Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Polom

  LukyACS20.9.2014 16:52reagovat

  Opět neni ani na lavici. On je zraněnej?

  • Polom

   Dynamo20.9.2014 17:46reagovat

   prostě nemá výkonnost

   • Polom

    majtin20.9.2014 18:40reagovat

    Já to nechápu. Před cca dvěma roky hrál derby proti Slavii, byl nejlepší na hřišti, výkonost pak potvrdil i v dalších zápasech, pak odskákal tuším Hacken, ikdyž třeba Vácha proti němu podal horší výkon.

    • Polom

     majtin20.9.2014 18:41reagovat

     Dodám, že podle mě rozhodně netrpí ”Zemanovým hvězdným syndromem”, spíš naopak.

     • Polom

      spartas20.9.2014 19:01reagovat

      Protože Lavička rád vsází na staré hráče. Švejdík opakovaně podával katastrofální výkony a stejně hrál pořád. Proti tomu Polom byl odstřelen po Häckenu, přestože remíza nebyla zdaleka jeho vina. Připomíná mi to legendární duel s Příbramí, kterej zvoralo duo Brabec - Blažek, ale stopku jsme definitivně vystavili Folprechtovi a na dlouhý čas i Hejdovi s Krejčím.

      • Polom

       majtin20.9.2014 19:10reagovat

       Jj, ten zápas se nesmazatelně zapsal do sparťanské historie černým písmem jako Chovancův eliminační zápas.Smutek

 • Momentální situace je dost složitá

  Kombinator20.9.2014 16:39reagovat

  Každý musí vidět, že jako celek nám to prostě nefunguje. Minulý rok se podařilo něco nastartovat a měli jsme veleúspěšnou sezónu, jenomže problém je, že to co se podařilo nastartovat už je okoukaný a přečtený a Lavička se prostě s mužstvem nedokáže hnout dál a vylepšovat a inovovat herní systém a jen čeká, jestli stejná hra se stejnými hráči náhodou nebude fungovat stejně jako loni, jenomže když soupeř ví dopředu jak nastoupíme a kde se naši hráči budou pohybovat a jak se budou při různých situacích chovat a že když oddělí Lafatu od zálohy, tak jsme v hajzlu, tak je to pro něj opoznání jednodušší nám čelit. Plus je tady samozřejmě dalších x věcí ohledně Víťových rozhodnutí, který se tu už probírali mnohokrát. Navíc je poměrně očividný, že spolupráce Hřebík - Lavička není dobrá, jelikož se jejich představy o herním stylu Sparty a hráčích zřejmě velmi rozcházejí. Samozřejmě by nebylo dobrý, aby všechno viděli stejně, to by tam pak stačil jeden člověk, ale ten směr musí být stejný. Nesmí to být tak, že Hřebík chce stavět na mládí a Lavička naopak chce zkušenost. A když mám porovnávat to, co říká Hřebík a to co následně praktikuje Lavička, tak mi z toho vychází, že ta žába na prameni, kvůli který se nám to hroutí, je Víťa. Neříkám, že to Hřebík je génius, který se nikdy nemýlí, ale když se zamyslíte nad tím, co říká, tak prostě musíte dojít k tomu, že takhle má moderní fotbal fungovat, jde jen o to, aby byl někdo, kdo to dokáže mužstvu předat, Hřebík to nedokáže a Lavička očividně taky ne.

  Na druhou stranu chápu, že vedení se k žádýmu kroku zatím neodhodlalo a zřejmě v nejbližší době ani nedohodlá a to ze dvou důvodů. Jednak Víťa nemá zatím žádnou hrůzostrašnou sérii, která by vedení donutil okamžitě bez delšího rozmýšlení jednat dřív než bude pozdě a jednak před dvěma lety se nastartovalo něco jako koncepce a vyhozením Lavičky bychom zase začínali odznovu, což je určitě taky brzda nějakýho unáhlenýho rozhodnutí. Nicméně já jsem pro odvolání Víťi hned, jelikož z mýho pohledu to tuhle sezónu dřív nebo později stejně nastane a není nač čekat. Víťa se nezmění, to je snad jasný každýmu a bude se jen čekat, kdy se stane nějakej velkej delší průser, kterej nás třeba oddělí od špičky ligy. Navíc se domnívám, že nový trenér by měl před přestupním oknem chvíli s týmem pracovat a vést ho v ostrých zápasech, aby si mohl jasně vyhodnotit, kdo se mu hodí, kdo ne a kdo se prostě nedokáže přizpůsobit. Přípravný zápasy v pěším tempu řeknou trenérovi hovno, což bylo vidět třeba na Gilovi. V přípravě dobrej, pak přišly ostrý zápasy a nestačil a teď už je vnějaký prdeli. Jinak u mě je asi jednička Kotal, každopádně by rozhodně měl přijít trenér, co bude mít přirozenou autoritu, bez toho se tu na delší období trenér neprosadi.

  • Momentální situace je dost složitá

   standis20.9.2014 17:02reagovat

   Lavička před sezonou sám říkal, že si vyhodnotil minulou sezonu a hlavní důvod propadáku s Hackenem, že bylo zapracování nových hráčů a tak měl před sezonou požadavek, aby kádr zůstal zachován, což se mu splnilo. Vaclíka nepočítám, ten nemá na system hry vliv. Doplnění kádru nebylo tedy velké a u včech jmen jsem se divil, nejméně u Breznaníka. Je zcela evidentní, že do sestavení kádru mu Hřebík nemluví, respektive asi mluví, ale Lavička s Otavou ho mají na háku, takže hlavní zodpovědnost za letošní hru a výsledky jdou za Lavičkou. Já si myslím, že pokud nebude nějaký velký průser během 2 měsíců, tak to Lavička dokoučuje, ale pokud se nepostoupí do další fáze EL a nezlepší se hra, tak ho nahradí někdo jiný. Mně by se také líbil Kotal - to by byla dobrá dvojka s Hřebíkem a navíc jsou kamarádi. Další by se mně líbil Petržela, ale to budu ve výrazné menšině. Zaahraniční trener by asi byl nejlepší, ale tady je velký otazník, kdo by to byl. Gil - i na treninku musel Lavička vidět, že na to nemá, pokud ne, tak to je špatné. Angažování Pauscheka byl další úlet. Nikdo nepracuje bez chyb, ale vyjádření typu jako po Neapoli by si fakt měl odpustit.

   • Momentální situace je dost složitá

    kopejtko20.9.2014 17:59reagovat

    zajímavé spojení Kotal, Hřebík někdy v budoucnu až půjde Víťa na odpočinek bych si to uměl představit potažmo odeslat na odpočinek i Hřebíka a přivést Petrželu vidím tu konečně zajímavá jména

 • videopozvánka na drby

  jumbre2320.9.2014 16:16reagovat

  Derby pražských S přesně za týden!

  http://youtu.be/bTMgQUwB3QA

  • videopozvánka na drby

   jumbre2320.9.2014 16:17reagovat

   derby samozřejmě Smích

  • videopozvánka na drby

   Avhred20.9.2014 16:31reagovat

   Výhra 5:1 zajišťující na nabyté Letné titul ... Tohle derby bylo asi nejlepší, které jsem zažil, a utkvělo mi v paměti nejenom proto, že jsem se nedopatřením ocitl ve slávistickém sektoru. Úsměv

   http://www.youtube.com/watch?v=tLgCv61alSU

   Takové hle akce a přesné centry s dokonalým zakončením na dnešní Spartě uvidíme jen sporadicky ...

  • videopozvánka na drby

   Kombinator20.9.2014 17:21reagovat

   Skvělá práce. Hodně dobrá upoutávka na derby, možná nejlepší, co jsem viděl.

 • Kadlec

  Chrod20.9.2014 16:06reagovat

  Kadlec nehraje a Frankfurt vede na Schalke 2:0, to neni dobrý...

  • Kadlec

   Chrod20.9.2014 16:16reagovat

   i když jak se to vezme, nám by se docela hodil Smích

   • Kadlec

    forskinho20.9.2014 17:42reagovat

    Jsem jedinej kdo by ho neuvítal? Podle mě to teda není hráč, který by nás spasil.

  • Kadlec

   Kombinator20.9.2014 16:40reagovat

   A Bony v Anglii rudá do poločasu.

 • Lavička-ven !

  Zakopaljsemtchyni20.9.2014 15:11reagovat

  Prohra s Neapolí 3-1 a on je vlastně ještě spokojen.To jsme to dopracovali.Nakonec se budem chválit za to, že jsme soupeře trochu ohrozili a pozlobili.

  Přitom Neapol hrála ve vycházkovém tempu a s tímhle tempem by nemohli hrát ani proti poslednímu celku italské ligy, protože by to projeli.

  Naše hra je ustrašená a bez jakéhokoliv nápadu.To co stačí na naší ligu už zdaleka nestačí jinde tohle říkám pořád.Krejčí a další hráči pochvalujem si jejich rychlost v naší lize a přitom v Evropě je takhle rychlý pomalu celý mančaft a Ládikovy výpady vypadají někdy,až směšně,protože mu rychlostně každý stačí a tělem ho odzbrojí už úplně každý.

  Jen se potvrzují má slova, že nemůžeme hrát venku, když bráníme a hrajem na brejky v útoku s Lafatou.My jsme prakticky bez útoku, protože on je pomalý a jen občasné podržení míče někde na půlce prostě nestačí.Tohle stačí tak na naší ligu.

  V Neapoli jsme hráli prakticky bez útoku.Když už tam někdo měl být, tak někdo rychlý i Konaté by tam byl platnější než Lafata to by ho tam ovšem Lavička musel zkusit a mít na to koule.Jelikož posílat tam Bednáře to už jsem tam mohl jet na výlet i já.Za pár minut vyfasuje žlutou kartu a za jasný faul se ještě divil.Bednáře pustit někam ihned, protože i zadarmo je tenhle útočník drahý.

  Naše obrana chyby na chyby.Higuaín není žádný rychlík a Brabec proti němu vypadal jako žáček to bylo, až komické jak mu utekl na tak malém prostoru.

  Říkám to pořád naše liga je slabá jako čaj a to co stačí tady už zdaleka nestačí jinde.Není divu, že ti co odcházejí do zahraničí mají najednou velké problémy aby vůbec hráli a to často v průměrných, až podprůměrných mančaftech.Tady přitom patřili za hvězdy.Opět může někdo přijít s tvrzením, že naše liga jde nahoru.Letos v pohárech to bylo a je opravdu vidět.

  Neapoli stačil i průměrný výkon na to, aby v klidu kontrolovali hru, kdy vůbec nemuseli hrát nic zázračného.Druhý poločas jsme byli úplně neškodní a Víťa na to od lavičky kouká a kouká.

  • Lavička-ven !

   sergen20.9.2014 15:49reagovat

   souhlas se vším ještě bych doplnil,že ikdyž brabec vypadal vedle higuaina jak žáček tak brabec s kadeřábkem působili vedle kováče s costou jak zkušení mazáci hlavně pětatřicetiletý kováč vypadal jak rozklepaný dorostenec pro kterého to byl křest ohněm.

 • Dozat

  Standa Hejkal20.9.2014 14:25reagovat

  Existuje v Evropě nebo vůbec na světě tým, respektive klub, který vlastní člověk, který fotbalu nerozumí, řídí ho komentátor, generálním manažerem je stavební inženýr a trenér Mr. Pokora, všichni stejné národnosti? Opravdu není možné chtít se vymanit ze zastaralé trenérské školy, která do ligy dodává dinosaury jako Cipro, Tobiáš, Chovanec, Rada, Ščasný...kteří se točí dokola v klubech, aby se po pár letech vrátili na místo činu? Jediný trenér, který z toho vybočuje je Kozel a vlastně Habanec. To jsou mladí trenéři, ochotní učit se nejnovější metody. Takové musíme hledat. A pokud nejsou u nás k dispozici je třeba se porozhlédnout jinde. A ne jen na Slovensko. A to samé platí o sportovním úseku. Copak nikde na světě není sportovní manažer, sportovní ředitel, který by dokázal Spartě pomoct? Proč je v naší sportovní komisi jeden člověk, který rozumí fotbalu? Pak to má fungovat i na hřišti. A opravdu nevěřím, že po smrti Lukáše Přibyla na světě není člověk, který by to zvládl.

  • Dozat

   Mário Vdolek20.9.2014 14:34reagovat

   Kozel je nafouknutá bublina.

   • Dozat

    Kombinator20.9.2014 15:39reagovat

    Přesně, toho bych tu nechtěl.

  • Dozat

   LukyACS20.9.2014 14:44reagovat

   Některým tahům vedení skutečně nerozumím. Proč se prodlužoval Švejdík, když nikdy takový zázrak nebyl, to bylo jen na základě toho, že poctivě pracuje? Navíc měl přijít Kováč. Proč odešel Polom, který se asi jako jedině typologicky podobá Holkovi a mohl ho nahradit v případě zranění, pak nemusela hrát dvojice Švejdík, Kováč.

   Co je vůbec s Delim? Nebyl dostatečně pokorný, tak jsme ho poslali hostovat do kláštera, aby se naučil dobrotě?

    

   Pokud by byl Lavička skutečně odvolán, tak bych taky bral mladého trenéra, ale tady se bude argumentovat nezkušeností. Já nějak nechápu, kde by se měl ukázat. To má s Boleslaví/Teplicema... vyhrát tituly a dostat se do LM? Pak takovej trenér těžko půjde k nám.

   • Dozat

    Standa Hejkal20.9.2014 14:48reagovat

    Na tazích sportovního vedení je vidět jejich nejednotnost a neodbornost. + Víťova připosranost a neschopnost říct, tenhle hráč hrát nebude, nechci ho tady, nehodí se mi.

   • Dozat

    standis20.9.2014 15:02reagovat

    Z Hřebíkovy koncepce jsou trosky, to je zřejmé. A zajímalo by mě, jestli je to vlivem Otavy, Lavičky, nebo obou.

    K trenerovi - Vrba přišel do Plzně jako neznámý trener, Guardiola začal trenovat Barcelonu jako svůj první tým, Klinsmann repre Německa, takže bych se toho také nebál. Nesměl by ho ovšem vybírat Otava...

    • Dozat

     ke4n20.9.2014 15:12reagovat

     dyť to je i u nás Smích Chovanec, Hašek, Bílek a dost dlouhá řada dalších pomalu jeden den sundali kopačky a druhý den už trénovali, a jak si to představuješ jako že vytáhnem z klobouku papírek s neznámým trenérem a tomu dáme šanci-taková období už tu taky byly kdy se střídali trenéři pomalu po půl roce

     • Dozat

      standis20.9.2014 15:27reagovat

      U nás to byl jenom Chovanec a to bylo za Macha. Třeba Bílek měl x let odtrenovano.

    • Dozat

     Kombinator20.9.2014 15:44reagovat

     Pokud vím, tak Vrba přišel do Plzně jako mistr Slovenska a jako mistr ČR.

     • Dozat

      standis20.9.2014 15:59reagovat

      To ano, ale v Cechách neměl jako hlavní trener žádný zápas.

      • Dozat

       Kombinator20.9.2014 17:26reagovat

       Měl, dostal 7:0 na Slavii.Smích

       • Dozat

        Avhred20.9.2014 17:33reagovat

        Pár zápasů na jaře 2003 měl jako hlavní kouč v Ostravě, ale to bych snad ani nepočítal.

  • Dozat

   Standa Hejkal20.9.2014 14:50reagovat

   Teď koukám, že jsem napsal Dozat místo Dotaz Smích Trapas.

   • Dozat

    Avhred20.9.2014 14:54reagovat

    Já jsem chvíli spekuloval, jestli ten nadpis není nějaká slovní hříčka, ale pak jsem usoudil, že ses asi překlepl. Úsměv

  • Dozat

   Avhred20.9.2014 14:51reagovat

   Mě tam nejvíc irituje komentátor Otava, který nemá absolutně žádný odborný background, co se fotbalu týče, a je tam údajně coby kamarád Křetínského. Já mám osobní zkušenost od nás z podniku s tím, když majitel nasadil do vysoké pozice svého výborného kamaráda, který pro tu funkci neměl absolutně žádné předpoklady, a skončilo to nakonec průserem ...

   Podle mě s Habancem by to byl risk; ve Slovácku si tak nějak v klidu jede s mužstvem, jež si za dva roky postavil, aniž by na něho byly kladeny větší nároky, kdežto ve Spartičce by se požadoval okamžitý úspěch a těžko říct, jak by to Habanec zvládal.

   • Dozat

    Standa Hejkal20.9.2014 14:55reagovat

    Buď můžeme mít jeden dílčí úspěch hned, nebo obětovat trochu času a mít jich mnohem mnohem víc. Samozřejmě Habanec není záruka a s Lavičkou se to prokázala trochu liché, jednu sezónu neudělal nic, další triple a letos je to zatím.... no nic moc a nějak nevidím světlo na konci tunelu. Na druhou stranu, k čemu nám pomůže trenér, co už ve Spartě byl a byl odejit jako Ščasný nebo Hašek?

    • Dozat

     Avhred20.9.2014 15:09reagovat

     V roce 1999 koupilo Spartičku vydavatelství Vltava-Labe-Press v čele s manažerem Košťálem, který chtěl mermomocí Ivana Haška. Přestože Ščasný vyhrál ten rok titul, hrál LM a měl smlouvu ještě na rok, musel skončit ...

     Co se týče odchodu jeho nástupce I. Haška, tak ten skončil v létě 2001 sám tím, že neprodloužil smlouvu.

     Ani jeden z nich tedy nebyl odejit proto, že by Sparta nějak výkonnostně tápala.

     • Dozat

      Standa Hejkal20.9.2014 15:25reagovat

      Ano, máš pravdu, to nebyl úplně nejlepší příklad.

    • Dozat

     ke4n20.9.2014 15:34reagovat

     HAHA to si nějak protiřečíš, obětovat trochu času? vždyť je to tu pořád dokola, dva roku budování týmu, skvělá hra i loňská šňůra hned zapomenuty jen co přijde první krize po dvou letech Smích

     už tě vidím jak tomu dalšímu dáváš ”trochu času” Smích byl bys první kdo bude házet kelímky a malovat transparenty

     • Dozat

      Standa Hejkal20.9.2014 15:37reagovat

      Baví tě hodně o mě pořád psát ty tvoje lži a nesmysly? Myslíš, že si tím tady pomůžeš na společenském žebříčku? Úsměv Nebo, dokonce, že mě tím urazíš nebo naštveš?

      • Dozat

       ke4n20.9.2014 15:46reagovat

       ne jenom žasnu na tvou neuvěřitelnou tupostí, ta omezenost z tebe tady svítí jam maják v noci na to se nedá nereagovat

       • Dozat

        Standa Hejkal20.9.2014 15:49reagovat

        Nepíšeš to náhodou o sobě? Protože v tom případě by to dávalo dokonalý smysl Úsměv

  • Dozat

   Kombinator20.9.2014 16:03reagovat

   Já si myslím, že Křetinský za těch 10 let ve Spartě rozumí fotbalu pomalu víc jak ty. To, že tomu nerozumí už je jen takový klišé, který se bude donekonečna omílat mezi fandy klidně dalších 20 let, pokud tu zůstane.

   • Dozat

    kopejtko20.9.2014 16:19reagovat

    v tomhle jsi dost mimo ale nevadí podle mého za současný stav může jednoznačně Křetinský a jeho neuvážené kroky

    • Dozat

     Kombinator20.9.2014 16:50reagovat

     A který kroky například? A ty si jako myslíš, že spirit by byl na jeho místě lepší? Já neříkám, že Křéťa je fotbalovej guru, ale řekl bych, že co se týká obecně fotbalu, tak má větší znalosti než drtivá většina fandů.

     • Dozat

      kopejtko20.9.2014 18:02reagovat

      tak vzhledem k tomu že za ním jsou nejhorší výsledky za posledních 30 let tomu asi moc nedává jak si stále opakuji za Machem je stadion, za Košťálem TC a Křetinský zrušení béčka a výsledky o ničem

      • Dozat

       Kombinator20.9.2014 18:12reagovat

       Pokud vím, tak stadion byl rekonstruován za dost pochybných podmínek, který nejsou úplně ke chlubení a Košťál těžil z úspěšnýho období Sparty, kdy jsme měli každý rok jistou účast v LM, kalitní tým, dobrýho trenéra a vyloup se Rosa za půl miliardy, což byla klika. To se to pak staví. Křéťovi předal Košťál Spartu, která byla v pomalým rozpadu, už sezonu předtím to stálo za sračku a kádr byl fakt podprůměrnej a Sparta pomalu a jistě se sesouvala do pekla. Navíc Křéťa tomu ze začátku taky moc nepomohl a dělal chyby a tehdy vážně fotbalu nerozumněl, ale pokud je člověk 10 let tak blízko klubu, tak těžko bude fotbalovej analfabet.

       • Dozat

        ketamin20.9.2014 18:31reagovat

        Na rekonstrukci stadiónu nebylo pochybnýho vůbec nic a nebejt jí, nemá dneska Sparta kde hrát. Košťál měl Peltu a věděl, že ten umí přivádět hráče, co mu vykopou výsledky. Období toho brněnského kokůtka v brejličkách je černá éra Sparty lemovaná amatérismem a znamená pád Sparty mezi ten ligovej plevel.

        • Dozat

         standis20.9.2014 18:38reagovat

         Nebylo nic pochybného na rekonstrukci stadionu? Akorát nesplácený úvěr a stavba načerno za x milionů, ale pokud je to pro nic, tak prosím.

 • Hřebejk ...

  Avhred20.9.2014 13:55reagovat

  A stejně mi to vrtá hlavou ... Hřebík, přeceňovaný fotbalový analfabet, dokázal s hráči jako Hartig, Kincl, Michalík nebo Flachbart jasně přehrát v LM Feyenoord (2:0, 4:0), Porto s Mourinhem na lavičce (2:0, 1:0), nebezpečný Spartak (2:2, 2:0), remizovat na Bayernu (0:0) nebo odehrát sympatické domácí střetnutí s Realem (2:3).

  Ale chápu, v zaslepené nenávisti vůči osobě benešovské inženýra člověk tyhle úspěšné výsledky, zapsané do Sparťanské historie, nechce vidět a raději bude po tisící chorobně vyzdvihovat výbuch v Thunu ...

  • Hřebejk ...

   Standa Hejkal20.9.2014 14:09reagovat

   Je to 12 let a od té doby dokázal jen uhrát ”Strakův” titul, aby pak mužstvo rozložil posilami za 100 milionů a jeden dětský turnaj, kde uchvátil Evropu skvělou hrou. To je výčet úspěchů za 12 let.

    

   Není to pro takového mága trochu málo? Např. nepopulární Benízéz dokázal za du dobu vyhrát 2x Španělskou ligu s Valencí, LM s Liverpoolem a EL s Chelsea. Vím, že s českými trenéry to nejde porovnávat, ale o Bénítézovi nikdo moc obdivně a lichotivě nemluví a přitom dokázal to co hřebík nedokáže jindy.

    

    

   • Hřebejk ...

    Avhred20.9.2014 14:33reagovat

    Je to rozhodně málo, ale pod jeho vedením tehdy Spartička byla v Evropě konkurenceschopná, což se potom povedlo už jenom Kotrbovi postupem do jarní fáze LM o dva roky později. Slyším tady názory, že vítezství v lize je k ničemu, pokud se nepostoupí do LM, tak mi řekni, kdo do LM za posledních dvanáct let postoupit dokázal (2x Hřebík, 1x Kotrba, 1x Straka). Z tohohle pohledu by tedy Hřebík měl být nejúspěšnějším trenérem za posledních dvanáct let ...

    Hřebík má svoje mouchy, navzdory odbornosti na lavičku kvůli své cholerické povaze asi nepatří, ale aby někdo soustavně psal, že záměrně rozložil mládežnické týmy a nyní se chystá na ”A”, a k tomu nezapomněl přidat fiasko v Thunu, je prostě úlet.

     

  • Hřebejk ...

   Mário Vdolek20.9.2014 14:26reagovat

   On by musel lézt do prdele ovcím v kotli jako Lavička. Ty mají rudo před očima díky neustálé anti-kampani proti němu. Já jsem rád, že ve Spartě je. S Lavičkou jsou dobrý duo. Momentálně si nedokážu představit kdo by je nahradil...

   • Hřebejk ...

    Standa Hejkal20.9.2014 14:27reagovat

    Jak jsou dobrý duo? SmíchSmíchSmích

    • Hřebejk ...

     Mário Vdolek20.9.2014 14:33reagovat

     Tak mi dej příklad lepší dvojice sportovní ředitel a trenér áčka, která se doplňuje kvalifikací, zkušenostmí, znalostmi i charakterem?

     • Hřebejk ...

      Standa Hejkal20.9.2014 14:34reagovat

      A tohle splňuje Hřebík a Lavička? Na které planetě? Smích

      • Hřebejk ...

       Mário Vdolek20.9.2014 14:35reagovat

       Momentálně jo. Samozřejmě Lavička je ten slabší článek.

     • Hřebejk ...

      Avhred20.9.2014 14:35reagovat

      Mě naopak vychází, že Lavička a Hřebík jsou dost rozdílní, už jenom proto že oba mají evidentně odlišný pohled na herní filozofii, a docela by mne zajímalo, jak jejich spolupráce ve skutečnosti vypadá.

      • Hřebejk ...

       Mário Vdolek20.9.2014 14:36reagovat

       Jsou a právě proto se dobře doplňují v těch zmíněných ohledech.

       • Hřebejk ...

        Avhred20.9.2014 14:43reagovat

        Nevím, nevím, ... Hřebíkova koncepce byla stavět na dravém mládí, hrát dynamický moderní fotbal. Lavička se prezentuje úplně opačně a de facto Hřebíkovu koncepci boří tím, že nakupuje vysloužilce jako Kováč a mládežníky typu Skaláka nebo Poloma posílá po hostováních, případně je směňuje za fotbalisty druhého nálevu jako Nešpor. Krom toho hrajeme momentálně kopanou, která se Hřebíkovi určitě nelíbí, jak nepřímo naznačil v onom populárním studiovém rozhovoru.

  • Hřebejk ...

   ketamin20.9.2014 18:33reagovat

   Ano, to jsou jediné povedené tři měsíce hřebíkovy kariéry, kdy přišel k hotovýmu a slíznul smetanu.

 • porovnání trenéru

  TakeACS20.9.2014 12:45reagovat

  Zde je porovnání našich treneru od roku 2008 (nástupu chovance až do minulé sezony). https://drive.google.com/file/d/0B1HHNXZ71a2PdEEyWkxiN2dCYzA/edit?usp=sharing

 • lavicka

  ToniMcdonald20.9.2014 12:03reagovat

  Ja taky prispeji k tehle diskuzi. Myslim, ze sem byl vzdycky relativne umirnenej fanousek a nikdy sem nebyl pro nejaky unahleny reseni, prece verim, ze je cas, aby lavicka odesel. Ani ne tolik, kvuli soucasny krizi, ale hlavne proto, ze rozbiji Hrebikovu filozofii. Nakupuje si prestarly legendy a fotbal zacina hrat jaksi podivnej. Nedavame goly, ani v lize nejsme schopny kohokoli prehrat. A jak rika indian, ac je to idiot, ty pokory a respektu uz je trochu moc. Pokud muze prijit Ivan, myslim ze je pomalu cas. Sparta ted potrebuje predevsim autoritu.

   

  • lavicka

   artaxerxes20.9.2014 13:16reagovat

   No když vezmu Lavičkovi úkoly:

   1) získat titul - získal ho

   2) získat pohár - máme ho

   3) postoupit od LM - propadák

   4) postoupit do EL - jsme tam

   5) získat titul v následující sezóně - ztrácíme bod na prvního

   6) hrát jaro v Evropě - hráli jsme jeden zápas a ten prohráli, ale ten teoreticky nejtěžší a šance na postup je reálálná.

    

   Ač se mi nelíbí jak hrajeme, ač jsem stále naštván z nepostupu do LM, tak absolutně nevidím důvod Lavičku odvolávat.

   A k Ivanu Haškovi - mám ho rád a jako trenér by nás asi pozvedl, ale on není typem trenéra, který zde bude dlouho - po jedné dvou sezónách zas odejde jinam a to mi nepřijde koncepční.

   • lavicka

    Tashunka Witko20.9.2014 13:29reagovat

    Hacken - tragedie

    Malmo - katastrofa

    to ostatní je nepodstatné a mělo by smysl jen v případě, kdybychom hráli atraktivní ofenzivní fotbálek a ne uprděnou lavičkovanou, kdy 90% našeho držení míče představuje překulovaná mezi stopery 5 metrů před vlastním vápnem !

     

    Nevím, jestli ty nejsi ten hokejovej fanda, ale dám ti příměr.

    Hokejky hráli loni nádherný koukatelný hokej a každej si pošmákl. Proto jsem snadno přežil i výbuch v semifinále (vlastně jen v sedmém zápase, jinak jsme byli stejně lepší než Kometa), protože rok bylo na co koukat.

    Bohužel vedení se unáhlilo a rozprášilo výborný tým pro výsledkový ”propadák” proti vůli fandů a v této sezoně už jim nikdo nic neodpustí, protože se na to nedá koukat a s Cingelama a spol. možná neuhrajeme ani to semifinále.

     

    U Lavičky je to přesně obráceně, hra je na zvracení, ale možná že bychom s ním doklopýtali k titulu. Jenže komu se chce pořád blejt ?Otrávení

    • lavicka

     Avhred20.9.2014 13:38reagovat

     Na tvém místě bych si buďto:

     a) nechal napsat jiný prášky

     b) zkusil změnit psychoterapeuta

   • lavicka

    ToniMcdonald20.9.2014 13:48reagovat

    Co na tom zalezi co splnil. Pro me je dulezity, ze vidim, ze se mu to sype pod rukama, koncepce je v lufte a jakej ma smysl ho tu mit nadale, kdyz ani hrebik kterej by mel urcovat nejakej smers tim co predvadi nesouhlasi. Nerikam ze Hasek je ta spravna nahrada, mozna by byl lepsi nekdo kdo by byl schopnej sledovat hrebikovu vizi spis. Hrebik Kotal, Kozel, tady moc nevim. Jen si myslim ze Lavicku uz tomu nic neprida

     

   • lavicka

    Mário Vdolek20.9.2014 14:28reagovat

    Tak já tě doplním:

    1) Loni do EL nepostoupil si nějak zapomenul.

    2) Loni projel titul v posledních kolech.

    Ještě něco?

    • lavicka

     Mário Vdolek20.9.2014 14:29reagovat

     Teda samozřejmě předloni projel titul (a pak Hacken)

 • Trener

  standis20.9.2014 11:58reagovat

  Lavičku ted nemá cenu odvolávat, nechal bych ho dojet podzim a pak at si to vyhodnotí vedení. Změna šitá horkou jehlou obvykle nic dobrého nepřináší. Doast se divím, že spousta by tady chtěla I. Haška, ale ten posledních 5 let trenoval akorát mezi velbloudama, případně netrenoval. Zahraniční trener by se mně líbil, ale půjde do Sparty skutečná kvalita? Možná ano.

  • Trener

   captain_obvious20.9.2014 12:54reagovat

   Měl by být odvolán v zimě, pokud teda do té doby nedojde k nějaké zázračné změně jak výsledků, tak i herního projevu. Ale to se nestane, protože nás mají všechny týmy v lize i Evropě (vyjma Talinnu) přečtené a prokouknuté a proto nelze očekávat, že zničehonic zase začneme vyhrávat všechno o tři góly.

   I. Hašek je velká neznámá, 15 let je mimo radar, těžko říct, jak na tom je. Autorita to je obrovská, jestli by se hráči neposadili na zadek ani z něj, tak už z nikoho. Ale jde s dobou? Má na moderní fotbal? Byl by ochotný plnit Hřebíkovu koncepci a být víceméně jeho podřízeným? To je spousta otázek.

   • Trener

    Tashunka Witko20.9.2014 13:18reagovat

    Hřebíkova koncepce - to mě vždy pobaví.

    To je takový svatý grál pro všechny gaučáky, kteří sledovali LM v TV a poslouchali tam velké a objevné myšlenky benešovského genia, který svými fotbalovými poznatky zastínil snad i samotného Járu da Cimrmana.

    Vždyť tento progresivní velikán dokázal již po deseti letech aplikovat obranný systém, běžně praktikovaný Italy i na úrovni 3. ligy, čímž si vysloužil (sám vytvořil) pověst fotbalového věrozvěsta. A kdyby ho nezastavili nevděční a nepřejícní fandové, mohli jsme už s mnohaletým předstihem před Španěly provozovat fotbal bez útočníků, dokonce jen na vlastní polovině hřiště, jak nám velký guru předvedl v zápase s Thunem.

     

    Takže na tvou poslední otázku bych odpověděl - doufejme, že se najde trenér, který tu neexistující Hřebíkovu (stostránkovou) koncepci nikdy dodržovat nebude. Škod už nám ten skřehotavý neruda způsobil dost. Nemáme béčko a naše mládež je v troskách nebo se nám potuluje po českém venkově. To je ten nejhmatatelnější výsledek činnosti páně Hřebíka.

    • Trener

     ke4n20.9.2014 13:36reagovat

     zajímavé jak někteří furt tvrdošíjně vyčítají Thun Hřebíkovi, když už pár hráčů natvrdo přiznalo že to tam zařízli oni aby vyhnali Hřebíka

     • Trener

      Avhred20.9.2014 13:42reagovat

      Kdo chce psa bít, vždycky najde si hůl ... Nevím přesně, jestli to bylo taky v zápase s Thunem, ale že Blažek, Zelenka, Pergl a další záměrně sabotovali ligový zápas, takže je v dalším mači Hřebík nepostavil, je svatá pravda.

75137 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha