Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Santos

  waaw17.4.2021 17:45reagovat

  Je treba zmenit tema. Brali byste Santose?

  • Tashunka Witko17.4.2021 21:02reagovat

   Djalmu nebo Niltona?

  • artaxerxes18.4.2021 12:46reagovat

   Tím myslíš, že bychom koupili balíček hráčů FC Santos?

   • waaw18.4.2021 16:30reagovat

    Presne tak, ale taky uz neni co byval... Pele by mohl hrat za becko, jako takovy mentor

 • neni tady

  mučení barevnejch17.4.2021 17:17reagovat

  nějak překedelováno? Údiv

  • majtin17.4.2021 17:55reagovat

   Věc vkusu. A to jsi věděl, že Kamara změnil 4x verzi toho co mu Kúdela řekl, že OK jezdil s černochy na dovolenou a že ho ČR nemůže do Skotska vydat bez jeho souhlasu, takže bude případně něco jako Assange nebo Krejčíř ?

   Ale jo, koukám se zpětně, tak stránku de facto zabírá 5 stránek k tomuto tématu, docela smršť Úsměv, 2 z nch se jmenují Kudela, jedno Kůdela, přitom správně se to píše Kúdela Smích.

   • ouissi17.4.2021 17:58reagovat

    Prostě Koudelka.

    Slušný oddíl...

     

   • majtin17.4.2021 18:02reagovat

    ...ne 5 stránek, ale vláken...

   • maybe66617.4.2021 18:57reagovat

    může požádat o azyl v Číně blb. Když bude jako Assange tak to bude karma za partnerství s čínským komoušem.

   • Schyzo17.4.2021 19:32reagovat

    Ok přidám ještě jeden fun fact, jelikož jsem jméno Kudela psal (očividně stejne jako autor tohoto příspěvku) z mobilu bez zájmu o jakoukoliv diakritiku (rozuměj tak, jak to mobil opraví, pozn. Číňana očividně moje klávesnice nezná), je irelevantní, jak jsem jeho jméno napsal. Smiley face

    • majtin17.4.2021 23:49reagovat

     Sám jsem si dodnes myslel, že se píše s ”ů”.

   • thomasd8617.4.2021 20:04reagovat

    Tohle bude legendarnejsi diskuze nez puncovy dort pani Jany😂😂😂

 • Když je postup v kapse...

  majtin17.4.2021 11:55reagovat

  Ještě se trochu otřu o případ Kedel. Já si při rozhodnutém stavu v zápase Rangers - Sesh vzpomněl na náš zápas v předkole LM proti Poznani, kdy jsme po domácím vítězství 1:0 a vedení na hřišti soupeře měli postup de facto v kapse. Poláci hráli taky jako dobytci, vyhrocené emoce a čekal jsem, že jestli Chovanec nezasáhne, nestáhne labilnější klíčové hráče, něco se stane. Chovanec ”nezklamal” a nezasáhl. Nakonec jsme přišli o Matějovského - https://youtu.be/xt8_GjOEV3E?t=259 (dostal 3 zápasy za šťouchnutí, porovnej třeba s Roofovým zákrokem ) a Sionka https://youtu.be/xt8_GjOEV3E?t=367 (srovnej se zákrokem třeba Kroba na DMK Úsměv ), což nás de facto stálo postup. Asi je to pro český fotbal mutace Csaplárovy pasti.

  Jinak k tématu mě ještě napadá, že Slávije měla štěstí, že Rangers neodešli ze hřiště, protože evidentně to mohlo dopadnout všelijak. Viz případ rumunského rozhodčí a utkání PSG proti Basaksehiru. Píšu to proto, že obvzlášť nám by se mohlo lehce stát, že se jednou nějaký tmavý hráč soupeře po huhuhučení našich fans sebere, odejde ze hřiště a bude průser jak Brno. Ta posedlost antirasmismem je lehce zneužitelná. Smutek

  • Shaemi17.4.2021 12:53reagovat

   Já nechápu, proč máte pořád potřebu to řešit? Je to prostě kokot, že za takového stavu si zakrývá pusu a jde něco říct protihráči. Kdyby ho pěkně česky poslal do piče, tak si uleví a nikdo nic neřeší. A jelikož západní Evropa je momentálně v BLM módu, tak bylo jasné, jak to s jeho potrestáním dopadne. Fakt nechápu tu potřebu, tady pořád kvůli nějakému slávistovi tapetovat.

   • majtin17.4.2021 12:59reagovat

    O tom proč se to řeší píšu níž, je to velice silné téma s přesahem do celého ”nezápadního” fotbalu, potžmo českého. Ale když si přečteš můj příspěvek pozorně, tak je vztažen na nás. Ať už historicky nebo jako zdvižený prst do budoucna. My měli s rasismem a ”rasismem” problémů docela dost a nepředpokládám, že se to v příštích letech výrazně zlepší. Dík za pochopení.

    • thomasd8617.4.2021 13:51reagovat

     Sorry ale Kudela je proste kreten. Kdyz jses nasranej v emocich, tak si na nejakou ruku pred pusou nevzpomenes 😀 a trest? My se furt ohanime tim, jak nas vidi zapadni Evropa, ale jak my nahlizime ma Bulhary, Ukrajince? Nekouka se na ne vetsina lidi z CR taky na odpad? A to ze se Kudely zastava hrad, tak jasny, vzdyt sympatizuje s Cinou 😀😀

     • pubi17.4.2021 13:57reagovat

      Mě nejvíc dojímá, jak všude čtu hesla typu ”rasismus tady bude do tý doby, co o něm budou černí mluvit”. Smích Na FB nemam jedinýho černocha a stejně na mě vyskakuje poslední měsíc jeden článek/komentář o rasismu za druhým. Asi kampaň... Smích

     • majtin17.4.2021 17:21reagovat

      Neznám ho osobně, ale udělal pěknou kokotinu, o tom žádná. Předpokládám, že byl nasranej v emocích i takto (Kamara přiznal, že mu před tím řekl, shut up, když se dožadoval karty pro ty dvě čuňata). Otázka je jak se na ty národy dívají Češi a jak já osobně. Ale řekl bych, že např. Vietnamci tu nemají problém i z hlediska pohledu národa. Neřekl bych, že kdyby se někdo z Ukrajiny či Bulharska takhle zachoval kdysi třeba ke Costíkovi, Knagovi či Tettehovi, že bych souhlasil s presumcí viny a to je podstatné. Že se Kúdely zastává hrad je podle mě spíš otázka (a Zemanova) klubismu. Myslím, že týkat se to Sparty, tak si to nechaj plavat. Ale svou protizápadní polívčičku si samozřejmě taky rádi přihřáli a tady mi to až tolik nevadí, v tomto ohledu je západní společnost astavena úchylně.

 • Měla by se tady zavést

  maybe66617.4.2021 8:56reagovat

  ještě jedna diskuze. Mohla by se jmenovat ” sraz fanclubu Olega Kedela ” Tam by se všichni co toho sráče zabořného v činské prdeli litují mohli navzájem ujišťovat jakej je Oleg Kedela hodnej kluk a Slavia je bezva klub. Zajebávat tím forum ” diskuze o AC Sparta ” není dobrej nápad.

  • johnny117.4.2021 9:37reagovat

   Souhlas!

  • majtin17.4.2021 9:39reagovat

   Já jsem rád, že se to řeší i tady, protože to neuvěřitelná sprosťárna, kdy je na koni klub, který se choval jak dobytek, který se nebyl ani schopen omluvit, který udělal něco, za co by kluby od nás dostali neuvěřitelný flastr. Že je na koni právník, který napadá ostatní, bez důkazů obviňuje, hází trestama bez jakýchkoliv důkazů. Je pro fotbal hroznej průser, když je morální odpad na koni a vysmívá se těm vůči nimž došlo k nespravedlnostem. A pro mě není až tak důležité, že to tentokrát vyšlo na našeho rivala. Spravedlnost by měla stát nad fotbalovou rivalitou.

   • johnny117.4.2021 9:45reagovat

    Kedel si to zavinil sám, tak ať se stím teď popere, debil. Já teď pojedu do Anglie a budou se tam na mě mí přátelé dívat jako na rasistu z Čech, kvůli nějaký vořechovi s Vršovic.

    Mě by spíš zajímalo jestli už naše skautské oddělení (bratři v triku) rozjelo pravé a levé beky, konstruktivní záložníky, rychlá křídla a útočníky. To mě fakt zajímá víc.

    • hombre17.4.2021 10:29reagovat

     Já myslím, že vůbec nikdo nebude řešit v Anglii Kúdelu a nějakou ČR. To jen média.

     A majtin má pravdu.

    • majtin17.4.2021 11:03reagovat

     Já nevím jak je pevné přátelství, které může ohrozit jeden člověk z tvé země podezřelý z rasistického chování, který ani evidentně neřekl to, z čeho je podezřelý. A v reakci na to se k němu přidá spodina, která se chová vyloženě rasisticky a pak ti, kterým se celý proces nelíbí a mají výhrady k celému tomu antirasistickému hnutí. Takže bych se spíš zaměřil na to, na jakých základech to přátelství stojí, pokud by si to nedali vysvětlit. Jinak asi to v Anglii nebude tak žhavé, viz i když se to netýká Kúdely jen okrajově: https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/steven-gerrard-slavia-arsenal.A210416_172049_fot_pohary_ald/diskuse?vlakno=107134263

     • johnny117.4.2021 11:49reagovat

      Já se tady žádneho klečení nezastávám, a sám bych to také nedělal, ale ten pohled z Anglie se kvůli dementovi jakým Kúdela je, může změnit, u mých přátel samozřejmě ne, protože ti mě znají, ale u jiných. Já jsem si tady k tomu své řekl a nechápu proč to tady pořád vytahuješ. To co udělal je ubohost a jeho válka, já kupříkladu, když s někým mluvím, tak mluvím narovinu a nemusím si zakrývat pusu, když mu chci něco říct. Vyjadřuju se všude, tak jak to cítím a měnit se už nebudu. Ten člověk si posral kariéru a ať si za to nese svoji zodpovědnost, je to jeho válka, udělal ostudu sobě a své zemi.

      To je všecho a dál se k tomu nebudu vyjadřovat.

      • majtin17.4.2021 12:06reagovat

       Tak psal jsi, jak se ”na tebe budou dívat tvoji přátelé z Anglie” a teď píšeš, že jim to nevadí...

       Jak píšu níž, je to jeho blbost, ale za blbost se má platit přiměřená cena, což 10 zápasů není. Když UEFA zavede, ža za zakrytí úst při proslovu ke spoluhráči dostaneš pět zápasů, bude to v pořádku. Ale musí se to sparvedlivě nastavit a pak začít aplikovat. Třeba mu fakt chtěl říct fucking guy a zakryl si pusu, aby nedostal ČK. Ano jeho zkrat, ale viz 2. věta.

       Mně tedy ostudu neudělal a řekl bych ani vlastní zemi. Samozřejmě záleží, co která kultura považuje za ostudu. Pro některou kulturu, třeba anglickou, můžeme mít ostudu i z toho, že neklekáme. Posuď sám nakolik na to mají právo nás za to zostuzovat.

        

   • pubi17.4.2021 11:33reagovat

    Bože to sou hovna. Smích

    • majtin17.4.2021 12:11reagovat

     Podívej se, když to píšeš ty, tak jsem úplně v klidu. Konkrétně tvé hodnocení mých příspěvků pro mě nepředstavuje absolutně žádné měřítko jejich kvality.Smutek

     • pubi17.4.2021 12:27reagovat

      To jsem rád, ale myslim, že s timahle příspěvkama stejně uspěješ spíš v komentářích na Facebooku nebo na Novinkách. Tady maj lidi mozek.

      • majtin17.4.2021 13:08reagovat

       Nepochybuji, že ho tu mají všichni, ostatně jako na Novinkách či na Facebooku, otázka je jakým způsobem ho majitelé používají...

       Jo a mou primární snahou není uspět, mým prvořadým cílem je napsat kvalitní příspěvek. A ve snaze zhodnotit zda li se mi to povedlo nebo ne, mi ty zas tolik nepomůžeš, sorry.

       • pubi17.4.2021 13:16reagovat

        Vlastně je to asi dobře, když to tak čtu, ty bys byl za kr*pla i tam. Sorry.

        • majtin17.4.2021 13:24reagovat

         V podstatě si toho o své úrovni a schopnosti diskutovat tímto příspěvkem řekl dost.

         • pubi17.4.2021 13:38reagovat

          Je to tak, ale bohužel jsem si nezakryl pusu, takže se teď ovce vyřádí.

  • Tashunka Witko17.4.2021 10:02reagovat

   Souhlas.

   Je to nehodné Sparty, která by se měla maximálně od amorálního chování rasisty Kedela distancovat. Vyjadřovat solidaritu se sešivanými zločinci je stejně ubohé, jako poklekávat před kriminálníky z BLM. Měli bychom se vymezit proti rusko-čínské sešívané hradní klice, která si dovoluje drze i naším jménem hájit zájmy hračky čínských komunistů a spojovat nás s prohnilým klubem, který pošpinil zásady fair play už při prvním derby na Císařské louce.

   Admin by měl vlákna s rasistou Kedelem z diskuze odstranit a těm, co je sem vnesli, i Kedelovým a Mynářovsko-sešívaným sympatizantům, udělit důtku.

    

   Nemůžu dýchat, končím.

   • Masovec17.4.2021 11:05reagovat

    Dobre ty

   • majtin17.4.2021 11:16reagovat

    Covid nebo Floydův syndrom ? Úsměv

 • Kudela

  Schyzo16.4.2021 20:29reagovat

  Já fakt nevím, tak většina tady se shodne, že to Kudela určitě řekl, ale je jasné, že tím, že měl zakrytá ústa, tak se to nikdy nedokáže. Takže má přijít trest za rasismus nebo ne?

   

  Mě to připadá jak na naše Bečva pomalu, prostě když si tu sprosťárnu dokážeš schovat tak, aby nebyly důkazy, tak ti muže být ukradené, že celá republika ví, že jsi to byl ty.

  • waaw16.4.2021 21:35reagovat

   Mala paralela s fungovanim klasicke soudni moci. Policie vysetri spachany cin a sezene a vyhodnoti dukazy, statni zastupce pokud ma za to, ze cin byl spachan a dokazan vypracuje obzalobu a poda ji k soudu. Pokud usoudi, ze policie dukazy nesehnala, bud ji vyzve, aby je doplnila, nebo pripad uzavre a nepoda zalobu.

   V pripade Kudely inspektor, ktery je neco mezi policii a statnim zastupcem dospel k nasledujicimu zaveru:

   Inspektor UEFA uzavřel, že vzhledem k tomu, že neexistují přesvědčivé důkazy ke stanovení obsahu poznámky Kúdely, není podepsaný inspektor schopen potvrdit nebo vyvrátit popis události Kamarou nebo Zunguem,“

   Soud (disciplinarka UEFA) presto Kudelu odsoudil

    

   • honsan16.4.2021 22:22reagovat

    UEFA je spíš než soud něco jako provozovatel McDonaldu. Kúdela je něco jako její zaměstnanec(Slavia provozuje řekněme pobočku v Edenu a Kúdela tam obrací hamburgry). Takže řekněme, že oficiální politika McDonaldu je nechcat lidem do hamburgrů. Kúdela vytáhne pindíka a jenom jako do hamburgrů chčije. Vypadá to, že při obrácení hamburgrů na ně chčije, ale dokázat mu to nemůžou, nicméně fakt si myslíte, že by ho McDonald nechal dál obracet hamburgry úplně bez černýho puntíku na nástěnce? Tím chci napsat, že UEFA si prostě nemohla dovolit nedat mu žádnej trest.

    • Sheva16.4.2021 22:36reagovat

     Příměr je to trochu přes koleno. UEFA si vzala za vlastní boj proti rasismu. Fotbal je vlastně sport, kde se porovnávají různí hráči a k rasismu je v něm tak dost blízko vzhledem k emocím, které v něm panují a fanouškům, kteří se snaží podpořit svůj tým i nečistými metodami. Jenže co reálně může UEFA udělat? Tak leda natočit nějakej klip, kde hvězdy fotbalu vyjádří nesouhlas s rasismem. Takže když pak někdo přijde s obviněním z rasismu, UEFA nemůže rict, že je to tvrzení proti tvrzení, popřela by tak sama sebe. Černoušek by dělal bugr. A při vědomí, že nad nimi nikdo výš už není, tak si můžou dovolit dát i svévolný trest, který nemá s právem nic společného a pravda nikoho nezajímá

    • Libbi16.4.2021 22:37reagovat

     +10

    • K0F116.4.2021 22:49reagovat

     Když už nic jinýho, rozpoutal slušnej mayhem na hřišti i po zápase, takže se trest očekávat dal. A spodní hranice je imho právě proto, že 100% dokázat mu to nemůžou. Rozhodnutí přijít muselo přesně v duchu té paralely, kterou jsi nastínil.

      

     Celkově jsem s účinkováním Slavie v pohárech spokojenej. Nahnali něco málo do národního koeficientu, čímž pomůžou všem, a udělali ze sebe bandu kryplů.

      

     Mě na tom celém jen děsí fakt, že podle verdiktu UEFA je fyzický násilí ospravedlnitelný vůči rasismu. To je cesta přímo expres do prdele.

     Ale bohužel, Kúdela si za to může sám.

    • wasek2611@centrum.cz16.4.2021 22:53reagovat

     Kudela není zaměstnanec UEFA ale Slavia a ta mu měla dat pokutu.

      

     UEFA je sponzor slavie a ne kudely

     • captain_obvious17.4.2021 0:03reagovat

      Cože? SmíchSmíchSmích

      • wasek2611@centrum.cz17.4.2021 10:40reagovat

       Říkám, ze paralela ze Kudela je zaměstnanec je picovina.

        

       Je t zaměstnanec slavie a ne UEFA.

        

       UEFA tady vystupuje spis jako sponzor Slavie

     • ouki17.4.2021 3:50reagovat

      LOL :D :D

     • DJDriver17.4.2021 7:39reagovat

      Co to sakra meleš ty vořechu?

    • Laduk17.4.2021 9:10reagovat

     blbost, oni ty hambáče reklamují jako bůhvíjakou kvalitu a dělají je ze sóji a když jim na to kedel jako nachčije, dostane exemplární trest protože to rozzuřilo dodavatele sóji

  • Chabix17.4.2021 0:41reagovat

   Tak teď nevím jestli jsem ještě na fanouškovské stránce Sparty, nebo na stránce Ondřeje KúdeliSmíchSmíchSmích

   • FANDA730717.4.2021 7:27reagovat

    presne to som chcel napisat, tu riesme nase problemy a mame ich dost a nie nejakeho blba od sikmookych.

   • Schyzo17.4.2021 19:07reagovat

    To je to, co sis odnesl z mého příspěvku? Že fandím Kudelovi?

    • Chabix17.4.2021 19:34reagovat

     To je reakce na všechny vlákna. Nechtěl jsem zakládat nové vlákno.

  • pubi17.4.2021 11:37reagovat

   Samozřejmě, že má. Sorry, ale pro mě je důležitější, že je přestupek potrestanej, než jakým způsobem se k tomu došlo. Když za tebou po zápase přijde úplně v klidu Gerrard a řekni Ti něco o rasismu, a ty místo odpovědi, že to není pravda, sklopíš uši a bez odpovědi se jdeš schovat do klubka spoluhráčů... Svědomí je svině. Pak to de facto potvrděj Kovář i Tvrdík, ale tupý ovce budou furt mlejt něco o nepotvrzeným rasismu.

   Já seru na nějakou presumpci neviny, pak to dopadá tak, že jsou lidi jako Babiš na svobodě.

 • Kůdela

  AlaMierda16.4.2021 12:01reagovat

  K tomuto tématu mám jediné. Kůdela je kretén, když za stavu 0:2 a jistém postupu, jde něco špitat do ouška hráči soupeře, místo toho aby se mu otevřeně vysmál a ukázal mu třeba na ukazatel skore(když už teda chtěl něco nutně udělat)

  • pubi16.4.2021 12:29reagovat

   Ne asi, to říkám celou dobu. Neříkám, že je to nějakej rasista, je mi to úplně ukradený. Ale za tohohle stavu a vývoje, kdy se mu můžeš vysmát jak jenom chceš, napadne něco o opicích jenom dementního neandrtálce. Pokud se někdo z nich zachoval jako opice, je to Kúdela.

   • MichalM16.4.2021 13:06reagovat

    No aniž bych se Kúdely zastával, oponuju v tom, že jako opice se chovali někteří hráči Rangers v čele s Kamarou. A že se tak chovali proti Slavii, to je malá polehčující okolnost. Zvlášť nechápu to, že Kamara dostal tedy trest za útok v tunelu, ale vůbec se neřeší třeba jeho kopání do ležícího hráče (a ano, tohle je chování opice). Kúdela je blbej, že to takhle řešil, ale za to, že si britové u pánaboha nebo u koho kupují odpustky za svůj dávný rasismus, za to nemůže. Jinak to co udělal, bych nazval takovým klasickým českým rasovým šovinismem, nikoliv rasismem, ať už mu to s tou opicí třeba řekl (a věřím tomu, že ano). No další věc je, že se ještě do toho začíná montovat dement z Hradu, ale to už je zas další věc.....

    • Kamenovic16.4.2021 13:10reagovat

     1. Kopal do Kuchty, to se může

     2. to byl Zungu, ne Kamara

     • Tyrrael16.4.2021 13:15reagovat

      A nekopli do něj jen balon?Úsměv

      • Kamenovic16.4.2021 13:16reagovat

       Tak Goldson mu docela dal masáž kolíkama, Zungu jen balonem.

       • Tyrrael16.4.2021 13:38reagovat

        Aha, díky kámo. 😁

    • pubi16.4.2021 13:40reagovat

     ”za to, že si britové u pánaboha nebo u koho kupují odpustky za svůj dávný rasismus, za to nemůže”

     Tyhle blbosti mě vždycky dokážou pobavit. 😂 Názor na současný vnímání rasismu může mít jakejkoliv, ale při vší úctě ani ty, ani Slavia nejste ti, co s tím něco můžou udělat. Kúdela je vopice a tím to hasne. Jaryn holt narazil na to, že Slavia neni střed světa, nečekaně..

    • maserkovi16.4.2021 18:19reagovat

     Jak se do toho montuje Zeman? Jako že se zastal českého hráče a navíc měl naprostou pravdu? Nebo máš prostě jenom mindráček že toho má v hlavě třikrát víc než ty?

     • Tyrrael16.4.2021 18:38reagovat

      Tak Zeman v hlavě nemá už skoro nic.

      • 13goat16.4.2021 19:13reagovat

       Tak nikdo jsme mu rozbor hlavy asi nedělali, ale tipnul bych si, že to je přesně naopak. Zeman je pořád kvalitní, byť oldschoolovej politik, věku navzdory. Když to srovnam s těmi dnešními představiteli typu ... nebudu jmenovat, protože prakticky jakejkoliv předseda jakýkoliv parlamentní strany je totální plytkej beznázorovej slizkej kretén a jedinej, kterej v mých očích kretén neni (byť je z nich nejsližštější) a kterej vyhraje volby, tak bohužel zastává totálně nechutný levičácký názory a úplně se děsim toho, co v příštích letech přijde od frajerů, který jsou mladý, maj drive, chuť, podporu spousty lidí a ještě ke všemu u korýtka nikdy nebyli. Čekam těžký roky.

       • Masovec16.4.2021 21:30reagovat

        Politiku z toho dela cinska vazba na seshita a je to daleko vetsi ostuda. Kvalitne to shrnul Bosak v Interview CT24. Kudela je picus a uz to i sam vi. Tresty a jejich nevysvetleni jsou vysmech. UEFA nas ma za vychodni evropu, kam i vzhledem k nasemu stavu FACR patrime. A vypada to, ze za kratko i politicky.

        • Laduk17.4.2021 9:06reagovat

         Bosák jako zastánce klečení je podle mě hajzl. Sparta bude ochotně klečet?

         • Masovec17.4.2021 9:46reagovat

          O tom tam není ani slovo. Pošli odkaz kde Bosák schvaluje poklek. Proč by to měla dělat Sparta? Klekal Kanga a je to jeho věc, Sparta s tím nemá nic společného.

          • Laduk17.4.2021 9:48reagovat

           utkání naší repre ve skocku

           • Masovec17.4.2021 10:27reagovat

            Kouknu znovu, dik

            Ja jen reagoval na toto: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095426857-interview-ct24/221411058040416

           • Masovec17.4.2021 11:03reagovat

            Nic tam Bosak neschvaluje.

            https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/12430918616-liga-narodu-uefa/220471291123307-skotsko-cesko

            • Laduk17.4.2021 11:21reagovat

             máš pravdu, dík za odkaz, pardon

     • honsan16.4.2021 19:18reagovat

      Tak Zeman (stejně tak Klaus) není blbej, ale je to hrozná svině a nezlob se na mě, ale pokud mu někdo dlouhodobě žere ty jeho kecy pro blbce (rozuměj jeho voliče), tak to hlavně něco vypovídá o něm. A že je polovina lidí podprůměrně inteligentní, to je prostě fakt. Takže loutkovodiči prosťáčků, jako Zeman a Klaus, vždycky budou mít velké stádečko oveček. A opravdu k tomu nepotřebujou velkou inteligenci, ale hlavně silnej žaludek lidem neustále servírovat, co chtěj slyšet.

  • majtin17.4.2021 11:18reagovat

   Za blbost by se měla platit přiměřená cena. Což 10 zápasů rozhodně není.

 • Arsenal

  BradCox15.4.2021 23:34reagovat

  Ten by dostal od Jablonce čtyřku! Ti seshiti jsou kopyta poslal bych jim tam Hanyho, Lisaka a Trávu, at se aspoň naučí hrát šipky, když jim ten fotbalek nejde.

  • Chabix15.4.2021 23:53reagovat

   Dnes Arsenal ukázal velkou kvalitu a potom jejich presinku, co tam občas předváděli, by Jablonec jen odkopával. Mě by jen zajímalo jak by se popasoval s jejich hřištěm. Přece jen tyhle top kluby s technickými hráči soupeře na oraništi nepotkají.

   • BradCox16.4.2021 0:34reagovat

    To se bohužel nedozvíme, protože skutečně kvalitní kluby, jako je Jablonec Arsenal na cestě do semifinále nepotkal, kromě Benficy teda :)

 • Kudela

  Tazmen15.4.2021 23:14reagovat

  Když už doprdele všichni pochopí, že Kudela dostal minimální trest a přestanou se divit tak velkýmu trestu.. Vztek

  • Brian Pricke15.4.2021 23:25reagovat

   Možná, MOŽNÁ lidi nesouhlasí s tou ”právní” kvalifikací. Ale jen možná.

  • Jereacs16.4.2021 0:22reagovat

   Tak ono je fakt, že Kudela je první hráč co dostal 10 v minulosti to bylo na 3-4 zápasy a mohli si to odsedět v lize. Takhle dostal 10 na mezinárodní zápasy. Ale je fakt , že to dostal na spodní hranici.

  • waaw16.4.2021 0:42reagovat

   Kdyby existoval dukaz, ze to rekl, pak anoˇ Takhle je to parodie na pravo. Pokud zazaluje UEFA u civilniho soudu tak musi vyhrat

   • 13goat16.4.2021 7:29reagovat

    Nemusí vyhrát a nevyhraje. Máš tady svědectví jedný opice, jak druhý řekl pravdu do očí. Kdyby měl to štěstí, že by kolem stál nějakej slávistickej vocas, pak by šanci měl. Takhle bohužel.

     

    BTW za 10 zápasů fakt může být rád, pravděpodobně i za ten posudek inspektora. To ho ochránilo od vyššího trestu. Představte si, že by to řekl v Premier League. Kecy o tom, jak je to tvrzení proti tvrzezní jsou bullshit, vzhledem k tomu, co jsem napsal nahoře a hlavně vzhledem k tomu, jaká byla reakce jich obou a oba očividně křičeli na rozhodčího totéž... jakože by se před zápasem domluvili, že když se nebude dařit a budou prohrávat, tak vymyslej historku o opici?

     

    Zajímalo by mi, jaká je atmosféra v kabině, jestli všichni ti Olayinkové, Deli, Simové a pod taky ctí presumpci neviny, nebo jestli ctí to, co je absolutně jasný.

     

    Prostě je Kúdela kretén, no. Ale zas se nebál říct pravdu. Skvělá kauza, btw.

    • maybe66616.4.2021 7:37reagovat

     hned vedle stáli hned 2 čínští černoušci. a za celou dobu ani jeden neřekl nic ve smylu toho, źe je v tom Kedel nevinně.

     • 13goat16.4.2021 7:47reagovat

      https://www.youtube.com/watch?v=8Zu96wQy8Gs

       

      Přímo v momentě, kdy Kedel mluví, říkal Deli něco Simovi. Neslyšel to imho ani jeden.

       

    • captain_obvious16.4.2021 7:58reagovat

     Jakou přesně pravdu mu řekl do očí?

     • 13goat16.4.2021 8:09reagovat

      To, co je úplně obvious? Že je fucking monkey? (cituju)

      • captain_obvious16.4.2021 8:13reagovat

       Aha

    • hombre16.4.2021 8:26reagovat

     Tak Kúdela je debil. Úplně posral zápas na Rangers. Chápu, že hráči Rangers hráli jak hovada a provokovali, ale měl si uvědomit, že se svět otáčí na druhou stranu. Kór v Anglii. Rasismus naruby.

     A jeho blbá poznámka může úplně rozbít soudržnost Slávie. Může tam hodit vidle a černí kluci si můžou myslet, že spoluhráči je mají za opice. Třeba to stálo za včerejším výkonem Slávie a to nechci nijak snižovat výkon Arsenalu. Uvidíme...

     • Sheva16.4.2021 8:49reagovat

      Nejen spoluhráči, ale i fanoušci viz ten jejich transparent

     • waaw16.4.2021 8:56reagovat

      Nejak jsem si nevsiml, ze by Slavia v zapase s nami vykazovala nejake znamky vnitrniho rozkladu

      • hombre16.4.2021 9:07reagovat

       Tak já psal o Arsenalu Smích a ten rozklad může být postupný. Nemusí přijít hned. No a s námi zápas... my nehráli zrovna super Smích, no.

       A taky píšu - že to může rozbít soudržnost Slávie, že tam Kúdela mohl hodit vidle....

       • johnny116.4.2021 11:43reagovat

        Jako Kúdela si za to může sám, je to kokot, udělal ostudu celé republice. Ale zase bez důkazů někoho odsoudit a navíc co předvádí ten jeho arabášskej právník, to je vrchol debility. Já žil několik let v Anglii a nic podobnýho jsem tam nezažil, myslím, ve svém okolí, Skotsko je asi někde jinde, podle mě jsou to ufňukaní ubožáci.

  • Sheva16.4.2021 8:27reagovat

   Dostal minimální trest, ale aby dostal ten trest, tak to musí být prokázané což mi tohle moc nepřijde. Ten důkaz, jestli ho vůbec UEFA dá, bude něco jako že to slyšeli ti dva, takže tam je jeden svědek, nic víc nemají.

   Za sebe si myslím, že mu to řek, co mě na téhle kauze zaujalo víc, tak jsou tresty pro ty dva černochy, které Skoti považují za přísné. Tak ty vole někomu skoro ukopneš palici a trest na 4 zápasy ti přijde přísnej. A myslím, že o tohle v celé té kauze Kúdely jde, klasické vrtěti psem

   • Kamenovic16.4.2021 8:34reagovat

    Jeden svědek samozřejmě stačí že jo...

    • Sheva16.4.2021 8:47reagovat

     Jim asi jo, žádnej jinej přesvědčivej důkaz mít nemůžou

     • Tyrrael16.4.2021 9:12reagovat

      Ale i na základě nepřímých důkazů lze vynést trest.

      • Sheva16.4.2021 10:20reagovat

       No a tím nepřímým důkazem bude to, že to tvrdí dva hráči, že to ten Kúdela řek

       • waaw16.4.2021 10:27reagovat

        Ano, ale normalni soud by zvazoval, zda je svedectvi nezavisle, duveryhodne a zda svedek ma k postizenemu jejaky vztah (spoluhrac) a zda se tam nepromitly emoce z nezvladnute prohry a touha uskodit

        • Sheva16.4.2021 10:55reagovat

         Však si přečti co píšu v tomto vlákně výše, nejsme ve při. Podle mě prostě rozhodli na základě toho, že to zahlásili ti dva a protože se UEFA nikomu nemusí zpovídat a protože UEFA chce ukázat jak bojuje proti rasismu, tak pravda nikoho nezajímá a už vůbec ne právní rámec celé té věci.

         Mimochodem jestli je tam stejný právní systém jako v Anglii viz případ Makar (tuším, že se tak jmenoval ten Čech, kterého umlátili řetězem) kdy rozhoduje nějaká porota z lidu, tak se může bát Kúdela i tohohle

  • majtin16.4.2021 8:50reagovat

   Ano, deset zápasů za prokázaný rasismus je spodní minimum. Ale problém je ten, že mu ten rasismus nebyl prokázaný. Vztek

    

   • waaw16.4.2021 8:55reagovat

    Presne, prave proto pisu, ze u obecneho soudu by musel uspet, takze bych mu navrhoval zvazit zalobu na UEFA, ktera ho nezakonne pripravila o praci a o bonusy za pohary.

    • 13goat16.4.2021 13:59reagovat

     Ten rasismus mu, vážení chlapci, byl prokázaný. Presne, prave proto pisu, ze u obecneho soudu by v zivote neuspel, takze bych mu navrhoval zvazit kvalitniho pravnika at ho ve Skotsku nezavrou.

     • waaw16.4.2021 16:11reagovat

      Takze kdyz reknu, ze mi volal predseda UEFA a rasisticky mne urazel a muj kamard rekne, ze to taky slysel, tak ho zavrou?

      • 13goat16.4.2021 16:37reagovat

       Volat ti versus přijít k tobě a pošeptat ti do ucha je rozdíl.

       • waaw16.4.2021 19:36reagovat

        A ten dukaz popsal vysetrovatel zde:

        Inspektor UEFA uzavřel, že vzhledem k tomu, že neexistují přesvědčivé důkazy ke stanovení obsahu poznámky Kúdely, není podepsaný inspektor schopen potvrdit nebo vyvrátit popis události Kamarou nebo Zunguem,“

        • Masovec16.4.2021 21:46reagovat

         Civilni soud se drzi presumpce neviny. Tam mu to musi prokazat. Jestli bude odsouzenej, budes vedet proc. UEFA je banda debilu a i tak neocekavam vysvetleni pred koncem civilniho procesu. A zrejme nyni neni ani zadouci. Ted si predstav, ze mu to prokazou. To se pak kabine vsichni ti Traore, Oscar, Bah, Olayinka, Deli, Sima a spol. poserou. A pristi sezonu dusledky vseho, dle meho, pociti cesky tymy v poharech.

 • No

  Shaemi15.4.2021 22:56reagovat

  Škoda, 0:5 by bylo hezčí. Snad Řehák vytahuje kapesníček a Houštecký bude běhat po tribune...

  • victorlima15.4.2021 23:05reagovat

   Krásný fotbalový večer.

   • Elysir15.4.2021 23:15reagovat

    Málokdy se stane, že by mi radost místo Sparty udělala Sla..... teda Arsenal SmíchSmíchSmíchSmích

   • johnny116.4.2021 11:47reagovat

    +1

  • Tyrrael16.4.2021 6:38reagovat

   Německo má Schalke 04. my máme Slavia 04 SmíchSmíchSmích

 • Good night red white

  Masovec15.4.2021 22:55reagovat

  Smích

81258 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha