Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Srovnání

  DaveACS28.10.2014 10:11reagovat

  Bičík vs. Kozáčik 1:1

   

  Vyrovnaný souboj, Kozáčik chytá za repre velmi dobře, Bičík drží v EL.

   

  Kadeřábek vs. Řezník 2:1

   

  Tady jasně vede Kadeř, bez dalšího zbytečného komentáře.

   

  Holek vs. Procházka 3:1

   

  Mario se vrátil do skvělé formy, do které má Procházka daleko.

   

  Brabec vs. Hejda 4:2

   

  Vyrovnaný souboj, Brábovi se teď zas tolik nedaří, Hejda se vedle Procházky chytnul, ale stejně to je v mých očích jen kopáč, což ale platí i pro Brábu Smích

   

  Costa vs. Hovado 4:3

   

  Hovado tady má navrch, bohužel.

   

  Vácha vs. Hořava 5:3

   

  Hořava je průměrák, kdežto Vašon se usadil i v základu repre, jasná záležitost.

   

  Matějovský vs. Hrošovský 6:3

   

  Ač v Hrošovským potenciál vidím, tak tlustý prase ještě nahradit plně nedokázal.

   

  Dočkal vs. Kolář 7:3

   

  Výborná střelecká forma jasně vyzní pro Bořka.

   

  Krejčí vs. Pilař 7:4

   

  Pilař má podle mě lepší formu.

   

  Konaté vs. Petržela 8:4

   

  Timmy se výborně chytnul.

   

  Lafata vs. Tecl 9:4

   

  Bez komentáře SmíchSmích

   

  sečteno podtrženo, Sparta musí vyhrát, ikdyby jsme Plzni přičetli body za Dášu, Berbra a Paclíka. Úsměv

  • Srovnání

   Peters28.10.2014 10:19reagovat

   Smích Suprový...

  • Srovnání

   Lucasso28.10.2014 10:24reagovat

   Já jsem hodně zvědavý na souboje Konaté vs Lžimba..

  • Srovnání

   Skleepy28.10.2014 10:45reagovat

   Hořava není průměrák a Procházka byl v sobotu nejlepší na place.

   • Srovnání

    DaveACS28.10.2014 10:49reagovat

    Na Horavu mám jiný názor a u Procházky jsem měl namysli, že na Maria v jeho forme nema ani nahodou :)

    • Srovnání

     Skleepy28.10.2014 13:10reagovat

     Tak hlavně hodnotíš hráče, který začínal z lavičky. V základu byl průměrák Vaněk.

     • Srovnání

      Kombinator28.10.2014 13:20reagovat

      Vaňka jsem si dokázal představit ve Spartě, když byl v Jablonci, v Plzni vypadá fakt jako průměrák a nechtěl bych ho. Hořava je zase děsně přeceňovanej, má skvělý vedení míče, ale tím jeho umění končí.

      • Srovnání

       Skleepy28.10.2014 13:58reagovat

       Mít tu Hořavu nebo Pospíšila místo Vacka, tak jsem šťastný jako blecha.

  • Srovnání

   Kombinator28.10.2014 11:32reagovat

   Furt slyším ze všech stran jakou to nemá Pilař formu, ale pokaždý, když ho vidím, tak předvede totální hovno. Chápu, že se snažíš být objektivní a taky přiznat nějakej kredit povodníkům a je fakt, že Pilař má svojí kvalitu, ale Krejčího bych za Pilaře rozhodně neměnil, on totiž Krejčí není platnej jen útočnou hrou, která opravdu není vždy úplně 100%, ale on je ohromně platnej i při presingu. Je prakticky neustále ve sprintu, kdy jednak nenechá obránce v klidu rozehrát, takže ti musí nakopávat, což pak sbíraj Mario s Brábou nebo se dokáže ve sprintu vrátit a odebrat balón. Navíc jeho celková aktivita s tou Pilařovou se nedá absolutně srovnávat, všichni tu sice nadávaj, že je Krejda neustále v ofsajdu, což je fakt, že si to nedokáže někdy fakt trestuhodně pohlídat, ale ono se na to dá podívat taky z druhý strany a to tak, že vlastně dělá prakticky neustále aktivní náběhy za obranu čímž zaměstnává obranu soupeře, pořád dává možnost hrát míče za obranu na něj a když mu to 2x-3 za zápas vyjde, tak z toho pak dost těžíme. Není moc zápasů, kdy by nebyl Krejčí pro obranu souepře vůbec nebezpečnej.

   • Srovnání

    DJDriver28.10.2014 12:36reagovat

    Ono nakonec proč by ho zrovna Vrba uprednostnil před skřítkem

  • Srovnání

   wasek2611@centrum.cz28.10.2014 15:54reagovat

   Bičík - Kozáčil 1-1

   Káďa - Řezník 2:1

   Mário - Procházka 3:1

   Brába - Hejda 3:2 (hejda mi bohužel přijde lepší)

   Costa - Lžimba 4:3 (nemyslim sm, že má limba nějakou fazonu, costa už se do toho dostává)

    

   Vácha - Hořava 5:3

   Matěj - Hroch 6:3

    

   Timi - Petržel 7:3

   Dočkal - Kolář 8:3

   Krejda - Pilař 9:4

    

   Lafata - Tecl 10:4

   • Srovnání

    Kombinator28.10.2014 17:07reagovat

    Hejda je možná lepší hlavičkář, ale na jeho otřesnou rozehrávku a hru nohama si stěžujou i Plzeňáci. Navíc si myslím, že v posledních zápasech se Kuba hodně rezehrál a hraje dobře a jistě. Hejda je podle mě průměrnej stoperskej kopáč, co to vzadu umlátí a odbrání, ale nadstavbu nedá žádnou. Ne že bych chtěl Brabce nějak vychvalovat, ale v součtu určitě není o nic horší než Hejda. Co se týká lháře a Costy, tak oba šli hodně dolů, lhář bych řekl že už minul svoje nejlepší léta a už to u něj bude jen horší a Costa šel až na totální výkonnostní dno z nějakýho nevysvětlitelnýho důvodu, každopádně Costa se v poslední době výrazně zvednul v obranný činnosti, ale pořád mu chybí lepší podpora útoku a jeho centry jsou fakt špatný. Podle mě i když je lhář na ústupu a nebezpečí od něj hrozí fakt jen výjimečně, tak je na tom pořád o něco líp než Costa, kterej se zatím drápe nahoru pozvolna.

 • Luhový ...

  Avhred27.10.2014 23:06reagovat

  Tak jsem si přečetl ten článek od Luhového a musím konstatovat, že ten chlap se asi definitivně pomátl na rozumu. Ve své stati většinou rekapituluje obecně známá fakta (privatizace atd.), nicméně počíná si velice neohrabaně a fušérsky. Na závěr nám nesouvisle na ostatním textu sdělí, že Křetínský je odstrašující příklad, a to celé uzavře Babišovou odpovědí na otázku z rozhovoru pro magazín Reflex.

  Podle mě má Luhový nějaké psychické problémy, které ho diskvalifikují od sepsání nějakého srozumitelného textu s jasnou pojivou linií, a protože si tenhle umíněný blázen nedokáže upřít svoji slabůstku poukazovat mediálně na různé nešvary rádoby šokující formou, výsledek jeho pisálkovského snažení bývá chaotická a naprosto nezáživná směsice potrefených úvah a bizarních dedukcí.

  • Luhový ...

   LukyACS27.10.2014 23:15reagovat

   No, on na začátku mluví o velké firmě, která zaměstnává tisíce lidí, pak mluví o období privatizace(25 let dozadu), posléze se dostává k financím ve fotbale(zase skočí 25 let dopředu), korupci, rittigovi, janouškovi a celé to zakončí babišem. Fakt nějak nechápu, jaká byla hlavní myšlenka. Neutrální

   Stydím se, že nepochopím ani Luhového článek, ale bohužel, je to tak...

   • Luhový ...

    Tashunka Witko28.10.2014 10:32reagovat

    Luky, netrap se.

    Kdyby španělský expert Luhový svou esej přednesl v TV, určitě by tam byl podtitulek - VÁŽENÍ DIVÁCI, CHYBA NENÍ NA VAŠEM PŘÍJÍMAČI. Podobně zmatený myšlenkový tok předvedl před cca 25 lety Milouš Jakeš a přispěl tak k pádu režimu. Možná si velmistr zmatených slov usmyslil, že když zabrousí do ekonomiky a politiky, vznikne z toho podobný paskvil a přispěje tím k fotbalové revoluci.

    Proto nám nastínil svůj pohled na fotbal ve světě kapitálu, čerpaje přitom z mouder politruků při PŠM v Dukle Praha.

     

    Nicméně jedno pozitivum jsem tam vystopoval. Úvaha ve třetím odstavci naznačuje, že už se možná našel dobrý člověk, který Milanovi poradil, aby se místo fotbalu věnoval raději kuličkám.

    Rozdělení pěti kuliček, nastíněné expertem by mohlo způsobit průlom v bankovním světě.

    Pokud tedy hledáš hlavní myšlenku, já jí spatřuji v tom, že doprava je třeba dát dvojnásobek kuliček než nahoru.

  • Luhový ...

   Roger Eschmann28.10.2014 1:51reagovat

   souhlas

  • Luhový ...

   Mário Vdolek28.10.2014 15:51reagovat

   Luhový se snaží jen pochopit, proč Křetínský sám není schopný očistit český fotbal. Jak sám napsal jinde: ”Nejsmutnější na všem je, že Křetínskému nikdo z fotbalu nechce pomoct. Mě to přijde, jako znásilňování 15-ti leté dívky všemi kolem až do doby než přestane dýchat. Všem je jedno, co bude potom.” Konec citace.

    

   Podle mě zkrátka Křetínský by se namočil do neuvěřitelný žumpy, kdyby do toho opravdu šlápnul a Sparta by to odnesla taky. Mělo by to mezinárodní dohru. Takže se to radši řeší v zákulisí ”nepsanými” pravidly.

 • Ještě jednou Slovan

  trakip27.10.2014 16:12reagovat

  Toto jsem napsal ČT, stížnost je v řešení

  ”Vážená ČT.

  V dnešním sportovním přenosu vaši pracovníci napadají fanoušky Sparty, že zavinili přerušení zápasu. Byl bych rád, abyste se v budoucnu zdrželi jakýkoliv závěrů k těmto podobným událostem. Fanoušci klubů tyto výtržnosti převážně nedělají, ale pouze ti, co nemají zájem o fotbal, ale chtějí se vybít. Tyto nelze mezi fanoušky počítat. Dle informace, kterou mám od účastníka zápasu, to bylo vyprovokováno soupeřem. Netvrdím, že je to pravda, ale první rána platí a ikdyž to bude třeba jinak, tak to zpět již nikdo nevrátí. Ta vaše Čuhelová je pěkné střevo. Těmito nepotvrzenými rozhovory pouze rozdmýchává mezi lidmi nenávist. Jestliže komentátoři říkají, že 10 sparťanů vniklo na hřiště, je třeba toto řádně vyšetřit a zjistit příčinu. Obecně to vypadá na hrubou chybu pořadatele.”

  • Ještě jednou Slovan

   standis27.10.2014 16:22reagovat

   Disciplinárka rozhodne ve čtvrtek

    

   Podstatné však bude, jak skandál posoudí UEFA. Její disciplinární komise dnes obvinila Slovan z nedostatečné pořadatelské služby, použití pyrotechniky a nedisciplinovanosti fanoušků. Sparta se zase bude zodpovídat z nepokojů mezi fanoušky, za pyrotechniku a vhazování předmětů na hrací plochu.

    

   Oba kluby se mohou do čtvrtka k obviněním vyjádřit, pak UEFA vynese verdikt.

    

   „Slovan nepochybně stihne nemalý trest za pořadatelskou službu. I pokud by rvačku vyprovokovali sparťanští fanoušci, tak za bezpečnost vždy odpovídá domácí klub a musí nést následky. Vidím to na kombinaci pokuty a uzavření stadiónu,” tuší český funkcionář Petr Fousek, který je delegátem UEFA.

    

   „Spartě s největší pravděpodobností hrozí jen pokuta,” dodává Fousek.

    

   Zdroj - sport.cz

  • Ještě jednou Slovan

   Shrekson27.10.2014 16:44reagovat

   Souhlas, nechápu proč něco ukazují. Fanoušci se perou? OK přerušit zápas všem nasazet tresty a odtáhnout je mimo stadion. Ve studiu můžou rozebírat cokoliv jiného než rvačky. Nepustil jsem si klub rváčů ale fotbal.

  • Ještě jednou Slovan

   kritik27.10.2014 16:48reagovat

   Na zápase jsem byl osobně.Začátek konfliktu byl vyprovokován několika zakuklenci Slovanu.Dál se nebudu vyjadřovat.

   • Ještě jednou Slovan

    Shrekson27.10.2014 16:53reagovat

    Mě vadí že to ukazují v TV, Čuhelova je blbka která se musí všech na to ptát..

    Maji udělat střih a kecat o fotbale prostě nedavat takovým lidem mediální prostor.

   • Ještě jednou Slovan

    Spytihnef27.10.2014 21:38reagovat

    Zajímalo by mě jak byl vyprovokován? Chtěl bych slyšet názor člověka, který tam byl. Dík

  • Ještě jednou Slovan

   Kombinator27.10.2014 18:15reagovat

   Je fakt, že komentátoři to házeli na Spartu, stejnětak média, i když zárodek všeho bylo provokování z druhý strany. Ale musím říct, že se komentátorům nedivím, to co jsem viděl za záběry, tak to bylo ze Sparťanský strany něco neuvěřitelně ubohýho, většinou tzv. cikánská férovka, kdy tři idioti s šálou Sparty stáli kolem jednoho týpka a toho mlátili dokud nezdrhnul a vrchol bylo, když se podobná scénka udála kousek vedle a tam nejdřív ten týpek dostal kopanec do hlavy, což ho sundalo a byl hodně otřesenej, že sotva seděl, do toho další pičus mu za chvilku dal statečně pěstí do hlavy a třetí hrdina posléze na něj mrštil sedačku, za další vteřinu přišel opět jeden z těch, co mu nařezali a zase ho ležícího nakopnul a následně ještě přispěchal další borec a začal ho ležícího mlátit. To byla fakt otřesná zbabělost, nechápu, jak je možný, že takový individua nejsou dávno ve vězení.

   • Ještě jednou Slovan

    Tashunka Witko27.10.2014 19:40reagovat

    Nechci se sparťanů zastávat, nicméně to co popisuješ, byla specialita fanoušků Slovanu (v tomto článku máš i ilustrační foto- poslední snímek- http://sport.aktuality.sk/c/176551/video-chuligani-sparty-desatrocia-nasilia-a-vytrznosti/). Ten chlapec v červené bundě je zachycen na několika rvačkách 5-7 na 1 a je to i jeden zk těch provokaterů, kteří to vyvolali.

     

    • Ještě jednou Slovan

     Ferry27.10.2014 21:11reagovat

     Ty woe,to je článek,jako by naši kluci opravdu žrali malý děti.SmíchSmíchSmích

     Mě je spíš jen líto,že těm provokatérům nedali pořádně do držky.Smutek

 • Magazín

  PohanACS27.10.2014 14:19reagovat

  Nečetl někdo včera ten spart’anský magazín ?Zajímalo by mě co tam Konate říkal o MM.Díky

  • Magazín

   Lobrock27.10.2014 14:26reagovat

   Že je z Marka nadšený. Jak je nepředvídatelný. Že by prý snad dokázal přihrát i na 200 metrů. Chválil ho za tu přihrávku Bořkovi v Brně, že to byl přesně ten příklad Markova umu. A že ze všech skvělých hráčů ve Spartě ho nejvíc zaujal právě Matěj, že to prej musí vidět každej (kromě Avrheda).

   • Magazín

    PohanACS27.10.2014 14:28reagovat

    Supr,díky

  • Magazín

   Standa Hejkal27.10.2014 14:37reagovat

   O Mediálních Mrdkách neříkal nic, ale moc hezky mluvil o Matějovi (MM8) Úsměv

 • Indián

  LukyACS27.10.2014 14:04reagovat

  Nemohl bys to přeložit jako minule? Nějak nepobírám, co se nám pan Luhový snaží říct. Přijde mi, že zase mluví o padesáti věcech.

  https://www.facebook.com/luhovymilan?fref=ts

  • Indián

   LukyACS27.10.2014 14:04reagovat

   teda http://mluhovy.com/komentare/kretinsky-jako-odstrasujici-priklad/

   • Indián

    Lobrock27.10.2014 14:32reagovat

    Zvláštní. Píše tam o jakýchsi kuličkách, ale spíš to vypadá, že má o kolečko víc. V Luhového hlavě se vyznat nelze. Přijde mi, jako by mu z jeho pokusu o myšlenku vypadlo několik odstavců.

  • Indián

   KAUDY27.10.2014 15:50reagovat

   Luhovýho naštval Svoboda se svým vyjádřením o dobrých rozhodčích v naší lize. Zřejmě si myslel, že Sparta zareaguje na Damkovou na zasedání ligového schromáždění trošku jinak.... Ono to samozřejmě tak lehce nepůjde jak si představuje Milan L. Berbr to má všude prolezlý, chce to čas.

 • SuperMario27.10.2014 12:49reagovat

  Nevíte někdo kdo jede dneska z Acka do Plzně s juniorkou?dik

  • KubiACS27.10.2014 12:59reagovat

   Kováč,Pamič,Mareček,Vacek a Přikryl

 • 2 vtipný Mádloviny

  peterpan2727.10.2014 12:46reagovat

  ”Dagmar Damková, předsedkyně komise rozhodčích, každopádně v dlouhé bezpenaltové sérii Slavie vidí náhodu, která se prostě stává. To bezesporu, vždyť zejména v českém fotbale není o některé zajímavé náhody nikdy nouze.”

  ”A trenér Hradce Bohuslav Pilný je mimochodem dalším ligovým koučem bez potřebné licence. To je hned vidět, jak si ten strahovský tlak na trenérské vzdělání berou všichni k srdci.

 • Už se těším, jak budou

  Tashunka Witko27.10.2014 10:54reagovat

  Timy s Káďou za týden prohánět u lajny prolhané hovado a jak frustrovaný Štětináč nebude stíhat a zmůže se tradičně jen na fauly (v Plzni ovšem netrestané).

  Plzeň může uspět jen v případě, že jí Berbr zařídí se svou mafií alespoň dvě penalty, jinak jsou bez šance, protože rozdíl v kvalitě je ve prospěch Sparty čím dál větší. Zápasy s Plzní pomalu ztrácejí náboj a přestávají se lišit od soubojů s jinými provinčními osídleními typu Hradec nebo Budějovice. Dostáváme se pomalu do role misionářů, přinášejících zaostalým a zakomplexovaným lokálním patriotům vyšší fotbalovou kulturu.

   

  Škoda, že už nehraje ten jejich tlouštík. Pěkně se na lavičce zakulacuje a když otevře hubu, vypadá jak ozubené kolo.

  • Už se těším, jak budou

   Boldrick27.10.2014 11:16reagovat

   Jestliže ho dobytčí obecenstvo vykvičí,tak pašík s noblesou natrachtí do arény a za povzbuzování : ”Pečínka,klobáska-co dřív sníst toť otázka?” ; se bude srdnatě prohánět na hřišti!!!

   • Už se těším, jak budou

    Dynamo27.10.2014 11:19reagovat

    Horváth by měl do konce podzimu hrát za Domažlice

  • Už se těším, jak budou

   Avhred27.10.2014 11:18reagovat

   Tlouštík se stal posilou třetiligové Jiskry Domažlice; vskutku monumentální závěr kariéry jedné plzeňské ”legendy” ...

   http://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/617150-horvath-nechce-jen-vysedavat-na-lavicce-na-vlastni-zadost-bude-hrat-za-tretiligove-domazlice.html

  • Už se těším, jak budou

   SFINGO27.10.2014 11:24reagovat

   ovárek se už uklízí do Domažlic. Ono na druhé straně, kde bude dřevák Řezník a uplakánek to taky nebude o moc lepší. Krejčí s Costou i kdyby skákali po jedné noze, tak jsou pořád rychlejší než Ŕezník, a uplakánek si za poslední zápasy přes Costu nekopl ani do míče.

 • Klagenfurt27.10.2014 8:06reagovat

  Tak Sparta je lepší než Plzeň pravil Jarolím. Na to že doma dostal od Plzně trojku a včera hrajou proti unavený Spartě a přesto si nejsou schopný přihrát na 5 metrů, to je odvážný vyjádření. Příští týden v Plzni jasná jednička. Sparta je unavená a navíc z Costy si bude dělat prdel půlka mančaftu Plzně.

  • Nuff27.10.2014 8:15reagovat

   trochu se bojím, abychom se v sobotu v plzni (pro tebe hackene - ”my” myslím SPARTA) dokázali namotivovat k dalšímu nudnému SL zápasu s bezvýznamným protivníkem, snad k tomu naši borci přistoupí zodpovědně

  • Raist27.10.2014 8:36reagovat

   Jj, z Plzně šel na Slovácku vyloženě strach. Těch střel na bránu, útočná akce jedna za druhou - celotýdenní příprava proti dopředu zaříznutému soupeři rozhodně nevyšla vniveč.

   • Klagenfurt27.10.2014 9:25reagovat

    Jj. Včera jsem se uplně leknul jak hrajete výborně, pomalejš už hrát snad nejde. Smích To samý v zápase proti Liberci, kde Vám rozhodčí musel písknout penaltu abyste vůbec vyhráli.

    • Avhred27.10.2014 9:50reagovat

     Ty sleduješ zápasy Sparty? Zvláštní, to mě by dívat se na ligový zápas Plzně nenapadlo, ale pravda, na západočeskou Barcelonu jsem koukal, když schytávala jeden ponižující debakl za druhým v LM; sledovat nestíhajícího obtloustlého Horvátha nebo vyděšeného Petrželu byla větší zábava než leckterá komedie s Pierre Richardem. Úsměv

 • Fortuna

  standis26.10.2014 21:37reagovat

  se zbláznila - favorizuje za týden Plzen proti Spartě 2,5:2,84.

  • Fortuna

   Zakopaljsemtchyni26.10.2014 21:39reagovat

   Hrajou doma tohle vždycky hraje určitou roli. Hrát doma Sparta tak je favorit zase ona. Nesázíš přece první den to by jsi mohl vědět. Navíc během týdne se ty kurzy ještě trochu pohnou.

   • Fortuna

    standis26.10.2014 21:42reagovat

    Na O2 je 1,48. Neflákneš na to baráček?Úsměv

    • Fortuna

     Avhred26.10.2014 21:46reagovat

     Smích

    • Fortuna

     Zakopaljsemtchyni26.10.2014 21:47reagovat

     Ne v klidu se podívám, ale včera jsem za stejný kurz fláknul Real-Barcelona padne 3 a více gólů to jsem pokládal poměrně za tutovku a taky to v pohodě vyšlo. Za poslední 2 roky mezi něma pokaždé padly minimálně 3 góly loni dokonce na Realu i 7.

     Ještě jsem uvažoval i Ronaldo dá gól za 1,8 to jsem ovšem nedal. Z hostů jsem koukal na Neymara za 2,9 taky jsem to nakonec nedal - ty střelce bych ovšem zase za tak moc nehrál. Zápas to byla jiná káva.

  • Fortuna

   Roger Eschmann26.10.2014 21:50reagovat

   Tady na fóru většina lidí rozumí sázení asi jako Láďa Hruška vaření. Musím přiznat, že jsem čekal trochu vyšší úroveň diskuze.

   • Fortuna

    standis26.10.2014 21:54reagovat

    Tak tu diskuzi nesmíš snižovat svýma příspěvkama.

    • Fortuna

     peterpan2726.10.2014 21:56reagovat

     Smích

    • Fortuna

     Roger Eschmann26.10.2014 21:57reagovat

     jaký je tvůj dlouhodobý yield v sázení?

     • Fortuna

      Avhred26.10.2014 22:04reagovat

      Yield ... Úsměv

      • Fortuna

       Roger Eschmann26.10.2014 22:06reagovat

       Tak v profi bettingu se používají anglický termíny, mnohé z nich nemají ani český ekvivalent nebo se prostě nepoužívají.

       • Fortuna

        Skleepy26.10.2014 22:08reagovat

        Zrovna pro ”betting” lze myslím bez potíží použít slovo ”sázení”. Smích

        • Fortuna

         Roger Eschmann26.10.2014 22:13reagovat

         ano, ale v prostředí uzavřených sázkařských fór se to příliš nepoužívá

       • Fortuna

        Avhred26.10.2014 22:09reagovat

        Profi betting ... Smích

        • Fortuna

         Roger Eschmann26.10.2014 22:17reagovat

         to je asi taková situace asi jako když se směje Babica Pohlreichovi, že místo slovo těstoviny používá slovo pasta, který se mnohem více používá v prostředí lepších restaurací...

         • Fortuna

          Avhred26.10.2014 22:31reagovat

          Tak to jsi mě dostal. Úsměv

          V lepších restauracích se klasicky používají italské názvy jako pappardelle, linguine, fettuccine, tagliatelle atd., atd.

          Ještě jsem neslyšel, aby se host zeptal číšníka, co to je lasagne alla bolognese, a on mu odvětil, že to je taková pasta s masem a sýrem. Úsměv

          Pohlreich slovo pasta užívá:

          a) zní to světácky

          b) rád a často používá anglické názvy pasta - těstoviny.

          • Fortuna

           Roger Eschmann26.10.2014 22:36reagovat

           být tebou, tak bych se snažil, co nejvíce pochytit zajímavé myšlenky s vysokou přidanou hodnotou, které tady prezentuji

           • Fortuna

            Avhred26.10.2014 22:41reagovat

            Já se snažím, seč to jde, ale když v každé větě uděláš gramatickou chybu, tak ten obsah prezentující tvé ”zajímavé myšlenky” nepůsobí moc důvěryhodně ...

            • Fortuna

             Roger Eschmann26.10.2014 22:51reagovat

             radši se zapoj do diskuze o výších overroundu na jednotlivých trzích

             • Fortuna

              Avhred26.10.2014 23:05reagovat

              Nevím, proč bych se zapojoval; nezajímá mě to. Místo toho si radši přečtu magazín o včelaření nebo se zasměju tajtrdlíkovi, co si snaží nahonit ego vkládáním rádoby chytrých příspěvků na sparťanské fórum. Smích

              Jinak už na mě padá dřímota, jdu to zalomit a doufám, že se mi bude zdát něco hezkého, třeba něco o výši overrundu nebo yieldu v profi bettingu. Smích

              • Fortuna

               Roger Eschmann26.10.2014 23:07reagovat

               lepší vysvětlení je, že tomu nerozumíš

  • Fortuna

   Roger Eschmann26.10.2014 22:50reagovat

   Pro ty koho to zajímá... fortuna má na zápas Plzeň-Sparta overround 107,5 %.

   • Fortuna

    Kombinator26.10.2014 22:57reagovat

    Jaký máš dlouhodobý yield v sázení?

    • Fortuna

     Roger Eschmann26.10.2014 23:06reagovat

     yield 4 % při 1,5xrolloveru za měsíc

     • Fortuna

      Avhred26.10.2014 23:10reagovat

      Smích

      • Fortuna

       Roger Eschmann26.10.2014 23:14reagovat

       tak já si myslím, že je to slušný výsledek

75697 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha