Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • DMK vs Plavšič

  AlaMierda25.12.2020 18:21reagovat

  Diskuse zda ten nebo onen je krásná ukázka toho jak to ve Spartě vypadá.

   

  My máme mít další dva hráče typově jako jsou oni (tzn schopní hrát 1 na 1 v rychlosti a s podobnou technikou) a řešit kdo z těch čtyřech má hrát od začátku a kdo jít do zápasu z lavičky a oživit hru.

   

  Místo toho máme rozestavění ve kterých eliminujeme jejich hlavní přednosti. Rozestavění na které stejně nemáme vhodné hráče. Ale to nemáme ani na rozestavění 4-5-1.

   

  Chceme hrát na tři vzadu. Ok mě by se ale líbilo třeba 3-4-3, ale to je rozestavění ve kterém nemůže hrát většinu zápasů Dočkal a nemáme na to ani výběr do útoku a je třeba mít dva hodně dominantní středáky (L.Krejčí+Souček -možná v budoucnu). O halfbecích snad mluvit nemusím.

   

  Sparta prostě nemá tým snad na žádné vhodné rozestavění a to je opravdu unikát. A jedny z mála kvalitních hráčů ještě zkušeně zabijíme a chceme aby byli stejní alibisté jako většina kádru. Vůbec bych se nedivil, kdyby oba odešli do klubu co ví co chce a který funguje.

   

  • kanonMates8825.12.2020 18:53reagovat

   Možná půjdu proti proudu, chápu, že populární je hate na Rosického a vychvalování cizinců, co tu zbyli, ale pro mě je sice DMK kvalitní fotbalista, ale se strašně omezeným využitím, já ho vlastně vidím pouze v útoku nebo na podhrotu, a to ještě proti určitým soupeřům, DMK je výborný technik, první dotek s míčem, zrychlení, dynamika a zakončení, nicméně defenzivní činnost je prachbídná, stejně jako napadání, agilita, fyzická kondice, agresivita, síla, hlavička..., což je prostě v naší lize problém... Pokud hraje DMK na kraji, musí za ním být velmi defenzivní bek, protože on naprosto nebrání, čímž ovšem chybí podpora na kraji vpředu a celá strana tím trpí... Takového defenzivního beka ale nemáme, jak Vindheim, tak Sáček pak prostě bez podpory DMK hoří dozadu a nemají takovou kvalitu dopředu... A i v útoku je využití DMK omezené, protože neudrží míč a fyzické souboje jsou pro něho taky problém, on potřebuje otevřenou obranu a míče do běhu, do prostoru, což ale u nás v lize hrajeme minimálně, do bloku herně typologicky vhodný není, kór ve spojení s Julišem, možná s někým jako je Kozák, nebo by byl Krmenčík... A ano, když jdeme do vedení, týmy to otevřou, to je pak vynikající, ale v kolika zápasech to tak je? A aby tady střídal v 75 minutě jako žolík, takový hráč, není to málo?

   • Chabix25.12.2020 19:01reagovat

    Když se budeme divat na hru tak, že potřebujeme ubránit soupeře a ne na to, aby se soupeř soustředil na to ubránit nás, tak v tom případě není pro nás dost dobrý. Podle mě to chce změnit myšlení. Tohle je hráč, ktery od různých Ben Chaimů má krom fotbalového umu i dobrý charakter a stojí za to bojovat, aby takoví hráči u nás hráli.

   • maybe66625.12.2020 19:04reagovat

    všiml sis v Plzni opěvovaného Simy ? Jesli číňanům něco hořelo byla to jeho strana protože dozadu na to prdí z vysoka a zůstává tam sám bek. A nikdy na to Trpiš neřekl ani slovo. Pokud budeme hráče nutit jezdit po celém hřišti dopředu a dozadu tak oslabime jejich přednost, čili nebezpečí v útoku. Protožeto nedá ani terminátor. Hràč, kterej sprintoval naplno dozadu 2x je pro tu chvíli neškodnej dopředu. A třeba neudělá nadějnej brejk. Pomáhat ano, někde na půlce hřiště zvdvojovat, nebo se stáhnout dozadu, když soupeř tlačí. Ale vysilovat sprinty přes celé hřiště dozadu rychlého dopředu nebezpečnébo hráče je podle mě kontraproduktivní.

    • kanonMates8825.12.2020 19:13reagovat

     Nesouhlasím, dneska i útočník by měl být schopen se vrátit s hráčem třeba až do vlastního vápna, pokud je to potřeba a máš pravdu, tvým způsobem bráníme my, neboli Juliš, DMK, Dočkal po ztrátě míče vyklusávají kolem kruhu, no a když se podívám na počet inkasovaných branek na podzim, docela chápu, proč jsme asi 12. nejhorší... Ano, dopředu nám to hlavně v začátku sezony šlo, ale jakmile opadla produktivita, byly z toho ztráta za ztrátou... Ano, DMK je dobrý fotbalista dopředu do volnější obrany, to bych se nebál říct, že je i výjimečný a top 3 v lize, ale opět se ptám, kolikrát a proti komu vůbec takové situace nastávají? A další problém je jeho fyzička, první poločasy ok, ale v druhém odpadá, hráč na 45 minut, to je taky jeho další charakteristika

     • AlaMierda25.12.2020 19:24reagovat

      Ano měl být schopen, ale hlavně by měl být schopen střílet branky . Viděl si někdy top ofenzivní hráče ať křídla nebo útočníky nějak dobře bránit? Každý kvalitní trenér se snaží využít jejich přednosti a ne je utlumit na úkor jejich slabin.

     • Chabix25.12.2020 19:27reagovat

      Fotbal už sleduju dlouho a viděl jsem toho hodně. Stejně tak jsem toho slyšel hodně. Celý tým útoči, celý tým braní. Tohle klišé jsem slyšel už tolikrat. Ale realita je taková, že se hra týmu uzpůsobuje tomu, kdo ma jaké přednosti a slabiny. Už od erudovanych odoborníků např od Hřebika jsem slyšel jak se Messi zapojuje do branění a podobně kecy. Samozrejmě dnes uz na to viditelně kašle, ale nebranil ani dřív. Ono to má i logiku, že se vsichni nevrací. Jakmile se ziska míč, je potřeba ho okamžitě poslat na nějakého volneho hráce. Může tak vzniknout protiutok, nebo se získá kontrola nad hrou. Ale když se všichni jak jeden muž vrátí k vlastnímu vápnu, tak ten hráč nerozehraje ale odkopne = ztráta, tlak, přetižená obrana. Ve výsledku je to na samotným hrači, aby se během hry rozhodli, zda má smysl se vrátit , nebo pošetřit energii a zůstat na nějakým prostoru pro případnou rozehru.

   • AlaMierda25.12.2020 19:06reagovat

    tvl a co teda chceme od ofenzivních hráčů a křídel? Aby využívali svých předností a byli nebezpeční pro obranu soupeře, nebo aby hráli alibisticky, do ničeho e nepouštěli a soustředili se hlavně na bránění? Co je to za kokotinu chtít po hráči aby se během hry soustředil na svoji slabinu a eliminoval tak hlavně své přednosti? Čeká liga je specifická tak maximálně svojí připosraností. k těm cizincům, kolik hráčů individuálně vybavených se schopností hrát v rychlosti máme českých ? Ohánět se ještě hate Rosického je fakt úsměvný, on za to snad nese zodpovědnost nebo ne ?

    • kanonMates8825.12.2020 19:16reagovat

     Takový hráč ale nemůže hrát na kraji proti brejkovému týmu, protože pak ta strana hoří, zároveň nemůže hrát proti uzavřené obraně co zmenšuje hřiště, co do nás jde se 110% agresivitou... Kolik takových zápasu v lize je?

     • AlaMierda25.12.2020 19:18reagovat

      Ale může. Musíš mít kvalitní obranu, kvalitního beka a kvalitní střed zálohy co dobře čte hru a má tam hráče schopnýho tyhle díry ucpat. Navíc DMK do plných umí velice dobře, protože je schopen svou rychlostí a technikou trhat obranu.

      • kanonMates8825.12.2020 19:23reagovat

       Pokud má podporu, ale tu nedostane, protože obránce s DMK musí hrát hodně odzadu... A co si budeme povídat, je i hodně labilní, pokud ho někdo nakope, začne se ztrácet, samozřejmě by to rozhodčí neměl dopustit a technické hráče chránit, ale prostě hrajeme českou ligu a vždycky budeme a čím dřív to pochopíme, tím dřív se můžeme vrátit na vrchol... Česká liga potřebuje cizince jako byl Kweuke, Bony, Kucka, Kanga... Ale DMK má opravdu hodně omezené využití

       • AlaMierda25.12.2020 19:26reagovat

        Spíše Sparta neumí využít plně předností DMK a ty do ofenzivy opravdu omezené nejsou.

    • kanonMates8825.12.2020 19:18reagovat

     Pokud by nehrál Juliš a útok by byl Hlozek-DMK, proč ne, ale dal by DMK 15 branek? Třeba jo, ale ofenzivní trio DMK Dočkal Juliš pro naši ligu je totální nesmysl...

     • AlaMierda25.12.2020 19:21reagovat

      DMK by jich tolik nedal ,ale o to víc by jich připravil. Juliš je prostě mimo vápno opravdu špatný. I to trio by ti mohlo klidně hrát, ale znamenalo by ot mít kvalitní obránce a střed zálohy

      • kanonMates8825.12.2020 19:24reagovat

       Dobře, ok, v Man City by byl top, ale tam není a v české lize vždycky budeš mít buď defenzivního beka, nebo ofenzivního, hráče jako Kadeřábek tu neudržíš déle jak rok...

  • captain_obvious25.12.2020 19:50reagovat

   Plavsicuv případný odchod by mi byl šumák, pro tým, který chce hrát o titul, není dostatečně dobrý. Karlsson by mě mrzel víc, ale upřímně, ten hráč je do naší logy naprosto nevhodný. Není žádná náhoda, že svoje nejlepší výkony v této sezóně podal v EL.

   • kanonMates8825.12.2020 19:52reagovat

    To bych podepsal, přesně Celtic s jeho obranou hrou byl tým, proti kterému je DMK neskutečně platný, ale pak přijedou Budějovice a...

    • AlaMierda25.12.2020 19:53reagovat

     a je nejlepší na hřišti.

     • kanonMates8825.12.2020 19:56reagovat

      A po jeho straně dostaneme 3 branky... Tak to prostě je, ano, ty klíčový chyby neudělal, ale celá pravá strana hořela...

      • AlaMierda25.12.2020 20:01reagovat

       co to povídáš ? Branky jsme dostali díky šílenýmu Hečovi a úděsné obranné hře našich stoperů a defenzivních hráčů.

    • Chabix25.12.2020 19:54reagovat

     Proti Budějovícím jsme měli obrovske množství šancí. Špatny příklad.

     • kanonMates8825.12.2020 19:59reagovat

      Naopak, je to ideální příklad, protože on jako ten co by měl být rozdílový hráč, dal jednu branku po teči a naopak po jeho straně vznikly tři branky Budějovic... Já se nepřu, že má svoje opravdu silné stránky, já namítám, že pro naši ligu má i opravdu hodně záporů a díky tomu je jeho užitek poměrně malý...

      • AlaMierda25.12.2020 20:03reagovat

       žádná teč při jeho brance nebyla.

   • AlaMierda25.12.2020 19:54reagovat

    pro tým, který chce hrát o titul, není dostatečně dobrých 80% hráčů co je ve Spartě a co jsou horší než Plavšič.

 • Jirka Jarošík do Celje

  vitamin25.12.2020 17:07reagovat

  Jsem na něj zvědavej. V Ustí měl super podzim s tím low cost kádrem co mu tam zbyl. Může z něj být zajímavej trenér

 • DMK

  Libbi25.12.2020 12:27reagovat

  O karlssona zájem ve Švédsku.. jestli ho pustíme, tak si fakt čím dál víc kopeme hrob

  • kopejtko25.12.2020 13:03reagovat

   Cizáky v kádru nepotřebujeme, Rudla Reiter bude dobrá náhrada.

   • pubi25.12.2020 13:15reagovat

    Rudy’s on Fire! To by byl vánoční zázrak 😍😂

    • Pochcana slama25.12.2020 13:28reagovat

     A co teprve Honza Vondra

  • Casper Hejter25.12.2020 13:10reagovat

   Otázka je, co chce on.

  • maybe66625.12.2020 13:43reagovat

   má tam ženu a dítě nedávno narozený. Pokud tam bude chtít jít a my mu to znemožníme, budeme tady mít nasranýho a demotivovaného hráče, kterej čeká na konec smlouvy jako na smilování. Takovej nám asi moc nepomůže...

   • waaw25.12.2020 14:05reagovat

    Cele to je o tom, jaka je rovnovaha mezi rodinou a spokojenosti s pozici v klubu. Je plno hracu, kteri jsou v cizine i s rodinou a ditetem. Rekl bych, ze kdyby hral pravidelne a mel by vyraznou roli v hernim systemu, pak bude hledat zpusoby, jak rodinnou situaci vyresit.

    • hombre25.12.2020 14:19reagovat

     Souhlas, ale u nás tuto roli nemá. A vedení ani nechce, aby tuto roli měl. Skalák ho nahradí. Pak vykopnout i Plavčíka, máme tu přece Ládínka a bude to super. Díky Tomáši, jsi super NeutrálníNeutrálníNeutrální.

     Proto je Slávie první a hraje na jaře EL a my tam kde jsme, doprdele...

     • Larrygo25.12.2020 14:47reagovat

      A jo, Skalák vlastně! A já už si chvilku říkal, že všechny nýmandy za zenitem už jsme si do kádru stáhli.

      • dominik2725.12.2020 15:43reagovat

       Nazývat Skaláka nýmandem mi přijde dost přes čáru.

       • Poldi25.12.2020 15:52reagovat

        Nojo, ale zase to vylepšil tím zenitem, takže dobrý.

       • hombre25.12.2020 16:29reagovat

        Tak Skalák není nýmand, ale nám by určitě nepomohl, je ještě horší než Ládínek.

        Hraje vůbec Skalák? Jestli ne, tak to je adept pro Spartu, sorry.

        • AlaMierda25.12.2020 18:27reagovat

         Nehraje. Mám další tipy Suchý, Petrák

       • Larrygo26.12.2020 17:33reagovat

        Od začátku sezony 2019-20 až do dnes, tedy poloviny sezóny 20-21 odehrál asi 600 minut.

        Čekám, že ho s velkou pompou brzy oznámíme a pak se budeme hrozně divit, že to není hráč ani ligového průměru.

     • pubi25.12.2020 15:49reagovat

      Plavšič by byl mega ztráta no. To co on může hrát i Šilhan. Čti běhat a pak 9/10 posrat.

      • hombre25.12.2020 15:56reagovat

       Já vím, ty ho nemáš rád Smích, ale beru to. Šilhan nevím, ale z dorostu (myslím zálohu) nemá na mužský fotbal zatím nikdo.

       Plavčík je plašan, ale nikoho lepšího prostě nemáme. Má některé super věci a některé příšerné. Proto je ve Spartě....

       • pubi25.12.2020 16:03reagovat

        Blbost, já ho mam rád, dokonce ho mam i na jednom z dresů. Chápu, že se na něj dívá líp než na Hanouska, ale výsledek je stejnej. Sympatie nic nemění na tom, že jenom běhá, je brutálně neefektivní, vymejšlí píčoviny a centr do vápna pošle 1 z 10 pokusů.

        • pubi25.12.2020 16:07reagovat

         Nehledě na to, že Plavšič z posledních dvou sezon je asi 20% Plavšiče z ME U21, než k nám přicházel, nebo z dob Stramaccioniho.

         • Chabix25.12.2020 18:25reagovat

          A ja to mám naopak. Mě se teď libí mnohem vic než za Stramaccioniho. A to srovnani s Hanouskem je taky dost mimo. Ale co, každý může mít svůj názor.

        • hombre25.12.2020 16:24reagovat

         Centr do vápna pošle 1 z 10 pokusů? Blbost, centrů tam posílá vcelku dost a dobrých, ale kdo by je tam asi proměnil? Ve vápně Julda a možná ještě i 2 další naší hráči a proti nim 6-7 hráčů soupeře.

         Jinak kdo za poslední asi 3 roky nějak obstojně centruje?

         • pubi25.12.2020 16:45reagovat

          Stačí se na ty zápasy podívat a nesoustredit se na ten jeden povedenej. Že hraje on místo DMK, to je na žalobu trenéra. Větší picovina byl uz jen Lord OsaRepre Kulhánek na úkor Mavuby.

          • hombre25.12.2020 17:44reagovat

           Počkej, my si nerozumíme. Hrát mají oba, jak Plavčík tak DMK. To že hraje jeden na úkor druhého je chyba trenéra.

           Na druhou stranu, já bych taky chtěl na místo Plavčíka o level lepšího hráče a s Karlssonem to myslím stejně. Že tu nejsou je chyba vedení. Ale na křídla momentálně nikoho lepšího nemáme. Jestli si někdo myslí, že to zachrání Ládínek, tak je mimo...

         • Chabix25.12.2020 18:31reagovat

          Z hračů Sparty maji dobrý centry jen Dočkal, Travník a Karlsson, věřim, ze i Krejči na tom nebude zle, ale zatim se moc neukazal. Plavšič je spíš průměr. Podobně je na tom Vindheim. No a pak je tu Hanousek, který dal za celé obdobi, co je ve Spartě, jen jeden dobrý centr.

          • AlaMierda25.12.2020 18:36reagovat

           Krejčí nikdy neuměl dát dobrý centr.Plavšič má velice kvalitní centry, které lítají do nebezpečných prostor. To, že spoluhráči nejsou schopní v tom vápně a v těch prostorech včas být není chyba Plavšiče.

           • Chabix25.12.2020 18:51reagovat

            Nechtěl jsem aby to vyzněla jako nějaka velká kritika, ale ty centry má slabsi než bych od křidel požadoval. Naopak mi prijde docela kreativni a kdyz zrovna nehamouní, tak volí i správna řešeni v kombinaci. Ja bych ho dal do středu zalohy. Ta jeho hbitost, mrstnost je presně to, co nám ve středu chybí. Udělal velky pokrok od doby, kdy k nám přestoupil. Tehdy ztrácel spoustu mičů a hrál dost naivně.

            • AlaMierda25.12.2020 19:08reagovat

             já to nebral jako nějakou kritiku. Jen mi přijde, že v tomhle se hodně lidí u Plavšiče plete.

  • Mates25.12.2020 14:15reagovat

   Nepočítám, že ho pustíme za nějaký drobný jako 1m euro, tudíž by pomalu aspiroval na rekordní transfer do švédský ligy a to nevím, jestli jsou schopný švédský kluby momentálně zaplatit.

  • Chabix25.12.2020 18:35reagovat

   Tohel mě bude hodně mrzet. Chápu ty rodinné důvody, ale zkousávat to budu dlouho. V lize takhle rychlý a šikovný křídelnik neběhá. Sima je typologicky jiný typ hrače.

   • AlaMierda25.12.2020 19:12reagovat

    ono je to v ruku v ruce i s tím, jak Sparta funguje, jak se vyvíjí. Ten hráč není blbej vidí, jak se tu mění trenéři, pokouší se různá nefungující rozestavění, kde nejde využít jeho největší přednosti apod..Pokud odejde a nepřijde rovnocenná náhrada, tak to bude zase úbytek kvality týmu.

    • Chabix25.12.2020 19:47reagovat

     Tak pochází ze systemu 343, kdy jsou ty křídla jestě útočnější nez při klasice 433/451. Ale myslim, že i s tím 352 se popasoval dobře. Prostě je to kvalitní fotbalista a takovým hráčům zas tolik neuškodí, když nehrají úplně svůj post. Já sem si ho v té dvojce vepředu dokázal představit s Hložkem. By se skvěle doplňovali.

     • AlaMierda25.12.2020 19:56reagovat

      jo s Hložkem jednoznačně, nebo i s hráčem doslova bijcem co by mu prodloužil míč nebo jen posunul do prostoru.

 • Season Review 91 a 93 komplet

  lightman124.12.2020 17:33reagovat

  Krásné vánoce a tady trocha historie. Oceni starší fans

  https://youtu.be/drfA4gUVgWw

   

  https://youtu.be/sdiO84x5uVE

   

  • petr13724.12.2020 18:45reagovat

   Nadhera, velky dikyÚsměv

  • K0F126.12.2020 8:45reagovat

   Hlavně sestřih z 91 je lahoda v příšerný defenzivní hře. :)

 • TR

  rabac24.12.2020 16:06reagovat

  Já vím, je zbytečné něco sem psát mnoho lidí sem píše hrozné nesmysly. Ale svalovat vinu na TR, že nepřivedl hráče větší kvality je nepoužívání mozku. TR má určitou částku kterou může za hráče dát a pokud vím nikdo se zde nenabídl, že mu tu částku zvětší, bez větších peněz nikdo do současné Sparty nepůjde , myslím hráče nad úroveň naší ligy a pokyn DK je jasný snížit náklady na hráče a dostat se do lepších čísel. Za současnou situaci kdy se Sparta stále točí v kruhu může hodně lidí, včetně chyb TR ale já si myslím, že kádr není špatný, jen s ním neumí nikdo pracovat a dostat z hráčů jejich maximum, tak jak to předvádí Trpišovský a dokud někdo takový nepřijde tak to bude stále podobné. Jinak mne dostalo prohlášení VK, že je vcelku s hrou a výkony spokojen no potěš...., bohužel nevidím nikoho kdo by Spartu postavil na nohy a dokázal s ní hrát koukatelný a úspěšný fotbal. Než se tak stane tak se musíme spokojit s tím co předvádíme již dlouho a to hodně let před TR ale tenkrát za to mohl Kotalík,Otava a když TR odejde tak to bude kdokoliv jiný na koho se bude nadávat protože hra bude pořád plus - minus stejná.

  • waaw24.12.2020 16:31reagovat

   Jsou Vanoce, tak nebudu rpsat, ze to je hrozna blbost

   • fandim24.12.2020 17:27reagovat

    at uz je to blbost nebo ne, tak zrovna tahlle reakce asi mohla pockat do zitra:) (svatky klidu a miru)

    VK uz v zivote par kadru videl, tak na to nahlizi verim realisticky.

    • Tashunka Witko25.12.2020 9:50reagovat

     Uvádět příspěvek drzým prohlášením, že tu hodně lidí píše hrozné nesmysly a pak vyplodit skutečný nesmysl, to si o takovou reakci přímo říká.

     • fandim25.12.2020 21:00reagovat

      nemyslim si, obzvlaste s tim vanocnim zaklinadlem:)

  • Lobrock24.12.2020 20:41reagovat

   Přesně. Šetříme. Hanousek, Trávník, Lischka za 90, šup sem s nima!

  • panta25.12.2020 0:59reagovat

   Pro začátek by stačilo, kdyby se nezbavoval nejlepších hráčů....

  • spartan125.12.2020 9:12reagovat

   Když sem podle tebe píšou lidi nesmysly, tak co je potom to, cos sem napsal ty? A k čemu tady ten tvůj TR je? Dělá jeden kopanec za druhým.

  • tatkaradicka25.12.2020 13:58reagovat

   Že jsou svátky, tak tě neposlu do prdele

 • Tuchel je volnej

  Casper Hejter24.12.2020 11:40reagovat

  Roso nejednej, skonči, a nech někoho, aby ho podepsal. Dík.

  • Tyrrael24.12.2020 11:52reagovat

   Strama II?

   • Casper Hejter24.12.2020 12:02reagovat

    Kéž by. To byl pan trenér.

    • Chabix24.12.2020 12:07reagovat

     Tuchel je pan trenér. Taky bych ho chtěl ale se Stramaccionim bych ho nesrovnával. To byl průměrný trenér, který by zapadl mezi české trenéry. Bohužel to byl i velmi špatný manažér.

     • Casper Hejter24.12.2020 12:09reagovat

      No pořád je o parník lepší manažer než Rosický a trenér než Rosického pokusy se Ščasným, Hapalem nebo Jílkem.

      • Chabix24.12.2020 12:11reagovat

       Právě že ne. Dobrýho manažerá nedélá bezhlavé nakupování. Dobrýho manažera děla, když za málo peněz dokáže délat velké véci. Rosický je lepši ať se ti to líbí nebo ne.

       • Casper Hejter24.12.2020 12:13reagovat

        Rosický má peněz stejně a dokázal úplný hovno, jen rozesrat Spartu pro příštího ředitele. Už aby byl pryč.

        • Chabix24.12.2020 12:14reagovat

         Pravě že nemá. Nenalhávej si to prosímtě.

        • Chabix24.12.2020 12:16reagovat

         Krom toho si mywlim, ze Ščasný je lepší manažer než Rosa se Stramaccionim dohromady. Jeho problém je, že chce trénovat.

         • Casper Hejter24.12.2020 12:22reagovat

          Ščasný jako manažer přišel jen proto, aby na první pohled nebylo vidět, že Strama končí, takovej bílej kůň, akorát že on věděl, proč to dělá a šel tomu naproti. Chtěl trénovat. Jinak je to akorát stejná špína jako Rosický, bezpáteřní arogantní zmrd, co mu nejde o Spartu.

          • Chabix24.12.2020 12:36reagovat

           Vytváříš si domněnky a na tom stavíš realitu. Tohle není dobrý postup.

           • Casper Hejter24.12.2020 12:40reagovat

            Každej, kdo není úplně debilní to ví. Takže tak.

       • thomasd8624.12.2020 12:15reagovat

        Jj, Travnik, Hanousek, Lischka to bylo fakt hodne muziky za malo penez..

        Uvez mi prosim takovy pripad?

        • Chabix24.12.2020 12:19reagovat

         To je fajn vytáhnout nepovedený prestupy. Co třeba Karlsson, Krejčí mladší, Hancko

         • captain_obvious24.12.2020 12:48reagovat

          Součka tady nikdo neznal. Dokonce převažující názor na fóru byl, že ho neschopný Rosický přivedl jen kvůli jménu. A je dobrej. Ale tady se nenosí, říct na Rosovu adresu cokoli pozitivního.

          • Chabix24.12.2020 13:17reagovat

           No ja třeba Rosu taky kritizuju ale že nejedu ve stylu vše spatně a dam argument, že tomu tak neni, tak se tu automaticky stávám obdivovatelem Rosy a už po mě chtějí abych psál ódy na Rosu. Zastávám se tu i Dočkala ale taky jsem tu psal, jak to hrát i bez něj. Svět vidím narozdil od jinych barevně a to se tu nesmí.

         • thomasd8624.12.2020 16:57reagovat

          My, se bavili o tom, ze nejsou prachy, tak jsem reagoval temahle trema, ze se za vyhodilo penez dost. Ano, nektery prestupy vysly, nektery ne, to je normalni

      • Chabix24.12.2020 12:13reagovat

       Za trenéra hovoří výsledky a herní projev. Jseš přesvědčený že za Strami to tak bylo?

       • thomasd8624.12.2020 12:18reagovat

        Tvl ty by, ses hodil do vedeni kamarade... Samej alibismus jak to Rosa dela dobre, za vse muze Strama... Fakt by ses hodil

        • Casper Hejter24.12.2020 12:18reagovat

         A Dočkal je maratonec... to nemá cenu Úsměv

        • Chabix24.12.2020 12:20reagovat

         Jistě Stramaccioni se pakoval všude. Ale můze za to vedeni ne on. Vy jste se kluci taky povedli.

         • Casper Hejter24.12.2020 12:24reagovat

          Snad s výjimkou Trpišovského v našem malém rybníčku a sira Alexe každý trenér dřív nebo později dostal padáka, co to je ty vole za argument? Smích Podle týhle logiky je Strama trenér jako Mourinho. A dokonce vedli oba stejný klub. Takže to platí 2x neasi...

          • Chabix24.12.2020 12:33reagovat

           Zahraniční trenéři jsou přeceňovaný. Vyrostli v tom prostředí, znají jazyky, mají k dispozici lepší materiál ale to z nich hned nedělá lepší trenéry. Jestli chceš pritahnout kvalitu ze zahraničí, tak ten výběr musíš udělat lépe a promyslet jaké mu daš další pravomoce. Stramaccioni dostal vsechno ale kvalitu na to neměl. To jsou fakta. Hledat výmluvy proc mu to nevyšli u nas je zbytečne. Razím heslo že kvalita se prosadi i kdyz ne třeba u nás. Stramaccionimu se dařilo jen s tim iranským týmem, který byl prvni i sezonu před ním. Navíc v Iranu se může trenér prosadit snáž, protože tam týmy nejsou na dobré taktické úrovni. Ale to už by bylo na dlouhou diskuzi.

           • Casper Hejter24.12.2020 12:35reagovat

            Strama velice úspěšně vedl Inter na pokraji krachu s týmem důchodců. Ale to se tady místním do krámu nehodí.

            • Chabix24.12.2020 12:42reagovat

             Ti duchodci byly velice kvlalitni hrači a i presto Inter dosahl sveho nejhorsiho postaveni v tabulce, proto Stramu odvolali. Ale jestli si myslis ze ti mládi vse vyhraje a stare hrace vyhazet, protože mu to kazili. Tak prosim mysli si to. Ale většina uspěšných manažerů si to nemyslí. Co se tyka Sparty, tak ta má mladý tým.

             • Casper Hejter24.12.2020 12:45reagovat

              Klasika, nemám argumenty, začnu něco podsouvat. Jsou Vánoce, tak tě nebudu urážet, ale tenhle styl diskuze odmítám.

              • Tyrrael24.12.2020 13:47reagovat

               Otázka je, jestli jsi schopen vnímat i jiný argument, který neodpovídá tvému vidění? Zatím to tak nevypadá a místo toho raději jen urážíš a schováváš se za prázdnými slovy.

               • rabac24.12.2020 16:09reagovat

                naprostý souhlas

               • Chabix24.12.2020 21:39reagovat

                Celá diskuze s Míšou vzešla z toho, že jsem odmitl dávat Stramaccioniho na stejnou uroveň s Tuchelem. Abych řekl pravdu, tak mě to i dost naštvalo. Tuchela jsem před lety uznávál natolik, že jsem četl odbornou literaturu o jeho filozifii fotbalu a herních schématech. Mam ho tudíž dost nastudovaného a dávat ho do příměru se Stramaccionim, který uspěl jen u mladeže (to třeba Jílek taky) mě dost popudilo. A špetky po nějakem větším jeho rukopisu neni. V Italii dost vyznával něco na způsob dej to křídlům a oni si už nějak poradí. To mi přijde málo.

                • Casper Hejter24.12.2020 22:02reagovat

                 No to je sice hezký, ale výsledek je, že tady reaguješ na něco, co jsem nenapsal a tedy jsi úplnej trumbera. Škoda. Ale v tomhle vlákně to není poprvé, tak to nepřekvapí.

                 • Chabix24.12.2020 22:26reagovat

                  Jo stejně jako ty, který ze mě v kazdě diskuzi dělá obdivovatele Rosickýho, nebo podle Thomased86 si myslim, že za vse může Strama. Zameťte si laskavě před svým prahem.

                   

                  Takže za mě abych to uzavřel. Rosický neumí vést tým, nema zkusenosti, je naivní, neni to dravec a neumi si zorganizovat lidi kolem sebe. Na druhou stranu je to člověk, ktery se hodi do poradenské funkce. Má nápady jak zlepšit práci s týmem, třeba Ben Asworth a jeho performance tým, nebo odhad na hráče a praci s nimi.

                   

                  Ke Stramaccionimu. Nemůže za vse a vymluvy na něj nesnáším. Ve Spartě se krom Hapala v poslednich letech objevili dobří trenéři na příměr naší ligy. Jilka a Stramaccioniho považuju z nich odborně nejvýše. Ale odbornost není všechno. Stramaccioni, jak jsem napsal, vyznává hru po křidlech. Taky přišli Ben Chaim a Biabiani. Od obou se mnohé čekalo a mnoho nás včetně mě extrémně zklamali. Ale vybral si je kdo? Vybral si je Strama. Je to jeho zodpovědnost.

                   

                   

                  • waaw25.12.2020 15:39reagovat

                   Kdybych mel vypichnout jednu vec, s kterou hluboce nesouhlasim, tak je to tvrzeni, ze Rosicky ma odhad na hrace. Zatim to neukazal

            • Schyzo24.12.2020 14:50reagovat

             K dobru bych mu připsal alespoň výhru v LM s juniory Interu, pokud se nepletu.

    • Tyrrael24.12.2020 13:49reagovat

     Fandil jsem mu, ale že by to byl pan trenér, tak to teda ne.

  • waaw24.12.2020 13:14reagovat

   Tuchela ne, on by si chtel z PSG privest nejake posily a na to tady nejsme zvedavy. Nebudeme se poustet do zadnejch vetsich akci

 • Ščasné a veselé

  Casper Hejter24.12.2020 9:05reagovat

  Spartě přeji v roce 2021 zase alespoň jednu trofej, nového sportovního ředitele, víc fanoušků jako jsem já a hlavně zdraví všem, protože toho jsme si asi poslední dobou přáli málo.

   

  Fanouškům Sparty přeju nového sportovního ředitele, protože bez té xenofobní kotvy se Sparta zase rozjede jako válec a čínský drak se rozbije po pár letech jako vše vyrobené v Číně a svět bude zase v pořádku.

   

  Zůstaňte i nadále negativní, tak jako jsem ze všeho kolem Sparty negativní já.

  • Funin24.12.2020 10:01reagovat

   dik a tobě taky

    

   hlavně zůstat negativní, to je v době covidu velmi důležité

  • waaw24.12.2020 11:02reagovat

   A ja bych za fanousky rad popral i spartanskym skautum pravym skautskym pozdravem: Bud pripraven!

   • waaw24.12.2020 11:02reagovat

    A az se naskytne prilezitost, budte aktivni!

 • Trpiš

  waaw23.12.2020 22:16reagovat

  Ted jsem cetl rozhovor s nim na isportu a tahle veta je dulezita:

  Největší síla trenéra je vytvořit si kádr a herní schéma a podle toho by se měl hodnotit.

  Nejak u nas to herni schema zatim nevidim......

   

  Jinak kdyz mluvi o Stanciovi, dela to na mne dojem, ze ho na dalku premlouva, aby zustal. Koho ze to uz delsi dobu chteji zvenku privest?

  • AlaMierda23.12.2020 22:20reagovat

   Alexandr Bah bude ten hráč ze zahraničí. Tvrdík asi před týdnem potvrdil, že v lize žádného extra hráče nevidí, tak se zaměří na zahraničí, a že kromě hotového hráče, chce přivést i mladé africké fotbalisty, protože s nimi umí Trpišovský pracovat.

   • kopyto24.12.2020 0:52reagovat

    Bah to nebude, protože se mu jednak daří natolik, že jeho cena raketově vzrostla a za druhý je to spíše ofenzivnější typ pravého záložníka a Slavia by šla sama proti sobě, kdyby Simovi tahala konkurenci takového kalibru, když tam bude určitě snaha vytěžit z hypu a po sezóně ho zpeněžit. Mluví se o Kacharabovi a ten mi přijde mnohem logičtější - stoper, což je pro Slavii zranitelná pozice, protože Hovorka je věčně zraněnej, obstál v Evropské lize, nadstandardní vztahy s Libercem.

  • kilovolt23.12.2020 22:33reagovat

   chce se mi brečet, když vidím jak jsme to se Stanciuem zašmouleli.......... a máme tu Dočkala.....

   • Casper Hejter23.12.2020 23:03reagovat

    Ono hlavně nebýt té píčoviny s Dočkalem, tak tu ta rumunská šlapka mohla normálně být a říkal bych mu Nico.

   • rimidalv23.12.2020 23:06reagovat

    Stanciu byl hráč pro jeden poločas !

    Ani ve Slavii nepodává stabilní výkony.

    S přihlédnutím na to, jak vehementně chtěl odejít

    za vyšším platem je škoda ukápnout slzu za to, že jsme mu po nevydařeném angažmá nenabídli opakovanou smlouvu.Smích

    • rimidalv23.12.2020 23:42reagovat

     Musím ještě dodat, že zarputile odsuzovaný

     Dočkal má podle vydaných statistik podzimu :

      

     1. místo gólových asistencí 6

     1. místo v počtu odehraných minut 1508

     3. místo vstřelených branek 4

     • waaw23.12.2020 23:56reagovat

      Ja tedy vidim 3 goly a 22. misto

       

      https://www.fortunaliga.cz/hrac/1630-borek-dockal

       

      Odehrane minuty ve Sparte fakt o nicem nevypovidaji

       

      • rimidalv24.12.2020 0:27reagovat

       Zmiňuji statistiku Sparty / ne celé ligy !!

       1 x evropská liga + 3 x liga.

       ODEHRANÉ MINUTY UKAZUJÍ NA PROSPĚŠNOST HRÁČE. hráče.

       Trenér volí podle svého pohledu ( ne podle fanoušků ) a podle daných možností výběru.

       (jediná možná alternativa - Karabec nebyla k dispozici )

     • pubi24.12.2020 0:01reagovat

      Odehraný minuty ukazují spíš nekompetentnost vedení a zdravotní problémy Karabce, než Dockalovy zásluhy.

 • Gula

  waaw23.12.2020 20:31reagovat

  Skonci nebo ne?

  • captain_obvious23.12.2020 21:21reagovat

   Vypadá to, že to závisí na tom, jak vysoké odstupné má ve smlouvě. Asi nebude malé, kdyby bylo, už by tam podle mě dávno nebyl.

 • co ten Huf?

  kilovolt23.12.2020 20:17reagovat

  nechtělo by to ho vyzkoušet? hostování s obcí?

  • waaw23.12.2020 20:39reagovat

   Myslel si asi s ovci?

   • kilovolt23.12.2020 22:13reagovat

    a no jo furt....soustřed se na obsah....

    • waaw23.12.2020 22:18reagovat

     No dobra, jako sportovniho reditele bych ho vyzkousel

  • Libbi24.12.2020 1:06reagovat

   My už nemůžeme zkoušet... My potřebujeme okamžitou kvalitu !!!!!

79520 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha