Věděli jsme, že na nás ve druhé půlce vlítnout a budeme se bránit a dáme tam Kozáka, který je do tlaku. Chyběl mám tam rychlostní typ útočníka, něco jako Drchal. Můžeme střídat 5 hráčů, ale lavička se nerozrostla...

 • Beran už taky u Číňana

  Sobis17.7.2020 20:34reagovat

  Sinobo ho už potvrdilo

  • Jereacs17.7.2020 22:28reagovat

   Prostě skoupí vše co má nohy pak to pošle na hostování a v zápase proti nim zakážou aby mohli nastoupit. No to se pak lehce hraje o titul.

   • lotarr17.7.2020 22:47reagovat

    Tahle tvoje teorie je docela k zasmání. Za 1. Beran ještě neni oficiálně potvrzenej a za 2.Sparta má taky dost hráčů na hostování a nevšimnul sem si že by je nechala hrát.

    • waaw17.7.2020 22:52reagovat

     Ano, jeden z duvodu proc se Sparta dostala tam kam se dostala. Ted to koriguje a snazi se torozumne prenastavit. Tak se nediv, ze nas tesi, jak cinskej ansambl jde timto smerem Úsměv Ono to zejmena vylepsi vztahy v kabine a za par let tu bude plno talentu, kteri se neprosadili jako vzor pto ty dalsi.

     • lotarr17.7.2020 23:01reagovat

      Ted sem moc nepochopil co tim myslíš co je špatnýho na tom že klub koupí hráče a nechá ho na hostování hrát jinde a pak si ho stáhne tohle děla každej klub. To že se spartě poslední roky nedaří určitě neni tim že by měla hodně hráčů po hostovaní.

      • Jereacs17.7.2020 23:09reagovat

       Jo ale kolik Slavie s těch hráčů co teď skupuje nechá pak hrát.

       • Jereacs17.7.2020 23:10reagovat

        * jak se vrátí po hostování už vidím jak takového Matouška a nebo Sýkoru nechají hrát.

       • lotarr17.7.2020 23:13reagovat

        V podstatě většina hráčů co Slavia koupila dostalo šanci hrát za A tým a hodně se jich i chytlo.

        • Jereacs17.7.2020 23:21reagovat

         Holeš,Yusuf,Oscar Dorley atd si hodně zahráli za Slavii , když se vezmou minuty na hřišti.

         • lotarr17.7.2020 23:28reagovat

          Každej nemůže hrát hned v základu Holeš si svoje odseděl a vyplatilo se mu to ted bude nejspíš hrát dost a Oscar vypadá taky hodně slušne , ale potřebuje nákej čas aby se sehrál a určitě dostane taky šanci zklámání je Yusuf to se musí uznat.

      • waaw17.7.2020 23:09reagovat

       Urcite to neni spatne, kdyz se to dela v rozumne mire. Pokud to bobtna a talenti se nabiraji vsude, kde se nekdo mihne, ma to i negativni dopady. Nikdo nerika, ze to je hlavni duvod, ale podepsalo se to na situaci Soarty take. Jednak to stoji plno penez a ti talenti pochopili, ze se do Acka jen tak nedostanou. Myslim, ze Matousek taky zacina litovat, kam podepsal. Jen tak dal....

       • Jereacs17.7.2020 23:12reagovat

        Sparta pak vlastně na jela cestu prodeje těch hráčů a dali jsme si do smluv nízký částky za zpětný odkup.

       • lotarr17.7.2020 23:17reagovat

        Je pravda že to leze do peněz , ale to je věc vedení a musí si to vyhodnotit, ale zrovna Matoušek rozhodně nelituje že podepsal ve Slavii on se prostě nechce porvat o základ a raději hraje za hodně slušný peníze jinde kde má klídek.

      • kilovolt18.7.2020 8:53reagovat

       když pošleš na hostování svého odchovance, u kterého jakoby ještě nevíš....to smysl má.

       koupit hráče a okamžitě ho poslat na hostování - to podle mě smysl enmá. kupovat se mají posily, ne pofiderné naděje do budoucna. a hostování ve stejné soutěži by mělo být uplně zakázano

     • Tazmen18.7.2020 0:28reagovat

      Tvl proč se tu s tím židem pořád bavíte, ten bude svůj cirkus obhajovat ať se stane cokoliv u nich a všechno bude vždycky křišťálově čistý.

      • lotarr18.7.2020 10:03reagovat

       Já nic neobhajuju nejsem si vědom že by Slavia dělala něco špatnýho jenom se rád pobavim o fotbale s normálníma lidma , ale to se o tobě říct nedá a toho žida si můžeš odpustit taky tě neříkám rumune.

       • Tashunka Witko18.7.2020 11:28reagovat

        Vypadni odsud ty odporný prase čínský.

    • Jereacs17.7.2020 23:08reagovat

     Tak tuhle praktiku jsme taky dělali. Ale ty hráči to brzo pochopí, že si tam jen podělají karieru.

     • lotarr17.7.2020 23:22reagovat

      To je uplná hloupost proč by si měli podělat karieru že podepíšou Slavii nebo Spartě a hrajou na hostování třeba v základu v jablonci nebo Liberci.Stačí uvest příklad kdy se to vyplatilo Král, Souček, Musa.

      • Jereacs17.7.2020 23:37reagovat

       Tak Krále koupily zpět po tom co ho vyhnali. A zapomínáš kolik hráčů si přestupem k nám v mladým věku podělalo karieru skoro.

       • Jereacs17.7.2020 23:46reagovat

        Takže tohle se může stát ve Slavii taky. Ale co už jejich problem.

  • Dynamo17.7.2020 22:45reagovat

   Malinský taky.

 • Kotal

  Jereacs17.7.2020 16:47reagovat

  V. Kotal pro @DenikSport: „Kolikrát poslouchám v TV komentář, kde říkají, že tenhle hráč udělal chybu a proč ho tam ten trenér dával. Tak vždycky říkám: ,Ty blbče, kdybych věděl, že udělá chybu, tak ho tam nedám, takhle chytrej jsem taky.’

  • Funin17.7.2020 16:51reagovat

   Venca dobre

  • Srdcař Plavšič17.7.2020 16:56reagovat

   Vynikající. Kdyby někdo měl ten rozhovor k dispozici, myslím, že ho tu uvítáme. Dominik přivře oči.

  • standis17.7.2020 19:00reagovat

   Výborný rozhovor na několik stránek. Inteligentní člověk, který své práci evidentně rozumí. Každému doporučuji dát dvacku a přečíst. A musím se opakovat, měl být tady už dávno.

 • Hoftych pro isport

  Pochcana slama17.7.2020 16:44reagovat

  ”Ardeleanu měl dát Kangovi na Spartě tři žlutý, dostal jednu – a naši hráči za nic čtyři. Když se Ardeleanua zeptám, proč netrestá Kangu stejně, dostanu žlutou taky...”

  • majtin17.7.2020 17:01reagovat

   No jo no, když prostě Liberec proprasí dvě utkání proti Spartě a novináři si z toho vyberou jen přesvědčení, že měl dostat ČK Frýdek v Liberci (což podle mě neměl, protože možnost vyhnout se sudy válejícímu Malinskému nelze prokázat), komise vedená hloupoučkým Chovancem je podpoří, tak pak musíme poslouchat takováhle moudra od všelijakých rozumbradů.

  • Dolikus17.7.2020 18:55reagovat

   Jen další ujištění toho, ze ten stracum bych už nepujcil ani tréninkovej kužel. Ať si cinanum zalezou doprdele klidně až po usi. Z tyhle vesnice se pomalu ale jistě stává jedna velka ubrecena sracka..nikdy bych si nemyslel, ze to nápisu..ale zlatej Vrba.

   • Sobis17.7.2020 20:35reagovat

    Lze to napsat slušněji, ale pravdu mášSmích

   • Masovec18.7.2020 10:59reagovat

    Maji Kretinskeho firmu jako sponzora ;)

 • Karafiát

  Pochcana slama17.7.2020 16:11reagovat

  do Slavie

  • Míša17.7.2020 16:17reagovat

   Mrdka ubrečená, zapadne.

  • Bunda17.7.2020 16:25reagovat

   Zadarmo dobrá posila.

   • Srdcař Plavšič17.7.2020 16:28reagovat

    Zadarmo drahá posila.

  • Lobrock17.7.2020 16:29reagovat

   Další děvka z naší mládeže. Je mi z nich na blití. Největší sparťan posledních deseti let je nakonec týpek ze Zimbabwe. Od odchovanců jako Krob, Karafiát a spol. slyšíš na adresu Sparty jen nesoudné blití o rozhodčích.

   • kopejtko17.7.2020 16:41reagovat

    už zas brečíš Smích tvl z tebe musí mít slavisté dobrou prdel

    • Lobrock17.7.2020 16:43reagovat

     Co to meleš, slávisto?

     • kopejtko17.7.2020 16:46reagovat

      debílek fóra se projevil už delší dobu sleduji jak tu z tebe má každý prdel sešívko Smích

      • Lobrock17.7.2020 16:48reagovat

       Tak, že jsi mongoloid, je o tobě známo dlouho. Stejně jako to, že jseš sešívanej zmrd. Nevím, co tu zas po delší době zkoušíš, dávno jsi prokouknutej.

       • kopejtko17.7.2020 16:51reagovat

        teda cizí slovo vidět že se dovzděláváš jen ještě zjistit jeho význam Úsměv ale co čekat od hlupáčka co tu jen dokola mele stejné sračky

        • Lobrock17.7.2020 16:54reagovat

         Teď ještě, aby ses trošku dovzdělal ty. Na jednu stranu chápu, že jsi typickej zástupce Slavia intellectuals, tak to máš těžký, ale aspoň základku jsi dochodil ne? Já jen, že není nutný za každou cenu psát jak Ukrajinec.

   • waaw17.7.2020 18:28reagovat

    Hele a co ma delat, pokud o nej Sparta nema zajem? Ma jit hrat do Karviny za 40 tisic, kdyz muze bydlet v Praze a vydelat mnohem vic?

     

    • pubi17.7.2020 20:25reagovat

     Karafiát se jako ubrečenej a ublíženej sráč vyjadřuje poslední dva roky bez ohledu na to, jestli byl v Liberci, Slavii nebo třeba v tý Karviný.

   • Osgut17.7.2020 18:46reagovat

    Líp bych to nenapsal...

   • Larrygo17.7.2020 21:44reagovat

    Tohodle nýmanda bych tady nechtěl ani zadarmo.

 • Mustedanagič

  Sobis17.7.2020 15:40reagovat

  Konečně přestup pryč ze Sparty

  • Pavel0017.7.2020 15:46reagovat

   Může mu to jen prospět, ty hostovačky ho dost zabili, ale pořád je mladý, tak třeba se ještě někde chytne

   • Sobis17.7.2020 15:55reagovat

    Snad.

    Nezvládl přechod do dospělého fotbalu jako kdysi Milan Jurdík z generace Krejčí aspol.

   • captain_obvious17.7.2020 16:51reagovat

    On se zabil spíš sám, tím že je lenoch. Nevím, jestli jsem ho někdy viděl udělat krok navíc.

  • pubi17.7.2020 15:56reagovat

   Talent skoro jak Kulhánek.

  • Bunda17.7.2020 16:08reagovat

   Hřebík říkal, že se neprosadí. Bohužel

77193 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha