Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Juniorka

  jakub231116.4.2018 8:12reagovat

  Nevite nekdo kdo dnes nastoupi z acka?

 • Ke včerejšku

  Shaemi16.4.2018 7:39reagovat

  Nečetl jsem včerejší příspěvky, tak se omlouvám, jestli to tady už bylo. Tak jen ve zkratce.

   

  1) Vsadil bych se, že Hapal má horší statistiku získaných bodů (i když je tam Slavia a Plzeň), než měl Stramaccioni. Myslel jsem, že jsme s Italem na dně. Mýlil jsem se. Hapal je pro mě trenérská nula. Podržtaška. Když sleduji Spartu, tak úplně vidím Ščasného rukopis, tedy chaos spoléhající na individuální kvalitu.

   

  2) Výběr hráčů na lavičku je tragický. Neumožňuje nijak reagovat na zápas.

   

  3) Odstavení Ben Chaima, Kayi a Mavuby ve světle výkonů Kadlece, Kulhánka, Hovorky a Zahustela je dost těžce mimo.

   

  4) Rád bych věděl, kolik gólů za ročník mají Hovorka a Zahustel na svědomí. Fakt neskutečný.

   

  5) Kulhánek, Zizu i Sáček by měli jít někam hostovat, vysedávání na lavičce, potažmo trápení se na hřišti, nemá pro jejich rozvoj smysl. Kulhánek na Spartu aktuálně ještě nemá, v Liberci by mu bylo líp.

   

  6) Biabiany. Panebože proč jako?

   

  7) Kadlec se mimo gól nepotkal s balonem, pokud se k tomu přičte Zahustel, tak naše pravá strana neexistovala.

   

  8) Ještěže se Vácha zranil (ik dyž mu teda nic zlého nepřeju), jinak by včera nejspíš hrál i on.

   

  9) Potřebovali bychom mentálního kouče a někteří méně chlastat.

   

  10) Sere mě to, protože dlouho jsem neviděl tak marnou Plzeň, kterou bychom měli na lopatě. Myslete si co chcete, ale raději přeji titul Slavii, než tady těm zkurvencům.

   

  Suma sumárum, Stramaccioni byl tragéd, ale Hapal je tragéd taky, a to snad ještě větší. Rád bych se mýlil. A jestli se vrátíme ke kafíčkářské ryze české kabině, jak to zatím vypadá a jaké jsou všechny indicie, tak jsme v řiti totálně. Není náhodou, že nejhorší na hřišti jsou vždy čeští hráči.

  • Fanoušek z Liberce 16.4.2018 8:01reagovat

   +1

  • Skopi16.4.2018 8:04reagovat

   Prvnich 8 bodu jasnej souhlas. Ale je treba aby ti bylo Hapiska lito chudacka malyho dyt on mu Scasny privede v lete Filla Litsingiho Steinhofera Fleismana a podobny strelce a pujde to.

  • Shrekson16.4.2018 8:22reagovat

   1) nevím já vidím věci které mě baví, Sparta musí přidat v důrazu ve vápně není možný dostávat góly po rohu..😣

   2) Biabiany nejrychlejší hráč v lize bylo dobré řešení ho poslat do hry když Plzeň si pomáhá náběhy krajních obránců - Limberský se nedostal na poslední minuty do hry..

   3) tady taky nevím jaký je směr, Kaya nemůže bejt horší než Hovorka.

   4) kritika Zahustela často brání prostor sám nebo mu pomáhá defenzivní obránce protože Stanciu zase tak moc nebrání.

   5) Kulhánek hrál dobře není od toho aby dával balóny jako Kanga, takoveho hráče nikdy nezaplatime. Kritika defenzivní hráčů je navíc častá mají hrozně nevděčnou rolí.

   9) to říkám dlouhodobě ať přivedeme někoho kdo bude pracovat na kádru psychicky.

   10) měli jsme Plzni porazit ve stylu debaklu.

    

   Nebyl bych hystericky a dál tomu čas.Smích

  • tomnavratil16.4.2018 8:38reagovat

   +1 naprostý souhlas. Hapal není bohužel žádnou známkou kvalitu a vše se vrací do zažitých kolejí a tradiční kabiny jak tomu bylo dřív. Bodový průměr má navíc horší než Strama a to jsme si říkali, že to bude těžké překonat.

  • Majklll16.4.2018 8:52reagovat

   6.) a panebože proč jako ne?

 • Shrnutí dnešní debaty

  dominik2715.4.2018 23:39reagovat

  1) Jsem rád, že se mi změnou ankety povedlo odvést řeč od toho, jak to Spartě dneska zase nevyšlo. Už je mi totiž toho Hapala fakt líto.

   

  2) Sice jsme všichni až na Liara banda blbců bez názoru, rozumu a ochoty diskutovat, ale on s námi tu trpělivost bude mít i nadále. Díky!

  • montanon15.4.2018 23:45reagovat

   Říkáš něco co jsem nikdy neřekl. Já říkám, že blbec je ten, který neustále soudí jednoho člověka, ať napíše co napíše a vše je u takového špatně. A to je rozdíl co píšeš v bodě číslo 2. Zeptej se na to v reálném životě koho chceš, musí mít ten člověk ovšem mozek.

   • Tyrrael16.4.2018 6:38reagovat

    I pologramotná opice pozná, kde není vítána...

   • Enkoff16.4.2018 7:03reagovat

    Teda ty jsi opravdu otravnej přispěvatel. Půl stránky keců o ničem. Buď trochu soudnej člověče

  • montanon15.4.2018 23:50reagovat

   Takže bych to mohl shrnout to jako bych pod každý Tvůj příspěvek psal - no jo dominik to je cvok i kdyby jsi psal stokrát pravdu, tak já to neuznám a budu si stát za svým, že jsi cvok. Přesně takhle tady někteří jednají a můžu psát cokoliv. Není to tak těžké k pochopení i když se blíží půlnoc.

  • captain_obvious16.4.2018 0:05reagovat

   Lol, to myslíš tu zfalšovanou anketu? Fake news.

   • dominik2716.4.2018 0:12reagovat

    Já tu anketu zakládal v dobré víře, že do ní budete hlasovat poctivě. Nenapadlo mě, že Liaro bude záměrně přidávat falešné hlasy k té poslední možnosti, aby si vzápětí mohl stěžovat, že jsme na něj zlí...

    • pubi16.4.2018 0:19reagovat

     Smích TOP! Smích

    • montanon16.4.2018 0:20reagovat

     Jelikož do ní hlasují lidi, kteří u mě neuznají jedinou větu i kdyby byla stokrát pravdivá a těch je tady 90%, tak je celá anketa značně zavádějící i pro takové, kteří neví, kdo to Liaro byl, protože anketa je postavená samozřejmě tak, že vypadá, že ten dotyčný neustále něco porušuje a všichni ostatní včetně adminů jsou v tom nevinně. Takže jsi to udělal vlastně chytře, aby mi to samozřejmě co nejvíce ublížilo a pak jsi mohl oznámit výsledky, stejně tak s dalšími a plácat se tady po ramenou, že já jsem cvok a vy opět Ti normální, spravedliví a chtějící rozumnou a kvalitní diskusi. Pak je s podivem, že přesně tihle lidi, až na světlé výjimky reagují útokem a oslovením Liaro pod každý druhý můj příspěvek i když má jednu větu a oni mě poznají - tohle už je podle Tebe normální, není to dětinské a je to zcela ucházející jednání inteligentních lidí z kterých bych si tedy měl vzít ten příklad, panečku.

    • montanon16.4.2018 0:29reagovat

     A o počtu skoro 130 lidí najednou a v tuhle hodinu nebo večer po zápase a zrovna na tomhle fóru se ani raději nezmiňuji. Vsadím obě boty, že mnozí tam hlasovali x krát a opět záměrně pod různými nicky, což samozřejmě není problém a takoví to ví. Já to zapotřebí nemám a neudělám - u některých tady jsem si tím skoro jistý, že to už udělali. A takoví se pokládají za ty normální tedy, příkladů bych tady mohl psát spousty, ale i Ty máloco uznáš. Nedávno kopal Real penaltu - asi deset lidí řeklo, že nebyla a nepískali by jí. Já to řekl taky a můžeš hádat třikrát do koho se pustili. Ne do těch 9 zbylých, ale klasicky do mě, protože jsem si dovolil říct něco s čím někteří opět nesouhlasili, druzí nevadili, já jo. Takže souzení takových lidí, ankety a tam takoví hlasují, tak to je mi opravdu volné a spíše oni by se měli zamyslet nad svým jednáním, až dětským, ale je to marné a je to marné. Tady je to u některých úplně zbytečné jim cokoliv říkat, druzí si to nechtějí rozházet, tak na druhé neřeknou nic, ale do jednoho se pouští snáze, tak hurá do něj. Naštěstí i tady se někteří rozumní najdou a proto sem i chodím, někteří prostě ten nick, minulost neřeší a s takovými se dá potom o čemkoliv i bavit. Je to v podstatě jednoduché, ale pro některé, až moc složité na pochopení a za to nemůžu já.

  • Skopi16.4.2018 0:56reagovat

   Delas si prdel?! Hapala je ti lito?!!!! Tak to si se vopravdu regulerne pomat a vyser se na to.

 • Hra

  montanon15.4.2018 23:19reagovat

  Ale nemám kopačky i když jak jsem dneska viděl Frýdka a jeho centr ze standardky, tak na to budou stačit i tenisky. Jedině, že by mi někdo půjčil. Jen se musím trochu rozhýbat, začneme ve Stromovce a hráči taky. Zahustel, Frýdek, Hovorka poběží povinně s míčem u nohy, aby zjistili, že fotbal se hraje i s ním a není to jen atletika a konečně si na něho trochu i zvykli. Pak můžeme přejít na žongly a standardky.

  • tommik15.4.2018 23:24reagovat

   Nech Frýdka, hraje dobře. Radši si bez trénovat sociální vztahy, ať tě tu fakt nemá každý za hňupa.

   • montanon15.4.2018 23:28reagovat

    Frýdek je běžec a hráč co běhá tam a zpátky, který vletí do soubojů a člověk neví, zda získá míč nebo si rozbije dříve hlavu nebo zlomí nohu. Tenhle hráč to odběhá na kraji obrany tam a zpátky a laikovi jako Tobě přijde jako dobrý hráč - opak je pravdou. Co stačí na naší ligu - je jinde podprůměr a i v naší lize by tenhle hráč měl mít zákaz vůbec se postavit 5 metrů od míče, kdy zahráváme trestný kop. Jedině, že by přesně tohle by ten tah Hapala a překvapení pro Plzeň - standardku kope Frýdek.

 • Anketa

  montanon15.4.2018 22:47reagovat

  Anketa je zfalšovaná - hlasovalo 77 lidí. Tolik lidí tady není za celý rok dohromady.

  • Sranda Hejkal15.4.2018 22:49reagovat

   Tak je tady asi 20 stálých přispěvatelů a 50 tvých nicků, podle mě to sedí.

   • LukyACS15.4.2018 22:51reagovat

    Pro hlasování nemusíš být registrovaný, těch co tu to čtou a nepřispívají je většina.

    • montanon15.4.2018 22:55reagovat

     Tak zrovna Tebe tipuji, že jsi hlasoval minimálně 5x, jiní na tom budou dost podobně. Ale ono je to vlastně fuk, jak jsem psal - anketa zavádějící, zdejší jednání adminů nespravedlivé ke všem a nekorektní, takže se ani není o čem dále bavit na tohle téma.

     • LukyACS15.4.2018 22:58reagovat

      Nemám potřebu to falšovat, protože vím, že pro většinu lidí jsi cvok.

      To i takovej Antoš uznal, že se v minulosti choval jako blázen a že by byla blbost sem lézt, když ho tu ostatní nechtějí. To jen ty to nechápeš. Navíc si vzpomínám, jak jsi na ofiku nadával na dominika a posmíval ses eSpartě a teď sem lezeš.

      • montanon15.4.2018 23:03reagovat

       Kdybych já měl zmiňovat vše co jsi psal Ty a někteří další na mou osobu, což si ostatně ani nejde zapamatovat, tak jsme tady do rána. Jak vůbec Ty můžeš říkat o někom, že je cvok, když jednou jsi mi tipoval 50 let, podruhé jsi se smál, že sázím, potřetí jsi chtěl důkaz, pak jsi zase nevěřil, že tikety jsou moje, pak zase něco a pořád dokola, ať šlo o cokoliv. Tohle už si ti lidi ovšem nepamatují a neřeší to. Oni znají mé jméno a tím to pro většinu hasne a takovým je už prostě potom fuk co píšu nebo ne. Tihle lidi posuzují danou osobu vždy stejně - opakuji já můžu napsat jednu větu. Ve všem bude pravdivá a Ty a jiní zde to stejně nepřiznáte, protože to by bylo pod vaší úroveň, přece nebudu souhlasit s Liarem. Ty potom chceš nějakou rozumnou diskusi a další stejně tak? Vždyť to je směšné, když to posuzujete takhle a já ten cvok rozhodně nejsem - je to opačně.

      • montanon15.4.2018 23:10reagovat

       A stejně jako tady, tak i na ofiku jsem nenadával na e-spartu, ale i tam jsem psal, že nejsou normální lidi, kteří chtějí někoho vyhazovat za názory a dávat mu ban. I tam to někteří chtěli praktikovat jen nemohli a proto si založili své fórum, kde můžou to je celá věda. Proto níže ten příklad s fórem Slávie, kde celá stránka místo o fotbale byla o biatlonu atd. - ti lidi co přešli sem a byli na ofiku Sparty by tohle prostě taky nepřežili a hned by se čertili, že se nepíše o Slávii a fotbale, ale o biatlonu. Vy by jste prostě chtěli banovat všechno možné, vyhazovat vše možné kdekoliv. Na ofiku jste vyhazovali mě i další - bylo tam x slávistů a různých fejků a především ti tam dělali ten bordel a ne já. Já jen psal své názory a tenkrát kritiku oprávněnou, kterou prostě Ty a jiní neunášeli a to se se mnou veze od tehdejší doby dodnes a to je celá ta věda. Přitom spoustu věcí co jsem kritizoval od Otavy, vedení a dalších věcí, že se s tímhle nikam neposuneme, tak jste po nějaké době někteří začali kritizovat i tady - ale já tenkrát nemohl, tehdy jste to četli neradi. Pak někteří psali vlastně to samé co já, jen jiným stylem. A za styl se nikde ban nedává. Já nikdy nepsal sprostě a vulgárně, narozdíl od některých i tady. Takové už ovšem cvoky nenazveš, máš zajímavé posuzovaní, stejně tak někteří další, ale co taky čekat od lidí, kteří jednoho člověk soudí vždy stejně, ať napíše co napíše.

       • Chrod15.4.2018 23:12reagovat

        Tohle někdo čte? Údiv

        • montanon15.4.2018 23:12reagovat

         Dominik má často podobně dlouhé příspěvky a i delší.

         • dominik2715.4.2018 23:16reagovat

          A taky se nejspíš často stane, že si to nepřečte vůbec nikdo, ale já to nefalšovaně dělam proto, že už si nevedu žádnej deníček, tak to všechno píšu sem.

          • montanon15.4.2018 23:22reagovat

           Vždy je důležitá konstruktivní debata a ta nejde dát většinou do jedné věty, jak si tady někteří stále dokola myslí.

        • Sranda Hejkal15.4.2018 23:13reagovat

         Já jo. Tady je výtah:

          

         blá blá blá, brekot, blá blá blá, brekot, blá blá blá, to oni!

          

         Je to jako tiskovky Ščasnýho! Já se sám neodvolám!

         • montanon15.4.2018 23:15reagovat

          To není brekot, ale vše je pravda.

        • LukyACS15.4.2018 23:17reagovat

         Jak to má víc než 3 řádky, tak nemám sílu.

         • montanon15.4.2018 23:20reagovat

          Vidíš a právě proto by mnozí zdejší agenti nemohli fungovat na žádném fóru na netu. Oni by prostě nemohli něco číst, protože uvažování a nějaká kloudná delší diskuse není pro ně a po třetí větě už je to na ně moc. Takže vlastně i proto to některým vadilo na ofiku, ale to by jim vadilo i jinde, takže mnou to nebude.

   • dominik2715.4.2018 22:52reagovat

    Tak do ankety se registrovat nemusíš, že jo. A neregistrovaných čtenářů se tady denně mihnou tisíce. Jsou mezi nimi třeba i sami hráči Sparty, kteří se pak druhý den baví v kabině o tom, jak je Sranda Hejkal ve fóru natřel...

    • Sranda Hejkal15.4.2018 22:54reagovat

     A víš, co je na tom nejhorší? Nic si z toho neberou kua!

    • montanon15.4.2018 22:56reagovat

     Jestli nějakého hráče znáš, tak jim řekni, že jim na trénink přijdu ukázat, jak se přihrává na dva metry a Frýdkovi jak lépe překopnout zeď a aby to nešlo do kelu.

     • dominik2715.4.2018 22:59reagovat

      A kdo za tebe po tu dobu bude psát do fóra?

      • montanon15.4.2018 23:11reagovat

       Luky - ten ví kolik mám let, co sázím a nesázím. A i jaké mám zrovna na sobě ponožky.

       • LukyACS15.4.2018 23:18reagovat

        Tebe furt musí srát, že jsem se Spiritem odhalil, žes na Liverpoolu nebyl a že jsi z Kunčic. Smích

        • montanon15.4.2018 23:25reagovat

         Jak můžeš vědět odkud jsem, když tikety nebyly podle Tebe moje? Neprotiřečíš si náhodou? Kunčice byly napsány u toho tiketu a nicku, takže proto jste to zjistili. Vždyť Ty jednou povídáš to a podruhé zase něco jiného, jak to vyhovuje, ale druhého máš za cvoka. Tak od Tebe to vážně sedí a jestli jsou ostatní podobní jako Ty, což asi někteří i jsou, tak se vlastně ani nedivím, že mnohým tak vadím, když přemýšlejí a jednají podobně jako Ty. Tady rozum, aby vážně člověk pohledal na tomhle fóru.

         • Skleepy15.4.2018 23:27reagovat

          Bud byly tikety tvoje a lhal jsi ze nejsi z Kuncic, nebo nebyly tvoje a lhal jsi, ze jsou tvoje. Bud jak bud, jsi usvedceny lhar a s tema se pak vazne bavit neda.

          • montanon15.4.2018 23:35reagovat

           Jak jsem mohl lhát, že byly moje, když jsem jim odpovídal na fóru Tipsportu jako důkaz? Oni psali z fóra Sparty a já z fóra Tipsportu - nick souhlasil s tím co bylo uvedeno u tiketu tečka. To měli jako důkaz, že tikety jsou moje a tohle zfalšovat nejde. I když samozřejmě přišli s konspirační teorií, že prý jsem zavolal nějakému kámošovi a diktoval mu co má psát. Chápeš vůbec, že Luky a další někteří píšou jednou to a podruhé něco jiného? Já jim prostě vadím a zbytek si dokreslují, vymýšlí a vše podle sebe - jako to sázení. A už to pochop, že u takových lidí je fuk co píšu - můžu psát stokrát pravdu, oni to neuznají. Ty ostatně často taky ne. A takoví se pak pokládají za normální, chtějí rozumnou diskusi a budou někomu říkat do cvoků? Vždyť je to směšné. Luky už mi několikrát dokonce tipoval věk - nedávno tady kolem 50, samozřejmě výmysl a vedle jak ta jedle. Na takového už ovšem neřekneš samozřejmě nic. No a takových je tady více, ale já jsem ten špatný a u nich vždy budu.

           • Skleepy15.4.2018 23:41reagovat

            Bud byly tikety tvoje a lhal jsi ze nejsi z Kuncic, nebo nebyly tvoje a lhal jsi, ze jsou tvoje. Bud jak bud, jsi usvedceny lhar a s tema se pak vazne bavit neda.

            • montanon15.4.2018 23:48reagovat

             Co to pořád meleš? Já nepopírám nikde ty Kunčice a kdyby jsi měl mozek, tak nahoře Lukymu píšu, pokud mluví o Kunčicích, tak tím pádem popírá ty tikety - protože u nich ty Kunčice byly napsané. Takže pokud věří Kunčicím, musí věřit i těm tiketům - je to jasné jako facka. Jenže on věří jen tomu co se mu zrovna hodí a čemu chce a Ty jsi na tom dost podobně. Mysli ty bláho.

             • Skleepy16.4.2018 0:00reagovat

              Bud byly tikety tvoje a lhal jsi ze nejsi z Kuncic, nebo nebyly tvoje a lhal jsi, ze jsou tvoje. Bud jak bud, jsi usvedceny lhar a s tema se pak vazne bavit neda.

              • montanon16.4.2018 0:36reagovat

               S Tebou je to úplně marné a pak chtěj rozumně diskutovat.

     • LukyACS15.4.2018 22:59reagovat

      Ty vole, to bych chtěl vidět. Jestli to někdo ze Sparty čte, tak ať to pls uspořádá. Chci vidět, jestli budeš mít koule přijít.

      • Sranda Hejkal15.4.2018 23:02reagovat

       A podle mě je třeba tohle super nápad pro PR. Pár magorů z E-Sparty, včetně mě, proti áčku, např. rohy, přímáky, penalty, žongly... To by mohlo bejt super. Na Stancua bych si netroufl, ale Zahustela bych si namazal na chleba. Úsměv

       • montanon15.4.2018 23:12reagovat

        To by byla prdel, když by se ukázalo, že někteří hráči co to hrají celý život a denně trénují, tak kopnou roh hůře než nějaký fanda. A u některých bych tomu opravdu i věřil, když vidím techniku našich hráčů.

        • Jiřan15.4.2018 23:19reagovat

         ehm ehm ehm...technik zahustel

       • LukyACS15.4.2018 23:25reagovat

        Já bych se nad hráče nedovolil povyšovat, jsou o parník lepší než já. V těch soubojích Kopeme za fotbal jsou vidět obrovské rozdíly v rychlosti. To se nedá.

        Ovšem troufám si tvrdit, že i přes to všechno bych nepredvedl horší řízení klubu než předvádí Ščasný a další.

        • montanon15.4.2018 23:37reagovat

         Jenže my se bavíme o rozích, standardce a podobných věcech - tam je jim rychlost k ničemu. Samozřejmě, že ve hře trénovaní hráči ty amatéry hned uběhají, jsou rychlejší a další věci, ale to je pochopitelné. Oni by ovšem měli být daleko lepší ve všem a to si u některých v některých věcech tak jistý nejsem, když vidím jejich techniku a to hrají za Spartu, roky první ligu.

    • standis15.4.2018 23:03reagovat

     A co říkají na hodnocení Tashunky?Smích

   • montanon15.4.2018 22:54reagovat

    V tom případě by musela být většina pro Ano - a je pravý opak.

    • dominik2715.4.2018 22:57reagovat

     Nebo i tobě samotnému přijde absurdní, jak se tady chováš...

     • montanon15.4.2018 23:13reagovat

      Zcela normálně

  • Dollaruss15.4.2018 23:05reagovat

   Je tu hodně lidí které odrazuje od stálého přispívání tvůj spam a neustále reakce na něj. A také stále přibývající skupina trollů kazících diskuzi.

   Trollové zřejmě nezmizí, tak aspoň ty by si mohl být rozumný a vypadnout. Díky moc.

   • montanon15.4.2018 23:14reagovat

    Kdyby na mě nereagovali ve stylu Liaro, tak o tom vůbec nepíšu. Je to jednoduché a komentuj je a ne mě.

 • Ankteta

  Sranda Hejkal15.4.2018 22:38reagovat

  Anketa je dost zavádějící, např. já tu mám 9 banů a to za to explicitní slovník, nesouhlas s metodami GSM a záští vůči osobě Tomáš Přikryla, případně Tomáše Vaclíka, což mi skutečně nepřijde hodno ocejchování.

   

  Vlastně bych sem vůbec neměl chodit, protože značná část osazenstva se mnou má problém, protože mi závidí a přejí si být mnou, což ale není důvod pro ban nebo škatulku ”nežádoucí”. Jsou tady jiní, kteří pravidla neporušují, ale do diskuze nepřispívají ničím podnětným a jejich absence by si nikdo ani nevšiml.

  • thomasd8615.4.2018 22:41reagovat

   Ty vzdycky dokazes pobavit :D Co rikas na fotbal? A zajimal by me Tvuj zajem na Drchala,diky predem.

   • Sranda Hejkal15.4.2018 22:43reagovat

    Můj zájem o Drchala se limitně blíží nule, jsem na holky. Když bych si měl vybrat, tak beru Sáčise, to je pěknej kluk.

    • Jiřan15.4.2018 23:02reagovat

     Kluk za 96 milionů se ti nelíbí? SmíchSmíchSmích Nebo Hulk štetina?SmíchSmích

     • Sranda Hejkal15.4.2018 23:07reagovat

      Trvám na svém, Sáčiš or nothing!

      • Jiřan15.4.2018 23:17reagovat

       Nebo Hol(e)kY. SmíchSmích

  • dominik2715.4.2018 22:43reagovat

   Ty jsi něco jiného než Liaro. Ty dostáváš bany proto, že jsme všichni zvědaví, jaký nick si zvolíš příště. Jsem zvědav, jestli dodržíš slib, že příští nick bude Sranda Hejbal...

   • Sranda Hejkal15.4.2018 22:45reagovat

    Myslím, že příště budu další nepřítel fóra - Ondra Kasík. A pak Ondra Pokladník. Protože kasa a pokladna...

  • montanon15.4.2018 22:46reagovat

   Otázka jak by zdejší mistři hlasovali v anketě, kdyby někde přišli a taky by měli za názory ban a vlastně za nic. Jistě by to pokládali za normální jednání tamních adminů.

   • dominik2715.4.2018 22:47reagovat

    Když jsem tady měl ban já, tak jsem to bral sportovně a nezakládal si tady nový účet, prostě jsem počkal, až budu mít odblokovaný ten původní. To je totiž normální přístup nás slušných lidí.

    • montanon15.4.2018 22:50reagovat

     Jelikož jsi zakladatel tohoto fóra, tak jsi těžko mohl mít někdy ban. Takže opět zavádějící odpověď.

   • Sranda Hejkal15.4.2018 22:47reagovat

    Tak ale ber to tak, že já mám bany za porušení pravidel, navíc opakované, byť s banama za nick teda fakt nesouhlasím, ty je máš prostě proto, že se tady s tebou nikdo nechce bavit. Easy.

    • montanon15.4.2018 22:53reagovat

     A proč se tedy se mnou mnozí baví a ban přijde jen v době, kdy mě někdo z vás pozná a pak to pozná i admin? Reaguji stále stejní lidi a rozhodně ne všichni. Znáš nějaké fórum, kde by někdo dostával ban za jméno a že někdo nechce, aby psal? Rád se na takové fórum mrknu. V žádných pravidlech jakéhokoliv fóra na netu nebude, zda může psát ten nebo ten, případně někteří vyhazovat jiného. Admin by měl být vždy a všude spravedlivý a korektní ke všem. A ne banovat někoho, že ho Pepa zrovna nechce.

     • Dolikus15.4.2018 22:55reagovat

      Proboha už ne tvl..pořad dokola

     • Sranda Hejkal15.4.2018 22:55reagovat

      Já např. dostal na fórum Plzně IP ban za jeden příspěvek. Jeden. Hotovo. Poznal jsem, že nemají zájem o pohled fanouška jiného týmu, už tam nechodím, jen když tu někdo hodí nějaký perly Vlka, tak si to přečtu, ale to už je taky kurva dávno...

      • montanon15.4.2018 22:59reagovat

       Záleží jaký příspěvek. Jestli jsi jim nadával a dával najevo, že jsou nikdo oproti Tobě, který fandíš Spartě, tak se nediv. To je něco jiného. Když přijdeš na fórum Slávie, začneš dlouze psát o Spartě a něco vykřikovat, případně psát něco hanebného na Slávii, tak asi taky někdo dostane za tohle od nich ban, když to neradi čtou. Já ovšem tady nikoho nehaním a v tom je rozdíl. Já ty bany mám za nic a jen za jméno z minulosti.

      • Dolikus15.4.2018 23:02reagovat

       Po Vlkovi už se slehla zem, ale je tam plno dalších exotu. To jejich forum je cele zvláštní, tam snad když pri registraci nedáš nejakej důkaz, ze jsi jejich fanoušek, tak nemas ani šanci.

       Nechceš to zkusit Liaro tam?Smích

 • Útok

  Bunda15.4.2018 22:24reagovat

  V létě Tetteh! 😁

   

  Opravdu musí přijít někdo jako je on.. Dneska si Sparta potrebovala X krát pomoct dlouhým míčem nebo dát míč za obranu a Sural je na tohle absolutně nepoužitelný. Máme hodně omezené možnosti na variantu útoků.

   

  • LukyACS15.4.2018 22:26reagovat

   V létě hlavně musí odejít Ščasný, jeho loutka a další lidi

   • Bunda15.4.2018 22:29reagovat

    Odejde asistent Hapal a přijde nový asistent. Smích

   • Jiřan15.4.2018 22:32reagovat

    Šílený, co se teď děje. Ale že to DK nevadí, ma tam v tom špínu,ale nevadí mu to. Myslel jsem, že je chytrý, ale navenek to vypadá přesně naopak.

   • ajosek15.4.2018 22:32reagovat

    Ščasný ven!!

  • hombre15.4.2018 22:29reagovat

   Tak my takovýho hráče máme, ale je moc mladý, potřebuje 3-4 roky někde na hstovačce Neutrální.

   • Bunda15.4.2018 22:30reagovat

    Koho?

    • thomasd8615.4.2018 22:32reagovat

     Drchal prece :)

     • Bunda15.4.2018 22:33reagovat

      Ten má čas 5 let. Teď je čas Davida Lafaty!

      • thomasd8615.4.2018 22:35reagovat

       jiste...idealni vek a hlavne to ukazkovy napadani :D

      • LukyACS15.4.2018 22:35reagovat

       V tom případě by za nás tetteh dostal čas za 3 roky

 • 7 bodů

  Struda15.4.2018 22:19reagovat

  Pod Hapalem z 5 zápasů pouze 7 bodů. Na ACS žalostně málo.

  Potřebujeme trenéra, co ve Spartě opět zavede vítěznou mentalitu a né remízovýho krále!

  • LukyACS15.4.2018 22:25reagovat

   O tom to je taky, no. Hapal je po remízách spokojenej a to ještě v zápasech, kdy jeho tým vedl.

   Rád bych trenéra, který by byl po tomhle nasraný.

   Kde jsou ty časy, kdy jsme za Holase mohlo vidět v Brně touhu vyhrát, když do hry poslal dalšího útočníka.

   • trcmano15.4.2018 22:34reagovat

    On je spokojený s remízama? Údiv

    • LukyACS15.4.2018 22:40reagovat

     On je po každém zápase s něčím spokojenej, přitom vyhrál jedinej zápas a je se Spartou za pohárovýma příčkama, měl by bejt vzteky bez sebe

     • trcmano15.4.2018 22:54reagovat

      No tak jsou tam pasáže s kterýma je spokojený, ale určitě není s remízama.. Možná s tou v Teplicích, tam jsme si zasloužili prohrát.

  • Kulkozubý Tony 15.4.2018 22:37reagovat

   Doufám, že Bilič stále čeká na potencionální nabídku, protože v ČR momentálně není jediný trenér, který by tohle mužstvo dokázal ukočírovat. A upřímně, s Hapalem to nemá budoucnost. Nevím jakým fotbalem se prezentoval se Slovenskou U21, ale tady mu to nefunguje. A to radši nepíši o naprostém nezvládání jakýmkoli způsobem reagovat na průběh zápasu.

   • e-trick16.4.2018 5:01reagovat

    Souhlas, Hapal neumí střídat během zápasu. Občas mi připadá jako kdyby se nedíval jaký je průběh zápasu ale jenom prostě někoho vystřídal...

 • Zahustel

  Marbar15.4.2018 22:12reagovat

  a ještě jedna věc, ten je úplně v perdeli od začátku jarní sezony. A když spočítám co posral jen on společně s Hovorkou,tak se dostávám minimálně k 6. bodům,co jsme v tabulce prosrali. Nechápu třeba Sendiho, který se Hovorky neustále zastává. V drtivé většině příspěvků má pravdu,ale zastávání Hovorky je opravdu úlet!

  • ajosek15.4.2018 22:15reagovat

   v létě musí přijít stoper i pravý bek! A taky útočník!

  • Bunda15.4.2018 22:15reagovat

   Hovorka je z formy, ale Kaya je úplně mimo a Costa to má za sebou. Teď by se vedle Štetiny hodil Mareček.

   A příští kolo musí jít na stopera Kulhánek!

   • ajosek15.4.2018 22:19reagovat

    jak Kaya je mimo jako zraněnej?

    • DJDriver15.4.2018 22:21reagovat

     Hadam ze mysli herne mimo. Je fakt ze on ma individualni herni taktiku celkem zoufalou ale rad bych se mylil

     • ajosek15.4.2018 22:24reagovat

      No každopádně vzhledem k situaci,že byl pořád zraněnej moc šancí nedostal.Já bych ho za Hovorku vyměnil okamžitě!

 • Dominiku

  DaveACS15.4.2018 21:50reagovat

  Tleskám vestoje

  • johny5415.4.2018 21:54reagovat

   Za to ze neumi banovat a lidi tu maji vice uctu?

   • montanon15.4.2018 21:56reagovat

    Za diskusi a názory se hlavně nemá vůbec banovat. To by jsi na jakémkoliv fóru na netu nedělal nic jiného. Nedávno jsem byl na ofiko fóru fotbalové Slávie - celá stránka co jsem tam ze srandy nakoukl byla místo o fotbale dokonce o biatlonu a bavili se o Koukalové. A světe div se, tak se zapojilo hodně lidí a nikdo tam s tím neměl problém, kdo nechtěl, tak jistě nereagoval a počkal si na jiné téma. Někteří zdejší by se tam asi museli rovnou oběsit, když tady chtějí dávat bany za vše možné. Tam by se ubanovali.

    • johny5415.4.2018 21:57reagovat

     Ono nejde ani o banovani, ta anketa nema moc smysl. Dominik jen maze ucty.

     • montanon15.4.2018 21:58reagovat

      To nedělá dominik, ale jiný admin. To už bych tady teď nepsal.

     • montanon15.4.2018 22:03reagovat

      A teď si představ, kdyby to o tom biatlonu někdo zkusil třeba tady, případně dokonce já, tak se hned ozvou někteří a budou chtít dotyčnému dát ban. Tady prostě lidí vůbec neznají základní slovo - diskuse a diskutovat. Oni by mazali prostě všechno možné a proto by moc jinde než tady mnozí nemohli ani fungovat.

      • daweee15.4.2018 22:14reagovat

       Liaro co by se muselo stát, abys sem přestal přispívat?

       • montanon15.4.2018 22:17reagovat

        Co by se muselo stát, abyste přestali zmiňovat nick Liaro, kdykoliv mě poznáte? Jakékoliv fórum je pro všechny. Sparta prohrála zápas, tady bylo nablito, nadávky na hráče, vedení a vše možné - já tady vůbec nepsal, jen jsem to četl. Tohle se Ti už líbí, takovým ban dát nechceš? Máš zajímavé posuzování.

        • Tyrrael16.4.2018 6:48reagovat

         Tady se oháníš, že diskutuješ slušně, ale přitom to není pravda, copak nevíš, že je neslušné na otázku odpovídat otázkou?

  • LukyACS15.4.2018 21:58reagovat

   Dobrá anketa

   • montanon15.4.2018 22:01reagovat

    Zavádějící a navíc tady je dopředu jasné, jak mnozí budou hlasovat, protože ví, že je směrována na jednu osobu, kterou opět mnozí nemusí, tak je jasné, jak budou hlasovat. Anketa má být jak píšu níže - představ si, že přijde na nějaké fórum a tam Ti dá admin ban jen proto, že se mu nelíbí nick Luky - a můžeš jít. Co na to asi tak řekneš? Jistě budeš spokojený s prací admina.

    • LukyACS15.4.2018 22:13reagovat

     Nechceš zkusit Twitter? Zajímalo by mě, kolik lidí by tě hned zablokovalo.

     • montanon15.4.2018 22:17reagovat

      Mě zase kolik Tebe, když by jsi někomu stejně jako mi začal diktovat co může a nemůže psát.

    • Skleepy15.4.2018 22:14reagovat

     Měl by ses spíš zamyslet proč tě 65% lidí nemá rádo. Nápověda - není to tím že kritizuješ. Nápověda 2 - jsi člověk, co se nad tím stejně nezamyslí.

     • daweee15.4.2018 22:15reagovat

      tyvole kdyby 65%! 90%+ aktivních uživatelů nemá Liara rádo.

      • Skleepy15.4.2018 22:17reagovat

       Držím se faktů, což jsou výsledky ankety.

     • montanon15.4.2018 22:21reagovat

      Protože to berou z minulosti ty bláho a všichni ti si myslí, že jsem nějaký vyvrhel nebo co. Takže je vlastně úplně jedno co teď napíšu nebo ne. Chápeš to vůbec? Proto tahle anketa je úplně o ničem. Posuzuje se snad každý příspěvek zvlášť, ale všichni ti co do té ankety hlasují proti, tak u mě neuznají nikdy nic i kdybych měl stokrát pravdu. A nad tím by jsi se měl zamyslet zase Ty - jak to chceš nazvat jinak než zášti na jednoho člověka? To prostě jinak nazvat nejde a proto to mazání a další věci. Mě tady smazali za jednu větu - ve které nebylo nic špatného. Asi Ti to přijde normální. Opakuji posuzuje se vždy daný příspěvek a to kdekoliv. Lidi co odsoudí někoho a kompletně za vše, tak takovými já pohrdám a jsou mi fuk, stejně jako zdejší anketa. Já taky dopředu přece neřeknu, že jsi ve všem špatný. To je úplně to samé - každý normální člověk to neřekne, posuzuje vždy konkrétně. Vy ovšem ne.

      • dominik2715.4.2018 22:24reagovat

       Bychom ti vlastně ještě měli být vděčný, že sem píšeš, i když námi pohrdáš...

       • DJDriver15.4.2018 22:25reagovat

        Ja uz nemuzu. Ten clovek me tak unavuje.

        • montanon15.4.2018 22:30reagovat

         Unavení jsou vždy takoví, kteří nemají dostatečnou mozkovou kapacitu. Chybí Ti více buňek na přemýšlení. Pojem diskuse neznáš. Níže jsi samozřejmě neodpověděl na žádnou mou otázku, ať mi ukážeš jediné fórum na netu, kde někdo dostává ban za jméno. Stále dokola jako papoušek zmiňuješ mou osobu a už neříkáš za B. Lidi co jsou schopni i za dalších 20 let psát - no jo Liaro, tak tyhle pokládáš za normální, že to stále řeší. A přesně takoví hlasují v té anketě.

       • montanon15.4.2018 22:28reagovat

        Ale já nikde nepíšu, že někým pohrdám. Dokážu se bavit s kýmkoliv i s Tebou a x krát jsem se bavil. Narozdíl od Vás neutočím a nepíšu hned pod Tebe místo reakce na příspěvek něco ve stylu - no jo Dominik a podobné věci jako se píšou pode mnou. Dáváš anketu na něco, tak dej anketu - přijde Vám normální, že opakovaně a stále dokola někdo zmiňuje a útočí na jeden nick? Přijde vám to po x letech na jakémkoliv fóru normální?

       • montanon15.4.2018 22:44reagovat

        A vždy se pochopitelně jen bráním, když je zmíněný můj nick z minulosti a proto i tahle diskuse teď. Kdyby to nikdo z vás neustále nepsal, nezmiňoval, tak ani já se o tom nebavím a bavíme se o fotbale, všem možném. Někteří tady to ovšem nikdy nevydrží, jelikož mě mnozí poznají a z toho pak je tohle co teď vidíš. A to je celá věda - vy to nedokážete vydržet, abyste nenapsali Liaro - ne já. Já pouze diskutuji. S mnohými tady problém nemám, oni nick neřeší a řeší dané příspěvky. Někteří ani neví, kdo to Liaro byl a je jim to pochopitelně fuk. Proto i píšu, že se posuzuje vždy daný příspěvek a ne vždy konkrétní osoba nebo nick, ať napíše co napíše. A nad tím já se pozastavuji a proto i píšu, že takhle to nefunguje nikde a tahle anketa je zavádějící ve všem a navíc do ní hlasují z 90% lidé, kteří ví na koho je vlastně mířená a podle toho i hlasují. A vlastně máš pravdu v tom, že pohrdám lidmi, kteří odsoudí někoho za cokoliv a to vždy a za jakékoliv situace a to nejen tady. Klidně jim svůj názor napíšu nebo řeknu, ale myslím si prostě o takových svoje a určitě bych nebyl sám. To jako bych já dopředu o někom řekl, že automaticky vše co kdy udělá, řekne, napíše je špatné - tohle Ti přijde běžné a normální? Takhle nějak se přesně chováte, mnozí z vás a ještě vám to přijde normální.

        • dominik2715.4.2018 22:44reagovat

         Nemyslíš si doufám, že budu tyhle slohovky číst...

         • montanon15.4.2018 22:49reagovat

          Můžeš si přečíst denně vždy jen dvě věty.

      • Skleepy15.4.2018 22:25reagovat

       ”...takovými já pohrdám a jsou mi fuk, stejně jako zdejší anketa”. Jak šokující odpověď. Doufám, že máš zásobu dalších nicků, budeš je potřebovat.

       • montanon15.4.2018 22:32reagovat

        Jistě nikdo normální neodsoudí žádného člověka kompletně a vždy, ať napíše co napíše. Jestli Tobě to přijde normální, tak se vlastně ani nedivím, že chceš neustále něco banovat a jak vzteklý hlasuješ v té anketě.

        • thomasd8615.4.2018 22:38reagovat

         a proc tam reaguje tolik lidi proti Tobe? Ty kdyby proti tobe bylo 98 lidi ze sta, tak poukazujes na ty dva , co s Tebou souhlasi...Stejne jako neustale poukazujes na jina fora a jine diskuze...Tak nam udelej tu radost a jdi tam, nebo tu nepoukazuj jak jsi jediny ublizeny chudacek

58718 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha